kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultaši u svom najboljem izdanju

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  taja 27.01.16 19:48

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Jedan od meni omiljenih citata, a vi pogadžaite čiji je...


"...Trenutno sam u fazi kad prolazim pored kombija s krafnama na kojem piše "Tvojih pet minuta", a ja imam neodoljivu potrebu odlijepiti ono "j" iz "Tvojih"..."
Hahaha koji filmovi...
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 20:07

metilda je napisao/la:našla danas jednu inkriminirajuću raspravu sa Redom...  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 439160543 o pablu nerudi...

ajd stavi to ... ja sam nerudin fan bila godinama pa me živo zanima šta ste o njemu imali za reć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  orion 27.01.16 20:29

Glista je napisao/la:jebat ga, rekoh neću sad o pdf religiji al čitam i ne mogu protiv sebe .... meni omiljeni forumaš sa religije - andromeda :

"ma koliko bila uronjena u ono što bi nazvala stvaran materijalni život, i ma koliko mi u tom životu otupimo naše mozgove s televizijom, s ovim uređajima za slušanje mp3-ja i ostalim oblicima površne "zabave"; još uvijek tvoj mozak, tvoja psiha radi na nivou arhetipova, simbola...onog praiskonskog i jedinog jezika koji je "Bog pobrkao graditeljima kad su gradili kuku babuilonsku" .

Vidi, i ti i ja sad gledamio na svojim kompjuterima neko grafičko sučelje.!! Ali sami kompjuteri unutar sebe koriste brojke. Za naše kompjutere smajlići su samo određenim redom poslagane nule i jedinice. Ni kompjuteru ni smajliću nije bitno dali mi "vjerujemo u smajliće".I ako ja opisujem smajlića reći ću da je to žuti krug s najmješenim ustima, a ti ćeš dodati da još može i treptati okicama, ali za komp to su samo poslagane brojke.

Nije bitno u što netko vjeruje, jer se tu uglavnom radi samo o konceptu. O pokušaju da se neki arhetipski simboli i podsvjesni psihični procesi uobliče u nešto prepoznatljivo . Pojmovi ezoterizma, hermetike, okultnog i sama religija bili bi u gornjerm primjeru to "grafičko sučelje kompjutera" ,dok bi sami procesi - neki su nam poznati, neki ne, bili taj programski jezik na kojem mi ljudi kao vrsta zapravo "radimo".

Istina je, doduše, da se jedino u okultnim konceptima problemu prilazi s aktivne strane, pa se ozbiljno istražuju sami putevi kojim se ide, dok je kod religija klasičnog tipa, dovoljno samo da se putuje bez nekog posebnog istraživanja. Samo putovanje izjednačava se s traganjem.. Također treba znati da skoro svako religijsko vjerovanje ima svoju okultnu i mističnu jezgru. Zbir arhetipova ne kojim je uspostavljeno to vjerovanje. Na primjer, nisu kršćani jedini koji vjeruju da je Bog došao na zemlju, nisu jedini koji vjeruju da je uskrsnuo nakom što je bio ubijen, i nisu jedini koji očekuju povratak ubijenog i uskrskog božanstva....

Sva mistična iskustva koja su ljudi opisivali su mane više ista. Simboli su slični ili se bitno ne razlikuju, najviše zavisno od kulture, ali prave razlike počinju kad doživljeno treba uobličiti i tu se pojavljuju religijska vjerovanja ili neki drugi koncepti objašnjavanja doživljene stvarnosti.

Ali i tada se simboli bore za svoje mjesto. U kršćanstvu je patrijarhalni princip i uloga muškarca dovedena skoro do krajnosti - ali vraća se simbol Velike Majke, potisnuti ženski princip ne priznaje poraz, i ravnoteža se mora ponovo uspostaviti jer  samo tako možemo funkcionirati, pa otuda se BDM toliko počinje štovati.

Princip trojstva nikako nije vezan samo za kršćanstvo.  rene Guenon u knjizi "Velika Triada" daje detaljan prikaz i poređenje kod različitih kultura pojma trojstva. ect..ect..

