kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 23.11.15 8:14

zingaro je napisao/la:
Kad sam reko da je chetnikusha,,pa jebo te,,ima chetnika medju nogama,,sama se opisala..voli dlakave ,,,Pa sve zene koje vole takve imaju vishak mushkih ormona:))) Nece voljeti valjda nas moderne metrosexualce,,Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)) E da,,i moja jarantza voli dlakave i nesamopouzdate,,,zato smo ostali taki veliki frendovi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)) Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

ma odakle to tebi??? opet me sanjaš?
aj pokaži gdje sam sama napisala? napisala sam da si pogodio kad si napisao da se Amra poštuca sa izgleda elegantno..šta ti znaš gde i koliko Amra poštuca Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3601362807

ok, saće reč da je mislio na onu Amru, a ne na mene Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594
majstor izvlakuša Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  pizda 23.11.15 8:52

zingaro je napisao/la:
O jebem ti zensku mashtu,,da gurnesh ruku u vrecu sa sto kuratza i jednom pizdom ,,ti cesh se uvijek uloviti za pizdu:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)  

al zato cigo svaki put nepogresivo uvati zakurac...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713. Mojica pitaj ga kako mu to polazi za rukom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  pizda 23.11.15 8:54

zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Zingo, ostari ti, a još se pameti dozvao nisi.. Veliš ti, ma ne bi je ni da se dijeli šakom i kapom.
Jebga vodijo sam se logikom da ti je pichka spaljena jer se shuljash ovim virtualnim prostorima od svoje 25..provodeci svoje najbolje godine na forumu..Da ga jebesh nemrem te skuziti..(ma kuzim ja samo necu napisati jer znam da bi tvoja sjebata dusha potonula u josh veci mrak) ajd ja koji sam ruzan i debeo i star i pun ko brod kako laze Lujza.....Ali ti tako mlada i pametna druzish se sa starim i budalama,,,to ne kuzim,,,jebaji ga,,a kako znam da si "vrsni" poznavatelj umjetnosti,,,napisao sam jednu pjesmu za tebe..uzivaj .. Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 167558484 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 439160543 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3027872506


Kako je lako biti jak,
kako je lako  biti sam,
i biti "mlad", a biti "star"!
kad  mi je  dushu taka 

I biti jak , i mocan,
i sam bez igdje ikoga,
i nemiran, i srecan.

I gaziti po cestama,
i valjati se sa svinjama  u blatu,
bez sjaja zvijezde na nebu.

Bez sjaja zvijezde udesa
što sijaše nad kolijevkom
sa dugama i varkama.

–O Bože, Bože, sjeti se
svih   blistavih lazi 
kojima si me zajebavao.

O Bože, Bože, sjeti se
i mrznje , i poraza u koje si me vodio
i poraza  i otimanja.
I nagrada za koje sam se sam izborio

I znaj da Sina tvog boli kurac 
od jebavanja  dolinom svijeta 
turobnog kojima si me vodio 
po trnju i po kamenju 
lupo sam tudjim kurtzima

Od miline  do smrzavanja ,
i kuraz mi je zbog toga bio krvav ,
i srce mi  je je kucalo jache
dok sam jebavo ,,i slusho kako ona plache

O boze,,ti me ne ubi u dolini dracha 
i duša mi je radosna zbog toga,
i nisam sam i zapushten 
dok mi je ona sve jacha i  jacha

I imam jednu glupu sestru
i nemam brata 
i nemam oca ni majku 
i imam druga i dragu koja me ne voli 

I stvaro nemam  nigdje nikoga
osim sebe vako ludog
do kurca i  ljubavi u srcu
i plamena na rukama.

I sam i samcat putujem
pod zatvorenom plaveti,
pred zamračenom pučinom,

i chemu da se tužim ovakav?
Ta mene ijonako  nitko ne sluša,
chak ni one koje sam volijo.

O Bože, nishta mi ne fali,,
i kako vidish mojoj rijechi
nije tijesno u grlu,
i nije zeljna  da zavapi.

Ta besjeda nije lomacha 
i  nisam je duzan viknuti,
jer ne misli josh dugo glavnjom planuti.

Pa nek sam krijes na brdima,
pa nek sam dah u plamenu,
kad nisam krik sa krovova!

