kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stalkeri

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 26.09.14 19:15

btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ne volem stalkere. :nelajkastalkere:
A ova virtualija je kao izmisljenja za tako nesto. Da sam bila pametna, kao sto nisam (tu je vec i odgovor na onu neku temu o pameti koje nemam) ne bih o sebi nista privatno govorila, lepila slike, pp i profil bi mi bili zatvoreni od samog pocetka, ali avaj...kad se nema pameti, bar da se ima srece. Je l tako? Tako je!
o Kato, i ti si bila Stalkeri  - Page 7 684758713

ne budi smiješna, pa što ako si rekla poneku stvar o sebi... nije sve negativno proizišlo iz toga...čak i da nisi ništa rekla o sebi, u virtuali uvijek ima frikova koji traže meko tkivo, odnosno vrijeđaju "napamet" pokušavajući na osnovu reakcije dokučiti što bi moglo biti osjetljivo mjesto, a ti si i inače osjetljivo biće i zaboli te čak i pokušaj uvrede koji nema nikakvu konkretnu podlogu u RL... 

hvala bogu nisu svi takvi, mnogima si zbog tih detalja draga... barem meni jesi, djeluješ mi stvarno, čovjek s manama i vrlinama, a ne neki napuhani virtualni lik koji igra ulogu nedodirljivog, kojom vjerojatno dopunjuje prazninu u RL....  

iskreno, meni je orionka bila neki okidač da i u virtuali napišem ono što živim, osjećam i proživljavam... kako reče maca, orion oduševi lakoćom postojanja Stalkeri  - Page 7 684758713

ona je bez problema stavila svoju sliju na avatar, napisala puno toga o sebi, o djeci... i nije imala nekih problema.... možda zato jer joj je bilo svejedno kakve reakcije će biti... 
i u pravu je... kad ti je svejedno, ni stalkerima nije gušt povlačiti nešto što nema učinka na onog koga "proganjaju"... 
barem tako mi se čini, možda sam u krivu, ne znam...



najopscesnija ponuda koju sam doživjela na net lokaciji bijo je poziv za gradnju home made raketice Stalkeri  - Page 7 1523192931 ....
to je priča iz davnina,  sa samih početaka mog forumašenja, iz vremena kad ljudi nisu imali poima - što se spola tiče -  tko ili što sjedi iza ekrana  Stalkeri  - Page 7 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 26.09.14 19:16

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Zašto kažeš da nemaš pameti?
Nije mi jasno to žaljenje zbog odavanja nekih podataka.

Ja sam stavljala slike, i masa ljudi zna kako se zovem i prezivam, i odakle sam, čak i broj mobitela pa mi nitko nikad nije zasmetao niti me na koji način ugrozio.
Pa nisam ja predsjednikova kći da netko može koristiti moje podatke ili mi ometati intimu.

Što mi tko može? Nazvati me na mobitel? Poslati mi razglednicu?
tako je... 

da me kojim slučajem tko nazove, ne bi nikad više.... ubio bi ga moj nazalni glasić...  Stalkeri  - Page 7 1523192931

baš ti je super glasić, ka tićica si vesela I cvrkućeš Stalkeri  - Page 7 684758713
tvoje se ne pika, nisi objektivna kad sam ja u pitanju (kriva je obostrana cemiya)  Stalkeri  - Page 7 3111943984



u pravu je Macy ... nije ti glas zastrašujući Stalkeri  - Page 7 11484130

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.09.14 19:17

orion je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ne volem stalkere. :nelajkastalkere:
A ova virtualija je kao izmisljenja za tako nesto. Da sam bila pametna, kao sto nisam (tu je vec i odgovor na onu neku temu o pameti koje nemam) ne bih o sebi nista privatno govorila, lepila slike, pp i profil bi mi bili zatvoreni od samog pocetka, ali avaj...kad se nema pameti, bar da se ima srece. Je l tako? Tako je!
o Kato, i ti si bila Stalkeri  - Page 7 684758713

ne budi smiješna, pa što ako si rekla poneku stvar o sebi... nije sve negativno proizišlo iz toga...čak i da nisi ništa rekla o sebi, u virtuali uvijek ima frikova koji traže meko tkivo, odnosno vrijeđaju "napamet" pokušavajući na osnovu reakcije dokučiti što bi moglo biti osjetljivo mjesto, a ti si i inače osjetljivo biće i zaboli te čak i pokušaj uvrede koji nema nikakvu konkretnu podlogu u RL... 

