kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prošla vremena...

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda 20.01.16 12:15

jos uvijek nam je visok prosjek, 119,22 posta po danu. Nisam dugo pravijo statistiku...Prošla vremena... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 20.01.16 13:17

al evo, malo sam razmislila čega bih se ja mogla sa nekim pozitivnim osjećajem prisjetiti sa ovog foruma i ima i toga al nema nostalgije ... bilo pa prošlo, kako dobro tako i loše ... ide se dalje

htjela počet nabrajati ali nema smisla jer ste uglavnom svi bili prisutni i sve znate ... al meni kultni baš ko neki kult i žal za nekim proteklim događajima i to vrlo subjektivne iskustvene prirode i onda pokušaj da se isto prenosi na iduća pokoljena ... ko kad me dija probala preobratiti na kršćanstvo pa mi pričala o isusu a ja vjerovala kako je ona zbog toga dobra osoba ... tako i vi kad krenete o ibri i njegovoj ovci i kako vas je to veselilo ... i ja pomislim evo, sad će opet biti tako veselo i mene krene veselje i okrenem se da vidim jel još koga jamilo a ono iza mene nikog, il samo neka ozbiljna lica i tu i tamo koja žena koja plače ...a ja sama skačem i smijem se ko budaletina neka

i tako stalno i tri godine za redom ... i ne, neću se smijati tome Prošla vremena... - Page 2 1619348112 Prošla vremena... - Page 2 1619348112)... i evo sad opet isto ... taman mislila sad će bit ono pravo, došo neki kultaš koji se još sjeća zavjeta i živi ih kao iz tih vaših priča , kad ono, dva dana ko malo skakao sa mnom a onda i on sjeo i nostalgičan ... Prošla vremena... - Page 2 1619348112

jučer ujutro mi to tako živo sjelo na mjesto da sam se dobrih sat vremena smijala sama sebi i kako vas tri godine pratim da vidim kad će opet tako ko u vašoj bibliji kad nikako Prošla vremena... - Page 2 1619348112 ... a u međuvremenu me udadoše za pizdu, mubaraka, pa se bezbelišem , sad sam si našla par u tom nekom sfrj-tu .... vi ko obrnuto kršćanstvo ... kultna djevica vam se jebe dan i noć al nikako zatrudnit Prošla vremena... - Page 2 1523192931 Prošla vremena... - Page 2 1523192931 Prošla vremena... - Page 2 1523192931

eto, pizdo ... to je meni jučer ujutro bilo smiješno al ne možeš to prepričati na ovom forumu da bude i drugima smiješno pa me prošlo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda 20.01.16 13:27

Glista je napisao/la:  

eto, pizdo ... to je meni jučer ujutro bilo smiješno al ne možeš to prepričati na ovom forumu da bude i drugima smiješno pa me prošlo ...

sto ti bilo smijesno, kurca nisam skuzijo?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 20.01.16 13:31

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:  

eto, pizdo ... to je meni jučer ujutro bilo smiješno al ne možeš to prepričati na ovom forumu da bude i drugima smiješno pa me prošlo ...

sto ti bilo smijesno, kurca nisam skuzijo?
ja sama sebi bila smiješna a taaako se lijepo zamislila da i ja iskopam zero nostalgije kad sam pročitala temu al onda mi krenuo drugačiji film ... naravno da ne može to tebi bit smiješno jer su nam iskustva drugačija al meni odmah čitav crtić u glavi krenuo Prošla vremena... - Page 2 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda 20.01.16 13:53

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:  

eto, pizdo ... to je meni jučer ujutro bilo smiješno al ne možeš to prepričati na ovom forumu da bude i drugima smiješno pa me prošlo ...

sto ti bilo smijesno, kurca nisam skuzijo?
ja sama sebi bila smiješna a taaako se lijepo zamislila  da i ja iskopam zero nostalgije kad sam pročitala temu al onda mi krenuo drugačiji film ... naravno da ne može to tebi bit smiješno jer su nam iskustva drugačija al meni odmah čitav crtić u glavi krenuo Prošla vremena... - Page 2 1523192931


ja na gugleu upisao par nickova i dosao do starih postova sa Net.hr Prošla vremena... - Page 2 684758713. Aktivnosti koliko hoces, pisali naveliko cielog dana...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 20.01.16 14:29

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:  

eto, pizdo ... to je meni jučer ujutro bilo smiješno al ne možeš to prepričati na ovom forumu da bude i drugima smiješno pa me prošlo ...

sto ti bilo smijesno, kurca nisam skuzijo?
ja sama sebi bila smiješna a taaako se lijepo zamislila  da i ja iskopam zero nostalgije kad sam pročitala temu al onda mi krenuo drugačiji film ... naravno da ne može to tebi bit smiješno jer su nam iskustva drugačija al meni odmah čitav crtić u glavi krenuo Prošla vremena... - Page 2 1523192931


ja na gugleu upisao par nickova i dosao do starih postova sa Net.hr Prošla vremena... - Page 2 684758713. Aktivnosti koliko hoces, pisali naveliko cielog dana...

ja sam tamo pisala skoro da zadnjih dana ... imala jedan ozbiljni nick i jedan neozbiljno ... jednom kad te svi upoznaju pod samo jednim nickom, nikako se riješit nekih nakačitih stigmi pa ti bude ljepše pisati neopteretito ...

