kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultaši u svom najboljem izdanju

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  iluzija 28.01.16 15:48

Glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
onda si za svako postovanje. jer, trebalo je  proci sve te nedace, i ostati veselog duha, i zdrave pameti,  a to mogu samo rijetki.

hvala ily ... jel ti sad jasnije zašto se meni ne svadi ... sukobit se znam al neću uvijek i sa svakim  ... al je uvijek znak upitnika da li ću sukob pročitat vrijednim svog vremena ili ne, jel meni zabavan il ne  ... ili ako vidim da se predugo pretače po forumu i poprima neke čudne oblike onda ću napraviti "žbang" da se privede kraju ( to sam napravila sa dijom jer je stalno upetljavala nove likove u svoju priču i bila baš nezdrava atmosfera ) ... ako ne, odem i svako toliko virnem da vidim kako to ide i nasmijem se ljudima koliko blesavi znaju bit kad ih krene ljutnja a da pojma nemaju zašto su ljuti a istresaju svega i svačega pa mi je jasno zašto je to i tebi zabavno čitati ... meni bude neko vrijeme al kad vidim da su neki ozbiljno ojađeni, onda mi bude žao tih ljudi a ne mene ... jebote, šta će mi mene bit žao kad se vamo smijem i zabavljam ???

zato sam se mirne savjesti zajebavala da je glista žrtveni jarac ... al ni to ne smijem očito Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1619348112  al pizda smije stoputa ponoviti da su cat, sara, dromsi i pitaj boga tko još moje žrtve ... e pa onda smijem i ja vrtit zajebancije na svoj račun i biti forumski žrtveni jarac jer je meni to zaista smiješno - čuj bit forumski žrtveni jarac, jest vala neka velka žrtva ... blitva Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1658420748 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1619348112
znam da se volis zezati na forumu. a za svadju bas i nisam sigurna da znas. sve nesto fino odgovoris, pa oni tebi fino odgovore, pa se smijuljis iza monitora,  i taman kada se ponadam da ce postati zanimljivo,   jos se na kraju izmirite..... a nigdje dinamike.  jebo takve svadje.  tako ja pricam kada nisam ljuta.  sjecas li se probe , tpabka , i mnogih drugih sa mnom? pa lete oni, pa letim ja, pa perje leti na sve strane, i mic po mic svi se ukljuce......e to je svadja! hvata me nostalgija, pa necu dalje opisivati.  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

ne znam sto ce ko koga zaliti. nedostajala si svima i to je istina, i sada se svi kao fol  trude da se svadjaju na fino, kako bi forum ozivio.  jeste li vi svi pri sebi? ne svadja se tako. ako se ne znate svadjati, pocnite pricati o sexu.

inace, koliko sam skuzila, nikome se ne svadja. pa kada je tako, onda pipi , ti i oni koji znaju kako se to radi,  nastavite sa trojmama, pa ce ozivjeti forum, a svima ce nam biti lijepo.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 15:54

iluzija je napisao/la:
Glista je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
onda si za svako postovanje. jer, trebalo je  proci sve te nedace, i ostati veselog duha, i zdrave pameti,  a to mogu samo rijetki.

hvala ily ... jel ti sad jasnije zašto se meni ne svadi ... sukobit se znam al neću uvijek i sa svakim  ... al je uvijek znak upitnika da li ću sukob pročitat vrijednim svog vremena ili ne, jel meni zabavan il ne  ... ili ako vidim da se predugo pretače po forumu i poprima neke čudne oblike onda ću napraviti "žbang" da se privede kraju ( to sam napravila sa dijom jer je stalno upetljavala nove likove u svoju priču i bila baš nezdrava atmosfera ) ... ako ne, odem i svako toliko virnem da vidim kako to ide i nasmijem se ljudima koliko blesavi znaju bit kad ih krene ljutnja a da pojma nemaju zašto su ljuti a istresaju svega i svačega pa mi je jasno zašto je to i tebi zabavno čitati ... meni bude neko vrijeme al kad vidim da su neki ozbiljno ojađeni, onda mi bude žao tih ljudi a ne mene ... jebote, šta će mi mene bit žao kad se vamo smijem i zabavljam ???

zato sam se mirne savjesti zajebavala da je glista žrtveni jarac ... al ni to ne smijem očito Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1619348112  al pizda smije stoputa ponoviti da su cat, sara, dromsi i pitaj boga tko još moje žrtve ... e pa onda smijem i ja vrtit zajebancije na svoj račun i biti forumski žrtveni jarac jer je meni to zaista smiješno - čuj bit forumski žrtveni jarac, jest vala neka velka žrtva ... blitva Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1658420748 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1619348112
znam da se volis zezati na forumu. a za svadju bas i nisam sigurna da znas. sve nesto fino odgovoris, pa oni tebi fino odgovore, pa se smijuljis iza monitora,  i taman kada se ponadam da ce postati zanimljivo,   jos se na kraju izmirite..... a nigdje dinamike.  jebo takve svadje.  tako ja pricam kada nisam ljuta.  sjecas li se probe , tpabka , i mnogih drugih sa mnom? pa lete oni, pa letim ja, pa perje leti na sve strane, i mic po mic svi se ukljuce......e to je svadja! hvata me nostalgija, pa necu dalje opisivati.  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

ne znam sto ce ko koga zaliti. nedostajala si svima i to je istina, i sada se svi kao fol  trude da se svadjaju na fino, kako bi forum ozivio.  jeste li vi svi pri sebi? ne svadja se tako. ako se ne znate svadjati, pocnite pricati o sexu.

