kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 23 / 24. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 07.07.15 14:01

Alhambra je napisao/la:jesi ikad pokušala zbrojiti koliko živine ti je prošlo krozkuću intervju - Page 23 11484130

ne ... treba se toga svega sjetiti ... al puno ako računam svu još iz djetinjstva kad sam tati pomagala prikriti "nelegalnu imigraciju" a mama vrištala kad bi otkrila da opet imamo nešto strašno u garaži ili kući intervju - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 07.07.15 14:04

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jesi ikad pokušala zbrojiti koliko živine ti je prošlo krozkuću intervju - Page 23 11484130

ne ... treba se toga svega sjetiti ... al puno ako računam svu još iz djetinjstva kad sam tati pomagala prikriti "nelegalnu imigraciju" a mama vrištala kad bi otkrila da opet imamo nešto strašno u garaži ili kući intervju - Page 23 1523192931

lijep je suživot sa životinjama intervju - Page 23 684758713 veselja ne fali

odoh ja sad polako svojim životinjama...već mi fali njihov liz intervju - Page 23 11484130

intervju - Page 23 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 07.07.15 14:05

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:jesi ikad pokušala zbrojiti koliko živine ti je prošlo krozkuću intervju - Page 23 11484130

ne ... treba se toga svega sjetiti ... al puno ako računam svu još iz djetinjstva kad sam tati pomagala prikriti "nelegalnu imigraciju" a mama vrištala kad bi otkrila da opet imamo nešto strašno u garaži ili kući intervju - Page 23 1523192931

lijep je suživot sa životinjama intervju - Page 23 684758713 veselja ne fali

odoh ja sad polako svojim životinjama...već mi fali njihov liz intervju - Page 23 11484130

intervju - Page 23 727654710

a i naučiš svašta ... odoh i ja onu muhu zaklat a onda možda malo odmorim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 14.07.15 5:07

Pichka li vam materina,,,svi ste vi muchka djubrad.. intervju - Page 23 1354420400 intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 2733991369


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 14.07.15 5:54


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 16.07.15 3:46

Ovaj intervju posvjecujem samo ESKU..nadam se da cete i ostali pogledati do kraja i mnogo nauhiti..



"Moja knjiga je ono što je i sam covek: i svesno i nesvesno u nama u isto vreme, iako ih ja delim na dva prostorna dela knjige, kao što delimo levu i desnu hemisferu mozga. Dve hemisfere mozga povezane su žutim telom, corpus callosumom, i one medusobno saraduju. Tek kada covek izgubi kontakt svog svesnog sa svojim nesvesnim delom, pocinje njegova mentalna bolest, kako bi rekao Karl Gustav Jung, jer bolest nije slušati svoje nesvesno, nego izgubiti svaki kontakt sa njim. To je kao kada izgubite sve poruke, savete i mudrosti predaka i istorije u vama i ostanete potpuno sami onda kada treba da rešavate teška životna pitanja, a odgovor na njih daje upravo prošlost i arhajsko u vama."

-" Za mene nema jaza izmedu nauke i umetnosti. I studentima kojima u okviru psihologije predajem teorije stvaralaštva, ja uvek kažem da cvrsta pozitivisticka razlika izmedu nauke i umetnosti postoji samo metodološki, u nacinu saznanja, ali ne u stepenu stvaralaštva. Covek je ili stvaralac ili nije, i u tom smislu svejedno je da li svira violinu ili radi matematiku. Uostalom, svi veliki geniji bili su uvek i jedno i drugo: i ljudi od nauke i uma i ljudi od talenta i kreacije. Uzmite primer Mikelandela i Da Vincija. Gde prestaje nauka , a gde pocinje umetnost? Ili primer Nikole Tesle? Tesla je bio genije u nauci, ali je pisao i pesme i prevodio ih. Uzmite primer cuvenog francuskog fizicara, matematicara i filozofa, a istovremeno i izvanrednog pesnika Gastona Bašlara. Samo na nižim nivoima stvaralaštva postoji razlika u stilovima, a na onim najvišim razlike nema, umetnik je uvek i naucnik i obrnuto. To je i definicija totalnog stvaralaštva."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 18.07.15 5:11

zingaro je napisao/la:Ovaj intervju posvjecujem samo ESKU..nadam se da cete i ostali pogledati do kraja i mnogo nauhiti..



"Moja knjiga je ono što je i sam covek: i svesno i nesvesno u nama u isto vreme, iako ih ja delim na dva prostorna dela knjige, kao što delimo levu i desnu hemisferu mozga. Dve hemisfere mozga povezane su žutim telom, corpus callosumom, i one medusobno saraduju. Tek kada covek izgubi kontakt svog svesnog sa svojim nesvesnim delom, pocinje njegova mentalna bolest, kako bi rekao Karl Gustav Jung, jer bolest nije slušati svoje nesvesno, nego izgubiti svaki kontakt sa njim. To je kao kada izgubite sve poruke, savete i mudrosti predaka i istorije u vama i ostanete potpuno sami onda kada treba da rešavate teška životna pitanja, a odgovor na njih daje upravo prošlost i arhajsko u vama."

-" Za mene nema jaza izmedu nauke i umetnosti. I studentima kojima u okviru psihologije predajem teorije stvaralaštva, ja uvek kažem da cvrsta pozitivisticka razlika izmedu nauke i umetnosti postoji samo metodološki, u nacinu saznanja, ali ne u stepenu stvaralaštva. Covek je ili stvaralac ili nije, i u tom smislu svejedno je da li svira violinu ili radi matematiku. Uostalom, svi veliki geniji bili su uvek i jedno i drugo: i ljudi od nauke i uma i ljudi od talenta i kreacije. Uzmite primer Mikelandela i Da Vincija. Gde prestaje nauka , a gde pocinje umetnost? Ili primer Nikole Tesle? Tesla je bio genije u nauci, ali je pisao i pesme i prevodio ih. Uzmite primer cuvenog francuskog fizicara, matematicara i filozofa, a istovremeno i izvanrednog pesnika Gastona Bašlara. Samo na nižim nivoima stvaralaštva postoji razlika u stilovima, a na onim najvišim razlike nema, umetnik je uvek i naucnik i obrnuto. To je i definicija totalnog stvaralaštva."
Ona prica o Srbima ali se nemrem otrgniti dojmu da je to isti kuratz kao da pricha o rvatima ,,ili ostalim balkanjerosima koji umishljaju da su neshto posebno,Fakat ,,jebo te,,od kuda toliko razlicitosti na par stotinjak kilometara udaljenoosti,,svi zele biti posebni,,ali u onom najnekavalitenijem smislu,Kava,,Kahva ,,Kafa,,jebalo majku,,koja originalnoost ,,,to sve treba u plinsku komoru,,,pa ja..da vishe ne prosipaju svoju originalnost. :curaLOLjebaji ga,,ljubav i plinska komora ne idu zajedno,,ali to mi vishe zvuci kao krajnost,,koju nikada ne bi upotrijebijo,,,nego mi sluzi samo da podignem tenzije,,i osjetim kako gledateljstvo reagira intervju - Page 23 424959984 intervju - Page 23 3827417775 intervju - Page 23 2396358274