Čitajući na primer "Riječnik simbola" vidimo da su neke životinje obljubljenije od drugih..Za lava ili orla je i očekivati ali tu su i "obične" životinje kao što je ovan ili krava?? Žabu smo imali kod Egipćana , a i kod Abderićana.... a insekti,  zanimljivo, kod svih kultura zapravo simboliziraju demone!!



I na kraju, odgovor na pitanje čemu danas to služi.

Pa ničemu. Kao što čovjek ne mora znati programski jezik računala da bi se njime koristio  tako ne mora znati ni procese koji se odvijaju u njemu.Naravno, postoje oni koje baš to zanima... i to je to. Mene je, na primjer, iznenadila snagasimbola koji su se koristili u alkemiji. pošao sam čitati knjige o tome i bio sam blago rečeno skeptičan prema tom konceptu. Ali nigdje više ne sretoh takve simbole koji su bili "susretljiviji" vodiči i koji su tako brzo uticali na podsvijesne procese. Nešto nevjerojatno..... "




andromeda na temi "religije koje u sebi nose zlo" ....




izvrstan Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 2319274739   ... znala sam si uzet vremena pa ga ponekad ozbiljno pročitati ....izvrstan lik

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 27.01.16 20:54

orion je napisao/la:

izvrstan Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 2319274739   ... znala sam si uzet vremena pa ga ponekad ozbiljno pročitati ....izvrstan lik

odličan je bio ... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  iluzija 27.01.16 21:35

Glista je napisao/la:Metka me sjetila mojih dana forumašenja na religiji. Čim sam uletila na taj forum, bilo mi je jasno da je svima svađanje daleko omiljeniji način komunikacije nego afirmativno zagovaranje svojih stavova ili lagodna zajebancija na svoj račun i predložila sam temu za svađanje gdje će si oni kojima to leži, dati oduška bez da ih netko ometa i prijeti pravilima. Ta ideja je propala i nikome se nije svidjela ( uopće se ne čudim i zašto, lakše se utopit među morem drugih tema i postova nego priznat sebi da si svađalica ) .

Ok, rekoh, otvorit ću temu na kojoj će se forumaši prisjećati postova drugih forumaša koji su ih inspirirali ili oduševili ili na bilo koji drugi i tema je čak poprilično dugo i preživjela i neko vrijeme bila i stiki.
Pa eto, rekoh da probam i ovdje a pogotovo zato jer sam u zadnje vrijeme prokazana ko kopačica po prljavom vešu a to nisam radila. Ako i kopam po starim temama, radim to da se sjetim nekih lijepih trenutaka i inspirativnih postova a nije da ih nema .

(ovako je to izgledalo na religiji, čisto inspiracije  radi : http://forum.net.hr/forums/t/172677.aspx )
nasla sam se, i onog  fajta sa henokom. sjecam se da me je bio dojmio autor svojim erotskim pricama, i sexu kao Bozjem blagoslovu. bila su to lijepa vremena: zajebancije, svadja, onaniranja..... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3111943984

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  iluzija 27.01.16 21:47

Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:
taja je napisao/la:alaa ko bi sad to tražio... jedva stignem i ove najnovije postove upratiti
Nemam pojma di mi vrime bježi Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 2758896589, nikako ga nemam zadnjih dana

pa nemoj kopat, prepričaj ... kad si već tu, meni si ti bila super sa pizdom, alhambrom i dromsicom na prvim kultnim maškarama ... jebo vas bethoven .... umirala sam od smijeha


Turbanstyle, ahahahaa  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799

https://kultnix.forumcroatian.com/t296p510-kultni-maskembal#34370

a drugi maskembal je bio ..ono..Snežana, Tukac , kaokakao, dolce_vita, kiss_my_ass & Co. Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3776795594