jebat ga ily, kurca si ti skužila šta sam ja rekla Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 ... sa mnom ti se teško posvadit jer ne pričam kad sam ljuta a rijetko sam onako pravo ljuta ... kad jesam, uvijek razlog ljutnji tražim u sebi a ne u drugima i uvijek ga i nađem ...

a sukobljavam se da riješim sukob a ne da se svađam ... al da idem na kurac ovima šta ase vole svađati, to zasigurno ... il ovima šta pišu kad su ljuti il pričaju sa mnom dok su ljuti, znam iz iskustva i iz virtuale i iz reale ... al u reali znam puknut ako mi netko predugo gura sukob u kojem ja ne vidim interesa a pretače se na moj privatni život ... a onda lete torte, stolice, ljudi ...
onda sam ka tornado i taj netko teško da će probati ponoviti iskustvo ... al na forumu to neš doživjeti od mene ... uzalud čekaš Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1619348112 probaj na nečijoj drugoj adresi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 15:56

trojme sam brisala iz arhive ... ne smijem ja tu previše jer se meni gleda kroz druge filtre nego pipiju ... tako sam na kraju završila opet samo sa par likova a to mi je onda dosadno ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Lena 28.01.16 16:40

našla sam.....kultno!!! Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

Bila je Sara jos djevojka, sjedi na trosjedu i gleda sapunicu. Preko puta nje sjedi baka. "Ajde mi bona Saro naberi jedan buke strelicija" zamoli je baka. "Kakve strelicije" kaze Sara, "vidis da gledam, pravo je napeto..." i Sara nastavi sa gledanjem. "Pusti to, to nista nije istina, ajde uberi babi buke strelicija, kako te nije sram" uzviknu baka. " Ma goni se babo" kaze Sara, "pravo se stvar raspetljava, eto sad sam saznala da su dida od Fernanda i dida od Gomeza ustvari dva dide"... "E jebote lude unuke" kaze baka, "pa to sam ti mogla i ja rec, ajde uberi baki buke strelicija jadna ne bila, kruva ne jela, kravu ne muzla, telad ne hranila"... " Ma goni se u kurac i ti i tvoje strelicije" odgovori ljutito Sara, "pusti da gledam, ionako sam pravo poumorna" "Uberi babi strelicija, uberi babi strelicija, daj strelicije kru` ti jebem" uzviknu ljutita baba. "Ma napusi se kurca, pusi kurac, cujes li!?" zaurla pomahnitala Sara... I tako je Sarina baba ostala bez buketa strelicija...ha,ha, bas bez veze...odakle su joj samo strelicije pale na pamet...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Lena 28.01.16 16:43

Sjedi Autor na Juznom polu na klupi koju je isklesao u ledu. Sjedi i gleda pingvine kako trckaraju. Vidi jednu umilnu pingvinku kako mrda dupetom stalno secuci ispred njega. Autor, vec duze u fazi nejebice, osjeti kako mu dolazi milo. Pomisli "jebiga, neka je pingvin, ko me vidi?" I stupi Autor u intimne odnose sa pingvinkom. Navecer on spava u satoru kad najednom nahrupe Eskimi, izvedu ga van i na dobrom engleskom mu kazu: "Ti jebalo pingvinih, tebe naguzis bijelim medvjedima!" I tako Autora naguzi bijeli medvjed za kaznu sto je on nategao pingvinku. Drugi dan Autor sjedi na ledu, hladi guzicu i opet vidi jednu zanosnu pingvinku. Pomisli "Jebiga, pa ako me opet i nategne bijeli medvjed, boli me, vec sam navikao." I nategne on pingvinku. Navecer on spava u satoru kad eto ti opet Eskima, izvedu ga van i na izvrsnom engleskom mu kazu: "Ti se ne opametilama, vec opet guzis po pingvinima, sad tebe guzilo Yeti!" I naguzi Autora grdosija od Yetija, sva obrasla u dlaku. Autoru napola ispale oci ali je prezivio. Slijedeci dan Autor opet na ledenjaku i hladi dupe. Ponovo zanosna pingvinka oblece oko njega. Autor pomisli "Ma jebat cu je pa kud puklo da puklo pa makar mi dupe bilo ko ementaler" i nategne on pingvinku. Navecer on spava u satoru kad upada vec poznata ekipa Eskima, izvedu ga van a Autor ih pita "A ko ce me sad jebat, da niste nasli Bigfoota?" "Ne" Kazu Eskimi na jako dobrom engleskom " Dosla nasim prijatelj Pizda, on ce da ti nabije kurcinama". I nategne Pizda Autora. Nakon toga Autor vise nikad nije jebavao pingvine. Sad mi je jasno zasto je Frida imala onaj pingvinski avatar...




Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931



i ovo


Reze Wlaya salamu-kobasicu, udubila se u posao i vrijedno radi. Za pult dolazi muskarac i kaze joj "Mala takvu kobasicu bi ti ja uvalio sa velikim gustom!" "Uvali je svojoj mami koja te rodila tako bezobraznog", mrtva-hladna odgovori Wlaya ne dizuci pogled. "A je li bi ti meni mala popusila kobasicu slicnih dimenzija i nomenklature?" upita je muskarac. "Neka ti pusi caca koji te napravija i odgojija tako glupog" odgovori Wlaya ne dizuci pogled. Tad dolazi gazda Kerum i kaze "Wlayo imam jos kobasica za tebe". "Uvali ih svojoj materi u picku, jednu po jednu da zeni ne prifali....ups..ajme gazda ja mislila...." To je bilo prije deset godina, taman kad je Wlaya trebala napredovat i otici na kruh i mlijeko...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Lena 28.01.16 16:56

moram  i ovo...
Sjede Darkica i Antonac u mobilnoj Konobi Ive na relaciji Srdoci/Blecici. Sjede, piju i cavrljaju. Svako toliko neko udje u konobu i psuje "jebem mu majku ko je ostavio onu betonsku gredicu pred vratima? Skoro sam vrat slomio!" Pridje Darkici i Antoncu, Ive i pita Darkicu "Darkice, bas sam slomio dasku za tuc meso, tvoj prijatelj ima kockastu glavu pa bi li mi ga posudila na 15 minuta?" "Ha,ha,ha" nasmije se Antonac sali. "Sta se smijes konju" kaze mu Darkica, "vidis da te provocira". "Provocira? A ja mislijo neki dobar covo pa se sali" kaze Antonac jakim hercegovackim naglaskom. Darkica ljuta ko ris sto joj se provocira kavalir, uhvati Iveta za jaja, cvrsto stisne i kaze Antoncu "Idi sad po onu jebenu gredicu sto je svugdje vuces sa sobom" Ode Antonac po betonsku gredicu, vrati se i pita "a sto cu sad?" " Je li vidis sto drzim?" upita Darkica, "vidim, drzis gazdu Iveta za jaja" odgovori Antonac. " E, kad na sekundu maknem ruke a ti ga opali svom snagom tom gredicom po njima" kaze mu Darkica. Antonac se ozari "Rado Darkice, da vidis samo kako baratam betonskim gredicama!" I tako i bi, Antonac zamahne betonskom gredicom i razvali gazda Iveta po jajima i usput polomi obje ruke Darkici. Ha,ha,ha, ovo je bas glupo, ali nisu ni Darkica i Antonac pametni...


i ovo hahahaha....


Sjedi Kreso sa drustvom u gostioni. Drustvo po vinu a Kreso po Cedeviti. Pored njega kanta vode, a Kreso iz dzepa vadi dozice Cedevite i mjesa. Pricaju oni a onda Kresi zatuli mobitel EI Nis/feat Crvena Zastava. "Ko je, ko je?" pita Kreso. Kad ono sa druge strane njegova prva i jedina ljubav, Grozdana. "Kako si Kreso, jesi jos ziv,a?" "Jesam, jesam, kako si ti, kad ces mi se vratit, popizdija sam bez tebe..." sapce joj Kreso. "Vratit? Ha,ha, prije bih se bacila pod vlak, jebate, bog da sam te se risila, nit znas jebat, nit si pokusa!" "Nemoj tako, ja nociman ne spavan, ajde mi se vrati, sad imadu one Vijagre..." sapce Kreso. "Ma goni se budaletino, samo sam tila cut jel jos postojis ili te neko ubija!" rece Grozdana i prekine. "Ko te zva?" pita Kresu drustvo. "A jedna od bivsih" kaze Kreso, "jeba pa ostavija, veli da ne moze bez mene, pomislja na najgore!" "Kako ti se zove ta?" pita drustvo. "Grozdana" kaze Kreso. "A lipa li imena..." vele oni, "Je" veli Kreso, "sve su moje cure bile lipe i imale lipa imena". Pricaju oni dalje, Kresi se dinsta Cedevita kad mu opet zazvoni mobitel. "Druze Kreso ja sam, drugarica Milica, sta se to zbiva, sta nam je ostalo od nase Juge Kreso, sta?" "Pusti me, ja san van sebe, lipi dani.." sapce Kreso. "Secas li se Kreso kad smo stafetu skupa nosili, kose nam se vijorile a mi mladi, pravi komunisti i omladinci!" "Da sican...sav se najezin kad se sjetin, sve me crnci podilaze..." sapce Kreso. Ispricali se oni, nostalgija je tekla bujicama... Pita drustvo Kreso ko je to bio. "Ma neka Buga, hrvatica prava, bili skupa u pritvoru kad smo pivali Vilu Velebita. Poslin osnovali HDZ sirom otoka, lipa vrimena..." prica Kreso. Drustvo dalje po vinu a Kresi se legu zabe u zelucu od silne Cedevite, kad opet zazvoni mobitel, mehanicar... "Kreso, evo ti nekako skrpao oni lezaj na Stojadinu. Samo pazi, nemoj jako lupat vratimin jer ce ti ispast oba dva prednja kotaca" kaze mehanicar. "Ma super" veli Kreso, "triba mi ka kruh, koliko san ti duzan?" "Ma sta duzan, dat ces za pivu, sta cu ti uzest za tu krntiju..." kaze mehanicar. Kreso zahvali a drustvo pita ko je to bio. "Mehanicar, popravija mi Cherokee, popravak 20.000 kuna ali mi ni zal, vridi zlata, od Splita do Rijeke, ako potrifin zeleni val, san za 25 minuta i jos procitan knjigu kod Zelenog hrasta", veli Kreso. "Pa sta na magistrali imadu semafore?" pita jedan. "A nego sto nego semafore, ko bi stavija tolike saobracajce da reguliraju..." odgovara Kreso. "Da san jucer umra to ne bi zna..." kaze Kresin kumpanjo zbunjeno. Ne da mi se dalje jer mi se gade tolike lazi....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Lena 28.01.16 16:57

