kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Stranica 2 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 15.01.16 18:44

Još jedno novo ministarstvo bit će, zapravo, nezavisni državni ured za inkviziciju i vjersko obrazovanje.
Kao velika inkvizitorica spominje se Željka Markić.
Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 9k=
Ured bi reorganizirao sada već zapuštene kino-dvorane i slične prostorije u zimskom periodu - odnosno, neiskorištene javne površine u toplim mjesecima i iskoristio ih za spaljivanje onih koji se zalažu za umjetnu oplodnju, neprirodne veze (sve one koje nisu katolik+katolik), manje vrijedne nacionalnosti i rase kao i svih onih koji su fizički atraktivniji od gđe. inkvizitorice (a nisu članovi HDZ, MOST-a i ostalih koljicijskih partnera).

To bi, također, osnažilo i male poduzetnike jer bi im se omogućavao zakup štandova i kioska za prodaju kokica, sokova i ostalih artikala tijekom same ceremonije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 15.01.16 19:09

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Još jedno novo ministarstvo bit će, zapravo, nezavisni državni ured za inkviziciju i vjersko obrazovanje.
Kao velika inkvizitorica spominje se Željka Markić.
Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 9k=
Ured bi reorganizirao sada već zapuštene kino-dvorane i slične prostorije u zimskom periodu - odnosno, neiskorištene javne površine u toplim mjesecima i iskoristio ih za spaljivanje onih koji se zalažu za umjetnu oplodnju, neprirodne veze (sve one koje nisu katolik+katolik), manje vrijedne nacionalnosti i rase kao i svih onih koji su fizički atraktivniji od gđe. inkvizitorice (a nisu članovi HDZ, MOST-a i ostalih koljicijskih partnera).

To bi, također, osnažilo i male poduzetnike jer bi im se omogućavao zakup štandova i kioska za prodaju kokica, sokova i ostalih artikala tijekom same ceremonije.

sad znaš kako je bilo nama konzervativcima kad se u škole uvodio pedofilski Štulhoferov kurikulum.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 15:28

nego, đe mi je sad nesto kolega ? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

šta mu sad ne valjam više ? ... skinila se prije njega a nije to očekivao Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

mic mic mic ... dođi vamo, neću ti ništa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:12

Glista je napisao/la:nego, đe mi je sad nesto kolega ? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

šta mu sad ne valjam više ? ... skinila se prije njega a nije to očekivao Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

mic mic mic ... dođi vamo, neću ti ništa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

znaci ipak si bila ti, kurvacetino (malo vulgarne bozice da te ocesem po konformizmu, hihihi Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 11484130 )
A ko je bio kolega - nije valjda pizda?!!?!?!?!? E, to ne bi nikad pogodila...

ps. Isla sam sad provjerit kolko si ustvari u kurcu - pa ti si mene odfrendala s fejsa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:22

Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:nego, đe mi je sad nesto kolega ? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

šta mu sad ne valjam više ? ... skinila se prije njega a nije to očekivao Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

mic mic mic ... dođi vamo, neću ti ništa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

znaci ipak si bila ti, kurvacetino (malo vulgarne bozice da te ocesem po konformizmu, hihihi Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 11484130 )
A ko je bio kolega - nije valjda pizda?!!?!?!?!? E, to ne bi nikad pogodila...

ps. Isla sam sad provjerit kolko si ustvari u kurcu - pa ti si mene odfrendala s fejsa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3114667799

pa jel mi nisi rekla da se oslobodim ? šta sad ne valja


al da, mislim promijenit tamo status veze i objaviti zaruke a ne volim da mi tračerice znaju s kim ću se vjenčat Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

želimo sačuvati intimu i sve napraviti u krugu samo bliskih prijatelja jer je to oslobađajuće Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:28

Gotovo ti je glisto, zakasnila si. Znam da ces se za pizdu udati.... vec sam pustila glas prema rimu... ups, crcu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 11484130

dobro, sranja na stranu... a jel si ti bila i onaj drugi sfrj? A?@?@? Priznaj!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:36

Vel'ka Maca je napisao/la:a jel si ti bila i onaj drugi sfrj? A?@?@? Priznaj!!!!

naravno ... tko bi drugi bio ? ajd sad ću se skinuti do gola ... ja sam i Proba, Tbavko al najdraži mi je nick bio Ravana ... tu sam glumila otkačenog tipa koji ima dva rotvajlera koji kolje po dvorištu svakog tko uđe u njega

ako se sjetim još kojeg, javim ti da mogu biti još slobodnija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:44

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:a jel si ti bila i onaj drugi sfrj? A?@?@? Priznaj!!!!

