kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 20.03.16 12:37

Glista je napisao/la:


ha ha ha ... ovo mi je najbolje ... najveća svađalica i tračerica kultnih sad igra svoj tapdance .... darla, ne seri ... preprozirna je tvoja igra ... pa vidi se kad se uključuješ u teme i na forume koje inače zaobilaziš čak i kad se otvaraju kultne teme

Wajter raport - Page 24 3254918042

Wajter raport - Page 24 1523192931 Wajter raport - Page 24 1523192931 Wajter raport - Page 24 1523192931

Prejebno, ego mi je sve veci i veci ... nemoj stat sad jebiga, razocarat ces me  Wajter raport - Page 24 1619348112

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 20.03.16 12:39

btw je napisao/la:



(eo ovako se bacaju kosti  Wajter raport - Page 24 2634474203 )

Sad bi valjalo i grah baciti  Wajter raport - Page 24 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.03.16 14:25

Mene je ovo s listom podsjetilo na.. :-D



Srezali su onaj dio kad sav razjaren veli: Zec, gadis mi se! :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.03.16 14:56

Kad bi ti seoska babo, tetko, znala cega sve mene nije sram, kolpalo bi te Wajter raport - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 20.03.16 15:05

Wajter raport - Page 24 1f442  Wajter raport - Page 24 1f631

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 8:59

kisa, nakon liepog vikenda, kisa. Izadjes van a ono mokro a nista se ne cuje, samo muk i lavez pasa kasan (Bobi iz sigurnosti kuce laje da opravda stan, hranu i vodu). Ispred vrata me ceka macka bez imena na koju sam vise puta stao nego li sto nisam. Jednostavno ima nevidjenu sposobnost da se podvuce ispod noge koja se upravo treba spustit. Ne mos je izbjec ni trikovima pa vise i ne pokusavam. Posljedica tog je da je razvila prilagodbu do savrsenstva, sve je niza ali sira i stabilnija.
To sve pisem sa posla dok mi se lijepa koleginica blazeno smijesi surfajuci na svoju stranu. Negdje oko marende ce skuzit da osim virtualnog postoji i realan svijet i to mi savrseno pase. Da me svako jutro doceka sa buicom rijeci ja bi je tuko. Ovako je bolje i meni i njoj...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 9:02

darla je napisao/la:Sto je ovo opet imamo prozivke zasto koga nema?  Wajter raport - Page 24 1619348112

Ja sam se malo isla jebavati u Ercegovinu, jebiga ne mogu tipkati i Ercegovca sekualno iskoristavati, pa je trebalo i do Medjugorja svratiti, sve te grijehe ispovijediti, a onda je trebalo i na poslu nadonknaditi neke stvari, tako da jebiga eto necu vise  Wajter raport - Page 24 3114667799

mora da si fanj zagorita kad si potegla toliki put zbog jebavanja, meni tesko do ducana skocit...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 9:14

ligeja je napisao/la:

Stvarno? Zanimaju te kristali? Odlicno! :-) Je, je, bila je jedna, ali ima tome vec dosta godina. Mama bi je povremeno obilazila i nabavljala si one kristalice za lancic. U to vrijeme, nimalo nisam obracala paznju na tu njenu zanimaciju, ali nasla sam se nekoliko puta s njome pored tih lijepih komada. Nedavno mi se probudila znatizelja pa malo istrazujem. Za pocetak, nabavila bih si Mjesecevo kamenje, opsidijan i tzv. fantom kristal.