O Bože, neka nikad ne dovrši
pečalno ovo lutanje
pod svodom koji ne čuje.

Jer meni ne treba moćna riječ,
jer meni ne treba odgovor,
i ljubav, ili sveta smrt.

Sladak mi  je vijenac pelina,
svijetao  je kalež otrova,
ja ne vapim žarki ilinštak.

Jer mi nije  mučno biti "star",
jer mi nije mučno biti sam
osim ako bih bio mlad 

O boze boze..ja brinem za one 
kojima si dao malo vishe 
vremena od mene  i zao mi je 
da im bude  mučno , najmučnije
biti već star, a tako mlad!

jebote, posto si ko Esco, samo sto bi on to pastirao na engleskom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 3:05

Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Kad sam reko da je chetnikusha,,pa jebo te,,ima chetnika medju nogama,,sama se opisala..voli dlakave ,,,Pa sve zene koje vole takve imaju vishak mushkih ormona:))) Nece voljeti valjda nas moderne metrosexualce,,Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)) E da,,i moja jarantza voli dlakave i nesamopouzdate,,,zato smo ostali taki veliki frendovi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)) Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

ma odakle to tebi??? opet me sanjaš?
aj pokaži gdje sam sama napisala? napisala sam da si pogodio kad si napisao da se Amra poštuca sa izgleda elegantno..šta ti znaš gde i koliko Amra poštuca Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3601362807

ok, saće reč da je mislio na onu Amru, a ne na mene Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594
majstor izvlakuša Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931
Aha,,,sanjam chetnika medju nogama,,mosh mislit,,..odjebi taka dlakava,,jebo te jab tvoju pizdu stavijo kod mene u vrt ko strashilo da plashi tice i bube.. Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 3:07

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:brije se lasta, maca, cat,,,za Taju nisam siguran..

prirodne su glista, btw, sara i metilda,,

lena uređuje, al ne brije skroz zato shto Antisha voli prirodno

iluzija oguli i kožu..

Amra se malo  poštuca ..tek da izgleda elegantno..

A Pizda je skroz cosav...on brije dupe da mu se brabonjci ne skupljaju na shupku

Ligeja ,,svoju frizuru pravi sa benzinom,,pospe ,,i zapli dlake,,,zato je vjechno celava..

Orion ne voli dlakave ,,tak da,,samo nagadjam kaku frizuru ima:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

Ako se nisam koga sjetijo nek se javi..pa ja..Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)




Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369
koja buuudala  Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 11484130

neću ni ja napisat kakvo je stanje....neka ide mašti na volju  Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3111943984
shta imash pisati,,pito sam Antonca,,kaze pusti je,,,sva se ubudjala pa joj dlachitze opadaju ,,,prirodno Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 3:16

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Zingo, ostari ti, a još se pameti dozvao nisi.. Veliš ti, ma ne bi je ni da se dijeli šakom i kapom.
Jebga vodijo sam se logikom da ti je pichka spaljena jer se shuljash ovim virtualnim prostorima od svoje 25..provodeci svoje najbolje godine na forumu..Da ga jebesh nemrem te skuziti..(ma kuzim ja samo necu napisati jer znam da bi tvoja sjebata dusha potonula u josh veci mrak) ajd ja koji sam ruzan i debeo i star i pun ko brod kako laze Lujza.....Ali ti tako mlada i pametna druzish se sa starim i budalama,,,to ne kuzim,,,jebaji ga,,a kako znam da si "vrsni" poznavatelj umjetnosti,,,napisao sam jednu pjesmu za tebe..uzivaj ..

Da provodim svoje najbolje godine na forumu!? Kakav nenadjebivi zakljucak. : )) A sta 's, zaboravila lozinku za rl jos od vremena kad sam prvi put posjetila knjiznicu. : ))

Nego, hvala ti na pjesmi. Vidim da si se potrudio. Nije to lako kad su ti krajnji umjetnicki dometi sveCki akcioni. : p
A sta s' trzash jebo te,ako sam te pogodijo u ahilovu petu nisam u pichku..a medju knjigama sigurno necesh naci kurtza,,podsvijest puno govori ,,pa tako ona bijela kobila na tvome avicu treba crnog konja sa velikim kurtzom koji ce trzhcati za njom:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)Bibliotekarko to nesh nac na forumu,,,,garant,,a za pijesmitzu mi ne trebash biti zahvalna,,,to sam izokrenijo za deset minuta,..ne gladam sveDcke osim nekada Bergmana,,,a i on mi se zdopizdijo pa odonda ne gledam filmove nego ih pravim sam..Bog te mazo koja si ti konzerva,,kod chaturbacije ti gledash shwedcke:)))),,prati trendove jebo te Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 7:32

