kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ieste qurac......

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 13.01.15 16:18

saritica je napisao/la:
Lena je napisao/la:
saritica je napisao/la:maco, pizdo, leno i ostali koji se pozivate na wikipediju - ono sto hebdo radi nije satira nego prizemno vulgarno nisko podjebavanje. a ti pizdo, nek si ti meni reko - nije od mene nista drugo ni ocekivati. naravno. nije ni od tebe. samo ti budi takav kakav jesi - jako napredan i sirokih horizonata. neka mene ovakve kakva jesam. fala bogu pa da nisam kao ti, ili bilo ko drugi kojima je wikipedija izvor definicija. briga mene sta ko i kako vidi slobodom govora. ja sam samo rekla, a od vas ni nisam ocekivala drugo. i naravno, kad se takva "sloboda" upraznjava, a koja veze sa satirom nema, naravno da ce kontrareakcija uslijediti. to je i za ocekivati u ovakvim vremennima gdje islamski radikalizam predstavlja sve veci problem.

ja nisam citirala wikipediju,pa molim da me se ne zove wikipedijašicom  ieste qurac...... - Page 3 11484130

pipi neka sam objasni šta je rekao i mislijo....ja nisam pipi tenk ju  ieste qurac...... - Page 3 11484130
ieste qurac...... - Page 3 1523192931  mislim da imamo novi izraz - WIKIPEDIJASI.  ieste qurac...... - Page 3 684758713
pipija sad cekam da uleti sa svojom "satirom"


mislim da nam slijedi jedno satiričko odgojno pipi-sara razdoblje  ieste qurac...... - Page 3 11484130

je wikipedijašica je maca.....izvorna i nepatvorena  ieste qurac...... - Page 3 1619348112 ieste qurac...... - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Yehudi 13.01.15 16:24

cat_claw je napisao/la:@ Lena and Maca

Da li ste za apsolutnu slobodu govora? ieste qurac...... - Page 3 1zouo36
Sta je tzv. "govor mrznje"? Ukoliko bi u ovim problematicnim karikaturama Muhameda zamenili rabinom ili muskarcem tamne kose, velikog kukastog nosa, sa loknicama sa strane, sta bi onda dobili? Koja vam je prva asocijacija i na sta vas to podseca? Na nacisticku Nemacku u periodu pre II svetskog rata, zar ne? Treba samo pogledati tadasnju stampu, pa cak i antisemistke izlozbe (jedna od njih je bila u predratnom Beogradu) i videti da razlike u "izvedbi"  uopste nema. Ako se to vec vodi kao govor mrznje, zasto se na ove karikature tako olako gleda od strane ne-muslimanskog stanovnistva?

Naravno, nista ne moze opravdati ono sto se u Parizu dogodilo i to zapravo ovde nije tema. Medjutim, to nije put do mirnog suzivota ljudi koji neguju razlicite veroispovesti. Otvoren razgovor je jedno, ali podsmeh i karikiranje vec nesto drugo.
  Karikature u  naci Njemačkoj imale su svoju svrhu i cilj a to je bila pljačka i likvidacija svakog pojedinca
jednog odredjenog naroda. I to je radila država sa svim svojim aparatom i vojskom.
 U ovome slučaju se radi o satiričkom časopisu koji ima i karikature Isusa ,Hodja, Ajatolaha i Rabina, Pape
pa se nitko nije tako nabrijao kao ovi islsamistički fanatici.
   Oni su debili koji ne mogu odlučivati šta će se na zapadu smatrati humorom.
 Ne vidim da to smeta velikoj većini Muslimana već samo islamistima. To je jedan mali časopis 
koji bi bio beznačajan kadga se nebi toliko forsiralo kroz medije.
     Ni meni se ne svidja kako oni maltretiraju svoje bližnje pa ih isto ne ubijam po ulici.
  Entschuldigen Sie bitte aber smatram kako nisi baš pogodila poantu. ieste qurac...... - Page 3 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 17:00

saritica je napisao/la:maco, pizdo, leno i ostali koji se pozivate na wikipediju

de ba krmacice, nadji gdje se ja to pozivam na wikipediju i predoci mi na uvid. Dabogda popusila sezdeset tustih kuraca tako lazljiva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 17:05

saritica je napisao/la:i da - odvratan si. bio i ostalo. kad se samo sjetim koliko si muda titrao aleluji. i ti i svi ostali. steta da maca tada nije bila ovdje. i ona bi vas se zdusno pridruzila.

samo ja odvratan a sta je sa svima ostalima?
Aleluja je legenda, mos se ti jebat sa svoim religijama i prorocima i porocima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  pizda 13.01.15 17:15

saritica je napisao/la:

vjestice se nece paliti. neces ih ni ti ni ja paliti. bez obizra koliko meni bila odvratna ta forma niske borbe koju vi ovdje velicate a dali ste joj ime "satira" kod nas se ne pali. to je proslost. no medjutim, zapadna civliziacija i zapadni svijet nije i jedini vid postojanja drustava. nije nuzno ni najvolji, kako mi to sebi volimo utuvljivatiu glave. jos manje je on merilo svih stvari, uloga koju mi sami sebi namecemo, samozvani predvodnici svijeti. zapad nije mjerilo ostalima, nikada bio niti ce biti. dakle, negdje nije u redu raditi to sto hebdo radi. nekome ce tu tvoju tzv. satiru dozivjeti puno vecim i teizm zlocinom nego sto ces je dozivjeti ti i neko ce te i ubiti zbog toga. onda ces se ti cuditi da zasto sam ja tebe ubila kad to su eto samo rijeci. a tebi je tesko shvatiti da ima i drugih kutova gledanja i drugacijih sustava. ovo sto se desava u svijetu je clash of cultures. francuzi i svabe su dovodili jefinu radnu snagu, maletene besplatno su im radili. ali nisu racunali sa ovime... greska u koracima. radikalizam jeste problem, ali svoditi to na neciji puki primitivizam ili trsiti se izrazima da oni toboz pale vjestice a mi kao eto ne palimo, jer smo mi eto super, je srozazvane gledanja na ovo sve kroz svoju usku prizmu kulturoloske encapuslacija. problem je u tome sto bi svako nekome solio pamet, neko bi nekome odredjivao sta i kako - pocevsi od drzava pa na dalje i dalje... na individualnom nivou. dovoljno je samo pogledati npr. drustvene mreze poput ove eto ti primjera ko kise. samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora - da svako sere po drugome kako mu se prohtije. jeste pizdo. sve si dobro rekao, a i ono za rasizam kad si sa glistom srao mjesecima po meni je isto sve tako. kad ti kazes - tako jeste. stvarno sranje, a ja jos i gora budala sto predjem stoki preko svega. eto...

