kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mala otocka drzavica za zoku....

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  antonac 03.01.15 20:57

Milanovića u diplomaciju mala otocka drzavica za zoku.... 11484130 mala otocka drzavica za zoku.... 11484130

To je kao amen, malo se još zaista može učiniti da se SDP spasi. Pomoglo bi svakako da se oproste sa šefom, kupe mu zlatni sat, ugraviraju nekakvu dirljivu i, naravno, potpuno lažljivu zahvalu na poleđini, pa sve pažljivo i izokola mu dođu: “Ti si, Zoki, sigurno već umoran nakon svega dobrog i plemenitog što si učinio za našu hrvatsku domovinu...”

Čovjek je, istina, još mlad, nije mu vrijeme za penziju, ali moglo bi ga se riješiti kako se već rješavaju politički beznadni slučajevi, slanjem u diplomaciju. Ja znam izvrsno mjesto. Daleko na Pacifiku. Šest sati leta od Manile. Mala otočna državica Pizda Materina.

ANTE TOMIĆ


_________________
daite im da seru....mala otocka drzavica za zoku.... 29xutcymala otocka drzavica za zoku.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 03.01.15 22:32

antonac je napisao/la:

Milanovića u diplomaciju mala otocka drzavica za zoku.... 11484130 mala otocka drzavica za zoku.... 11484130



To je kao amen, malo se još zaista može učiniti da se SDP spasi. Pomoglo bi svakako da se oproste sa šefom, kupe mu zlatni sat, ugraviraju nekakvu dirljivu i, naravno, potpuno lažljivu zahvalu na poleđini, pa sve pažljivo i izokola mu dođu: “Ti si, Zoki, sigurno već umoran nakon svega dobrog i plemenitog što si učinio za našu hrvatsku domovinu...”

Čovjek je, istina, još mlad, nije mu vrijeme za penziju, ali moglo bi ga se riješiti kako se već rješavaju politički beznadni slučajevi, slanjem u diplomaciju. Ja znam izvrsno mjesto. Daleko na Pacifiku. Šest sati leta od Manile. Mala otočna državica Pizda Materina.

ANTE TOMIĆ


mala otocka drzavica za zoku.... 1619348112  Ante je car, čitam ga godinama, britki humor sa kamenjarskim sprdanjem, uvik u sridu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 04.01.15 0:56

kada milanović nešto priča a posebno kada nastoji ispasti duhovit, ne znam bi li plakala ili samoozlijeđivala se .... ipak odabirem okrenuti program.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Yehudi 04.01.15 8:37

mala otocka drzavica za zoku.... 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  propolis 04.01.15 11:14

sto se tice politicke diplomacije ..kao medo u staklarni ,cak i ja nisam toliko nespretan.....mozda

ali ipak je jadan od onih koji govore istinu,rekao bi da je jedan od retkih politicara ..
a da je isto kukavica kao i drugi je ..imao je ideaknu sansu po osvajanju izbora da krene odmah u promjene no cekao je i cekao i docekat ce nogu u zicugu..
moram dodat da je i tašt ..otjero dobre ljude....mozda mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  RobinUd 04.01.15 14:14

Da, bez sumnje je Milanovic tesko razocaranje za sve socijalisticki orijentirane birace.
Na pocetku je izgledalo da ima pregled (iako je sve pomalo iznenadila velicina katastrofe, koju je ostavio HDZ), no sada je nesposobnoscu toliko ostetio lijeve birace, da covjek u Hrvatskoj nema sta (ni koga) birati. 

Kao sto dva pedera rekose u Kerempuhu, Kara Marko.... neee, ne poznam ga, ali dobro zvuci....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Lena 04.01.15 14:21

mene svaki put iznenadi zokijev neosjećaj za realnost......jebote i ono šta je relativno ok i na čemu su se koliko toliko potrudili ni to ne zna predstavit na dobar način....a kamoli opravdat nerad i nesposobnost koju su nažalost pokazali.....
e moj zoki najbolje ti fakat otić negdje daaaaaleko od hrvatske
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  propolis 04.01.15 19:51

steta ( mozda ) za osobu koja je imalau pocetku podrsku velikog broja gradjana hrvatske za sprovesti teske i nepopularne promjene..reforme..
linic je dosta pokusavao a i dosta od svojih zamisli sproveo..stet sto nije i ostalo koliko se to meni a i drugima nebi svidjalo

