kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 12:02

Vel'ka Maca je napisao/la:
ali mi se svidja sto je pizda dosljedan, on je opcenito protiv provokatora sviju fela... Wajter raport - Page 7 11484130

Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 jest kurac

pizda je jedino dosljedan u odbijanju gledanja u ogledalo i prepoznavanje svega onoga što sam jeste ... on i frljić imaju i zagovaraju pljunuto iste stavove ... ali pljunuto iste ... samo jedan ima priliku i koristi je da ih iznosi javno i na provokativan način a drugi ne ... jedino u tome se razlikuju ... ali, obzirom da ljude cijenim po stavovima, mogu reć da je pizda skroz ok čovac koji se boji samog sebe

čuj, on bi šator na savskoj zapalio ali mu frljić ispo provokator ... istina, pizda nije provokator ... on je djevojčica sa šibicama ... bi i on svašta al samo u mašti i radijo bi daleko gore provokacije al sebe drži zauzdanog i zato mu paše virtuala jer tu može sakriti koliko to radi ... Wajter raport - Page 7 3114667799 mogu si misliti šta mu se po glavi sve vrzma kad ga krene mašta koja radi svašta

ne jednom smo se zajebavali na forumu da treba u zagrebu sad podignut tisuću šatora oko onog jednog jedinog ... frljić je na neki način to i napravio na riječkom korzu kad je podignuo svoj šator i liepo napiso nja njemu poantu onoga što se dešava u zagrebu - životinjska farma i ona famozna kako smo svi jednaki ali bi neki bili jednakiji od drugih ...

toliko o pizdi koji je protiv provokacija Wajter raport - Page 7 3084372643

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 13:27

Pizda je u svim raspravama o provokatorima kojei mi padaju na pamet bio - protivan... i protiv leta 3 i protiv charlie hebdoa i protiv frljica... ima on ispravne stavove, ali je protiv ekscesa i extrema... pizda je mediokriitet Wajter raport - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 13:28

Vel'ka Maca je napisao/la:Bas mi je drago da si odlucila dati malo sebe ovom forumu i iznjeti svoje stavove iako pretpostavljas da nece naici na odobravanje... neko ti se svidja... il ti se svi svidjaju, hahahahah Wajter raport - Page 7 1523192931

a sad idem procitati text o hrvaCkom excaliburu Wajter raport - Page 7 11484130


Svi ste me oduševili. Wajter raport - Page 7 684758713 Nigdje ni traga ad hominem komentara, nigdje vrijeđanja mene kao osobe, upravo suprotno, iznijeli ste svoje stavove o Thompsonu kojeg budi rečeno ni ja uopće ne slušam Wajter raport - Page 7 1658420748 jer glazba treba biti predobra da bih je ja slušala, najviše sam ga slušala tijekom rata kad se vrtio na svim postajama bez etiketiranja. Sad znam da sam odabrala dobar forum za pisanje. Wajter raport - Page 7 684758713 Genijalci ste, tako da onoj osobi koja je napisala da moram biti kuš na ovom forumu šaljem jednu debelu figu. Wajter raport - Page 7 1523192931   Wajter raport - Page 7 3601362807  Ovima ovdje   Wajter raport - Page 7 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 14:00

Vel'ka Maca je napisao/la:Pizda je u svim raspravama o provokatorima kojei mi padaju na pamet bio - protivan... i protiv leta 3 i protiv charlie hebdoa i protiv frljica... ima on ispravne stavove, ali je protiv ekscesa i extrema... pizda je mediokriitet Wajter raport - Page 7 1523192931

pizda je frljić sa većim životnim iskustvom i u zrelijim godinama ... da su pizdi u frljićevim godinama dali da pravi predstave u hnk-u, e onda bi vidjeli šta su prave provokacije i to redom ne štedeći nikoga Wajter raport - Page 7 11484130 to je pizda htio reć al se ušeprtljo Wajter raport - Page 7 1523192931

tako će i frljić u njegovim godinama sa strane kritizirati neke nove klince koji će ponavljati isto što je on već odavno radio a on će vikati kako je to sve viđeno, banalno i prozirno Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 14:03

