kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto?!

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 17:47

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Inace, o prisutnosti odsutnoga iz svakodnevnih iskustava mozemo navesti primjer Glsite sa fejsa... Zašto?! - Page 4 1523192931

molit ću lijepo da se ne šlepaš uz mene ko šta sam se ja šlepala uz "kolegu" Zašto?! - Page 4 439160543

prva sam  elaborirala teoriju da ste ovdje odavno poprimili značajke kulta/religije a davno prestali biti proleterijatna zadruga ...

a ti si sa svojim zazivanjem gliste i prenošenjem glistinih posranica sa onog fejsa prerasto u kultnog svećenika Zašto?! - Page 4 1523192931

pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 4 684758713
Mislis da kult Gliste sa fejsa ne bi zazivijo u roku odmah? Samo se prikaze par laznih svjedocanstava nepostojecih ljudi i sutra ces imat procesiju na Krku... Zašto?! - Page 4 1523192931
Zašto?! - Page 4 3114667799 Zašto?! - Page 4 3114667799 Zašto?! - Page 4 3114667799

ja bih bila očito najveća nevjernica... gora i od nevjernog tome... ne vjerujem ni kad vidim  Zašto?! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 17:50

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 4 684758713
Mislis da kult Gliste sa fejsa ne bi zazivijo u roku odmah? Samo se prikaze par laznih svjedocanstava nepostojecih ljudi i sutra ces imat procesiju na Krku... Zašto?! - Page 4 1523192931

zato sam brže bolje i došla nazad i razrušila svoj vlastiti kult prije nego prerasta u nešto tako ... al mi blitva pokvarila naum ... jebate, ona ka sveti petar i tri put me zanijekala prije nego su pijetlovi zakukurikali i nu štete neplanirane Zašto?! - Page 4 1619348112

al potrudit ću se ja i dalje bit gorila a vi budite šta vas volja
nije sveti petar, nego (kao što rekoh) sveti toma... svi vide i vjeruju osim mene... ja nit vidim nit vjerujem dokle god me ne klepiš po glavurdi... a bome ne ustručavaš se nimalo Zašto?! - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 18:54

metilda je napisao/la:
btw je napisao/la:

moje mišljenje: Crkva čini najgore bogohuljenje kad se poistovjećuje s Bogom... stav Crkve je nešto što može, ali i ne mora imati veze s onim što je Isus propovijedao... prema tome, vjera može uključivati i taj liturgijski dio, ali i ne mora... s Bogom se može dogovoriti i bez posrednika, ako si iskren i ne držiš "figu u džepu" kad mu se obratiš... 

napisah jednom na onom drugom forumu, naše najteže predrasude najlakše lome ljudi koje jako volimo...ne ide drugačije  Zašto?! - Page 4 684758713

to je najvažnije, o tome govori i papa Franjo.. pročitaj ovaj tekst ako imaš volje, imam ga samo kao sliku

Zašto?! - Page 4 287drp
ne volim pisati o vjeri jer je to nešto vrlo osobno (i meni vrlo vrijedno) da bih o tome trkeljala reda radi i s bilo kim... u ovih petnaestak godina od kad sam na kultnima ovo je možda treći ili četvrti put da sam se dotakla te teme.... ali evo, neka ovo opet bude iznimka, tebi za ljubav... Zašto?! - Page 4 684758713

vjeruješ li mi da ništa od toga ne čitam i nemam pojma kad spominješ neke skraćenice (kao što je KKC) što to znači?  Zašto?! - Page 4 11484130
davno sam pročitala sveto pismo i bilo mi je dovoljno da shvatim da je zapravo sve vrlo jednostavno i stane u onih 10 božjih zapovjedi... a to je (i bez da spomenemo Boga u prve tri zapovjedi) nešto što svaki normalan i dobar čovjek treba živjeti... sve je vrlo jasno, jednostavno i izvedivo... naravno, ako se želi živjeti pravilno Zašto?! - Page 4 684758713

