kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:01

kiša .... ajde neka iako meni osobno ne paše jer moram trčati sa papirima naokolo ... al se sjetih da sam nedavno na livadi zasadila gomolje čičoke pa mi odmah drago da je kiša ... nekad je čičoke bilo na otoku kao korova a sada ju moram saditi da ju imam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:11

ovdje se danas prijavilo par novih korisnika al i dalje malo tko piše ... inače, kad god otvorim forum, neki novi korisnik ... pa šta rade svi ti novi ? čekaju nešto ???

to ziher netko od nas ovdje reda nove haltere pa čeka prigodnu situaciju za ples pod maskama a nikome se više ništa ne da ... svi omatorili i uozbiljili se ... i mene je prošla volja za bilo kakvih igrama i nadam se da me neće to dugo držati ... sama sebi sam dopizdila ovako ozbiljna Wajter raport - Page 2 1523192931  iako, prošlo me samo u virtuali ... u reali me tek krenulo Wajter raport - Page 2 1523192931

kako mene proljeće podigne ko miladina na čarobnom tepihu ... zato mi fale djeca ... sa njima se možeš igrati ... sa odraslima ne možeš ... odraslima nije do igara  Wajter raport - Page 2 11484130

sad vrtim unazad o macinom potpisu ... isto nisam skužila na prvu i mislila da je neka meni nepoznata igra riječi koja navodi na poznati rasistički vic al kao ispast će nešto skroz drugačije .... i čekala objašnjenje ... a ono maca izostavila jedno slovo pa ispao drugačiji smisao kojeg nisam kužila ... Wajter raport - Page 2 1619348112 i ja sam naivna Wajter raport - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:29

ligeja je napisao/la:Sta je to sad neka nova fora? U protekla dva dana, desetak osoba provalilo isto. :-)

Usput, dobar dan. Svidja mi se danasnji vjetar. Odnio je glavobolju.

Shvatila sam da je tv i radio kod mene dozivio preporod. Net me nervira. Puno previse. Treci program pogledam. Drugi poslusam. Opet sam pocela pratiti omiljenu Andromedu. Live.
ma kažem ti ja... to su ti isti đirevi, ljudi, vibre, smislovi za humor Wajter raport - Page 2 1523192931

iako ja I dalje tvrdim da si ti pizdina soul mate.... dakle potpuni opozit meni Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:30

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
My sense of humor is so dark, it pics cotton Wajter raport - Page 2 1523192931

rili? ne kužiš?
prepisan je od riječi do riječi sa amričanskog sajta I meni je sve prekfektno jasno.... dapače - smijemo mu se već danima, jer ga već danima prepričavam okolini kao jednu genijalnu foru...
ću ti objasnim?!?!?

jel to vezato uz berace pamuka? Wajter raport - Page 2 684758713

daaaaaaaaaaaaaaaaa . I to uz tamnompute berače Wajter raport - Page 2 3111943984

drugi i ne beru Wajter raport - Page 2 1523192931. Iako, danas to masine rade pa je moguce da se time bave i svijetloputi...Wajter raport - Page 2 684758713

šta ne da je super for a Wajter raport - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:31

Glista je napisao/la:ovdje se danas prijavilo par novih korisnika al i dalje malo tko piše ... inače, kad god otvorim forum, neki novi korisnik ... pa šta rade svi ti novi ? čekaju nešto ???

to ziher netko od nas ovdje reda nove haltere pa čeka prigodnu situaciju za ples pod maskama a nikome se više ništa ne da ... svi omatorili i uozbiljili se ... i mene je prošla volja za bilo kakvih igrama i nadam se da me neće to dugo držati ... sama sebi sam dopizdila ovako ozbiljna Wajter raport - Page 2 1523192931  iako, prošlo me samo u virtuali ... u reali me tek krenulo Wajter raport - Page 2 1523192931

kako mene proljeće podigne ko miladina na čarobnom tepihu ... zato mi fale djeca ... sa njima se možeš igrati ... sa odraslima ne možeš ... odraslima nije do igara  Wajter raport - Page 2 11484130

