kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 10.11.14 12:22

kišna glista je napisao/la:

cigo je i započeo sa severinom ... tako da nije veća šteta učinita Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  uglavnom, cigo i ti se na kraju složili oko mišljenja kad je ona u pitanju pa ispadoste oboje romantični  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799

pa zena je ocito nemoralna i tu se nama sto mudrijati. Druga je stvar sto je to njena stvar pa nek se jebe sa pola svijeta kad je veseli. Samo mi ide nakurac kad poslije glumi neku pacenicu, povrijedjenu zenu i slicno. Sve je to ona dobro naplatila i sracunala, bez brige...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 12:32

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

cigo je i započeo sa severinom ... tako da nije veća šteta učinita Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  uglavnom, cigo i ti se na kraju složili oko mišljenja kad je ona u pitanju pa ispadoste oboje romantični  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799

pa zena je ocito nemoralna i tu se nama sto mudrijati. Druga je stvar sto je to njena stvar pa nek se jebe sa pola svijeta kad je veseli. Samo mi ide nakurac kad poslije glumi neku pacenicu, povrijedjenu zenu i slicno. Sve je to ona dobro naplatila i sracunala, bez brige...

ne bih znala reć šta ona glumi jer ne pratim ... rekoh da sam vidjela samo onu jednu njenu izjavu netom nakon cijelog buuma koja mi je bila sasvim ok i vjerodostojno izrečena, s kim se ona jebe i kolko puta i nakoji način živo mi se jebe, kasnije pročitala da je babić nadrapo zbog toga jer je prvi objavio i na sudu dokazano da to nije smio napravit ... u tom slučaju neka je naplatila i svaka joj čast ... a to što je naplatila alimentaciju od oca djeteta, pa jebote, šta je trebala ? ne naplatit ? il naplatit ispod zakonskih regula ? ta nismo mi amerika da se alimentacije određuju kako koji odvjetnih napuca nego ima točno postotak koji ide od zarade onoga koji alimentaciju plaća... recimo, toga se ja nisam držala niti držim ... išla sam za nekim prosjekom jer nisam htjela da mi bivši ima materijala serondati kako ga iskorištavam preko glava djece a što se mene tiče, komotno ni ne mora ništa plaćati ... znam i sama zaraditi ... al eto, da ne bi u budućnosti djeca il on imali šta za zamjeriti mi il reć da sam zbog vlastitog ponosa isključila oca im iz cijele financijske priče, prihvatila neki prosjek iako se parama ne naplaćuje i ne nadoknađuje očinstvo niti materinstvo ... puno više vrijedi uloženo vrijeme nego ne znam kakve pare

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 10.11.14 12:36

kišna glista je napisao/la:

ne bih znala reć šta ona glumi jer ne pratim ... rekoh da sam vidjela samo onu jednu njenu izjavu netom nakon cijelog buuma koja mi je bila sasvim ok i vjerodostojno izrečena, s kim se ona jebe i kolko puta i nakoji način živo mi se jebe,  kasnije pročitala da je babić nadrapo zbog toga jer je prvi objavio i na sudu dokazano da to nije smio napravit ... u tom slučaju neka je naplatila i svaka joj čast ... a to što je naplatila alimentaciju od oca djeteta, pa jebote, šta je trebala ? ne naplatit ? il naplatit ispod zakonskih regula ? ta nismo mi amerika da se alimentacije određuju kako koji odvjetnih napuca nego ima točno postotak koji ide od zarade onoga koji alimentaciju plaća... recimo, toga se ja nisam držala niti držim ... išla sam za nekim prosjekom jer nisam htjela da mi bivši ima materijala serondati kako ga iskorištavam preko glava djece a što se mene tiče, komotno ni ne mora ništa plaćati ... znam i sama zaraditi ... al eto, da ne bi u budućnosti djeca il on imali šta za zamjeriti mi il reć da sam zbog vlastitog ponosa isključila oca im iz cijele financijske priče, prihvatila neki prosjek  iako se parama ne naplaćuje i ne nadoknađuje očinstvo niti materinstvo ... puno više vrijedi uloženo vrijeme nego ne znam kakve pare

