kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Lena 07.11.14 12:17

i za djecu su reklame i marketing brutalan...majke ti ako nema bombi,specijalnih efekata,mačeva i svega nečega reklama nije dobra...
znam ja sve to,ali meni se zgadila sva ta mašinerija i umjetno stvorene želje....poželjnost tj.

idem se ufatit ručka  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 727654710
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 07.11.14 12:18

Lena je napisao/la:

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....

ona je od onih atraktivnih a ne toliko lijepih. Na nekim slikama stvarno ruzno izgleda iako nisu neke paparazzo stil vec one studijske. Sto se tice minica i sl. jebiga, pjeva cajke pa mora furat i taj stil oblacenja. Ne mos ocekivat da dodje u nekom kostimicu i pocne cajkat... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 07.11.14 12:22

Lena je napisao/la:

pa da....ali danas sve cajke i pevaljke prodaju sebe u senzualnosti...jebežljivosti zapravo...to je trade mark današnje većine scenskih umetnica  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1523192931
ali nekako mi postane preočajnički kad žene šta starije ono sve kraći minjaci  na njima...pa jebemu ima masu robe koja bi stala odlično,a ne govori: jebežljivaaaa saaam i sa 40...nuuu meeee  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 11484130
al ok da....scena i nastupidaju možda više stilskog izričaja i slobode
ahahaha....da viče vidi je šta je senzualna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112
e tako i ja razmišljam o senzualnosti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 684758713

tu jos vise prednjaci ona bledunjava Rozga, non stop je po portalima sa svojim minicama. Jebiga, to pali po raznim jazbinama u kojima nastupa. Tim zenama je to ok i valjda se osjecaju zvijezdama ali ja bi se jako bijedno osjecao, prostituiranje na pozornici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 12:24

Lena je napisao/la:i za djecu su reklame i marketing brutalan...majke ti ako nema bombi,specijalnih efekata,mačeva i svega nečega reklama nije dobra...
znam ja sve to,ali meni se zgadila sva ta mašinerija i umjetno stvorene želje....poželjnost tj.

idem se ufatit ručka  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 727654710

ne treba imati ni previše negativan odnos do svega toga jer je van tvoje kontrole pa opet imaš kontraefekat ... detektiraš i usmjeriš tamo gdje je u domeni tvoje kontrole a to su tvoja djeca i tvoj život ... ja svojoj ništa ne branim ali ako vidim da ih krene, razgovaram o tome ... djeca se daju tako fino usmjeritit ako se sa njima razgovara o svemu jer ih sve zanima ... sad često čujem malu kako gleda reklame u svojoj sobi ( one imaju pravo gledati tv kad hoće iako ga ja rijetko gledam ) i onda na glas komentira "šta oni misle da sam ja budala i da ne znam da mi lažu" .... Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 3114667799 a inače, došlo je do sraza kulta mladosti i kulta erosa i tanatosa ... sad se i starenje počinje nazivati bolešću pa otud ta luđačka potreba da i kad si u nekim godinama i dalje moraš bit vazdasenzualan i vazdanaizgledmlad ... jebote, i onda se čude otkud tolke psihoze i ljudi pucaju ko kokice ... pa zato jer se trude biti ono šta nisu umjesto da se trude biti najbolje od onoga što jesu i osjećati se dobro u svojoj koži ... al da netko ftastično zarađuje na račun ljudskih taština, o to da ... i ne smiješ im zamjeriti ... nikoga oni ne tjeraju ninašta ... samo prate ono šta ljude najviše pogađa i udaraju ciljano tamo gdje se najlakše pare izbiju iz džepa