jesi li ikad razmišljala zašto neki ateisti imaju više ljubavi prema drugom čovjeka no sami vjernici, kojima bi ljubav trebala biti vodilja vjere? zašto su recimo pošteniji ljudi od nekih vjernika? zašto manje griješe? 
zato jer biti vjernik nije garancija da će čovjek biti dobar čovjek...
jako malo vjernika živi vjeru... većina blebeće o njoj, ili vjeruje po potrebi, s figom u džepu (baš poput ateista koji iznenada zazivaju boga kad im je život ugrožen Zašto?! - Page 4 1523192931 ) koristi se njome za ovo i ono (uglavnom ono), šepiri se okolo ili je se pak srami, nameće je kao nepobitnu činjenicu i/ili jedini ispravan način života, koristi ju kao sredstvo da umanji vrijednost drugih, da se okoristi (materijalno ili nematerijalno) itd. itd. 
tu je osnovni problem prvenstveno svećenstva, a potom i vjernika, znaju kako treba, ali ne žive tako... i što je najvažnije ne priznaju da ne žive vjeru nego je tek prepričavaju s koljena na koljeno ne pokazujući svojim primjerom ostalima (vjernicima i nevjernicima) kako bi trebalo živjeti.. čak štoviše, svojim licemjerstvom im ubiju i ono malo sumnje -što ako Bog ipak postoji? 

papa Frano je omiljen i među ateistima upravo zato što ne trkelja, nego živi ono što govori, živi ono u što vjeruje i ne boji se to javno pokazati... bez obzira što bi ga rušenje dosadašnjih krivih tumačenja moglo koštati života, on ide naprijed... dobar čovac... Zašto?! - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 25.01.16 20:02

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 4 684758713
Mislis da kult Gliste sa fejsa ne bi zazivijo u roku odmah? Samo se prikaze par laznih svjedocanstava nepostojecih ljudi i sutra ces imat procesiju na Krku... Zašto?! - Page 4 1523192931

zato sam brže bolje i došla nazad i razrušila svoj vlastiti kult prije nego prerasta u nešto tako ... al mi blitva pokvarila naum ... jebate, ona ka sveti petar i tri put me zanijekala prije nego su pijetlovi zakukurikali i nu štete neplanirane Zašto?! - Page 4 1619348112

al potrudit ću se ja i dalje bit gorila a vi budite šta vas volja
nije sveti petar, nego (kao što rekoh) sveti toma... svi vide i vjeruju osim mene... ja nit vidim nit vjerujem dokle god me ne klepiš po glavurdi... a bome ne ustručavaš se nimalo Zašto?! - Page 4 1523192931

ma koji sveti toma ... ne tepaj si ... sveti toma simpatični dobroćudni čiča u usporedbi sa tobom Zašto?! - Page 4 1619348112 ti si ono što sam ti oduvijek govorila jesi, pramordijalna mater magna u zaštiti svojih mačića Zašto?! - Page 4 1619348112

ja te već vidim kad dođe sudnji dan, otvara se nebo, trube anđeli, silazi isus da izabere tko će sa njim u raj a tko u vječni pakao a ti ga napadaš i pičkaraš na njega sva nakostriješena:
... "slušaj ti, nisi ti isus, ti si kurac od ovce ... jel !!! došo kopat po prljavom vešu ovog napaćenog naroda ... oš al preko mene mrtve ... marš tamo odakle si i došao ! Zašto?! - Page 4 1619348112


