kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poruke za ONE TAMO...

Stranica 19 / 27. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 13.04.17 19:39

Hvala, Sarita. :-) Hej, ja sam pratila Santa Barbaru. Zapravo, rado sam je gledala sa susjedom vrsnjakom. : D Njemu je Eden bila zanimljiva. Sjecam se da mi je bio napet ljubavni trokut Eden-Cruz-Robert Barr. :-) I sjecam se vica. Zasto nema vikendom SB-a? Cruz pere traperice. Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 13.04.17 22:55

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:posaru...
Posara mi ovdje fali .... 
Zapravo mene na kultnix veze neka emocija prema starim danima smijeha i zabave, nocima koje su me spasavale, neka dobra druzenja konobe i muzike sa likovima koji ne postoje vise, lijepi trenutci i smijeh do upale slezene. Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 3114667799 , kada sam jedva cekala svaku pauzu da sjednem i virnem na forum, kada sam na forum bjezala od nekih problema koji su me u zivotu mucili ... A sad mi cesto i neugodno ostaviti post ....  Ne znam sto me zaista jos tu veze. Navika valjda. Iz te navike sam se i vratila dvaput nakon  odbacivanja knjizice .... I skrivena zelja da ce sve nekako sjesti na svoje mjesto. 
Iz navike ....

znas ono sto je izrekao JFK, "ljudi ne pitajte sto zemlja moze uciniti za vas vec vi za zemlju"... Nije da se slazem sa americkim hinjenim patriotizmom ali je jako primjenljivo na forum. Jebate, ovdje sve neki racundzije koji zele optimalne uvjete ali da im ih neko drugi stvori...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 13.04.17 23:12

pizda je napisao/la:Jebate, ovdje sve neki racundzije koji zele optimalne uvjete ali da im ih neko drugi stvori...

tzv lišaj forumaši ... bez hranjive podloge ne postoje Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 13.04.17 23:14

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:Jebate, ovdje sve neki racundzije koji zele optimalne uvjete ali da im ih neko drugi stvori...

tzv lišaj forumaši ... bez hranjive podloge ne postoje Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931 ti odma na botaniku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 13.04.17 23:17

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la:Jebate, ovdje sve neki racundzije koji zele optimalne uvjete ali da im ih neko drugi stvori...

tzv lišaj forumaši ... bez hranjive podloge ne postoje Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931 ti odma na botaniku...

jok, antropologija je u pitanju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 14.04.17 10:31

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:posaru...
Posara mi ovdje fali .... 
Zapravo mene na kultnix veze neka emocija prema starim danima smijeha i zabave, nocima koje su me spasavale, neka dobra druzenja konobe i muzike sa likovima koji ne postoje vise, lijepi trenutci i smijeh do upale slezene. Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 3114667799 , kada sam jedva cekala svaku pauzu da sjednem i virnem na forum, kada sam na forum bjezala od nekih problema koji su me u zivotu mucili ... A sad mi cesto i neugodno ostaviti post ....  Ne znam sto me zaista jos tu veze. Navika valjda. Iz te navike sam se i vratila dvaput nakon  odbacivanja knjizice .... I skrivena zelja da ce sve nekako sjesti na svoje mjesto. 
Iz navike ....

znas ono sto je izrekao  JFK, "ljudi ne pitajte sto zemlja moze uciniti za vas vec vi za zemlju"... Nije da se slazem sa americkim hinjenim patriotizmom ali je jako primjenljivo na forum. Jebate, ovdje sve neki racundzije koji zele optimalne uvjete ali da im ih neko drugi stvori...


