kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sedam psihopata...

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 18.11.14 11:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

je, al imaš na početku filma kad čoek kaže kako se sve ono šta živimo u ovom životu odražava na ono što će biti na onom i na taj način potiče svoje kolege da daju sva najbolje od sebe ... daklem, ne ide jedno bez drugog ... ne mož vamo životarit pa vrtit palčevima da bi tamo doživio nešto lijepo nego ide po onom kolko truda vamo tolko života tamo


ne vjerujem bas u to. Mislim da ovo ovdje i ono tamo nemaju nikakvih uzrocno posljedicnih veza sto se samih aktivnosti tice. Svirao ti ovdje kurcu ili pravijo kule na nebu, svemiru svejedno...

vjerujem u obrnuto al ok ... u oba slučaja ću proći dobro ... ako si ti u pravu, bar sam se ovdje nauživala a tamo kako bude ... ako sam ja u pravu, onda ću tamo uživat i dalje jer sam to zaslužila sedam psihopata... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 18.11.14 11:26

kišna glista je napisao/la:

vjerujem u obrnuto al ok ... u oba slučaja ću proći dobro ... ako si ti u pravu, bar sam se ovdje nauživala a tamo kako bude ... ako sam ja u pravu, onda ću tamo uživat i dalje jer sam to zaslužila sedam psihopata... - Page 4 11484130

ako postoji tamo nesto...onda ovaj ovdje zivot moze biti samo osobni odabir da isprobas nesto sto tamo ne mozes. Cisto zbog sebe, nisu to nikakva iskustva koja su neophodna svemiru, bogu, Mehi...To sto bi htijo isprobati najcesce nije nesto epohalno, glamurozno. Dapace, mislim da oni po kojima nazivamo ulice ili ih citamo u knjigama povijesti, danas nisu odvise zadovoljni svojom zemaljskom misiom.
Sto se uzivanja tice to je druga i dugacka prica. Kad malo promislis da gore nema nista od onog u cemu ovdje uzivas onda ti se pojavi upitnik iznad glave...sedam psihopata... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 18.11.14 12:25

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

vjerujem u obrnuto al ok ... u oba slučaja ću proći dobro ... ako si ti u pravu, bar sam se ovdje nauživala a tamo kako bude ... ako sam ja u pravu, onda ću tamo uživat i dalje jer sam to zaslužila sedam psihopata... - Page 4 11484130

ako postoji tamo nesto...onda ovaj ovdje zivot moze biti samo osobni odabir da isprobas nesto sto tamo ne mozes. Cisto zbog sebe, nisu to nikakva iskustva koja su neophodna svemiru, bogu, Mehi...To sto bi htijo isprobati najcesce nije nesto epohalno, glamurozno. Dapace, mislim da oni po kojima nazivamo ulice ili ih citamo u knjigama povijesti, danas nisu odvise zadovoljni svojom zemaljskom misiom.
Sto se uzivanja tice to je druga i dugacka prica. Kad malo promislis da gore nema nista od onog u cemu ovdje uzivas onda ti se pojavi upitnik iznad glave...sedam psihopata... - Page 4 684758713

ma o takvim stvarima ne treba sad ozbiljno razmišljati il nedobog patiti zbog toga šta će bit ... meni je lijepo to što znam da ću jednom saznati iz prve ruke a dotad mogu maštati o raznim varijacijama na temu

al eto, svidio mi se kraj onog "ženskog" filma kako je djevojka u mislima pred smrt kad joj se cijeli život izvrtio pred očima govorila kako je cijeli njen život niz trenutaka od kojih ju je svaki vodio do tog zadnjeg kad joj je došlo umrijeti ... a umrla je smireno tako da je baš bijo lijep film sedam psihopata... - Page 4 1523192931
meni se tako zna izvrtiti film dijelova života koje treba privesti nekom kraju ... fora mi je to kad u djeliću sekunde na traci vidiš sve šta je bilo bitno za taj period života i onda ti na kraju stigne i vrlo jasno rješenje kako i šta dalje ... tako mislim da mora i smrt biti slična ... jednostavno napraviš jedan rezime svega i onda ti sve bude jasno kako ćeš i šta dalje













sedam psihopata... - Page 4 3114667799
ajmo sad ispočetka kako je smrt groooozna stvar