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 2319274739

to je meni uletilo ko naručeno tada ... oko mene depresija, svijet mi se raspado i onda dolazila na forum opustiti se u lagodnoj zajebanciji ... doslovno ste me spasili od padanja u depresiju ... ismijala se do suza na vaše fore i sama vrtila svoje i ujutro opet bila čila i orna za nove borbe ... jebate, samo kad se sjetim na šta mi je tada život ličio ... djeca kod roditelja, kuća usred zime sa otvorenim prozorima da se žbuka suši i mogu uselit u ured, radnici mi iza leđa žbukaju a ja u vreći za spavanje na kauču sa laptopom i smijem se na glas a znam da me čeka noć u kući ko da na livadi spavam - propuh i molim boga da nema nekog nevremena Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3111943984 a ne smijem mislit o reali da me ne obuzme straah od nestajanja i propadanja ... ostala bez muža, ostala bez posla, šef me htio ajkulama bacit u agoniji pred svoju smrt, ja bez para krenula u otvaranje ureda i nemam pojma hoću li kakve pare dobit od države a natukla troškova milina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1425538829
onda si za svako postovanje. jer, trebalo je  proci sve te nedace, i ostati veselog duha, i zdrave pameti,  a to mogu samo rijetki.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 9:03

iluzija je napisao/la:
onda si za svako postovanje. jer, trebalo je  proci sve te nedace, i ostati veselog duha, i zdrave pameti,  a to mogu samo rijetki.

hvala ily ... jel ti sad jasnije zašto se meni ne svadi ... sukobit se znam al neću uvijek i sa svakim ... al je uvijek znak upitnika da li ću sukob pročitat vrijednim svog vremena ili ne, jel meni zabavan il ne ... ili ako vidim da se predugo pretače po forumu i poprima neke čudne oblike onda ću napraviti "žbang" da se privede kraju ( to sam napravila sa dijom jer je stalno upetljavala nove likove u svoju priču i bila baš nezdrava atmosfera ) ... ako ne, odem i svako toliko virnem da vidim kako to ide i nasmijem se ljudima koliko blesavi znaju bit kad ih krene ljutnja a da pojma nemaju zašto su ljuti a istresaju svega i svačega pa mi je jasno zašto je to i tebi zabavno čitati ... meni bude neko vrijeme al kad vidim da su neki ozbiljno ojađeni, onda mi bude žao tih ljudi a ne mene ... jebote, šta će mi mene bit žao kad se vamo smijem i zabavljam ???

zato sam se mirne savjesti zajebavala da je glista žrtveni jarac ... al ni to ne smijem očito Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112 al pizda smije stoputa ponoviti da su cat, sara, dromsi i pitaj boga tko još moje žrtve ... e pa onda smijem i ja vrtit zajebancije na svoj račun i biti forumski žrtveni jarac jer je meni to zaista smiješno - čuj bit forumski žrtveni jarac, jest vala neka velka žrtva ... blitva Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1658420748 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 9:05

u biti se sjetila odličnog posta jednog forumaša baš na tu temu gluvog telefona po forumima ali inače među ljudima ... al trebat će mi vremena da to nađem pa neki drugi puta ... al baš odlično sročeno i sjećam se i gdje bi to moglo biti ... sjetila se dok sam blitvi pisala post Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 9:18

iluzija je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Glista je napisao/la:

pa nemoj kopat, prepričaj ... kad si već tu, meni si ti bila super sa pizdom, alhambrom i dromsicom na prvim kultnim maškarama ... jebo vas bethoven .... umirala sam od smijeha


Turbanstyle, ahahahaa  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799

https://kultnix.forumcroatian.com/t296p510-kultni-maskembal#34370

a drugi maskembal je bio ..ono..Snežana, Tukac , kaokakao, dolce_vita, kiss_my_ass & Co. Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3776795594

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 2319274739

to je meni uletilo ko naručeno tada ... oko mene depresija, svijet mi se raspado i onda dolazila na forum opustiti se u lagodnoj zajebanciji ... doslovno ste me spasili od padanja u depresiju ... ismijala se do suza na vaše fore i sama vrtila svoje i ujutro opet bila čila i orna za nove borbe ... jebate, samo kad se sjetim na šta mi je tada život ličio ... djeca kod roditelja, kuća usred zime sa otvorenim prozorima da se žbuka suši i mogu uselit u ured, radnici mi iza leđa žbukaju a ja u vreći za spavanje na kauču sa laptopom i smijem se na glas a znam da me čeka noć u kući ko da na livadi spavam - propuh i molim boga da nema nekog nevremena Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3111943984 a ne smijem mislit o reali da me ne obuzme straah od nestajanja i propadanja ... ostala bez muža, ostala bez posla, šef me htio ajkulama bacit u agoniji pred svoju smrt, ja bez para krenula u otvaranje ureda i nemam pojma hoću li kakve pare dobit od države a natukla troškova milina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1425538829
onda si za svako postovanje. jer, trebalo je  proci sve te nedace, i ostati veselog duha, i zdrave pameti,  a to mogu samo rijetki.

