kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 14.11.14 11:39

Yehudi je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo te kako ste svi "moderni" kad su u pitanju drugi,,neam rijechi,,sve sami multikulti,,,rodjeni u srcu NY..ma nabijem vas na ovu moju balkansku zivotinju,,take nachitate:)) Jedno pitanje,,chitate li vi sebe?? Ili samo odokativno serete  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400

kad ti napišeš da nekoga/ku nabiješ na krkića pa ga potom obrišeš o zavjesu ili šahovnicu ili što već, nebitno... meni dođe da steriliziram usta rakijom/vodkom/nečim belim I odgrizem ti krkića... bez da trepnem... toliko mi želudac okreneš... tako da nisam samo moderna već I animalno-balkanska... sve po potrebi I kako s kim.

 Joj maco, poprave si romantična  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 727654710

pa u biti jesam i to baš poprave.... al diš s cigom bit romantičan, njemu je samo pička na pameti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 14.11.14 11:40

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:

maca ustashica?  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3114667799
jaštaje... a ja sam marija terezija... u mladim godinama  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
A shta se ti mijeshash majketi kad se dva blizanca cherupaju,,,pa jebo te ne treba nam peti,, za  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 225923490 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3776795594 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 167558484
a kako se neću miješati, odvalila sam od smijeha zamišljajući macu na tomsonovom koncertu, u crnoj košulji, zajapurena maše zastavom i pjeva iz petnih žila...  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1619348112
ma samo vi dajte, nisam ja uvijek sklona učestvovanju bez obzira što sam strastvena moica... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931 
evo Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 280662968

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 15.11.14 3:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo te kako ste svi "moderni" kad su u pitanju drugi,,neam rijechi,,sve sami multikulti,,,rodjeni u srcu NY..ma nabijem vas na ovu moju balkansku zivotinju,,take nachitate:)) Jedno pitanje,,chitate li vi sebe?? Ili samo odokativno serete  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400

kad ti napišeš da nekoga/ku nabiješ na krkića pa ga potom obrišeš o zavjesu ili šahovnicu ili što već, nebitno... meni dođe da steriliziram usta rakijom/vodkom/nečim belim I odgrizem ti krkića... bez da trepnem... toliko mi želudac okreneš... tako da nisam samo moderna već I animalno-balkanska... sve po potrebi I kako s kim.

 Joj maco, poprave si romantična  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 727654710

pa u biti jesam i to baš poprave.... al diš s cigom bit romantičan, njemu je samo pička na pameti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984
A jock,,kod mene je obratno,,prvo guzenje pa tek onda romantika,,uopce ne kontam shta fali pravoj pichki,, Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3214182331 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 167558484 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 997057239 ,,vijerovatno pravi kuratz..ha ja...drugo mi nisht ne pada na pamet,,ako ti znash,,ondak me osvijesti i educiraj,, Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 647878145 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 2733991369 :curaLOLja njoj neb vjerovo,,ona bi chekala  pravi trenutak da zadovolji svoju mashtu:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 684758713)Ima jedna pricha ,,,koju sam davno pricho na neteru,,Elem...do mog strica pas zvao se Dundo (Dundo Maroje)..vec ostario,,al kad krene vrboputz i nejga to pogadja,,mlada kujitza,,,chvrsto pokriva pipitzu sa repicem i ne dozvoljava svakoj budali da je slini,,Oni mladji,,,se potuku,,ochnjaci rade,,a oan se uzbudi maksimalno pa opusti repic,,A Dundo stari jebah samo promatra sa strane,,i kad je najpovoljniji trenutak skochi i ucera,,njoj svejedno tko je ucero,,,a njemu fino  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3776795594 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400,,darvinova teorija,,nisam ja Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 727654710 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 19.11.14 6:13

Vel'ka Maca je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Jebo te kako ste svi "moderni" kad su u pitanju drugi,,neam rijechi,,sve sami multikulti,,,rodjeni u srcu NY..ma nabijem vas na ovu moju balkansku zivotinju,,take nachitate:)) Jedno pitanje,,chitate li vi sebe?? Ili samo odokativno serete  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400

kad ti napišeš da nekoga/ku nabiješ na krkića pa ga potom obrišeš o zavjesu ili šahovnicu ili što već, nebitno... meni dođe da steriliziram usta rakijom/vodkom/nečim belim I odgrizem ti krkića... bez da trepnem... toliko mi želudac okreneš... tako da nisam samo moderna već I animalno-balkanska... sve po potrebi I kako s kim.