al druge ne čitam previše osim ako sa njima pričam ... al sam čitala ono kad je buffy podignula kad ste se maskirali u rtl ekipu ... ono je bilo super ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda 20.01.16 14:38

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sto ti bilo smijesno, kurca nisam skuzijo?
ja sama sebi bila smiješna a taaako se lijepo zamislila  da i ja iskopam zero nostalgije kad sam pročitala temu al onda mi krenuo drugačiji film ... naravno da ne može to tebi bit smiješno jer su nam iskustva drugačija al meni odmah čitav crtić u glavi krenuo Prošla vremena... - Page 2 1523192931


ja na gugleu upisao par nickova i dosao do starih postova sa Net.hr Prošla vremena... - Page 2 684758713. Aktivnosti koliko hoces, pisali naveliko cielog dana...

ja sam tamo pisala skoro da zadnjih dana ... imala jedan ozbiljni nick i jedan neozbiljno ... jednom kad te svi upoznaju pod samo jednim nickom, nikako se riješit nekih nakačitih stigmi pa ti bude ljepše pisati neopteretito ...

al druge ne čitam previše osim ako sa njima pričam ... al sam čitala ono kad je buffy podignula kad ste se maskirali u rtl ekipu ... ono je bilo super ...

Prošla vremena... - Page 2 684758713 ja bijo producent, bog te jebo avatara... Prošla vremena... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 20.01.16 18:58

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
pod kojim nickom? 
nije obavezno izjašnjavanje, pitam jer vidim da znaš prapovjest kultnih Prošla vremena... - Page 2 684758713

nikad i ni s kim se nisam toliko nasmijala kao na kultnima (pogotovo kad je bila prva postava, freud, darkica, lali, pipi, antonac, ibraga, aleluja, JB itd., a kasnije kad je pipi produktivno štancao trojmeta )... 
a bome sam se i isplakala... i to ne jednom... al, dobro, ja sam ionako cmoljava, pa nema veze  Prošla vremena... - Page 2 1523192931

kolega, samo ti njoj reci koji si i čiji ... ako joj je srce pucalo na dva dijela zbog gliste koja nije glista a spada u kultni podmladak il turiste, mogu misliti kako će biti lake ruke ako sazna koji si ti koji si doslovno kultni mastodont ... nasmijat će se na račun dobrih starih vremena i još ti čestitati što si ju tako dobro jebo skakanjem sa ormara ... bokte, kojih raznih kriterija ovdje ima, da se zamisliš dobrano  Prošla vremena... - Page 2 1425538829
glisto koja nisi glista, reći ću ti isto što i onda kad nisi bila glista nego plantica - ne šlepaj se uz don jebu Prošla vremena... - Page 2 684758713 ... 

vaš, kakti zajednički, ulazak je bio neusporediv jer se u njegovom dolasku (za razliku od tvog) nije čak ni naslućivalo da je došao bilo koga provocirati ili negativno tretirati... 
da je bilo tko uletio onako furijasto kako si ti uletjela, jednako bih se postavila... jedini problem u cijeloj priči je taj da to nisam očekivala od tebe... vjerovala sam da ćeš se kad tad vratiti, nedostajala si mi, ali ne na način da se ušlepaš uz novog pridošlicu, kako bi zamaskirana mogla reći ono što si skupljala čitajući kultne "s fejsa", kako smo gomila govana kojima je glista bila žrtveni jarac... očekivala sam da glista (koju sam mislila da poznajem) dođe i drito u facu saspe svakom ono što misli, bez maski i svih laži koje si natrosila taj dan... i ja te oplela, ne znajući, čak i ne sluteći da si to ti... i ti si se naljutila jer sam ti pokvarila zabavu (?!)...ma vidi kurca u slamnatom šeširu   Prošla vremena... - Page 2 11484130
ti nisi podmaladak ni turist, ti nisi bila tek forumašica kultnih, ti si osoba koja mi je bila izuzetno draga, koju poznajem i u RL, s kojom dijelim veliki broj jednakih pogleda na život, s kojom sam izmijenila nebrojeno mejlova... i ti si to dobro znala... a i ostali...  čemu onda čuđenje što sam mogućnost da se TI tako ponašaš doživjela tako emotivno? da, osjećam se šugavo jer sam toliko subjektivna i ne vidim blato na meni dragim ljudima, dok to blato ne procuri do mene... mogla sam vidjeti barem po tvom stilu pisanja (riječ razmak interpunkcija), mogla sam, a nisam, jer sve mi je bilo lakše no vidjeti da se tako može ponašati osoba koja mi je pri srcu... Prošla vremena... - Page 2 1425538829 
ljuta sam na sebe, ne na tebe... precijenila sam te... baš precijenila...  

