kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sedam psihopata...

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 21.11.14 10:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
a-ha!!!!
a di je kondicija za više dana bez stajanja?samo imaginarna? sedam psihopata... - Page 8 3084372643 sedam psihopata... - Page 8 1523192931

čekaj bona, vježbam al me iscrpljuju sa svih strana ... al doći ću ja opet na svoje samo mi fali pravi sparing partner za vježbu i nu mene jopet maratonac sedam psihopata... - Page 8 3114667799

mozda se Autor sad registrira kad ovo procita...sedam psihopata... - Page 8 684758713

a slabo sam ti ja tog autora čitala al znam da ga bije glas majstora tantre mantre ... samo u par navrata sam s njim komunicirala virtualno i to dok je skup sa mnom lektoriro moju piesmicu ... a i sjećam se neke teme sa biciklama al osim toga mi je skroz nepoznat lik

bitno da je majstor tantre, jebes bicikle...nek ide u kurac i on i njegov bicikl...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 21.11.14 10:56

pizda je napisao/la:
bitno da je majstor tantre, jebes bicikle...nek ide u kurac i on i njegov bicikl...

ejla, men ti koji pričaju da su majstori tantre bacaju na neke ljenčine ... bokte, išla čitati malo o tantričkom sexu ... zvuči poprilično monotono ... vožnja biciklom mi u tom slučaju daleko uzbudljivija radnja

kolko sam skontala, tantru najviše prakticiraju crnogorci ... to ti je ono, legne delija na leđa a ti se jebi al da ga ne budiš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 21.11.14 11:39

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bitno da je majstor tantre, jebes bicikle...nek ide u kurac i on i njegov bicikl...

ejla, men ti koji pričaju da su majstori tantre bacaju na neke ljenčine ... bokte, išla čitati malo o tantričkom sexu ... zvuči poprilično monotono ... vožnja biciklom mi u tom slučaju daleko uzbudljivija radnja

kolko sam skontala, tantru najviše prakticiraju crnogorci ... to ti je ono, legne delija na leđa a ti se jebi al da ga ne budiš

to je ono, obavljaju kucanske i ine poslove i usput se jebu. Da mi je bas nesto atraktivno i nie...sedam psihopata... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 21.11.14 11:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bitno da je majstor tantre, jebes bicikle...nek ide u kurac i on i njegov bicikl...

ejla, men ti koji pričaju da su majstori tantre bacaju na neke ljenčine ... bokte, išla čitati malo o tantričkom sexu ... zvuči poprilično monotono ... vožnja biciklom mi u tom slučaju daleko uzbudljivija radnja

kolko sam skontala, tantru najviše prakticiraju crnogorci ... to ti je ono, legne delija na leđa a ti se jebi al da ga ne budiš

to je ono, obavljaju kucanske i ine poslove i usput se jebu. Da mi je bas nesto atraktivno i nie...sedam psihopata... - Page 8 684758713

sad si me sjetio nekog erotskog programa iz davnina gdje su kao davali upute ljudima kako si obogatit seksualni život ... i u jednoj epizodi vele kako bi muškarac trebao uvesti razne igre i glumljenje uloga i tako dočekat ženu i ona će poludit od sreće zbog toga ... i pazi scene, nikad ju neću zaboravit :

tip nasred dnevne sobe podigo šator od ženinih raznih šarenih marama i šalova, jedan si omoto oko glave ko da je neki šeik, stavio gunj na pod u šator, skinuo se gol do pasa, nakitio kojekakvim ogrlicama i perlicama oko vrata i lego tako u šator i čeka da mu dođe žena sa posla ... i ulazi žena u kuću sa cekerima a on je nako zavodnički pogleda iz šatora i to ko nju odmah zapali i padne seks ... jebote, nisam mogla vjerovati da to oni ozbiljno tako daju savjete ... ha ha ha ha ha ... jab popizdila da mi netko svu garderobu razvuče po podu i napravi šatere od nje dok ja radim, i još me dočeka ležeći i obučen ko peder sa mojom maramom oko glave i hoće seks a ja sa cekerima ulazim u kuću sedam psihopata... - Page 8 3114667799 sedam psihopata... - Page 8 3114667799 sedam psihopata... - Page 8 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 21.11.14 12:56

kišna glista je napisao/la:
sad si me sjetio nekog erotskog programa iz davnina gdje su kao davali upute ljudima kako si obogatit seksualni život ... i u jednoj epizodi vele kako bi muškarac trebao uvesti razne igre i glumljenje uloga i tako dočekat ženu i ona će poludit od sreće zbog toga ... i pazi scene, nikad ju neću zaboravit :

tip nasred dnevne sobe podigo šator od ženinih raznih šarenih marama i šalova, jedan si omoto oko glave ko da je neki šeik, stavio gunj na pod u šator, skinuo se gol do pasa, nakitio kojekakvim ogrlicama i perlicama oko vrata i lego tako u šator i čeka da mu dođe žena sa posla ... i ulazi žena u kuću sa cekerima a on je nako zavodnički pogleda iz šatora i to ko nju odmah zapali i padne seks ... jebote, nisam mogla vjerovati da to oni ozbiljno tako daju savjete ... ha ha ha ha ha ... jab popizdila da mi netko svu garderobu razvuče po podu i napravi šatere od nje dok ja radim, i još me dočeka ležeći i obučen ko peder sa mojom maramom oko glave  i hoće seks a ja sa cekerima ulazim u kuću  sedam psihopata... - Page 8 3114667799  sedam psihopata... - Page 8 3114667799  sedam psihopata... - Page 8 3114667799  

a bogte budala sedam psihopata... - Page 8 684758713, najbolji savjet takvima kojima treba specijalna scenografija za dizanje spolovila i uzbudjenja je apstinencija. Nek se ne jebu dok se ne pozele, ako to ide presporo nek se razvedu. Cim ti trebaju satori, glume i stimulansi, pisi kuci propalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 21.11.14 13:59

pizda je napisao/la:

a bogte budala sedam psihopata... - Page 8 684758713, najbolji savjet takvima kojima treba specijalna scenografija za dizanje spolovila i uzbudjenja je apstinencija. Nek se ne jebu dok se ne pozele, ako to ide presporo nek se razvedu. Cim ti trebaju satori, glume i stimulansi, pisi kuci propalo...

da mi je naletit opet negdje na snimke tih emisija ... to je bilo toliko smiješno da si morao odgledat do kraja da vidiš hoće se tko tu naljutit il  bar prasnut  u smijeh ... al naravno, to su tada bili neki čedni filmovi u kojima se nisu pokazivale scene seksa nego samo predigrene radnje  sedam psihopata... - Page 8 3776795594  sjetih se još jedne scene i savjeta ... savjetovali da par sjedne u kadu i okrenu se jedan prema drugome, svak uzeo po jednu četku za četkat kosu i onda lupkaju jedan drugog u potrazi za erogenim zonama sedam psihopata... - Page 8 3114667799  a i tada kad sam to gledala su likovi bili skroz retro, skoro isti ko oni iz bombaj trojmeta .... jebote, da je naletit na takve snimke pa pravit trojme filmiće sedam psihopata... - Page 8 1523192931 al ne mogu se sjetiti ni pod kojim nazivom je to išlo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 8 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.