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.07.15 4:52


razmishljajte malo..dok se ne vratim iz vukojebine,,intervju - Page 23 684758713)Znam da c ejedino Pizda i Antonac ovo do kraja pogledati.. intervju - Page 23 2634474203 intervju - Page 23 439160543


Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 27.07.15 5:25


Evo malo o snovima,,i ostalim sranjima,,koje ce sigurno privuci ESKA ,,ligeju,,i ostale "psihopate".. intervju - Page 23 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.08.15 4:36

Jebo te,,tko je ovdje lud?Davno sam napisao da UN treba alocirati ili ukinuti,,smece od medjunarodne organizacije,,pun kurac uljeba koji podilaze i provode politiku koja ih hranii lovom,,da l' to ima smisla? Zasto su skoro svi ljudi dok su na nekom polozaju cutljivi a tek kada odu progovore,,to mi je fakat fulll licemjerno..pa jebo te,,stvarno ne znash shto misliti..svi nas spinaju,,,


Jose Luiz Costa Sousa · Escola de Tropas Pára-Quedistas


I was a Senior Police Officer, working with UN Civilian Police/ UNPROFOR/IPTF, through all the war in ex Yugoslavia, from 92 up to 98; later, from 2003 up to 2012 I was the Senior Security Officer of the EU Police in BiH, Bosnia.

I was a priviledged local witness of many facts through all the war and after the war; more than that, I was posted in diferent Senior Management positions within UN Civilian Police in KNIN, ZAGREB, DARUVAR, TUZLA, MOSTAR and SARAJEVO with access to relevant war information.

Regarding Srebrenica and the alleged 8000 muslims massacred there, it is a BIG LIE, it is not true at all, because, as per my knowledge and reports on the spot with UN CIVPOL, the maximum number of victims was less than 1000.

PURPOSE OF SUCH BIG POLITICAL LIE:- To justify the crimnal NATO airstrikes against the Serbs in BIH and later against Serbia and to diabolize and blame the Serbs and SERBIA for all the war. 

How do I know it is a lie ?

Because I was the UN CIVPOL Deputy Regional Commander in Tuzla, having Srebrenica within my area of responsibility, from 97 to 98, exactly when the excavation of the mass murders sites, around Srebrenica, was done by UN Experts and it was my personal and direct responsibility to provide UN Civilian police to secure those excavation sites and to provide security to the UN Staff experts doing the excavation.

Also, I had to report to the IPTF CIVILIAN Police HQ about the progress of those excavatons and the number of dead bodies being found.

The International Red Cross in Tuzla was in charge of making the list of the missing muslims men in Srebrenica; when I first met them to discuss the list, I was told and I saw, that the list initially had in fact 8000 names, collected from everybody coming to complaint about their missing fammilly members... 

But, at the time of that 1st meeting, Summer 97, they showed and told me that the list was already cleared of 4000 names, because they were located and identified somewhere else, the most of them as desertors absent from BIH.

So the maximum nr of Srebrenica victims only could be 4000. But it is not, is much less.

During my stay in TUZLA, and being my responsibility to report about the nr of dead bodies found in the excavation sites, and after all of them have been excavated, the total it was between 800 and 900 dead bodies.

There were no more mass murder places found.. I was there until Summer 98.

In concrete terms, the maximum nr of muslims killed in Srebrenica, as per the facts I witnessed and I had to report, it was 900, and never, but never, 8000.

The case in Srebrenica it was clearly planned by Western Powers in conjuction with the BIH Muslims, its President Mr. Alja Izetbegovic, to justify the NATO air strikes against the Serbs in BIH and to justify later the air strikes against Serbia itself and to diabolize Serbia to make it gulty of all the war.

I know a lot of concrete facts showing clearly such intention and execution.

So, Srebrenica was never a genocide, it was anyway a massacre, and it was commited by the Bosnian Serbs, that is true.

But not 8000, by the numbers I dealt with, they were a maximum of 900 muslims massacred. 

The massacre happened in fact, and as per all my information, it was a clear and espontaneous explosion of emotions and revanches related with the war.

Aparentlly one Serbian Soldier guarding some hundreds of muslims in a huge hangar in a factory, he identified among those prisoners whom had killed his familly and he also killed him immediately... then guards and prisoners got all out of control... and it happened.. who had the guns, prevailed. 

There are many more info about all this case but this is not the place to speak about it.

I also would like to confirm another fact mentioned by the author in this article, because I was there and I was part of them.

I refer to the hugest ethnical cleansing in the world after the II World War.. the ethnical cleansing of all the Serbs living for centuries in the so called Kraijna in Croatia.. officially there wer 750.000 Serbs living in Croatia before the war up to 91. In 2012, when I came back from ex Yugoslavja, there were only 40.000 Serbs officially reported as living in Croatia... 

All the Serbs still remaining in Croatia/ Kraijna in 5 August 1995, when the Croatian Army organized and armed by Germany and supported by Nato air strikes, attacked the Serbs in Kraijna, Operation Storm; that day, the 300.000 Serbs still remaining there were intensively bombshelled and killed, one by one, as the Croatian Army was progressing on the ground and they had to run away from Kraijna, through BIH to BiH and Serbia. 

During their run away out from Kraijna, Croatian jet figthers and BiH Muslims killed hundreds of them; it was an unbelievable crime against mankind; in such bomshelling USA and German jet Figthers made the first airstrikes against the Serbs in Kraijna.

My son, working for UN, h was that day in KNIN, the main town in Kraijna, which was under heavy artillery 155 mm shelling all that day long, 5th Aug 95, when all that Operation Storm started.I left Knin to Mostar on the 3rd Aug. 

Later on, 97, 98 and from 2004 to 2012, many times I went back to KNIN, where I was working in 92, 93 and 94, I knew all the people there, and I went there just to look for my Serb friends and there were no Serbs... not only one left... KNIN was a ghost town.... there were only 40.000 Serbs through all Croatia, out of 750.000 before the war in 2012.

The ex Yugoslavy war it is one of the hugest crimes against the mankind of the last centruy, planned and carried out by the usual Western Powers to divide Jugoslavya in micro states and in non states like Kosovo, Macedonia, Montenegro... just to have full political and economical control of them; the new USA/ Germany world order.

In such war, more or less 200.000 people were massacred... many hundreds of thounsands cleaned etnically and the culprits are only the Western Powers, nobody else... 

All the so called war criminals, the ones sitting in Hague, the most of them I dealt with personnaly sometimes, some of them were just defending their own people and the others were manipulated by western powers; if there were no western powers involved, there would be no war and no war criminals.

The international and western media version about the war in ex Yugoslavya is a BIG LIE, it is false... it is wrong.. it is manipulated... in order to present Serbia and the Serbans as the guilty ones of the war... to cover the real war criminals,:- USA plus its Allies and mainly Germany.

The Official Version of the Jugoslaviam War is a BIG LIE, it is not true at all, it is just the political version of the Western Powers to justify themselves and their crimes against mankind and make the Serbs the culprits.

Serbia is not guilty of the war, at all. It was USA and mainly Germany, through the manipulation of local ethnic, historic and religious contraditions and the manipulation of some local nationalists who did it, to divide ex Jugoslavya in Micro States to neo colonize and control them... as it is the situation rigth now... all of them, except Serbia, just puppet states from the USA/Germany big brothers.

