kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 26.01.16 13:15

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:pratim šta se dešava već prvih dana vladanja ovakve "stručne" vlade i pozlije mi ... neka tihomirko i ostali lijepo treniraju svoju hrabrost al preko svog džepa ... ovo do sada će nas već koštati onoga što nemamo a tek kad krene nizbrdo, da ne mislim .... a ja se žderem zbog nekog sitnog duga poreznoj ... sad debelo razmišljam da ga preimenujem u ispovjed i tražim oprost i otplatu duga u zdravo marijama i oče našima ... da im pička materina neozbilja ... pa jebote, šta smo mi birali !

to nije niko birao... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931


a je je ... birali su svi oni koji su bili lijeni izaći na izbore a bili su protiv hdz-ecova ... i evo nam ga na ... pa molim i dalje sve da ostanu apolitični ... eto, sad se najozbiljnije mislim zajebavati sa ovakvom vladom i igram igre bez granica

jebate, sad mi pao na pamet jedan moj gay frend tu iz krka ... odoh ga prosit najozbiljnije ... a onda ćemo se šetkati po crkvi i jest hostije a poslije smijat budalama

moraš se požurit jer mi pričaju ovi moji pederi I pederice da im nova vlast planira ukinuti životno partnerstvo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 27.01.16 18:33

kako stoje stvari, lakše je naći djevicu u javnoj kući ili vegetarijanca među ljudožderima, nego poštenog HDZ-ecova u vodstvu stranke. Prema tome.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 27.01.16 18:50

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:vegetarijanca među ljudožderima

ovih ima po bolnicama ... joj, koji crni humor ... ne smijem do kraja napisati

kolega ako skuži šta mi je palo na pamet pa uhvati hrabrosti napisat al ja se ne usudim Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931 ... odoh Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 27.01.16 18:59

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:pratim šta se dešava već prvih dana vladanja ovakve "stručne" vlade i pozlije mi ... neka tihomirko i ostali lijepo treniraju svoju hrabrost al preko svog džepa ... ovo do sada će nas već koštati onoga što nemamo a tek kad krene nizbrdo, da ne mislim .... a ja se žderem zbog nekog sitnog duga poreznoj ... sad debelo razmišljam da ga preimenujem u ispovjed i tražim oprost i otplatu duga u zdravo marijama i oče našima ... da im pička materina neozbilja ... pa jebote, šta smo mi birali !

to nije niko birao... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931


a je je ... birali su svi oni koji su bili lijeni izaći na izbore a bili su protiv hdz-ecova ... i evo nam ga na ... pa molim i dalje sve da ostanu apolitični ... eto, sad se najozbiljnije mislim zajebavati sa ovakvom vladom i igram igre bez granica

jebate, sad mi pao na pamet jedan moj gay frend tu iz krka ... odoh ga prosit najozbiljnije ... a onda ćemo se šetkati po crkvi i jest hostije a poslije smijat budalama

 naravno, protivim se svemu napisanome...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931 ja sam birala MOST, nadam se da ću dobiti i pelješki...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 13:37

danas počela slušati oreškovića na sjednici vlade i nemrem, nakon par minuta ugasila ... neslušljivo sve skupa i njegovo lomljenje oko lakih hrvatskih riječi a i frazetine koje lansira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 13:50

Glista je napisao/la:danas počela slušati oreškovića na sjednici vlade i nemrem, nakon par minuta ugasila  ... neslušljivo sve skupa i njegovo lomljenje oko lakih hrvatskih riječi a i frazetine koje lansira

ja odustala već ranije s bilo kakvim trudom da ga riječ razumijem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 14:25

Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:danas počela slušati oreškovića na sjednici vlade i nemrem, nakon par minuta ugasila  ... neslušljivo sve skupa i njegovo lomljenje oko lakih hrvatskih riječi a i frazetine koje lansira

ja odustala već ranije  s bilo kakvim trudom da ga riječ razumijem.

ja sam bila radoznala pa da vidim kako to izgleda ... ima li nade da se ipak postavi kao neki autoritet ... vraga Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 14:39

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:danas počela slušati oreškovića na sjednici vlade i nemrem, nakon par minuta ugasila  ... neslušljivo sve skupa i njegovo lomljenje oko lakih hrvatskih riječi a i frazetine koje lansira

ja odustala već ranije  s bilo kakvim trudom da ga riječ razumijem.

ja sam bila radoznala pa da vidim kako to izgleda ... ima li nade da se ipak postavi kao neki autoritet ... vraga Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1425538829

nije on tog kova izgleda..djeluje mi mlak i bez garda, koji mu u ovakvoj situaciji i te kako treba.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 14:54

Alhambra je napisao/la:

nije on tog kova izgleda..djeluje mi mlak i bez garda, koji mu u ovakvoj situaciji i te kako treba.

on mi djeluje više ko neki poslušnik iz velikih korporacija a ne lider ili vizinar ... nema ni trunke karizme u njemu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Yehudi 17.02.16 19:16

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Dancee

  Oš reći da nije svoj, danije ono ...rodjeni vodja.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 19:45

Ja mislim da sve ovo oko nas nije stvarnost, već dmo u skrivenoj kameri.

