kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stalkeri

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 25.08.14 7:49

ja sam osobno u zivotu upoznao samo jednog stalkera, Mehu stalkera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 25.08.14 7:54

Ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  - Page 2 684758713

Hihihi

Jedan se Stalker objesio. Soba mu je ispunila zelju. Postao je nevjerojatno bogat, a mislio je da ce mu vratiti preminulog brata.  I tako, shvativsi da ono sto je drzao najdragocjenijim nije uopce ono sto je potajno pozelio, postao je uzasnut svojom nutrinom... Koliko bi vas imalo hrabrosti zakoraciti u nj?

posto soba ispunjava podsvjesne zelje, zaobisao bi je pa nek svojoj materi ispunjava te zelje. Odakle da znam koje su moje podsvjesne zelje, zamisli, stvori mi se neka gadna zenetina od cca 200 kila a soba mi kaze "eto Pizdo tvoje zelje". Sta da radim sa tim mastodontom jebate, trazijo bi od sobe dokaze a soba bi mi rekla "nisam ti ja Pizdo zlatna ribica". Zato su meni zlatne ribice draze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 25.08.14 8:01

pizda je napisao/la: Zato su meni zlatne ribice draze...

jest vala, otkad ih imam, ukinila si sve druge želje ... tko zna šta bi bilo da mi one čitaju podsvjest ... zamisli da se odjednom ponovo pojavim u americi ?  Stalkeri  - Page 2 3114667799 

u jebote, pa sad mi palo na pamet da sjedim u nekoj sobi i da je ta soba ne samo soba nego još i puna zlatnih ribica ... biž te ča želje, iš iš  Stalkeri  - Page 2 1523192931  najebala sam poprave

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 25.08.14 16:27

pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  - Page 2 684758713

Hihihi

Jedan se Stalker objesio. Soba mu je ispunila zelju. Postao je nevjerojatno bogat, a mislio je da ce mu vratiti preminulog brata.  I tako, shvativsi da ono sto je drzao najdragocjenijim nije uopce ono sto je potajno pozelio, postao je uzasnut svojom nutrinom... Koliko bi vas imalo hrabrosti zakoraciti u nj?

posto soba ispunjava podsvjesne zelje, zaobisao bi je pa nek svojoj materi ispunjava te zelje. Odakle da znam koje su moje podsvjesne zelje, zamisli, stvori mi se neka gadna zenetina od cca 200 kila a soba mi kaze "eto Pizdo tvoje zelje". Sta da radim sa tim mastodontom jebate, trazijo bi od sobe dokaze a soba bi mi rekla "nisam ti ja Pizdo zlatna ribica". Zato su meni zlatne ribice draze...

Asti mande!!!! Pizdo ljubavi, pa ti podsvjesno zelis mene :xX

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 25.08.14 20:46

dakle, stalkeri su rečeno po naški-progonitelji... neki to rade iz netrpeljivosti, drugi jer su bolesno opsjednuti nekom osobom, odnosno uvjereni su da su zaljubljeni u žrtvu... ja to sve svrstavam u kategoriju luđaka, lakše mi je nego ih svrstavati u podkategorije...
 