Jose Luiz Costa Sousa

Evo jedan video sa njegovog profila na YT..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.08.15 5:00

Stalno razmishljam otvoriti temu ,,,MAMU VAM JEBEM "NOVINARSKU"..ali chemu,,placene pichke ce i dalje pisati po narudzbi..jedino da ih netko pochne ono zeshce tamaniti,,metak u chelo mamu im jebem lazljivu,,Koliko tih ljigavaca pishe neistine,,izmishlja ne razmishljajuci da ce netko mozda sutra biti neki psihichki bolesnik zaveden i zbog njihovog utjecaja mozda ubiti nevine ljude,,Svijet je otishao u 100 pichki materinih,,sve se svelo na profit ,,sredstva se ne biraju,,ali majka priroda pamti i vraca ,,,kad bolje razmislim,,,ljudski rod je kuratz od ovce,,ne zasluzujemo da zivimo u ovakvom raju,,neki sprej,,poshpritzat i ajd u pichku materinu odakle smo i doshli,,jebo te,,zivotinje su normalnije od nas,,jer kod njih se znaju zakoni vec milionima godina,,,a mi ljudi mijenjamo zakone prema jebenim potrebama profita,,,pa majku im jebem bolesnu,,,da li ce oni ishta ponijeti sa sobom u grob,, intervju - Page 23 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 04.08.15 8:00

zingaro je napisao/la:Stalno razmishljam otvoriti temu ,,,MAMU VAM JEBEM "NOVINARSKU"..ali chemu,,placene pichke ce i dalje pisati po narudzbi..jedino da ih netko pochne ono zeshce tamaniti,,metak u chelo mamu im jebem lazljivu,,Koliko tih ljigavaca pishe neistine,,izmishlja ne razmishljajuci da ce netko mozda sutra biti neki psihichki bolesnik zaveden i zbog njihovog utjecaja mozda ubiti nevine ljude,,Svijet je otishao u 100 pichki materinih,,sve se svelo na profit ,,sredstva se ne biraju,,ali majka priroda pamti i vraca ,,,kad bolje razmislim,,,ljudski rod je kuratz od ovce,,ne zasluzujemo da zivimo u ovakvom raju,,neki sprej,,poshpritzat i ajd u pichku materinu odakle smo i doshli,,jebo te,,zivotinje su normalnije od nas,,jer kod njih se znaju zakoni vec milionima godina,,,a mi ljudi mijenjamo zakone prema jebenim potrebama profita,,,pa majku im jebem bolesnu,,,da li ce oni ishta ponijeti sa sobom u grob,, intervju - Page 23 424959984

Rolex koji ocitava tocno vrieme u osamsto vremenskih zona...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 06.08.15 4:55