vjerojartno ce 2015 pokazati da je ipak vlada nesto radila ali nije ono najvaznije..reforme brutalne.. mala otocka drzavica za zoku.... 11484130 

ipak se bojim da ni sljedeca nece nista bitno promjeniti
jedina nam je sansa da kao norveska zivimo od tudjeg rada a naseg podmorskog vlasnistva ..ako ima nesto tamo dole...  mala otocka drzavica za zoku.... 439160543
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 04.01.15 23:08

propolis je napisao/la:sto se tice politicke diplomacije ..kao medo u staklarni ,cak i ja nisam toliko nespretan.....mozda

ali ipak je jadan od onih koji govore istinu,rekao bi da je jedan od retkih politicara ..
a da je isto kukavica kao i drugi je ..imao je ideaknu sansu po osvajanju izbora da krene odmah u promjene no cekao je i cekao i docekat ce nogu u zicugu..
moram dodat da je i tašt ..otjero dobre ljude....mozda mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
istinu?
aj pliz navedi mi barem jedan primjer njegovih istina...možda sam što propustila  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 9:55

btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:sto se tice politicke diplomacije ..kao medo u staklarni ,cak i ja nisam toliko nespretan.....mozda

ali ipak je jadan od onih koji govore istinu,rekao bi da je jedan od retkih politicara ..
a da je isto kukavica kao i drugi je ..imao je ideaknu sansu po osvajanju izbora da krene odmah u promjene no cekao je i cekao i docekat ce nogu u zicugu..
moram dodat da je i tašt ..otjero dobre ljude....mozda mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
istinu?
aj pliz navedi mi barem jedan primjer njegovih istina...možda sam što propustila  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863


ja ga stvarno ne volim, jer je priglup, bahat, sarkastičan i usiljeno "duhovit", a osjećaj za realnost mu je općenito nula bodova, ali konačno jednu je istinu ipak javno rekao...evo



"Sada ću reći nešto o čemu šutim već dva mjeseca jer štitim dostojanstvo osobe. Vođa ljudi koji prosvjeduju već nekoliko mjeseci na Savskoj cesti Đuro Glogoški i njegova supruga bili su ovdje 30.10. prije sjednice Vlade. Dakle, 12 dana nakon početka prosvjeda u Savskoj", rekao je Milanović dodajući da ga je Glogoški molio da to ne kaže. 


Milanović je rekao kako je prosvjed branitelja HDZ-ovo maslo. 


"To je sve pozornica. Dakle, oni zajedno s dijelom biskupa brane naš glupi narod koji je izabrao nenarodnu vlast od te iste nenarodne vlasti. I to je sve dio predstave. To je sinopsis i scenarij HDZ-a za predsjedničke izbore. I gledamo rasplet", rekao je Milanović.


kužim ja da je to skupljanje glasova za izbore, ali ipak, neka je rekao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  propolis 07.01.15 10:44

btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:sto se tice politicke diplomacije ..kao medo u staklarni ,cak i ja nisam toliko nespretan.....mozda

ali ipak je jadan od onih koji govore istinu,rekao bi da je jedan od retkih politicara ..
a da je isto kukavica kao i drugi je ..imao je ideaknu sansu po osvajanju izbora da krene odmah u promjene no cekao je i cekao i docekat ce nogu u zicugu..
moram dodat da je i tašt ..otjero dobre ljude....mozda mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
istinu?
aj pliz navedi mi barem jedan primjer njegovih istina...možda sam što propustila  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863
koje se ja sjecam zadnje
u izbornoj noci novinari su pitali ministre i ..da li je povezivanje probudjenog sa SDP  mu naskodilo
svi su se cudilo tom pitanju ...jedino je milanovic reka ....jasno da je  ( malo sam skratio izjavu ) mala otocka drzavica za zoku.... 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 11:54

Nisam previse pratila politicka desavanja u nasim malenim balkanskim drzavicama...