sad vrtim unazad o macinom potpisu ... isto nisam skužila na prvu i mislila da je neka meni nepoznata  igra riječi koja navodi na poznati rasistički vic al kao ispast će nešto skroz drugačije  .... i čekala objašnjenje ... a ono maca izostavila jedno slovo pa ispao drugačiji smisao kojeg nisam kužila ... Wajter raport - Page 2 1619348112  i ja sam naivna Wajter raport - Page 2 3114667799

koje slovo sam izostavila?
original je copy/pasteano I ne vidim da išta ne štima...
ti I pizda ste stara garda pa ste malo sporiji, umorniji, izraubaniji Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:35

Vel'ka Maca je napisao/la:
koje slovo sam izostavila?
original je copy/pasteano I ne vidim da išta ne štima...
ti I pizda ste stara garda pa ste malo sporiji, umorniji, izraubaniji Wajter raport - Page 2 11484130

sad ni ja nisam baš sigurna al meni na prvu fali slovo "k" ... pics mi znači slika, imidž ... tako nešto ... pick je brati ... al ko šta rekoh, nisam ni ja baš sigurna al sam mislila da će ispast nešto sa slikama pa nikako složit misao i čekala da netko riješi enigmu ... provjeri, mense ne da ... starim Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:39

u biti se bavim nekom drugom enigmom ... zna mi se dogodit da me neki miris vrati u prošlost, sjeti na nešto ali uvijek uspijem detektirati otkud miris i na šta me asocira

a sada sjedim u uredu, sama sam u kući i zapahnuo me miris nekog parfema ... i ne prestaje ... ja ne koristim parfeme i vrtim se da nađem izvor odakle stiže miris i nikako Wajter raport - Page 2 1523192931  a podsjeća me na nešto a ni to ne mogu skužiti ... stranka mi je bila u uredu prije dobrih sat i po i isto nije mirisala na taj parfem ... šnjufam ka pas i smiješno mi jer miris ne nestaje ali čim se maknem sa svoje fotelje, nestane ... inače ne podnosim nikakve parfeme al ovaj mi skroz ugodan pa me sad živo zanima šta je ...

čak sam i psa pošnjufala da se nije uvaljao u nešto u dječjoj sobi al nije ... Wajter raport - Page 2 1523192931


Zadnja promjena: Glista; 19.04.16 13:40; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:39

Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
koje slovo sam izostavila?
original je copy/pasteano I ne vidim da išta ne štima...
ti I pizda ste stara garda pa ste malo sporiji, umorniji, izraubaniji Wajter raport - Page 2 11484130

sad ni ja nisam baš sigurna al meni na prvu fali slovo "k" ... pics mi znači slika, imidž ... tako nešto ... pick je brati ... al ko šta rekoh, nisam ni ja baš sigurna al sam mislila da će ispast nešto sa slikama pa nikako složit misao i čekala da netko riješi enigmu ... provjeri, mense ne da ... starim Wajter raport - Page 2 1523192931
jesi stara I oronula ali oka sokolova Wajter raport - Page 2 11484130
sigurno da fali K... s krivog sam copy/pejstala...
saćmo izmijenit.... ali smisao mi se ne može izgubit nikako... I bez ci k Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:41

Glista je napisao/la:u biti se bavim nekom drugom enigmom ... zna mi se dogodit da me neki miris vrati u prošlost, sjeti na nešto ali uvijek uspijem detektirati otkud miris i na šta me asocira

a sada sjedim u uredu, sama sam u kući i zapahnuo me miris nekog parfema ... i ne prestaje ... ja ne koristim parfeme i vrtim se da nađem izvor odakle stiže miris i nikako Wajter raport - Page 2 1523192931  a podsjeća me na nešto a ni to ne mogu skužiti ... stranka mi je bila u uredu prije dobrih sat i po i isto nije mirisala na taj parfem ... šnjufam ka pas i smiješno mi jer misris ne nestaje ali čim se maknem sa svoje fotelje, nestane ... inače ne podnosim nikakve parfeme al ovaj mi skroz ugodan pa me sad živo zanima šta je ...