Domagoj Margetic o derneku koji je sigurno placen kreditom neke strane banke uz masne kamate pa ce oni valjda od toga imati najvecu korist,Ne kuzim ljude koji se ne mogu izdici iz svojih zatucanih shvacanja .Doduse hrvatska mladost koja bi trebala ostati temelj drzave u buducnosti vec je skuzila da su im roditelji u zamci sjebanih zabluda pa odlaze masovno u svijet.Kuca koju napuste djeca uglavnom nakon smrti njihovih vlasnika postaje tudja tako da ovo zaludjivanje masa je josh jedan zabijeni chavao u sanduk buduce Rvatske,.Slavonija je vec prazna i zarasla u korov,,,ta bolest ce doci i do Zagreba,SDP ili HDZ isti kurac ,Trabunjaju ono shto primitivci zele da chuju,,trpaju u svoje dzepove i lovu shtekaju u i nozemnim bankama,Njihova djeca sigurno nece kopati po kontejnerima,Ma glupo mi je dalje uopce razmishljati o tome a kamo li tipkati,Ali evo Margeticev osvrt koji mi se cini najlogicnijim ,,
“A dok slavimo ratove, o kakvom to miru govorimo? Dok su nam zločini državni praznici, a zločinci nacionalni junaci, o kakvom mi pomirenju i s kim govorimo?
Pobjednici slave pobjede. A slobodni ljudi su jednostavno – slobodni. Slobodnima ne trebaju ni pobjede niti pobjednici, ne trebaju im masovne pompozne, bahate proslave tuđe nesreće. Ne razumiju pobjednici taj stav kontra njihove pobjede. Jer pobjednici su nekako, po definiciji, taoci svojih pobjeda. Ili su pobjednici – ili nisu ništa. Zato ta potreba veličanja njihovih pobjeda. Jer ako im uzmeš tu njihovu „pobjedu“, ne ostaje im više ništa. I nisu više ništa, ako nisu pobjednici. A slobodnima ne trebaju pobjede da bi bili nešto, ne treba im ta iskompleksiranost pobjedonosnim sindromom. Dok gledam te njihove perverzne pripreme za slavljenje još jednog od tolikih, nebrojenih, balkanskih pobjedničkih mitova, prisjetio sam se jedne moje kolumne iz 2010. godine: „Diferencijacija pameti – Odričem se Hrvatske!“.
A u ovih se pet godina, nažalost, nije promijenilo ništa zbog čega bih požalio što sam se tada odrekao zemlje, koju mi eto nameću kao domovinu. Kao što mi žele nametnuti svoju pobjedu. Kao što mi žele nametnuti, žele mi narediti zahvalnost što su nas „oslobodili“. Kakva ultimativna glupost! Tko uopće koga može ičega ili ikoga osloboditi?! Ne razumiju pobjednici da nas nisu „oslobodili“, nego su nas raspametili, razbaštinili ono malo ljudskosti koja nam je bila preostala, razbaštinili su nas one tri vrijednosti kroz koje smo odrastali i odgajani – sloboda, bratstvo i jedinstvo. Nije mi jasno kako ti naši suvremeni pobjednici misle da eto smiju paušalno to vrijednosti proglašavati jugonostalgičarskim floskulama! Jer kakve su tek floskule njihove priče o pobjedama, o oslobođenju, o nekakvoj nacionalnoj i apsurdnoj državnoj slobodi, kako nama tek neprihvatljivo zvuče te njihove floskule o domovinskom ratu, o svemu tome na čemu oni inzistiraju da im tko zna kako budemo zahvalni.
A ja, ovako slobodan, i oslobođen od svega, jednostavno ne razumijem na čemu i kome to bih trebao biti zahvalan. Nemaju što za jesti, nemaju čime školovati djecu, rade za crkavicu kojom ne mogu platiti niti osnovne mjesečne troškove života, rade a ne primaju plaću, oduzimaju im domove, blokirani su, nezaposleni, ali slave ratove! Još uvijek ih je moguće manipulirati i natjerati da mašu zastavama, da se kunu u grbove, da slave ratove za tamo nekakve „nacionalne interese“. Podilaziti tom njihovom kolektivnom ludilu za mene bi bila izdaja tog mojeg disidentstva kao osobnog životnog opredjeljenja, kao mojeg izbjeglištva savijesti pred njihovom pobjedničkom histerijom. Zamislite rulju koja slavi tamo nekakav „dan zahvalnosti“, a da pritom kao hipnotizirani nisu u stanju razmisliti na čemu to imaju biti zahvalni?
Na čemu biti zahvalan u zemlji u kojoj su ratni zločinci – heroji; u kojoj su ustaški kapelani – sveci; u kojoj su pljačkaši i ratni profiteri – ugledni tajkuni i biznismeni. Zar da demonstracijom ludog naroda pokazujemo koliko smo zahvalni ratnoprofiterskoj eliti što nas je opljačkala i otela nam sve, a mi još pjevamo, mašemo zastavama i plješćemo onima koji su nam to učinili? A ljuti ih kada im kažem – lud narod. No, ne vidim kako bih drugačije sam sebi mogao racionalizirati i argumentirati to njihovo ponašanje.
Oni su nas kao „oslobodili“, a žele mi uskratiti slobodu da kažem što mislim o tom njihovom „oslobođenju“, o toj njihovoj pobjedi. Ako vi imate pravo slaviti, imam vam pravo i moralnu obvezu reći – za mene ta vaša pobjeda, za mene Oluja, i proslava te vaše „pobjede“ i rata nije ništa drugo nego proslava ratnih zločina i ratnog profiterstva. I ništa više. Želite nam zabraniti da i nakon dvadeset godina stvari nazovemo pravim imenom. Zločine zločinima! Pljačku pljačkom! Želite nas kolektivno, prisilom na šutnju, u ovim dvadeset godina pretvoriti u svoje suučesnike u tom ratnom zločinu, pljački, kriminalu i ratnom profiterstvu.
Priznanje te vaše pobjede, za mene bi bio jedini konačni poraz.
Jer ako je to što vi ovih dana slavite – sloboda, onda ću glasno vikati – JEBEŠ SLOBODU! JEBEŠ SLOBODU! Ali vama ne dopire do mozga, niti nakon svih ovih godina, da sloboda i pobjeda nemaju baš puno toga zajedničkog. I upravo ta suštinska suprotstavljenost pobjede i slobode, ta sukobljenost slobode sa svakom pobjedom i svakim pobjednikom, otkriva o kakvom se ovdje ludilu radi. To je ta točka diferencijacije na kojoj se razilazimo – razlika između pobjednika i slobodnih. Vama toliko nejasna i neprimjetna. Vaša se pobjeda toliko razlikuje od moje slobode, upravo po tome što ćete vi zauvijek ostati zarobljenici svojih pobjeda. U jednom ste doduše, u pravu. Ta vaša pobjeda ima ime. Štoviše, više imena. Ta vaša pobjeda ima upravo onoliko imena – koliko je pobijenih i protjeranih u ime te vaše pobjede. Gadi mi se to vaše krvavo slavlje. Neka slave oni koji su na krvi, leševima i ruševinama profitirali. A vi koji im na paradama mašete zastavama i euforično kičete iz svojih gladnih usta, obični ste suučesnici tog njihovog gotovo neprekinutog krvavog, lešinarskog pohoda.
Ne pišem ovo da bih išta promijenio. Svjestan sam da je to nemoguće. Ali u vremenu dominantnih luđaka, možemo se barem distancirati i diferencirati od gomile koja im skandira.
Zato si uzimam lobodu javno reći – Oluja je zločin u kojem su jednu pobijeni, drugi protjerani, treći popljačkani. A vi mi sad pokušajte racionalno objasniti što se tu točno ima slaviti?
A dok slavimo ratove, o kakvom to miru govorimo? Dok su nam zločini državni praznici, a zločinci nacionalni junaci, o kakvom mi pomirenju i s kim govorimo? Protjerali ste organizirano oko 380 tisuća građana ove zemlje i to nazivate pobjedom? I nisu li te militantne proslave vaših pobjeda upravo jasna poruka onima koje ste protjerali da im slučajno ne padne na pamet vraćati se, da za njih ovdje više nema mjesta, da ovo nije njihova zemlja? Jer tko bi se normalan vratio u zemlju u kojoj je dan tog etničkog čišćenja državni praznik?
A tko ste vi, bijedo, da govorite i određujete što je čija zemlja, i što je kome domovina? Fuj!
Svojim ratnim pobjedama pokušavate nadomjestiti umrlu savijest, ako ste je ikada imali. Samo onima bez savijesti može biti tako lako pobjeđivati. I samo onima bez savijesti može biti tako lako slaviti takve pobjede i pobjednike.
Gadi mi se i ova država, i ovo društvo, i ova masa. Ne mogu vam dovoljno uopće uprizoriti koliko vas iskreno prezirem ovako kolektivno lude. Negdje u podsvijesti očito vam je jasno da ne postoji kolektivna sloboda, pa ste možda zato pobjegli u svoje kolektivno ludilo i proglasili ga slobodom, poput onih luđaka zatvorenih po ludnicama koji se proglase isusima, i tko zna kakvim povijesnim, stvarnim ili izmišljenim likovima.
Eto – to je ta vaša sloboda. Jedna velika masovna ludnica koju ste proglasili državom, i kolektivno ludilo koje ste proglasili nacionalnom slobodom. Zato se još jednom mogu samo odreći Hrvatske i uz sav taj prijezir i gađenje viknuti s ulice: Fuj! Vi ćete ionako nastaviti uživati u svojem ludilu, jer kao i svakom luđaku, vama samima sa sobom, tako ludima je baš savršeno dobro. Bez obzira što vas pljačkaju, bez obzira što nemate za život.
Samo, eto, ostaju žrtve te vaše pobjede. Žrtve kojima još uvijek nismo rekli obično, ljudsko, od srca – oprosti. Žrtve kojima ne dopuštamo niti da budu obilježena imena, jer se bojite ako negdje ispišemo imena tih žrtava ta će vaša pobjeda dobiti taj krvavi, lešinarski, prljavi identitet ratnog zločina. I ma koliko bježali od toga, vašu će pobjedu tada proganjati imena kojima ste ispisali taj svoj pobjednički pohod.
Zato za kraj samo mogu reći Oprosti, molim te – svakoj žrtvi tih pobjeda, ako su pobjeđivane i u moje ime. Oprosti. I moje je krivnje puno u tome. Jer kao mnogi, možda, nisam učinio dovoljno da pružim otpor toj njihovoj pobjedi. Oprosti. I samo se mogu bez riječi nakloniti onima koje ste pobijedili.
Nemate pojma koliko ste nas porazili tom svojom pobjedom”, 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 06.08.15 8:26

Margetic se cudi oko neceg sto je ovdje prisutno 25 godina i stvarno ne vidim razlog cudjenju. Jedan te isti clanak mos pastirat svake godine nanovo jer je ovdje vrijeme ionako stalo. Manifestacie poput "Oluje" su u manjini jer se odnose na tamo neku 95-u a nasa domoljubna elita ce biti i siljedecih sto godina u razdoblju 41-45. Najfora mi je kad vidim ismijavanje oko "onih preko" a sve isto osim predznaka. Ima i dosljednosti, nekadasnje najvece komunjare i jugosloveni su i danas pod satorima ili na manifestacijama. I njima je sve isto osim predznaka ljubi ih majka pametne i retardirane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 06.08.15 11:32

Odavno je Domagoj Margetić izgubio sav kredibilitet kao novinar i kao čovjek, jer je dokazao kako je zbog novca, ali prije svega zbog očajničkog traženja medijskog prostora, odnosno samozadovoljavanja vlastite narcisoidnosti, svjesno spreman širiti neutemeljenu nacionalnu i vjersku mržnju, i to sve pod izlikom „novinarskih sloboda“.