pa neka pazi na svoje stvari jebote, kako ti neko moze otudjit privatnu snimku na kazeti, aj reci? Niko nije optuzen ni osudjen za provalnu kradju.
Sto se alimentacije tice, dok je bila ozenjena jebavala se naveliko i onda je lik naravno nogirao. OK, imao je sa njom dijete i treba placat alimentaciju ali onakvu??? Pogotovo uzevsi u obzir njena primanja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 12:46

pizda je napisao/la:

pa neka pazi na svoje stvari jebote, kako ti neko moze otudjit privatnu snimku na kazeti, aj reci? Niko nije optuzen ni osudjen za provalnu kradju.
Sto se alimentacije tice, dok je bila ozenjena jebavala se naveliko i onda je lik naravno nogirao. OK, imao je sa njom dijete i treba placat alimentaciju ali onakvu??? Pogotovo uzevsi u obzir njena primanja...

kod isplate alimentacije se ne gledaju njena primanja nego njegova ... da su ostali u braku, oboje bi ta primanja dijelili i zajednički raspodjeljivali, pošto nisu, onaj koji se ne brine za dijete daje postotak od svojih primanja ... izgleda da ljude najviše jebe to šta seve nije pala na nekog sirotanovića nego na bogataša ... jebat ga, imaš i obrnutih priča ... moja kolegica koja dobro zarađuje, kroz cijeli brak je većinu imovine stekla svojim radom sad se razvodi od tipa koji je maltene bio bez posla svo to vrijeme i luda je jer će morati dijeliti ono šta je sama zaradila sa njim al tako stvari stoje ... kod razvoda se dijeli imovina stečena u braku bez obzira tko ju je steko, i ako je maloljetne djece, plaća se postotak od primanja onoga koji neće preuzeti skrb nad djetetom ... meni nije jasno kako se nekom tko je jednom prošao razvod uopće ponovo ulazi u brak Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 ... pa ne bih više pa da mi se pred vratima pojavi princ na bijelom konju i omanjom državom i hoće prepisati na mene ... za neku izmišljenu tvorevinu moraš proć kroz čitavu administracijsku mašineriju i još si na kraju kriv što si preživio ... puno više simpatija poberu oni koji nakon braka ostanu bez gaća ... njih se žali, victimizira i uvijek ispadnu dobri

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 12:52

pizda je napisao/la:

pa neka pazi na svoje stvari jebote, kako ti neko moze otudjit privatnu snimku na kazeti, aj reci?

a i ti se praviš lud ... baš danas ne moraš fizički nosit kazetu a pogotovo u torbici pa da ti ispadne da bi ukro nečiji filmić ... jednom dođeš do njega, presnimiš ga i sve dalje je izvan ičije kontrole ... babić je platio kaznu jer ga je prvi objavio u javnosti ... ostali koji ga i dalje šeraju neće iako bi se i to moglo dogoditi ako seve stavi neka jača autorska prava na film ali to bi ju previše koštalo ... znaš i sam kako to ide kad probaš na youtubu prenositi glazbu za koju nemaš autorska prava ... isto važi za filmove bilo koje vrste ... ima par umjetničkih filmića koje obožavam, svako toliko se pojave na youtubu al ubrzo i nestanu dok ih opet netko tko ih je nelegalno snimio ne stavi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 10.11.14 13:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa neka pazi na svoje stvari jebote, kako ti neko moze otudjit privatnu snimku na kazeti, aj reci? Niko nije optuzen ni osudjen za provalnu kradju.
Sto se alimentacije tice, dok je bila ozenjena jebavala se naveliko i onda je lik naravno nogirao. OK, imao je sa njom dijete i treba placat alimentaciju ali onakvu??? Pogotovo uzevsi u obzir njena primanja...