Wajter raport - Page 24 1523192931 ti vec napravila i popis i prilicno optimisticki nastupas. Posto napominjes "za pocetak" mislim da ces ipak morat skocit do Trsta, imas ducan sa kristalima u kojem nema cega nema. Od manjih komada do kristalnih zidnih obloga. Nekad je ovdje u centru bio ducancic Luc u kojem se znalo nac svako toliko po nesto. Sad je mislim ostao samo jedan u RI, na drugom katu i nadje se tu i tamo kakav komad ali nije bas da mozes birat. Mjesecev kamen zaboravi a opsidijan i gorski kristal (pretpostavljam da je to taj fantom kristal) se vec zna nac. Cini mi se da to biras prema nekim ljekovitim svojstvima, vjerojatno vezanim uz horoskopski znak. Ako vec vjerujes u to onda su ti dovoljni ametist i gorski kristal, povoljno djeluju na sve znakove horoskopa...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 21.03.16 10:03

Kao i kod Pizde

kiša
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.16 10:14

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Stvarno? Zanimaju te kristali? Odlicno! :-) Je, je, bila je jedna, ali ima tome vec dosta godina. Mama bi je povremeno obilazila i nabavljala si one kristalice za lancic. U to vrijeme, nimalo nisam obracala paznju na tu njenu zanimaciju, ali nasla sam se nekoliko puta s njome pored tih lijepih komada. Nedavno mi se probudila znatizelja pa malo istrazujem. Za pocetak, nabavila bih si Mjesecevo kamenje, opsidijan i tzv. fantom kristal.


Wajter raport - Page 24 1523192931 ti vec napravila i popis i prilicno optimisticki nastupas. Posto napominjes "za pocetak" mislim da ces ipak morat skocit do Trsta, imas ducan sa kristalima u kojem nema cega nema. Od manjih komada do kristalnih zidnih obloga. Nekad je ovdje u centru bio ducancic Luc u kojem se znalo nac svako toliko po nesto. Sad je mislim ostao samo jedan u RI, na drugom katu i nadje se tu i tamo kakav komad ali nije bas da mozes birat. Mjesecev kamen zaboravi a opsidijan i gorski kristal (pretpostavljam da je to taj fantom kristal) se vec zna nac. Cini mi se da to biras prema nekim ljekovitim svojstvima, vjerojatno vezanim uz horoskopski znak. Ako vec vjerujes u to onda su ti dovoljni ametist i gorski kristal, povoljno djeluju na sve znakove horoskopa...Wajter raport - Page 24 684758713

Hvala na savjetima! Pogledam na drugom katu sto se nudi, a ti, ako se sjetis, priviri danas ima li tete na pijaci. :-) Luc je bio zgodan ducancic. Znala sam si nesto ondje i uzeti, ali cijene su obicno bile malo visoke. Steta sto se u to vrijeme nisam zanimala za kristale. Imam poveci neobradjeni komad ametista i kamencugu narancastog kalcita. Ove koje sam navela za nabavku nisam birala prema astroloskom znaku, vec snu u kojem su mi se pojavili. Rekoh si, hajde da poslusam. Privukli su me zbog utjecaja na zdravstveno stanje kad sam potrazila njihova svojstva. Fantom kristal je, zapravo, kristal u kristalu i ne mora nuzno biti gorski.. Primijetih da se gorski stalno spominje i da on najcesce puni ostale.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 21.03.16 10:33

pizda je napisao/la:


mora da si fanj zagorita kad si potegla toliki put zbog jebavanja, meni tesko do ducana skocit...Wajter raport - Page 24 684758713


Vis nisam tako razmisljala, ja to sebi tumacim da mi pase pa mi nije nis tesko  Wajter raport - Page 24 1523192931

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 10:38

ligeja je napisao/la:

Hvala na savjetima! Pogledam na drugom katu sto se nudi, a ti, ako se sjetis, priviri danas ima li tete na pijaci. :-) Luc je bio zgodan ducancic. Znala sam si nesto ondje i uzeti, ali cijene su obicno bile malo visoke. Steta sto se u to vrijeme nisam zanimala za kristale. Imam poveci neobradjeni komad ametista i kamencugu narancastog kalcita. Ove koje sam navela za nabavku nisam birala prema astroloskom znaku, vec snu u kojem su mi se pojavili. Rekoh si, hajde da poslusam. Privukli su me zbog utjecaja na zdravstveno stanje kad sam potrazila njihova svojstva. Fantom kristal je, zapravo, kristal u kristalu i ne mora nuzno biti gorski.. Primijetih da se gorski stalno spominje i da on najcesce puni ostale.

