kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Stranica 6 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 22.01.16 18:29

Ja kurca ne okužila vas Arvate. Šta mala vezla šta se minisra usrala? Ja čila da prkovarala minisra Hansbježić da ona usraša. Možda čojek neša lože pojebla? Gastritis i žlučane tjeboge? Nije ured da šta čojek mal pojebglo u gać on ne bude minisra!

A pun je ajdea, znaš? Jasernovac blude lunipark, tjeca drkih nacistonalnost nosala zjezda, zapoštavljala nezapolusnena ko čavar u lugarima. Cjevatala i przivodnja plin... Raja na Zemalja!

Sdroga milila! Nema vezla šta se ona usrala, ima ona joža gaća!


Šivala vjećana Arvacka!

vaš Silentpeace Nutters, premijer

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 22.01.16 18:48

Mouja droga prejmijr

Oupćte ne znala zaušto vama se smijiju. Svee vas razvalujemela. Maj jenki femli isto tako pirča Arvacky ako i vi i sve se razvalujemije. Mi to dajlekt zvala arvacka jenkikitica .

Ali ! Doušla vama kauzat da no proublem for usrala gaća kouz je tu mač isto tako usrala gaća i tu mač prlava već i mi tu izi hajd, aj min, sarkijemo. Galvno da garđevine arvacke nesta ne vide, ne cuja i ne govourila a to najdobro ide.

Šivala saveta Arvacka!

Blog i Arvati !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 22.01.16 19:52

Glista je napisao/la:
Šivala saveta Arvacka!

Blog i Arvati !

ima tu nešto...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 22.01.16 19:58

ja htjela reči.. mi vas sve harvate volimo bez razlika.. sfi ste vi djeca božja.. kako da kažem.. sfi ste vi u mojim molitvam... sfi smo braća.. i ono koji kažu da ja ustaš.. i poglafnih... ma što god to značilo i ma gdje god bili... ja vas sve ljubim...   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 22.01.16 20:09

metilda je napisao/la:ja htjela reči.. mi vas sve harvate volimo bez razlika.. sfi ste vi djeca božja.. kako da kažem.. sfi ste vi u mojim molitvam... sfi smo braća.. i ono koji kažu da ja ustaš.. i poglafnih... ma što god to značilo i ma gdje god bili... ja vas sve ljubim...   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3111943984

sfi smo jebene budale Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1523192931  za gornju fotku je zaslušna posnata nam simultana prefoditeljica pod kodnim nickom "pipl mast trast as " kad je progoforila o reptilijanima, to jest, kutašima  ... uto ime se dobro prisjetiti nještagod tečnog tunguzijskog i odati joj počast


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 23.01.16 19:02

Metilda, načula sam da nudiš veze za upis u registar izdajnika pa te molim da i mene ubaciš preko veze a za naplatu ćemo se dogovoriti ... mogu doć klat ti kokoši kad bude vrijeme ... da ga jebeš, u taj registar moram ući na ovaj il na onaj način ... neće mene nitko više tu vozati oko tih registara ... pošteno sam zaslužila biti u ovom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 9:24

Glista je napisao/la:Metilda, načula sam da nudiš veze za upis u registar izdajnika pa te molim da i mene ubaciš preko veze a za naplatu ćemo se dogovoriti ... mogu doć klat ti kokoši kad bude vrijeme ... da ga jebeš, u taj registar moram ući na ovaj il na onaj način ... neće mene nitko više tu vozati oko tih registara ... pošteno sam zaslužila biti u ovom

ako si imala neumjerene snošaje sa antifašistima sigurno upadaš u taj registar...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3776795594
inače dobro jutro svima... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 727654710
ovdje sunčano, 7 stupnjeva, nema bure i vani već miriše na proljeće...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 10:33

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:Metilda, načula sam da nudiš veze za upis u registar izdajnika pa te molim da i mene ubaciš preko veze a za naplatu ćemo se dogovoriti ... mogu doć klat ti kokoši kad bude vrijeme ... da ga jebeš, u taj registar moram ući na ovaj il na onaj način ... neće mene nitko više tu vozati oko tih registara ... pošteno sam zaslužila biti u ovom

ako si imala neumjerene snošaje sa antifašistima sigurno upadaš u taj registar...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3776795594

ja ti općim neumjereno samo sa antifašistima ... ako mi se tu i tamo potkrade koji fašista, nije do mene nego do toga što fašisti lažu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 10:36

Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:Metilda, načula sam da nudiš veze za upis u registar izdajnika pa te molim da i mene ubaciš preko veze a za naplatu ćemo se dogovoriti ... mogu doć klat ti kokoši kad bude vrijeme ... da ga jebeš, u taj registar moram ući na ovaj il na onaj način ... neće mene nitko više tu vozati oko tih registara ... pošteno sam zaslužila biti u ovom

ako si imala neumjerene snošaje sa antifašistima sigurno upadaš u taj registar...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3776795594

ja ti općim neumjereno samo sa antifašistima ... ako mi se tu i tamo potkrade koji fašista, nije do mene nego do toga što fašisti lažu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112

bagra fašistička, odreći će se i svog uvjerenja samo da dođu do mračnog predmeta želja...   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Lena 24.01.16 10:37

vidila sam foru da se sam prijaviš u registar izdajnika.....hehehe....mogla bi se i ja zapisat....čisto da se registriram  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  antonac 24.01.16 10:38

ja vec potrazijo linck..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 11484130