kod isplate alimentacije se ne gledaju njena primanja nego njegova ... da su ostali u braku, oboje bi ta primanja dijelili i zajednički raspodjeljivali, pošto nisu, onaj koji se ne brine za dijete daje postotak od svojih primanja ... izgleda da ljude najviše jebe to šta seve nije pala na nekog sirotanovića nego na bogataša ... jebat ga, imaš i obrnutih priča ... moja kolegica koja dobro zarađuje, kroz cijeli brak je većinu imovine stekla svojim radom sad se razvodi od tipa koji je maltene bio bez posla svo to vrijeme i luda je jer će morati dijeliti ono šta je sama zaradila sa njim al tako stvari stoje ... kod razvoda se dijeli imovina stečena u braku bez obzira tko ju je steko, i ako je maloljetne djece, plaća se postotak od primanja onoga koji neće preuzeti skrb nad djetetom ... meni nije jasno kako se nekom tko je jednom prošao razvod uopće ponovo ulazi u brak  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  ... pa ne bih više pa da mi se pred vratima pojavi princ na bijelom konju i omanjom državom i hoće prepisati na mene ... za neku izmišljenu tvorevinu moraš proć kroz čitavu administracijsku mašineriju i još si na kraju kriv što si preživio ... puno više simpatija poberu oni koji nakon braka ostanu bez gaća ... njih se žali, victimizira i uvijek ispadnu dobri

jebiga, kog se kurca zenite ljudi Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713. Kad opadne broj ozenitih i strukture se zabrinu, mozda onda uklone te nebuloze. Primjer te tvoje kolegice je u biti slicno ko i sa Seve i tim bogatunom. S razlikom sto je sponzorusu u slucaju koleginice, zamjenio sponzoran...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713 Kako neces pljuvat po takvima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 14:26

pizda je napisao/la: Kako neces pljuvat po takvima...

a pljuvanjem ćeš postići što ? osim što ćeš sam sebi dignuti živac ... drugo je ako se radi o nekom iz tvoje neposredne okoline koji ima utjecaj i na tvoj život  al da ga jebaš, seve i njoj slični to nisu ... daljinski, jedan klik i nema ih Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

u slučaju moje kolegice ide drugačiji tretman al sa sličnim rezultatima Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 nju još mogu poslušati al sa vrlo direktnim mišljenjem koje se njoj često ne sviđa al se mora žena suočiti sa realnošću svojih odluka da ga jebeš, njenog bivšeg i novog partnera samo ako se ne dotiču osobnih problema ... inače su već i jedan i drugi dobili prvu opomenu pred izbacivanje iz moje kuće ... druge neće biti, to je jasna stvar ...

razvod jeste bolna stvar al pomogneš onome kod kojeg vidiš da je voljan pomoći sam sebi a ne koristi te za pljuvanje nekoga tko mu je stao na žulj jer je to gubitak vremena ... imali smo mi i temu pod tim nazivom, "pljuni bivšeg" pa sam i tamo napisala ovo isto il slično ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 10.11.14 14:33

kišna glista je napisao/la:
a pljuvanjem ćeš postići što ? osim što ćeš sam sebi dignuti živac ... drugo je ako se radi o nekom iz tvoje neposredne okoline koji ima utjecaj i na tvoj život  al da ga jebaš, seve i njoj slični to nisu ... daljinski, jedan klik i nema ih Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

ma mos mislit, tu se pisalo o tome pa sam i ja napisao par postova. To nek dize zivac onima koje je Seve nacijonale zajebala. Meni se zivo jebe i za nju i za njih...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 14:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a pljuvanjem ćeš postići što ? osim što ćeš sam sebi dignuti živac ... drugo je ako se radi o nekom iz tvoje neposredne okoline koji ima utjecaj i na tvoj život  al da ga jebaš, seve i njoj slični to nisu ... daljinski, jedan klik i nema ih Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

ma mos mislit, tu se pisalo o tome pa sam i ja napisao par postova. To nek dize zivac onima koje je Seve nacijonale zajebala. Meni se zivo jebe i za nju i za njih...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713


ja bi se zabrinula da imam isto mišljenje ko mishkitza Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 10.11.14 14:50