za kraj....ova crtica iz života solina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

Postavljaju Oldie i Antonac spomenik Juri i Bobanu u Solinu. "Ajde Antonac, postavi tu betonsku gredicu a na nju cemo plocu". "Ocu" kaze Antonac, "cas posla, vidi kako baratam betonskim gredicama..." . To kaze i pocne vrtiti betonsku gredicu u ruci. Losa statika je ucinila svoje i Antonac opizdi Oldiea izbivsi mu prednje zube. "Jefem te lufog u glafu kofkaftu" povice ljutito Oldie. "Vifis fto fi mi ufinio!? Da fi jefem sufce kfafo!" Antonac nekako smiri Oldiea pravdajuci se da je sve stvar treme. Postavili plocu i Antonac krene klesati imena. "Sto da napisem Oldie, je li borcima NOB-a zahvalni Solinjani"? "Jefali te bofci NOF-a, to su kofunjafe, pifi, Jufe i Fofan Fanfetic, hfafski fodoljufi"... "Evo,evo, dakle Jufe i Fofan Fanfetic..." "Ma ne Jufe i Fofan, nego Jufe i Fofan" kaze ljutito Oldie. "Pa to i pisem, eto, Jufe i Fofan..." "Ma ne fako, to ja fako pfifam jef si mi ifbio pfednje zufe, ti napifi Jufe i Fofan!" "Evo napiso ja, Jufe i Fofan Fanfetic, ali da me jebes ako sam kad cuo za njih!" kaze Dugopoljac. "O jefem fe fifote!" uzviknu ocajni Oldie, inace iz Solina. U taj cas naleti policijska patrola. "Sto se radi ovdje, je li momci?" "Sefamo po sfjefem fraku" kaze Oldie. "Postavljamo spomenik nekom Jufi i Fofanu, da me jebete ako sam ikad cuja za njih" kaze Antonac inace iz Dugopolja. "O jefem fe fifote" ponovi ocajni Oldie.. "Spomenik je li?" kaze murija i udri po dvojici bijednika. Na balkonu Smilja stavlja rublje susiti i drzi Bubija. "Mama evo mulija mati po caci" kaze mali Bubi. "Neka mlati" kaze Smilja, "zasluzija je jebem li ga ludog!" "`ebiga..." kaze Bubi... To je samo jedna crtica iz nocnog zivota Solina, grada u cijem predgradju zive Wlaya, Kreso, Papalina i jos neki...
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 17:46

Lena je napisao/la:za kraj....ova crtica iz života solina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

Postavljaju Oldie i Antonac spomenik Juri i Bobanu u Solinu. "Ajde Antonac, postavi tu betonsku gredicu a na nju cemo plocu". "Ocu" kaze Antonac, "cas posla, vidi kako baratam betonskim gredicama..." . To kaze i pocne vrtiti betonsku gredicu u ruci. Losa statika je ucinila svoje i Antonac opizdi Oldiea izbivsi mu prednje zube. "Jefem te lufog u glafu kofkaftu" povice ljutito Oldie. "Vifis fto fi mi ufinio!? Da fi jefem sufce kfafo!" Antonac nekako smiri Oldiea pravdajuci se da je sve stvar treme. Postavili plocu i Antonac krene klesati imena. "Sto da napisem Oldie, je li borcima NOB-a zahvalni Solinjani"? "Jefali te bofci NOF-a, to su kofunjafe, pifi, Jufe i Fofan Fanfetic, hfafski fodoljufi"... "Evo,evo, dakle Jufe i Fofan Fanfetic..." "Ma ne Jufe i Fofan, nego Jufe i Fofan" kaze ljutito Oldie. "Pa to i pisem, eto, Jufe i Fofan..." "Ma ne fako, to ja fako pfifam jef si mi ifbio pfednje zufe, ti napifi Jufe i Fofan!" "Evo napiso ja, Jufe i Fofan Fanfetic, ali da me jebes ako sam kad cuo za njih!" kaze Dugopoljac. "O jefem fe fifote!" uzviknu ocajni Oldie, inace iz Solina. U taj cas naleti policijska patrola. "Sto se radi ovdje, je li momci?" "Sefamo po sfjefem fraku" kaze Oldie. "Postavljamo spomenik nekom Jufi i Fofanu, da me jebete ako sam ikad cuja za njih" kaze Antonac inace iz Dugopolja. "O jefem fe fifote" ponovi ocajni Oldie.. "Spomenik je li?" kaze murija i udri po dvojici bijednika. Na balkonu Smilja stavlja rublje susiti i drzi Bubija. "Mama evo mulija mati po caci" kaze mali Bubi. "Neka mlati" kaze Smilja, "zasluzija je jebem li ga ludog!" "`ebiga..." kaze Bubi... To je samo jedna crtica iz nocnog zivota Solina, grada u cijem predgradju zive Wlaya, Kreso, Papalina i jos neki...