_________________
daite im da seru....Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 29xutcyGovor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 10:39

metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Glista je napisao/la:Metilda, načula sam da nudiš veze za upis u registar izdajnika pa te molim da i mene ubaciš preko veze a za naplatu ćemo se dogovoriti ... mogu doć klat ti kokoši kad bude vrijeme ... da ga jebeš, u taj registar moram ući na ovaj il na onaj način ... neće mene nitko više tu vozati oko tih registara ... pošteno sam zaslužila biti u ovom

ako si imala neumjerene snošaje sa antifašistima sigurno upadaš u taj registar...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3776795594

ja ti općim neumjereno samo sa antifašistima ... ako mi se tu i tamo potkrade koji fašista, nije do mene nego do toga što fašisti lažu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112

bagra fašistička, odreći će se i svog uvjerenja samo da dođu do mračnog predmeta želja...   Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3776795594

saš vidjet kad mi se kolega skine a ono ispod bijo neki turbofolk sss-ovac ... ima da umrem od srama i blamaže Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 10:40

antonac je napisao/la:ja vec potrazijo linck..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 11484130

ja sam to sinoć sve obavila da se ne bih slučajno probudila još koji dan a da nisam izdajnica naroda svog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Lena 24.01.16 10:48

antonac je napisao/la:ja vec potrazijo linck..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 11484130
http://www.registar-izdajnika.org/


Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  antonac 24.01.16 11:03

[img]Izdainik.jpg[/img]

_________________
daite im da seru....Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 29xutcyGovor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 11:05

Ja se ne prijavljujem nikad nikom... u gomili uvijek smrdi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  antonac 24.01.16 11:06

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 2jdky15

_________________
daite im da seru....Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 29xutcyGovor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 11:12

dobar je i ovaj viktor gotovac Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112 ... sinoć su na fejsu pljuštale zajebancije na tu temu ... šta sve ljudima padne na pamet Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112

a šta ćeš nego se zajebavat kad ti ovakvi državu vode ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 12:02

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:

Danas postoji dijagnoza za sve - čak i za normalnost- Da toga nma, onda bi jedno od kapitalističko-totalitarnih zala propalo - farmaceutske megakorporacije. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 684758713

jučer bila na izmjeri neke kuće, i nakon svega sjela i popila kavu sa investitorima i zapričali se na temu dotura i pacijenata ... i krene žena kako duže vrijeme ima problem sa okom, svrbi ju nešto i grebe i stavi kamilicu pa prođe ali se opet pojavi pa kao da riješi problem do kraja ode doturima da vidi šta je ... i naravno, nisu joj ništa posebno otkrili, dali joj neke svoje lijekove, ALI ! , pokazuje meni žena nalaz a na njemu doslovno piše:
"zabranjeno stavljati kamilicu na oko" ... veli žena da su je ubjeđivali da je kamilica otrovna iako je ona rekla da je to jedino što joj je do tada pomoglo ... eto dokud to seže

dosada su na sve načine probali marihuani oduzeti ljekovitost, a sad će i kamilica na crnu listu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 15:08

Glista je napisao/la:evo još jednog dobrog govora ....
Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 12512315_1116495135048213_1028890728261231227_n

jebate tko nama vodi državu ... jedan drugome se smiju Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1523192931


moram priznati da me orešković ugodno iznenadio... dvanaest sati sjediti i slušati o ustašama, četnicima i partizanima, ne jesti, ne piti, ne pišati, ne govoriti, čak i ne ispovraćati se na sve skupa, e vala, svaka mu čast... kapa doli...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 20:05

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 WGLemJ72Y81SQAAAABJRU5ErkJggg==

moram napraviti profil i izdati obitelj koja mi to brani  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 11484130 samo da mogu reagirati u ovakvim situacijama

evo, ja sam izdajnik jer sam 92. otišla u izgnaničko ljetovanje na Brač umjesto da sam s djecom ostala u podrumu...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 20:08

Vel'ka Maca je napisao/la:Ja se ne prijavljujem nikad nikom... u gomili uvijek smrdi

Matzo, evo link Kicovog foruma, ne mogu naći gdje si me to pitala  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 3102334490

http://ex-iskon.forumcroatian.com/

ja pišem samo na religiji, stavljam neke pjesmice na poeziji i sličice na WALL...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 20:20

Pa dobro, koliko je tih foruma niklo u ovih par godina? Deset? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 1695130124

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.01.16 20:37

btw je napisao/la:

moram priznati da me orešković ugodno iznenadio... dvanaest sati sjediti i slušati o ustašama, četnicima i partizanima, ne jesti, ne piti, ne pišati, ne govoriti, čak i ne ispovraćati se na sve skupa, e vala, svaka mu čast... kapa doli...

meni baš to nije ni iznenađenje niti ugodno ... nama fali netko tko će znati udariti šakom o stol kad krenu te pizdarije i glasno viknut : drugovi i drugarice, uozbiljite se ! dosta je bilo

a i ne sjedi on zabadava ... debelo je on plaćen za to svoje sjedenje ... i baš to da mirno sjedi zabrinjava ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 6 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.