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 18.11.14 12:36

Yehudi je napisao/la:

Došle u kožnim minicama i golih grudi te simulirale analni seks




sedam psihopata... - Page 4 0019007.48

I to sa raspelima.............. ukrajinke promiču demokraciju na glavnom trgu u Vatikanu.




I sta bi ovo tacno trebalo biti? Politicki protest? Umetnicki performans?

Kao one Ruskinje koje su se u muzeju opcile sa tipovima, jedna od njih u poodmakloj trudnoci...tzv protest protiv gradjanske uskogrudosti i laznog morala.

Ljubi ih majka tako napredne i neustrasive...sedam psihopata... - Page 4 2q8aczm

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  taja 18.11.14 12:57

cat_claw je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

Došle u kožnim minicama i golih grudi te simulirale analni seks








sedam psihopata... - Page 4 0019007.48

I to sa raspelima.............. ukrajinke promiču demokraciju na glavnom trgu u Vatikanu.




I sta bi ovo tacno trebalo biti? Politicki protest? Umetnicki performans?

Kao one Ruskinje koje su se u muzeju opcile sa tipovima, jedna od njih u poodmakloj trudnoci...tzv protest protiv gradjanske uskogrudosti i laznog morala.

Ljubi ih majka tako napredne i neustrasive...sedam psihopata... - Page 4 2q8aczm
Oće valjda pokazati kako su ukrajinci pravi zapadni mentalitet, nemaju oni ništa sa nazadnim rusima i komunistima.
eeeee bože,baci ciglu..... dalje znaš i sam što ti je činiti i di gađati
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 18.11.14 13:58

Jedino po cemu svijet recepcira ukrajinke je prostitucia. Bogme im reputacia bas i nije za zavidit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Yehudi 18.11.14 16:56

cat_claw je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:

Došle u kožnim minicama i golih grudi te simulirale analni seks






sedam psihopata... - Page 4 0019007.48

I to sa raspelima.............. ukrajinke promiču demokraciju na glavnom trgu u Vatikanu.




I sta bi ovo tacno trebalo biti? Politicki protest? Umetnicki performans?

Kao one Ruskinje koje su se u muzeju opcile sa tipovima, jedna od njih u poodmakloj trudnoci...tzv protest protiv gradjanske uskogrudosti i laznog morala.

Ljubi ih majka tako napredne i neustrasive...sedam psihopata... - Page 4 2q8aczm
Ma to su iste te Caty. Ova livo je ta koja se u poodmakloj trudnoći trpa sa nekim tipom dok ostale odradjuju ručni rad te blowjob u onoj staroj tvornici nekoj. 
 To su sve  ukrajinke iz te ekipe.
  A šta je ovo tribalo biti nemam pojma. Valda zna njihov financijer. sedam psihopata... - Page 4 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 7:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

vjerujem u obrnuto al ok ... u oba slučaja ću proći dobro ... ako si ti u pravu, bar sam se ovdje nauživala a tamo kako bude ... ako sam ja u pravu, onda ću tamo uživat i dalje jer sam to zaslužila sedam psihopata... - Page 4 11484130