jebem te popametnu, to sto su francuzi dovodili jeftinu radnu snagu ne znaci da sad ta radna snaga moze uzet kalasnjikov i ubijat neduzne ljude. Onda bi nasi gastarbajteri slobodno mogli pocet ubijat svabe cijeneci tvoju originalnu lođiku.
Ujedno, stoka te obukla jutros a i sutra ce ako allah da...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 17:47

Jesam ja rekla da je sloboda govora zanimljiva tema ieste qurac...... - Page 3 1523192931
da me sad ne bi opet banalno i doslovno shvatilo, da nacrtam, prije mene je to rekla i cata, pa sam se slzila s njom.

drugo, kad smo kod banalnog. Lijepo si reklasto mislis o meni loveci se za wikipediju. Toliko o banalnom i nebitnom. Mislim da na ovom forumu svi znaju kako nastaje wikipedija, tko ju cini, stvara i sastavlja i samim tim koliko je relevantna. Jednako toliko smatram da je nuzno definirati tako uopcen pojam kao sto je satira.

trece, znamo ko je palio vjestice. Nisu islamisti. Dakle zamjeram i jednima i drugima na zatucnosti, bez obzira sa koje strane svijeta dolaze.

Cetvrto, a eto, dok ja stignu kuci vec su se pozvali na tu cinjenicu, when in rome, act like romns do.

Peto, s obzirom da sam vas dugo citala, tu je bilo slobode govora u svim smjerovima osim o djeci i majkama, po mogucnosti mrtvim. Smijesno, meni osobno nek jebu rod, porod i sve sto im padne na pamet. Znam tko, sam, sto sam i takve bedastoce me zaista ne dodiruju. Dakle, jebite me kako hocete. I sve moje. Mrtvo slovo na papiru. Mislite o meni sto hocete i izrazvajte svoja misljenje, vi cete vjerojatno misliti da vrijedjate.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 13.01.15 17:48

Saro, jesi ti podsvjesno, ako ne svjesno, zaljubljena u pizdu? ieste qurac...... - Page 3 11484130


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 2:32

Vel'ka Maca je napisao/la:Saro, jesi ti podsvjesno, ako ne svjesno, zaljubljena u pizdu? ieste qurac...... - Page 3 11484130

Poshto je ona dama za takve odgovre (znam da ce preskociti i ostaviti drugima da zakljuchuju po svom nahodjenju) odgovorit cu ti ja ,,jer je najolje poznajem od svih vas,Ako nisam u pravu,,neka me razuvjeri:ieste qurac...... - Page 3 1619348112..Daklem ,,Saritica je poprave shirokogrudna zenica,,zapaljiva ko kometa,,i njezna ko maslachak,,oprashta svima koji je svrsavaju tamo vamo ili je kao ti postavljaju glupa pitanja,,Pa nije ona spala na neke virtualne spojeve kao ti,,koja Pizdu lovi u klopku ljubomore ne bi li te pojebo,,ijako vjerujem da bi te taj Kakanjatz jedino mogo zadovoljiti srednjim prstom,,znash onu kinesku,,svako pashce laje za onim shto mu fali pa tako i on za kurtzem ieste qurac...... - Page 3 167558484 Jebaji ga mala,,ovo je ziva istina,,Zvala si ga ,,mamila,,al on  te ne jebe za suvu shljivu,,jer mu zena ne dozvoljava da izadje iz kuce nakon shto dodje kuci s posla jer njegov "topli dom" vrijedi vishe od tvoje pipitze,,,da nije tako,,,vec bi se sreli i dogovorili,,,pa ja,, Jebo te ,,,meni je fakat smijeshno,,,dvoje ljudi zive u istom gradu ,,tipkaju se godinama,,i ne vide se,,Da recmo,,ja zivim u nekom gradu i da mi se neka butra nudi,,,otisho bi ako nishta da vidim shto oce,,No dobro,,nisu svi kao ja,,,pa ja..ieste qurac...... - Page 3 684758713)koDaklem ..koji kuratz tebi treba da je provocirash,,jer kad ti ona ucera do jajnika,,,plakat cesh i recesh kako je brezobrazna,,Sartica je jedno predivno stvorenje i meni je chast biti dobar frend sa njom,et,,Kad bi ja otkrio shta ona misli o Pizdi,,mislim da se taj nikada vishe ne bi pojavijo na kultnima,,,, ieste qurac...... - Page 3 1354420400 ieste qurac...... - Page 3 3776795594 ieste qurac...... - Page 3 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 2:47

Pozabil sam neshto o temi,,od Antonca sam ochekivao da ne sere toliko iako dozvoljava i drugima da kenjaju,,jebo te,,koji ste vi debili,,,bavite se iznova posljedicama a ne uzrocima,,mislim ono,,debilana totalna,,razocharat sam u vashe intelektualne sposobnosti,fakjubastard.. ieste qurac...... - Page 3 727654710 ieste qurac...... - Page 3 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 9:54

