kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ieste qurac......

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

ieste qurac...... Empty ieste qurac......

Postaj  antonac 10.01.15 17:51

"Svi smo Charlie"? Jeste kurac!

Samo u hrvatskoj pseudodemokratskoj vukojebini, u ovoj zapuštenoj i mračnoj europskoj periferiji, prvi su, bez imalo srama, svoj glas u obranu 'slobode govora' gromko dignuli osvjedočeni novinarski oportunisti, kukavice i režimlije, čak i medijski zločinci, čak i karikaturisti koji su svojim črčkarijama kontinuirano hranili ratnu mržnju i kržljavi likovni talent bez ostatka stavili u službu 'nacionalnog interesa'. 'Svi smo Charlie'? Jeste kurac!


ieste qurac...... 11484130



Victor Ivancic
www.index.hr 

_________________
daite im da seru....ieste qurac...... 29xutcyieste qurac...... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Yehudi 10.01.15 18:14

-------B R A V O ---- ieste qurac...... 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  antonac 10.01.15 18:17

sada ljudi koi su naviali da se ugasi i usutka feral "placu" nad sudbinom novinara koi su usutkani, doduse, drugom methodom....

_________________
daite im da seru....ieste qurac...... 29xutcyieste qurac...... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Yehudi 10.01.15 18:25

A baš tako, dupljaci dvolični nacional.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 11.01.15 7:00

Ni mi nismo charlie... ne damo ni jednom probi da sere... ne valja nam poso...
dok ne puca i ne kolje, dok samo sere, treba imati pravo na slobodu govora! Free proba!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 11.01.15 8:40

Vel'ka Maca je napisao/la:Ni mi nismo charlie... ne damo ni jednom probi da sere... ne valja nam poso...
dok ne puca i ne kolje, dok samo sere, treba imati pravo na slobodu govora! Free proba!!!!

mi smo charlize.... ieste qurac...... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 11.01.15 9:48

Vel'ka Maca je napisao/la:Ni mi nismo charlie... ne damo ni jednom probi da sere... ne valja nam poso...
dok ne puca i ne kolje, dok samo sere, treba imati pravo na slobodu govora! Free proba!!!!
tako je maco... ieste qurac...... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  propolis 11.01.15 10:30

btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ni mi nismo charlie... ne damo ni jednom probi da sere... ne valja nam poso...
dok ne puca i ne kolje, dok samo sere, treba imati pravo na slobodu govora! Free proba!!!!
tako je maco... ieste qurac...... 684758713
.........................                                                                                                                                 mozda   ieste qurac...... 3915147658
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 12.01.15 9:59

propolis je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ni mi nismo charlie... ne damo ni jednom probi da sere... ne valja nam poso...
dok ne puca i ne kolje, dok samo sere, treba imati pravo na slobodu govora! Free proba!!!!
tako je maco... ieste qurac...... 684758713
.........................                                                                                                                                 mozda   ieste qurac...... 3915147658
čitaj podebljano... govora, ne mrmljanja...  ieste qurac...... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  taja 12.01.15 10:31

btw je napisao/la:
propolis je napisao/la:
btw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ni mi nismo charlie... ne damo ni jednom probi da sere... ne valja nam poso...
dok ne puca i ne kolje, dok samo sere, treba imati pravo na slobodu govora! Free proba!!!!
tako je maco... ieste qurac...... 684758713
.........................                                                                                                                                 mozda   ieste qurac...... 3915147658
čitaj podebljano... govora, ne mrmljanja...  ieste qurac...... 684758713
ieste qurac...... 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 12.01.15 11:01

Sloboda govora je vrlo zanimljiva tema. Pogotovo ta neka "sloboda govora na stetu mirnog suzivota". Nazvala sam je tako, jer mi jos nije u potpunosti jasna svrha svih tih karikatura, koje diraju, u ocigledno jos uvek vrlo osetljivo religijsko i versko pitanje. Mozda izraz "jos uvek" ne izrazava pravo stanje stvari. Mozda je ispravnije reci "danas, vise nego ranije". Zasto je to tako, to je vec druga prica.
Jasna mi je poruka koje karikature salju, ali ne i njihova svrha. Mozda, desensibilizacija religijskih razlika? ieste qurac...... 33ej67t