ako postoji tamo nesto...onda ovaj ovdje zivot moze biti samo osobni odabir da isprobas nesto sto tamo ne mozes. Cisto zbog sebe, nisu to nikakva iskustva koja su neophodna svemiru, bogu, Mehi...To sto bi htijo isprobati najcesce nije nesto epohalno, glamurozno. Dapace, mislim da oni po kojima nazivamo ulice ili ih citamo u knjigama povijesti, danas nisu odvise zadovoljni svojom zemaljskom misiom.
Sto se uzivanja tice to je druga i dugacka prica. Kad malo promislis da gore nema nista od onog u cemu ovdje uzivas onda ti se pojavi upitnik iznad glave...:)
a zašto misliš da ne postoji i drugačije uživanje, koje doduše u ovoj dimenziji ne možemo razumjeti, ali je uživanje? 
i meni je bliska teorija da smo tu po osobnom odabiru, ali to ne znači da trebam sjediti skrštenih ruku i čekati da prođe to što sam odabrala bez da se potrudim nešto i napraviti... na kraju se opet vratimo glistinoj teoriji, tko ne koristi sve svoje resurse dok je boravio na planeti zemlja, zabadava je disao zrak i smetao drugima...  sedam psihopata... - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 8:56

btw je napisao/la:
a zašto misliš da ne postoji i drugačije uživanje, koje doduše u ovoj dimenziji ne možemo razumjeti, ali je uživanje? 
i meni je bliska teorija da smo tu po osobnom odabiru, ali to ne znači da trebam sjediti skrštenih ruku i čekati da prođe to što sam odabrala bez da se potrudim nešto i napraviti... na kraju se opet vratimo glistinoj teoriji, tko ne koristi sve svoje resurse dok je boravio na planeti zemlja, zabadava je disao zrak i smetao drugima...  sedam psihopata... - Page 4 684758713

mogu pretpostavit ali ne vidim kakvo bi to moglo bit uzivanje u kojem bi uzivao cijelu vjecnost a nije vezato uz ljubav, seks, hranu, djecicu, spavanje, povremeno lumpovanje, droge (ko konzumira), nedace...
Ovo zadnje se bas ne uklapa u uzitke ali ako pogledas realno, vidjet ces da su nam najvece ovozemaljske radosti vezate uz neke uspjesno prebrodjene nedace. Od raznih bolestina, poroda, sluzenja vojnog roka ili ucesca u ratu itd. itd. Skoro da se i ne znamo radovati ako to nije neka vrst nagrade nakon uspjesno otaljanih nedaca. Da ne spominjem jako cestu ljudsku vezanost za posao i karijeru, slavu, uspjeh, novac, vile, bazene...
Takodjer, s jedne strane ne kuzis kako nesto moze funkcionirati bez svakodnevnih zadaca i obaveza a sa druge strane ti je spomenutog pun kurac i ni najmanje ti ne pada na pamet da i "gore" radis neke poslove iz dana u dan, iz vjecnosti u vjecnost. Kuzim razlicitost polaznih tocaka ali se sve skupa stvarno cini nemogucim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 9:50

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
a zašto misliš da ne postoji i drugačije uživanje, koje doduše u ovoj dimenziji ne možemo razumjeti, ali je uživanje? 
i meni je bliska teorija da smo tu po osobnom odabiru, ali to ne znači da trebam sjediti skrštenih ruku i čekati da prođe to što sam odabrala bez da se potrudim nešto i napraviti... na kraju se opet vratimo glistinoj teoriji, tko ne koristi sve svoje resurse dok je boravio na planeti zemlja, zabadava je disao zrak i smetao drugima...  sedam psihopata... - Page 4 684758713