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 12:56

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

pa da....ali danas sve cajke i pevaljke prodaju sebe u senzualnosti...jebežljivosti zapravo...to je trade mark današnje većine scenskih umetnica  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1523192931
ali nekako mi postane preočajnički kad žene šta starije ono sve kraći minjaci  na njima...pa jebemu ima masu robe koja bi stala odlično,a ne govori: jebežljivaaaa saaam i sa 40...nuuu meeee  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 11484130
al ok da....scena i nastupidaju možda više stilskog izričaja i slobode
ahahaha....da viče vidi je šta je senzualna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112
e tako i ja razmišljam o senzualnosti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 684758713

tu jos vise prednjaci ona bledunjava Rozga, non stop je po portalima sa svojim minicama. Jebiga, to pali po raznim jazbinama u kojima nastupa. Tim zenama je to ok i valjda se osjecaju zvijezdama ali ja bi se jako bijedno osjecao, prostituiranje na pozornici...

pa možda se i one osjećaju bijedno al moraju od nečega živjeti ... nisu jedine koje zbog dobre zarade rade nešto što ne vole a traži se ... možda žena voli pjevati al ne bi zaradila isto kao kad pjeva u dopičnjaku jer mi jesmo narod seljaka da ga jebeš ... eto, to sam i ja u svojoj branši radila kad sam radila na legalizacijama ... i kako sam se osjećala - bijedno ! al nekad nemaš izbora ... sad kad mi opet stižu pravi projekti, prestala sam se osjećati bijedno i počinjem opet uživati u svom poslu ... prostituirat se možeš na razne načine a u biti se svodi na to da za osiguranu egzistenciju radiš ono što te ne ispunjava ... po drugoj strani, možda postoje prave prostitutke koje se vole često seksati i po prirodi su promiskuitetne i rade taj posao ne osjećajući se bijedno nego upravo suprotno, uživaju u pružanju užitaka i usluga koje se traže za novčanu naknadu a to uostalom radi većina ovog svijeta ... i meni je gušt vidjeti svoju stranku koja je oduševita mojim idejama i još mi hoće to pošteno platiti ... di ćeš većeg gušta ... al naplaćivati legalizacije od ogorčenih ljudi mi je bilo fuj a opet, moraš i to napraviti al da je muka, jeste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 07.11.14 13:01

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

pa da....ali danas sve cajke i pevaljke prodaju sebe u senzualnosti...jebežljivosti zapravo...to je trade mark današnje većine scenskih umetnica  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1523192931
ali nekako mi postane preočajnički kad žene šta starije ono sve kraći minjaci  na njima...pa jebemu ima masu robe koja bi stala odlično,a ne govori: jebežljivaaaa saaam i sa 40...nuuu meeee  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 11484130
al ok da....scena i nastupidaju možda više stilskog izričaja i slobode
ahahaha....da viče vidi je šta je senzualna Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112
e tako i ja razmišljam o senzualnosti Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 684758713

tu jos vise prednjaci ona bledunjava Rozga, non stop je po portalima sa svojim minicama. Jebiga, to pali po raznim jazbinama u kojima nastupa. Tim zenama je to ok i valjda se osjecaju zvijezdama ali ja bi se jako bijedno osjecao, prostituiranje na pozornici...

pa možda se i one osjećaju bijedno al moraju od nečega živjeti ... nisu jedine koje  zbog dobre zarade rade nešto što ne vole a traži se ... možda žena voli pjevati al ne bi zaradila isto kao kad pjeva u dopičnjaku jer mi jesmo narod seljaka da ga jebeš  ... eto, to sam i ja u svojoj branši radila kad sam radila na legalizacijama ... i kako sam se osjećala - bijedno ! al nekad nemaš izbora ... sad kad mi opet stižu pravi projekti, prestala sam se osjećati bijedno i počinjem opet uživati u svom poslu ... prostituirat se možeš na razne načine a u biti se svodi na to da za osiguranu egzistenciju radiš ono što te ne ispunjava ... po drugoj strani, možda postoje prave prostitutke koje se vole često seksati i po prirodi su promiskuitetne i rade taj posao ne osjećajući se bijedno nego upravo suprotno, uživaju u pružanju užitaka  i usluga koje se traže za novčanu naknadu a to uostalom radi većina ovog svijeta ... i meni je gušt vidjeti svoju stranku koja je oduševita mojim idejama i još mi hoće to pošteno platiti ... di ćeš većeg gušta ... al naplaćivati legalizacije od ogorčenih ljudi mi je bilo fuj a opet, moraš i to napraviti al da je muka, jeste