A ja poput židova koji su pokrali sumerane pa kršćana koji su pokrali židove pa muslimana koji su pokrali kršćane pa... Uglavnom, iskoristio navedenu epizodu u svojoj (nedovršenoj) baici. Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931
https://kultnix.forumcroatian.com/t75-red-demigod-sabrana-djela#5259



"- Fofaf fan, foffofine! - prene Ibru glas iz razmišljanja - faf ife fijefefi fuf?
Digne Ibro pogled kad pred njim dvojica kršnih momaka, jedan drugom do uha.
Misli si Ibro, jal su to kondukteri, jal drumskijeh razbojnici.
Kondukteri nisu, zaključi Ibro, nemaju busa; drumskijeh razbojnici nisu,
već bi ga opljačkalo. Već to moraju biti putnici kano što je i on!
- Što on to govori? - poluglasno promrmlja Ibro.
-A, šjor, ne slušajte ga. Fali mu desetak zubiju pa ga je teže razumiti. Pita je kad će autobus? - javi se viši muškarac, neobično četvrtaste glave.
- Inače, ja san Ante, ali svi me zovu Antonac, a moj kumpanjo se zove Oldie. - doda on pruživši ruku.
- Ibro. - prihvati starina ruku - I ne znam kad ide autobus. Sve se mislim da ću pješice.
- Ajde, pa ćemo i mi s vami.
- E! - doda Oldie.
I tako - polako po cesti koja promet nije odavno vidjela, njih trojica
upute se prema velebnom gradu Nethaeru - kako je po novom prozvan (njima
poznatijim pod starim imenom Titov Iskon, op. a.).
Dok su hodali,  Ibro ispripovjedio cijelu svoju tužnu storiju - i kako je kolona vojske
prošla kroz selo, kako se probudio u kolibi samo s Martinom i Zeevom, a
bez Ljeposave, kako je kasnije otkrio da su mu ta dvojica popila svu
rakiju dok je bio u nesvijesti, kako je odlučio krenuti u potragu, kako
je ugazio u kukuruzištu te kako je naletio na njih.
- I tako vam to bijaše. A, reci mi, jel tvoj prijatelj takav od djetinjstva? - upita on pokazavši glavom na Oldija.
- A, ne. To mu je od baluna. - veselo će ANtonac.
- E! - potvrdi Oldie.
- Pa kako od baluna?
- A igrali smo na male branke... - počne Antonac.
- E! - složi se Oldie.
- Ali nismo imali balun pa smo igrali s mojin betonskin gredicam - ja sam van majstor za betonske gredice inače.
- E! - kimnne Oldie.
- I onda je jadničak odlučija zabit gol glavon. - uzdahne Antonac.
- E! - tužno će Oldie."

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  antonac 28.01.16 18:09

disi rede kuco stara.... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 29xutcyKultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 19:34

antonac je napisao/la:disi rede kuco stara.... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130
Tu cam, tu cam... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 20:10

Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3114667799  
Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Jebate.Toga se izgleda samo ti  sjećaš drugi nitko.I kako je bilo kad si se probudila.Polizala rane po navici ? Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 20:13

Tempera3_ je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3114667799  
Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Jebate.Toga se izgleda samo ti  sjećaš drugi nitko.I kako je bilo kad si se probudila.Polizala rane po navici ? Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984

zato si se i javila za demantij ... jer se ne sjećaš Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 to obično ljudi rade po forumima Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 28.01.16 20:22

Glista je napisao/la:
Tempera3_ je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3114667799  
Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Jebate.Toga se izgleda samo ti  sjećaš drugi nitko.I kako je bilo kad si se probudila.Polizala rane po navici ? Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984

zato si se i javila za demantij ... jer se ne sjećaš Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931  to obično ljudi rade po forumima
 Imal još kakvih dogadjaja što si sanjala?Mislim s obzirom da sam ti ja idol sumnjam da nije još kakvih snova bilo  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  iluzija 28.01.16 23:13

Tempera3_ je napisao/la:
Glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

voli jako dlakave muskarce sa jako dubokim glasom. Da vidi Bigfoota odma bi se zenila...Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713

a onda je ziher tempera ... sjećam se da sam joj takve podmetala na starom forumu pa je plazila jezik do poda a i glumila jeednom jednog takvog i upucavala joj se ... šta, opet uletila ?