mogu pretpostavit ali ne vidim kakvo bi to moglo bit uzivanje u kojem bi uzivao cijelu vjecnost a nije vezato uz ljubav, seks, hranu, djecicu, spavanje, povremeno lumpovanje, droge (ko konzumira), nedace...
Ovo zadnje se bas ne uklapa u uzitke ali ako pogledas realno, vidjet ces da su nam najvece ovozemaljske radosti vezate uz neke uspjesno prebrodjene nedace. Od raznih bolestina, poroda, sluzenja vojnog roka ili ucesca u ratu itd. itd. Skoro da se i ne znamo radovati ako to nije neka vrst nagrade nakon uspjesno otaljanih nedaca. Da ne spominjem jako cestu ljudsku vezanost za posao i karijeru, slavu, uspjeh, novac, vile, bazene...
Takodjer, s jedne strane ne kuzis kako nesto moze funkcionirati bez svakodnevnih zadaca i obaveza a sa druge strane ti je spomenutog pun kurac i ni najmanje ti ne pada na pamet da i "gore" radis neke poslove iz dana u dan, iz vjecnosti u vjecnost. Kuzim razlicitost polaznih tocaka ali se sve skupa stvarno cini nemogucim...
pa kad ti dopizdi tamo, dođeš opet ovdje i uživaš u svim ovozemaljskim sranjima  sedam psihopata... - Page 4 11484130 ž
druga dimenzija, ni slična ovoj...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 10:28

pizda je napisao/la:

Ovo zadnje se bas ne uklapa u uzitke ali ako pogledas realno, vidjet ces da su nam najvece ovozemaljske radosti vezate uz neke uspjesno prebrodjene nedace.

o ovome sam jučer htjela negdje na ovoj temi o smrti i životu al odustala ... sjetila se kako smo blitva i ja onomad završile u trojme serijalu kad smo previše hvalile negativna iskustva pa mi odma bilo jasno da nećeš to shvatiti onako kako ja napišem ... al fakat, kad umreš budeš sretan jer si se riješio jednog velikog problema - života sedam psihopata... - Page 4 1523192931 sedam psihopata... - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 10:30

al glede pizdinog posta, iskreno se nadam da neće meni dat kakav bezveze posao kad umrem ... jebote, zamisli da moram bit nekom anđeo čuvar ... taj bi netko svojski bio zajeban i hodo svijetom ko uklet koliko bih se zajebavala na njegov račun sedam psihopata... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 10:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Ovo zadnje se bas ne uklapa u uzitke ali ako pogledas realno, vidjet ces da su nam najvece ovozemaljske radosti vezate uz neke uspjesno prebrodjene nedace.

o ovome sam jučer htjela negdje  na ovoj temi o smrti i životu al odustala ... sjetila se kako smo blitva i ja onomad završile u trojme serijalu kad smo previše hvalile negativna iskustva pa mi odma bilo jasno da nećeš to shvatiti onako kako ja napišem ... al fakat, kad umreš budeš sretan jer si se riješio jednog velikog problema - života sedam psihopata... - Page 4 1523192931 sedam psihopata... - Page 4 3114667799

sta imas neshvatit, lako je za shvatit ali ne znaci da se moras i slozit sa time:). Uopce se ne slazem sa uobicajenim bljuzgarijama o nekoj obaveznoj ravnotezi dobra i zla, o negativnostima koje su neophodne jer te cine boljim, mudriim itd. Primjeri kad te iste negativnosti od covjeka ucine nesto skroz negativno se ne spominju. To je samo umivena crkvena bljuzgarija o vragu i bogu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 10:45

kišna glista je napisao/la:al glede pizdinog posta, iskreno se nadam da neće meni dat kakav bezveze posao kad umrem ... jebote, zamisli da moram bit nekom anđeo čuvar ... taj bi netko svojski bio zajeban i hodo svijetom ko uklet koliko bih se zajebavala na njegov račun sedam psihopata... - Page 4 11484130

nema toga, anđeli su posebna vrsta, nisu ljudi. Nesto nalik nebeskim Spockovima, bez emocia ali dobri sedam psihopata... - Page 4 684758713. Ja necu prihvatiti nijedan posao koji mi daju, jebes takav raj u kojem se radi. Bavit cu se necim po svom gustu ali cu pocetni dijo vjecnosti iskoristiti za spavanje i opustanje uz tretman desetak obnazitih liepotica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 10:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Ovo zadnje se bas ne uklapa u uzitke ali ako pogledas realno, vidjet ces da su nam najvece ovozemaljske radosti vezate uz neke uspjesno prebrodjene nedace.