pa mislim da su vec odavno dovoljno zaradile i da ne moraju i nadalje picku pokazivat. I ostale pjevacice zive od tog pa je vecina normalno obucena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 13:10

pizda je napisao/la:
pa mislim da su vec odavno dovoljno zaradile i da ne moraju i nadalje picku pokazivat. I ostale pjevacice zive od tog pa je vecina normalno obucena...

a to ne znam al mislim da je kod nas jako jako teško živjeti samo od pjevanja i umjetnosti i da kad tad krene neka kombinacija u tome ... neke krenu u voditeljske vode ako im to leži, neke imaju uz pjevačku karijeru i neku drugu, a neke koje ne znaju raditi ništa drugo uđu u dopičnjak jer to narod najviše veseli ... kome se to ne sviđa, ne gleda i sve pet ...

al znat kako se tko osjeća sa onim što radi, uf ... tu mi je odmah pao na pamet robin williams koji je eto, cijelu svoju karijeru nasmijavao i uveseljavao ljude, bio virtuoz u brzopoteznim i predobrim improvizacijama, a opet, u pozadini se krio vrlo nesretan i depresivan čovjek koji se nije baš snašao a ponajmanje osjećao dobro ... šou biznis je jeben biznis i meni nije baš normano to kako mase ljude iz te branše svojataju do te mjere da misle da je i njihov privatni život svačija stvar ... moraš puknut ako živiš na taj način ... jebote, ja bih paparacije zakonom zabranila i kažnjavala tako da nikom ne bi palo na pamet slikavati poznate ljude u njihovim privatnim sferama života ... al kaznila bih i one koji takve slike objavljuju ... danas je stvarno teško talentiranim ljudima prodati svoj talent i samo to kad je cijela branša ošla u pm i uspjeh se mjeri nekim drugim mjerilima pa na površinu isplivaju ne oni koji imaju neki stvaran talent i ocjenjuje se samo to a ne ono šta ide iza kulisa ... jebote, da je mozart danas živ i da stvara u današnjim prilikama, pitam se bil ikad od njega posto mozart il bi se pamtio po nečem drugom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  pizda 07.11.14 16:38

Biesna glisto ti se kuzis u fejsbuk. Kad se logiram pojave se one ikonice na vrhu sa moim imenom, home, find friend pa ikonicama za mail, odgovor i ona sranja sa profilom, za odlogiravanje a ispod toga nista, bieli ekran? Kad stisnem ikonice, nista se ne pojavljuje, ne mogu se ni odlogirat. Tako i na poslu i doma. Ustvari, samo reagira kad stisnem find friend i onda mi nudi neke potencialne prijatelje, na ostalo ne trza. Unapried nezahvalan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 17:15

pizda je napisao/la:Biesna glisto ti se kuzis u fejsbuk. Kad se logiram pojave se one ikonice na vrhu sa moim imenom, home, find friend pa ikonicama za mail, odgovor i ona sranja sa profilom, za odlogiravanje a ispod toga nista, bieli ekran? Kad stisnem ikonice, nista se ne pojavljuje, ne mogu se ni odlogirat. Tako i na poslu i doma. Ustvari, samo reagira kad stisnem find friend i onda mi nudi neke pote ncialne prijatelje, na ostalo ne trza. Unapried nezahvalan...