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a pljuvanjem ćeš postići što ? osim što ćeš sam sebi dignuti živac ... drugo je ako se radi o nekom iz tvoje neposredne okoline koji ima utjecaj i na tvoj život  al da ga jebaš, seve i njoj slični to nisu ... daljinski, jedan klik i nema ih Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

ma mos mislit, tu se pisalo o tome pa sam i ja napisao par postova. To nek dize zivac onima koje je Seve nacijonale zajebala. Meni se zivo jebe i za nju i za njih...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713


ja bi se zabrinula da imam isto mišljenje ko mishkitza Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3111943984

nisam ni citao sto je miskica napisao... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:samo mali podsjetnik ... ovo je predviđeno da bude tema o romantici Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  je je ... sad se vidi kolko je tko romantičan ... samo bi u tuđe gaće virili i ocjenjivalo događaje iz tuđih budoara Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

pa to ste vi skrenili temu, ja sam bijo na tragu pateticnog cigana cige...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713


cigo je i započeo sa severinom ... tako da nije veća šteta učinita Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  uglavnom, cigo i ti se na kraju složili oko mišljenja kad je ona u pitanju pa ispadoste oboje romantični  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

1. bila je pijana
2. jebala se s pavijanom malog kurca
3. snimala se dok je osrednje općila
4. pijano se izbečila u kameru
5. ne čuva svoje stvari 
6. jebala se opet i to s bregovićem
7. oderala je oca svog djeteta za alimentaciju


Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:04

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:samo mali podsjetnik ... ovo je predviđeno da bude tema o romantici Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  je je ... sad se vidi kolko je tko romantičan ... samo bi u tuđe gaće virili i ocjenjivalo događaje iz tuđih budoara Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

pa to ste vi skrenili temu, ja sam bijo na tragu pateticnog cigana cige...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713


cigo je i započeo sa severinom ... tako da nije veća šteta učinita Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  uglavnom, cigo i ti se na kraju složili oko mišljenja kad je ona u pitanju pa ispadoste oboje romantični  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

1. bila je pijana
2. jebala se s pavijanom malog kurca
3. snimala se dok je osrednje općila
4. pijano se izbečila u kameru
5. ne čuva svoje stvari 
6. jebala se opet i to s bregovićem
7. oderala je oca svog djeteta za alimentaciju


Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 ahahahahahha, kako nisi normalna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:06

Vel'ka Maca je napisao/la:


Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  ahahahahahha, kako nisi normalna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3111943984
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:11

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:samo mali podsjetnik ... ovo je predviđeno da bude tema o romantici Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  je je ... sad se vidi kolko je tko romantičan ... samo bi u tuđe gaće virili i ocjenjivalo događaje iz tuđih budoara Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

pa to ste vi skrenili temu, ja sam bijo na tragu pateticnog cigana cige...Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713


cigo je i započeo sa severinom ... tako da nije veća šteta učinita Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931  uglavnom, cigo i ti se na kraju složili oko mišljenja kad je ona u pitanju pa ispadoste oboje romantični  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

1. bila je pijana
2. jebala se s pavijanom malog kurca
3. snimala se dok je osrednje općila
4. pijano se izbečila u kameru
5. ne čuva svoje stvari 
6. jebala se opet i to s bregovićem
7. oderala je oca svog djeteta za alimentaciju


Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 vid zlovenske sistematičarke što prati riječkog statističara i sjebe ga njegovim oružjem Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 a znaš da si mi pala na pamet i jel pratiš temu ? kad ono ne samo da prati nego i zapisuje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130
al rezime je jasan ... jednom kad se žemsko omaci, ne smije više pit, jebat a pogotovo ne osrednje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 da ne govorim da mora i bregovića zaobilazit u širokom luku da jadnička ne navede na pogrešan put i ne ošteti nako milog i u potrazi za srodnom dušom koja će mu vjerna žema bit Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799 čemu uopće pratiti medije ... dovoljno doći na kultnix po rezime ... puno je zanimljivije

eto, jel ima još netko iz te naše estrade da se omacio a nije zaključo lokot na pojasu nevinosti ... il je samo seve došla do tako odličnih ideja ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:15

kišna glista je napisao/la:


Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  vid zlovenske sistematičarke što prati  riječkog statističara i sjebe ga njegovim oružjem  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 a znaš da si mi pala na pamet i jel pratiš temu ? kad ono ne samo da prati nego i zapisuje  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130
al rezime je jasan ... jednom kad se žemsko omaci, ne smije više pit, jebat a pogotovo ne osrednje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 da ne govorim da mora i bregovića zaobilazit u širokom luku da jadnička ne navede na pogrešan put i ne ošteti nako milog i u potrazi za srodnom dušom koja će mu vjerna žema bit Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  čemu uopće pratiti medije ... dovoljno doći na kultnix po rezime ... puno je zanimljivije

eto, jel ima još netko iz te naše estrade da se omacio a nije zaključo lokot na pojasu nevinosti ... il je samo seve došla do tako odličnih ideja ?
mali ispravak... ne smije ni prije no što se omaci... seve tad nije imala potomka, ali je MORALA znati da će ga jednog dana imati... pa ja... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 27287599
ma čim sam otvorila forum ošinula me neviđena romantika po sred možganov.... još drhturim od uzbuđenja Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:17

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  vid zlovenske sistematičarke što prati  riječkog statističara i sjebe ga njegovim oružjem  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 a znaš da si mi pala na pamet i jel pratiš temu ? kad ono ne samo da prati nego i zapisuje  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 11484130
al rezime je jasan ... jednom kad se žemsko omaci, ne smije više pit, jebat a pogotovo ne osrednje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931 da ne govorim da mora i bregovića zaobilazit u širokom luku da jadnička ne navede na pogrešan put i ne ošteti nako milog i u potrazi za srodnom dušom koja će mu vjerna žema bit Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799  čemu uopće pratiti medije ... dovoljno doći na kultnix po rezime ... puno je zanimljivije

eto, jel ima još netko iz te naše estrade da se omacio a nije zaključo lokot na pojasu nevinosti ... il je samo seve došla do tako odličnih ideja ?
mali ispravak... ne smije ni prije no što se omaci... seve tad nije imala potomka, ali je MORALA znati da će ga jednog dana imati... pa ja... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 27287599
ma čim sam otvorila forum ošinula me neviđena romantika po sred možganov.... još drhturim od uzbuđenja Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799

ma smije al ne smije bit pjana i ne smije općit sa onima sa malim kurcem i mora općit fantastično a ne osrednje ... onda je valjda sve ok ... nije pizda lud ... on je uvijek na strani žena i zna šta je za žene najbolje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:19

kišna glista je napisao/la:


ma smije al ne smije bit pjana i ne smije općit sa onima sa malim kurcem i mora općit fantastično a ne osrednje ... onda je valjda sve ok ... nije pizda lud ... on je uvijek na strani žena i zna šta je za žene najbolje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
nisam ja rekla da je pizda lud, nego da je običan muški šovinist  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:22

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


ma smije al ne smije bit pjana i ne smije općit sa onima sa malim kurcem i mora općit fantastično a ne osrednje ... onda je valjda sve ok ... nije pizda lud ... on je uvijek na strani žena i zna šta je za žene najbolje Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
nisam ja rekla da je pizda lud, nego da je običan muški šovinist  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

ma zajebava jer zna na šta ćete skočit ... mali podsjetnik kako je pizda govorio ranije kad je propagiro male kurčeve za zdravlje žena a bijo protiv velkih koji su opasni po vaginalne mišiće Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1001322_10200456838875846_1217732689_n

p.s.
maco, evo ti jedna lijepa i romantična slika za isprintat, plastificirat i držati u novčaniku ... isto vrijedi i za ostale forumašice Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 15:26

kišna glista je napisao/la:


ma zajebava jer zna na šta ćete skočit ... mali podsjetnik kako je pizda govorio ranije kad je propagiro male kurčeve za zdravlje žena a bijo protiv velkih koji su opasni po vaginalne mišiće Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

šta se onda buni... žena brine o svojim mišićima, vidiš da je pametna   Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 10.11.14 16:47

btw je napisao/la:
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

a vidis, meni je spominjanje djece u tom kontekstu pomalo degutantno. Ispada da nijedna zena koja je jeli, pusila, ne smije poljubiti djete. Valjda isto tako ni muskarac koji je lizao. Moze ona biti ne znam kakva fuksa ali to uopce ne govori o njoj kao majci. Mozda je stoput bolja majka od nekih koje su vidjele onu stvar samo kad su zatrudnile...
U svakom slucaju mi je takva vrst "moraliziranja", gnjusna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 19:27

