kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sedam psihopata...

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:34

Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

toga sam svijestan oduvijek samo sto to nije normalno da ga jebes...Negativnosti kao neka druga strana balansa, uopce nisu potrebne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Lena 19.11.14 11:35

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

toga sam svijestan oduvijek samo sto to nije normalno da ga jebes...Negativnosti kao neka druga strana balansa, uopce nisu potrebne...

nisu poželjne,ali izgleda da jesu (bar nekad) potrebne.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:[

pa nisu potrebna al jebote, to ti je život ... probaj si zamisliti život u kojem je sve liepo i nemaš šta za rješavati ... uginijo bi od dosade i svi bi se pretvorili i nekakve ogromne amebe jer se ne bi trebali ništa truditi ... al i to je već izmislito i napisato u jednoj knjizi .... užasno izgleda takvo mjesto  a bogami i stanovnici mjesta na kojem su lišeni svih životnih nedaća ... nitko ne ŽELI probleme, al jebat ga, po tome kako se tko odnosi do problema koje mu život podmeće se ljudi razlikujemo ... da  ih nema, kako bih, recimo, ja znala koji su to ljudi koji su vrijedni moje pažnje a koji nisu ... pomiješali bi mi se ovi šta stalno kukaju i ovi šta aktivno žive i probleme žele riješiti ... jebote, poludila bih onda sedam psihopata... - Page 5 3114667799 puna bi mi kuća bila raznih dija i tepsija

pa iebem te ogranicitu jel ti uopce kuzis o cemu pricam? Dotaknula se tema sljedeceg zivota i napisah da ne kuzim kakvi nas to uzici tamo cekaju kad nece biti niceg cemu smo se ovdje veselili. Kako djece, seksa, hrane itd. itd. tako i nedaca koje su nam izgleda bitno potrebne da bi ponekad bili sretni. Sad ti probaj zamisliti tu drugu dimenziju i kazi kako cemo tamo bez nedaca kad i sama kazes da bi uginila od dosade...

meni je lako zamisliti tu drugu dimenziju jerbo sam na trenutke znala osjećati tu duboku smirenost koja te ispuni na taj način da si miran dubinski i nemaš potrebe to remetiti jer ti je jasno da je sve kako treba ... al koštarekoh, takva iskustva se ne daju prepričati ... al laprdati na temu mogu kolko voleš ... a vidim da možeš i ti ... spomenula sam flešbekove prije smrti kad ti se cijeli život izvrti i shvatiš da je sve bilo kako treba ili shvatiš gdje si griješio i šta ti je činiti drugačije ? jesam .... slične flešbekove sam ja doživjela par puta u nekim životnim situacijama kad sam morala donositi neke odluke, i to su ti ti trenuci kad doživiš taj mir nakon ti  se odvrti film u kojem ti je sve jasno i znaš šta moraš napraviti da riješiš neki svoj problem ne zato jer je to problem, nego zato jer se radi o situaciji koja se da pretvoriti u nešto drugo i pozitivno i svaki puta je tako i ispalo - za mene pozitivno i sa pozitivnim rezultatom ... a jebat ga, kad naši najveći užici nisu vezani za materijalni svijet nego onaj osjetilni ... na tom nivou se dešavaju užici a ne ovo šta ti pišeš ... i ne radi se o užicima u smisli ikakvih euforija nego o osjećaju mira, spokoja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:37

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

toga sam svijestan oduvijek samo sto to nije normalno da ga jebes...Negativnosti kao neka druga strana balansa, uopce nisu potrebne...

nisu poželjne,ali izgleda da jesu (bar nekad) potrebne.....

ovdje sigurno jesu, ne zbog potrebe nego ih jednostavno ne mozes izbjec...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:38

Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:40

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

toga sam svijestan oduvijek samo sto to nije normalno da ga jebes...Negativnosti kao neka druga strana balansa, uopce nisu potrebne...

nisu poželjne,ali izgleda da jesu (bar nekad) potrebne.....

ovdje sigurno jesu, ne zbog potrebe nego ih jednostavno ne mozes izbjec...

gdje ovdje ? ne misliš valjda na forum ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Lena 19.11.14 11:40

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

ma kolokvijalno čerupanje....nije ozbiljno  sedam psihopata... - Page 5 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:43