kažeš kriteriji su različiti... dobro kažeš, stvarno se treba zamisliti... i jesam, zamislila sam se....
istina je...imala sam različite kriterije... pogotovo prema tebi... kad bi ti nekom sustavno skakala po glavi uvijek sam našla opravdanje za tebe i nikad nisam vidjela ništa zlo, tek malo nespretniju razigranost... jebat ga, one koje zavolim ne želim vidjeti u pravom svjetlu... takva sam... 
ali popravit ću ja to, ne brini...
kako ti ono voliš reći, ljudi se skinu do gaća pa se ljute što im ti upireš prstom i kažeš da su se skinuli... pa eto, glisto koja nisi glista, za početak ću ti reći da si se i ti skinula do kraja... čak i ja te (ovako subjektivna) konačno vidim onakvom kakva uistinu jesi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 20.01.16 19:02

Glista je napisao/la:a blitvi bih poručila da izađe iz tog kazana jerbo će i ona morat naopačke hodati ako joj po stopalima iskoče plikovi pa će vidjeti kako je meni na ovom forumu koja ka neki fakir stalno hodam po žeravici i još se imam tome veseliti i mahat publici  



jebeš tabane, navikla sam na svakojake opekotine.... neka si ti meni priuštila još jedno novo iskustvo...  i ono je dragocjeno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  orion 20.01.16 20:31

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Nikada ne bih pisao ili otvarao neku refleksivnu ili tešku temu na Kultnima - uvijek sam bio za humor i zezanciju i tako sam pisao.

No, mislim da me moja humoristična inspiracija odavno napustila ili sam samo ostario - tko zna, a i nije da je važno. Prošla vremena... - Page 2 684758713

Čačkajući sve ove stranice unatrag, sjetio sam se mnogočega - najviše onih kojih više nema. Neki su se izgubili u novim nickovima, neki ne pišu već godinama (kao što ni ja nisam), a neki nisu više tu. Čak i kad radim nešto totalno bezveze, kad se smijem u društvu, kad... Jednostavno u misli dođu dragi ljudi koje nikad nisam upoznao osim u virtualnom svijetu: Ivande/Shantica, Martin, Zeev...

Bili su sugovornici, bili su i inspiracija za humor - jednostavo, bili su na Kultnima. To je bilo dovoljno - znati da svaki dan kad se ulogiraš vidiš poznate nickove bez obzira hoćeš li progovoriti riječ s njima ili ne. To je kao omiljeni kafić - znaš tko je tko i gdje sjedi...

Ponekad, sa zebnjom, pomislim: što je s onima čija imena dugo nisam vidio ni na jednom forumu?
Ne, ne mislim da itko od njih s neba ili s Mjeseca gleda na nas dolje - bajke volim, ali u njih ne vjerujem. No, imam osjećaj da dok pišemo, dok teku slova, svi oni su tu. Žive kroz Kultne - ove ili one ili koliko god podjela Kultnih bilo (a bilo ih je valjda još dok je Ibro na glinenu pločicu pisao Prošla vremena... - Page 2 11484130 ) - i svakim slovom, oni su sve više tu.

Jer ljudi su smrtni, no Kultaši nisu ljudi, već Kultaši (i reptilijani  Prošla vremena... - Page 2 11484130 )...
Neka svi moji Kultaši vječno žive u slovima...

vidim da si piso u  duboko doba noći pa te malo oprao poslijeponoćni sindrom crnog neba i gluve tišine. Prošla vremena... - Page 2 684758713  

Činjenica da se na specifičan  način srećemo već dugi niz godina mora ostaviti trag svakome od nas....uopće ne znam kako bi to trebala biti operirana da zaboravim na Martina i ostale ljude koji više nisu s nama..... slično kao u dugogodišnjem susjedstvu - ne vidiš ljude svaki dan, ne pričaš s njima svaki dan, nisu ti ni rod ni porod, ali oni su tu....nakon puno godina jednostavno ih osjećaš....pa kad odu nedostaju.

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 20.01.16 23:06

A je. Gluho doba noći, malo viroza i dođe ti sve to... Ali ne bi došlo da negdje ne tinja. Prošla vremena... - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda 21.01.16 10:04

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:A je. Gluho doba noći, malo viroza i dođe ti sve to... Ali ne bi došlo da negdje ne tinja. Prošla vremena... - Page 2 684758713

bas lijepo, sjetis nas se kad te proljev ufati... Prošla vremena... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  pizda 21.01.16 10:09

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
pod kojim nickom? 
nije obavezno izjašnjavanje, pitam jer vidim da znaš prapovjest kultnih Prošla vremena... - Page 2 684758713

nikad i ni s kim se nisam toliko nasmijala kao na kultnima (pogotovo kad je bila prva postava, freud, darkica, lali, pipi, antonac, ibraga, aleluja, JB itd., a kasnije kad je pipi produktivno štancao trojmeta )... 
a bome sam se i isplakala... i to ne jednom... al, dobro, ja sam ionako cmoljava, pa nema veze  Prošla vremena... - Page 2 1523192931

kolega, samo ti njoj reci koji si i čiji ... ako joj je srce pucalo na dva dijela zbog gliste koja nije glista a spada u kultni podmladak il turiste, mogu misliti kako će biti lake ruke ako sazna koji si ti koji si doslovno kultni mastodont ... nasmijat će se na račun dobrih starih vremena i još ti čestitati što si ju tako dobro jebo skakanjem sa ormara ... bokte, kojih raznih kriterija ovdje ima, da se zamisliš dobrano  Prošla vremena... - Page 2 1425538829
glisto koja nisi glista, reći ću ti isto što i onda kad nisi bila glista nego plantica - ne šlepaj se uz don jebu Prošla vremena... - Page 2 684758713 ... 