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 12.01.15 22:17

ono sto taj tzv. satiricni casopis radi nije sloboda govora i ne predstavlja mene. primitivno i sirovo vrijedjanje nije i ne moze biti sloboda govora. mozda aleluji i vama svima koji ste mu godinama aplaudirali, slicno kao sto i probi radite. zamisljam samo kako npr. majka koja radi u tom "casopisu" moze objasniti svom djetetu gjde radi - u crtaonici slika u kojima se crta isusa sa kurcem koji jebe svoju majku i slicno. grozno. ja mogu mirnoga srca reci I am NOT charlie i vjerujem da ima jos ljudi koji tako misle. meni taj charlie nista ne znaci i nije mi on olicenje nekakve demokracije, slobode govora i nekakvog sada mucenika.... nek idu u pizdu materinu sto se mene tice... mozda je sada vrijeme da se progovori o tome sta to sloboda govora u biti znaci.... a to sto mu je islamisticki zadojeni debil zapaprio i ubio ga naravno da ne odobravam, al tako to ide sa primitivcima - bilo je za ocekivati. sad se kao svi cude.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 7:18

cat_claw je napisao/la:Sloboda govora je vrlo zanimljiva tema. Pogotovo ta neka "sloboda govora na stetu mirnog suzivota". Nazvala sam je tako, jer mi jos nije u potpunosti jasna svrha svih tih karikatura, koje diraju, u ocigledno jos uvek vrlo osetljivo religijsko i versko pitanje. Mozda izraz "jos uvek" ne izrazava pravo stanje stvari. Mozda je ispravnije reci "danas, vise nego ranije". Zasto je to tako, to je vec druga prica.
Jasna mi je poruka koje karikature salju, ali ne i njihova svrha. Mozda, desensibilizacija religijskih razlika? ieste qurac...... 33ej67t


da, slazem se, vrlo zanimljiva tema.
Ne volim tabue i svete krave. Smatram da svaka tema i svetost mogu biti podlozne provokaciji, kritickom osvrtu, propitivanju. Kako njihove, tako i nase. Opcenito su mi smijesne i te podjele na njihove i nase jer ja zaista vjerujem u pobratimstvo lica u svemiru (naivno?!?!!!), kao neki daleki i buduci stupanj razvoja. Nauciti ljude da svako ima pravo na svoje misljenje pa i kad se ono ne podudara sa suprotnim. Da se zbog toga nece ubijati, muciti, zatvarati, proganjati. Nauciti ljude toleranciji i prihvacanju razlicitosti. Mislim da si dobro zakljucila, da se radi i o desenzibilizaciji, otpustanju, opustanju, ne pridavanju tolike vaznosti, koja omogucuje blagonaklonije gledanje, NESEBICNIJE, i na suprotna misljenja i vrijednosti.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 13.01.15 8:06

saritica je napisao/la:ono sto taj tzv. satiricni casopis radi nije sloboda govora i ne predstavlja mene. primitivno i sirovo vrijedjanje nije i ne moze biti sloboda govora. mozda aleluji i vama svima koji ste mu godinama aplaudirali, slicno kao sto i probi radite. zamisljam samo kako npr. majka koja radi u tom "casopisu" moze objasniti svom djetetu gjde radi - u crtaonici slika u kojima se crta isusa sa kurcem koji jebe svoju majku i slicno. grozno. ja mogu mirnoga srca reci I am NOT charlie i vjerujem da ima jos ljudi koji tako misle. meni taj charlie nista ne znaci i nije mi on olicenje nekakve demokracije, slobode govora i nekakvog sada mucenika.... nek idu u pizdu materinu sto se mene tice... mozda je sada vrijeme da se progovori o tome sta to sloboda govora u biti znaci.... a to sto mu je islamisticki zadojeni debil zapaprio i ubio ga naravno da ne odobravam, al tako to ide sa primitivcima - bilo je za ocekivati. sad se kao svi cude.