a ja se čudim što se blitva prepala mene Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3114667799  
Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984 Jebate.Toga se izgleda samo ti  sjećaš drugi nitko.I kako je bilo kad si se probudila.Polizala rane po navici ? Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984
ja te se sjecam . cmoki me u dupe.. Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 29.01.16 0:16

našla dio posta koji govori o gluvom telefonu ... mubarak na onoj svojoj temi

BTW A LUCIDNI IMAJU TENDENCIJU MISLIT DA SU NORMALNI,A NORMALNI DA SU LUCIDNI,A PRAVA ISTINA JE DA SMO SVI I LUCIDNI I
NORMALNI U ISTOM,, ALI  RAZLICITIH OMJERA ,A I PONEKAD PONEKI FRAGMENTE LUCIDNOSTI POTISKUJU I ZAMJENJUJU PSEUDO GOTOVIM
PROIZVODIMA STO IM SERVIRA KULTURA,STO IH CINI PSEUDO-NORMALNIMA......A I KAD LUCIDNOST POSTANE ETIKETA IZGUBI SVOJ SMISAO,ISTO KO
STO NAPRIMJER PLEMENITOST IZGUBI SVOJU SVRHU SAMU PO SEBI KAD JE SE INSTITUCIONALIZIRA....JER,POSTOJI LI UOPCE RAZLIKA U
POJMU NORMALAN-LUCIDAN,,,ONI KAD SE SPOJE,ONI SE MEDJUSOBNO ANIHILIRAJU----......MEDJUIM ,,  DOPIZDILE MI KATEGORIJE
,I UMOLJEVAM DA ME SE OSLOBODI KATEGORIZIRANJA,BAREM U SVOM MISAONOM PROCESU,//A I JA VAMA DAJEM ODRJESENJE//7A NA FORUMU ZNAM DA
SE NE MOZE JER SE KORISTI ALATKA ZVANA ---JEZIK------A RIJECI SU SKUCENE,,,INDIREKTNE,,DJELUJU POSREDNICKI,,I  UTOM PRIJENOSU OD
AKTERA DO AKTERA,---U PRVOM AKTERU OPTERETE SE VLASTITIM ASOCIJACIJAMA,ISKUSTVIMA, I JOS NEKIM VRAGOVIMA,,,A ZATIM KAD SE
PRENESU NA DRUGOG AKTERA,GUBE ZNACAJ KOJI IM JE PRIDAO PRVI AKTER,A DRUGI AKTER IM PRIDODAJE SVOJE
ASOCIJACIJE,,ISKUSTVA,,,I ONDA SE DESI KURSLUS,JER DRUGI AKTER TOTALNO DEKONSTRUIRA POJAM PRVOG AKTERA,,,JER JE PRIMIO
PAKET ZVAN RIJEC,RJECI-RECENICE,POJMOVNO VRLO MUTAN ZA NJEGA,,,PAKET KOJI SE RASPE CIM IZADJE IZ PRVOG AKTERA.......
,ALI ZLO LJUDSKOG RODA JE STO IH IPAK MORAMO KORISTIT DOK NE UCINIMO MOGUCOM TELEPATIJU /// DIREKTNU KOMUNIKACIJU PUTEM
EMOCIONALNO-APSTRAKTNIH TVORBI,,,TO CE BIT ERA POTPUNOG LJUDSKOG RAZUMJEVANJA,NADASVE,VRLO DOSADNA ERA......,,,I SVIDJA MI SE STO VEC
POSTOJI RIJEC //TELEPATIJA// ZA NESTO STO JOS NE POSTOJI....TAKO U NEKIM JEZICIMA NE POSTOJI RIJEC ZA NESTO STO POSTOJI,,I ONDA
AKO SE RADI O LJUDSKIM OSOBINAMA KOJE NEMAJU RIJEC ZA TO,ONE SU DOSTA I NEOSVJESTENE----

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  pizda 29.01.16 9:09

Lena je napisao/la:za kraj....ova crtica iz života solina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

Postavljaju Oldie i Antonac spomenik Juri i Bobanu u Solinu. "Ajde Antonac, postavi tu betonsku gredicu a na nju cemo plocu". "Ocu" kaze Antonac, "cas posla, vidi kako baratam betonskim gredicama..." . To kaze i pocne vrtiti betonsku gredicu u ruci. Losa statika je ucinila svoje i Antonac opizdi Oldiea izbivsi mu prednje zube. "Jefem te lufog u glafu kofkaftu" povice ljutito Oldie. "Vifis fto fi mi ufinio!? Da fi jefem sufce kfafo!" Antonac nekako smiri Oldiea pravdajuci se da je sve stvar treme. Postavili plocu i Antonac krene klesati imena. "Sto da napisem Oldie, je li borcima NOB-a zahvalni Solinjani"? "Jefali te bofci NOF-a, to su kofunjafe, pifi, Jufe i Fofan Fanfetic, hfafski fodoljufi"... "Evo,evo, dakle Jufe i Fofan Fanfetic..." "Ma ne Jufe i Fofan, nego Jufe i Fofan" kaze ljutito Oldie. "Pa to i pisem, eto, Jufe i Fofan..." "Ma ne fako, to ja fako pfifam jef si mi ifbio pfednje zufe, ti napifi Jufe i Fofan!" "Evo napiso ja, Jufe i Fofan Fanfetic, ali da me jebes ako sam kad cuo za njih!" kaze Dugopoljac. "O jefem fe fifote!" uzviknu ocajni Oldie, inace iz Solina. U taj cas naleti policijska patrola. "Sto se radi ovdje, je li momci?" "Sefamo po sfjefem fraku" kaze Oldie. "Postavljamo spomenik nekom Jufi i Fofanu, da me jebete ako sam ikad cuja za njih" kaze Antonac inace iz Dugopolja. "O jefem fe fifote" ponovi ocajni Oldie.. "Spomenik je li?" kaze murija i udri po dvojici bijednika. Na balkonu Smilja stavlja rublje susiti i drzi Bubija. "Mama evo mulija mati po caci" kaze mali Bubi. "Neka mlati" kaze Smilja, "zasluzija je jebem li ga ludog!" "`ebiga..." kaze Bubi... To je samo jedna crtica iz nocnog zivota Solina, grada u cijem predgradju zive Wlaya, Kreso, Papalina i jos neki...