Lena je napisao/la:

vjernici i svi ljudi koje vrijeđa charlie će ih tužiti ko drugi.....legitiman način za izboriti se za svoja prava....pa i na pravo da se na gazi nečija vjera i vjerski osjećaji....
reci je li u francuskoj taj list legalan?ako je onda ne kužim kako je legalan ako potiče toliko mržnje....a potiče
meni je isto ako nacrtaju isusa,muhameda ili budu i ciljaju na vrijeđanje....zašto misliš da sam tolerantnija prema nekoj posebnoj vjeri?boji kože?
bliži su mi katolici jer sam u tom okruženju,ali emociju razumijem i povrijeđen osjećaj.....tako da su mi te stvari izjednačene

dakle da ponovim.....JA NIKAD NE BI VRIJEĐALA NA NAČIN KAKO TO RADE CHARLIE,ALI DAJEM IM PRAVO SVE DOK JE U NJIHOJ DRŽAVI LEGALNO TO ŠTA RADE DA I NADALJE RADE.....VALJDA IMAJU NEKE ZAKONE,PA NEKA IH SE DRŽE I PRAKTICIRAJU IH

malo sam ih iguglala i pogledala karikature.....kritiziraju licemjerje vjera....tako sam ja neke od karikatura koje sam sad vidila protumačila....naravno da se tu igra i na provokaciju i tiraž lista....jasno kao dan
ne, ni meni nije način niti izričaj u skladu sa mojom prirodom,ali sloboda govora im daje za pravo da tako rade

eto prilike da se pritiskom na njihov način rada nešto promijeni....ili ne.....ljudi su tu da guraju svoje vrijednosti i prava.....tako da treba prakticirat svoja prava i očito ih i uštimavat i naštimavat
ma ne mislim da si ti tolerantnija ili manje tolerantna prema bilo kojoj vjeri, ali se pozivaš na legitimnost i mogućnost tužbe za stvari koje bi prvenstveno trebala osuditi šira javnost (koja je uistinu manje tolerantna do nekih vjera), pa ne bi bilo potrebe za "legitimnim sredstvima", a bila bi izbjegnuta jedna velika tragedija koja se nedavno dogodila u francuskoj... 

vjernici ih neće tužiti jer pravi vjernici se ne osvrću na takve provokacije, s gnušanjem se okrenu na drugu stranu i žive u skladu s onim u što vjeruju (ni jedna vjera ne traži odmazdu, a pogotovo ne usmjerava k ubijanju)... dakle, nema tužbe od strane vjernika.... pravo na vjersko opredjeljenje je davno izboreno i stoji u ustavu svake demokratične države, besmisleno je boriti se za nešto što ti ustav već garantira... druga je stvar koliko se to pravo poštuje... ako neki legalan list sustavno krši prava koja su zagarantirana zakonom, odnosno direktno ili indirektno potiče netrpeljivost prema istoj, za to bi se valjda trebalo pobrinuti javno pravosuđe, a ne vjerske zajednice... zato sam i navela primjer kju kluks klana, jer bi se u primjeru rasizma odreagiralo puno brže, čak i na puno blažu satiru... na tom polju smo očito izgradili svijest, ali na drugim poljima debelo kaskamo za onim čemu teži demokratsko društvo...  ieste qurac...... - Page 3 684758713


radikalni islamisti su zadnjih godina veliki problem cijelom svijetu...svakom normalnom čovjeku je jasno da to nisu normalni vjernici, nego fanatici koji koriste svoju vjersku pripadnost kao izgovor za svoje krvave pohode... dakle, imamo požar terorizma i onda u ime slobode govora (i to vrlo provokativne slobode govora) polijemo benzin i čudimo se kad nam izgori kuća i pola obitelji u tom požaru, cvilimo i očekujemo sućut i razumjevanje... francuzi očito nisu svjesni razmjera zla terorizma (a vjerojatno ni masa drugih naroda) pa se ponašaju kao posjetitelji u zološkom koji gledaju neku zaigranu budalu koja je preskočila ogradu i maše ručicama krokodilu tik pred nosom...ne pada im na pamet upozoriti ga da je prešao granicu sigurnosti, smiju se i zabavljaju sve dok krokodil ne odgrize ruku tom zaigranom mamlazu...  jebiga, imao je pravo preskočiti ogradu, posljedice su pa takve kakve jesu...

da, sad je prilika (promjene dolaze ka se tragedije već dogode, nažalost), koju će vjerojatno propustiti, jer nitko ne želi vidjeti da i sam ima dio odgovornosti u toj tragediji...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 11:20

Yehudi je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:@ Lena and Maca

Da li ste za apsolutnu slobodu govora? ieste qurac...... - Page 3 1zouo36
Sta je tzv. "govor mrznje"? Ukoliko bi u ovim problematicnim karikaturama Muhameda zamenili rabinom ili muskarcem tamne kose, velikog kukastog nosa, sa loknicama sa strane, sta bi onda dobili? Koja vam je prva asocijacija i na sta vas to podseca? Na nacisticku Nemacku u periodu pre II svetskog rata, zar ne? Treba samo pogledati tadasnju stampu, pa cak i antisemistke izlozbe (jedna od njih je bila u predratnom Beogradu) i videti da razlike u "izvedbi"  uopste nema. Ako se to vec vodi kao govor mrznje, zasto se na ove karikature tako olako gleda od strane ne-muslimanskog stanovnistva?