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bas mi je drago da si odlucila dati malo sebe ovom forumu i iznjeti svoje stavove iako pretpostavljas da nece naici na odobravanje... neko ti se svidja... il ti se svi svidjaju, hahahahah Wajter raport - Page 7 1523192931

a sad idem procitati text o hrvaCkom excaliburu Wajter raport - Page 7 11484130


Svi ste me oduševili. Wajter raport - Page 7 684758713 Nigdje ni traga ad hominem komentara, nigdje vrijeđanja mene kao osobe, upravo suprotno, iznijeli ste svoje stavove o Thompsonu kojeg budi rečeno ni ja uopće ne slušam Wajter raport - Page 7 1658420748 jer glazba treba biti predobra da bih je ja slušala, najviše sam ga slušala tijekom rata kad se vrtio na svim postajama bez etiketiranja. Sad znam da sam odabrala dobar forum za pisanje. Wajter raport - Page 7 684758713 Genijalci ste, tako da onoj osobi koja je napisala da moram biti kuš na ovom forumu šaljem jednu debelu figu. Wajter raport - Page 7 1523192931   Wajter raport - Page 7 3601362807  Ovima ovdje   Wajter raport - Page 7 3997187549

sad si na svojoj koži osjetila kako krene mit o kultnim divljacima Wajter raport - Page 7 11484130 svakom divljaku je pitom čouk najveći divljak jer ga ne razumije Wajter raport - Page 7 1619348112

dobrodošla među kultne divljake i barbare koje još nitko nije uspio staviti u red i pripitomiti a nije da se nije probalo Wajter raport - Page 7 1523192931 zato smo i otišli u svijet i nazvali se čergama Wajter raport - Page 7 11484130 sve cigan do cigana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 14:42

kišna glista je napisao/la:

mene nitko ne može ubijediti da je metilda ustaša jer sam dovoljno pročitala ispod njenog pera i da ne znam koliko voli i sluša thomsona, smatram je jednom sasvim dobrom osobom i ženom  ... ali da ću ja o svim navedenim u članku matice hrvatske koje je predočila imati svoje dijamtralno suprotno mišljenje, to da ... da mi se da izvukla bih masu dokaza sa youtuba u kojem se dotične osobe same svojim izjavama i javnim nastupima degradiraju što, recimo, nisam nikada doživjela kod metilde i njenih postova ... meni to dovoljno za sada

Ma mene ti politika gotovo uopće više ne zanima. Wajter raport - Page 7 1425538829   Pratila sam vašu raspravu jer zbilja ne volim provokacije ni s jedne strane, mislim da zagađuju kolektivni praktični um nacije i čovječanstva u cjelini koje umjesto da krene naprijed u ostvarivanju prosperitetnog mjesta za život stalno tapka po vlastitim interpretacijama prošlosti. 
Jednom me je Maca upitala kako se moja tradicionalna mišljenja uklapaju u situaciju kad se zahtjevi inicijative U ime obitelji kose sa mojom porodičnom situacijom sa sinkom duginih boja. Odgovorila sam tada prilično diplomatski, ali sa sinom sam imala toliko razgovora da mi je ponestalo inspiracije za daljnja raspravljanja po forumima.  Wajter raport - Page 7 684758713
Smatram da je najvažnije biti otvoren za mišljenja drugih bez obzira koliko se ta mišljenja razlikuju od naših i vidjeti u svakom čovjeku Čovjeka (namjerno sam napisala veliko slovo) jer je to ono čemu je mene poučio Bosmans i čemu me uči moja vjera – vidjeti u svakom čovjeku Krista, bez obzira koje nacije, boje, vjeroispovijesti i političkog mišljenja bio taj čovjek. Nije to došlo preko noći a niti tako davno, dogodilo se stalnim promišljanjem događaja u obitelji i društvu. Zato ustaštvu nema mjesta u mom svjetonazoru, ali bude mi žao kad se domoljublje poistovjećuje sa ustaštvom, to da.  Wajter raport - Page 7 3102334490
 No svatko ispoljava domoljublje na svoj način – ja čak iskreno vjerujem da Frljić ispoljava svoje domoljublje time da ogoljava prljavi veš nacije, dok oni koji ga sačekuju na ulaznim vratima svoje domoljublje iskazuju na suprotan način. Treba makar intelektualno prohodati jedan dan u cipelama onog drugoga da uspiješ  donekle shvatiti njegovo promišljanje. I još uvijek smatram da apsolutna sloboda govora ne doprinosu mentalnom zdravlju nacije jer je tom apsolutnom slobodom uvijek netko isprovociran u svojoj najdubljoj intimi što onda budi gorčinu i potiče na reakciju, često negativnu. A negative nam je i previše, meni makar jest.  Wajter raport - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 15:28