žene me nikad nisu maltretirale, ne da bih to osjetila kao stalkiranje, ali nekoliko muškaraca je... 
nisam imala virtualnih primjera, ali u RL jesam... dva primjerka su mi natjerala jezu po kičmi.... brrr... 
jedan je bio u puli, kad sam se tek doselila... imao je "žutu knjižicu", psihijatrijski slučaj, ali su ga često puštali vanka jer kao nije bio agresivan...snimio me na marendi, u parku, pratio me i svakodnevno dolazio na radno mjesto... kad bih bila sama unosio mi se u facu i mrmljao neke pjesmice, izjavljivao ljubav, hodao ulicom i vikao moje ime... ma groza....  imala sam u to vrijeme još uvijek slovenske tablice i vrlo uočljiv auto, pa me pratio na motorinu i skužio gdje živim... kako je naselje zimi bilo pusto s tek nekoliko stalnih stanovnika, a ja sama s klinjom, umirala sam od straha da mi ne pokuca na vrata... sve skupa sam prijavila policiji, ali su mi rekli da se obratim psihijatriji, jer oni ne mogu ništa takvim primjercima... na psihijatriji su mi rekli da je on na lijekovima i bezopasan i da paničarim bez veze... da preskočim sve muke, jedan dan mi zvoni telefon, zovu me na razgovor u policiju... ja mislila konačno će nešto poduzeti, skoro me kap kad sam shvatila da me ispituju jer misle da sam unajmila nekog da ga namlati...   Stalkeri  - Page 2 984513234
u stvari, nisam bila jedinstven slučaj, napastvovao je još par žena na različitim lokacijama (uglavnom sve na potezu do moje kuće, bio je to izgleda njegov omiljeni rajon), pa je nekom prepunilo čašu...
od tada ga nikad više nisam vidjela... možda je i on mislio da je zbog mene dobio po pičci  Stalkeri  - Page 2 3114667799

drugi primjer se dogodio nedavno... škakljive udvaračke porukice od osobe koja je očito znala puno toga o meni, definitivno previše da bi bila tek puka slučajnost i šala, ali se nije htio predstaviti, nije htio reći odakle me zna, tko je itd...  trajalo je godinu dana, svako malo poruka, pozivi na piće, stavim broj na crnu listu, on se javi s drugog...i bez obzira što nije bio nepristojan, izaziva grozan osjećaj, ali poučena prvim primjerom odlučila sam se suočiti s kretenom...potrudila sam se naći tko je, jer je jedan od brojeva s kojih se javio bio pretplatnički... mislim da mu nije bilo zgodno kad sam mu rekla da znam tko je, gdje mu živi žena i dvoje djece i da bi njegova žrtva vrlo lako mogla postati progonitelj... bio je balavac star 36 godina, dvometraš, obrijane glave, iz ljubljane... bio je pratnja nekim mojim kupcima dok sam se bavila nekretninama, a ostala sam s njima u kontaktu... tako je došao do mog broja...  Stalkeri  - Page 2 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 25.08.14 21:01

ne znam je li to bio stalker ili obični, balkanski pratitelj, davitelj, pomahnitali susjed .... imala sam 18 godina. stalno me zivkao, uhodio, stajao ispod prozora i gledao u moju sobu .... jednom sam došlak od dečka, bilo j oko 9 uvečer, kasno ljeto i bila je već noć. da ću ući u kuću, kad me njegova mama uhvati za nadlakticu, začepi mi usta čim je otvorila i ugura me u prvu sobu do ulaza u kuću rekavši da šutim i slušam. par večeri unazad, taj me tip pratio sve do dečka i tako skužio gdje idem i uglavnom da imam nekoga. on je tada bio u stanu i u drugoj prostoriji molio na koljenima mog dragog da me pusti na miru jer da je zaljubljen i da me voli . prije toga im je kružio oko kuće, tako su ga i skužili kako im se šunjao po vrtu. ne mogu vam opisati koji osjećaj gađenja sam imala dok se sve to odigravalo. on je otišao potom ča i nije znao da am ja tada stigla, zaista je bilo davno i ne sjećam se točno svega te večeri ali tip me je sigurno još pola godine ili čak čitavu godinu davio pozivima. bila je već zima, to se sjeća, nedjelja oko podne i ja ležim na kauču kod kuće i svi moji su kući također. netko zvoni na vrata i mama otvori, on uđe u dnevni sa velikim buketom cvijeća. ja sam se skoro onesvijestila na tom kauču. kleknuo je tada pred mog tatu i govorio mu kako je zaljubljen u mene i kako me voli ..... tad sam se u****a, starog ali stari j skužio da ja zaista imam problem i pokušao je ovome na lijepo objasniti kako me treba pustiti na miru, kako moram učiti i završiti školu .... stvarno sam mislila da će ga zvijer od mog starog izbaciti naglavačke vani ali sam prisustvovala jednoj nevjerovatnoj staloženosti, taktici i razumijevanju ( za mene ).