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
O jebem ti zensku mashtu,,da gurnesh ruku u vrecu sa sto kuratza i jednom pizdom ,,ti cesh se uvijek uloviti za pizdu:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)  

al zato cigo svaki put nepogresivo uvati zakurac...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713. Mojica pitaj ga kako mu to polazi za rukom...
što ću ga pitati kad mi je jasno... ne razlikuje malo i veliko slovo p  Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 9:34

zingaro je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Kad sam reko da je chetnikusha,,pa jebo te,,ima chetnika medju nogama,,sama se opisala..voli dlakave ,,,Pa sve zene koje vole takve imaju vishak mushkih ormona:))) Nece voljeti valjda nas moderne metrosexualce,,Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)) E da,,i moja jarantza voli dlakave i nesamopouzdate,,,zato smo ostali taki veliki frendovi Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)) Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

ma odakle to tebi??? opet me sanjaš?
aj pokaži gdje sam sama napisala? napisala sam da si pogodio kad si napisao da se Amra poštuca sa izgleda elegantno..šta ti znaš gde i koliko Amra poštuca Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3601362807

ok, saće reč da je mislio na onu Amru, a ne na mene Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594
majstor izvlakuša Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931
Aha,,,sanjam chetnika medju nogama,,mosh mislit,,..odjebi taka dlakava,,jebo te jab tvoju pizdu stavijo kod mene u vrt ko strashilo da plashi tice i bube.. Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

ćoso, odtalambasaj Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1327223288

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 12:15

zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Zingo, ostari ti, a još se pameti dozvao nisi.. Veliš ti, ma ne bi je ni da se dijeli šakom i kapom.
Jebga vodijo sam se logikom da ti je pichka spaljena jer se shuljash ovim virtualnim prostorima od svoje 25..provodeci svoje najbolje godine na forumu..Da ga jebesh nemrem te skuziti..(ma kuzim ja samo necu napisati jer znam da bi tvoja sjebata dusha potonula u josh veci mrak) ajd ja koji sam ruzan i debeo i star i pun ko brod kako laze Lujza.....Ali ti tako mlada i pametna druzish se sa starim i budalama,,,to ne kuzim,,,jebaji ga,,a kako znam da si "vrsni" poznavatelj umjetnosti,,,napisao sam jednu pjesmu za tebe..uzivaj ..

Da provodim svoje najbolje godine na forumu!? Kakav nenadjebivi zakljucak. : )) A sta 's, zaboravila lozinku za rl jos od vremena kad sam prvi put posjetila knjiznicu. : ))

Nego, hvala ti na pjesmi. Vidim da si se potrudio. Nije to lako kad su ti krajnji umjetnicki dometi sveCki akcioni. : p
a medju knjigama sigurno necesh naci kurtza,,Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

ma neće ta ni napolju qurca da nađe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  pizda 24.11.15 12:30

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
O jebem ti zensku mashtu,,da gurnesh ruku u vrecu sa sto kuratza i jednom pizdom ,,ti cesh se uvijek uloviti za pizdu:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)  

al zato cigo svaki put nepogresivo uvati zakurac...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713. Mojica pitaj ga kako mu to polazi za rukom...
što ću ga pitati kad mi je jasno... ne razlikuje malo i veliko slovo p  Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3111943984

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 13:51

zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Zingo, ostari ti, a još se pameti dozvao nisi.. Veliš ti, ma ne bi je ni da se dijeli šakom i kapom.
Jebga vodijo sam se logikom da ti je pichka spaljena jer se shuljash ovim virtualnim prostorima od svoje 25..provodeci svoje najbolje godine na forumu..Da ga jebesh nemrem te skuziti..(ma kuzim ja samo necu napisati jer znam da bi tvoja sjebata dusha potonula u josh veci mrak) ajd ja koji sam ruzan i debeo i star i pun ko brod kako laze Lujza.....Ali ti tako mlada i pametna druzish se sa starim i budalama,,,to ne kuzim,,,jebaji ga,,a kako znam da si "vrsni" poznavatelj umjetnosti,,,napisao sam jednu pjesmu za tebe..uzivaj ..