Rođen je 1974. godine, a svoju „političku karijeru“ započeo je još u tinejdžerskim danima, kao Titov omladinac u odboru za suzbijanje hrvatskog nacionalizma. Mijenjanjem političkih vjetrova, 1991. godine mijenjaju se i Margetićevi svjetonazori, pa postaje „hrvatskim nacionalistom“, a svoje mladenačke ambicije ostvaruje kroz vodstvo stranke „Hrvatske mladeži“, s kojom nije zabilježio nikakav uspjeh.
Njegov nagli politički preokret objašnjava se pokušajem distanciranja od neslavnog životopisa njegovog oca, Željka Margetića, koji je prema provjerenim podacima bio član „zloglasnog jugoslavenskog KOS-a“, zahvaljujući kojem je kasnije došao do visokog položaja u „Vodoopskrbi i odvodnji Zagreb“.
Eee, tu je naglo odlučio postat novinar.

Na svojoj web stranici, u svojoj biografiji, koju je on, dakako, sam pisao, stječe se dojam da je zaista novinar, patnik i mučenik.
Prezentira se kao…Croatian investigative journalist, columnist at SEEbiz.eu, founder and editor of the web magazine "Necenzurirano.com", member of the expert team of Southeast Europe for Counterterrorism and fight against organized crime and corruption; Regional Director of the Research Institute for European and American Studies, Athens, Greece.  intervju - Page 23 1619348112

Protiv njega su „bile uroćene mnoge tajne službe i ekstremističke paravojne formacije“, koje je vodio, ni više ni manje, nego sam Mesić.  intervju - Page 23 1523192931
Margetić, taj samozvani „novinarski istraživači“, jedan je od posljednjih vlasnika parka prirode Crna Mlaka, koji se također okoristio dizanjem kredita na presušena jezera nekad puna ribe, iz kojih se u Europu godišnje izvozilo 350 tona, a stranci su dolazili i u lov na patke, plaćajući za to od 40.000 do 70.000 DEM, ali patke nisu ni vidjeli, (…pa ja, tko im kriv što ih nisu znali naći, jel…) jer ih tamo više nema, za kojim je zbog niza višemilijunskih malverzacija, dugova prilikom upravljanja i sudskih postupaka, raspisana i tjeralica.

Ganjala je njega i  jedna u nizu kaznenih prijava, kojom ga se teretilo za nezakonitosti u privatizaciji i pretvorbi poduzeća "Ribnjaci" u Pisarovini i mrkavanje fine love. To je poduzeće krajem 90-tih bilo u njegovom vlasništvu.

Dobro je poznat i po bolesnom fetišu, tj. otkrivanju identiteta i iskaza zaštićenih svjedoka u više sudskih procesa, ali zato u aferi Border i procesuiranju udružene skupine, koja je krivotvorila i prodavala lažne putovnice, pristaje na svjedočenje pod uvjetom ....da mu država, kao zaštićenom svjedoku, osigura adekvatnu zaštitu….Vidi gnjusa, biće da se boji sam sebe da si ne otkrije identitet  intervju - Page 23 3114667799

Pa je tako Margetić, nakon što mu je Haag izdao nalog da prestane objavljivati imena tajnih, zaštićenih svjedoka, izjavio da ga je otela paravojna skupina Ureda predsjednika  intervju - Page 23 1523192931 , nastavio je sa svojim rabotama, nakon čega je uhićen, osuđen i zatvoren, pa u zatvoru započinje štrajk glađu i naziva sebe „mučenikom“, zbog čega je poslan na psihijatrijsko promatranje u PB Vrapče.

Samo da bude jasnije koliko je u zatvoru patio takav gladan…evo fotografija:

Za vrijeme suđenja u Haagu, kad je štrajkao glađu...

intervju - Page 23 AE15eg



…i kratko nakon toga, kad je odustao od štrajka i obavijestio o tome široku javnost, ali su posljedice silnog izgladnjivanja ostavile traga na njemu...šta jest - jest intervju - Page 23 3776795594

intervju - Page 23 OQH8zi



Lik bez imalo srama piše o bezočnim pljačkama i rasprodaji nacionalnog bogatstva, prezaduženosti, lik koji i sam ima prste u pekmezu i debeli policijski dosje, lik koji je bio priveden nekoliko 10-aka puta i bio 250 puta na informativnim razgovorma.
Piše on i o istinskim domoljubima, hrvatskim dragovoljcima domovinskog rata, „….kojima nitko ne može oduzeti njihov ponos i dostojanstvo. To je ono posljednje, ali najsvetije što svakom obespravljenom čovjeku ostaje - ponos i dostojanstvo, kojim su i krenuli u obranu svoje domovine i ponos i dostojanstvo, koje su još više učvrsili u svojim srcima kad su u tome i uspjeli….“  intervju - Page 23 3027872506

Domagoj Margetić je, od strane novinarske struke, prepoznat i okvalificiran kao besprizorna i bezmuda kukavica i grozota novinarske profesije.
Domagoj Margetić nema definirane političke stavove već isključivo patološku potrebu za samopromocijom i nametanjem autoriteta pod svaku cijenu. Sebe voli nazivati „beskompromisnim borcem za pravdu i istinu“ koji će pisati „ono što drugi ne smiju“, no zanimljivo je kako se ne voli predstavljati kao pojedinac, već isključivo kao vođa određene „organizacije“ ,koja mu u stvari služi kao paravan za projiciranje vlastitih političkih stajališta.

Na web stranici Necenzurirano.com (danas se više ne može otvarati…gle čuda),  potpisivao se kao „ekspertni tim“, dok se praktički radi o njegovom osobnom blogu. Sudjelovao je u privatizacijskim malverzacijama, predstavljajući se vlasnikom lažnog poduzeća „Domag“, a svoje političke stavove voli projicirati kroz šarlatanske „ekspertne timove“ ili „političke stranke“ kojima je on osnivač odnosno čiji članovi stanu na prste jedne ruke.
U odijelu izmišljenog „ekspertnog tima“ proziva brojne pojedince i udruge zbog gospodarskog kriminala, za što je i sam bio osuđen.
U svojim bolesnim tekstovima razbacuje se „dokaznim materijalom“ većim od arhiva KGB-a i MOSSAD-a skupa, no pomisao da bi takav novinarski lakrdijaš imao pristup svim tim obavještajnim podacima o kojima piše, zaista izaziva podsmjeh kod svakog razumnog čovjeka. Nepogrešivo i neodoljivo podsjeća na portal Webtribune.rs…
Đubre po opredjeljenju, u javnosti je dobro poznato i po suradnji sa srpskim nacionalistima  i sotoniziranju Gotovine u beogradskim medijima… ali, to ga ne sprečava da istovremeno osnuje „Stranku hrvatskih branitelja“, unatoč tome što, iako tvrdi posve suprotno, nikada nije sudjelovao u Domovinskom ratu…1991. je govno imalo samo 17 godina.
Obzirom da se u internetskim prostranstvima, u vlastitim proserima, dotični diči i članstvom u brojnim novinarskim udrugama, pripisujući sebi količinu titula i funkcija kojih se ne bi postidjeli ni asirski kraljevi, a niti u jednoj od njih nije ostvario ništa osim statusa ovce na broju, više je nego očigledno kako Margetić pati od više oblika poremećaja ličnosti, s izraženim elementima narcisoidnosti, pa čak i paranoidnosti, koja se da iščitati u njegovim tvrdnjama kako ga prati desetak svjetskih obavještajnih službi. Ova poremećena percepcija okoline rezultat je njegovog lažnog osjećaja veličine kojeg neprestalno pokušava nahraniti bilo kakvim oblikom medijskog eksponiranja (novinarski napadi, prosvjedi, itd.).