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bas mi je drago da si odlucila dati malo sebe ovom forumu i iznjeti svoje stavove iako pretpostavljas da nece naici na odobravanje... neko ti se svidja... il ti se svi svidjaju, hahahahah Wajter raport - Page 7 1523192931

a sad idem procitati text o hrvaCkom excaliburu Wajter raport - Page 7 11484130


Svi ste me oduševili. Wajter raport - Page 7 684758713 Nigdje ni traga ad hominem komentara, nigdje vrijeđanja mene kao osobe, upravo suprotno, iznijeli ste svoje stavove o Thompsonu kojeg budi rečeno ni ja uopće ne slušam Wajter raport - Page 7 1658420748 jer glazba treba biti predobra da bih je ja slušala, najviše sam ga slušala tijekom rata kad se vrtio na svim postajama bez etiketiranja. Sad znam da sam odabrala dobar forum za pisanje. Wajter raport - Page 7 684758713 Genijalci ste, tako da onoj osobi koja je napisala da moram biti kuš na ovom forumu šaljem jednu debelu figu. Wajter raport - Page 7 1523192931   Wajter raport - Page 7 3601362807  Ovima ovdje   Wajter raport - Page 7 3997187549

sad si na svojoj koži osjetila kako krene mit o kultnim divljacima Wajter raport - Page 7 11484130  svakom divljaku je pitom čouk  najveći divljak jer ga ne razumije Wajter raport - Page 7 1619348112

dobrodošla među kultne divljake i barbare koje još nitko nije uspio staviti u red i pripitomiti a nije da se nije probalo Wajter raport - Page 7 1523192931  zato smo i otišli u svijet i nazvali se čergama Wajter raport - Page 7 11484130  sve cigan do cigana

Dijelim računalo s mužem pa kaskam s odgovorima jer je bio njegov red.  Wajter raport - Page 7 3111943984 Pisala sam na puno foruma, nisam doduše na Gazdinom, nisu me zvali pa se nisam ni registrirala i moram priznati da je ovo do sada najugodnije mjesto gdje sam bila. Znači li to da sam sad i ja ciganka?  Wajter raport - Page 7 3776795594 Inače forum danas dobro radi, ništa ne šteka, ja za svaki slučaj ipak pišem u wordu.  Wajter raport - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  baaab 08.08.15 15:39

inače...pomaže i prije postanja...obilježiti text i stisnuti ctrl + C...
ako nešto pođe ukrivo...sve napisano je još u memoriji...
dovoljno ga je samo pejstati (ctrl + V) u novi post Wajter raport - Page 7 11484130

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 15:49

baaab je napisao/la:inače...pomaže i prije postanja...obilježiti text i stisnuti ctrl + C...
ako nešto pođe ukrivo...sve napisano je još u memoriji...
dovoljno ga je samo pejstati (ctrl + V) u novi post Wajter raport - Page 7 11484130

Forum je u sito vrijeme poceo zajebavati sve i u isto vrijeme vise nitko nema problema... tako da je to rijesito