hvala bogu nisu svi takvi, mnogima si zbog tih detalja draga... barem meni jesi, djeluješ mi stvarno, čovjek s manama i vrlinama, a ne neki napuhani virtualni lik koji igra ulogu nedodirljivog, kojom vjerojatno dopunjuje prazninu u RL....  

iskreno, meni je orionka bila neki okidač da i u virtuali napišem ono što živim, osjećam i proživljavam... kako reče maca, orion oduševi lakoćom postojanja Stalkeri  - Page 7 684758713

ona je bez problema stavila svoju sliju na avatar, napisala puno toga o sebi, o djeci... i nije imala nekih problema.... možda zato jer joj je bilo svejedno kakve reakcije će biti... 
i u pravu je... kad ti je svejedno, ni stalkerima nije gušt povlačiti nešto što nema učinka na onog koga "proganjaju"... 
barem tako mi se čini, možda sam u krivu, ne znam...



najopscesnija ponuda koju sam doživjela na net lokaciji bijo je poziv za gradnju home made raketice Stalkeri  - Page 7 1523192931 ....
to je priča iz davnina,  sa samih početaka mog forumašenja, iz vremena kad ljudi nisu imali poima - što se spola tiče -  tko ili što sjedi iza ekrana  Stalkeri  - Page 7 3111943984
eto ti ga na... a ja mislila da ti je babs dao najopcesniju ponudu  Stalkeri  - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.09.14 19:23

orion je napisao/la:




u pravu je Macy ... nije ti glas zastrašujući Stalkeri  - Page 7 11484130
ni tvoje se ne pika, ti si prepristojna  Stalkeri  - Page 7 11484130

nije mog đoku... imala sam priliku preslušati snimke svog glasa... davno_ davno, jedan poslodavac je bio blago rečeno malo čudan, snimao je sve razgovore svojih uposlenika, naravno i moje razgovore Stalkeri  - Page 7 1523192931 ... slučajno naletih na kazetu, misleći da je glazba... prepala sam se kako zvučim po telefonu...  Stalkeri  - Page 7 3102334490
a bome sam bila prilično šokirana spoznajom tko mi je poslodavac... he he, al je poslije bilo zajebancije po telefonu... ono, provališ nešto što bi njemu moglo biti zanimljivo, on se cijeli dan vrpolji, ispituje okolo naokolo, a ja se pravim mutava... poprave sam uživala ribati ga Stalkeri  - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 26.09.14 19:28

btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
btw je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ne volem stalkere. :nelajkastalkere:
A ova virtualija je kao izmisljenja za tako nesto. Da sam bila pametna, kao sto nisam (tu je vec i odgovor na onu neku temu o pameti koje nemam) ne bih o sebi nista privatno govorila, lepila slike, pp i profil bi mi bili zatvoreni od samog pocetka, ali avaj...kad se nema pameti, bar da se ima srece. Je l tako? Tako je!
o Kato, i ti si bila Stalkeri  - Page 7 684758713

ne budi smiješna, pa što ako si rekla poneku stvar o sebi... nije sve negativno proizišlo iz toga...čak i da nisi ništa rekla o sebi, u virtuali uvijek ima frikova koji traže meko tkivo, odnosno vrijeđaju "napamet" pokušavajući na osnovu reakcije dokučiti što bi moglo biti osjetljivo mjesto, a ti si i inače osjetljivo biće i zaboli te čak i pokušaj uvrede koji nema nikakvu konkretnu podlogu u RL... 

hvala bogu nisu svi takvi, mnogima si zbog tih detalja draga... barem meni jesi, djeluješ mi stvarno, čovjek s manama i vrlinama, a ne neki napuhani virtualni lik koji igra ulogu nedodirljivog, kojom vjerojatno dopunjuje prazninu u RL....  