Meko drkađija je to mogo zahvaljujuci svoim mastrubacijama. Po danu drko a po noci imao nocne policije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 9:20

Glista je napisao/la:  al pizda smije stoputa ponoviti da su cat, sara, dromsi i pitaj boga tko još moje žrtve ... e pa onda smijem i ja vrtit zajebancije na svoj račun i biti forumski žrtveni jarac jer je meni to zaista smiješno - čuj bit forumski žrtveni jarac, jest vala neka velka žrtva ... blitva Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1658420748 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

..Dya, Lasta, Jagoda, Tomica Bombarder, Maca, Blitwa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 9:29

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:  al pizda smije stoputa ponoviti da su cat, sara, dromsi i pitaj boga tko još moje žrtve ... e pa onda smijem i ja vrtit zajebancije na svoj račun i biti forumski žrtveni jarac jer je meni to zaista smiješno - čuj bit forumski žrtveni jarac, jest vala neka velka žrtva ... blitva Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1658420748 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

..Dya, Lasta, Jagoda, Tomica Bombarder, Maca, Blitwa...

ovo ko neki test inteligencije ... moraš nać suljeza i izbacit ga ... ili logokom nastaviti niz


nemam pojma tko je taj tomica al vidim da ga se često spominje ... neka i njega u nizu da bude i jedno muško a ne samo žeme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 9:36

Glista je napisao/la:

nemam pojma tko je taj tomica al vidim da ga se često spominje ... neka i njega u nizu da bude i jedno muško a ne samo žeme

cesto mjenja nickove a jos cesce avatare. Inace nosi plavi kaputic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 9:41

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

nemam pojma tko je taj tomica al vidim da ga se često spominje ... neka i njega u nizu da bude i jedno muško a ne samo žeme

cesto mjenja nickove a jos cesce avatare. Inace nosi plavi kaputic...

ja ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 10:44

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

nemam pojma tko je taj tomica al vidim da ga se često spominje ... neka i njega u nizu da bude i jedno muško a ne samo žeme

cesto mjenja nickove a jos cesce avatare. Inace nosi plavi kaputic...

ja ?

Bombarder, jebote...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 11:04

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

nemam pojma tko je taj tomica al vidim da ga se često spominje ... neka i njega u nizu da bude i jedno muško a ne samo žeme

cesto mjenja nickove a jos cesce avatare. Inace nosi plavi kaputic...

ja ?

Bombarder, jebote...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

opet nisam u toku ... jebat ga, sad mi nitko neće vjerovati da nisam redovno pratila forum dok me nije bilo a nisam stvarno ... tu i tamo škicnula al ne više od toga ... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

ok, znači imam još novih članova ... pa to je ok ? al kako je i taj posto moja žrtva, poima nemam Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799

da se i njemu izvinim za svaki slučaj Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931 nek mi tu napiše koje cvijeće voli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 11:14

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

cesto mjenja nickove a jos cesce avatare. Inace nosi plavi kaputic...

ja ?

Bombarder, jebote...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

opet nisam u toku ... jebat ga, sad mi nitko neće vjerovati da nisam redovno pratila forum dok me nije bilo a nisam stvarno ... tu i tamo škicnula al ne više od toga ... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

ok, znači imam još novih članova ... pa to je ok ? al kako je i taj posto moja žrtva, poima nemam Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799

da se i njemu izvinim za svaki slučaj Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931  nek mi tu napiše koje cvijeće voli

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 11:16

pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 11:32

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799  

ma Ligeja jebote, sta se pravis mutava...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 11:37

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 3114667799  

ma Ligeja jebote, sta se pravis mutava...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

ne pravim se ... otkud bih ja znala da je to ligeja ? ... al super smo primjerom pokazali kako se igra gluvog telefona ... ti pretpostaviš da ja znam i mislim  isto što i ti i nu igre Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

jel i tebe da sad stavim u niz ? ako je tomica ligeja da bude ipak  jedno muško Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931

sab bi bilo super da imam onaj post pri ruci al mi se ne da tražit ga ... ja se sjećam kako je išo i o čem je bijo ....eto, pizdo, jel se i ti sjećaš i nemoj se sad pravit mutav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 12:08