Nisam nista propuhivala, ventilirala, ugradjivala dvije jezgre, tri plazme, sve se samo od sebe razjebalo, pa se na isti nacin i postimalo, tako da sam sasvim sigurna da nije bilo do nasih kompjutera... ali nema veze.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 08.08.15 16:17

metilda je napisao/la: Znači li to da sam sad i ja ciganka?  Wajter raport - Page 7 3776795594 

ako hoćeš bit ... možeš bit šta hoćeš ovdje al ja mislim da si nam već svima nekako poznata pod drugim nickom - lirska ustašica ko šta sam ja manita glista Wajter raport - Page 7 1523192931

a glede zamjene cipela i frljića, to je upravo ono što bih ja sad onim koji su divljali pred kazalištem ponudila ... htjeli su biti u centru pažnje i da se čuje i šta oni imaju za reći, pa nek izvole ... neka im se ponudi tih pet stolica na pozornici, publika koja će ih saslušati a oni nek pričaju svoju priču ... bilo bi tu na kraju i plakanja ali i izlječenja, bar kod nekih ... a frljić nek stane u zadnji red i ne pada na njihove provokacije štagod imali za reći

ono što si ti bila svom sinu, mnogi nemaju u svojim domovina niti su kada imali ... i zato i reže na sve oko sebe ...

ovdje grmi, gasim sve ... baš u pravo vrijeme je krenulo nevrijeme ... stigla otplivati svoju turu, sad mi taman paše neko zahlađenje i pljusak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.08.15 14:20

pizda je napisao/la:Wajter raport - Page 7 684758713 u jebote, di si ti otisla na Thompsona? Nema veze, pisi ti sto hoces i voli koga hoces ali tesko da ces ikog normalnog uvjerit u to da je Thompson neduzna postenjacina koja eto samo pjeva a crveni vragovi mu ne daju mira i pakuju naveliko. Sto se tice pjesme "Jasenovac..." sam Perkovic je priznao da je pjevao, sto implicira da, ili je govorio istinu, ili su ga prisilili da to kaze, ili ima krizu identiteta. Sto se tice Anje Sovagovic, ruzne i beskrajno antipaticne zene i lose glumice, ta spodoba mi je osobno oduvijek bila uzasno antipaticna (ko sto vec rekoh) a ulaskom u kriminalno-fasisticku organizaciju HDZ, je samo potvrdila praksu ostalih neuspjesnih, napuhanih glumaca poput pijanice Bozidara Alica, Viteza i slicnih. Kucka se nada postati ministricom kulture a prvi joj je valjda potez rehabilitacija neduznog ustase Thompsona. Ne kuzim cemu to kad covjeku sasvim dobro ide, oni koji ga vole i zele da je ustasa, on to zeli i svi sretni i zadovoljni a normalne ljude nitko nece uvjeriti kako je taj nazovipjevac ustvari tolerantna dobrica.
Dalo  bi se pricat i o "par klinaca u crnom" kad u publici ima sto tisuca ljudi a svaki drugi u crnoj majici. Ili kad su razni skupovi bezbrojnih udruga branitelja a svi u crnom. Ili kad Kolinda drzi glupave govore pod crnim brigadnim zastavama.Cisto da se covjek upita od kad je to sluzbena boja nase vojske crna, od 41-e? Pa ni onda to nije bilo zbog fasizma nego nisu imali tkanine druge boje, samo crna je bila na lageru...
Matilde, budi ti sto god hoces, meni ni iz dzepa ni u dzep ali normalni ljudi su se fasizma davno odrekli a oni jos normalniji se nisu imali cega ni odricati jer ga nikad nisu ni prihvatili. Ovu nasu banana drzavicu su opustosili fasisti pod krinkom domoljublja, masu i dalje svojim zastavama i ljudima se sve skupa vec odavno zgadilo. Perspektiva Hrvatske sljedecih 50 godina? Normalni hrvati ce pobjec iz ove ustasko ksenofobicne vukojebine, doselit ce se preostali hrvati iz Bosne i Hrvatska ce u praksi postat Bosna sa svim tim divnim bosanskim obicajima kao sto su primitivizam, lopovluk, jal, fasizam i mrznja prema svakome ko nije blizi rod. Iskreno se nadam da ce Istru i Rijeku prije toga anektirati Italija. Eto to je moje vidjenje...