vaš, kakti zajednički, ulazak je bio neusporediv jer se u njegovom dolasku (za razliku od tvog) nije čak ni naslućivalo da je došao bilo koga provocirati ili negativno tretirati... 
da je bilo tko uletio onako furijasto kako si ti uletjela, jednako bih se postavila... jedini problem u cijeloj priči je taj da to nisam očekivala od tebe... vjerovala sam da ćeš se kad tad vratiti, nedostajala si mi, ali ne na način da se ušlepaš uz novog pridošlicu, kako bi zamaskirana mogla reći ono što si skupljala čitajući kultne "s fejsa", kako smo gomila govana kojima je glista bila žrtveni jarac... očekivala sam da glista (koju sam mislila da poznajem) dođe i drito u facu saspe svakom ono što misli, bez maski i svih laži koje si natrosila taj dan... i ja te oplela, ne znajući, čak i ne sluteći da si to ti... i ti si se naljutila jer sam ti pokvarila zabavu (?!)...ma vidi kurca u slamnatom šeširu   Prošla vremena... - Page 2 11484130
ti nisi podmaladak ni turist, ti nisi bila tek forumašica kultnih, ti si osoba koja mi je bila izuzetno draga, koju poznajem i u RL, s kojom dijelim veliki broj jednakih pogleda na život, s kojom sam izmijenila nebrojeno mejlova... i ti si to dobro znala... a i ostali...  čemu onda čuđenje što sam mogućnost da se TI tako ponašaš doživjela tako emotivno? da, osjećam se šugavo jer sam toliko subjektivna i ne vidim blato na meni dragim ljudima, dok to blato ne procuri do mene... mogla sam vidjeti barem po tvom stilu pisanja (riječ razmak interpunkcija), mogla sam, a nisam, jer sve mi je bilo lakše no vidjeti da se tako može ponašati osoba koja mi je pri srcu... Prošla vremena... - Page 2 1425538829 
ljuta sam na sebe, ne na tebe... precijenila sam te... baš precijenila...  

kažeš kriteriji su različiti... dobro kažeš, stvarno se treba zamisliti... i jesam, zamislila sam se....
istina je...imala sam različite kriterije... pogotovo prema tebi... kad bi ti nekom sustavno skakala po glavi uvijek sam našla opravdanje za tebe i nikad nisam vidjela ništa zlo, tek malo nespretniju razigranost... jebat ga, one koje zavolim ne želim vidjeti u pravom svjetlu... takva sam... 
ali popravit ću ja to, ne brini...
kako ti ono voliš reći, ljudi se skinu do gaća pa se ljute što im ti upireš prstom i kažeš da su se skinuli... pa eto, glisto koja nisi glista, za početak ću ti reći da si se i ti skinula do kraja... čak i ja te (ovako subjektivna) konačno vidim onakvom kakva uistinu jesi...

Glista je primarno gadura i tu nikakva subjektivnost ne pomaze Prošla vremena... - Page 2 1523192931 ali ima zena dobrih strana i to se cieni. Za losiju stranu, ko ga jebe, ne spavas sa njom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 14:39

btw je napisao/la:
Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
pod kojim nickom? 
nije obavezno izjašnjavanje, pitam jer vidim da znaš prapovjest kultnih Prošla vremena... - Page 2 684758713

nikad i ni s kim se nisam toliko nasmijala kao na kultnima (pogotovo kad je bila prva postava, freud, darkica, lali, pipi, antonac, ibraga, aleluja, JB itd., a kasnije kad je pipi produktivno štancao trojmeta )... 
a bome sam se i isplakala... i to ne jednom... al, dobro, ja sam ionako cmoljava, pa nema veze  Prošla vremena... - Page 2 1523192931

kolega, samo ti njoj reci koji si i čiji ... ako joj je srce pucalo na dva dijela zbog gliste koja nije glista a spada u kultni podmladak il turiste, mogu misliti kako će biti lake ruke ako sazna koji si ti koji si doslovno kultni mastodont ... nasmijat će se na račun dobrih starih vremena i još ti čestitati što si ju tako dobro jebo skakanjem sa ormara ... bokte, kojih raznih kriterija ovdje ima, da se zamisliš dobrano  Prošla vremena... - Page 2 1425538829
glisto koja nisi glista, reći ću ti isto što i onda kad nisi bila glista nego plantica - ne šlepaj se uz don jebu Prošla vremena... - Page 2 684758713 ... 