Naravno, nista ne moze opravdati ono sto se u Parizu dogodilo i to zapravo ovde nije tema. Medjutim, to nije put do mirnog suzivota ljudi koji neguju razlicite veroispovesti. Otvoren razgovor je jedno, ali podsmeh i karikiranje vec nesto drugo.
  Karikature u  naci Njemačkoj imale su svoju svrhu i cilj a to je bila pljačka i likvidacija svakog pojedinca
jednog odredjenog naroda. I to je radila država sa svim svojim aparatom i vojskom.
 U ovome slučaju se radi o satiričkom časopisu koji ima i karikature Isusa ,Hodja, Ajatolaha i Rabina, Pape
pa se nitko nije tako nabrijao kao ovi islsamistički fanatici.
   Oni su debili koji ne mogu odlučivati šta će se na zapadu smatrati humorom.
 Ne vidim da to smeta velikoj većini Muslimana već samo islamistima. To je jedan mali časopis 
koji bi bio beznačajan kadga se nebi toliko forsiralo kroz medije.
     Ni meni se ne svidja kako oni maltretiraju svoje bližnje pa ih isto ne ubijam po ulici.
  Entschuldigen Sie bitte aber smatram kako nisi baš pogodila poantu. ieste qurac...... - Page 3 727654710


Ali Jeh, ako ja, koja nisam niti predstavnik drzavnog politickog aparata, a ni urednik nekih od novina koje su stampale takve karikature, napravim isto to u svom privatnom okruzenju ili ovde na forumu, na poslu, bilo gde, i plasiram neku od karikatura sa rabinom, to ce isto biti govor mrznje i antisemitizam. Jedina razlika bi bila u tome sto sam ja u ovom slucaju jedinka, koja nema niti velikih ovlasti, niti velikog uticaja, ali cu isto raditi nesto ruzno i siriti mrznju i netrpeljivost.

Oni muslimani, koje ja poznajem, su sve pristojni i mirni ljudi, pa svejedno kazu da ako bi mogli birati takve karikature ne bi gledali. Niti oni ne vide svrhu svega toga. Ponovicu jos jednom, nista ne moze opravdati ono sto je u Parizu ucinjeno. Samo sam zelela da jos jednom svi malo razmislimo o tome koliko su nam i da li su nam takve karikature uopste potrebne. Ne moze se na taj nacin raditi desenzibilizacija. Ako je to uopste cilj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 13:06

cat_claw je napisao/la:@ Lena and Maca

Da li ste za apsolutnu slobodu govora? ieste qurac...... - Page 3 1zouo36
Sta je tzv. "govor mrznje"? Ukoliko bi u ovim problematicnim karikaturama Muhameda zamenili rabinom ili muskarcem tamne kose, velikog kukastog nosa, sa loknicama sa strane, sta bi onda dobili? Koja vam je prva asocijacija i na sta vas to podseca? Na nacisticku Nemacku u periodu pre II svetskog rata, zar ne? Treba samo pogledati tadasnju stampu, pa cak i antisemistke izlozbe (jedna od njih je bila u predratnom Beogradu) i videti da razlike u "izvedbi"  uopste nema. Ako se to vec vodi kao govor mrznje, zasto se na ove karikature tako olako gleda od strane ne-muslimanskog stanovnistva?

Naravno, nista ne moze opravdati ono sto se u Parizu dogodilo i to zapravo ovde nije tema. Medjutim, to nije put do mirnog suzivota ljudi koji neguju razlicite veroispovesti. Otvoren razgovor je jedno, ali podsmeh i karikiranje vec nesto drugo.

ja se s ovim slažem.
čemu uopće ismijavanje? čemu ruganje? koji cilj se time želi postići?
nekoga uvrijediti! 
a čemu to? 

neki će reći...pa nije to vrijeđanje...to je "šala na račun"

možete li postaviti granicu između šale i uvrede!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 21:25

saritica je napisao/la: samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora

jok, sloboda govora je kad ti sereš po drugima a drugi šute ... mudžahedinko, talibanko, rasistkinjo, ukratko, isfrustrirana i nerealizirana pičko od bosne ... tek sad mi sjelo zašto te onomad pizda onoliko driblo ( nisam ja, al od sada ću i ja jer si lažljiva proporcionalna virtualnoj finoći koju pokušavaš naivnima uvalit ko svoj modus vivendi a svjetlosnim godinama si daleko do toga ieste qurac...... - Page 3 11484130 ) ... ipak te on virtualno duže poznaje od mene ali sad sam te i ja upoznala ... ieste qurac...... - Page 3 1523192931 i da ponovim, nisam te ja driblala zbog rasizma mjesecima, nisam te ja nazvala ljubomornom a ti pilaj i dalje po svojim lažima koje koliko god puta ponoviš neće postati istina ... al obzirom na trud koji si uložila , sad hoće

a što se teme tiče, obožavam satiru u svakom njenom obliku jer udara u centar one koje udaritit treba ( i naravno da vrijeđa, ljudsku glupost treba vrijeđati jer je ona sama po sebi uvreda samoj sebi a tek onda drugima ) tamo gdje ju najviše boli - u nemogućnost i zacementiranost promjene percepcije ... tako je satira kao izražajno sredstvo i postala još u antici kao pandan i lakša i širim masama prihvatljivija verzija tragediji ... nisam od wikipedičara ( imam osjećaj da si ti od tih ) nego gradivo varim onako kako ga je kulturna/ socijalna antropologija podastrla ... haug

p.s.
saro, veliš da se ne smije dirati u tuđe svetinje ... ok ... meni djeca virtualno nisu svetinja, mrtvi isto tako, roditelji a ni ja, u principu se sasvim slažem sa macinim postom o tome ... tu možeš driblati koliko te volja nema učinka jer su to za mene u reali nedodirljive kategorije jer ih živim i sigurna sam u ono što živim a tvoj učinak na to je ravno nuli ... ali, moje vrijeme virtulano meni jeste svetinja ... a ti si ga trošila uzalud svojim licemjerjem, svojim lažima, svojim ulizivanjem ne bi li našla nešto čega ćeš se uloviti da me virtualno diskreditiraš ... gusko jedna ... to ti je mišn imposibl ... sa svojim ljubomorama, sa svojim demonima i vragovima se nosi bez da druge dotičeš inače ne samo meni već mnogima koje si zavela preko virtuale dokazuješ da si jad i čemer kojeg prosipaš jedino tamo gdje možeš živjeti u iluziji da možeš sakriti svoje slabosti a to je virtuala ... dobro te lena pitala: da li bi isto tako oči u oči ... ja znam da ne bi a za sebe znam da itekako bih i sa velikim guštom


Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  proba 14.01.15 21:45

kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la: samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora

jok, sloboda govora je kad ti sereš po drugima a drugi šute ... mudžahedinko, talibanko, rasistkinjo, ukratko, isfrustrirana i nerealizirana pičko od bosne  ... tek sad mi sjelo zašto te onomad pizda onoliko driblo ( nisam ja, al od sada ću i ja jer si lažljiva proporcionalna virtualnoj finoći koju pokušavaš naivnima uvalit ko svoj modus vivendi a svjetlosnim godinama si daleko do toga ieste qurac...... - Page 3 11484130 ) ... ipak te on virtualno duže poznaje od mene ali sad sam te i ja upoznala ... ieste qurac...... - Page 3 1523192931 i da ponovim, nisam te ja driblala zbog rasizma mjesecima, nisam te ja nazvala ljubomornom a ti pilaj i dalje po svojim lažima koje koliko god puta ponoviš neće postati istina ... al obzirom na trud koji si uložila , sad hoće

a što se teme tiče, obožavam satiru u svakom njenom obliku jer udara u centar one koje udaritit treba ( i naravno da vrijeđa, ljudsku glupost treba vrijeđati jer je ona sama po sebi uvreda samoj sebi a tek onda drugima )  tamo gdje ju najviše boli - u nemogućnost i zacementiranost promjene percepcije ... tako je satira kao izražajno sredstvo i postala još u antici kao pandan i lakša i širim masama prihvatljivija  verzija  tragediji ... nisam od wikipedičara ( imam osjećaj da si ti od tih ) nego gradivo varim onako kako ga je kulturna/ socijalna  antropologija podastrla ... haug

p.s.
saro, veliš da se ne smije dirati u tuđe svetinje ... ok ... meni djeca virtualno nisu svetinja, mrtvi isto tako, roditelji a ni ja, u principu se sasvim slažem sa macinim postom o tome  ... tu možeš driblati koliko te volja nema učinka jer su to za mene u reali nedodirljive kategorije jer ih živim i sigurna sam u ono što živim a tvoj učinak na to je ravno nuli ... ali, moje vrijeme virtulano  meni jeste svetinja ... a ti si ga trošila uzalud svojim licemjerjem, svojim lažima, svojim ulizivanjem ne bi li našla nešto čega ćeš se uloviti da me virtualno diskreditiraš ... gusko jedna ... to ti je mišn imposibl ... sa svojim ljubomorama, sa svojim demonima i vragovima se nosi bez da druge dotičeš inače ne samo meni već mnogima koje si zavela preko virtuale dokazuješ da si jad i čemer kojeg prosipaš jedino tamo gdje možeš živjeti u iluziji da možeš sakriti svoje slabosti a to je virtuala ... dobro te lena pitala: da li bi isto tako oči u oči ... ja znam da ne bi a za sebe znam da itekako bih i sa velikim guštom

saro.....samo reci da je kolinda glupa i sve 5
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 21:53

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la: samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora

jok, sloboda govora je kad ti sereš po drugima a drugi šute ... mudžahedinko, talibanko, rasistkinjo, ukratko, isfrustrirana i nerealizirana pičko od bosne  ... tek sad mi sjelo zašto te onomad pizda onoliko driblo ( nisam ja, al od sada ću i ja jer si lažljiva proporcionalna virtualnoj finoći koju pokušavaš naivnima uvalit ko svoj modus vivendi a svjetlosnim godinama si daleko do toga ieste qurac...... - Page 3 11484130 ) ... ipak te on virtualno duže poznaje od mene ali sad sam te i ja upoznala ... ieste qurac...... - Page 3 1523192931 i da ponovim, nisam te ja driblala zbog rasizma mjesecima, nisam te ja nazvala ljubomornom a ti pilaj i dalje po svojim lažima koje koliko god puta ponoviš neće postati istina ... al obzirom na trud koji si uložila , sad hoće

a što se teme tiče, obožavam satiru u svakom njenom obliku jer udara u centar one koje udaritit treba ( i naravno da vrijeđa, ljudsku glupost treba vrijeđati jer je ona sama po sebi uvreda samoj sebi a tek onda drugima )  tamo gdje ju najviše boli - u nemogućnost i zacementiranost promjene percepcije ... tako je satira kao izražajno sredstvo i postala još u antici kao pandan i lakša i širim masama prihvatljivija  verzija  tragediji ... nisam od wikipedičara ( imam osjećaj da si ti od tih ) nego gradivo varim onako kako ga je kulturna/ socijalna  antropologija podastrla ... haug

p.s.
saro, veliš da se ne smije dirati u tuđe svetinje ... ok ... meni djeca virtualno nisu svetinja, mrtvi isto tako, roditelji a ni ja, u principu se sasvim slažem sa macinim postom o tome  ... tu možeš driblati koliko te volja nema učinka jer su to za mene u reali nedodirljive kategorije jer ih živim i sigurna sam u ono što živim a tvoj učinak na to je ravno nuli ... ali, moje vrijeme virtulano  meni jeste svetinja ... a ti si ga trošila uzalud svojim licemjerjem, svojim lažima, svojim ulizivanjem ne bi li našla nešto čega ćeš se uloviti da me virtualno diskreditiraš ... gusko jedna ... to ti je mišn imposibl ... sa svojim ljubomorama, sa svojim demonima i vragovima se nosi bez da druge dotičeš inače ne samo meni već mnogima koje si zavela preko virtuale dokazuješ da si jad i čemer kojeg prosipaš jedino tamo gdje možeš živjeti u iluziji da možeš sakriti svoje slabosti a to je virtuala ... dobro te lena pitala: da li bi isto tako oči u oči ... ja znam da ne bi a za sebe znam da itekako bih i sa velikim guštom