od tada ludih zaljubljenih stalkera, mučitelja, davitelja i udvarača u mom životu nema. nisam dovoljno atraktivna ... Stalkeri  - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.08.14 3:19

kišna glista je napisao/la:evo meni jedne više nego zanimljive teme ... čitam razne definicije stalkera pa tamo svašta nešto napisano ... al ja bih više da pišemo o svojim osobnim iskustvima i definicijama stalekera ... pa eto, za mene bi stalker općenito bio netko koga si na neki način na prvu  imponiro, probao ti se priheftat al nije bilo snage za izigravat uvjerljivost glumatanja i nakon posrne hoće naudit jer nema obrnute satisfakcije ... u virtuali i na forumima bi mi to bili svi oni voajeri koji te čitaju, kroz to krenu najprije sa nekim divljenjem, izraze ga namušto a kad ih odbiješ il kažeš nešto što ne odgovara njihovoj perfektnoj sliji koju imaju o tebi , krene stalkiranje iz jednog jedinog razloga - da te diskreditiraju, da te oblate, da prikažu obrnutu sliku onoga zbog čega su ti se divili u prvi mah ...

ajd sad vi

kako se borite protiv takvih?

kako ih prepoznajete ?

da li mislite da je stalkiranje jedan vid voajerizma ?
Meni staklari nisu potrebni,,,kad razbijem svoj prozor ili ogledalo sam ga ostaklim,,,,tak da jebaji ga,,,valjda ce netko skuzit mataforu  Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710...u prevodu,,,glisto kenjash ko grlitza,,,pa jebo te,,,ti tako jaka koja si sve ipichkala osjecash se ugrozitom,,,daj me nemoj jebat u ovaj dijo zdravog mozga,,Evo recimo,,,Pizda,,uvijek ima neki kuratz protiv mene,,,ja ga zaobidjem i primijetim da se vishe ne trudi,,,pa ja,,Meni su ti coporativni napadi toliko prizemni da je to milina,,Jebaji ga,,,moram biti iskren,,MM ti je poljuljala smopouzdanje,,,,hahahahahhahahhahaa,,,tko ce koga neg svoj svoga,,ono djevitze se najbolje kuze,,kao ja i ona debela matza..jebajiga tak je to Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.08.14 3:33

Kad malo bolje razmislim,,,pa najveca dva staklara su Pizda i Kishna,,,jebo te ,,,koliko su rijechi potroshili na Anabelu,,mogli su dvije knjige napisat,,priznajte,,necu vam nishta  Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 225923490 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.08.14 7:28

zingaro je napisao/la:Kad malo bolje razmislim,,,pa najveca dva staklara su Pizda i Kishna,,,jebo te ,,,koliko su rijechi potroshili na Anabelu,,mogli su dvije knjige napisat,,priznajte,,necu vam nishta  Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 225923490 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142

evo ja priznajem ... i ti i megi ste me skroooz skužili ( prije toga i cat isto napravila ) .... ja cijelo vrijeme o sebi pišem kad pišem o stalkerima ... sve vas stalkiram i zapisujem pa ti razmišljaj štaš slijedeće napisat  .... dala bih ruku u vatru da pizda isto tako ... ništa drugo ni ne radimo Stalkeri  - Page 2 3114667799  dogovorili smjene, napravimo si sendVIče da ne moramo ustajat od stola i igramo se špijuna ... poso ti je to, samo da znaš .... treba sad već pokrit tri foruma Stalkeri  - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  bazilija 26.08.14 7:42