vaš, kakti zajednički, ulazak je bio neusporediv jer se u njegovom dolasku (za razliku od tvog) nije čak ni naslućivalo da je došao bilo koga provocirati ili negativno tretirati... 
da je bilo tko uletio onako furijasto kako si ti uletjela, jednako bih se postavila... jedini problem u cijeloj priči je taj da to nisam očekivala od tebe... vjerovala sam da ćeš se kad tad vratiti, nedostajala si mi, ali ne na način da se ušlepaš uz novog pridošlicu, kako bi zamaskirana mogla reći ono što si skupljala čitajući kultne "s fejsa", kako smo gomila govana kojima je glista bila žrtveni jarac... očekivala sam da glista (koju sam mislila da poznajem) dođe i drito u facu saspe svakom ono što misli, bez maski i svih laži koje si natrosila taj dan... i ja te oplela, ne znajući, čak i ne sluteći da si to ti... i ti si se naljutila jer sam ti pokvarila zabavu (?!)...ma vidi kurca u slamnatom šeširu   Prošla vremena... - Page 2 11484130
ti nisi podmaladak ni turist, ti nisi bila tek forumašica kultnih, ti si osoba koja mi je bila izuzetno draga, koju poznajem i u RL, s kojom dijelim veliki broj jednakih pogleda na život, s kojom sam izmijenila nebrojeno mejlova... i ti si to dobro znala... a i ostali...  čemu onda čuđenje što sam mogućnost da se TI tako ponašaš doživjela tako emotivno? da, osjećam se šugavo jer sam toliko subjektivna i ne vidim blato na meni dragim ljudima, dok to blato ne procuri do mene... mogla sam vidjeti barem po tvom stilu pisanja (riječ razmak interpunkcija), mogla sam, a nisam, jer sve mi je bilo lakše no vidjeti da se tako može ponašati osoba koja mi je pri srcu... Prošla vremena... - Page 2 1425538829 
ljuta sam na sebe, ne na tebe... precijenila sam te... baš precijenila...  

kažeš kriteriji su različiti... dobro kažeš, stvarno se treba zamisliti... i jesam, zamislila sam se....
istina je...imala sam različite kriterije... pogotovo prema tebi... kad bi ti nekom sustavno skakala po glavi uvijek sam našla opravdanje za tebe i nikad nisam vidjela ništa zlo, tek malo nespretniju razigranost... jebat ga, one koje zavolim ne želim vidjeti u pravom svjetlu... takva sam... 
ali popravit ću ja to, ne brini...
kako ti ono voliš reći, ljudi se skinu do gaća pa se ljute što im ti upireš prstom i kažeš da su se skinuli... pa eto, glisto koja nisi glista, za početak ću ti reći da si se i ti skinula do kraja... čak i ja te (ovako subjektivna) konačno vidim onakvom kakva uistinu jesi...

ovo tek sad vidjeh pa da ne ostanem dužna a i da publika bude sita jer mi je jasno do sada da ovo najvolite ... dobar tek !

blitvo draga i to ti ne govorim sa sarkazmom nego ozbiljno ... jel tebi možda palo na pamet da je to sa "glistom koja je žrtveni jarac" meni doista oduvijek bila zajebancija i da mi ni na kraj pameti nije bilo da itko to stvarno misli al sad vidim da misliš ti ... nisam se nikada osjećala ko žrtveni jarac a bome nit neću ikada ... a znaš zašto misliš i ti i možda još netko ? sad mi i to palo na pamet ... zato jer si ti nakon svake tarapane sa mnom dolazila tu i svima objašnjavala "moje emocije" onak kako si ti zamišljala da idu a ne onako kako su stvarno išle ...

tako je nakon nesporazuma sa caticom blitva došla i rekla da me nema jer je i meni teško al ko neću pokazati ... i ja šutim i mislim si, zabole me, neka blitva bude što jeste i vidi me onako kako jedino može ... a vamo ne da mi je bilo svejedno šta radite nego otišla jer mi se ne svađa oko gluposti i radije bavi nečin što volim i još se smijala kad sam vidjela u šta to krene pa se na kraju svi međusobno posvađate

i tako si stalno radila pa eto i nakon mog nedavno isključivanja isto, otvorila temu "jebga glisto, sve viče, nije mi ništa a onda prc !" ... a da uopće ne kužiš moj razlog odlaska a nije da ti nisam probala objasniti ... al jebat ga, svaka ima svoja iskustva i tebi sam debelo dozvolila da svoja pretačeš preko mog nicka .... pizda me preimenovao u manitu, a ti u nježni cvjetak koja ko pati strašno zbog kultnih događaja pa ko glumim snagu a vamo povrijeđena ... jesam kurac ... i ja svo vrijeme il ne pridajem tome pažnju il mi nije bitno il jednostavno preskačem al da ga jebeš, sad više nema toga ...

na ovom forumu je očito postalo uobičajeno da svi znaju šta glista misli i kako se trenutno osjeća od gliste same a i koje su joj namjere bile ... i onda oko toga pravite cirkus kojeg u reali nema ... nije ni čudo da sam se osjećala bolesno nakon dužeg boravka ... a ja sve trč pa probaj svakom udovoljit i igrat svačiju igru ... i onda napravila odmak i skontala gdje griješim upravo u tome što sam svima dozvolila sve jer sam bila spremna prihvatiti svaku zajebanciju al nejde to tako ... vi sami sebe ubijedite onda da je to što vi mislte istina a za mene tko te pita

od sada, nit se osjećam dužnom ikome govorit čega se igram, nit zašto nit koje su mi namjere a kamoli koga ću naljutit, razočarat il nedobog uvrijedit jer u vrijeme maškara, jel, vid čuda, vratila se pod maskom i glumim samu sebe i još slučajno uletim kad se na forumu našao netko tko je isto inkognito i do zajebancije mu pa se usudili ušaltat jer je krenulo lako i spontano ... da, i tu pričicu sam ti zaboravila ispričati privatno pa evo javno jer sam puna pričica ko šipak govana ... i sve redom su glistine izmišljotine dok nekom pašu, a kad ne pašu, e onda je glista razočarenje ....