Da provodim svoje najbolje godine na forumu!? Kakav nenadjebivi zakljucak. : )) A sta 's, zaboravila lozinku za rl jos od vremena kad sam prvi put posjetila knjiznicu. : ))

Nego, hvala ti na pjesmi. Vidim da si se potrudio. Nije to lako kad su ti krajnji umjetnicki dometi sveCki akcioni. : p
A sta s' trzash jebo te,ako sam te pogodijo u ahilovu petu nisam u pichku..a medju knjigama sigurno necesh naci kurtza,,podsvijest puno govori ,,pa tako ona bijela kobila na tvome avicu treba crnog konja sa velikim kurtzom koji ce trzhcati za njom:Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112)Bibliotekarko to nesh nac na forumu,,,,garant,,a za pijesmitzu mi ne trebash biti zahvalna,,,to sam izokrenijo za deset minuta,..ne gladam sveDcke osim nekada Bergmana,,,a i on mi se zdopizdijo pa odonda ne gledam filmove nego ih pravim sam..Bog te mazo koja si ti konzerva,,kod chaturbacije ti gledash shwedcke:)))),,prati trendove jebo te Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369
a
Kao sto rekoh, sveCki akcioni za tebe su vrh. : ) Podsvijest svasta govori, tako je, ali cija? : D Spominjes kobilu i prcanje. Na avataru je Shadowfax iz LOTR-a, Gandalfov prijatelj, gospodar Mearasa..ali kome ja to uopce pisem. : )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 13:59

medenari je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Jebga vodijo sam se logikom da ti je pichka spaljena jer se shuljash ovim virtualnim prostorima od svoje 25..provodeci svoje najbolje godine na forumu..Da ga jebesh nemrem te skuziti..(ma kuzim ja samo necu napisati jer znam da bi tvoja sjebata dusha potonula u josh veci mrak) ajd ja koji sam ruzan i debeo i star i pun ko brod kako laze Lujza.....Ali ti tako mlada i pametna druzish se sa starim i budalama,,,to ne kuzim,,,jebaji ga,,a kako znam da si "vrsni" poznavatelj umjetnosti,,,napisao sam jednu pjesmu za tebe..uzivaj ..

Da provodim svoje najbolje godine na forumu!? Kakav nenadjebivi zakljucak. : )) A sta 's, zaboravila lozinku za rl jos od vremena kad sam prvi put posjetila knjiznicu. : ))

Nego, hvala ti na pjesmi. Vidim da si se potrudio. Nije to lako kad su ti krajnji umjetnicki dometi sveCki akcioni. : p
a medju knjigama sigurno necesh naci kurtza,,Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1354420400 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3776795594 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 2733991369

ma neće ta ni napolju qurca da nađe


Vau, moze li dosadnije nadovezivanje od ovog? : ) Mora da obicno pises uvode u tople, duhovite i pametne ljubavne price.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 14:02

ligeja je napisao/la:

Vau

laješ ko ker kobilo Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 14:14

medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Vau

laješ ko ker kobilo Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

To je zato jer sam poliglot. : )


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  pizda 24.11.15 14:34

ligeja je napisao/la:
Kao sto rekoh, sveCki akcioni za tebe su vrh. : ) Podsvijest svasta govori, tako je, ali cija? : D Spominjes kobilu i prcanje. Na avataru je Shadowfax iz LOTR-a, Gandalfov prijatelj, gospodar Mearasa..ali kome ja to uopce pisem. : )

Sheldon bi to odma skuzijo ali cigo...nema sanse...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 14:38

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Kao sto rekoh, sveCki akcioni za tebe su vrh. : ) Podsvijest svasta govori, tako je, ali cija? : D Spominjes kobilu i prcanje. Na avataru je Shadowfax iz LOTR-a, Gandalfov prijatelj, gospodar Mearasa..ali kome ja to uopce pisem. : )

Sheldon bi to odma skuzijo ali cigo...nema sanse...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713


ohohohoho, evo moj omiljeni par Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3111943984

di si srbine!!! Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3827645783
stiso poso, nemerem dihat.... neki idiotski, pišemo konzumu I hepu I HTu I sličnima da dođu kod nas na timbilding pa ja čeprkam te firmice I slažem mailing listu... za usrat se od sreće Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1040131347 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1040131347 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1040131347