iskreno, meni je orionka bila neki okidač da i u virtuali napišem ono što živim, osjećam i proživljavam... kako reče maca, orion oduševi lakoćom postojanja Stalkeri  - Page 7 684758713

ona je bez problema stavila svoju sliju na avatar, napisala puno toga o sebi, o djeci... i nije imala nekih problema.... možda zato jer joj je bilo svejedno kakve reakcije će biti... 
i u pravu je... kad ti je svejedno, ni stalkerima nije gušt povlačiti nešto što nema učinka na onog koga "proganjaju"... 
barem tako mi se čini, možda sam u krivu, ne znam...



najopscesnija ponuda koju sam doživjela na net lokaciji bijo je poziv za gradnju home made raketice Stalkeri  - Page 7 1523192931 ....
to je priča iz davnina,  sa samih početaka mog forumašenja, iz vremena kad ljudi nisu imali poima - što se spola tiče -  tko ili što sjedi iza ekrana  Stalkeri  - Page 7 3111943984
eto ti ga na... a ja mislila da ti je babs dao najopcesniju ponudu  Stalkeri  - Page 7 3114667799



on se ne računa pod spejsi lokaciju ..... Stalkeri  - Page 7 11484130  ...... svi njegove opscenosti  događale  su se konkretno Stalkeri  - Page 7 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.09.14 19:29

orion je napisao/la:


on se ne računa pod spejsi lokaciju ..... Stalkeri  - Page 7 11484130  ...... svi njegove opscenosti  događale  su se konkretno Stalkeri  - Page 7 1523192931
hahaha jedan od onih koji ne priča nego djeluje...

evo i tebi mahanje... bježim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 26.09.14 19:37

btw je napisao/la:
orion je napisao/la:




u pravu je Macy ... nije ti glas zastrašujući Stalkeri  - Page 7 11484130
ni tvoje se ne pika, ti si prepristojna  Stalkeri  - Page 7 11484130

nije mog đoku... imala sam priliku preslušati snimke svog glasa... davno_ davno, jedan poslodavac je bio blago rečeno malo čudan, snimao je sve razgovore svojih uposlenika, naravno i moje razgovore Stalkeri  - Page 7 1523192931 ... slučajno naletih na kazetu, misleći da je glazba... prepala sam se kako zvučim po telefonu...  Stalkeri  - Page 7 3102334490
a bome sam bila prilično šokirana spoznajom tko mi je poslodavac... he he, al je poslije bilo zajebancije po telefonu... ono, provališ nešto što bi njemu moglo biti zanimljivo, on se cijeli dan vrpolji, ispituje okolo naokolo, a ja se pravim mutava... poprave sam uživala ribati ga Stalkeri  - Page 7 1523192931



subjektivan dojam je u igri .... možda si zvučala strogo Stalkeri  - Page 7 1384857964  ali boja glasa ti je sasvim normalnim ženskim frekvencijama  Stalkeri  - Page 7 3111943984


ko klinka sam preko studentskog radila kao prometnik na busnom kolodvoru, bilo je to u vremenima kad se preko mikrofona objavljivali dolasci i polasci buseva...imali smo mixer za boju i jačinu tona koji si svaka smjena podešavala prema potrebi ....  tak sam si  ja nariktala milozvučan glas - da je milozvučan došli mi reći ljudi koji su dolazili gledati tko to objavljuje preko zvučnika Stalkeri  - Page 7 1523192931  ..... kak sam ja jedna jako fina i stidljiva osoba Stalkeri  - Page 7 439160543  mam sam ga ubacila dvie terce niže.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 29.09.14 7:45

ovdje planule te moderne tbc ljubavi. Lena sa biesnom Glistom, a Mojca sa Macom stemerkom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 29.09.14 7:47

orion je napisao/la:
btw je napisao/la:
orion je napisao/la:




u pravu je Macy ... nije ti glas zastrašujući Stalkeri  - Page 7 11484130
ni tvoje se ne pika, ti si prepristojna  Stalkeri  - Page 7 11484130