saro.....samo reci da je kolinda glupa i sve 5

reci ti i znaš da ćeš lagati jer kolinda nije glupa ... samo je karijeristica koja svoju karijeru postavlja ispred interesa ne samo jedne nacije ... bar ona tako misli ieste qurac...... - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 22:00

proba je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la: samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora

jok, sloboda govora je kad ti sereš po drugima a drugi šute ... mudžahedinko, talibanko, rasistkinjo, ukratko, isfrustrirana i nerealizirana pičko od bosne  ... tek sad mi sjelo zašto te onomad pizda onoliko driblo ( nisam ja, al od sada ću i ja jer si lažljiva proporcionalna virtualnoj finoći koju pokušavaš naivnima uvalit ko svoj modus vivendi a svjetlosnim godinama si daleko do toga ieste qurac...... - Page 3 11484130 ) ... ipak te on virtualno duže poznaje od mene ali sad sam te i ja upoznala ... ieste qurac...... - Page 3 1523192931 i da ponovim, nisam te ja driblala zbog rasizma mjesecima, nisam te ja nazvala ljubomornom a ti pilaj i dalje po svojim lažima koje koliko god puta ponoviš neće postati istina ... al obzirom na trud koji si uložila , sad hoće

a što se teme tiče, obožavam satiru u svakom njenom obliku jer udara u centar one koje udaritit treba ( i naravno da vrijeđa, ljudsku glupost treba vrijeđati jer je ona sama po sebi uvreda samoj sebi a tek onda drugima )  tamo gdje ju najviše boli - u nemogućnost i zacementiranost promjene percepcije ... tako je satira kao izražajno sredstvo i postala još u antici kao pandan i lakša i širim masama prihvatljivija  verzija  tragediji ... nisam od wikipedičara ( imam osjećaj da si ti od tih ) nego gradivo varim onako kako ga je kulturna/ socijalna  antropologija podastrla ... haug

p.s.
saro, veliš da se ne smije dirati u tuđe svetinje ... ok ... meni djeca virtualno nisu svetinja, mrtvi isto tako, roditelji a ni ja, u principu se sasvim slažem sa macinim postom o tome  ... tu možeš driblati koliko te volja nema učinka jer su to za mene u reali nedodirljive kategorije jer ih živim i sigurna sam u ono što živim a tvoj učinak na to je ravno nuli ... ali, moje vrijeme virtulano  meni jeste svetinja ... a ti si ga trošila uzalud svojim licemjerjem, svojim lažima, svojim ulizivanjem ne bi li našla nešto čega ćeš se uloviti da me virtualno diskreditiraš ... gusko jedna ... to ti je mišn imposibl ... sa svojim ljubomorama, sa svojim demonima i vragovima se nosi bez da druge dotičeš inače ne samo meni već mnogima koje si zavela preko virtuale dokazuješ da si jad i čemer kojeg prosipaš jedino tamo gdje možeš živjeti u iluziji da možeš sakriti svoje slabosti a to je virtuala ... dobro te lena pitala: da li bi isto tako oči u oči ... ja znam da ne bi a za sebe znam da itekako bih i sa velikim guštom

saro.....samo reci da je kolinda glupa i sve 5
to nikako ne mogu reci. pametna je pravo, za razliku od muslimanke gliste, mahaluse genetski predisponirane na mahalasenje. nek je glista dosla pa neka sad svi svrse. latino - muslimanska vrela krv je to. a sta s?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 22:01

kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la: samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora

jok, sloboda govora je kad ti sereš po drugima a drugi šute ... mudžahedinko, talibanko, rasistkinjo, ukratko, isfrustrirana i nerealizirana pičko od bosne  ... tek sad mi sjelo zašto te onomad pizda onoliko driblo ( nisam ja, al od sada ću i ja jer si lažljiva proporcionalna virtualnoj finoći koju pokušavaš naivnima uvalit ko svoj modus vivendi a svjetlosnim godinama si daleko do toga ieste qurac...... - Page 3 11484130 ) ... ipak te on virtualno duže poznaje od mene ali sad sam te i ja upoznala ... ieste qurac...... - Page 3 1523192931 i da ponovim, nisam te ja driblala zbog rasizma mjesecima, nisam te ja nazvala ljubomornom a ti pilaj i dalje po svojim lažima koje koliko god puta ponoviš neće postati istina ... al obzirom na trud koji si uložila , sad hoće

a što se teme tiče, obožavam satiru u svakom njenom obliku jer udara u centar one koje udaritit treba ( i naravno da vrijeđa, ljudsku glupost treba vrijeđati jer je ona sama po sebi uvreda samoj sebi a tek onda drugima )  tamo gdje ju najviše boli - u nemogućnost i zacementiranost promjene percepcije ... tako je satira kao izražajno sredstvo i postala još u antici kao pandan i lakša i širim masama prihvatljivija  verzija  tragediji ... nisam od wikipedičara ( imam osjećaj da si ti od tih ) nego gradivo varim onako kako ga je kulturna/ socijalna  antropologija podastrla ... haug