očito je da si to meni pripisao, no ne razumijem iz čega si to iščitao. ovako kako si ti to napisao izgleda jako ružno a moj je post išao u totalno drugom smjeru. zar je pogrešno kazati kako je bilo ljepše kada je više ljudi ovdje pisalo, od babana, ori, taje do nevjeste , sare, buffy, hedonika, autora, martina, dye itd.  da sad ne nabrajam .... ispada da si i grbaču stvorio zbog forumaša koji su na primjer tebe rado čitali ( tu uključujem i sebe a i moju mamu  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713  ) i sad slobodno možeš tražiti odštetu za narušeno zdravlje s obzirom koliko si trojma naštancao za nas koji smo u tome uživali Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 ....  da, uživala sam smijati se tvojim trojme serijalima. jesam li zbog toga racundzija?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 stvarno si bez veze ponekad pipika ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 14.04.17 20:46

maledetta primavera je napisao/la:

očito je da si to meni pripisao, no ne razumijem iz čega si to iščitao. ovako kako si ti to napisao izgleda jako ružno a moj je post išao u totalno drugom smjeru. zar je pogrešno kazati kako je bilo ljepše kada je više ljudi ovdje pisalo, od babana, ori, taje do nevjeste , sare, buffy, hedonika, autora, martina, dye itd.  da sad ne nabrajam .... ispada da si i grbaču stvorio zbog forumaša koji su na primjer tebe rado čitali ( tu uključujem i sebe a i moju mamu  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713  ) i sad slobodno možeš tražiti odštetu za narušeno zdravlje s obzirom koliko si trojma naštancao za nas koji smo u tome uživali Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 ....  da, uživala sam smijati se tvojim trojme serijalima. jesam li zbog toga racundzija?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 stvarno si bez veze ponekad pipika ....

Sto bi tvoja stara rekla, opet si shvatila kurca za palicu. Htijo sam rec da se moze pisat i ako nikog nema. Ne treba neki jaki muving, teska zajebancija i velika brojnost. Ja sam masu puta pisao na wajteru i to bi bijo jedini post napisan taj dan. Drugi dan sam opet pisao pa hoce li ko citat, dobro, ako nece, jos bolje posto nije jako zanimljivo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Ujedno, ne mos prizivat neku staru zajebanciju a biti osjetljiva na svaku pizdariju. Zamisli da ti se ispune zelje i pocne ona stara spreha, kad desetorica skoci na tebe i pocne te vrijedjat po svim osnovama. Jebote, skviknula bi ovako osjetljiva Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Za one false sprehe tipa "dragi, draga" i "oh kako si lijepa na ovoj slici" ti ne treba forum vec fejs...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 14.04.17 22:14

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

očito je da si to meni pripisao, no ne razumijem iz čega si to iščitao. ovako kako si ti to napisao izgleda jako ružno a moj je post išao u totalno drugom smjeru. zar je pogrešno kazati kako je bilo ljepše kada je više ljudi ovdje pisalo, od babana, ori, taje do nevjeste , sare, buffy, hedonika, autora, martina, dye itd.  da sad ne nabrajam .... ispada da si i grbaču stvorio zbog forumaša koji su na primjer tebe rado čitali ( tu uključujem i sebe a i moju mamu  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713  ) i sad slobodno možeš tražiti odštetu za narušeno zdravlje s obzirom koliko si trojma naštancao za nas koji smo u tome uživali Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 ....  da, uživala sam smijati se tvojim trojme serijalima. jesam li zbog toga racundzija?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 stvarno si bez veze ponekad pipika ....