naravno ... tko bi drugi bio ? ajd sad ću se skinuti do gola ... ja sam i Proba, Tbavko al najdraži mi je nick bio Ravana ... tu sam glumila otkačenog tipa koji ima dva rotvajlera koji kolje po dvorištu svakog tko uđe u njega

ako se sjetim još kojeg, javim ti da mogu biti još slobodnija

danas si zaista na trenutak bila slobodna i bilo te lijepo za vidjeti Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 684758713

sve mi mos rec, al ne govori da si pizda, ako boga znas!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:49

Vel'ka Maca je napisao/la:

sve mi mos rec, al ne govori da si pizda, ako boga znas!!!!!!

pa ponekad sam i to Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

treba sve probati ako hoćeš biti slobodan

ti ženo nisi normalna, maike mi ... plačem od smijeha ... ti mene vidla slobodnom Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112))))))))))))))))))))))))

je je ... vako to izgleda kad je netko slobodan ali milo-šević

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:51

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

sve mi mos rec, al ne govori da si pizda, ako boga znas!!!!!!

pa ponekad sam i to Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

treba sve probati ako hoćeš biti slobodan



ne trebas bas sve probati, ali razna iskustva razlicitog intenziteta sigurno pomazu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:53

Vel'ka Maca je napisao/la:



ne trebas bas sve probati, ali razna iskustva razlicitog intenziteta sigurno pomazu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3114667799 [/quote]

vidi se na tebi ... jebote, šta to danonoćno gledanje televizije i foruma zna oslobodit čovjeka, milina jedna ... jedva čekam da budem slobodna ko i ti Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:54

Idem glistice pogledat novu epizodu serije na koju sam se navukla, leftovers, sva je spaljena i neobicna, onako kako ja volem... nema me sat vremena, poslije te prochekiram... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 16:57

Glista je napisao/la:




ne trebas bas sve probati, ali razna iskustva razlicitog intenziteta sigurno pomazu Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3114667799

vidi se na tebi ... jebote, šta to danonoćno gledanje televizije i foruma zna oslobodit čovjeka, milina jedna ... jedva čekam da budem slobodna ko i ti Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112 [/quote]

e nije se prije gledalo puno televizije nego se boravilo u tvojoj kuci Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3776795594 to sad po stare dane
i nikad neces biti slobodna kao ja, nemas afiniteta. Ti volis nositi duuuuuuuuuuuuuugacke rukavice...

aj, idem na leftoverse Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 20:35

Glista je napisao/la:nego, đe mi je sad nesto kolega ? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

šta mu sad ne valjam više ? ... skinila se prije njega a nije to očekivao Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

mic mic mic ... dođi vamo, neću ti ništa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
Tu sam kolegice, malaniz. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
Mrzi me tipkati na pametnom telefonu, a ja vako glup i ateističan pa sam, za sad, vako kratak, a ne k'o Pipi sa svojih 30 i kusur cm. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 20:40

metilda je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Još jedno novo ministarstvo bit će, zapravo, nezavisni državni ured za inkviziciju i vjersko obrazovanje.
Kao velika inkvizitorica spominje se Željka Markić.

Ured bi reorganizirao sada već zapuštene kino-dvorane i slične prostorije u zimskom periodu - odnosno, neiskorištene javne površine u toplim mjesecima i iskoristio ih za spaljivanje onih koji se zalažu za umjetnu oplodnju, neprirodne veze (sve one koje nisu katolik+katolik), manje vrijedne nacionalnosti i rase kao i svih onih koji su fizički atraktivniji od gđe. inkvizitorice (a nisu članovi HDZ, MOST-a i ostalih koljicijskih partnera).

To bi, također, osnažilo i male poduzetnike jer bi im se omogućavao zakup štandova i kioska za prodaju kokica, sokova i ostalih artikala tijekom same ceremonije.

sad znaš kako je bilo nama konzervativcima kad se u škole uvodio pedofilski Štulhoferov kurikulum.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 2281111077
Ma jel'? A koliko vas je to spaljeno uslijed pokušaja da se i u ovoj našoj žabokrečini uvede obrazovanje? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
I sigurno je pedofilski - jakako.Čim tako kaže velika "znanstvenica" Reismanica i onaj cirkusant Letica. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3111943984


Zadnja promjena: JeboPlanetKojiSFRJNema; 16.01.16 20:45; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 20:44

Inače, mislio sam da će ovo biti humoristična tema, a ne ozbiljna. Što ću kad nisam duhovit ki naši pisci koji pišu Nad lipom 36 i ostala urbebesna satirička, pače, duvovita djela. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 21:08

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
metilda je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Još jedno novo ministarstvo bit će, zapravo, nezavisni državni ured za inkviziciju i vjersko obrazovanje.
Kao velika inkvizitorica spominje se Željka Markić.