o ovome sam jučer htjela negdje  na ovoj temi o smrti i životu al odustala ... sjetila se kako smo blitva i ja onomad završile u trojme serijalu kad smo previše hvalile negativna iskustva pa mi odma bilo jasno da nećeš to shvatiti onako kako ja napišem ... al fakat, kad umreš budeš sretan jer si se riješio jednog velikog problema - života sedam psihopata... - Page 4 1523192931 sedam psihopata... - Page 4 3114667799

sta imas neshvatit, lako je za shvatit ali ne znaci da se moras i slozit sa time:). Uopce se ne slazem sa uobicajenim bljuzgarijama o nekoj obaveznoj ravnotezi dobra i zla, o negativnostima koje su neophodne jer te cine boljim, mudriim itd. Primjeri kad te iste negativnosti od covjeka ucine nesto skroz negativno se ne spominju. To je samo umivena crkvena bljuzgarija o vragu i bogu...

pa dobro, to je istina ... većina ljudi svoje probleme ne rješava da ih riješi i da ostanu riješeni nego se onda stvaraju kojekakvi talozi frustracija koji tu osobu opet ne čine zlom nego nesretnom ... ajd dobro, neki vide i zlo u svakom takvom al rekoh ti jednom i dalje mislim tako, nema zločestih ljudi, postoje samo oni koji ili ne znaju ili nisu u ustanju riješiti neko svoje osobno nezadovoljstvo pa ga dalje preslikavaju na druge ... al nemreš me ubbijediti da nije super osjećaj kad problem riješiš da ostane riješen ... pa jebote, nije to nikakva igra dobra i zla i nagrada za proživljeno ... to je jednostavno rješavanje problema i imaš pravo osjećati  se dobro kad ga jednom riješiš ... ah da, nema ti to čak veze ni sa crkvom i vragom nego više sa paganskim nazorima ... živiš sada zbog sada i trudiš se da ti svaki sada bude odma dobar i berićetan sedam psihopata... - Page 4 1523192931 a ne živiš da patiš da bi jednog dana negdje drugdje dobijo krila i izbjego vatru pakla

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 10:58

kišna glista je napisao/la:

pa dobro, to je istina ... većina ljudi svoje probleme ne rješava da ih riješi i da ostanu riješeni nego se onda stvaraju kojekakvi talozi frustracija koji tu osobu opet ne čine zlom nego nesretnom ... ajd dobro, neki vide i zlo u svakom takvom al rekoh ti jednom i dalje mislim tako, nema zločestih ljudi, postoje samo oni koji ili ne znaju ili nisu u ustanju riješiti neko svoje osobno nezadovoljstvo pa ga dalje preslikavaju na druge ... al nemreš me ubbijediti da nije super osjećaj kad problem riješiš da ostane riješen ... pa jebote, nije to nikakva igra dobra i zla i nagrada za proživljeno ... to je jednostavno rješavanje problema i imaš pravo osjećati  se dobro kad ga jednom riješiš ... ah da, nema ti to čak veze ni sa crkvom i vragom nego više sa paganskim nazorima ... živiš sada zbog sada i trudiš se da ti svaki sada bude odma dobar i berićetan sedam psihopata... - Page 4 1523192931 a ne živiš da patiš da bi jednog dana negdje drugdje dobijo krila i izbjego vatru pakla