nije mog đoku... imala sam priliku preslušati snimke svog glasa... davno_ davno, jedan poslodavac je bio blago rečeno malo čudan, snimao je sve razgovore svojih uposlenika, naravno i moje razgovore Stalkeri  - Page 7 1523192931 ... slučajno naletih na kazetu, misleći da je glazba... prepala sam se kako zvučim po telefonu...  Stalkeri  - Page 7 3102334490
a bome sam bila prilično šokirana spoznajom tko mi je poslodavac... he he, al je poslije bilo zajebancije po telefonu... ono, provališ nešto što bi njemu moglo biti zanimljivo, on se cijeli dan vrpolji, ispituje okolo naokolo, a ja se pravim mutava... poprave sam uživala ribati ga Stalkeri  - Page 7 1523192931



subjektivan dojam je u igri .... možda si zvučala strogo Stalkeri  - Page 7 1384857964  ali boja glasa ti je sasvim normalnim ženskim frekvencijama  Stalkeri  - Page 7 3111943984


ko klinka sam preko studentskog radila kao prometnik na busnom kolodvoru, bilo je to u vremenima kad se preko mikrofona objavljivali dolasci i polasci buseva...imali smo mixer za boju i jačinu tona koji si svaka smjena podešavala prema potrebi ....  tak sam si  ja nariktala milozvučan glas - da je milozvučan došli mi reći ljudi koji su dolazili gledati tko to objavljuje preko zvučnika Stalkeri  - Page 7 1523192931  ..... kak sam ja jedna jako fina i stidljiva osoba Stalkeri  - Page 7 439160543  mam sam ga ubacila dvie terce niže.

nakon tog su svi mislili da Luis Amstrong radi na na busnom kolodvoru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 29.09.14 7:48

taja je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ne volem stalkere. :nelajkastalkere:
A ova virtualija je kao izmisljenja za tako nesto. Da sam bila pametna, kao sto nisam (tu je vec i odgovor na onu neku temu o pameti koje nemam) ne bih o sebi nista privatno govorila, lepila slike, pp i profil bi mi bili zatvoreni od samog pocetka, ali avaj...kad se nema pameti, bar da se ima srece. Je l tako? Tako je!
Zašto kažeš da nemaš pameti?
Nije mi jasno to žaljenje zbog odavanja nekih podataka.

Ja sam stavljala slike, i masa ljudi zna kako se zovem i prezivam, i odakle sam, čak i broj mobitela pa mi nitko nikad nije zasmetao niti me na koji način ugrozio.
Pa nisam ja predsjednikova kći da netko može koristiti moje podatke ili mi ometati intimu.

Što mi tko može? Nazvati me na mobitel? Poslati mi razglednicu?

to sto kazes, nisam medijska licnost pa da me opsjedaju nakon sto me provale. Cat je ocito bila neka starleta prije nego li je otisla u Bec...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 29.09.14 8:04

pizda je napisao/la:ovdje planule te moderne tbc ljubavi. Lena sa biesnom Glistom, a Mojca sa Macom stemerkom...


a kad su same žene uokolo...biraš od ponuđenog Stalkeri  - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 29.09.14 8:06

a ovo šta se tiče glasa....mislim da svi sebi čudno zvučimo jer je drugi osjećaj dok pričaš....a kad se čuješ negdje usnimit začudiš se i upitaš - ali sam ja ovakva? Stalkeri  - Page 7 1619348112
ja imam dublji i malo pokidan glas.....reklo bi se da duvm ko turčin,a nikad pušač bila.....ali genetski imamo tako mi većina....mislim da nam glasnice odu jer se (kao pravi vlaji) deremo svi doma.....ono ne računa se ako se ne zadereš Stalkeri  - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 29.09.14 9:40

Lena je napisao/la:a ovo šta se tiče glasa....mislim da svi sebi čudno zvučimo jer je drugi osjećaj dok pričaš....a kad se čuješ negdje usnimit začudiš se i upitaš - ali sam ja ovakva? Stalkeri  - Page 7 1619348112
ja imam dublji i malo pokidan glas.....reklo bi se da duvm ko turčin,a nikad pušač bila.....ali genetski imamo tako mi većina....mislim da nam glasnice odu jer se (kao pravi vlaji) deremo svi doma.....ono ne računa se ako se ne zadereš Stalkeri  - Page 7 11484130

to sto kazes, grozim se cut kad sam usnimit. Inace vele da nemam neki ruzan glas ali mene se sere kad se cujem usnimitog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Yehudi 29.09.14 9:53