Sto bi tvoja stara rekla, opet si shvatila kurca za palicu. Htijo sam rec da se moze pisat i ako nikog nema. Ne treba neki jaki muving, teska zajebancija i velika brojnost. Ja sam masu puta pisao na wajteru i to bi bijo jedini post napisan taj dan. Drugi dan sam opet pisao pa hoce li ko citat, dobro, ako nece, jos bolje posto nije jako zanimljivo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Ujedno, ne mos prizivat neku staru zajebanciju a biti osjetljiva na svaku pizdariju. Zamisli da ti se ispune zelje i pocne ona stara spreha, kad desetorica skoci na tebe i pocne te vrijedjat po svim osnovama. Jebote, skviknula bi ovako osjetljiva Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Za one false sprehe tipa "dragi, draga" i "oh kako si lijepa na ovoj slici" ti ne treba forum vec fejs...
Fulao si i sefa i stanicu. 
 Drugacija sam od tebe po pitanju foruma, sugovornika bas i nemam ovdje, osim tebe, lene tu i tamo i taje kad imam njeno prikazanje. Fejs mi ne sluzi za to sto si naveo i ne volim ga kao sto sam voljela forum. Kada bi trebala birati izmedju fejsa i foruma, uvijek bi izabrala forum. my second love, prvi je bio chat. 
Znas , nije ugodno napisati post  e che nessun te caga, esco bi ti to preveo kako treba. Obicno se to dogadja kada su u igri glista, bitwe ili maca. Tad se povucem. Nisam u tom djiru, nisam dorasla, nisam dovoljno pametna ili na tom nivou....  Ali takoreci nabrojala sam sve glavne pokretace situacija a ja tu ne spadam. Bez ikakvih negativnih konotacija,  maknem se, ni u RL se ne guram pa tako ni ovdje. Ti si Pizda, Lasta je Lasta, nikada pre rjecita ili elokventna da bi uzdrmala publiku da se zanima za ono sto pise. Pisati sama sa sobom ovdje mogu do neke granice , a granica je kratka. To je iz one navike o kojoj sam pisala prije....   Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 15.04.17 5:57

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

očito je da si to meni pripisao, no ne razumijem iz čega si to iščitao. ovako kako si ti to napisao izgleda jako ružno a moj je post išao u totalno drugom smjeru. zar je pogrešno kazati kako je bilo ljepše kada je više ljudi ovdje pisalo, od babana, ori, taje do nevjeste , sare, buffy, hedonika, autora, martina, dye itd.  da sad ne nabrajam .... ispada da si i grbaču stvorio zbog forumaša koji su na primjer tebe rado čitali ( tu uključujem i sebe a i moju mamu  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713  ) i sad slobodno možeš tražiti odštetu za narušeno zdravlje s obzirom koliko si trojma naštancao za nas koji smo u tome uživali Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 ....  da, uživala sam smijati se tvojim trojme serijalima. jesam li zbog toga racundzija?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 stvarno si bez veze ponekad pipika ....