jedino za čim ja mogu bit nostalgična na ovom forumu su bile maškare jer se tada najveći broj opusti i bude veselo i neke forumaše po prvi puta vidjela razigrane .... i kad god su bile, uvijek netkom to nije pasalo, glista gura to da se razračunava pod maskama i pitaj boga šta još ... ove godine dođem sama maskirana, bez ikakve namjere da ikog uvlačim u to, ako krene spontano ok, ako se sjetite ok, ako ne zabole me živo ... zabole me živo da se od gliste više išta očekuje na bilo koji način a pogotovo ako srca pucaju jer nije ono što je netko zamislio ... i to sam ti pričala koliko mi je više naporno postalo bit glista po tuđim šprancama koje su svi usvojili jer sam ja to dozvolila misleć da se radi o igri ... a naporno mi je jer mi je pod tim nickom malo malo netko po moždanim vijugama htio čačkat umjesto da čačka po svojim da vidi zašto mu idem ja na živac ... evo, zadnje mi i velka maca zamijenila sebe sa mnom pa misli da mi treba oslobađanja ... ma kojeg kurčevog oslobađnja i obračunavanja sa bilo kim pod maskom ??? šta je i tebi i onima koji to misle ... meni treba lagodne i neopterećene zajebancije kad mi je do toga i bez da mi se itko prepoznaje između redova i kvari zabavu jer mi nitko nije ni u reedovima a ni između ( to je ono što maca i pizda zovu puno drva a niđe šume ) ... i baš zato sam uopćavala a ne išla direkt i ad hominem nego ko cijeli forum mi bezveze pa da se nitko ne prepoznaje a ja ponovila ono što sam stoput i prije rekla ...

i sad se još šlepam uz "kolegu" ??? ma nemoj ... a uz koga se ti onda šlepaš kad od mene očekuješ da moram svaki svoj vic, šalu ili zajebanciju ispičat tebi prije nego je odigram do kraja ? još se držim dalje od njega da ga više ne povezujete sa mnom i ne otvaram forum ako vidim da je online, al ni to ti nećeš razumjet jer sam ja ispala sebična a ti pravična ... jebote život i objašnjavanje viceva ... ispričaš ga, nekom će bit smiješan na kraju, nekom neće ... nemam ja tu previše utjecaja na to

e da, sjetila se neki dan kad ste glumili neki rtl ekipu ... i ti si bila među njima, jel ako ... jes se sjetila tada javit svima da si to ti i da si se zaigrala il ti bilo smiješno kad su ljudi nasjeli ? pa mi ideš objašnjavat kako ste svi omatorili pa vam živci slabi i postali osjetljivi i sad se svi tome trebaju tu prilagoditi i shvatiti ? jes ti onomad kad ste se i sami igrali sličnih igrica sjetili objasniti onima kojima nisu baš sjele da se samo igrate ?

i šta je bilo sporno sa mojim igranjem ? to što tebi nisam javila da sam to ja odmah nego saznala tek nakon dva dana ... i to mi još zamjerila ? postoji neki rok u kojem se treba otkriti i forumaši kojima treba to javiti ? pa jebote ... nitko nije zano da sam to ja pa ni sfrj i on bio jedini sa kojim spontano krenulo dalje

kloni se objašnjavanja drugima išta o glisti jer si i ti ne jednom odaslala pogrešnu informaciju o meni i nisam ti nikad to uzimala za zlo jer znam da ti je nemoguće shvatiti da se ja vamo zaista nisam nikada na nikoga ljutila bez obzira šta su o meni pisali jer mi je bilo jasno da je nemoguće drugima u glavu usaditi šta se nalazi u mojim moždanim vijugama ... a nije da ne bih rado to napravila pa izvolte i kopajte al onda prihvatite ono što i nađete u njima a svoja viđenja i svoje emocije odvojite od toga

i da, digla si mi bila tada tlak na 500 kad si krenula sa napadima a da ni ne znaš koga napadaš i gle čuda, postavila se i braniš cijeli forum ( štagod to bilo ) ... i mogla sam komotno onda udarit svojski i ko šta si rekla, čizmom drito u glavu al to ne radim ni u reali dok sam pod jakim negativnim emocijama jer znam da onda često nisam u pravu ... jasno mi je da je ljutnja moja emocija pa je na meni da ju pretočim u razumijevanje za tebe i prihvatim te tekvom kakva jesi a tek kad se emocije stišaju, kažem ti iskreno sve da i tebi bude jasno šta se dogodilo ... al ni to nije bilo dovoljno dobro ... onda si i ti krenula kako ti pričam pričice jer sam ja proklizala ??? ja prokliazala a ti u meni vidjela sve najgore što ti se na forumu do sada dogodilo a ne mene ???? ... odjebi ! moje pričice, kome se slušaju, nek slušaju i čitaju, kome ne, zaobić i gotova priča ... il nek se zadubi i "izmišlja" svoje .... jebote, da sam htjela, mogla sam komotno prešutit sve nego se još skinem i otvorim temu, na, recite šta vam je na pameti koga zanima saznat će šta je meni bilo ako treba objašnjavati post po post jer nit sam manita al nisam ni osjetljiva ko šta ti misliš da sam bila pa u tvojim očima stvarno ispadala žrtveni jarac pa zabolilo kad sam se ja poigrala na tu temu ... nikoga ja tu nit vidim nit doživljavam ko žrtve ičega a kamoli sebe jebote...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 14:55