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713 ova mi je posebno draga jer predstavlja svojevrsni vremeplov kultnih. Tu je Bubi jos beba koja tek pomalo brblja, zatim, desijo se incident u Solinu sa otkrivanjem spomenika juri i bobanu a uz to, nekako mi logicno da Oldie nema prednjih zubiju. Uz to, Antisa je dan prije napisao kako mu Bubi na nesto odgovorijo sa "ebiga". Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 Sve je to inkorporirato u ovu pricu i zato je mogu razumjeti u potpunosti samo ucesnici tog vremena...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  antonac 29.01.16 15:56

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:za kraj....ova crtica iz života solina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130
Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713 ova mi je posebno draga jer predstavlja svojevrsni vremeplov kultnih. Tu je Bubi jos beba koja tek pomalo brblja, zatim, desijo se incident u Solinu sa otkrivanjem spomenika juri i bobanu a uz to, nekako mi logicno da Oldie nema prednjih zubiju. Uz to, Antisa je dan prije napisao kako mu Bubi na nesto odgovorijo sa "ebiga". Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 Sve je to inkorporirato u ovu pricu i zato je mogu razumjeti u potpunosti samo ucesnici tog vremena...

a tai mali bubi sad ima valjda 12 godina i skoro je visi od cmilje.....buy d vej, ona nosi njegove cipele..... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 29xutcyKultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 29.01.16 17:47

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:za kraj....ova crtica iz života solina  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130
Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713 ova mi je posebno draga jer predstavlja svojevrsni vremeplov kultnih. Tu je Bubi jos beba koja tek pomalo brblja, zatim, desijo se incident u Solinu sa otkrivanjem spomenika juri i bobanu a uz to, nekako mi logicno da Oldie nema prednjih zubiju. Uz to, Antisa je dan prije napisao kako mu Bubi na nesto odgovorijo sa "ebiga". Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 Sve je to inkorporirato u ovu pricu i zato je mogu razumjeti u potpunosti samo ucesnici tog vremena...

a tai mali bubi sad ima valjda 12 godina i skoro je visi od cmilje.....buy d vej, ona nosi njegove cipele..... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 11484130

A sad meni jasno otkud mi to i zašto svog malog nećaka zovem bubi... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 29.01.16 18:00

U kuratz - kriva tema... Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 02.02.16 23:08

ovo mi je žao da se pogubi u moru tekstova

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:

Priznajem!

Svako jutro se budim - u inat Hrvatskoj.
Prije umivanja gledam u špigl i 666 puta ponovim "Mrzim Hrvatsku" (zato jer sam i sotonist, narafski!)
Kad izlazim iz kuće - nakon što obredno spalim hrvatsku zastavu na kućnom pragu, a pepelom pomažem svoj masonski prsten - gledam je li tko od susjeda vani tako da mu mogu opsovati hrvatsku majku, hrvatsku vladu, hrvatskog karamarka ili bilo koji hrvatski quratz. Može i pichku.

Na semaforu uvijek prelazim na crveno - trebam li odgovoriti zašto? Ako mi u ured dođe neka stranka koja kaže bilo što pozitivno o Hrvatskoj, izbacim je kroz prozor. Zayebano je samo što se radi o prizemlju.

Namjerno uokolo po facebook profilima pišem prijetnje smrću drugima poput sebe pretvarajući se da sam Hrvat-desničar. Namjerno sam i sustavno uništavao hrvatsku ekonomiju još od 90-ih naovamo samo da bih optužio jadne desničare - no to nije ništa prema svim onim ljudima koje sam pobio po logorima, selima i gradovima u 2. svjetskom ratu samo da bih svalio krivnju na nevine ustaše, četnike, naciste...

Izbrisao sam IZ ZLOBE tekst opere "Nikola Šubić Zrinski" gdje je Zajc stavio "Za dom spremni" da bih diskreditirao hrvatsku ustašku nejač.

Osim što sam ateist, sotonist, mason i nehrvat još sam i židov - gori sam od oba Goldsteina zajedno. Spaljujem crkve svaki vikend - osim za Uskrs i Božić jer onda prinosim ljudske žrtve Sotoni ili sam na partiji bele kod Belzebuba.

Imao sam nebrojeno mnogo veza samo da bih što više Hrvatica seksualno iskoristio - dobro, bilo je tu i drugih nacionalnosti, ali sigurno su se i one htjele izjasniti kao Hrvatice samo da ih je netko pitao.

Ja sam izmislio priče o svećenicima pedofilima jer ništa mi nije draže nego kad skromni svećenik koji jedva krpa kraj s krajem od prvog do prvog mora bježati pred bujicom novinara.