Sto bi tvoja stara rekla, opet si shvatila kurca za palicu. Htijo sam rec da se moze pisat i ako nikog nema. Ne treba neki jaki muving, teska zajebancija i velika brojnost. Ja sam masu puta pisao na wajteru i to bi bijo jedini post napisan taj dan. Drugi dan sam opet pisao pa hoce li ko citat, dobro, ako nece, jos bolje posto nije jako zanimljivo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Ujedno, ne mos prizivat neku staru zajebanciju a biti osjetljiva na svaku pizdariju. Zamisli da ti se ispune zelje i pocne ona stara spreha, kad desetorica skoci na tebe i pocne te vrijedjat po svim osnovama. Jebote, skviknula bi ovako osjetljiva Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Za one false sprehe tipa "dragi, draga" i "oh kako si lijepa na ovoj slici" ti ne treba forum vec fejs...
Fulao si i sefa i stanicu. 
 Drugacija sam od tebe po pitanju foruma, sugovornika bas i nemam ovdje, osim tebe, lene tu i tamo i taje kad imam njeno prikazanje. Fejs mi ne sluzi za to sto si naveo i ne volim ga kao sto sam voljela forum. Kada bi trebala birati izmedju fejsa i foruma, uvijek bi izabrala forum. my second love, prvi je bio chat. 
Znas , nije ugodno napisati post  e che nessun te caga, esco bi ti to preveo kako treba. Obicno se to dogadja kada su u igri glista, bitwe ili maca. Tad se povucem. Nisam u tom djiru, nisam dorasla, nisam dovoljno pametna ili na tom nivou....  Ali takoreci nabrojala sam sve glavne pokretace situacija a ja tu ne spadam. Bez ikakvih negativnih konotacija,  maknem se, ni u RL se ne guram pa tako ni ovdje. Ti si Pizda, Lasta je Lasta, nikada pre rjecita ili elokventna da bi uzdrmala publiku da se zanima za ono sto pise. Pisati sama sa sobom ovdje mogu do neke granice , a granica je kratka. To je iz one navike o kojoj sam pisala prije....   Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
Lasto, ja te pamtim kao super zezanticu iz vremena iskona i konobe, meni izuzetno drag forumski lik... šalila si se na svoj i na tuđi račun, pisala opušteno itd... a onda jednog dana počela si zamjerati ako ti se netko obrati na taj način... nije mi baš bilo jasno zašto ti sad smeta nešto što prije nije, ali, bože moj, ljudi se mijenjaju i treba se tome prilagoditi.... 
ja ti se rijetko obraćam jer sam odavno skužila da na moje postove ne odgovaraš, s pretpostavlkom da si mi nešto zamjerila ili mi jednostavno nemaš što reći i poštujem tvoju odluku o cenzuriranoj komunikaciji....prerasla si takav način komunikacije i sve pet, a ja svoju ne mogu svesti na to što sam jela, što ću kuhati i gdje popiti kavu taj dan... i to je sasvim u redu, pričaj s onim s kim ti paše, zašto bi svi morali pričati sa svima....
često sam se pitala zašto si svoje pisanje svela isključivo na to što si jela i gdje si bila s curicom, a sad kad si napisala da ti mama čita forum,  puno mi je jasnije zašto izbejegavaš onakav način zajebancije koju spominješ s nostalgijom... ja nemam taj problem premda i moj sin povremeno čita forum, jer ovako komuniciram i u RL, a ovako surov (da baš je surov) humor biramo i doma u međusobnoj komunikaciji... šamaramo se gdje stignemo... što ne znači da u našem odnosu nema ljubavi, brige i nježnosti u izobilju... 
bitwe je ista kao prije, kate je ista kao prije, taja, lena (neću o onima koji su došli kasnije) pizda, pop, zingaro itd... a od svih nas ti komuniciraš s koliko nas? Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
to da nisi dorasla je pizdarija, to da nisi pametna je još veća pizdarija i ti to dobro znaš (a i svi koji te čitaju godinama)... nije vrag da si to dvoje napisala kako bi ublažila ono treće, da nisi na tom nivou  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931
i još jednu stvar koje si možda svjesna a možda ne... ti više ne pičkaraš, izražavaš se vrlo pristojno i biranim rječnikom, međutim, znaš i te kako direktno i bez imalo uvijanja u celofan reći ljudima takve stvari da se smrznu... a po drugoj strani se naljutiš za slične kritike i odreagiraš trajnim odmakom... 

sad istu takvu naglu promjenu vidim recimo kod gliste koja je jedno vrijeme bila jedno, a sad odjednom tvrdi da to nije bila ona, da je igrala tuđu ulogu namijenjenu pučanstvu,  nego je ona sad zapravo ovo drugo, ispravlja ljude kad pišu o onom prvom itd...  

Ljudi, prestanite se zavaravati...  sve što izgovorite i napišete ste vi, jer su vaši prsti napisali ono što je vaš mozak tog trenutka smislio, ma što to bilo... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 15.04.17 8:44

btw je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

očito je da si to meni pripisao, no ne razumijem iz čega si to iščitao. ovako kako si ti to napisao izgleda jako ružno a moj je post išao u totalno drugom smjeru. zar je pogrešno kazati kako je bilo ljepše kada je više ljudi ovdje pisalo, od babana, ori, taje do nevjeste , sare, buffy, hedonika, autora, martina, dye itd.  da sad ne nabrajam .... ispada da si i grbaču stvorio zbog forumaša koji su na primjer tebe rado čitali ( tu uključujem i sebe a i moju mamu  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713  ) i sad slobodno možeš tražiti odštetu za narušeno zdravlje s obzirom koliko si trojma naštancao za nas koji smo u tome uživali Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 ....  da, uživala sam smijati se tvojim trojme serijalima. jesam li zbog toga racundzija?  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713 stvarno si bez veze ponekad pipika ....