Milanovic mi se na pocetku cinio kao osvezenje. Imala sam utisak da ima dovoljno snage, volje i znanja za promene. Ali onaj njegov oholi i arogantni stav i odsustvo bilo kakvog talenta za pristojnu ljudsku komunikaciju ga je ucinilo poprilicno nesimpaticnim. Ne znam sta mu je to sve trebalo...Mogu samo pretpostaviti - krhki ego and co.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 14:34

propolis je napisao/la:
btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:sto se tice politicke diplomacije ..kao medo u staklarni ,cak i ja nisam toliko nespretan.....mozda

ali ipak je jadan od onih koji govore istinu,rekao bi da je jedan od retkih politicara ..
a da je isto kukavica kao i drugi je ..imao je ideaknu sansu po osvajanju izbora da krene odmah u promjene no cekao je i cekao i docekat ce nogu u zicugu..
moram dodat da je i tašt ..otjero dobre ljude....mozda mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
istinu?
aj pliz navedi mi barem jedan primjer njegovih istina...možda sam što propustila  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863
koje se ja sjecam zadnje
u izbornoj noci novinari su pitali ministre i ..da li je povezivanje probudjenog sa SDP  mu naskodilo
svi su se cudilo tom pitanju ...jedino je milanovic reka ....jasno da je  ( malo sam skratio izjavu ) mala otocka drzavica za zoku.... 3111943984
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen... kome mu? Zokiju?
jebote plovak, daj pričaj da te razumijem... 
nisi skratio izjavu nego si je izmasakrirao... blage veze nemam o čemu pišeš...  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 14:35

btw je napisao/la:
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen...

ko da ja kužim mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594 mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594 mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 14:36

cat_claw je napisao/la:Nisam previse pratila politicka desavanja u nasim malenim balkanskim drzavicama...

Milanovic mi se na pocetku cinio kao osvezenje. Imala sam utisak da ima dovoljno snage, volje i znanja za promene. Ali onaj njegov oholi i arogantni stav i odsustvo bilo kakvog talenta za pristojnu ljudsku komunikaciju ga je ucinilo poprilicno nesimpaticnim. Ne znam sta mu je to sve trebalo...Mogu samo pretpostaviti - krhki ego and co.
meni je od početka bio ljigav...a sad je turbo ljigež... arogantan, nesposoban, nepristojan, ciničan...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 14:40

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen...

ko da ja kužim  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594

ma ajd, ja ponekad i safatam što je pisac mislio reći, pogotovo prije, ali sad kad je počeo miješati dijalekte i skraćivati ionako zamršen izričaj, ne kužim ni ja  mala otocka drzavica za zoku.... 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 14:42

btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen...

ko da ja kužim  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594

ma ajd, ja ponekad i safatam što je pisac mislio reći, pogotovo prije, ali sad kad je počeo miješati dijalekte i skraćivati ionako zamršen izričaj, ne kužim ni ja  mala otocka drzavica za zoku.... 1425538829

je, ne znaš jel mu bolje ide sintaksa ili svi ti dijalekti mala otocka drzavica za zoku.... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 07.01.15 14:46

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen...

ko da ja kužim  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594

ma ajd, ja ponekad i safatam što je pisac mislio reći, pogotovo prije, ali sad kad je počeo miješati dijalekte i skraćivati ionako zamršen izričaj, ne kužim ni ja  mala otocka drzavica za zoku.... 1425538829

je, ne znaš jel mu bolje ide sintaksa ili svi ti dijalekti mala otocka drzavica za zoku.... 1523192931
za sad sintaksa... obavezno je začini s majo uja i kakvom ribicom na gradele  mala otocka drzavica za zoku.... 1523192931
ponekad imam osjećaj da se on voli dopisivati isključivo sam sa sobom, zato i neće propričati normalno...  mala otocka drzavica za zoku.... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  propolis 07.01.15 21:22

btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:
btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:sto se tice politicke diplomacije ..kao medo u staklarni ,cak i ja nisam toliko nespretan.....mozda

ali ipak je jadan od onih koji govore istinu,rekao bi da je jedan od retkih politicara ..
a da je isto kukavica kao i drugi je ..imao je ideaknu sansu po osvajanju izbora da krene odmah u promjene no cekao je i cekao i docekat ce nogu u zicugu..
moram dodat da je i tašt ..otjero dobre ljude....mozda mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
istinu?
aj pliz navedi mi barem jedan primjer njegovih istina...možda sam što propustila  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863
koje se ja sjecam zadnje
u izbornoj noci novinari su pitali ministre i ..da li je povezivanje probudjenog sa SDP  mu naskodilo
svi su se cudilo tom pitanju ...jedino je milanovic reka ....jasno da je  ( malo sam skratio izjavu ) mala otocka drzavica za zoku.... 3111943984
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen... kome mu? Zokiju?
jebote plovak, daj pričaj da te razumijem... 
nisi skratio izjavu nego si je izmasakrirao... blage veze nemam o čemu pišeš...  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863
suguran sam da si shvatila ...ne tjeraj me da posumnjam u tvoju inteligenciju...