Evo što je, nakon raskrinkavanja kontroverzi oko tog đubreta, rekao jedan njegov, sada već bivši, prijatelj:

„Posebna tezina u svemu tome je to sto se domoljubnim Hrvatima predstavio kao iskreni i neustrasivi borac protiv korupcije, kriminala, domoljub i jos k tome dodao hrvatski branitelj i casnik HV mada nikad nije bio u HV i nije sudjelovao u Domovinskom ratu. Ako bi ga neko i pitao gdje je bio i sto je radio za to vrijeme, rekao bi da je to strogo povjerljiva tajna. Time bi bila zavrsena bilo kakva daljnja prica. Jer to je Domagoj Margetic.
No, podmece li Domagoj Margetic samo po narudzbi necijim politickim protivnicima ili hrvatskim domoljubima ?

Za vrijeme cirkusa sa politickim sudom u Haagu  Domagoj je upoznao djevojku (ime necu spominjati nego samo NN) sa kojom se zblizio i koja mu je davala podrsku u tim nevoljama. Planirali su vjencanje bez obzira na ishod sudjenja, pozvani su mnogi prijatelji Margetica i NN (izmedju ostalih i ja ). Sve je bilo spremno.

Dominikanac V. L.  zamoljen je od strane Margetica da osobno vodi ceremoniju vjencanja Domagoja i NN sto je pater L. i pristao.
Medjutim, prilikom prikupljanja potrebnih dokumenata u opcini NN saznaje da ja Margetic vec ozenjen i da se sluzbeno nikad nije razveo od svoje prve zene (u daljnjem tekstu zvati cemo je XX). Na bilo koje pitanje o njoj, Margetic
odgovara kako je XX bila poslana od njemackih tajnih sluzbi kako bi ga spijunirala. Sve ostalo je ponovo “tajna”.

Ipak, postoje svjedoci koji govore drugacije. Domagoj Margetic je fizicki zlostavljao XX, zbog cega je cesto intervenirala policija i nakon cega je XX napustila Margetica, dok je jos bila u drugom stanju. Vratila se roditeljima u
Njemacku, gdje je rodila blizance i koje Margetic nikad nije niti vidio, a niti ih priznaje kao svoje.

Koliko muke mora imati zena da se odluci na takav korak tj, da napusti svoga supruga dok je jos trudna???
Vratimo se slucaju NN.
Osim sto je htio prevariti patera V. L., a time i samu Katolicku crkvu, prevario je i sirotu NN. Margetic nikada nije ozenio NN, niti je vise zeli, a niti zeli svoje rodjeno dijete (djevojcica), koje mu je rodila NN prije par tjedana.
Sto je razlog iznenadne promjene misljenja Domagoja Margetica?
Citava farsa oko vjencanja trebala mu je posluziti da stekne odredjene simpatije sudija i tuziteljstva kako bi bio oslobodjen kazne ili bar kako bi se eventualna kazna smanjila. Jer, on se zeni, a buduca supruga mu je trudna. Kada je shvatio da nije uspio prevariti drzavu i Katolicku crkvu tj, da ne moze vjencati se, jer se nije jos sluzbeno rastavio od prve zane XX, njegov interes za NN pada i ona postaje “agent tajnih sluzbi” koja je poslana da ga spijunira i onemoguci u razotkrivanju kriminala, korupcije, udba……

Mucno mi je dalje pisati ovaj tekst…..
Koji se to covjek moze odreci svoje djece (u njegovom slucaju troje) i optuziti
njihove majke za kojekakvu urotu i spijunazu samo da bi izbjegao ocinsku odgovornost?
Odgovor je Domagoj Margetic……
Cak i zvijeri imaju osjecaj za svoje potomke….. Margetic ih nema."


Nije ovdje nikakvo čudo odnos smrada prema očinstvu, takvih ima koliko hoćeš...ali ako i u ovakve situacije uvodi tajne službe, agente i antidržavne elemente, jasno je koliko je ovaj um bolestan.

I zato, neka se Margetić, takav kakav je…psihički poremećen narcisoidni paranoik… fino i na tenane, napuši svoje vlastite alkoholičarske, lopovske i profiterske kurčine, pa tek onda može dignut glavu iz te hrvatske žabokrečine koju razvlači i hračka, ali u kojoj mu očito ništa ne fali.
U protivnom, odavno bi pokupio prnje i otperjao… intervju - Page 23 3859399978

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 06.08.15 11:59

mora se priznat da mu je glava savrseno jajolika...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 07.08.15 4:56

Fakat si ga lijepo isprofilirala..ali mi ne prichamo o njemu kakav je chovjek ,,(pola hrvata su takvi) nego o tome shto i kako ta jebena proslava etnichkog chishcenja (presuda iz Haga) ima implikacije za buduce generacije hrvata,,,Da ne duljim,,ovaj dernek je bio zamishljen kao repriza 1991..ujediniti rvate ,,prodati im lizalicu koju su vec njihovi ochevi podudlali,,samo da bi ta bagra ostala na vlasti,,Sta se deshava,,ista pushiona,,kao i prije,,Umjesto jedinstva raskol,,uspjeli su se posvadjati sa svim susjedima,,vade slovence kad im odgovara,,,a fino sam davno napisao,,Sanaderu su smjestili ovi "moji" iz Vashingtona upravo zbog Piranskog zaljeva..Ne vjerujem da je chovjek kriminalac,,ali kad ti sloze Turudica,,mater mu jebem pokvarenu ili shefa uskoka (chuj Uskok srpski hajduci) Bajica prekrshtenog srbina,,pa jeno te vama nije lako,,ostati normalan..Daklem,,to tvrdim od 1991,,hrvatska je ustashka drzava koju pod hitno treba ukinuti jer ce unishtiti hrvatski narod do kraja,U drzavi u kojoj covjek bez osnovne shkole moze biti general,,chovjek koji je pljahkao po francuskoj i ubijao za lovu neduzni africhki narod ,,u toj drzavi zivite vi koji ste se spustili na najnizi nivo morala i etike te ostalih ljudskih vrijednosti ..vi ste odgovorni za sve,,mene boli kuratz,,,mogu da serem izdaleka,,jer ne pripadam ni jednom narodu ni drzavi nego sebi,Indentificiram se samo sa ljudima koji dijele iste univerzalne vrijednosti sa mojima,,tu ne igra boja ili religija ,,nacija ili neki drugi kuratz,,osim kod zenskih,,tu sam pravi shovinista,,ako nema dobro dupe i cice,,more se jebat sama a ne z menom  intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 07.08.15 7:46