 Izgleda da si na meti gey lobija ,neznam zakaj me to ne čudi Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 17:19

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....
 E jes vala  šteta, što ne pita savjeta tako uspješne i zgodne žene kao ti  prijice Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 17:21

pizda je napisao/la:Biesna glisto ti se kuzis u fejsbuk. Kad se logiram pojave se one ikonice na vrhu sa moim imenom, home, find friend pa ikonicama za mail, odgovor i ona sranja sa profilom, za odlogiravanje a ispod toga nista, bieli ekran? Kad stisnem ikonice, nista se ne pojavljuje, ne mogu se ni odlogirat. Tako i na poslu i doma. Ustvari, samo reagira kad stisnem find friend i onda mi nudi neke potencialne prijatelje, na ostalo ne trza. Unapried nezahvalan...

bacila ti je internetske uroke... jebo si jeza

ovim putem prijavljujem internetsku apstinenciju... danas cijeli dan nismo imali interneta na poslu, a sav posao mi je na internetu... cijeli dan sam igrala mahjong

A i ovaj moj tablet ne reagira bas najbolje, moram deset puta stisnut link da mi ga otvori i tako za svaku radnju... sud svita, sudnji dan je na pomolu, odoh se zavuc u misju rupu i molit za spasenje... ujedno vas i srdacno pozdravljam. Vikend je ljudi!!!!! Ra-duj-te se na-ha-rooohoo-di......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 17:26

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...

za lovu je snalazljiva, mora se priznat...

meni nije ružna iako se unakazila...previše napumpala usta,a imala lijepa prirodno...nos isto operiran i djeluje neprirodno....zapravo je bila prirodno zgodna ženska (na stranu šta nije svačiji tip....ok),jako atraktivna,ali totalno se blamira sa forsiranjem minica,seksipila....pogotovo od kad je rodila....ne kužim šta će joj to.....seve,seve.....

severinu nit gledam nit slušam al jebote, toliko je očito šta ona prodaje - senzualnost ... a sad, svak ima drugačiji ukus glede toga što ga senzualno privlači a što ne ... nekome je to severina, nekome j.lo., nekome beyonce, shakira  i tako redom ... ni prva ni zadnja koja to koristi u marketingu i to uspješno ... prokužila seve šta pali kod masa i na kojem nivou je senzualnost masa ( na nivou cajki ) pa dobro zarađuje na tome ...  senzualna, olitiga ona koji težiti tjelesnim užicima i iste provocira kod drugih ... ona prava tempera, ne ova koja se prodavala  tu pod njenim nickom je imala izvrstan narodni termin za to - jebežljivost Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1523192931  tak da meni senzualnost nikako nije termin kojim bih voljela da me se okarakterizira ... za mene je senzualnost nešto što se pali samo pred nekim i u dolično vrijeme ... ne bih rado hodala ulicom i da svak za mnom viče, vid što je senzualna
 A za tobom vjerojatno viču "vid što je jebežjiva, ali nitko nema interesa"Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 18:57

pizda je napisao/la:Biesna glisto ti se kuzis u fejsbuk. Kad se logiram pojave se one ikonice na vrhu sa moim imenom, home, find friend pa ikonicama za mail, odgovor i ona sranja sa profilom, za odlogiravanje a ispod toga nista, bieli ekran? Kad stisnem ikonice, nista se ne pojavljuje, ne mogu se ni odlogirat. Tako i na poslu i doma. Ustvari, samo reagira kad stisnem find friend i onda mi nudi neke potencialne prijatelje, na ostalo ne trza. Unapried nezahvalan...

a jebat ga , otkud da ja znam šta ti je sa fb profilom ... nekad zna zaštekati i kod mene pa ne mogu ništa il mi ništa ne reagira pa može biti i to u pitanju ... al nakon nekog vremena opet proradi sam ... šta reć nego "it is alive!" tinuninuninuninu

ajd probam ti nešto napisati na profilu pa vidi jel se šta vidi ... možda mu treba samo vritnjak opalit da se pokrene Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 18:59