Glista je napisao/la:

sab bi bilo super da imam onaj post pri ruci al mi se ne da tražit ga ... ja se sjećam kako je išo i o čem je bijo ....eto, pizdo, jel se i ti sjećaš i nemoj se sad pravit mutav

kako se ne bi sjeco, sjecam se i ovog posta kamo li da ne bi onog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 13:13

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

sab bi bilo super da imam onaj post pri ruci al mi se ne da tražit ga ... ja se sjećam kako je išo i o čem je bijo ....eto, pizdo, jel se i ti sjećaš i nemoj se sad pravit mutav

kako se ne bi sjeco, sjecam se i ovog posta kamo li da ne bi onog...

to ti je zahvaljujuć redovnim noćnim policijama ... to mi je bilo najbolje sa malom ... kako je ona to meni lijepo objasnila da i muški imaju problema sa češćim mijenjanjem plahti kad krene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931 genijalni su mi klinci kad sve to tako prirodno prihvate ... a dok je ona sa mnom pričala o tome, sramežljiva joj kolegica čekala na stepenicama i ne usudi se uć a vidim ju kako je sva crvena u licu Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112 jedva čeka da odu van iz kuće a moja bi sad u detalje sve meni objasnila da i ja znam ... daje mi knjižicu koju je dobila i kaže kako je sestra rekla da i ja to moram pročitati da znam isto što i ona Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 14:03

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:

sab bi bilo super da imam onaj post pri ruci al mi se ne da tražit ga ... ja se sjećam kako je išo i o čem je bijo ....eto, pizdo, jel se i ti sjećaš i nemoj se sad pravit mutav

kako se ne bi sjeco, sjecam se i ovog posta kamo li da ne bi onog...

to ti je zahvaljujuć redovnim noćnim policijama ... to mi je bilo najbolje sa malom ... kako je ona to meni lijepo objasnila da i muški imaju problema sa češćim mijenjanjem plahti kad krene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931  genijalni su mi klinci kad sve to tako prirodno prihvate ... a dok je ona sa mnom pričala o tome, sramežljiva joj kolegica čekala na stepenicama i ne usudi se uć a vidim ju kako je sva crvena u licu Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112 jedva čeka da odu van iz kuće a moja bi sad u detalje sve meni objasnila da i ja znam ... daje mi knjižicu koju je dobila i kaže kako je sestra rekla da i ja to moram pročitati da znam isto što i ona Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

iskreno govoreci, nikad nisam imao nocne policije. Odvalis ga par puta dnevno i nema sanse...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 14:05

pizda je napisao/la:

iskreno govoreci, nikad nisam imao nocne policije. Odvalis ga par puta dnevno i nema sanse...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

da mi zavirit u tvoju ladicu na poslu ... tamo zasigurno cijeli novi biotop nasto, šetaju mini dinosauri i lete pterodaktili ... evolucija u malom  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931

al mogao bi ti po školama bit gost predavaš za mušku ekipu da ne vrludaju i prave nered po krevetima bar dok sami ne peru plahte Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 28.01.16 14:06

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

iskreno govoreci, nikad nisam imao nocne policije. Odvalis ga par puta dnevno i nema sanse...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

da mi zavirit u tvoju ladicu na poslu ... tamo zasigurno cijeli novi biotop nasto, šetaju mini dinosauri i lete pterodaktili ... evolucija u malom  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931

to valjda imaju oni sa slabim mjehurom pa malo pisaju malo policije dozivljavaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 14:17

pizda je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

iskreno govoreci, nikad nisam imao nocne policije. Odvalis ga par puta dnevno i nema sanse...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 684758713

da mi zavirit u tvoju ladicu na poslu ... tamo zasigurno cijeli novi biotop nasto, šetaju mini dinosauri i lete pterodaktili ... evolucija u malom  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1523192931

to valjda imaju oni sa slabim mjehurom pa malo pisaju malo policije dozivljavaju...

zato ja nemam ladica na svom stolu ... nema ladice, nema iskušenja i ja mirna Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 2 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.