nisam danas vidio nista slicno zeni sa kristalima Wajter raport - Page 24 684758713. Opcenito je ponedjeljkom prorijedjena trznica, danas pogotovo jer je lose vrijeme. U biti sumnjam da se ta zena uopce pojavljuje jer nije vrag da je ne bi skuzio do sada. Raspitat cu se sutra malo jel je ko vidio. Je, gorski kristal je bazni i uvijek je u kombinacijama sa ostalim kristalima kojima dodje kao neka logistika...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 21.03.16 10:38

Inace ovdje nesto sucmurasto, ali prilicno toplo, najavili za slijedece dane kisu neku.

Pipojac sto je ametist za sve znakove? Ono sto sam ja citala bilo je za par, a gorski da je univerzalan.

Inace sto se tice dobrog izbora rekli su mi da je za Zagreb najbolje otici nedjeljom na Britanac da svasta ima, pa cu bas jednu nedjelju skociti vidjeti sto ima i nema. I isto su mi rekli da se mjesecev kamen dosta tesko nadje kod nas.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 10:39

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


mora da si fanj zagorita kad si potegla toliki put zbog jebavanja, meni tesko do ducana skocit...Wajter raport - Page 24 684758713


Vis nisam tako razmisljala, ja to sebi tumacim da mi pase pa mi nije nis tesko  Wajter raport - Page 24 1523192931

ako si dofurala duhana onda i vidim nekog smisla...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 21.03.16 10:41

pizda je napisao/la:


ako si dofurala duhana onda i vidim nekog smisla...Wajter raport - Page 24 684758713

A to uvijek i sira iz mjeha i kajmaka domaceg ima tu vise benefita Wajter raport - Page 24 3111943984. Imaju cak i kajmak iz mjeha to dok tamo nisam pocela ici nisam nikad vidjela.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 10:42

darla je napisao/la:Inace ovdje nesto sucmurasto, ali prilicno toplo, najavili za slijedece dane kisu neku.

Pipojac sto je ametist za sve znakove? Ono sto sam ja citala bilo je za par, a gorski da je univerzalan.

Inace sto se tice dobrog izbora rekli su mi da je za Zagreb najbolje otici nedjeljom na Britanac da svasta ima, pa cu bas jednu nedjelju skociti vidjeti sto ima i nema. I isto su mi rekli da se mjesecev kamen dosta tesko nadje kod nas.

Je, ametist i gorski kamen su ono sto su stolisnjak i kopriva kod ljekovitih trava. Pasu svim znakovima uprkos tome sto neki imaju i jos poneki specijalizirati kristal. Meni je to magnetit ali ja u horoskope ionako ne vjerujem...Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  darla 21.03.16 10:46

pizda je napisao/la:


Je, ametist i gorski kamen su ono sto su stolisnjak i kopriva kod ljekovitih trava. Pasu svim znakovima uprkos tome sto neki imaju i jos poneki specijalizirati kristal. Meni je to magnetit ali ja u horoskope ionako ne vjerujem...Wajter raport - Page 24 684758713

Bas me Ligeja motivirala, pa imam doma ja jednu gromadu koja mi je uglavnom sluzila kao ukras  Wajter raport - Page 24 11484130, a onda sam isla proucavati pa skuzila da je turmalin-kvarc i ima zanimljiva svojstva. Cisti prostor i svasta nesto. Neki dan sam vidjela bas lijepu ogrlicu od onyxa, nego nisam htjela uzeti jer nisam bas gledala cemu sluzi.