Tempera3 je napisao/la:
 A za tobom vjerojatno viču "vid što je jebežjiva, ali nitko nema interesa"Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400

iz tvoje tipkovnice u božje uši Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 20:23

kišna glista je napisao/la:
Tempera3 je napisao/la:
 A za tobom vjerojatno viču "vid što je jebežjiva, ali nitko nema interesa"Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 2733991369 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400

iz tvoje tipkovnice u božje uši Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 11484130

 Ko bi reko kolko  godinama naganjaš  forumaše a i forumašice  sa naznakama muških hormona Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400 Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 07.11.14 23:32

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...
potpis.  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 4:09

saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...
potpis.  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 727654710
Ma jebga,,nisam ja staromodan,,nego sam odgajan tako da je mati neshto sveto,,MAJKA...jebo nas mushkice vjetropiraste,,kako se kaze,,otac ko kolac,,,ajd ne slazem se,,,ali ima istine,,,dakleM,,,MAJKA,,kad to postanesh onda je kurac nevazan,,a do tada treba paziti koja ti budala ejakulira u rupitzu:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112,,,Jebo te,,,nemrem kuzit zene,,,pa da ja nosim pichku medju nogama,,,samo jedan bi imo tu mogucnost,,,ha ja...a ne ,,njih stotinu,,kao  kod ove ,,,zeljne paznje i love,,i kao ona je netko i neshto ako je jebozovna i ako stotine nedojebanih drkaju na njenu pichku ili nachin kako pushi kuratz onom debilu,,,pa pichka mu materina,,zar ta inirma nije samo za dvoje,,,,a ne za cijeli debilni svijet.. shta je lova bog te mazo,,,pa nitko sa sobom nije odnio u grob ni pet dinara ....meni se chini da su se ljudi skroz pogubili,,,a zene posebno,,,,totalno su podilkanile,,,nije ni chudo shto toliko ima pedera na svijetu,zato shto je malo pravih zena..koje nisu podlegle medijima i njihovim spikama o trendu,,,,ono in ili Out,,nabijem ih na kurac,,,aj bi te medije sve popalio,,,,a urednike ,,nabijo na kolac,,,majku im jebem manipulatorsku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 4:21

zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:meni je severina izrazito ruzna zena. usta ko zaba, faca grozna. tijelo - ajd dobro, more stat, sto bi rekli dalmosi, ali onako opci dojam - vulgarna, jeftina, droljastog izgleda i bez ukusa. sto bi ameri jednostavno rekli i moj dragi doc martin - cheap looking woman. grozna je.
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...
potpis.  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 727654710
Ma jebga,,nisam ja staromodan,,nego sam odgajan tako da je mati neshto sveto,,MAJKA...jebo nas mushkice vjetropiraste,,kako se kaze,,otac ko kolac,,,ajd ne slazem se,,,ali ima istine,,,dakleM,,,MAJKA,,kad to postanesh onda je kurac nevazan,,a do tada treba paziti koja ti budala ejakulira u rupitzu:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112,,,Jebo te,,,nemrem kuzit zene,,,pa da ja nosim pichku medju nogama,,,samo jedan bi imo tu mogucnost,,,ha ja...a ne ,,njih stotinu,,kao  kod ove ,,,zeljne paznje i love,,i kao ona je netko i neshto ako je jebozovna i ako stotine nedojebanih drkaju na njenu pichku ili nachin kako pushi kuratz onom debilu,,,pa pichka mu materina,,zar ta inirma nije samo za dvoje,,,,a ne za cijeli debilni svijet.. shta je lova bog te mazo,,,pa nitko sa sobom nije odnio u grob ni pet dinara ....meni se chini da su se ljudi skroz pogubili,,,a zene posebno,,,,totalno su podilkanile,,,nije ni chudo shto toliko ima pedera na svijetu,zato shto je malo pravih zena..koje nisu podlegle medijima i njihovim spikama o trendu,,,,ono in ili Out,,nabijem ih na kurac,,,aj bi te medije sve popalio,,,,a urednike ,,nabijo na kolac,,,majku im jebem manipulatorsku
sta je to? hahahahahah salim se. sad ce ti tvoj friend doci pa ce te napasti da si previse zaosto. jos da si vjernik ko sto je kiki bijo, dobio bi epitete oltarolizaca. i ja tako mislim - roditeljsvto nosi i odgovornost sa sobom. i naravno da je bitno s kime ces svoje gene izmijesati. muzijak za oplodnju se i trazi na osnovu pozeljnih osobina. a ta severina je drolja nevidjena i neka se stidi same sebe.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 4:30

saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
saritica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Severina bash vulgarna zena,,necu reci kurva,,ali fakat je jefyina i promishljena,,,ne znam kako ce to zvuchati njenom sinu kad odraste i kad klikne na limk koji ga vodi ka maminim perverzijama,,Mislim da je zena bolesna,,,jer joj nishta nije sveto...
potpis.  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 727654710
Ma jebga,,nisam ja staromodan,,nego sam odgajan tako da je mati neshto sveto,,MAJKA...jebo nas mushkice vjetropiraste,,kako se kaze,,otac ko kolac,,,ajd ne slazem se,,,ali ima istine,,,dakleM,,,MAJKA,,kad to postanesh onda je kurac nevazan,,a do tada treba paziti koja ti budala ejakulira u rupitzu:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112,,,Jebo te,,,nemrem kuzit zene,,,pa da ja nosim pichku medju nogama,,,samo jedan bi imo tu mogucnost,,,ha ja...a ne ,,njih stotinu,,kao  kod ove ,,,zeljne paznje i love,,i kao ona je netko i neshto ako je jebozovna i ako stotine nedojebanih drkaju na njenu pichku ili nachin kako pushi kuratz onom debilu,,,pa pichka mu materina,,zar ta inirma nije samo za dvoje,,,,a ne za cijeli debilni svijet.. shta je lova bog te mazo,,,pa nitko sa sobom nije odnio u grob ni pet dinara ....meni se chini da su se ljudi skroz pogubili,,,a zene posebno,,,,totalno su podilkanile,,,nije ni chudo shto toliko ima pedera na svijetu,zato shto je malo pravih zena..koje nisu podlegle medijima i njihovim spikama o trendu,,,,ono in ili Out,,nabijem ih na kurac,,,aj bi te medije sve popalio,,,,a urednike ,,nabijo na kolac,,,majku im jebem manipulatorsku
sta je to? hahahahahah salim se. sad ce ti tvoj friend doci pa ce te napasti da si previse zaosto. jos da si vjernik ko sto je kiki bijo, dobio bi epitete oltarolizaca. i ja tako mislim - roditeljsvto nosi i odgovornost sa sobom. i naravno da je bitno s kime ces svoje gene izmijesati. muzijak za oplodnju se i trazi na osnovu pozeljnih osobina. a ta severina je drolja nevidjena i neka se stidi same sebe.
Ma ja se ovdje prosipam,,,serem ,,kenjam kvake,,provociram ali malo je onih koji me mogu provalit,,kakav sam u stvarnom svijetu,,Jebo te ovo je medij,,,za psihologe rodjen,,narafski,,ne za one koji s en kuze u nishta,,,nego samo nabadaju,,Ali,,,tvrdim da je ovaj virtualni svijet mnoge promijenio mada oni nisu toga svjesni,,Jebo te ,,,moderno je ,,pojebat se sa nekim i to staviti na internet,,,,haloooooooooooooo,,,niko im nije reko da je to nemoralno i bolesno,,,kako sam vec reko,,,neka se ljudi jebu i neka rade sve ono shto ih zadovoljava...ali ,,,majketi,,ne opterecuj druge,,Meni bi ona bila okej da nije bilo toga pornica,,,ali nakon toga je chisti slat:))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 4:41