zingaro je napisao/la:Fakat si ga lijepo isprofilirala..ali mi ne prichamo o njemu kakav je chovjek ,,(pola hrvata su takvi) nego o tome shto i kako ta jebena proslava etnichkog chishcenja (presuda iz Haga) ima implikacije za buduce generacije hrvata,,,Da ne duljim,,ovaj dernek je bio zamishljen kao repriza 1991..ujediniti rvate ,,prodati im lizalicu koju su vec njihovi ochevi podudlali,,samo da bi ta bagra ostala na vlasti,,Sta se deshava,,ista pushiona,,kao i prije,,Umjesto jedinstva raskol,,uspjeli su se posvadjati sa svim susjedima,,vade slovence kad im odgovara,,,a fino sam davno napisao,,Sanaderu su smjestili ovi "moji" iz Vashingtona upravo zbog Piranskog zaljeva..Ne vjerujem da je chovjek kriminalac,,ali kad ti sloze Turudica,,mater mu jebem pokvarenu ili shefa uskoka (chuj Uskok srpski hajduci) Bajica prekrshtenog srbina,,pa jeno te vama nije lako,,ostati normalan..Daklem,,to tvrdim od 1991,,hrvatska je ustashka drzava koju pod hitno treba ukinuti jer ce unishtiti hrvatski narod do kraja,U drzavi u kojoj covjek bez osnovne shkole moze biti general,,chovjek koji je pljahkao po francuskoj i ubijao za lovu neduzni africhki narod ,,u toj drzavi zivite vi koji ste se spustili na najnizi nivo morala i etike te ostalih ljudskih vrijednosti ..vi ste odgovorni za sve,,mene boli kuratz,,,mogu da serem izdaleka,,jer ne pripadam ni jednom narodu ni drzavi nego sebi,Indentificiram se samo sa ljudima koji dijele iste univerzalne vrijednosti sa mojima,,tu ne igra boja ili religija ,,nacija ili neki drugi kuratz,,osim kod zenskih,,tu sam pravi shovinista,,ako nema dobro dupe i cice,,more se jebat sama a ne z menom  intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 1354420400

e, nećeš razbojniče...nećeš ovaj put intervju - Page 23 3754230991 intervju - Page 23 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 08.08.15 5:04

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Fakat si ga lijepo isprofilirala..ali mi ne prichamo o njemu kakav je chovjek ,,(pola hrvata su takvi) nego o tome shto i kako ta jebena proslava etnichkog chishcenja (presuda iz Haga) ima implikacije za buduce generacije hrvata,,,Da ne duljim,,ovaj dernek je bio zamishljen kao repriza 1991..ujediniti rvate ,,prodati im lizalicu koju su vec njihovi ochevi podudlali,,samo da bi ta bagra ostala na vlasti,,Sta se deshava,,ista pushiona,,kao i prije,,Umjesto jedinstva raskol,,uspjeli su se posvadjati sa svim susjedima,,vade slovence kad im odgovara,,,a fino sam davno napisao,,Sanaderu su smjestili ovi "moji" iz Vashingtona upravo zbog Piranskog zaljeva..Ne vjerujem da je chovjek kriminalac,,ali kad ti sloze Turudica,,mater mu jebem pokvarenu ili shefa uskoka (chuj Uskok srpski hajduci) Bajica prekrshtenog srbina,,pa jeno te vama nije lako,,ostati normalan..Daklem,,to tvrdim od 1991,,hrvatska je ustashka drzava koju pod hitno treba ukinuti jer ce unishtiti hrvatski narod do kraja,U drzavi u kojoj covjek bez osnovne shkole moze biti general,,chovjek koji je pljahkao po francuskoj i ubijao za lovu neduzni africhki narod ,,u toj drzavi zivite vi koji ste se spustili na najnizi nivo morala i etike te ostalih ljudskih vrijednosti ..vi ste odgovorni za sve,,mene boli kuratz,,,mogu da serem izdaleka,,jer ne pripadam ni jednom narodu ni drzavi nego sebi,Indentificiram se samo sa ljudima koji dijele iste univerzalne vrijednosti sa mojima,,tu ne igra boja ili religija ,,nacija ili neki drugi kuratz,,osim kod zenskih,,tu sam pravi shovinista,,ako nema dobro dupe i cice,,more se jebat sama a ne z menom  intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 1354420400

e, nećeš razbojniče...nećeš ovaj put intervju - Page 23 3754230991 intervju - Page 23 3114667799
E bash 'ocu,, intervju - Page 23 2733991369 evo mozda ovdje progledash,,ne sumnjam u tvoje tasove pravde intervju - Page 23 3671336489 obrati paznju  na Chickovu transformaciju ,,ujme isusovo  :curaLOLAko budesh razmishljala da je to sve rezirano odavde gdje ja zivim,,,shvatit cesh koliko su jadni i primitivni ti narodi kojima anglosaksonska ruka manipulira kao shto je manipulirala i sa holokaustom,,Ali vjerujem da ovaj jebeni internet koji ima tisucu svojih nedostataka ima i jednu pozitivnu stranu medalje za sada dok ga ne zatvore,,prave informacije su tu pa ih ja sejvam na svoju mashinu vadeci odredjene scenske fragmente ,,nadam se da cu uskoro napraviti dokumentarni film,,,, a da nisam ukljuchio vlastitu kameru  intervju - Page 23 2343104142