Vruće mi je, nesnosno, klima mi se stalno kvari lijeni smo pozvati majstora koji na prvi poziv nije došao, ali sad imam vremena za odgovor uz znojenje za računalom. Wajter raport - Page 7 684758713
Spomenula sam Thompsona kao pandan i antipod istovremeno, kao suštu suprotnost Frljiću, ali kao istovjetnu pojavu što se provokacije prema određenoj skupini ljudi tiče. Međutim, neću pisati političke traktate Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 11484130   opisat ću svoje iskustvo iz odgoja djece. Imam četiri sina, (kćeri nisu bitne za ovu priču Wajter raport - Page 7 1523192931 ) jednako sam ih odgajala i učila ih temeljnim ljudskim  vrijednostima, dvojica su postali ljevičari, dvojica tradicionalisti i desničari, jednome od ove druge dvojice (desničara) najbolji prijatelj i cimer je Srbin kojega zove bratom i slavi s njim njegovu slavu. Sinak duginih boja je uz to i deklarirani ateist, drugi sin, povjesničar se po tom se pitanju nije izjasnio ali ne ide u crkvu pa je to meni znak da je raskrstio s vjerom. Nisam ih odgajala da postanu ateisti ali to je njihov izbor kojega poštujem.  Wajter raport - Page 7 684758713
Međutim, različit je njihov odnos prema mojim vrijednostima. Dok sa sinkom duginih boja mogu razgovarati o svemu, o svojim stavovima, vjerovanjima i mišljenjima i on je spreman saslušati moje argumente ako se i ne slaže s njima i razgovor završimo u pozitivnoj atmosferi, sin povjesničar na svaku spomen mojih vrijednosti gubi živce i povisuje ton. Tako je jednom poludio kad je na kompu našao Thompsonov album što sluša (ili je slušao) najmlađi sin. Dobili smo lekciju s visoka o pogrešnom odgoju djeteta u veličanju ustaških vrijednosti, o tome kako smo nikakvi kršćani čim dopuštamo takve stvari u svojoj kući, nazvao nas je ustašama i izvrijeđao na pasja kola. Od tada se, budući da živi s nama, u našoj kući ne razgovara o politici. Međutim, kako je  ludo zaljubljen u Josipovića neumorno nam je puštao njegovu glazbu da nam pokaže što je to dobra glazba   Wajter raport - Page 7 3111943984  i u svakoj prilici koja mu se pružila pokušavao nas je preodgoiti dok nismo sasvim zašutjeli. U tome je bit onoga što želim reći – možemo se ne slagati oko nekih stvari, ali bitno je da saslušamo argumente one druge strane bez zle krvi i bez vrijeđanja i da nađemo ono što nas spaja a ne tražimo samo ono što nas razdvaja. 
Zato meni puno znači što nakon mog spominjanja Thompsona ovdje nisam osjetila zlu krv što znači da sam se našla među zrelim ljudima otvorena duha koji su spremni prihvatiti različitosti. Wajter raport - Page 7 684758713  Nadam se da ću jednom na takav način uspjeti razgovarati i sa svojim sinom povjesničarem. Wajter raport - Page 7 684758713
Eto, to bi bio moj tijek misli u ovo vrelo ljetno popodne.  Wajter raport - Page 7 27287599  Wajter raport - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.08.15 21:05

Ja vec ovako na nevidjeno volim tvog sinka duginih boja Wajter raport - Page 7 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 09.08.15 21:06

Vel'ka Maca je napisao/la:Ja vec ovako na nevidjeno volim tvog sinka duginih boja Wajter raport - Page 7 3114925407