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

ma kolokvijalno čerupanje....nije ozbiljno  sedam psihopata... - Page 5 11484130

pizda se boji smrti, ja je se ne bojim pa argumentirano palamudimo sedam psihopata... - Page 5 1523192931 sedam psihopata... - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:45

kišna glista je napisao/la: ... a jebat ga, kad naši najveći užici nisu vezani za materijalni svijet nego onaj osjetilni ... na tom nivou se dešavaju užici a ne ovo šta ti pišeš ... i ne radi se o užicima u smisli ikakvih euforija nego o osjećaju mira, spokoja

ono o fleshbekovima necu komentirat jer ih nisam dozivijo a i ne znam sto bi sa njima.
Sto se tice uzitaka, pa sta je osjetilno ako ne materialno? Uz to su i izazvati na materialnom nivou...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Lena 19.11.14 11:46

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

ma kolokvijalno čerupanje....nije ozbiljno  sedam psihopata... - Page 5 11484130

pizda se boji smrti, ja je se ne bojim pa argumentirano palamudimo sedam psihopata... - Page 5 1523192931 sedam psihopata... - Page 5 3114667799

vraga se on boji....samo mu žao šta možda nakon ovoga neće moć jest srdelice i nar.....koja je to kazna nebeska  sedam psihopata... - Page 5 1523192931

moram po neke stvari do dućana.....navrnem opet kasnije

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:46

kišna glista je napisao/la:

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

Ja? sedam psihopata... - Page 5 1523192931 Po obicaju sam sasvim konkretan ali ti ga muljas ko velika pa si se zapetljala ko skarpina u ribarsku mrezu...sedam psihopata... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:52

kišna glista je napisao/la:

pizda se boji smrti, ja je se ne bojim pa argumentirano palamudimo sedam psihopata... - Page 5 1523192931 sedam psihopata... - Page 5 3114667799

ti od sume ne vidis drvo. Pitao sam u cemu cemo gore uzivati (ako) kad nema jebanja, hrane, pica, djece, (barem ne vlastite), brakova, pusenja, drogiranja, izlazaka, filmova uz padelu kokica, rostilja u prirodi, fotografiranja, voznji autom, brodom, avijonom, sandolinom, kuce, teskoca koje zavrsavaju hepiendom itd. itd. Valjda ne trebam sve nabrajat...sedam psihopata... - Page 5 684758713
Pazi, nije u pitanju pet godina vec vjecnost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ... a jebat ga, kad naši najveći užici nisu vezani za materijalni svijet nego onaj osjetilni ... na tom nivou se dešavaju užici a ne ovo šta ti pišeš ... i ne radi se o užicima u smisli ikakvih euforija nego o osjećaju mira, spokoja

ono o fleshbekovima necu komentirat jer ih nisam dozivijo a i ne znam sto bi sa njima.
Sto se tice uzitaka, pa sta je osjetilno ako ne materialno? Uz to su i izazvati na materialnom nivou...

nisi doživio flešbekove ali si jednom napisao da si doživio da ti mozak radi tako da sam kopa po informacijama i vadi ono šta ti je potrebno što je tebi donijelo neki uspjeh nevezano za tvoj trenutni voljni impuls ... nisi se morao truditi kopati i čupati informacije iz svoje memorije nego ti se to dogodilo spontano

snovi su nematerijalni i mogu stvoriti užitak a da veze sa materijom nemaju ... ne znam kako ti sanjaš, al meni je užitak sanjati i u snovima doživljavam razna emotivna stanja koja mi čine užitak a veze sa materijom nemaju ... da ga jebeš, ona svinja iz mog sna ne postoji ali mi je bilo gušt imati ju u snu i vidjeti kako se lijepo uklopila u moju kuću i među ukućane ... uživala sam sanjati taj san i probudila se dobre volje

teško mi sad pratiti forum, djeca mi ušla u kuću i maloj moram objasniti razliku između izravnog i neizravnog odnosa likova u dječjim romanima .... help ! primjer, šegrt hlapić ... koji likovi vrše izravan utjecaj jedan na drugog a koji neizravan ? WTF ???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pizda se boji smrti, ja je se ne bojim pa argumentirano palamudimo sedam psihopata... - Page 5 1523192931 sedam psihopata... - Page 5 3114667799

ti od sume ne vidis drvo. Pitao sam u cemu cemo gore uzivati (ako) kad nema jebanja, hrane, pica, djece, (barem ne vlastite), brakova, pusenja, drogiranja, izlazaka, filmova uz padelu kokica, rostilja u prirodi, fotografiranja, voznji autom, brodom, avijonom, sandolinom, kuce, teskoca koje zavrsavaju hepiendom itd. itd. Valjda ne trebam sve nabrajat...sedam psihopata... - Page 5 684758713
Pazi, nije u pitanju pet godina vec vjecnost...