_________________
Di smo da smo! NAYEBASMO?!
darla
darla

Broj postova : 2800
Join date : 25.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 10:56

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


Je, ametist i gorski kamen su ono sto su stolisnjak i kopriva kod ljekovitih trava. Pasu svim znakovima uprkos tome sto neki imaju i jos poneki specijalizirati kristal. Meni je to magnetit ali ja u horoskope ionako ne vjerujem...Wajter raport - Page 24 684758713

Bas me Ligeja motivirala, pa imam doma ja jednu gromadu koja mi je uglavnom sluzila kao ukras  Wajter raport - Page 24 11484130, a onda sam isla proucavati pa skuzila da je turmalin-kvarc i ima zanimljiva svojstva. Cisti prostor i svasta nesto. Neki dan sam vidjela bas lijepu ogrlicu od onyxa, nego nisam htjela uzeti jer nisam bas gledala cemu sluzi.

ja sam to imao kao sporedni predmet ali me zainteresiralo pa sam se prihvatio tog vise od onog obaveznog, bas ko i astronomije Wajter raport - Page 24 684758713. Imam negdje doma skriptu koju sam napisao cisto na iskustvu geologa koji se bave mineralogijom. Znaci nikakvi horoskopi, vradzbine vec cisto iskustva ljudi koji se inace uopce nisu bavili eventualnom ljekovitocu minerala i kristala. Moram to pronac pa cu vam dati tocne podatke sto se u cemu pokazalo dobrim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 10:58

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


ako si dofurala duhana onda i vidim nekog smisla...Wajter raport - Page 24 684758713

A to uvijek i sira iz mjeha i kajmaka domaceg ima tu vise benefita Wajter raport - Page 24 3111943984. Imaju cak i kajmak iz mjeha to dok tamo nisam pocela ici nisam nikad vidjela.

kakav je to kajmak iz mjeha, jedes ga a on svira? Wajter raport - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.16 11:01

darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


Je, ametist i gorski kamen su ono sto su stolisnjak i kopriva kod ljekovitih trava. Pasu svim znakovima uprkos tome sto neki imaju i jos poneki specijalizirati kristal. Meni je to magnetit ali ja u horoskope ionako ne vjerujem...Wajter raport - Page 24 684758713

Bas me Ligeja motivirala, pa imam doma ja jednu gromadu koja mi je uglavnom sluzila kao ukras  Wajter raport - Page 24 11484130, a onda sam isla proucavati pa skuzila da je turmalin-kvarc i ima zanimljiva svojstva. Cisti prostor i svasta nesto. Neki dan sam vidjela bas lijepu ogrlicu od onyxa, nego nisam htjela uzeti jer nisam bas gledala cemu sluzi.

Ja tebe, ti mene, a turmalin obje. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.16 11:07

pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


Je, ametist i gorski kamen su ono sto su stolisnjak i kopriva kod ljekovitih trava. Pasu svim znakovima uprkos tome sto neki imaju i jos poneki specijalizirati kristal. Meni je to magnetit ali ja u horoskope ionako ne vjerujem...Wajter raport - Page 24 684758713

Bas me Ligeja motivirala, pa imam doma ja jednu gromadu koja mi je uglavnom sluzila kao ukras  Wajter raport - Page 24 11484130, a onda sam isla proucavati pa skuzila da je turmalin-kvarc i ima zanimljiva svojstva. Cisti prostor i svasta nesto. Neki dan sam vidjela bas lijepu ogrlicu od onyxa, nego nisam htjela uzeti jer nisam bas gledala cemu sluzi.
.
ja sam to imao kao sporedni predmet ali me zainteresiralo pa sam se prihvatio tog vise od onog obaveznog, bas ko i astronomije Wajter raport - Page 24 684758713. Imam negdje doma skriptu koju sam napisao cisto na iskustvu geologa koji se bave mineralogijom. Znaci nikakvi horoskopi, vradzbine vec cisto iskustva ljudi koji se inace uopce nisu bavili eventualnom ljekovitocu minerala i kristala. Moram to pronac pa cu vam dati tocne podatke sto se u cemu pokazalo dobrim...