p.s.
saro, veliš da se ne smije dirati u tuđe svetinje ... ok ... meni djeca virtualno nisu svetinja, mrtvi isto tako, roditelji a ni ja, u principu se sasvim slažem sa macinim postom o tome  ... tu možeš driblati koliko te volja nema učinka jer su to za mene u reali nedodirljive kategorije jer ih živim i sigurna sam u ono što živim a tvoj učinak na to je ravno nuli ... ali, moje vrijeme virtulano  meni jeste svetinja ... a ti si ga trošila uzalud svojim licemjerjem, svojim lažima, svojim ulizivanjem ne bi li našla nešto čega ćeš se uloviti da me virtualno diskreditiraš ... gusko jedna ... to ti je mišn imposibl ... sa svojim ljubomorama, sa svojim demonima i vragovima se nosi bez da druge dotičeš inače ne samo meni već mnogima koje si zavela preko virtuale dokazuješ da si jad i čemer kojeg prosipaš jedino tamo gdje možeš živjeti u iluziji da možeš sakriti svoje slabosti a to je virtuala ... dobro te lena pitala: da li bi isto tako oči u oči ... ja znam da ne bi a za sebe znam da itekako bih i sa velikim guštom

sad pjenicu lagano obrisi kad si tako fino svrsila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 22:11

saritica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la: samo u zadnjih pet minuta procitah pizdin komentar o sebi sta je od mene ocekivati a sta ne. hebi ga. valjda je to sloboda govora

jok, sloboda govora je kad ti sereš po drugima a drugi šute ... mudžahedinko, talibanko, rasistkinjo, ukratko, isfrustrirana i nerealizirana pičko od bosne  ... tek sad mi sjelo zašto te onomad pizda onoliko driblo ( nisam ja, al od sada ću i ja jer si lažljiva proporcionalna virtualnoj finoći koju pokušavaš naivnima uvalit ko svoj modus vivendi a svjetlosnim godinama si daleko do toga ieste qurac...... - Page 3 11484130 ) ... ipak te on virtualno duže poznaje od mene ali sad sam te i ja upoznala ... ieste qurac...... - Page 3 1523192931 i da ponovim, nisam te ja driblala zbog rasizma mjesecima, nisam te ja nazvala ljubomornom a ti pilaj i dalje po svojim lažima koje koliko god puta ponoviš neće postati istina ... al obzirom na trud koji si uložila , sad hoće

a što se teme tiče, obožavam satiru u svakom njenom obliku jer udara u centar one koje udaritit treba ( i naravno da vrijeđa, ljudsku glupost treba vrijeđati jer je ona sama po sebi uvreda samoj sebi a tek onda drugima )  tamo gdje ju najviše boli - u nemogućnost i zacementiranost promjene percepcije ... tako je satira kao izražajno sredstvo i postala još u antici kao pandan i lakša i širim masama prihvatljivija  verzija  tragediji ... nisam od wikipedičara ( imam osjećaj da si ti od tih ) nego gradivo varim onako kako ga je kulturna/ socijalna  antropologija podastrla ... haug

p.s.
saro, veliš da se ne smije dirati u tuđe svetinje ... ok ... meni djeca virtualno nisu svetinja, mrtvi isto tako, roditelji a ni ja, u principu se sasvim slažem sa macinim postom o tome  ... tu možeš driblati koliko te volja nema učinka jer su to za mene u reali nedodirljive kategorije jer ih živim i sigurna sam u ono što živim a tvoj učinak na to je ravno nuli ... ali, moje vrijeme virtulano  meni jeste svetinja ... a ti si ga trošila uzalud svojim licemjerjem, svojim lažima, svojim ulizivanjem ne bi li našla nešto čega ćeš se uloviti da me virtualno diskreditiraš ... gusko jedna ... to ti je mišn imposibl ... sa svojim ljubomorama, sa svojim demonima i vragovima se nosi bez da druge dotičeš inače ne samo meni već mnogima koje si zavela preko virtuale dokazuješ da si jad i čemer kojeg prosipaš jedino tamo gdje možeš živjeti u iluziji da možeš sakriti svoje slabosti a to je virtuala ... dobro te lena pitala: da li bi isto tako oči u oči ... ja znam da ne bi a za sebe znam da itekako bih i sa velikim guštom

sad pjenicu lagano obrisi kad si tako fino svrsila.

in your dreams ako ti je tako lakše preboljeti da si još onomad odjebana zbog nedostataka kvalitata koje se nazivaju vrlinama ... ko i u slučaju sa dijom, ako vidim da ne ide drugačije, naopravim rezime i sa istinom izađem na čistac da ne kovitlaš više u svojoj vlastitoj septičkoj jami samo zato jer možeš i jer ti se dozvoli ... idi saro sa mirom nazad u sranja koja si sama sebi nagomilala a koristiš druge da bi bar virtualno dobila privid da se radi o preljevnoj septičkoj jami gdje ti drugi svojim prisustvom olakšavaju podnijeti težinu i količinu vlastitih sranja ... nemaš ti tu retoriku kojom bi mene ubila u pojam jer znam dobro kako si i na koji način i mene koristila preko pp-a da si olakšaš na vrlo himben i licemjeran način težinu svakodnevnog življenja u lažima ... što se tebe tiče, davno sam ja svršila... red je da i tebi priuštim isto zadovoljstvo ... zbogom saro mahalušo ieste qurac...... - Page 3 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 14.01.15 23:32

glisto, pravac u mahalu. ponesi i ibricic. kakav gud baj i kakvi bakraci. pa od toga ti zivis, zeno. ajmo na kahvicu, draga. srk, srk. kako mi se samo lijepo pjenis. krasota vidjeti te.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Yehudi 15.01.15 7:11

Alhambra je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:@ Lena and Maca

Da li ste za apsolutnu slobodu govora? ieste qurac...... - Page 3 1zouo36
Sta je tzv. "govor mrznje"? Ukoliko bi u ovim problematicnim karikaturama Muhameda zamenili rabinom ili muskarcem tamne kose, velikog kukastog nosa, sa loknicama sa strane, sta bi onda dobili? Koja vam je prva asocijacija i na sta vas to podseca? Na nacisticku Nemacku u periodu pre II svetskog rata, zar ne? Treba samo pogledati tadasnju stampu, pa cak i antisemistke izlozbe (jedna od njih je bila u predratnom Beogradu) i videti da razlike u "izvedbi"  uopste nema. Ako se to vec vodi kao govor mrznje, zasto se na ove karikature tako olako gleda od strane ne-muslimanskog stanovnistva?