Dobro govori Cat-Claw, ima smradovakoji iz mržnje mogu raditi sranja nekome.Padnemi na pamet kolega -Hijen- on je objavio sve svoje podatke, slike,telefone,firmu, kuću auto, vikendicu itd. I šta se desilo, netko je iz ljubomore i mržnje, nesnošljivosti sve to zlorabio.
 Nije baš pametno izlagati se previše.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 29.09.14 9:56

Yehudi je napisao/la:Dobro govori Cat-Claw, ima smradovakoji iz mržnje mogu raditi sranja nekome.Padnemi na pamet kolega -Hijen- on je objavio sve svoje podatke, slike,telefone,firmu, kuću auto, vikendicu itd. I šta se desilo, netko je iz ljubomore i mržnje, nesnošljivosti sve to zlorabio.
 Nije baš pametno izlagati se previše.

dobro, Hijen je mnoge zajebo pa i ne cudi... Stalkeri  - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 29.09.14 18:59

Yehudi je napisao/la:Dobro govori Cat-Claw, ima smradovakoji iz mržnje mogu raditi sranja nekome.Padnemi na pamet kolega -Hijen- on je objavio sve svoje podatke, slike,telefone,firmu, kuću auto, vikendicu itd. I šta se desilo, netko je iz ljubomore i mržnje, nesnošljivosti sve to zlorabio.
 Nije baš pametno izlagati se previše.



meni se čini da problem nije bijo u stanju i imanju nego u ženama ..... Stalkeri  - Page 7 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  orion 29.09.14 19:02

pizda je napisao/la:
orion je napisao/la:
btw je napisao/la:
orion je napisao/la:




u pravu je Macy ... nije ti glas zastrašujući Stalkeri  - Page 7 11484130
ni tvoje se ne pika, ti si prepristojna  Stalkeri  - Page 7 11484130

nije mog đoku... imala sam priliku preslušati snimke svog glasa... davno_ davno, jedan poslodavac je bio blago rečeno malo čudan, snimao je sve razgovore svojih uposlenika, naravno i moje razgovore Stalkeri  - Page 7 1523192931 ... slučajno naletih na kazetu, misleći da je glazba... prepala sam se kako zvučim po telefonu...  Stalkeri  - Page 7 3102334490
a bome sam bila prilično šokirana spoznajom tko mi je poslodavac... he he, al je poslije bilo zajebancije po telefonu... ono, provališ nešto što bi njemu moglo biti zanimljivo, on se cijeli dan vrpolji, ispituje okolo naokolo, a ja se pravim mutava... poprave sam uživala ribati ga Stalkeri  - Page 7 1523192931



subjektivan dojam je u igri .... možda si zvučala strogo Stalkeri  - Page 7 1384857964  ali boja glasa ti je sasvim normalnim ženskim frekvencijama  Stalkeri  - Page 7 3111943984


ko klinka sam preko studentskog radila kao prometnik na busnom kolodvoru, bilo je to u vremenima kad se preko mikrofona objavljivali dolasci i polasci buseva...imali smo mixer za boju i jačinu tona koji si svaka smjena podešavala prema potrebi ....  tak sam si  ja nariktala milozvučan glas - da je milozvučan došli mi reći ljudi koji su dolazili gledati tko to objavljuje preko zvučnika Stalkeri  - Page 7 1523192931  ..... kak sam ja jedna jako fina i stidljiva osoba Stalkeri  - Page 7 439160543  mam sam ga ubacila dvie terce niže.

nakon tog su svi mislili da Luis Amstrong radi na na busnom kolodvoru...



je Stalkeri  - Page 7 3111943984  ..... poslije toga više nitko nije škicao da vidi "ko to tamo peva" Stalkeri  - Page 7 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Yehudi 29.09.14 19:56

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dobro govori Cat-Claw, ima smradovakoji iz mržnje mogu raditi sranja nekome.Padnemi na pamet kolega -Hijen- on je objavio sve svoje podatke, slike,telefone,firmu, kuću auto, vikendicu itd. I šta se desilo, netko je iz ljubomore i mržnje, nesnošljivosti sve to zlorabio.
 Nije baš pametno izlagati se previše.