kišna glista je napisao/la:evo meni jedne više nego zanimljive teme ... čitam razne definicije stalkera pa tamo svašta nešto napisano ... al ja bih više da pišemo o svojim osobnim iskustvima i definicijama stalekera ... pa eto, za mene bi stalker općenito bio netko koga si na neki način na prvu  imponiro, probao ti se priheftat al nije bilo snage za izigravat uvjerljivost glumatanja i nakon posrne hoće naudit jer nema obrnute satisfakcije ... u virtuali i na forumima bi mi to bili svi oni voajeri koji te čitaju, kroz to krenu najprije sa nekim divljenjem, izraze ga namušto a kad ih odbiješ il kažeš nešto što ne odgovara njihovoj perfektnoj sliji koju imaju o tebi , krene stalkiranje iz jednog jedinog razloga - da te diskreditiraju, da te oblate, da prikažu obrnutu sliku onoga zbog čega su ti se divili u prvi mah ...

ajd sad vi

kako se borite protiv takvih?

kako ih prepoznajete ?

da li mislite da je stalkiranje jedan vid voajerizma ?
mišljenja sam da je to rezultat nesigursnosti i želje za prihvaćanjem, ili drugim riječima, gluposti. 

sinoć odem na cugu s frendovima, fina baštica, fina mjuza, super atmosfera i onda odjednom dođe neki čiča i uza nj neki mladić koji umiruje prisutne tražeći njihovu pažnju. Uglavnom, taj stari je neki profesor from Amerika koji je došao ovdje s nekoliko gulmaca, animatora, ..., iz raznih dijelova svijeta i rade nešto s domaćom ekipom. Profesor se zahvalio na divnoj suradnji, izrazio nadu da će raditi na novim projektima, pohvalio neke ljude poimenično i predao riječ mladiću koji se onda zahvalio profesoru i još nekima, a onda se iz mase pojavio neki mladić i rekao da on isto mora nešto reći i onda je rekao da on kad bude imao 70 god želi biti kao taj profesor. Nama' mi se prisralo od toga.
Jel to stalker? Stalkeri  - Page 2 3601362807

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 26.08.14 7:58

bazilija je napisao/la: a onda se iz mase pojavio neki mladić i rekao da on isto mora nešto reći i onda je rekao da on kad bude imao 70 god želi biti kao taj profesor. Nama' mi se prisralo od toga.
Jel to stalker? Stalkeri  - Page 2 3601362807

nie, to je cmar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.08.14 8:08

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la: a onda se iz mase pojavio neki mladić i rekao da on isto mora nešto reći i onda je rekao da on kad bude imao 70 god želi biti kao taj profesor. Nama' mi se prisralo od toga.
Jel to stalker? Stalkeri  - Page 2 3601362807

nie, to je cmar...

Stalkeri  - Page 2 1523192931 točno ... i to školski primjer

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 26.08.14 8:33

sto slovenka Mojica kaze, stalkeri su progonitelji. Neki iz zlih pobuda jer su zli ljudi, a jako cesto pod izgovorom da se tu radi o ljubavi. Ne kuzim kakve ljubavi ima u tome da se progoni osoba koju kao volis i na silu prisiljava da i ona tebe zavoli. Drugim rijecima, potonji su u blazim slucajevima budale a u tezim, klinicki slucajevi.
Tu se zaboravljaju oni blazi stalkeri koji jako cesto uspiju u naumu. Masu brakova je sklopljeno zato jer je neki stalker bio nevjerojatno uporan pa je uspio izmoliti neku vezu ili brak...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 26.08.14 11:30

pizda je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Stalkeri su vodici kroz Zone, neobicna podrucja u kojima ne vladaju uobicajeni fizikalni zakoni... Ta se podrucja prilagodjavaju onima koji njima prolaze, pripremajuci im kojekakve zamke. Obiluju i alienskim artefaktima. Zapravo upravo su i nastale tijekom njihova piknik posjeta.... Jedna je Zona posebno trazena. U njoj se nalazi Soba koja ispunjava nasu najvecu zelju. No problem nije samo prolazak kroz Zonu da bi do nje i dosli. Problem je i to sto ona ispunjava nasu najvecu podsvjesnu zelju koja se moze poprilicno razlikovati od one zelje za koju mislimo da je najveca... Stalkeri  - Page 2 684758713