u ime religije one zadrte struje ubijaju.....i to je za osudit kao šta si i ti osudila.....svako normalan to osuđuje....
crtanje i isusa i muhameda i prikazivanja kroz satiru je isto sloboda govora....sviđalo se to meni,tebi, drugima ili ne.....kao šta je sloboda i kazat da je neko debil,budala,govno.....
samo treba bit dovoljno razuman i jak i znat ko si i šta si i da te riječi ne dotaknu tako lako....pa neka misle ljudi šta hoće sve dok ne ugrožava fizički drugog šroko mu polje.....
danas je ta sloboda opipljiva i kod nas na forumima tako da imamo olako frcanje svega i svačega i ljudi jeko lako okarakteriziraju druge kao ovakve,onakve,pa im za svaku glupost jebu majke i svašta drugo.....
eto paralele.....pitam se bi li tako i oči u oči.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 8:46

saritica je napisao/la:ono sto taj tzv. satiricni casopis radi nije sloboda govora i ne predstavlja mene. primitivno i sirovo vrijedjanje nije i ne moze biti sloboda govora. mozda aleluji i vama svima koji ste mu godinama aplaudirali, slicno kao sto i probi radite. zamisljam samo kako npr. majka koja radi u tom "casopisu" moze objasniti svom djetetu gjde radi - u crtaonici slika u kojima se crta isusa sa kurcem koji jebe svoju majku i slicno. grozno. ja mogu mirnoga srca reci I am NOT charlie i vjerujem da ima jos ljudi koji tako misle. meni taj charlie nista ne znaci i nije mi on olicenje nekakve demokracije, slobode govora i nekakvog sada mucenika.... nek idu u pizdu materinu sto se mene tice... mozda je sada vrijeme da se progovori o tome sta to sloboda govora u biti znaci.... a to sto mu je islamisticki zadojeni debil zapaprio i ubio ga naravno da ne odobravam, al tako to ide sa primitivcima - bilo je za ocekivati. sad se kao svi cude.

ne mos od tebe drugo ni ocekivat, ti bi sve kaurine pobila cim ti taknu u proroka i Allaha...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 12:29

pizda je napisao/la:
saritica je napisao/la:ono sto taj tzv. satiricni casopis radi nije sloboda govora i ne predstavlja mene. primitivno i sirovo vrijedjanje nije i ne moze biti sloboda govora. mozda aleluji i vama svima koji ste mu godinama aplaudirali, slicno kao sto i probi radite. zamisljam samo kako npr. majka koja radi u tom "casopisu" moze objasniti svom djetetu gjde radi - u crtaonici slika u kojima se crta isusa sa kurcem koji jebe svoju majku i slicno. grozno. ja mogu mirnoga srca reci I am NOT charlie i vjerujem da ima jos ljudi koji tako misle. meni taj charlie nista ne znaci i nije mi on olicenje nekakve demokracije, slobode govora i nekakvog sada mucenika.... nek idu u pizdu materinu sto se mene tice... mozda je sada vrijeme da se progovori o tome sta to sloboda govora u biti znaci.... a to sto mu je islamisticki zadojeni debil zapaprio i ubio ga naravno da ne odobravam, al tako to ide sa primitivcima - bilo je za ocekivati. sad se kao svi cude.

ne mos od tebe drugo ni ocekivat, ti bi sve kaurine pobila cim ti taknu u proroka i Allaha...

hihihihi ieste qurac...... 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 12:29

Lena je napisao/la:
saritica je napisao/la:ono sto taj tzv. satiricni casopis radi nije sloboda govora i ne predstavlja mene. primitivno i sirovo vrijedjanje nije i ne moze biti sloboda govora. mozda aleluji i vama svima koji ste mu godinama aplaudirali, slicno kao sto i probi radite. zamisljam samo kako npr. majka koja radi u tom "casopisu" moze objasniti svom djetetu gjde radi - u crtaonici slika u kojima se crta isusa sa kurcem koji jebe svoju majku i slicno. grozno. ja mogu mirnoga srca reci I am NOT charlie i vjerujem da ima jos ljudi koji tako misle. meni taj charlie nista ne znaci i nije mi on olicenje nekakve demokracije, slobode govora i nekakvog sada mucenika.... nek idu u pizdu materinu sto se mene tice... mozda je sada vrijeme da se progovori o tome sta to sloboda govora u biti znaci.... a to sto mu je islamisticki zadojeni debil zapaprio i ubio ga naravno da ne odobravam, al tako to ide sa primitivcima - bilo je za ocekivati. sad se kao svi cude.