Sto bi tvoja stara rekla, opet si shvatila kurca za palicu. Htijo sam rec da se moze pisat i ako nikog nema. Ne treba neki jaki muving, teska zajebancija i velika brojnost. Ja sam masu puta pisao na wajteru i to bi bijo jedini post napisan taj dan. Drugi dan sam opet pisao pa hoce li ko citat, dobro, ako nece, jos bolje posto nije jako zanimljivo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Ujedno, ne mos prizivat neku staru zajebanciju a biti osjetljiva na svaku pizdariju. Zamisli da ti se ispune zelje i pocne ona stara spreha, kad desetorica skoci na tebe i pocne te vrijedjat po svim osnovama. Jebote, skviknula bi ovako osjetljiva Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713. Za one false sprehe tipa "dragi, draga" i "oh kako si lijepa na ovoj slici" ti ne treba forum vec fejs...
Fulao si i sefa i stanicu. 
 Drugacija sam od tebe po pitanju foruma, sugovornika bas i nemam ovdje, osim tebe, lene tu i tamo i taje kad imam njeno prikazanje. Fejs mi ne sluzi za to sto si naveo i ne volim ga kao sto sam voljela forum. Kada bi trebala birati izmedju fejsa i foruma, uvijek bi izabrala forum. my second love, prvi je bio chat. 
Znas , nije ugodno napisati post  e che nessun te caga, esco bi ti to preveo kako treba. Obicno se to dogadja kada su u igri glista, bitwe ili maca. Tad se povucem. Nisam u tom djiru, nisam dorasla, nisam dovoljno pametna ili na tom nivou....  Ali takoreci nabrojala sam sve glavne pokretace situacija a ja tu ne spadam. Bez ikakvih negativnih konotacija,  maknem se, ni u RL se ne guram pa tako ni ovdje. Ti si Pizda, Lasta je Lasta, nikada pre rjecita ili elokventna da bi uzdrmala publiku da se zanima za ono sto pise. Pisati sama sa sobom ovdje mogu do neke granice , a granica je kratka. To je iz one navike o kojoj sam pisala prije....   Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
Lasto, ja te pamtim kao super zezanticu iz vremena iskona i konobe, meni izuzetno drag forumski lik... šalila si se na svoj i na tuđi račun, pisala opušteno itd... a onda jednog dana počela si zamjerati ako ti se netko obrati na taj način... nije mi baš bilo jasno zašto ti sad smeta nešto što prije nije, ali, bože moj, ljudi se mijenjaju i treba se tome prilagoditi.... 
ja ti se rijetko obraćam jer sam odavno skužila da na moje postove ne odgovaraš, s pretpostavlkom da si mi nešto zamjerila ili mi jednostavno nemaš što reći i poštujem tvoju odluku o cenzuriranoj komunikaciji....prerasla si takav način komunikacije i sve pet, a ja svoju ne mogu svesti na to što sam jela, što ću kuhati i gdje popiti kavu taj dan... i to je sasvim u redu, pričaj s onim s kim ti paše, zašto bi svi morali pričati sa svima....
često sam se pitala zašto si svoje pisanje svela isključivo na to što si jela i gdje si bila s curicom, a sad kad si napisala da ti mama čita forum,  puno mi je jasnije zašto izbejegavaš onakav način zajebancije koju spominješ s nostalgijom... ja nemam taj problem premda i moj sin povremeno čita forum, jer ovako komuniciram i u RL, a ovako surov (da baš je surov) humor biramo i doma u međusobnoj komunikaciji... šamaramo se gdje stignemo... što ne znači da u našem odnosu nema ljubavi, brige i nježnosti u izobilju... 
bitwe je ista kao prije, kate je ista kao prije, taja, lena (neću o onima koji su došli kasnije) pizda, pop, zingaro itd... a od svih nas ti komuniciraš s koliko nas? Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
to da nisi dorasla je pizdarija, to da nisi pametna je još veća pizdarija i ti to dobro znaš (a i svi koji te čitaju godinama)... nije vrag da si to dvoje napisala kako bi ublažila ono treće, da nisi na tom nivou  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931
i još jednu stvar koje si možda svjesna a možda ne... ti više ne pičkaraš, izražavaš se vrlo pristojno i biranim rječnikom, međutim, znaš i te kako direktno i bez imalo uvijanja u celofan reći ljudima takve stvari da se smrznu... a po drugoj strani se naljutiš za slične kritike i odreagiraš trajnim odmakom... 