e da, ja se uopće ne čudim što si sve uzela tako emotivno ... ne čudim se ni da ti treba duže da se odljutiš i oladiš i složiš stvari onako kako stoje ... znala sam ja da ovo neće brzo krenit kraju svom i da će potrajati i da će biti svega i svačega al me ni unatoč tome nije bilo muka reći ti istinu a onda se suočiti sa posljedicama ... eto, a ti sad shvati kako znaš i umiješ ... uglavnom, jesam bila ljuta na tebe al nisam više niti malo ... sad mi i simpatično kako si me nabijala svojim rogovima a ja ko pretis lonac hoću puknit al se suzdržavam Prošla vremena... - Page 2 1619348112 Prošla vremena... - Page 2 1619348112 naučila si ti i mene dosta o tim ćoroskopima pa ti budi i dalje ovnuša a ja ću to što jesam po svom životinjskom totemu - majmun Prošla vremena... - Page 2 1619348112

haug

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 15:38

aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz Prošla vremena... - Page 2 3111943984

ps. meni nisu potrebne maškare jer mogu ljude "podjebavati" (reći I ono što mislim I što vidim) I uživo tako da ti meni te maškare nikada nisu bile napete... kako u RL tako I u VL... ni ko djetetu ni ko odrasloj osobi, ali kužim vas iz rima (I takove rimljane diljem lijepe naše)... kod vas je to vela tradicija I pripreme za proljeće Prošla vremena... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 15:47

Vel'ka Maca je napisao/la:aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz Prošla vremena... - Page 2 3111943984

ps. meni nisu potrebne maškare jer mogu ljude "podjebavati" (reći I ono što mislim I što vidim) I uživo tako da ti meni te maškare nikada nisu bile napete... kako u RL tako I u VL... ni ko djetetu ni ko odrasloj osobi, ali kužim vas iz rima (I takove rimljane diljem lijepe naše)... kod vas je to vela tradicija I pripreme za proljeće Prošla vremena... - Page 2 11484130

šta imam tebe kužiti ? ti si otvorena knjiga Prošla vremena... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 15:48

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz Prošla vremena... - Page 2 3111943984

ps. meni nisu potrebne maškare jer mogu ljude "podjebavati" (reći I ono što mislim I što vidim) I uživo tako da ti meni te maškare nikada nisu bile napete... kako u RL tako I u VL... ni ko djetetu ni ko odrasloj osobi, ali kužim vas iz rima (I takove rimljane diljem lijepe naše)... kod vas je to vela tradicija I pripreme za proljeće Prošla vremena... - Page 2 11484130

šta imam tebe kužiti ?  ti si otvorena knjiga Prošla vremena... - Page 2 1523192931

al na jeziku koji ti ne poznivaš Prošla vremena... - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 17:57

pizda je napisao/la:
JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:A je. Gluho doba noći, malo viroza i dođe ti sve to... Ali ne bi došlo da negdje ne tinja. Prošla vremena... - Page 2 684758713

bas lijepo, sjetis nas se kad te proljev ufati... Prošla vremena... - Page 2 1523192931
A što da radim? Da umrem od začepljenja? Prošla vremena... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 18:54

Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz Prošla vremena... - Page 2 3111943984

ps. meni nisu potrebne maškare jer mogu ljude "podjebavati" (reći I ono što mislim I što vidim) I uživo tako da ti meni te maškare nikada nisu bile napete... kako u RL tako I u VL... ni ko djetetu ni ko odrasloj osobi, ali kužim vas iz rima (I takove rimljane diljem lijepe naše)... kod vas je to vela tradicija I pripreme za proljeće Prošla vremena... - Page 2 11484130

šta imam tebe kužiti ?  ti si otvorena knjiga Prošla vremena... - Page 2 1523192931

al na jeziku koji ti ne poznivaš Prošla vremena... - Page 2 11484130

a ti dobila dojam da se ja ko nešto posebno trudim razumjeti ga ?

maco, drage volje bih voljela vidjeti da nađes one koji ga razumiju i da se veselo, spontano i neopterećeno družiš tako da vam je oboma super ... vjeruj mi, bih Prošla vremena... - Page 2 684758713 to mi je uvijek draže vidjeti nego da se svak kome na jasan načim do znanja da se nećemo baš naći u nekoj ni priči ni zajebanciji počne kačiti na postove i provocirati svađu ... al eto, došli smo do lijepog saznanja ... pričamo različitim jezicima i da se ne razumijemo ... slažem se sa tobom