zadnjih par godina ne trepim nikakve parfeme... počelo mi je to sve smrdit... imam jednog frendića koji je totalna bolesna pičkica - I čisti I uredan I vječito na parfemiran... udavim se... zamolila sam ga da u mom društvu prestane zalijevati tu kemiju posebi.
prije sam ih voljela...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:52

Vel'ka Maca je napisao/la:
jesi stara I oronula ali oka sokolova Wajter raport - Page 2 11484130

profesionalna deformacija ... cijeli dan buljim i opažam detalje

al meni eto sa tim tipfelerom skroz ispao drugačiji smisao i meni nerazumljiv ... prečesto čitam tu riječ "pics" da bi mi značila nešto drugo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.04.16 13:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
koje slovo sam izostavila?
original je copy/pasteano I ne vidim da išta ne štima...
ti I pizda ste stara garda pa ste malo sporiji, umorniji, izraubaniji Wajter raport - Page 2 11484130

sad ni ja nisam baš sigurna al meni na prvu fali slovo "k" ... pics mi znači slika, imidž ... tako nešto ... pick je brati ... al ko šta rekoh, nisam ni ja baš sigurna al sam mislila da će ispast nešto sa slikama pa nikako složit misao i čekala da netko riješi enigmu ... provjeri, mense ne da ... starim Wajter raport - Page 2 1523192931
jesi stara I oronula ali oka sokolova Wajter raport - Page 2 11484130
sigurno da fali K... s krivog sam copy/pejstala...
saćmo izmijenit.... ali smisao mi se ne može izgubit nikako... I bez ci k Wajter raport - Page 2 1523192931

kazem ja da si nesto zbrljala...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
koje slovo sam izostavila?
original je copy/pasteano I ne vidim da išta ne štima...
ti I pizda ste stara garda pa ste malo sporiji, umorniji, izraubaniji Wajter raport - Page 2 11484130

sad ni ja nisam baš sigurna al meni na prvu fali slovo "k" ... pics mi znači slika, imidž ... tako nešto ... pick je brati ... al ko šta rekoh, nisam ni ja baš sigurna al sam mislila da će ispast nešto sa slikama pa nikako složit misao i čekala da netko riješi enigmu ... provjeri, mense ne da ... starim Wajter raport - Page 2 1523192931
jesi stara I oronula ali oka sokolova Wajter raport - Page 2 11484130
sigurno da fali K... s krivog sam copy/pejstala...
saćmo izmijenit.... ali smisao mi se ne može izgubit nikako... I bez ci k Wajter raport - Page 2 1523192931

kazem ja da si nesto zbrljala...Wajter raport - Page 2 684758713
malo teže kopčaš kad nisi uspio provaliti smisao I poantu?!?!?!  Wajter raport - Page 2 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.04.16 13:55

Glista je napisao/la:u biti se bavim nekom drugom enigmom ... zna mi se dogodit da me neki miris vrati u prošlost, sjeti na nešto ali uvijek uspijem detektirati otkud miris i na šta me asocira

a sada sjedim u uredu, sama sam u kući i zapahnuo me miris nekog parfema ... i ne prestaje ... ja ne koristim parfeme i vrtim se da nađem izvor odakle stiže miris i nikako Wajter raport - Page 2 1523192931  a podsjeća me na nešto a ni to ne mogu skužiti ... stranka mi je bila u uredu prije dobrih sat i po i isto nije mirisala na taj parfem ... šnjufam ka pas i smiješno mi jer miris ne nestaje ali čim se maknem sa svoje fotelje, nestane ... inače ne podnosim nikakve parfeme al ovaj mi skroz ugodan pa me sad živo zanima šta je ...