sad istu takvu naglu promjenu vidim recimo kod gliste koja je jedno vrijeme bila jedno, a sad odjednom tvrdi da to nije bila ona, da je igrala tuđu ulogu namijenjenu pučanstvu,  nego je ona sad zapravo ovo drugo, ispravlja ljude kad pišu o onom prvom itd...  

Ljudi, prestanite se zavaravati...  sve što izgovorite i napišete ste vi, jer su vaši prsti napisali ono što je vaš mozak tog trenutka smislio, ma što to bilo... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713

Malo si obrnuto postavila stvari. Ti si od mene napravila odstup, suprotstavila si mi se kada to uopce nije bilo potrebno, kada si doslovno iz pastete iskocila i pitala sam se gdje sam se ja to bitwi tako zamjerila da mi se obraca kao da.sam maloumna. Ti si se bila promijenila, ali ful. Bila su jos dva tvoja zesca samaranja a da u prici uopce nisi veze imala ...  U oci si mi skakala zbog gliste samo zato jer sam se doslovno branila od njenih lazi i gadarija koje je plasirala o meni ovuda na forumu a takoreci nije bilo posta na koji se nije nadovezala s namjerom da me sprda i mrcvari suptilno, da to skuzim ja a ne vi. strasno sam bila povrijedjena i tuzna i jednostavno se makla a i postivala tvoj preokret .
Ja sam uvijek ista sa.sarom, pizdom, darlom, gox , ligejom, antoncem ...  Ali bitwe, sa tobom vise otada ne mogu. Tebe sam "odbolovala" . 

Drugo, moja mama ne cita forum, ona je samo pratila trojme Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713


tebi i familiji sretan uskrs zelim .
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  taja 15.04.17 9:16

Bila su to mračna vremena

Jeba mater svoju onaj ko upali svjetlo
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  maledetta primavera 15.04.17 9:31

taja je napisao/la:Bila su to mračna vremena

Jeba mater svoju onaj ko upali svjetlo
tito je uvijek kriv .... i kad je bija živ, i šta je umra ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 15.04.17 9:46

psihoanaliza, skoro na svakoj temi
(skoro uvijek se iz psihoanalize izuzmu "oni, koji su svjezi na forumu")
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Lena 15.04.17 9:53

RobinUd je napisao/la:psihoanaliza, skoro na svakoj temi
(skoro uvijek se iz psihoanalize izuzmu "oni, koji su svjezi na forumu")

e pa da.....
jasno se vidi da smo poprave ostarili.....ono stari ljudi,pa im svaka stvar smeta..... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130

mislim da ne treba tražiti u svkoj rečenici nešto skriveno,dvosmislno,pa lako se sve riješi ako se ima volje.....
riješi se na ovaj ili onaj način jel  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 3384354616

ti i nisi svjež....ali si sporadičan  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 15.04.17 10:11

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:psihoanaliza, skoro na svakoj temi
(skoro uvijek se iz psihoanalize izuzmu "oni, koji su svjezi na forumu")
e pa da.....
jasno se vidi da smo poprave ostarili.....ono stari ljudi,pa im svaka stvar smeta..... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130

mislim da ne treba tražiti u svkoj rečenici nešto skriveno,dvosmislno,pa lako se sve riješi ako se ima volje.....
riješi se na ovaj ili onaj način jel  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 3384354616

ti i nisi svjež....ali si sporadičan  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130

Izgleda da, kad sam ja u pitanju, mnogi (neki ?) su bez orijentacije.
Ne moze me se nikako smjestiti u poznate kalupe. Nikamo ne pasem.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  pizda 16.04.17 14:10