Bas kao i Darlin turmalin kvarc ili turmalin? Fora je sto ovaj njen ima pojacano djelovanje turmalina zbog kvarca. Tako i fantomi. Obicno se u kvarcu formiraju kristali razlicitih minerala. Ametist, hematit, itd. Zato sam i spomenula da nije nuzno gorski. Imam jedan link s nabavkom "kamencica". Ostavit cu ga ovdje, a kad mi dodju, spomenem. Imaju i mjesecevo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 21.03.16 11:10

Evo! Drugarica narucila, doslo dva dana nakon uplate. Jasno, nemaju samo nakit Neobradjene komade i ostalo. Zadovoljna je.

http://www.lotos-nakit.com/minerali-kristali/mjesecev-kamen/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 11:16

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
darla je napisao/la:
pizda je napisao/la:


Je, ametist i gorski kamen su ono sto su stolisnjak i kopriva kod ljekovitih trava. Pasu svim znakovima uprkos tome sto neki imaju i jos poneki specijalizirati kristal. Meni je to magnetit ali ja u horoskope ionako ne vjerujem...Wajter raport - Page 24 684758713

Bas me Ligeja motivirala, pa imam doma ja jednu gromadu koja mi je uglavnom sluzila kao ukras  Wajter raport - Page 24 11484130, a onda sam isla proucavati pa skuzila da je turmalin-kvarc i ima zanimljiva svojstva. Cisti prostor i svasta nesto. Neki dan sam vidjela bas lijepu ogrlicu od onyxa, nego nisam htjela uzeti jer nisam bas gledala cemu sluzi.
.
ja sam to imao kao sporedni predmet ali me zainteresiralo pa sam se prihvatio tog vise od onog obaveznog, bas ko i astronomije Wajter raport - Page 24 684758713. Imam negdje doma skriptu koju sam napisao cisto na iskustvu geologa koji se bave mineralogijom. Znaci nikakvi horoskopi, vradzbine vec cisto iskustva ljudi koji se inace uopce nisu bavili eventualnom ljekovitocu minerala i kristala. Moram to pronac pa cu vam dati tocne podatke sto se u cemu pokazalo dobrim...

Bas kao i Darlin turmalin kvarc ili turmalin? Fora je sto ovaj njen ima pojacano djelovanje turmalina zbog kvarca. Tako i fantomi. Obicno se u kvarcu formiraju kristali razlicitih minerala.  Ametist, hematit, itd. Zato sam i spomenula da nije nuzno gorski. Imam jedan link s nabavkom "kamencica". Ostavit cu ga ovdje, a kad mi dodju, spomenem. Imaju i mjesecevo..

Gorski kristal sam po sebi nazivaju jos i fantom kristalom ili fantom kvarcom posto je on jako cesto "ovoj" u jezgri kojeg se formira neki drugi kristal. Ametist je cesta jezgra sa ovojem gorskog kristala ali i masu drugih. Imas i "legure" gorskog i ametista u fazi prijelaza jednog u drugo. Kad naidjes na tako nesto, skoro je nemoguce prepoznati sto je u pitanju ako imas samo taj prijelazni uzorak u rukama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 11:18

Inace, koliko se sjecam, turmalin je zastitnicki kristal, uskladjuje rad dvije polovice mozga pa uravnotezuje i smiruje. To je iz ovih "dokazanih" izvora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.03.16 11:19

ligeja je napisao/la:Evo! Drugarica narucila, doslo dva dana nakon uplate. Jasno, nemaju samo nakit Neobradjene komade i ostalo. Zadovoljna je.

http://www.lotos-nakit.com/minerali-kristali/mjesecev-kamen/

neobradjeni komadi su najbolji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.