dobro, Hijen je mnoge zajebo pa i ne cudi... Stalkeri  - Page 7 1523192931

 Pa ne znam baš. Da je tako onda nebi onako javno nastupao.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 29.09.14 22:36

pizda je napisao/la:ovdje planule te moderne tbc ljubavi. Lena sa biesnom Glistom, a Mojca sa Macom stemerkom...
a štaću kad mi je napeta... 
i meni je mozak najerotskiji dio tijela...   Stalkeri  - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 29.09.14 22:38

orion je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dobro govori Cat-Claw, ima smradovakoji iz mržnje mogu raditi sranja nekome.Padnemi na pamet kolega -Hijen- on je objavio sve svoje podatke, slike,telefone,firmu, kuću auto, vikendicu itd. I šta se desilo, netko je iz ljubomore i mržnje, nesnošljivosti sve to zlorabio.
 Nije baš pametno izlagati se previše.



meni se čini da problem nije bijo u stanju i imanju nego u ženama ..... Stalkeri  - Page 7 1523192931
mislimo jednako  Stalkeri  - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 30.09.14 2:11

btw je napisao/la:
orion je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Dobro govori Cat-Claw, ima smradovakoji iz mržnje mogu raditi sranja nekome.Padnemi na pamet kolega -Hijen- on je objavio sve svoje podatke, slike,telefone,firmu, kuću auto, vikendicu itd. I šta se desilo, netko je iz ljubomore i mržnje, nesnošljivosti sve to zlorabio.
 Nije baš pametno izlagati se previše.



meni se čini da problem nije bijo u stanju i imanju nego u ženama ..... Stalkeri  - Page 7 1523192931
mislimo jednako  Stalkeri  - Page 7 684758713
sad mogu do mile volje generalizirat bez straha da budem optuzit i osudjen  Stalkeri  - Page 7 2733991369 Stalkeri  - Page 7 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 30.09.14 13:40

@ Bitvica

Ah, moja Bitvice, nekom stvarna, nekom fejk... Stalkeri  - Page 7 1zouo36
Da sam malo manje pisala o sebi i otkrivala se misleci da sam medju prijateljima, drugarima, svakako bih dozivela manje neugodnosti, imala bih svoj mir na forumu. Sva odgovornost je bila na meni tako da ja zapravo ne mogu niti smem bilo kome sta prigovoriti. Ali da su mi tudja agresija i tudje frustracije zapakovane u celofan nevine zajebancije presrali, to jesu. Kao sto mi se ne da vise da budem neko preko koga ce se resavati tudji forumski ljubavni problemi. Kod mene vise nema spontanosti, niti zelje za pisanjem. I danas sam se javila, jer mi je neugodno da Leni, nakon toliko godina druzenja, ne cestitam jedan tako veliki uspeh. Ostao je samo strah kada ce neko iskociti iz mracike i krenuti da skace po meni, jer misli da mu se tako moze. Uz svu potporu sarolikog forumskog pucanstva.

Ostalo je u meni neke sete, zbog nekih starih vremena kada su se razgovori drugacije vodili i dragi ste mi zbog toga. Ali s druge strane ste mi jako, bas ono jako i puno presrali. 


Darlici masem i grlim je odavde. Necu ici kod nje i Esca. Ne mogu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Lena 30.09.14 14:27

zar i ja!!!???
ja sam iznenadjena i uvredjena!!!  Stalkeri  - Page 7 11484130

ma sa svima je tako......nema smisla na silu dolaziti ako ti se ne da.....tako da ako ponekad imaš volje napiši nešto.....ako ne neće svijet propasti.....
nemam više tvoj mail,pa dojavi koji ti je ako ti se da......tako da se mogu ponekad javiti.....da te imam negdje spremljenu  Stalkeri  - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 30.09.14 16:05

@ Lena

Ne trazi mi mail adresu i ne oprastaj se od mene da ne bih posle unaokolo pricala da si me terala sa foruma!
Ne idem nigde, samo kazem da su mi neke stvari presrale, pa skoro da i ne klikam na forum. Toliko da sam tek sad videla da je Sarita tuzna. :sramotajujejujejuje: Uhvatila sam samo tvoju temu i kliknula na ovu ovde, jer sam ovde prethodno nesto srala.