pa normalno da je super osjecaj, pa i kazem da su (nazalost) svi nasi uspjesi i sretni trenuci blisko vezani sa poteskocama koje su prethodile. Kud ces vece srece nego kad se vratis sa petogodisnjeg rata svojoj familiji ali pogledaj malo koju cijenu si platio!? Pet godina neljudskih uvjeta da bi se mjesec dana osjecao super. Cak nema ni srazmjera a kamo li iskljucivanja sveg negativnog a da bi covjek osjecao veliku srecu. Ovdje je sve vezano uz taj neki bolesni odnos koji je nama prirodan a ne bi smijo biti. Najveci gust se najest kad si dobrano izgladnijo, napit kad si dobro ozednijo, odmorit kad si prohodao tridesetak kilometara po brdima itd. itd.
Ako nisi izgladnijo i jako zedan, ta hrana i voda ti nemaju ni upola toliki gust i to je nama normalno a u biti je devijacija da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa dobro, to je istina ... većina ljudi svoje probleme ne rješava da ih riješi i da ostanu riješeni nego se onda stvaraju kojekakvi talozi frustracija koji tu osobu opet ne čine zlom nego nesretnom ... ajd dobro, neki vide i zlo u svakom takvom al rekoh ti jednom i dalje mislim tako, nema zločestih ljudi, postoje samo oni koji ili ne znaju ili nisu u ustanju riješiti neko svoje osobno nezadovoljstvo pa ga dalje preslikavaju na druge ... al nemreš me ubbijediti da nije super osjećaj kad problem riješiš da ostane riješen ... pa jebote, nije to nikakva igra dobra i zla i nagrada za proživljeno ... to je jednostavno rješavanje problema i imaš pravo osjećati  se dobro kad ga jednom riješiš ... ah da, nema ti to čak veze ni sa crkvom i vragom nego više sa paganskim nazorima ... živiš sada zbog sada i trudiš se da ti svaki sada bude odma dobar i berićetan sedam psihopata... - Page 4 1523192931 a ne živiš da patiš da bi jednog dana negdje drugdje dobijo krila i izbjego vatru pakla

pa normalno da je super osjecaj, pa i kazem da su (nazalost) svi nasi uspjesi i sretni trenuci blisko vezani sa poteskocama koje su prethodile. Kud ces vece srece nego kad se vratis sa petogodisnjeg rata svojoj familiji ali pogledaj malo koju cijenu si platio!? Pet godina neljudskih uvjeta da bi se mjesec dana osjecao super. Cak nema ni srazmjera a kamo li iskljucivanja sveg negativnog a da bi covjek osjecao veliku srecu. Ovdje je sve vezano uz taj neki bolesni odnos koji je nama prirodan a ne bi smijo biti. Najveci gust se najest kad si dobrano izgladnijo, napit kad si dobro ozednijo, odmorit kad si prohodao tridesetak kilometara po brdima itd. itd.
Ako nisi izgladnijo i jako zedan, ta hrana i voda ti nemaju ni upola toliki gust i to je nama normalno a u biti je devijacija da ga jebes...

ajebote jarac ... pa najviše se baš ti kačiš na takva loša iskustva i onda dribling po njima, zato sam i odustala otvarati tu temu jučer al eto, sam si ju krenuo otvarati ... nije istina da se možeš veseliti samo nakon što riješiš neko loše iskustvo al je istina da je i to razlog veselju, zašto ne bi bilo ? a ti bi da ljudi budu tužni i nesretni kad prođu kroz neko loše iskustvo ?  al i toga imaš napretek ... jebote, imaš one koji do kraja života kukaju zbog nečeg lošeg što im se dogodilo ... takvih imaš najviše .... možeš se ti veseliti i nako jer ti eto došlo da budeš veseo ... kod mene uglavnom takvih veselica ima najviše ... hodaš po kući, po livadi, po šumi i bude ti drago što si tu, što ti je lijepo i što je oko tebe sve lijepo i u harmoniji pa tako svaki dan po pešest puta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:09

pizda je napisao/la:
Ako nisi izgladnijo i jako zedan, ta hrana i voda ti nemaju ni upola toliki gust i to je nama normalno a u biti je devijacija da ga jebes...