A da ga tek upoznaš.  Wajter raport - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.08.15 4:17

vajter podnošljiviji otkad je puhnuo neki vjetar ... radim noćnu i obavještavam da fešta u krku ide po regularnom planu ... već drugo jutro čujem iz susjedstva kako netko zdušno povraća Wajter raport - Page 7 11484130

inače, noću išla prošetati psa da ne uletim u gužvu i ostala frapirana koliko je sve prazno osim mjesta gdje su glavne bine ... ostatak grada prepun mladeži koja sjedi u grupicama i tipka ... meni to suludo vidjeti ... nekad smo se u mraku štipkali, pipkali, a sada se mladi tipkaju ... u gradu fešta a oni sjede jedan do drugog i bulje u svoje ekrančiće Wajter raport - Page 7 11484130 predviđam da će doći do kraha civilizacije prije nego smo očekivali Wajter raport - Page 7 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.08.15 5:59

zbog vrućina premjestila kuvanje ručka rano ujutro ... meni ručak gotov a sad može navalit žega, sunce i sve ostale ljetne nepogode

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.15 7:19

suncato i vrelo, im 25 stupnjeva sto je ipak manje nego li prosloga tjedna. Bit ce da je kod Gliste pljustalo pa i nama doneslo malo sviezieg vremena...Wajter raport - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.15 7:27

kišna glista je napisao/la: ... ostatak grada prepun mladeži koja sjedi u grupicama i tipka ... meni to suludo vidjeti ... nekad smo se u mraku štipkali, pipkali, a sada se mladi tipkaju ... u gradu fešta a oni sjede jedan do drugog  i bulje u svoje ekrančiće Wajter raport - Page 7 11484130 predviđam da će doći do kraha civilizacije prije nego smo očekivali Wajter raport - Page 7 1425538829

vec odavno bi nam to trebalo biti normalno obzirom na ucestalost a bogme, nie. Nisu to uobicajiti generacijski sukobi i medjusobno neshvacanje vec jednostavno nevjerojatna glupost i ne bih rekao da je rezervirata samo za mladje. Pogledaj aute sa vozacicama, od deset, osam pricaju na mob za vrijeme voznje. Vjerojatno rade za Nasu i moraju uvijek biti dostupne...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.15 7:48

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ali mi se svidja sto je pizda dosljedan, on je opcenito protiv provokatora sviju fela... Wajter raport - Page 7 11484130

Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799 Wajter raport - Page 7 3114667799  jest kurac

pizda je jedino dosljedan u odbijanju gledanja u ogledalo i prepoznavanje svega onoga što sam jeste ... on i frljić imaju i zagovaraju pljunuto iste stavove ... ali pljunuto iste ... samo jedan  ima priliku i koristi je da ih iznosi javno i na provokativan način a drugi ne ... jedino u tome se razlikuju ... ali, obzirom da ljude cijenim po stavovima, mogu reć da je pizda skroz ok čovac koji se boji samog sebe

čuj, on bi šator na savskoj zapalio ali mu frljić ispo provokator ... istina, pizda nije provokator ... on je djevojčica sa šibicama ... bi i on svašta al samo u mašti i radijo bi daleko gore provokacije al sebe drži zauzdanog i zato mu paše virtuala jer tu može sakriti koliko to radi  ... Wajter raport - Page 7 3114667799   mogu si misliti šta mu se po glavi sve vrzma kad ga krene mašta koja radi svašta

ne jednom smo se zajebavali na forumu da treba u zagrebu sad podignut tisuću šatora oko onog jednog jedinog ... frljić je na neki način to i napravio na riječkom korzu kad je podignuo svoj šator  i liepo napiso nja njemu poantu onoga što se dešava u zagrebu - životinjska farma i ona famozna kako smo svi jednaki ali bi neki bili jednakiji od drugih ...