Ured bi reorganizirao sada već zapuštene kino-dvorane i slične prostorije u zimskom periodu - odnosno, neiskorištene javne površine u toplim mjesecima i iskoristio ih za spaljivanje onih koji se zalažu za umjetnu oplodnju, neprirodne veze (sve one koje nisu katolik+katolik), manje vrijedne nacionalnosti i rase kao i svih onih koji su fizički atraktivniji od gđe. inkvizitorice (a nisu članovi HDZ, MOST-a i ostalih koljicijskih partnera).

To bi, također, osnažilo i male poduzetnike jer bi im se omogućavao zakup štandova i kioska za prodaju kokica, sokova i ostalih artikala tijekom same ceremonije.

sad znaš kako je bilo nama konzervativcima kad se u škole uvodio pedofilski Štulhoferov kurikulum.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 2281111077
Ma jel'? A koliko vas je to spaljeno uslijed pokušaja da se i u ovoj našoj žabokrečini uvede obrazovanje? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
I sigurno je pedofilski - jakako.Čim tako kaže velika "znanstvenica" Reismanica i onaj cirkusant Letica. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3111943984

meni je ovaj forum  za opuštanje kad imam prazan hod između kućanskih poslova.  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3111943984
nemoj misliti da ću raspravljati.. ja kažem što mislim i to je to, boli me briga za protuargumente...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 21:18

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:
Glista je napisao/la:nego, đe mi je sad nesto kolega ? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

šta mu sad ne valjam više ? ... skinila se prije njega a nije to očekivao Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

mic mic mic ... dođi vamo, neću ti ništa Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
Tu sam kolegice, malaniz. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
Mrzi me tipkati na pametnom telefonu, a ja vako glup i ateističan pa sam, za sad, vako kratak, a ne k'o Pipi sa svojih 30 i kusur cm. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 11484130

a tu si ... prepala sam se da sam te prepala ... e da, pipi ti se sad neće ni usuditi doći na forum Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931 šta će mu se sad priviđati kad su opet gliste ovdje ... eto šta bude kad te dugo nema ... vratiš se i još te udaju za pipija ... nemoj više dugo izbivati da se i tebi to ne dogodi Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 21:23

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Inače, mislio sam da će ovo biti humoristična tema, a ne ozbiljna. Što ću kad nisam duhovit ki naši pisci koji pišu Nad lipom 36 i ostala urbebesna satirička, pače, duvovita djela. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

pa jest ... eno metka napisala da je kurikulum štulhoferov a nije, i da je pedofilski a nije ... meni to ko kad sam bila na javnoj tribini onog ilčića pa i on isto tako a ja hop i izvučem kopiju kuriluluma i pitam ga da mi pokaže na pedofilske dijelove jer možda ja ne prepoznajem šta je to pedofilija ... a on će meni na to da se ne smije djeci u osnovnoj školi govoriti o poželjnom i nepoželjnom dodiru jer je već i to pedofililija, to im se ima reć tek kad narastu i sazriju da shvate šta to znači kad ih netko siluje .... meni je to bilo baš smiješno Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

inače je taj ilčić duhovit čovjek ... veli da štulhofer nije dovoljno stručan da napiše dio o seksualnom odgoju djece a on kao jeste ... i pitala ga šta je po struci a on ko iz topa : violinist ! ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 16.01.16 21:49

Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 22:02

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 684758713

možda to i nisam ja Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931 zato ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 16.01.16 22:04

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 684758713

možda to i nisam ja Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931  zato ...

jesi dok ne dokazes da nisi... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 22:06

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 684758713

možda to i nisam ja Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931  zato ...

jesi dok ne dokazes da nisi... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

ajme ako je to gospoja planT i sve nas vuče za nos  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 3114667799 ne bi me čudilo ako je to osoba koja sam mislila da je...  Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Gost 16.01.16 22:07

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:ajme, kad se nisam srušila po stol od smijanja

nekako je Glistijaner izvjestacena sa tim smijanjem, sta kazes Svilena? Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 684758713

možda to i nisam ja Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931  zato ...

jesi dok ne dokazes da nisi... Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

dokazujte vi da nisam a ja ću dokoličarit Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  pizda 16.01.16 22:16

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Inače, mislio sam da će ovo biti humoristična tema, a ne ozbiljna. Što ću kad nisam duhovit ki naši pisci koji pišu Nad lipom 36 i ostala urbebesna satirička, pače, duvovita djela. Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 1523192931

vidim da su srbi napravili nemoguce i nadmasili nas u debilnim humoristicnim serijama. Jucer vidio nesto novo, Andrija i Anđelka se mislim zove. Bog te jebo koje smece, ne bi me cudilo da imaju hrvatskog scenaristu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima - Page 2 Empty Re: Govor premijera Tihomira Oreškovića upućen Kultašima

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 10. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.