probudjen....kao da nije sjedio pet godina na pantovcaku  pa sada naglo nudi sve svasta .. mala otocka drzavica za zoku.... 11484130

mu ili njemu ..
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  propolis 07.01.15 21:25

Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen...

ko da ja kužim  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594

ajde nogice ne vredjaj svoju inteligenci poradi duvanja u isti rog .. . mala otocka drzavica za zoku.... 167558484   mala otocka drzavica za zoku.... 684758713  


 mala otocka drzavica za zoku.... 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 08.01.15 7:56

propolis je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
btw je napisao/la:
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen...

ko da ja kužim  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594  mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594

ajde nogice ne vredjaj svoju inteligenci poradi duvanja u isti rog .. . mala otocka drzavica za zoku.... 167558484   mala otocka drzavica za zoku.... 684758713  


 mala otocka drzavica za zoku.... 727654710

daj Plovak, ti znaš da te ja znam pročitati, al kad ne ide...ne ide, nema veze sa rogovima mala otocka drzavica za zoku.... 1619348112

aj aj mi onda objasni..kakvo probuđivanje?! mala otocka drzavica za zoku.... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 08.01.15 8:53

propolis je napisao/la:
btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:
btw je napisao/la:
istinu?
aj pliz navedi mi barem jedan primjer njegovih istina...možda sam što propustila  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863
koje se ja sjecam zadnje
u izbornoj noci novinari su pitali ministre i ..da li je povezivanje probudjenog sa SDP  mu naskodilo
svi su se cudilo tom pitanju ...jedino je milanovic reka ....jasno da je  ( malo sam skratio izjavu ) mala otocka drzavica za zoku.... 3111943984
bog me ubio ako ja kužim tko je probuđen... kome mu? Zokiju?
jebote plovak, daj pričaj da te razumijem... 
nisi skratio izjavu nego si je izmasakrirao... blage veze nemam o čemu pišeš...  mala otocka drzavica za zoku.... 1869404863
suguran sam da si shvatila ...ne tjeraj me da posumnjam u tvoju inteligenciju...

probudjen....kao da nije sjedio pet godina na pantovcaku  pa sada naglo nudi sve svasta .. mala otocka drzavica za zoku.... 11484130

mu ili njemu ..
otklanjam sve sumnje->nisam shvatila... naslućujem što bi možda trebalo pisati, ali i dalje nisam sigurna što si ti htio reći... 

aj sad uvaži moj nedostatak inteligencije i lijepo mi napiši: koga su novinari pitali i što su ga zapravo pitali? zašto je odgovor milanovića-jasno da je znak iskrenosti odnosno istina?
uvaži to da nisam pratila predizbornu kampanju, nisam gledala tv na predizbornu noć, dakle, nemam nikakvu podlogu za dešifriranje onog što si napisao...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 08.01.15 9:21

btw je napisao/la:
otklanjam sve sumnje->nisam shvatila... naslućujem što bi možda trebalo pisati, ali i dalje nisam sigurna što si ti htio reći... 

aj sad uvaži moj nedostatak inteligencije i lijepo mi napiši: koga su novinari pitali i što su ga zapravo pitali? zašto je odgovor milanovića-jasno da je znak iskrenosti odnosno istina?
uvaži to da nisam pratila predizbornu kampanju, nisam gledala tv na predizbornu noć, dakle, nemam nikakvu podlogu za dešifriranje onog što si napisao...

aj budi bar malo manje zahtjevna mala otocka drzavica za zoku.... 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  propolis 08.01.15 10:01

milanovic je za razliku od svojih ministra priznao da povezanost  SDP i josipovica steti u kampanji josipovicu.. mala otocka drzavica za zoku.... 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Gost 08.01.15 10:04

propolis je napisao/la:milanovic je za razliku od svojih ministra priznao da povezanost  SDP i josipovica steti u kampanji josipovicu.. mala otocka drzavica za zoku.... 11484130

ovakvu jezgrovitost ni ja ne bi mogla iznijeti mala otocka drzavica za zoku.... 3260170596

Gost
Gost


[Vrh] Go down

mala otocka drzavica za zoku.... Empty Re: mala otocka drzavica za zoku....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.