Premijer koji ne razumije jezik zemlje u kojoj je premiejr i ne oglašava se dok mu ne promijene baterije (ili možda radi na navijanje?), desničarks vlada koja je opsjednuta Jugoslavijom (možemo očekivati da će na izbore 2125. glavna tema HDZ-u biti Srbi, lustracija, komunisti i guranje u Jugoslaviju), ministar koji ima "fleku" zbog stiropora, za kulturu zadužen tip koji je neki genetski mišung ustaše/inkvizitora, za obrazovanje tip koji ne vjeruje (?!) u evoluciju - ne vjeruju ni majmuni da su us rodstvu s njim, ali nemaju izbora - moralna vertikala je bivša časna  - ne znam kak se to zove; bivši pop je raspop; možda je ona rasčasna...

Predsjednik sabora kao najbitniju stvar stavlja izmjenu imena Sabora - da bi više sličio njegovim NDH idealima, njegov zamjenik sudjeluje u ustaškom mimohodu i psihičkom maltretiranju uvažene novinarke, predsjednica traži smjenu glavne špije jer nije znala da su u prva dva reda na njenoj inauguraciji sjedili "Remetinečki mališani", usput pomiluje sve one "mališane" koji nisu mogli biti na inauguraciji, a financirali su njenu kampanju pa onda raspusti tijelo odgovorno za pomilovanja - jer je, navodno, loše radilo, ali pomilovanja nije povukla...

A najveći problem - izvor svih zala u Hrvatskoj (a možda je čak i odgovoran za onu jabuku kod Adama i Eve?) - je Oliver Frljić, kazališni redatelj i intendant.

Dajte! Neka mi netko kaže: "Nasmijte se, snima vas Skrivena kamera!"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 17.02.16 19:56

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:

A najveći problem - izvor svih zala u Hrvatskoj (a možda je čak i odgovoran za onu jabuku kod Adama i Eve?) - je Oliver Frljić, kazališni redatelj i intendant.


... na žalost, dobar rezime proteklih zbivanja ...

al gušt je bio čitati frljićev odgovor optužbama vladajućih Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931 ... a nije ni bio problem odgovoriti im al nek mu bude na čast ... ko da se sa djecom raspravlja kad ono vladajući ... jebate, sad nek iole neki malo pametniji progovori, odmah ispadne genijalac u usporedbi sa ovima na vlasti

dalo bi se otvoriti temu samo na račun raznih izjava kojekakvih ministara ... bilo je tu svega i svačega i zgusnutog u kratkom vremenskom roku

al sve manje ti bude smiješno a sve draži srcu i razumljiviji violičkin izljev bijesa i opis države ko šupak svijeta Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1425538829

bilo bi lijepo da netko uzvikne "nasmiješite se, sve je ovo skrivena kamera " ... al na žalost, neće

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 18.02.16 8:29

al ono što opažam kod ljudi oko sebe a pogotovo privatnika kao što sam i sama .... nitko od nas nema više volje biti ni pošten, nit u poštenje više vjerujemo ... bio mi neki dan programer radi nekog svog projekta a i da malo počisti moj komp ... i jedan je od rijetkih ljudi koji su i poštenje zagovarali i živjeli tako, miran obiteljski čovjek i izuzetno inteligentan i uvijek pun raznih zanimljivih priča, vrijedan ko mrav ... e jebote, kad je njemu prekipilo i kad je reko da mu se više ništa ne radi pošteno, da su mu sada ubili ono malo nade koje je još imao i vjerovao u nju, onda mogu misliti kako razmišljaju oni drugi koji su oduvijek tražili rupe u zakonu i način da prevare sve oko sebe ... veli on, gadi mu se svaka uplata u državni proračun kad nakon svakog mandata ispliva da su se nofci kuferima izvlačili iz njega i kralo na sve strane a sada će udariti reformama po najslabijima ... najradije bi da može da isti novac i bez ikakvog prigovora može direkt dati toj i toj osobi kojoj treba i da mirno spava i zna da je radio i dijelio sa drugima jer jedino na taj način države mogu i funkcionirati .... ali ovo što smo mi napravili od svoje, to nije država ... i baš tako ... zgadi ti se raditi i dijeliti sa drugima kad znaš da to što daješ ne ide niti je ikada išlo tamo gdje treba nego se lopatama izvlačilo za smranadera, vidoševiće i ostale bagre ... i još ti precjednica dođe i pomiluje one koji su po zatvorima da mogu opet kao i do sada ... da ti se smuči život Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 4191472791

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 18.02.16 9:10

da nastavim dalje sa negativnim sugestijama Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130

danas ne moš bit više ni vlasnik koze a da se držiš zakona i reda ... il gerilski il si najebo sa pravilima ... jebate, da moj tata i ja to držimo po zakonu, morali bi preko mosta u klaonicu i platiti drugima da odrade ono što znamo i sami ... pa ti onda drži par koza za svoje gušte ...