Hihihi

Jedan se Stalker objesio. Soba mu je ispunila zelju. Postao je nevjerojatno bogat, a mislio je da ce mu vratiti preminulog brata.  I tako, shvativsi da ono sto je drzao najdragocjenijim nije uopce ono sto je potajno pozelio, postao je uzasnut svojom nutrinom... Koliko bi vas imalo hrabrosti zakoraciti u nj?

posto soba ispunjava podsvjesne zelje, zaobisao bi je pa nek svojoj materi ispunjava te zelje. Odakle da znam koje su moje podsvjesne zelje, zamisli, stvori mi se neka gadna zenetina od cca 200 kila a soba mi kaze "eto Pizdo tvoje zelje". Sta da radim sa tim mastodontom jebate, trazijo bi od sobe dokaze a soba bi mi rekla "nisam ti ja Pizdo zlatna ribica". Zato su meni zlatne ribice draze...

Pa da, ispunjava najvecu zelju... Meni to pomalo baca na pricu o svetom Gralu, odnosno, pronaci ce ga onaj ciste duse. Stalker (film) pomogao mi je da sve to bolje shvatim. Sto znaci "cista dusa"? To nije netko bez "tame" u sebi, vec onaj tko ima dovoljno hrabrosti povjerovati u sebe, u dobrotu, u ono lijepo. Nasi suvremenici redom su cinici... Praznih ociju.. i beskrajno nesigurni. Pisem na ovaj nacin jer se referiram na sam film. Onaj od Tarkovskog. Mislim da bi ga svatko trebao pogledati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 26.08.14 11:48

Ligeja je napisao/la:

Pa da, ispunjava najvecu zelju... Meni to pomalo baca na pricu o svetom Gralu, odnosno, pronaci ce ga onaj ciste duse. Stalker (film) pomogao mi je da sve to bolje shvatim. Sto znaci "cista dusa"? To nije netko bez "tame" u sebi, vec onaj tko ima dovoljno hrabrosti povjerovati u sebe, u dobrotu, u ono lijepo. Nasi suvremenici redom su cinici... Praznih ociju.. i beskrajno nesigurni. Pisem na ovaj nacin jer se referiram na sam film. Onaj od Tarkovskog. Mislim da bi ga svatko trebao pogledati.

Nisam gledao film a ta tvoja soba me neodoljivo asocira na sobu br. 8 u Orwellovoj 84-oj. Lako moguce da ti se najveca zelja premetne u najveci strah. Ionako kazu da je podsvijest ko malo dijete, doslovno kapira ali to je vec nesto sa cim se ne slazem iako se glupo ne slagat sa necim sto ne poznas. S druge strane, glupo se i slagat...Stalkeri  - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 3:30

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Kad malo bolje razmislim,,,pa najveca dva staklara su Pizda i Kishna,,,jebo te ,,,koliko su rijechi potroshili na Anabelu,,mogli su dvije knjige napisat,,priznajte,,necu vam nishta  Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 225923490 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142 Stalkeri  - Page 2 2343104142