otkud ti ideja da je vrijeme uopće relevantno nakon smrti ? flešbekovi su bar meni dovoljan dokaz da postoje stanja svijesti gdje je vrijeme nebitno ... flešbek ti se dogodi u djeliću sekunde a u njemu proživiš brdo toga, ne možeš vjerovati da je moguće al eto, jeste ... tako da mi nije jasno zašto toliko želiš da uspoređuješ ono što je najvjerojatnije neusporedivo ... al ok, reko si da nisi nikad doživio flešbek ... al možda si doživio neki san pred buđenje kad si pogledao na sat, zaspao i sanjao nešto vrlo kompleksno i naizgled dugačak san a kad si otvorio oči primijetio da je proteklo tek nekoliko minuta ? i to se meni često dogodi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:12

Yehudi je napisao/la:
Ma to su iste te Caty. Ova livo je ta koja se u poodmakloj trudnoći trpa sa nekim tipom dok ostale odradjuju ručni rad te blowjob u onoj staroj tvornici nekoj. 
 To su sve  ukrajinke iz te ekipe.
  A šta je ovo tribalo biti nemam pojma. Valda zna njihov financijer. sedam psihopata... - Page 5 1523192931


Nisam znala da su to te iste. Secam se da sam to jednom negde procitala ili videla, pa je izgleda tek delimicno ostalo u mom mozgu.
Ne znam sta rade, ali svakako shokoraju i skrecu paznju...mozda je u tome poenta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:15

Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931


A ja bih stalno med i mlieko.sedam psihopata... - Page 5 30caqzl Ne bi mi uopste smetalo, niti bi mi bilo dosadno. Ne moram nista  ni nauciti. Dosta mi je tih zivotnih mudrosti, koje sticemo samo ako se prethodno dobro namucimo. sedam psihopata... - Page 5 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 12:17

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931


A ja bih stalno med i mlieko.sedam psihopata... - Page 5 30caqzl Ne bi mi uopste smetalo, niti bi mi bilo dosadno. Ne moram nista  ni nauciti. Dosta mi je tih zivotnih mudrosti, koje sticemo samo ako se prethodno dobro namucimo. sedam psihopata... - Page 5 30caqzl

i ja se za to zalazem, jebes patnje, muke, strahove i ostala sranja...sedam psihopata... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:33

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 5 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 5 1523192931


A ja bih stalno med i mlieko.sedam psihopata... - Page 5 30caqzl Ne bi mi uopste smetalo, niti bi mi bilo dosadno. Ne moram nista  ni nauciti. Dosta mi je tih zivotnih mudrosti, koje sticemo samo ako se prethodno dobro namucimo. sedam psihopata... - Page 5 30caqzl

i ja se za to zalazem, jebes patnje, muke, strahove i ostala sranja...sedam psihopata... - Page 5 684758713

pa ne radi se o tome da netko voli patnje, muke i ostala sranja ... radi se o prihvaćanju reale i snalaženju u istoj najbolje što možeš ... neki se snalaze, neki stalno kukaju kako je svijet nepošten ... radije sam dio prve grupacije  devijanata ... nekako mi se čini da je to ipak manje devijantno ...

čitam tamo kome koji filmovi i glumci idu na živce ... da ga jebeš, ja se i tu snađem pa ugasim tv kad mi nešto ide na živce ... nema šanse da gledam nešto što u meni budi agresiju ... al bit će da je to poprilično agresivan pristup za sve one koji ne vole agresiju sedam psihopata... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:35

kišna glista je napisao/la:
pa ne radi se o tome da netko voli patnje, muke i ostala sranja ... radi se o prihvaćanju reale i snalaženju u istoj najbolje što možeš ... neki se snalaze, neki stalno kukaju kako je svijet nepošten ... radije sam dio prve grupacije  devijanata ... nekako mi se čini da je to ipak manje devijantno ...