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:psihoanaliza, skoro na svakoj temi
(skoro uvijek se iz psihoanalize izuzmu "oni, koji su svjezi na forumu")
e pa da.....
jasno se vidi da smo poprave ostarili.....ono stari ljudi,pa im svaka stvar smeta..... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130

mislim da ne treba tražiti u svkoj rečenici nešto skriveno,dvosmislno,pa lako se sve riješi ako se ima volje.....
riješi se na ovaj ili onaj način jel  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 3384354616

ti i nisi svjež....ali si sporadičan  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130

Izgleda da, kad sam ja u pitanju, mnogi (neki ?) su bez orijentacije.
Ne moze me se nikako smjestiti u poznate kalupe. Nikamo ne pasem.

nije stvar kalupa vec je ocito da si mator a malo si piso...Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 16.04.17 17:02

pizda je napisao/la:..... da si mator... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
Kad je vec o starosti rijec (ovo: "mator" je valjda to), onda razlikujem(o) statisticku i biolosku starost.

Statisticka starost je ona, koja ti pise u rodnom listu, osobnoj, putovnici... manje-vise svuda.
Bioloska starost je ona, koliko je (bioloski) staro tijelo, u kojem stanujes.

Te dvije starosti, kod jedne osobe, vrlo rijetko idu zajedno.
Da tome nije tako, ne bi umirali ljudi (i zene) sa 30.... 40.... i jucer bakica sa 117.
Ovdje uopce ne uzimam u obzir bolest !!
Pisem o ljudima, koji su svoj zivot potrosili prije vremena.
Ili pak sacuvali.
Vec prema nacinu zivota.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 16.04.17 17:05



najgora cenzura je ona koju sami sebi postavimo da se prilagodimo nekom drugom ( nisam to prva napisala na ovom forumu Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931 ) ...


hm .. sad mi palo nešto na pamet ... pa sad mogu i o forumašima pisati sve one trojme, bombaj trojme, prriče od kojih sam odustajala jer je blitva rekla da su prečeče ... al mi se ne da trenutno ... al tko zna ... možda mi se jednom bude dalo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931


Zadnja promjena: Legolas; 16.04.17 17:10; ukupno mijenjano 3 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 16.04.17 17:06

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:..... da si mator... Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 684758713
Kad je vec o starosti rijec (ovo: "mator" je valjda to), onda razlikujem(o) statisticku i biolosku starost.

Statisticka starost je ona, koja ti pise u rodnom listu, osobnoj, putovnici... manje-vise svuda.
Bioloska starost je ona, koliko je (bioloski) staro tijelo, u kojem stanujes.

Te dvije starosti, kod jedne osobe, vrlo rijetko idu zajedno.
Da tome nije tako, ne bi umirali ljudi (i zene) sa 30.... 40.... i jucer bakica sa 117.
Ovdje uopce ne uzimam u obzir bolest !!
Pisem o ljudima, koji su svoj zivot potrosili prije vremena.
Ili pak sacuvali.
Vec prema nacinu zivota.

ne opravadavaj se robine jer nemaš kome ... ja sam te upoznala uživo i nisi star Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1425538829 al mi fora kako je na forumu to top tema i ne prestaje biti Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Lena 16.04.17 17:24

Legolas je napisao/la:

najgora cenzura je ona koju sami sebi postavimo da se prilagodimo nekom drugom ( nisam to prva napisala na ovom forumu Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931 ) ...


hm .. sad mi palo nešto na pamet ... pa sad mogu i o forumašima pisati sve one trojme, bombaj trojme, prriče  od kojih sam odustajala jer je blitva rekla da su prečeče ... al mi se ne da trenutno ... al tko zna ... možda mi se jednom bude dalo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

nije nužno najgora cenzura ako se prilagodimo nekom drugom.....bitno je ne ići protiv sebe, znači ne biti nešto šta zapravo nismo radi drugih.....
htjeli mi to priznati ili ne cenzuriramo se kad su nam dragi ljudi u pitanju.....
ja znam da se nešto osobi do koje ti je stalo može kazat na više načina,ali bude situacija kad znam da bi gola istina bila neprobavljiva,pa biram riječi.....
bila je već ovdje teme ili možda i na netu.hr o istini više puta....e pa nije baš da bi bilo bajno da bubnemo svakog treba sve šta nam je na pameti.....sigurna sam u to
ne kažem da treba lagat,to ne,ali nije to baš tako jednoslojno u životu.....
meni je uvijek jedino bitno da ljudi ne idu protive svoje biti,a načina uvijek ima više....