a jes ti danas pian da valjaš ovakve gluposti ? pa jebote, koliko ljudi imaš koji uživaju u hrani baš onda kad nisu gladni ... imaš ih i na ovom forumu takvih koji sa hranom pričaju kolko ju vole i koliki im gušt stvara kad su najmanje gladni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:12

kišna glista je napisao/la:

ajebote jarac ... pa najviše se baš ti kačiš na takva loša iskustva i onda dribling po njima, zato sam i odustala otvarati tu temu jučer al eto, sam si ju krenuo otvarati ... nije istina da se možeš veseliti samo nakon što riješiš neko loše iskustvo al je istina da je i to razlog veselju, zašto ne bi bilo ? a ti bi da ljudi budu tužni i nesretni kad prođu kroz neko loše iskustvo ?  al i toga imaš napretek ... jebote, imaš one koji do kraja života kukaju zbog nečeg lošeg što im se dogodilo ... takvih imaš najviše .... možeš se ti veseliti i nako jer ti eto došlo da budeš veseo ... kod mene uglavnom takvih veselica ima najviše ... hodaš po kući, po livadi, po šumi i bude ti drago što si tu, što ti je lijepo i što je oko tebe sve lijepo i u harmoniji pa tako svaki dan po pešest puta

bas da te jebo jarac:), ne bi ja to, meni negativnosti ne trebaju ni kad je posljedica hepiend a kamo li negativna. Tebi i Mojici su potrebna negativna iskustva jer su to neponovljiva iskustva koja covjeka mjenjaju na bolje, svakakve divote mu se dese....Mos mislit...sedam psihopata... - Page 4 684758713
U ovom slucaju govorim da je tesko zamisliti neke uzitke u toj drugoj dimenziji kad nestaju ama bas sve pretpostavke koje smo ovdje imali i u kojima smo uzivali...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:15

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Ako nisi izgladnijo i jako zedan, ta hrana i voda ti nemaju ni upola toliki gust i to je nama normalno a u biti je devijacija da ga jebes...

a jes ti danas pian da valjaš ovakve gluposti  ? pa jebote, koliko ljudi imaš koji uživaju u hrani baš onda kad nisu gladni ... imaš ih i na ovom forumu takvih koji sa hranom pričaju kolko ju vole i koliki im gušt stvara kad su najmanje gladni

stoji to ali nikad ni izdaleka neces sa tolikim gustom pojesti hranu ko onda kad si izgladnijo. Onda ces i nesto sto inace ne volis pojesti sa deset puta vecim gustom nego li neku delikatesu kad si lagano gladan...Kazem, nama su ovdje najbolje stvari koje nam se desavaju vecinom tijesno vezane uz neke daleko vece nedace...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:18

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajebote jarac ... pa najviše se baš ti kačiš na takva loša iskustva i onda dribling po njima, zato sam i odustala otvarati tu temu jučer al eto, sam si ju krenuo otvarati ... nije istina da se možeš veseliti samo nakon što riješiš neko loše iskustvo al je istina da je i to razlog veselju, zašto ne bi bilo ? a ti bi da ljudi budu tužni i nesretni kad prođu kroz neko loše iskustvo ?  al i toga imaš napretek ... jebote, imaš one koji do kraja života kukaju zbog nečeg lošeg što im se dogodilo ... takvih imaš najviše .... možeš se ti veseliti i nako jer ti eto došlo da budeš veseo ... kod mene uglavnom takvih veselica ima najviše ... hodaš po kući, po livadi, po šumi i bude ti drago što si tu, što ti je lijepo i što je oko tebe sve lijepo i u harmoniji pa tako svaki dan po pešest puta

bas da te jebo jarac:), ne bi ja to, meni negativnosti ne trebaju ni kad je posljedica hepiend a kamo li negativna. Tebi i Mojici su potrebna negativna iskustva jer su to neponovljiva iskustva koja covjeka mjenjaju na bolje, svakakve divote mu se dese....Mos mislit...sedam psihopata... - Page 4 684758713
U ovom slucaju govorim da je tesko zamisliti neke uzitke u toj drugoj dimenziji kad nestaju ama bas sve pretpostavke koje smo ovdje imali i u kojima smo uzivali...