Naravno, nista ne moze opravdati ono sto se u Parizu dogodilo i to zapravo ovde nije tema. Medjutim, to nije put do mirnog suzivota ljudi koji neguju razlicite veroispovesti. Otvoren razgovor je jedno, ali podsmeh i karikiranje vec nesto drugo.

ja se s ovim slažem.
čemu uopće ismijavanje? čemu ruganje? koji cilj se time želi postići?
nekoga uvrijediti! 
a čemu to? 

neki će reći...pa nije to vrijeđanje...to je "šala na račun"

možete li postaviti granicu između šale i uvrede!?
   Cat i ti sada već govorite o nekom idealiziranom Svijetu i društvu.

 Pa evo čak i Pizda radi karikature većine nas ,Glidta isto .........mislim na -trojme- 

ali se nećemo zato ljutiti ili zakrviti.  Jebiga satira i karikatura su općeprihvaćene 

u društvu kao oblik kritike sistema ili pojedinaca. To se neće promieniti niti silom.

          Možda. ieste qurac...... - Page 3 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 15.01.15 8:43

Yehudi je napisao/la:

   Cat i ti sada već govorite o nekom idealiziranom Svijetu i društvu.

 Pa evo čak i Pizda radi karikature većine nas ,Glidta isto .........mislim na -trojme- 

ali se nećemo zato ljutiti ili zakrviti.  Jebiga satira i karikatura su općeprihvaćene 

u društvu kao oblik kritike sistema ili pojedinaca. To se neće promieniti niti silom.

          Možda. ieste qurac...... - Page 3 1523192931
ni na trojme ne reagiramo svi jednako, a svi smo kao napredni... sad zamisli nekog tko je vrlo vrlo ograničen, a ti mu serviraš prilično oporu satiru za doručak ručak i večeru...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 15.01.15 8:44

opet se pokazalo da ovay antonac isprovocira neko virtualno čišćenje......sunce vam žarko..... ieste qurac...... - Page 3 11484130

ali to je sve dobro......zaista treba istresti svoje emocije,misli......dovest odnose u stanje koje im je prirodno

meni drago da se mala glista javila.....ima tu još puno života i žara......a bogami ni sara nije mlaka......meč sa žestokim servisima ieste qurac...... - Page 3 3384354616

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 15.01.15 8:48

Lena je napisao/la:opet se pokazalo da ovay antonac isprovocira neko virtualno čišćenje......sunce vam žarko..... ieste qurac...... - Page 3 11484130

ali to je sve dobro......zaista treba istresti svoje emocije,misli......dovest odnose u stanje koje im je prirodno

meni drago da se mala glista javila.....ima tu još puno života i žara......a bogami ni sara nije mlaka......meč sa žestokim servisima ieste qurac...... - Page 3 3384354616
ja se uopće ne usudim komentirati taj fajt, jer bi sto posto izbila na površinu moja boljka- brani nejač tako srčano da se napadač komotno može povući jer će ih branitelj dotući do kraja  ieste qurac...... - Page 3 1523192931 ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Lena 15.01.15 8:51

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:opet se pokazalo da ovay antonac isprovocira neko virtualno čišćenje......sunce vam žarko..... ieste qurac...... - Page 3 11484130

ali to je sve dobro......zaista treba istresti svoje emocije,misli......dovest odnose u stanje koje im je prirodno

meni drago da se mala glista javila.....ima tu još puno života i žara......a bogami ni sara nije mlaka......meč sa žestokim servisima ieste qurac...... - Page 3 3384354616
ja se uopće ne usudim komentirati taj fajt, jer bi sto posto izbila na površinu moja boljka- brani nejač tako srčano da se napadač komotno može povući jer će ih branitelj dotući do kraja  ieste qurac...... - Page 3 1523192931 ...

vidiš da sam i ja poprave profesionala reporterka....izvještavam bez navijanja i branjenja jedne strane.....a kako će završiti to ćemo vidit.....
ili je već završilo  ieste qurac...... - Page 3 1523192931

ti se molim te suzdrži komentiranja osim ako nije riječ o talibanima ili kolindi  ieste qurac...... - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Gost 15.01.15 8:54

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:opet se pokazalo da ovay antonac isprovocira neko virtualno čišćenje......sunce vam žarko..... ieste qurac...... - Page 3 11484130

ali to je sve dobro......zaista treba istresti svoje emocije,misli......dovest odnose u stanje koje im je prirodno

meni drago da se mala glista javila.....ima tu još puno života i žara......a bogami ni sara nije mlaka......meč sa žestokim servisima ieste qurac...... - Page 3 3384354616
ja se uopće ne usudim komentirati taj fajt, jer bi sto posto izbila na površinu moja boljka- brani nejač tako srčano da se napadač komotno može povući jer će ih branitelj dotući do kraja  ieste qurac...... - Page 3 1523192931 ...

vidiš da sam i ja poprave profesionala reporterka....izvještavam bez navijanja i branjenja jedne strane.....a kako će završiti to ćemo vidit.....
ili je već završilo  ieste qurac...... - Page 3 1523192931

ti se molim te suzdrži komentiranja osim ako nije riječ o talibanima ili kolindi  ieste qurac...... - Page 3 11484130
pokušat ću...dat ću sve od sebe  ieste qurac...... - Page 3 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

ieste qurac...... - Page 3 Empty Re: ieste qurac......

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.