toliko o pizdi koji je protiv provokacija  Wajter raport - Page 7 3084372643

ma iebo te taj Frfljic. Covjek je fulao i metu i odstojanje. Sto nije dosao pred satorase, sjeo i poceo drkat po uzoru na onu dubrovacku umjetnost. Bez ikakve veze pozove pet zena u kazaliste da malo popricaju. Na isti nacin je mogao pozvat i jednu nogometnu ekipu i pricat sa njima, mogao je pozvat udrugu kovinotokara ali kakve to jebene veze ima sa kazalistem? Od kad je dosao, stalno nesto umjetno nabrijava situaciju, politizira, procjenjuje koliko je ko tolerantan...Ma koji mi je on kurac da procjenjuje, placen je i doveden ko indentant pa nek to i radi. Al jebiga, da normalno radi svoj posao niko i ne bi znao kako se zove intendant rijeckog kazalista a covjeku je ocito stalo da se to zna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.15 8:05

metilda je napisao/la:

Vruće mi je, nesnosno, klima mi se stalno kvari lijeni smo pozvati majstora koji na prvi poziv nije došao, ali sad imam vremena za odgovor uz znojenje za računalom. Wajter raport - Page 7 684758713
Spomenula sam Thompsona kao pandan i antipod istovremeno, kao suštu suprotnost Frljiću, ali kao istovjetnu pojavu što se provokacije prema određenoj skupini ljudi tiče. Međutim, neću pisati političke traktate Wajter raport - Page 7 1523192931 Wajter raport - Page 7 11484130   opisat ću svoje iskustvo iz odgoja djece. Imam četiri sina, (kćeri nisu bitne za ovu priču Wajter raport - Page 7 1523192931 ) jednako sam ih odgajala i učila ih temeljnim ljudskim  vrijednostima, dvojica su postali ljevičari, dvojica tradicionalisti i desničari, jednome od ove druge dvojice (desničara) najbolji prijatelj i cimer je Srbin kojega zove bratom i slavi s njim njegovu slavu. Sinak duginih boja je uz to i deklarirani ateist, drugi sin, povjesničar se po tom se pitanju nije izjasnio ali ne ide u crkvu pa je to meni znak da je raskrstio s vjerom. Nisam ih odgajala da postanu ateisti ali to je njihov izbor kojega poštujem.  Wajter raport - Page 7 684758713
Međutim, različit je njihov odnos prema mojim vrijednostima. Dok sa sinkom duginih boja mogu razgovarati o svemu, o svojim stavovima, vjerovanjima i mišljenjima i on je spreman saslušati moje argumente ako se i ne slaže s njima i razgovor završimo u pozitivnoj atmosferi, sin povjesničar na svaku spomen mojih vrijednosti gubi živce i povisuje ton. Tako je jednom poludio kad je na kompu našao Thompsonov album što sluša (ili je slušao) najmlađi sin. Dobili smo lekciju s visoka o pogrešnom odgoju djeteta u veličanju ustaških vrijednosti, o tome kako smo nikakvi kršćani čim dopuštamo takve stvari u svojoj kući, nazvao nas je ustašama i izvrijeđao na pasja kola. Od tada se, budući da živi s nama, u našoj kući ne razgovara o politici. Međutim, kako je  ludo zaljubljen u Josipovića neumorno nam je puštao njegovu glazbu da nam pokaže što je to dobra glazba   Wajter raport - Page 7 3111943984  i u svakoj prilici koja mu se pružila pokušavao nas je preodgoiti dok nismo sasvim zašutjeli. U tome je bit onoga što želim reći – možemo se ne slagati oko nekih stvari, ali bitno je da saslušamo argumente one druge strane bez zle krvi i bez vrijeđanja i da nađemo ono što nas spaja a ne tražimo samo ono što nas razdvaja. 
Zato meni puno znači što nakon mog spominjanja Thompsona ovdje nisam osjetila zlu krv što znači da sam se našla među zrelim ljudima otvorena duha koji su spremni prihvatiti različitosti. Wajter raport - Page 7 684758713  Nadam se da ću jednom na takav način uspjeti razgovarati i sa svojim sinom povjesničarem. Wajter raport - Page 7 684758713
Eto, to bi bio moj tijek misli u ovo vrelo ljetno popodne.  Wajter raport - Page 7 27287599  Wajter raport - Page 7 11484130