evo ja priznajem ... i ti i megi ste me skroooz skužili ( prije toga i cat isto napravila ) .... ja cijelo vrijeme o sebi pišem kad pišem o stalkerima ... sve vas stalkiram i zapisujem pa  ti razmišljaj štaš slijedeće napisat  .... dala bih ruku u vatru da pizda isto tako ... ništa drugo ni ne radimo Stalkeri  - Page 2 3114667799  dogovorili smjene, napravimo si sendVIče da ne moramo ustajat od stola i igramo se špijuna ... poso ti je to, samo da znaš .... treba sad već pokrit tri foruma Stalkeri  - Page 2 3114667799
A jebo te,,,kao da te teshko skuzit,,, Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 pa sama si rekla da pishesh puno da te ljudi prije i bolje skuze,,shto je pohvalno,,znachi da si iskrena i da ne skrivash nishta,,,evo ovakva sam ,,,i tko vas jebe,,uzmi ili ostavi,,,jebeno ista filozofija kao i moja,,,samo shto ja na forumu furam krkana i fino se zabavljam provocirajuci ljudima mozak,,dochim sam u realnom zivotu sasvim fin i ugladjen,,,reklo bi se gospodin.. Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 .Imash sandrom Pizde jer ga uvlachish u spiku ,,,shto ce reci da si nesigurna i trazish pomoc,,fakat ste vi djvice zbunite kad vas se ulovi u kontradiktornoj spiki,,Daklem,,,zaboravi Pizdu,,,on ti nece pomoc,,,jer te chesto puta koristi kao i saru shto je koristio da mu prije prodje radno vrijeme,,Sad ,,,jebaji ga,,,nemrem ljude zbog toga osudjivat,,,svatko se snalazi na svoj nachin kako prezivjeti i kao mali mish,,,gricnit komadic sira koji nije njegov,,J auopce ne razmishljam shto cu napisati,,,nego me krene kad pohnem tipkati,,,jebo te ,,,da imam vremena sigurno bi vishe imao postova od tebe i od Pizde zajedno,,Al,,,et' nauhijo sam ,,kako se kontrolirat ,,i biti sasvim praktichan,,sve po PS_u i u svoje vrijeme,,Uopce ne kuzim zashto si se nashla uvrijedjena,,, Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 Stalkeri  - Page 2 2733991369 ..fakat nisam imao zle namjere,,nego mi jednostavno upalo u ochi ta kombinacija sa Anabelom,,Ja mislim da ti nisi zlonamjerna kao Pizda,,,nego onako,,,shto na jeziku to na drumu,,,iz chiste zabave,,Dochim,,,on je pokvarenjak i zmija kakve nema ,,savjetujem ti da ga se chuvash,,,pa jebo te,,,kad nekoga iskoristi,,,on odbacuje,,Sta je napisao tamo,,,z asve one zenskice sa kojima je bio nekad dobar,,Pichka od chovjeka,,,pa ja,,Ajd ,,netko ce rec da se hvalim,,ali (nije da se reklamiram  Stalkeri  - Page 2 3776795594 ) reci kad sam ja neshto loshe napisao o nekoj zenskitci,,u jebo te jesam,,,onomad sam reko Iluziji da je glupa ko kuratz,,(sad kad ovo prochita sva ce ustreperit od srece)..I tako ,,vjerovala mi ili ne,,imas nekih kvaliteta koje su mi jako simpa,,A jebo ga ti,,,pa nitko nije savrshen ,,chak ni ja...nedaj se zbunit,,,furaj svoj film,,kuzish,,samo ti savjetujem,,,digni tarabu izmedju sebe i Pizde,,inache ce bit,,,u jebo te shto ne poslusha onog cigu,,,pa jebo te,,,svi su te do sada iskoristili ,,,koliko sam skuzijo,,,osim BTW,,al ne vjeruj ni njoj,,,i ona je koza u oroskopu ko i pizda Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 727654710 Stalkeri  - Page 2 439160543 ..narafski,,ne slushaj mene,,,nego svoju intuiciju,,pa ja,,,i majketi,,,moj savjet,,ne budi tako iskljuchiva,,ponekad kad te chitam zvuchish mi ko moja pokojna majka,,taka je i ona bila,,sve bi pobila tko joj stane na zulj,,,jebo te ,,,stvarno cu pochet vjerovat u oroskop.. Stalkeri  - Page 2 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 5:02

zingaro je napisao/la:digni tarabu izmedju sebe i Pizde,,inache ce bit,,,u jebo te shto ne poslusha onog cigu