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 19:28

Draga glisto, onda si mogla i bez posljednjeg posta, ali ne - ti si morala ljudima objasnit da sam od danas i ja u onoj povecoj skupini tvojih odbacenih obozavatelja i prosaca Prošla vremena... - Page 2 3114667799 Prošla vremena... - Page 2 3114667799 Prošla vremena... - Page 2 3114667799 ti si glisto jedna smijesna glista Prošla vremena... - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 19:37

btw je napisao/la:
ali popravit ću ja to, ne brini...
kako ti ono voliš reći, ljudi se skinu do gaća pa se ljute što im ti upireš prstom i kažeš da su se skinuli... pa eto, glisto koja nisi glista, za početak ću ti reći da si se i ti skinula do kraja... čak i ja te (ovako subjektivna) konačno vidim onakvom kakva uistinu jesi...

ovo izdvajam jer nisam nikada ni htjela da me ti doživiš drugačijom nego jesam ... samo nemreš svoja viđenja nekih situacija preslikavati na mene i moja viđenja ... drugačije smo po mnogočemu i to ja stalno ponavljala

benigan slučaj - "puknuti noktić"
ja uporno da je to crtica iz MOG života o MOM noktu al jok, netko kaže glista namjerno nagazila na caticu, dođeš ti i potvrdiš to al ko glista šeprtljava pa joj sad neugodno i koješta ... jebse sad ... sad će ić korekcije kako krene šta a zabave za forumski narod tražite u svojim pričicama a ne izvrtanjem mojih Prošla vremena... - Page 2 684758713


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 20:01

Vel'ka Maca je napisao/la:Draga glisto, onda si mogla i bez posljednjeg posta, ali ne - ti si morala ljudima objasnit da sam od danas i ja u onoj povecoj skupini tvojih odbacenih obozavatelja i prosaca Prošla vremena... - Page 2 3114667799 Prošla vremena... - Page 2 3114667799 Prošla vremena... - Page 2 3114667799  ti si glisto jedna smijesna glista Prošla vremena... - Page 2 1523192931

moraš mi reć iz koje je to bilo bajke ... bilo ih je dosta Prošla vremena... - Page 2 1523192931 šta ja znam sad na šta ti misliš ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Gost 21.01.16 20:27

Glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
ali popravit ću ja to, ne brini...
kako ti ono voliš reći, ljudi se skinu do gaća pa se ljute što im ti upireš prstom i kažeš da su se skinuli... pa eto, glisto koja nisi glista, za početak ću ti reći da si se i ti skinula do kraja... čak i ja te (ovako subjektivna) konačno vidim onakvom kakva uistinu jesi...

ovo izdvajam jer nisam nikada ni htjela da me ti doživiš drugačijom nego jesam ... samo nemreš svoja viđenja nekih situacija preslikavati na mene i moja viđenja ... drugačije smo po mnogočemu i to ja stalno ponavljala

benigan slučaj - "puknuti noktić"
ja uporno da je to crtica iz MOG života o MOM noktu al jok, netko kaže glista namjerno nagazila na caticu, dođeš ti i potvrdiš to al ko glista šeprtljava pa joj sad neugodno i koješta ... jebse sad ... sad će ić korekcije kako krene šta a zabave za forumski narod tražite u svojim pričicama a ne izvrtanjem mojih Prošla vremena... - Page 2 684758713

gle, ne pada mi na pamet dizati gledanost foruma odgovarajući ti na svaki post, pogotovo što je sve krenulo u smjeru razgovora o našoj privatnoj prepisci... 
prošla me faza - oči širom zatvorene -, vidim te takvu kakva jesi i ova prepiska postaje besmislena...
ako je moj najveći grijeh što sam te prije vidjela pozitivnijom no što jesi, evo ispričavam ti se ovako javno i da završimo s ovim natezanjem...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  iluzija 22.01.16 4:41

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:aj majketi preskoči macu u postovima... kužiš se u macu ko maritza u krivi kuratz Prošla vremena... - Page 2 3111943984

ps. meni nisu potrebne maškare jer mogu ljude "podjebavati" (reći I ono što mislim I što vidim) I uživo tako da ti meni te maškare nikada nisu bile napete... kako u RL tako I u VL... ni ko djetetu ni ko odrasloj osobi, ali kužim vas iz rima (I takove rimljane diljem lijepe naše)... kod vas je to vela tradicija I pripreme za proljeće Prošla vremena... - Page 2 11484130

šta imam tebe kužiti ?  ti si otvorena knjiga Prošla vremena... - Page 2 1523192931

al na jeziku koji ti ne poznivaš Prošla vremena... - Page 2 11484130

a ti dobila dojam da se ja ko nešto posebno trudim razumjeti ga ?

maco, drage volje bih voljela vidjeti da nađes one koji ga razumiju i da se veselo, spontano i neopterećeno družiš tako da vam je oboma super  ... vjeruj mi, bih Prošla vremena... - Page 2 684758713  to mi je uvijek draže vidjeti nego da se svak kome na jasan načim do znanja da se nećemo baš naći u nekoj ni priči ni zajebanciji počne kačiti na postove i provocirati svađu ... al eto, došli smo do lijepog saznanja ... pričamo različitim jezicima i da se ne razumijemo  ... slažem se sa tobom

enigiets wat jy nie verstaan nie Prošla vremena... - Page 2 1523192931 Prošla vremena... - Page 2 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Prošla vremena... - Page 2 Empty Re: Prošla vremena...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.