Pa to vecina i radi. Nista drugo im/nam nije ni preostalo. sedam psihopata... - Page 5 1zouo36
Ali se bar moze mastati o nekom malo drugacijem nacinu zivota. Bez spoticanja. sedam psihopata... - Page 5 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

Ja? sedam psihopata... - Page 5 1523192931  Po obicaju sam sasvim konkretan ali ti ga muljas ko velika pa si se zapetljala ko skarpina u ribarsku mrezu...sedam psihopata... - Page 5 684758713

pa priznajem da si konkretan i barataš iskustvima koje si doživio ... isto radim i ja al eto, sad tek pročitah da sam u nekoj mreži ... ajd neka sam ... dok god nisam toga svjesna meni dobro sedam psihopata... - Page 5 1523192931 ijako, teško ćeš škarpinu lovit sa ribarskom mrežom ... možeš probat al će ti se mreža poderati ako ju baciš tamo gdje škarpine vole obitavati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 12:44

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pa ne radi se o tome da netko voli patnje, muke i ostala sranja ... radi se o prihvaćanju reale i snalaženju u istoj najbolje što možeš ... neki se snalaze, neki stalno kukaju kako je svijet nepošten ... radije sam dio prve grupacije  devijanata ... nekako mi se čini da je to ipak manje devijantno ...


Pa to vecina i radi. Nista drugo im/nam nije ni preostalo. sedam psihopata... - Page 5 1zouo36
Ali se bar moze mastati o nekom malo drugacijem nacinu zivota. Bez spoticanja. sedam psihopata... - Page 5 1zouo36

da ne ponavljam kad ti je Catica vec napisala...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 12:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

Ja? sedam psihopata... - Page 5 1523192931  Po obicaju sam sasvim konkretan ali ti ga muljas ko velika pa si se zapetljala ko skarpina u ribarsku mrezu...sedam psihopata... - Page 5 684758713

pa priznajem da si konkretan i barataš iskustvima koje si doživio ... isto radim i ja al eto, sad tek pročitah da sam u nekoj mreži ... ajd neka sam ... dok god nisam toga svjesna meni dobro sedam psihopata... - Page 5 1523192931 ijako, teško ćeš škarpinu lovit sa ribarskom mrežom ... možeš probat al će ti  se mreža poderati ako ju baciš tamo gdje škarpine vole obitavati

jebes mrezu koju skarpina podere, to nije mreza vec najlonke...sedam psihopata... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:45

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pa ne radi se o tome da netko voli patnje, muke i ostala sranja ... radi se o prihvaćanju reale i snalaženju u istoj najbolje što možeš ... neki se snalaze, neki stalno kukaju kako je svijet nepošten ... radije sam dio prve grupacije  devijanata ... nekako mi se čini da je to ipak manje devijantno ...


Pa to vecina i radi. Nista drugo im/nam nije ni preostalo. sedam psihopata... - Page 5 1zouo36
Ali se bar moze mastati o nekom malo drugacijem nacinu zivota. Bez spoticanja. sedam psihopata... - Page 5 1zouo36

da ne ponavljam kad ti je Catica vec napisala...

caticu ne shvaćam ozbiljno jer gleda filmove koji u njoj bude agresiju ... ja radi vlastitog mira to nikada ne radim ... a volim mir pa se stoga i zalažem da ga i imam napretek

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 12:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kakvo čerupanje ? pričamo al se pizda pravi malo mutav sedam psihopata... - Page 5 1523192931

Ja? sedam psihopata... - Page 5 1523192931  Po obicaju sam sasvim konkretan ali ti ga muljas ko velika pa si se zapetljala ko skarpina u ribarsku mrezu...sedam psihopata... - Page 5 684758713

pa priznajem da si konkretan i barataš iskustvima koje si doživio ... isto radim i ja al eto, sad tek pročitah da sam u nekoj mreži ... ajd neka sam ... dok god nisam toga svjesna meni dobro sedam psihopata... - Page 5 1523192931 ijako, teško ćeš škarpinu lovit sa ribarskom mrežom ... možeš probat al će ti  se mreža poderati ako ju baciš tamo gdje škarpine vole obitavati

jebes mrezu koju skarpina podere, to nije mreza vec najlonke...sedam psihopata... - Page 5 684758713

ne podere škarpina mrežu nego stijene među kojima škarpina obitava ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 12:48

kišna glista je napisao/la:

caticu ne shvaćam ozbiljno jer gleda filmove koji u njoj bude agresiju ... ja radi vlastitog mira to nikada ne radim ... a volim mir pa se stoga i zalažem da ga i imam napretek

pa ne moras pogledati cieli film da bi skuzijo kako ti neko ide na zivce ili jezivo glumi. Od tog supka Segala nisam pogledao niti jedan film ali ga barem jednom tjedno vidim na tv. Normalno, okrene se program...sedam psihopata... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 5 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.