Ja sam naveo Mamića i Bujanca na kokain, ja sam naveo Bandića na profiterstvo, ja sam prodao INA-u i podvalio Sanaderu, ja sam opljačkao građane preko T-COM-a utrostručivši im cijene, a prethodno zaradivši novcena prodaji i ostavio jadnog Mudrinića da se pati.

Ja sam vršio političke likvidacije pa optužio vlast za to: ubio sam sindikalista Krivokuću, ubio sam Levara, obitelj Zec, Paradžika, Kraljevića...

Ja sam sklopio tajni savez s Miloševićem o podjeli Bosne - toliko tajan da za njega znaju i u Zimbabveu. Ja sam švercao naftu bosanskim Srbima i onda zaradu dijelio među HDZ-ovcima. Ja sam poslao hrvatsku vojsku da ratuje u BIH.

Ja sam prepisivao diplomske radove polovici hrvatskih političara i plaćao i kupovao im diplome. Ja prebrojavam krvna zrnca svakom tko nije na desnici, a onda - poput kukavičjih jaja - podvaljujem to desnici.

Ja sam taj koji širi laži o tome kako su u 5 godina HDZ i njegova horda pokrali ono što je stvarano 50 godina - jer, ZNA SE - u doba "mraka" ništa nije bilo stvoreno. SVa bogatstva stvorio je Franjo dok je rekao "Neka bude svjetlost! I bi svjetlo - prvi dan..."

Ja sam stvorio ovu sirotinju koja kopa po kontejnerima jer nema mi dražeg od toga da Hrvati nemaju što jesti - zato sam i uništio na stotine firmi, a onda optužio nevinu dječici - Kutlu, Gucića, Todorića, Rajića...

Kad idem na gablec, na sve stavljam kečap - jer je crven! Usput uvijek prebijem pokojeg Roma ili kakvog prosjaka pa optužim nekog od znanaca - bogobojaznih Hrvata katolika.

Provociram sve oko sebe jer se usuđujem usred Prigorja, Zagorja, Međimurja i Podravine reći "Kaj" umjesto "Šta" i to činim svaki dan.

Razbijam šoferšajbe svim autima sa srpskim registracijama tako da opet svi pišu o huliganskoj Hrvatskoj. Ja sam nagovorio Kolindu I Karamarka da im anjbolji prijatelji budu fašisti Orban i četnici Nikolić i Vučić - jer ja sam srbočetnikokomunističkomasonskosotonističkištovećsvene smeće!

Već desetljećima u vodu ubacujem kemikalije samo da Hrvatice i Hrvati budu što neplodniji i da izumru. Sakrio sam krunu kralja Tomislava da ne bude dokaza kako je okrunjen na Duvanjskom polju. Ukrao sam državnu blagajnu pa pobjegao s hrvatskim novcem - u više navrata - pa optužio jadničke Pavelića, Sanadera...

Dok sam vozio auto, trudio sam se svaki mjesec pregaziti bar jednog Hrvata - najperspektivnijeg po mogućnosti - predsjednika ogranka Mladeži HDZ-a ili člana U ime obitelji.

Omiljeno voće mi je BREskva, na toalet papiru imam isprintane likove svih članova vlade, velikana HDZ-a i hrvatske povijesti.

Od novčanica sa Starčevićem radim rizle jer mi se gadi otac domovine, ali ne i trava.

Kad neki desničar prijeti nekome smrću ili daje izjave neprimjerene za moderno civilizirano društvo to je zato jer mu ja držim obitelj kao taoce.

Tuđma, a ni Šušak nisu umrli prirodnom smrću - ja sam ih ubio. Tajne službe i Karamarko pokušavaju to prikriti.

Već desetljećima se marljivo trudim blatiti Međugorje tako da ga se ni jedan papa ne usudi priznati. Gotovo cijelo stoljeće šaljem laži u Francusku, Britaniju, Rusiju i druge zemlje tako da bi njihovi mediji mogli pisati o nacionalizmu, zatucanosti i ostalim negativnostima u Hrvatskoj.

A kad idem spavati, na cijelom svom surround systemu - pojačano do daske - puštam snimljene svoje uzvike "Mrzim Hrvatsku!" tako da nitko u ulici, a ni šire ne može spavati.


"...Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game..."


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 02.02.16 23:09

odličan Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713
drago mi je da ga viroza ne popušta  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 03.02.16 14:19

btw je napisao/la:odličan Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 684758713
drago mi je da ga viroza ne popušta  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931

da hoće kihnut pa da se i drugi zaraze tom virozom

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 03.02.16 16:13

Aaaaaa...Aaaaaa...Aaaaaa-pćiha!!! Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 56160669

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Yehudi 03.02.16 18:07

Odličan tekst. Pročita sam ga u dahu a planiram ga naučiti napamet. Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Gost 03.02.16 18:29

JeboPlanetKojiSFRJNema je napisao/la:Aaaaaa...Aaaaaa...Aaaaaa-pćiha!!! Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1523192931 Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 56160669
ako sad netko kaže nazdravlje, satrat ću ga  Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 1384857964

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultaši u svom najboljem izdanju - Page 3 Empty Re: Kultaši u svom najboljem izdanju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.