pa nisu potrebna al jebote, to ti je život ... probaj si zamisliti život u kojem je sve liepo i nemaš šta za rješavati ... uginijo bi od dosade i svi bi se pretvorili i nekakve ogromne amebe jer se ne bi trebali ništa truditi ... al i to je već izmislito i napisato u jednoj knjizi .... užasno izgleda takvo mjesto a bogami i stanovnici mjesta na kojem su lišeni svih životnih nedaća ... nitko ne ŽELI probleme, al jebat ga, po tome kako se tko odnosi do problema koje mu život podmeće se ljudi razlikujemo ... da ih nema, kako bih, recimo, ja znala koji su to ljudi koji su vrijedni moje pažnje a koji nisu ... pomiješali bi mi se ovi šta stalno kukaju i ovi šta aktivno žive i probleme žele riješiti ... jebote, poludila bih onda sedam psihopata... - Page 4 3114667799 puna bi mi kuća bila raznih dija i tepsija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Gost 19.11.14 11:20

pizda je napisao/la:

stoji to ali nikad ni izdaleka neces sa tolikim gustom pojesti hranu ko onda kad si izgladnijo.

zavisi šta mi ponude ... zasigurno neću s istim guštom pojest nešto što volim kao nešto što inače ne bih jela niti pod razno ... probaj ne jest pa se onda počasti sirovim priljepcima pa mi reci da si ih s guštom pojeo jer si izgladnijo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:24

kišna glista je napisao/la:[

pa nisu potrebna al jebote, to ti je život ... probaj si zamisliti život u kojem je sve liepo i nemaš šta za rješavati ... uginijo bi od dosade i svi bi se pretvorili i nekakve ogromne amebe jer se ne bi trebali ništa truditi ... al i to je već izmislito i napisato u jednoj knjizi .... užasno izgleda takvo mjesto  a bogami i stanovnici mjesta na kojem su lišeni svih životnih nedaća ... nitko ne ŽELI probleme, al jebat ga, po tome kako se tko odnosi do problema koje mu život podmeće se ljudi razlikujemo ... da  ih nema, kako bih, recimo, ja znala koji su to ljudi koji su vrijedni moje pažnje a koji nisu ... pomiješali bi mi se ovi šta stalno kukaju i ovi šta aktivno žive i probleme žele riješiti ... jebote, poludila bih onda sedam psihopata... - Page 4 3114667799 puna bi mi kuća bila raznih dija i tepsija

pa iebem te ogranicitu jel ti uopce kuzis o cemu pricam? Dotaknula se tema sljedeceg zivota i napisah da ne kuzim kakvi nas to uzici tamo cekaju kad nece biti niceg cemu smo se ovdje veselili. Kako djece, seksa, hrane itd. itd. tako i nedaca koje su nam izgleda bitno potrebne da bi ponekad bili sretni. Sad ti probaj zamisliti tu drugu dimenziju i kazi kako cemo tamo bez nedaca kad i sama kazes da bi uginila od dosade...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  pizda 19.11.14 11:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

stoji to ali nikad ni izdaleka neces sa tolikim gustom pojesti hranu ko onda kad si izgladnijo.

zavisi šta mi ponude ... zasigurno neću s istim guštom pojest nešto što volim kao nešto što inače ne bih jela niti pod razno ... probaj ne jest pa se onda počasti sirovim priljepcima pa mi reci da si ih s guštom pojeo jer si izgladnijo

sad ti vec dobrano sviras kurcu i pravis se mutava pa te necu ometati... sedam psihopata... - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Lena 19.11.14 11:31

jel se malo čerupate?a?a? sedam psihopata... - Page 4 11484130

znači i pipi zaključijo kako je slađe kad se oznojiš....a ne kad je stalno med i mlijeko....iako toga nema nigdje  sedam psihopata... - Page 4 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

sedam psihopata... - Page 4 Empty Re: sedam psihopata...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 8. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.