pocesto su tanke linije izmedju dvije naizgled totalno suprostavite stvari. Ponekad su stvari iste ali se razlikuju samo u predznaku. Na prostorima ex drzave ja 50 godine vladala jedna stranka (partija) a odmah po raspadu smo preko noci postali visestranacko drustvo koje kao da je do jucer u visestranacju i zivjelo. Karijeristi (politicari) su se dogovorno raspodjelili po strankama i prvo im je bilo da idu u biblioteku i prouce cime se ta njihova stranka inace uopce i bavi. Onda su shodno programu, poceli glumiti te i takve. To rade do danasnjeg dana jer gradivo jos nisu usvojili. Bio ti fanatican ljevicar ili desnicar, isto ti je, fanatik si. Bio ti umjereni ljevicar ili desnicar, umjeren si.
Desnica je na ovim prostorima a i ne samo ovdje vec i sirom svieta, tijesno vezana uz fasizam, netoleranciju, ksenofobiju, militantnost, autokraciju i agresije svake vrste. Ako neki desnicar odstupa od tog pitanje je koliko je uopce desnicar osim po predstavljanju takvime. Pogotovo ako su te neke razlike unutar obitelji. Mogu se oni razlikovati po ovome ili onome ali ipak su svi pokupili isti odgoj i ako je taj bio normalan i tolerantan nema sanse da oni ne budu takvima bez obzira koju politicku opciju izabrali. Usporediti tvog sina "denicara" ili desnicara iz Knina ili Imockog je razlika nebo i zemlja. Isto ko i usporedba nasih "ljevicara" sa ljevicom u Francuskoj ili Svedskoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.08.15 11:11

Ja bih mogla neprekidno pisati monologe o svojoj djeci kad o njima razmišljam 14 sati dnevno (ostatak spavam). Mislim da sam malo pretjerala s pričama o njima, znam kako roditelji mogu zatupiti - te moje dijete ovo, te moje dijete ono... Pauzirat ću... Wajter raport - Page 7 4291790801

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.08.15 11:16

metilda je napisao/la:Ja bih mogla neprekidno pisati monologe o svojoj djeci kad o njima razmišljam 14 sati dnevno (ostatak spavam). Mislim da sam malo pretjerala s pričama o njima, znam kako roditelji mogu zatupiti - te moje dijete ovo, te moje dijete ono... Pauzirat ću... Wajter raport - Page 7 4291790801

pa ko ti sta veli, imas ih hvala bogu sest pa i imas o cemu pricat... Wajter raport - Page 7 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 10.08.15 11:21

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:Ja bih mogla neprekidno pisati monologe o svojoj djeci kad o njima razmišljam 14 sati dnevno (ostatak spavam). Mislim da sam malo pretjerala s pričama o njima, znam kako roditelji mogu zatupiti - te moje dijete ovo, te moje dijete ono... Pauzirat ću... Wajter raport - Page 7 4291790801

pa ko ti sta veli, imas ih hvala bogu sest pa i imas o cemu pricat... Wajter raport - Page 7 1523192931


Mislim da ni njima ne bi bilo drago kad bi vidjeli koliko o njima pričam, zato moram uvijek paziti da zatvorim forum da ne bi slučajno otvorili post pod mojim nickom.  Wajter raport - Page 7 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.08.15 20:36

vidiš kako ti ogovaraš diecu tako ja svekrvu  Wajter raport - Page 7 11484130
doduše ima i ona vrlina naravno,ali sa onakvim karakterom mane su jače....duplo  Wajter raport - Page 7 3384354616

baš smo lajave babe Wajter raport - Page 7 270804909
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.08.15 20:37

htjela sam čitat zakon,ali krepucnuta sam pa ću sutra.....nema diece kod prijatelja su,pa će bit mira i vremena
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.08.15 7:25

Lena je napisao/la:htjela sam čitat zakon,ali krepucnuta sam pa ću sutra.....nema diece kod prijatelja su,pa će bit mira i vremena

sta ce ti zakon, di si se to sad uvalila? Wajter raport - Page 7 11484130
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 7 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 40. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.