 Joj maco, poprave si romantična  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 727654710

pa u biti jesam i to baš poprave.... al diš s cigom bit romantičan, njemu je samo pička na pameti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984
Matzo volim te,,  'e l' to dovoljno romanticno?? Uopce mi vise nije vazno shto si debela,,jer imash dushu koja me obara sa nogu:))),,Znam da mi necesh vjerovat ove rijechi,,al jeb ga ,,izgleda je ovo prava istina,,imash novi auto,,podebela si (ntko te nece pa necu imati razlog da budem poljubomoran) lako mi te odrzavat,,,dvije vrecice kokitza  daljinski,,i ti si srecna,,,,je l' tak?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 19.11.14 10:15

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

kad ti napišeš da nekoga/ku nabiješ na krkića pa ga potom obrišeš o zavjesu ili šahovnicu ili što već, nebitno... meni dođe da steriliziram usta rakijom/vodkom/nečim belim I odgrizem ti krkića... bez da trepnem... toliko mi želudac okreneš... tako da nisam samo moderna već I animalno-balkanska... sve po potrebi I kako s kim.

 Joj maco, poprave si romantična  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 727654710

pa u biti jesam i to baš poprave.... al diš s cigom bit romantičan, njemu je samo pička na pameti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984
Matzo volim te,,  'e l' to dovoljno romanticno?? Uopce mi vise nije vazno shto si debela,,jer imash dushu koja me obara sa nogu:))),,Znam da mi necesh vjerovat ove rijechi,,al jeb ga ,,izgleda je ovo prava istina,,imash novi auto,,podebela si (ntko te nece pa necu imati razlog da budem poljubomoran) lako mi te odrzavat,,,dvije vrecice kokitza  daljinski,,i ti si srecna,,,,je l' tak?

mishkitza, I ja tebe volim... I ne samo da imam dušu koja obara, nego imam I masu, tako da nemaš izbora... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
ne želiš da ti nabrojim zbog čega sve ja tebe volim Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 19.11.14 12:26

Vel'ka Maca je napisao/la:

mishkitza, I ja tebe volim... I ne samo da imam dušu koja obara, nego imam I masu, tako da nemaš izbora... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
ne želiš da ti nabrojim zbog čega sve ja tebe volim Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984

cigo zingaro je optimist, on jos ne kuzi da bi morao lomiti stolove, kakve kokice... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 20.11.14 5:07

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

mishkitza, I ja tebe volim... I ne samo da imam dušu koja obara, nego imam I masu, tako da nemaš izbora... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
ne želiš da ti nabrojim zbog čega sve ja tebe volim Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984

cigo zingaro je optimist, on jos ne kuzi da bi morao lomiti stolove, kakve kokice... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
A jesi ljubomorko,,pa nakon jebavanja vratit cu ti je pa imajte fini brachni odnos Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3776795594 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 2733991369 dodushe nakon shto ti je vratim kriteriji ce joj biti jebeno visoki,,u prevodu ,,,rachunaj da te odjebala  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3776795594 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 23.11.14 4:05

Pizda skino djozluke ,,,pjeva sav obuzet kako da zaboravi matzu,,pjeva,,,poprave ej emotivan


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 23.11.14 4:09

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

 Joj maco, poprave si romantična  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 727654710

pa u biti jesam i to baš poprave.... al diš s cigom bit romantičan, njemu je samo pička na pameti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984
Matzo volim te,,  'e l' to dovoljno romanticno?? Uopce mi vise nije vazno shto si debela,,jer imash dushu koja me obara sa nogu:))),,Znam da mi necesh vjerovat ove rijechi,,al jeb ga ,,izgleda je ovo prava istina,,imash novi auto,,podebela si (ntko te nece pa necu imati razlog da budem poljubomoran) lako mi te odrzavat,,,dvije vrecice kokitza  daljinski,,i ti si srecna,,,,je l' tak?

mishkitza, I ja tebe volim... I ne samo da imam dušu koja obara, nego imam I masu, tako da nemaš izbora... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1523192931
ne želiš da ti nabrojim zbog čega sve ja tebe volim Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 3111943984
aj ne trebash nabrajat,,znam da si zaljubita u mene zbog krkica,,ostalo je sve nevazno..tvoja zenska intuicija predosjeca da imam dobar DNK,Naguzi se srecice da te produzim:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 7 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.