Dokumentarni film Bozidara Knezevica "Oluja nad Krajinom", koji govori o zlocinima hrvatske vojske nad Srbima za vreme i nakon akcije "Oluja" 1995. godine,
Reditelj ovog dokumentarnog filma je Bozidar Knezevic,a prikazan je na HRT-u, 1 oktobra 2001..a vec 6 novembra je Knezevic stradao u sumljivoj saobracajnoj nesreci.
Božidar Knežević (Podgorica, 1952. -- nedaleko Gračaca, 6. novembar 2001.),
Autor filma "Oluja nad Krajinom", novinar i televizijski snimatelj Bozidar Knezevic poginuo je 6.11.2001 god,, u saobracajnoj nesreci na putu iz Zagreba u Crnu Goru. 
Agencija SRNA prenosi da je Hrvatsko Ministarstvo unutrasnjih poslova potvrdilo da su Knezevic i njegov suvozac Borivoje Franceski poginuli u saobracajnoj nesreci u selu Bruvno kod Gracaca na lickoj magistrali. Na Knezevicev automobil marke "reno espejs", ceskih registarskih tablica, udarila je prikolica kamiona koji je naisao iz suprotnog smera. 
Nezvanicno je saopsteno da je u trenutku nailaska Knezevicevog automobila kamion zavrsavao preticanje pri cemu se prikolica zanela i direktno udarila u automobil. Istazni sudija zadarskog Zupanijskog suda izjavio je posle uvidjaja da nema mesta spekulacijama da je nesreca izazvana namerno. 
10.11.2001 god, je trebalo da bude emitovan na TV B92 u okviru emisije "Istina, odgovornost, pomirenje". Nakon prikazivanja filma, gost u studiju je trebalo da bude i Bozidar Knezevic. 
Zelja Bozidara Knezevica i producenta ovog filma Nenada Puhovskog bila je da se film prvo prikaze na Hrvatskoj televiziji. Nakon prikazivanja "Oluje" na HTV-u, Bozidar Knezevic je u telefonskom razgovoru za Radio B92 rekao da smatra da je odluka o prikazivanju filma bila rizicna, ali da se ipak ispostavilo da je naisla na podrsku vecine gledalaca, dok ga je osudila hrvatska desnica. 
"I u Hrvatskoj televiziji kao i drustvu u celini postoji podela medju onima koji smatrajau da se o nekim bolnim temama blize istorije ne treba jos govoriti, a posebno onima koje su vezane za ratne zlocine. Te je nesto sto me uvek fascinira, kao sto me u ovom filmu fascinira - kako je bilo moguce da se u relativno kratkom vremenu dogode zlocini a da vecina ljdui ostane hladna na ono sto se oko njih dogadja". 
Bozidar Knezevic je do pocetka rata radio kao novinar na Hrvatskoj televiziji, radio je i kao novinar "Jutela", a tokom ratova u bivsoj Jugoslaviji bio je izvestac stranih televizijskih kuca.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 12.08.15 10:21

ovo će možda zanimati zingara obzirom da voli djecu a ne voli primitifce pa tako ni sebe ... odgoj počinje od malih nogu pa je sasvim jasno zašto smo mi kao društvo neodgojeno ... nismo mi krivi, krivi su oni koji nas nisu odgojili intervju - Page 23 1523192931




Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 12.08.15 10:48

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Fakat si ga lijepo isprofilirala..ali mi ne prichamo o njemu kakav je chovjek ,,(pola hrvata su takvi) nego o tome shto i kako ta jebena proslava etnichkog chishcenja (presuda iz Haga) ima implikacije za buduce generacije hrvata,,,Da ne duljim,,ovaj dernek je bio zamishljen kao repriza 1991..ujediniti rvate ,,prodati im lizalicu koju su vec njihovi ochevi podudlali,,samo da bi ta bagra ostala na vlasti,,Sta se deshava,,ista pushiona,,kao i prije,,Umjesto jedinstva raskol,,uspjeli su se posvadjati sa svim susjedima,,vade slovence kad im odgovara,,,a fino sam davno napisao,,Sanaderu su smjestili ovi "moji" iz Vashingtona upravo zbog Piranskog zaljeva..Ne vjerujem da je chovjek kriminalac,,ali kad ti sloze Turudica,,mater mu jebem pokvarenu ili shefa uskoka (chuj Uskok srpski hajduci) Bajica prekrshtenog srbina,,pa jeno te vama nije lako,,ostati normalan..Daklem,,to tvrdim od 1991,,hrvatska je ustashka drzava koju pod hitno treba ukinuti jer ce unishtiti hrvatski narod do kraja,U drzavi u kojoj covjek bez osnovne shkole moze biti general,,chovjek koji je pljahkao po francuskoj i ubijao za lovu neduzni africhki narod ,,u toj drzavi zivite vi koji ste se spustili na najnizi nivo morala i etike te ostalih ljudskih vrijednosti ..vi ste odgovorni za sve,,mene boli kuratz,,,mogu da serem izdaleka,,jer ne pripadam ni jednom narodu ni drzavi nego sebi,Indentificiram se samo sa ljudima koji dijele iste univerzalne vrijednosti sa mojima,,tu ne igra boja ili religija ,,nacija ili neki drugi kuratz,,osim kod zenskih,,tu sam pravi shovinista,,ako nema dobro dupe i cice,,more se jebat sama a ne z menom  intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 3776795594 intervju - Page 23 1354420400

e, nećeš razbojniče...nećeš ovaj put intervju - Page 23 3754230991 intervju - Page 23 3114667799
E bash 'ocu,,

al neću ja..ne da mi se kopat po netu u namjeri da ja tebi otvorim oči
radije ti sanjaj Pizdu intervju - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 14.08.15 3:37



al neću ja..ne da mi se kopat po netu u namjeri da ja tebi otvorim oči
radije ti sanjaj Pizdu  intervju - Page 23 1523192931
i meni bioritam izgleda u kurtzu,,nisht mi se neda,,,da l' je od zamora ili necheg drugog ne bi znal..ali znam da ce brzo proci pa pretpostavljam da cu vjutre biti ko novi kad se nanjonjam.. intervju - Page 23 3229195239 intervju - Page 23 1160548296

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 14.08.15 7:25

zingaro je napisao/la:


al neću ja..ne da mi se kopat po netu u namjeri da ja tebi otvorim oči
radije ti sanjaj Pizdu  intervju - Page 23 1523192931
i meni bioritam izgleda u kurtzu,,nisht mi se neda,,,da l' je od zamora ili necheg drugog ne bi znal..ali znam da ce brzo proci pa pretpostavljam da cu vjutre biti ko novi kad se nanjonjam.. intervju - Page 23 3229195239 intervju - Page 23 1160548296

kad krivo radiš...dođi pisat ujutro, kad si odmoren, a ne u pola noći kad si sav pregažen od onih ženturača na tenisu intervju - Page 23 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  antonac 14.08.15 7:26

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


al neću ja..ne da mi se kopat po netu u namjeri da ja tebi otvorim oči
radije ti sanjaj Pizdu  intervju - Page 23 1523192931
i meni bioritam izgleda u kurtzu,,nisht mi se neda,,,da l' je od zamora ili necheg drugog ne bi znal..ali znam da ce brzo proci pa pretpostavljam da cu vjutre biti ko novi kad se nanjonjam.. intervju - Page 23 3229195239 intervju - Page 23 1160548296

kad krivo radiš...dođi pisat ujutro, kad si odmoren, a ne u pola noći kad si sav pregažen od onih ženturača na penisu intervju - Page 23 1619348112
intervju - Page 23 11484130 intervju - Page 23 11484130

_________________
daite im da seru....intervju - Page 23 29xutcyintervju - Page 23 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 14.08.15 8:01

antonac je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:


al neću ja..ne da mi se kopat po netu u namjeri da ja tebi otvorim oči
radije ti sanjaj Pizdu  intervju - Page 23 1523192931
i meni bioritam izgleda u kurtzu,,nisht mi se neda,,,da l' je od zamora ili necheg drugog ne bi znal..ali znam da ce brzo proci pa pretpostavljam da cu vjutre biti ko novi kad se nanjonjam.. intervju - Page 23 3229195239 intervju - Page 23 1160548296

kad krivo radiš...dođi pisat ujutro, kad si odmoren, a ne u pola noći kad si sav pregažen od onih ženturača na penisu intervju - Page 23 1619348112
intervju - Page 23 11484130 intervju - Page 23 11484130

a, ti mu ti to vjeruješ? intervju - Page 23 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 23 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 24. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.