al ima to i drugu stranu medalje ... od kunića smo odustali jer su nam ih krali ... i prijaviš krađu, nađu počinitelja ali mu ne mogu ništa jer nisi na papiru registrirao da držiš kuniće za uzgoj i onda ti u biti kradljivac ukro nepostojeće ... jer zna se da kunići koji nemaju papire ne postoje ... a ako ih registriraš, onda se moš jebat jerbo moraš prijavit svakog kunića i objasnit gdje je i kako završio svoj životni put Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931

maike mi ako ne odem totalno u gerilu i krenem ko robin hood lovit po šumi divlje zečeve i fazane ... da ga jebeš, ko da lovci znaju koliko ih je ... ni oni nemaju papire da postoje Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130

kolegica mi je knjigovođa i veli da su ti zakoni toliko apsurdni da su jednog pčelara probali natjerati da registrira svaku pčelu ... doslovno postoji formular u kojem traže točan broj pčela Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 18.02.16 9:15

e, da podsjetim ... al zato je frljić uzrok svih tih problema ... frljića na lomaču !

njega ima da ga pozovem na večeru da mu ubacim još koju bubu u uho ... umirijo se previše ... ljenačari Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931 pali knjige umjesto ljude Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 23.02.16 14:34

http://net.hr/danas/hrvatska/oreskovic-iznio-hrabar-plan-dug-za-autoceste-otplatit-cemo-nasim-mirovinama/

“Proračun ćemo komunicirati 10. ožujka, nećemo danas baš sve komunicirati. Treba stvoriti pozitivnu klimu, imamo neke konkretne poteze koje možemo vrlo brzo povući, a imat će utjecaj na smanjenje ne samo duga nego i kamata koji imaju izravan utjecaj na proračun”, kazao je Orešković odgovarajući na pitanja novinara nakon izlaganja na današnjoj konferenciji “Proračun Zaokreta”.

bokte, ne znam jel da plačem il da se smijem Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 3776795594 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 2696049567 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 4273974228

idiot ide sirotinju sjebavat Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 4060723073

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.02.16 7:30

fenomenalan šprajc titlovao govor onog neustaškog hasanbegovićeva  tako da ga i orešković razumije Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130

http://www.vijesti.rtl.hr/kolumnisti/zoran-sprajc/1934222/da-ne-bi-bilo-nismo-znali-titlali-smo-hasanbegovicev-govor-da-ga-i-oreskovic-razumije/

još da nam titluju oreškovićeve govore da ga i mi razumijemo i nu, gdje ima volje ima i razumijevanja ... postala nam država ko špageti vestern  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.02.16 8:23

Glista je napisao/la:fenomenalan šprajc titlovao govor onog neustaškog hasanbegovićeva  tako da ga i orešković razumije Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130

http://www.vijesti.rtl.hr/kolumnisti/zoran-sprajc/1934222/da-ne-bi-bilo-nismo-znali-titlali-smo-hasanbegovicev-govor-da-ga-i-oreskovic-razumije/

još da nam titluju oreškovićeve govore da ga i mi razumijemo i nu, gdje ima volje ima i razumijevanja ... postala nam država ko špageti vestern  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931

dobra namjera, ali mislim uzaludna, jer Oreškovića boli kurac za sve to. osim toga, ionako ima zavrnutu ruku na leđima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 24.02.16 10:39

Alhambra je napisao/la:

dobra namjera, ali mislim uzaludna, jer Oreškovića boli kurac za sve to. osim toga, ionako ima zavrnutu ruku na leđima.

nama se cijela država pretvorila u vic ... veli šprajc, ima nade jer nam premijer ima smisla za humor ... a ispod komentar: jest vala, taman nam je trebo jedan šaljivđija da nam vodi ovu smiješnu  državu  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 3114667799

ko šta reče sfrj-ot: sve čekaš da netko vikne : nasmiješite se, ovo je skrivena kamera Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1523192931

ja još uvijek imam osjećaj da sanjam kad slušam oreškovića kako priča i onda se moram naprezati da ga ozbiljno shvatim ko premijera ... al eto, u ovoj kamenjarskoj državici je i to moguće da nam premijer ko iz špageti vesterna ... gud gud gud !

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 25.02.16 13:38


“Znam da svi volimo status quo, ali smo u situaciji da promjena mora biti status quo”, kazao je premijer Tihomir Orešković na početku sjednice Vlade na kojoj će biti predstavljene smjernice proračuna.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 1695130124 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 32354122

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  antonac 26.02.16 8:12

sve mora biti status quo jer smo samo tako sigurni da ce promiene ici u pravcu cvrstog status quo.....ja sam to tako razumijo.... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130 Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130.....a takav nam je i proracun.....cvrste promiene u smieru ostanka istog proracuna kakav je i bijo prosle godine..... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130

_________________
daite im da seru....Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 29xutcyGovor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Yehudi 26.02.16 9:57

Tojeto i mi smo ti

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  antonac 26.02.16 15:50

tojeto-status quo

_________________
daite im da seru....Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 29xutcyGovor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Lena 26.02.16 15:53

a ko je ko?
jel i status skvo?  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 8 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.