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 14:38

ligeja je napisao/la:
medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Vau

laješ ko ker kobilo Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

To je zato jer sam poliglot. : )


Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 24.11.15 14:40

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Kao sto rekoh, sveCki akcioni za tebe su vrh. : ) Podsvijest svasta govori, tako je, ali cija? : D Spominjes kobilu i prcanje. Na avataru je Shadowfax iz LOTR-a, Gandalfov prijatelj, gospodar Mearasa..ali kome ja to uopce pisem. : )

Sheldon bi to odma skuzijo

i esko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 25.11.15 7:32

ligeja je napisao/la:
medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Vau

laješ ko ker kobilo Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

To je zato jer sam poliglot. : )


jeste, čas reveš, čas sikćeš...pa malo mučeš, al najlepše ti stoji dok blejiš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 25.11.15 8:26

medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Vau

laješ ko ker kobilo Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

To je zato jer sam poliglot. : )


jeste, čas reveš, čas sikćeš...pa malo mučeš, al najlepše ti stoji dok blejiš

Jasno, svatko se raduje kad progovorim njegovim materinjim.. : )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 25.11.15 8:42

ligeja je napisao/la:
medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
medenari je napisao/la:

laješ ko ker kobilo Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1619348112

To je zato jer sam poliglot. : )


jeste, čas reveš, čas sikćeš...pa malo mučeš, al najlepše ti stoji dok blejiš

Jasno, svatko se raduje kad progovorim njegovim materinjim.. : )

ma jok Birko, ne razumem ti ja ništa sem srpskog, al naučiću i to blejanje, čim tebi tako tečno ide, sigurna sam da nije neki problem
ono, čisto da te razumem kad zablejiš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  pizda 25.11.15 8:45

Vel'ka Maca je napisao/la:

di si srbine!!! Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 3827645783
stiso poso, nemerem dihat.... neki idiotski, pišemo konzumu I hepu I HTu I sličnima da dođu kod nas na timbilding pa ja čeprkam te firmice I slažem mailing listu... za usrat se od sreće Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1040131347 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1040131347 Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1040131347

di si uspalita madjarice! Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 1523192931 A ne bi ti malo poradila na timbildingu Kultnixa jebo te Konzum, Todoric i njegova snaha...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 25.11.15 9:26

medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
medenari je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

To je zato jer sam poliglot. : )


jeste, čas reveš, čas sikćeš...pa malo mučeš, al najlepše ti stoji dok blejiš

Jasno, svatko se raduje kad progovorim njegovim materinjim.. : )

ma jok Birko, ne razumem ti ja ništa sem srpskog
, al naučiću i to blejanje, čim tebi tako tečno ide, sigurna sam da nije neki problem
ono, čisto da te razumem kad zablejiš

Onda se prvo prihvati hrvatskog. : ) A i srpski ti nesto "stuca".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Gost 25.11.15 9:29

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Kao sto rekoh, sveCki akcioni za tebe su vrh. : ) Podsvijest svasta govori, tako je, ali cija? : D Spominjes kobilu i prcanje. Na avataru je Shadowfax iz LOTR-a, Gandalfov prijatelj, gospodar Mearasa..ali kome ja to uopce pisem. : )

Sheldon bi to odma skuzijo ali cigo...nema sanse...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713

Ma razumije to vecina. Rijetki nisu pogledali LOTR.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  pizda 25.11.15 9:37

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
Kao sto rekoh, sveCki akcioni za tebe su vrh. : ) Podsvijest svasta govori, tako je, ali cija? : D Spominjes kobilu i prcanje. Na avataru je Shadowfax iz LOTR-a, Gandalfov prijatelj, gospodar Mearasa..ali kome ja to uopce pisem. : )

Sheldon bi to odma skuzijo ali cigo...nema sanse...Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 684758713

Ma razumije to vecina. Rijetki nisu pogledali LOTR.

jesam i ja nazalost, ne znas jel dosadnija knjiga ili film...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo curitce  malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,.. - Page 3 Empty Re: Ajmo curitce malo o fruzurama,,evo ja cu rec otprilike kakve frizure furate,,..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.