Zadnja promjena: Lena; 16.04.17 17:25; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ....)
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Lena 16.04.17 17:29

RobinUd je napisao/la:

Izgleda da, kad sam ja u pitanju, mnogi (neki ?) su bez orijentacije.
Ne moze me se nikako smjestiti u poznate kalupe. Nikamo ne pasem.

meni se sviđa tvoj odmak, da neku novu sliku.....
a kalupi? pa njih ni inače ne volim, svi su ljudi različiti sa nekim sličnostima tu i tamo
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Gost 16.04.17 17:36

Lena je napisao/la:
Legolas je napisao/la:

najgora cenzura je ona koju sami sebi postavimo da se prilagodimo nekom drugom ( nisam to prva napisala na ovom forumu Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931 ) ...


hm .. sad mi palo nešto na pamet ... pa sad mogu i o forumašima pisati sve one trojme, bombaj trojme, prriče  od kojih sam odustajala jer je blitva rekla da su prečeče ... al mi se ne da trenutno ... al tko zna ... možda mi se jednom bude dalo Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

nije nužno najgora cenzura ako se prilagodimo nekom drugom.....bitno je ne ići protiv sebe, znači ne biti nešto šta zapravo nismo radi drugih.....

na forumu ako redovno ne reagiraš kad te netko hoće ofarbati nekom drugom bojom koja nisi ti, i da bi bilo zajebancije i jer ti bezveze reagirati a voliš vidjeti da i drugi dođu na svoje i zabavno im ... na to sam mislila ...a mišljenje o tebi na forumu ne stvaraš samo ti jer je preveć buke i ako dozvoliš da te utope u tu buku eto ti "gliste manite, monstruma i koješta" ... e pa nisam ... uvijek vesela, pozitivna i za ples spremna a dramom nek se kiti tko dramu voli Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Lena 16.04.17 17:45

a to,pa šta znam....ja ne mijenjam mišljenje o ljudima tako lako, a ni ne donosim ga olako iako se ispostavi da su mi oni prvi instinkti najčešće ispravni.....
ti si meni fakat ista kao i prije.....razlika je jedino u tome šta si sad otvorenija nego prije....

ma neka svako vidi šta vidi,a i misli šta misli.....
a ja ću kako ja hoću  Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 16.04.17 17:50

Legolas je napisao/la:ne opravadavaj se robine jer nemaš kome ... ja sam te upoznala uživo i nisi star Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1425538829  al mi fora kako je na forumu to top tema i ne prestaje biti Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 1523192931

Ja se rijetko kad opravdavam.
Ja objasnjavam (neukima).
Upravo to, sta me pokusavas tjesiti "da nisam star"... jel´ ....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  RobinUd 16.04.17 17:52

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Izgleda da, kad sam ja u pitanju, mnogi (neki ?) su bez orijentacije.
Ne moze me se nikako smjestiti u poznate kalupe. Nikamo ne pasem.
meni se sviđa tvoj odmak, da neku novu sliku.....
a kalupi? pa njih ni inače ne volim, svi su ljudi različiti sa nekim sličnostima tu i tamo

Ja imam (i njegujem) svoj stil.
Tom stilu nije svrha "samo biti drugaciji", vec je to moj nacin gledanja na stvari, dogadjaje i ljude.
I vremenske prilike, tu i tamo....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Poruke za ONE TAMO...  - Page 19 Empty Re: Poruke za ONE TAMO...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 27. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 23 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.