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

a vidis, meni je spominjanje djece u tom kontekstu pomalo degutantno. Ispada da nijedna zena koja je jeli, pusila, ne smije poljubiti djete. Valjda isto tako ni muskarac koji je lizao. Moze ona biti ne znam kakva fuksa ali to uopce ne govori o njoj kao majci. Mozda je stoput bolja majka od nekih koje su vidjele onu stvar samo kad su zatrudnile...
U svakom slucaju mi je takva vrst "moraliziranja", gnjusna...
Čim tema krene u smjeru  sexa i lizanja pravo se raspišeš Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 19:43

hahaa joj tempero, ti mene pravo nasmija... hahahah... odlicno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 20:31

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

a vidis, meni je spominjanje djece u tom kontekstu pomalo degutantno. Ispada da nijedna zena koja je jeli, pusila, ne smije poljubiti djete. Valjda isto tako ni muskarac koji je lizao. Moze ona biti ne znam kakva fuksa ali to uopce ne govori o njoj kao majci. Mozda je stoput bolja majka od nekih koje su vidjele onu stvar samo kad su zatrudnile...
U svakom slucaju mi je takva vrst "moraliziranja", gnjusna...
slažem se s boldanim... 
ali, zašto je onda jopet kurva jer se uspjela izboriti za alimentaciju svom djetetu i to od njegovog biološkog i zakonitog oca?  Zašto kod tebe barem tu nije dobila kakav pljusić?  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 27287599 

btw, apropo odricanja od alimentacije koje je spomenula glista: roditelj, koji je preuzeo skrb  o djetetu se ne može i ne smije odreći alimentaciji, jer to je novac koji pripada djetetu, a kao skrbnik mora brinuti o djetetovim interesima... ako ne želi trošiti taj novac, može ga staviti u štednju do djetetove punoljetnosti, ali nema pravo rasteretiti drugog roditelja obevze, da da svoj doprinos za uzgoj zajedničkog potomka... to je i pravno i moralno na mjestu... Prema tome!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 10.11.14 20:54

Tempera3 je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

a vidis, meni je spominjanje djece u tom kontekstu pomalo degutantno. Ispada da nijedna zena koja je jeli, pusila, ne smije poljubiti djete. Valjda isto tako ni muskarac koji je lizao. Moze ona biti ne znam kakva fuksa ali to uopce ne govori o njoj kao majci. Mozda je stoput bolja majka od nekih koje su vidjele onu stvar samo kad su zatrudnile...
U svakom slucaju mi je takva vrst "moraliziranja", gnjusna...
Čim tema krene u smjeru  sexa i lizanja pravo se raspišeš Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1425538829
Ma svi ste vi meni sumnjivi,,,,jebo te ...tko ce to sve chitat.. Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 3776795594 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 11.11.14 1:10

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 1523192931
s tim da je cigo romantičniji... on joj je zamjerio kao majci i pomislio na njenog sina, a ovaj riječki pavijan joj je nabrojao barem sedam smrtnih grijeha:

a vidis, meni je spominjanje djece u tom kontekstu pomalo degutantno. Ispada da nijedna zena koja je jeli, pusila, ne smije poljubiti djete. Valjda isto tako ni muskarac koji je lizao. Moze ona biti ne znam kakva fuksa ali to uopce ne govori o njoj kao majci. Mozda je stoput bolja majka od nekih koje su vidjele onu stvar samo kad su zatrudnile...
U svakom slucaju mi je takva vrst "moraliziranja", gnjusna...

ako ćemo šalu na stranu i malo zaboraviti na zajebanciju, i meni se gadi kad se djeca koriste kao štit da bi se opravdale prizemne ljubomore i povrijeđenosti odraslih i njihovih "moralnih" i inih načela ... a to se često radi - preslikava naša neka emocijalna povrijeđenost na djecu koja pojma nemaju o tome Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 5 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.