niš se ti ne sekiraj ... pizda ima napismeno na koji načine može koristit moj lik u svrhu moderiranja foruma ... nije došo još ni do pola onog šta smo potpisali Stalkeri  - Page 2 1619348112 al moram priznat da mu dobro ide i da ima mašte al bome i radi ko konj Stalkeri  - Page 2 1523192931

a sa sarom me pliz nemoj uspoređivat nikad ... na svojoj koži osjetila na koji način pak ona iskorištava redom sve kojima se sliže al bez valjano potpisanog ugovora ... njoj to samo tako dođe al štaš, takva je samo neka nje isključite iz mog prajvet spejsa ... i nemoj mi ti sad patronizirat ... jebote, tebi to nisam dozvolila Stalkeri  - Page 2 3084372643 prvo pitat pa onda može dogovor past Stalkeri  - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 5:11

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:digni tarabu izmedju sebe i Pizde,,inache ce bit,,,u jebo te shto ne poslusha onog cigu

niš se ti ne sekiraj ... pizda ima napismeno na koji načine može koristit moj lik u  svrhu moderiranja foruma ... nije došo još ni do pola onog šta smo potpisali  Stalkeri  - Page 2 1619348112  al moram priznat da mu dobro ide i da ima mašte al bome i radi ko konj  Stalkeri  - Page 2 1523192931

a sa sarom me pliz nemoj uspoređivat nikad ... na svojoj koži osjetila na koji način pak ona iskorištava redom sve kojima se sliže al bez valjano potpisanog ugovora ... njoj to samo tako dođe al štaš, takva je samo neka nje isključite iz mog prajvet spejsa ... i nemoj mi ti sad patronizirat ... jebote, tebi to nisam dozvolila Stalkeri  - Page 2 3084372643  prvo pitat pa onda može dogovor past Stalkeri  - Page 2 1523192931
Ma ,,kad chitam tvoje odgovore,,ne mogu se otet dojmu zashto si sebi uzela (da li svjesno ili podsvjesno) nadimak ..Kishna  Glista,,medjutim morash znat da sam ja bijo poprave dobar ribolovatzc i da sam kishne gliste uvijek znao nataknuti na udicu ,,,mada su bile zivahne i mashtovite ,,,kako se izmigoljit izmedju mojih prstiju,,,,tak da,,smiri dozivljaj,,da te ne nabijem ,,a onda se mosh vrtit kolko ocesh:Stalkeri  - Page 2 684758713)jebo te,,opet sam zglajzo,,,ulovio sam losh ritam,,ritam ritam da te pitam,,,ej,,,bash si mi simpa,,,shpijash ,,uletish ,,dash odgovor i opet pobjegnesh u busiju,,,,hahahahhaahhahhhhha,,,bash mi je to pichkasto Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3915147658 Stalkeri  - Page 2 3915147658

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 5:28

zingaro je napisao/la:
Ma ,,kad chitam tvoje odgovore,,ne mogu se otet dojmu zashto si sebi uzela (da li svjesno ili podsvjesno) nadimak ..Kishna  Glista,,medjutim morash znat da sam ja bijo poprave dobar ribolovatzc i da sam kishne gliste uvijek znao nataknuti na udicu ,,,mada su bile zivahne i mashtovite ,,,kako se izmigoljit izmedju mojih prstiju,,,,tak da,,smiri dozivljaj,,da te ne nabijem ,,a onda se mosh vrtit kolko ocesh:Stalkeri  - Page 2 684758713)jebo te,,opet sam zglajzo,,,ulovio sam losh ritam,,ritam ritam da te pitam,,,ej,,,bash si mi simpa,,,shpijash ,,uletish ,,dash odgovor i opet pobjegnesh u busiju,,,,hahahahhaahhahhhhha,,,bash mi je to pichkasto Stalkeri  - Page 2 167558484 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3776795594 Stalkeri  - Page 2 3915147658 Stalkeri  - Page 2 3915147658

ma ne zbrišem namjerno neg radim ... natječem se sa sama sobom al mi gušt proćirit i malo se nasmijat ... ajd uživaj ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 7:19

zingaro je napisao/la:samo shto ja na forumu furam krkana i fino se zabavljam provocirajuci ljudima mozak,,dochim sam u realnom zivotu sasvim fin i ugladjen,,,reklo bi se gospodin..

Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 997057239 Stalkeri  - Page 2 1354420400 Stalkeri  - Page 2 1354420400 Stalkeri  - Page 2 1354420400 Stalkeri  - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  pizda 27.08.14 10:44

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:digni tarabu izmedju sebe i Pizde,,inache ce bit,,,u jebo te shto ne poslusha onog cigu

niš se ti ne sekiraj ... pizda ima napismeno na koji načine može koristit moj lik u  svrhu moderiranja foruma ... nije došo još ni do pola onog šta smo potpisali  Stalkeri  - Page 2 1619348112  al moram priznat da mu dobro ide i da ima mašte al bome i radi ko konj  Stalkeri  - Page 2 1523192931

a sa sarom me pliz nemoj uspoređivat nikad ... na svojoj koži osjetila na koji način pak ona iskorištava redom sve kojima se sliže al bez valjano potpisanog ugovora ... njoj to samo tako dođe al štaš, takva je samo neka nje isključite iz mog prajvet spejsa ... i nemoj mi ti sad patronizirat ... jebote, tebi to nisam dozvolila Stalkeri  - Page 2 3084372643  prvo pitat pa onda može dogovor past Stalkeri  - Page 2 1523192931

prije bi ja rekao da cigo Zingaro ima sindrom Pizde. Spomenijo me u postu desetak puta a post uputijo Glisti... Stalkeri  - Page 2 1523192931. sta ce tek bit kad bude uputijo post Polu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 11:06

pizda je napisao/la:

prije bi ja rekao da cigo Zingaro ima sindrom Pizde. Spomenijo me u postu desetak puta a post uputijo Glisti... Stalkeri  - Page 2 1523192931. sta ce tek bit kad bude uputijo post Polu...

bome se da primijetit da je za tebe vezan posebnom vezom ... čim je uletijo u forum, pito di je pizda i otad nije presto pitati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  bazilija 27.08.14 11:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

prije bi ja rekao da cigo Zingaro ima sindrom Pizde. Spomenijo me u postu desetak puta a post uputijo Glisti... Stalkeri  - Page 2 1523192931. sta ce tek bit kad bude uputijo post Polu...

bome se da primijetit da je za tebe vezan posebnom vezom ... čim je uletijo u forum, pito di je pizda i otad nije presto pitati

svi su ludi za pizdom! Stalkeri  - Page 2 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Gost 27.08.14 11:09

bazilija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

prije bi ja rekao da cigo Zingaro ima sindrom Pizde. Spomenijo me u postu desetak puta a post uputijo Glisti... Stalkeri  - Page 2 1523192931. sta ce tek bit kad bude uputijo post Polu...

bome se da primijetit da je za tebe vezan posebnom vezom ... čim je uletijo u forum, pito di je pizda i otad nije presto pitati

svi su ludi za pizdom! Stalkeri  - Page 2 1523192931

a zingaro bome ponajviše  Stalkeri  - Page 2 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  bazilija 27.08.14 11:11

Alhambra je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

prije bi ja rekao da cigo Zingaro ima sindrom Pizde. Spomenijo me u postu desetak puta a post uputijo Glisti... Stalkeri  - Page 2 1523192931. sta ce tek bit kad bude uputijo post Polu...

bome se da primijetit da je za tebe vezan posebnom vezom ... čim je uletijo u forum, pito di je pizda i otad nije presto pitati

svi su ludi za pizdom! Stalkeri  - Page 2 1523192931

a zingaro bome ponajviše  Stalkeri  - Page 2 3776795594
Stalkeri  - Page 2 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Stalkeri  - Page 2 Empty Re: Stalkeri

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.