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 26.01.16 9:30

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa nisam ni dosao na kultne da bih bijo proleter vec kultno celjade...Zašto?! - Page 4 684758713
Mislis da kult Gliste sa fejsa ne bi zazivijo u roku odmah? Samo se prikaze par laznih svjedocanstava nepostojecih ljudi i sutra ces imat procesiju na Krku... Zašto?! - Page 4 1523192931

zato sam brže bolje i došla nazad i razrušila svoj vlastiti kult prije nego prerasta u nešto tako ... al mi blitva pokvarila naum ... jebate, ona ka sveti petar i tri put me zanijekala prije nego su pijetlovi zakukurikali i nu štete neplanirane Zašto?! - Page 4 1619348112

al potrudit ću se ja i dalje bit gorila a vi budite šta vas volja
nije sveti petar, nego (kao što rekoh) sveti toma... svi vide i vjeruju osim mene... ja nit vidim nit vjerujem dokle god me ne klepiš po glavurdi... a bome ne ustručavaš se nimalo Zašto?! - Page 4 1523192931

ma koji sveti toma ... ne tepaj si ... sveti toma simpatični dobroćudni čiča  u usporedbi sa tobom Zašto?! - Page 4 1619348112 ti si ono što sam ti oduvijek govorila jesi, pramordijalna mater magna u zaštiti svojih mačića Zašto?! - Page 4 1619348112

ja te već vidim kad dođe sudnji dan, otvara se nebo, trube anđeli,  silazi isus da izabere tko će sa njim u raj a tko u vječni pakao a ti ga napadaš i pičkaraš na njega sva nakostriješena:
... "slušaj ti, nisi ti isus, ti si kurac od ovce ... jel !!! došo kopat po prljavom vešu ovog napaćenog naroda ... oš al preko mene mrtve ... marš tamo odakle si i došao ! Zašto?! - Page 4 1619348112

a e... on će meni gaditi moje mačiće  Zašto?! - Page 4 1656216332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 26.01.16 9:31

evo jednog ozbiljnog ZAŠTO? 

stvari stoje na sljedeci nacin; dakle, mirno, vedro i suncato i kao najvece iznenadjenje ima samo 4 stupnja a cini se da je puno toplije nego li jucer kad je bilo 8. Ja bih volijo kad bi se povela rasprava o tom paradoxu u sedam tocaka i to redom od prvog ka sedmom.
by Pizda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 26.01.16 10:12

metilda je napisao/la:.. kad jednom prihvate biti svećenici onda bi se toga trebali i držati..

vrijedi i za časne sestre, današnje ministarke...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  pizda 26.01.16 11:03

Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:.. kad jednom prihvate biti svećenici onda bi se toga trebali i držati..

vrijedi i za časne sestre, današnje ministarke...

Sakoman je jedva odahnuo kad mu se ta maknula i prestala "lijeciti" narkomane...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Gost 26.01.16 11:08

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:.. kad jednom prihvate biti svećenici onda bi se toga trebali i držati..

vrijedi i za časne sestre, današnje ministarke...

Sakoman je jedva odahnuo kad mu se ta maknula i prestala "lijeciti" narkomane...

mrak mi pao na oči kad je rekla da neka molimo boga za ovu vladu...
sve su bezobrazniji i nametljiviji, jebali ih vatikanski ugovori Zašto?! - Page 4 2750286914

oš se kladit, ako se održe neko vrijeme, da će se svi skupa prije sjednice vlade križat ko pred ručak, a Bozanić doć svetit sjednicu Zašto?! - Page 4 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  pizda 26.01.16 11:27

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
metilda je napisao/la:.. kad jednom prihvate biti svećenici onda bi se toga trebali i držati..

vrijedi i za časne sestre, današnje ministarke...

Sakoman je jedva odahnuo kad mu se ta maknula i prestala "lijeciti" narkomane...

mrak mi pao na oči kad je rekla da neka molimo boga za ovu vladu...
sve su bezobrazniji i nametljiviji, jebali ih vatikanski ugovori Zašto?! - Page 4 2750286914

oš se kladit, ako se održe neko vrijeme, da će se svi skupa prije sjednice vlade križat ko pred ručak, a Bozanić doć svetit sjednicu Zašto?! - Page 4 4255275425

ma mogu se oni i kurcem krizat ako hoce, mene sigurno nece natjerat na to. Jad, bijeda, primitivizam i licemjeri...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Zašto?! - Page 4 Empty Re: Zašto?!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.