ma ko kaze da ljudi nisu svjesni da ih je internet promijenio? a sad na koji nacin i kako, to je druga prica. u danasnje doba se sve mijenja. stavljanje jebacih slika na internet nije nikako ok. a severina je meni bila drolja i prije onog videa.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 4:49

saritica je napisao/la:ma ko kaze da ljudi nisu svjesni da ih je internet promijenio? a sad na koji nacin i kako, to je druga prica. u danasnje doba se sve mijenja. stavljanje jebacih slika na internet nije nikako ok. a severina je meni bila drolja i prije onog videa.
meni nije bila,,al jebaji ga,,nakon onoga,,,ajd da je to bilo stvarno iskrena i emotivna jebachina ,,,razumio bi,,,nego gluma,,u sexu,,,,o jebem ti..pa radje bi bacio drkitzu nego tako pred kamerom glumio,,,shta ja znam,,sve je otishlo u tri pizde materine,,,,lova vlada,,,mosh jebat shya ocesh ako imash para,,narafski,,,pa nisu svi idioti koji imaju para da jebu sve shto im se namjesti,,ali fakat,,,zene su popizdile za lovom,,Svojevremeno sam imao kontakt sa jednom ukrajinkom,,,pochetkom devedesetih,,ajme majko,,,boginja,,ali u glavi kurac od ovce,,,,zaradila mi namjeshtaj u novom stanu,,kitila me zlatom,,,,ali kurtza vidila moga nije:))Zvali su me u to vrijeme Pimp:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 684758713,,fuj jebo te,,,gadim se samom sebi..kunem se

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 4:56

ma stas se gaditi samom sebi - uvijek ima sansa da se covjek popravi i da nadje prave vrijednosti i da se pocne ponasati kako treba. neke zene zaista jesu opsjednute novcem, ali isto tako su i neki muskarci. da se razumijemo - zivot zna biti laksi kad se ima novca, ali da ce mi on biti jedini cilj i smisao - e pa bome nece.
inace, ne odgovori ti meni sta je ona rijec koju sam podvukla gore... hahaha inirma?? ti poceo ko lena kad je rekla dona mitraljesca

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 5:02

saritica je napisao/la:ma stas se gaditi samom sebi - uvijek ima sansa da se covjek popravi i da nadje prave vrijednosti i da se pocne ponasati kako treba. neke zene zaista jesu opsjednute novcem, ali isto tako su i neki muskarci. da se razumijemo - zivot zna biti laksi kad se ima novca, ali da ce mi on biti jedini cilj i smisao - e pa bome nece.
inace, ne odgovori ti meni sta je ona rijec koju sam podvukla gore... hahaha inirma?? ti poceo ko lena kad je rekla dona mitraljesca
osh rec da sam pokvarit:Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 1619348112?? Nijesam vidijo da si idje ishta podvukla,,,ali je vjerojatno bila u pitanju INTIMA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 5:05

ma zezam te za inirmu... obicni tipfehler? a ovo sto si boldo ti sada tu - to ostavljam tebi na volju da interpretiras kako zelis. open ended...  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Gost 08.11.14 5:09

saritica je napisao/la:ma zezam te za inirmu... obicni tipfehler? a ovo sto si boldo ti sada tu - to ostavljam tebi na volju da interpretiras kako zelis. open ended...  Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 684758713
jebesh mi sve ako lazem,,ali ja sam chovjek otvorenog srca koji ne misli nikome zlo,,,koji je spreman uvijek pomoci onika koji zatraze pomoc,,chovjek koji suosjeca sa svakim bicem  u svemu,,,razumijem i osjecam ljude,,ajd iam ih koji s eprilijepe ko pijavie i sisaju sisu,,,te odjebem u jednom potezu,,,,ali istinski,,,volim u ljudima ono obichno,,,lijepo ,,,ljudsko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika - Page 2 Empty Re: Laku noc ljubavi..dobro jutro draga,,evo kavitza u krevetic..:)) Jebo te koja romantika

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.