Ne preuzima mi smajlice,pa ti polepi neke... Stalkeri  - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 30.09.14 22:02

cat_claw je napisao/la:@ Bitvica

Ah, moja Bitvice, nekom stvarna, nekom fejk... Stalkeri  - Page 7 1zouo36
Da sam malo manje pisala o sebi i otkrivala se misleci da sam medju prijateljima, drugarima, svakako bih dozivela manje neugodnosti, imala bih svoj mir na forumu. Sva odgovornost je bila na meni tako da ja zapravo ne mogu niti smem bilo kome sta prigovoriti. Ali da su mi tudja agresija i tudje frustracije zapakovane u celofan nevine zajebancije presrali, to jesu. Kao sto mi se ne da vise da budem neko preko koga ce se resavati tudji forumski ljubavni problemi. Kod mene vise nema spontanosti, niti zelje za pisanjem. I danas sam se javila, jer mi je neugodno da Leni, nakon toliko godina druzenja, ne cestitam jedan tako veliki uspeh. Ostao je samo strah kada ce neko iskociti iz mracike i krenuti da skace po meni, jer misli da mu se tako moze. Uz svu potporu sarolikog forumskog pucanstva.

Ostalo je u meni neke sete, zbog nekih starih vremena kada su se razgovori drugacije vodili i dragi ste mi zbog toga. Ali s druge strane ste mi jako, bas ono jako i puno presrali. 


Darlici masem i grlim je odavde. Necu ici kod nje i Esca. Ne mogu...
Gle, žaliti za prolivenim mlijekom nema smisla, jednako tako strepiti od nekih napada iz mraka...
ne slažem se s tobom da je bila potpora šarolikog forumskog pučanstva, ali ako si to tako doživjela, nema smisla razuvjeravati te...

ne znam o kojem rješavanju ljubavnih problema govoriš, ali toga je bilo i na forumu i u vrijeme za kojim sjetno uzdišeš, samo si tad bila bez ovoliko iskustva koje sad imaš, pa si sve drugačije doživljavala...
ne znam ni što ti se dogodilo tako strašnog da pišeš s toliko gorčine... 

kato, prošle su godine, ravno deset od kada smo se okupili na starim kultnima... mijenjamo se, sazrijevamo, starimo, neki postaju mekši, a neki su otvrdnuli, jer usput vučemo i svoje privatne nedaće, koje nas hoćeš-nećeš prate i tu na kultnima...
zapravo, svi smo pomalo prerasli forumska piskaranja... prva ja...  javljam se zbog vas s kojima sam tipkala godinama, a mogu vas naći isključivo ovdje... da imam nešto pametno za napisati i nemam, o svojim problemima ne mogu, jer mi ionako nitko od vas ne može pomoći... ako imam nešto lijepo podijelim, reakcije su različite, ali jebemese, neka uzme onaj kome treba, ako zatreba...
ne da mi se raspravljati o ničemu, čak mi je i omiljeni jubox dodijao....ne da mi se ni slije lijepiti... ne da mi se ništa... ali tu ste... kliknem na kultnix ( a bome i onaj drugi) i vidim upise ljudi koji su mi dragi bez obzira na morebitne međusobne konflikte koje smo imali... i svaki put mi je žao kad netko ode i nikad više ne ostavi ni jedno slovo, bez obzira da li sam s njim bila "dobra"... 

žao mi je da je tebi čaša puna jer (kako reče) smo ti se presrali... žao mi je da smo ti se svi presrali... barem meni to nikad nije bila namjera... ali eto... i sama zamjerim bezazlenim izjavama, iščitam ih pogrešno jer sam tog trena preosjetljiva i nisam sama sa sobom na ti, zašto bi to kod drugih bilo drugačije... 

ako ti se ne piše, nemoj... bit će mi žao jednako kao i za nevjestom, tarkanom, napetom krošnjom i mnogim drugim koji su otišli davno, a izgleda i zauvijek...
ali to je život... ljudi dođu... ljudi odu... ostane sjeta, ostane sjećanje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 7 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.