u ime religije one zadrte struje ubijaju.....i to je za osudit kao šta si i ti osudila.....svako normalan to osuđuje....
crtanje i isusa i muhameda i prikazivanja kroz satiru je isto sloboda govora....sviđalo se to meni,tebi, drugima ili ne.....kao šta je sloboda i kazat da je neko debil,budala,govno.....
samo treba bit dovoljno razuman i jak i znat ko si i šta si i da te riječi ne dotaknu tako lako....pa neka misle ljudi šta hoće sve dok ne ugrožava fizički drugog šroko mu polje.....
danas je ta sloboda opipljiva i kod nas na forumima tako da imamo olako frcanje svega i svačega i ljudi jeko lako okarakteriziraju druge kao ovakve,onakve,pa im za svaku glupost jebu majke i svašta drugo.....
eto paralele.....pitam se bi li tako i oči u oči.....

I s ovim se slažem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 13.01.15 12:34

Vel'ka Maca je napisao/la:
I s ovim se slažem

issss!
lako ti se sa pametin čelajdeton složit  ieste qurac...... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 12:52

sto je macola tako samozatajna zadnje vrijeme, ocito su joj dva ljubavnika ipak previse, godine... ieste qurac...... 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 13.01.15 12:56

pizda je napisao/la:sto je macola tako samozatajna zadnje vrijeme, ocito su joj dva ljubavnika ipak previse, godine... ieste qurac...... 1523192931

skužila da se previše zabavljamo na njen račun i uvela cenzuru  ieste qurac...... 3608033374
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 12:59

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:sto je macola tako samozatajna zadnje vrijeme, ocito su joj dva ljubavnika ipak previse, godine... ieste qurac...... 1523192931

skužila da se previše zabavljamo na njen račun i uvela cenzuru  ieste qurac...... 3608033374

ieste qurac...... 1523192931 postala lukava i proracunata ko Kolinda...ieste qurac...... 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 13.01.15 13:03

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:sto je macola tako samozatajna zadnje vrijeme, ocito su joj dva ljubavnika ipak previse, godine... ieste qurac...... 1523192931

skužila da se previše zabavljamo na njen račun i uvela cenzuru  ieste qurac...... 3608033374

ieste qurac...... 1523192931 postala lukava i proracunata ko Kolinda...ieste qurac...... 684758713

smije se i obećava,a ono figa iza leđa  ieste qurac...... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 13:32

pizda je napisao/la:sto je macola tako samozatajna zadnje vrijeme, ocito su joj dva ljubavnika ipak previse, godine... ieste qurac...... 1523192931

šta tebe žuljaju moja možebitna dva ljubavnika ieste qurac...... 3111943984
jes, jes, bilo je preklapanja, al ovaj mali koji mi je puno blizak u nekim stvarima nije mi baš blizak u budoaru... I ne da mi se zajebavat sa svi onim prilagodbicama koje nose nova spanđavanja... hrksić mi je ko stari ofucani muž kojeg potrpiš jednom mjesečno I onda si opet na miru ieste qurac...... 1523192931

ma nemam pojma, naslišavam se I sa jednim I sa drugim. I jednom I drugom sam rekla za ovog drugog I nisu se baš pokazali nešto pretjerano teritorijalni... boli ih curac... e kako njih boli curac, tako I mene boli curac.
hrvoje mi je ionako već rekao da sam dvajst kila lakša da bi se zaljubio u mene (ali ja ne bi u njega), ovako samo koristi moje tijelo muze I sirene za ljubavnički zov... a robertić je isto pao samo na izazove moga tijela, duša ga ne zanima... hihihihi

(zajebavam se za ovo moje tijelo - da sam muško nikad ne bi jebala tuljana kao što to oni rade)

tako da sve u svemu - evo ja dala još jednu objavu za javnost... bože kad bi naši političari bili tako iskreni... ma upola...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 13:47

nema druge, morat ces nac treceg. Ova dvojica su mi po sistemu "dva brata uboga jebu jedan drugoga..."
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 13:49

pizda je napisao/la:nema druge, morat ces nac treceg. Ova dvojica su mi po sistemu "dva brata uboga jebu jedan drugoga..."
ieste qurac...... 3114667799
odiukurac...  ieste qurac...... 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.