čak sam i psa pošnjufala da se nije uvaljao u nešto u dječjoj sobi al nije ...  Wajter raport - Page 2 1523192931

opet andjeli. Pisalo da je znak kako su pored tebe i cvijetni miris kojem nema racionalnog objasnjenja. Kad uzmes u obzir i onih 11:11 mora da kod tebe sve vrvi od njih...Wajter raport - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:55

pizda je napisao/la:

kazem ja da si nesto zbrljala...Wajter raport - Page 2 684758713

ako je c/p onda nije ona zbrljala nego neki nepismeni član KKK ... kad se citiraju njihovi vicevi, treba ipak lektorirati Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.04.16 13:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Glista je napisao/la:

sad ni ja nisam baš sigurna al meni na prvu fali slovo "k" ... pics mi znači slika, imidž ... tako nešto ... pick je brati ... al ko šta rekoh, nisam ni ja baš sigurna al sam mislila da će ispast nešto sa slikama pa nikako složit misao i čekala da netko riješi enigmu ... provjeri, mense ne da ... starim Wajter raport - Page 2 1523192931
jesi stara I oronula ali oka sokolova Wajter raport - Page 2 11484130
sigurno da fali K... s krivog sam copy/pejstala...
saćmo izmijenit.... ali smisao mi se ne može izgubit nikako... I bez ci k Wajter raport - Page 2 1523192931

kazem ja da si nesto zbrljala...Wajter raport - Page 2 684758713
malo teže kopčaš kad nisi uspio provaliti smisao I poantu?!?!?!  Wajter raport - Page 2 3111943984

jesam donekle ali se vecinom slazem sa Glistinijom kako mi se izgubijo smisao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 13:58

pizda je napisao/la:
opet andjeli. Pisalo da je znak kako su pored tebe i cvijetni miris kojem nema racionalnog objasnjenja. Kad uzmes u obzir i onih 11:11 mora da kod tebe sve vrvi od njih...Wajter raport - Page 2 684758713

ma nemoj ... sad ćeš me ti naki racionalist ubijedit da sam okružita anđelima Wajter raport - Page 2 1523192931 ... iako nema objašnjenja ... jebate, čak sam provirila kroz prozor da mi netko pod prozorom nije prošao namirisat toliko da mi se zavuklo i u kuću ... al pod prozorom ne miriše ( a skroooz ugodan miris ) al kad sjednem u fotelju, direkt mi u nos ide ... kao da mi netko onu starinsku pumpicu za parfem pritišće pod nosom ... baš nako intezivno mirisalo ... sad je prošlo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 14:01

kakav je on kurčevi racionalist kad vjeruje I u vanzemaljce, zagrobne živote, anđele I ostale stanovnike nedođije? Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 14:02

pizda je romantic Wajter raport - Page 2 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 14:14

Iskreno, ima vec neko vrijeme kako sam uskocila u "soul train" pa nerijetko razmisljam i o duhovnim vodicima. :-) Da, vjeruje se da pojava iznenadnih ugodnih mirisa vezana je uz andjele. Ili perja, oblaka u obliku krila i niz drugih sitnica. :-) Kao i iznenadni osjecaj radosti, njeznosti, leptirica u trbuhu :-)..

Imam frendicu wiccu koja je bila dio jednog kovena, ali je izasla iz njega jer se ne slaze s glavnom svecenicom. Uglavnom, one vole kroz sebe "propustati entitete" za koje vjeruju da su andjeli, ali mislim da malo zabrijavaju krivo. To nije nacin komunikacije s bicima koja volimo zvati andjelima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 14:18

Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Sta je to sad neka nova fora? U protekla dva dana, desetak osoba provalilo isto. :-)

Usput, dobar dan. Svidja mi se danasnji vjetar. Odnio je glavobolju.

Shvatila sam da je tv i radio kod mene dozivio preporod. Net me nervira. Puno previse. Treci program pogledam. Drugi poslusam. Opet sam pocela pratiti omiljenu Andromedu. Live.
ma kažem ti ja... to su ti isti đirevi, ljudi, vibre, smislovi za humor Wajter raport - Page 2 1523192931

iako ja I dalje tvrdim da si ti pizdina soul mate.... dakle potpuni opozit meni Wajter raport - Page 2 11484130

Sad ces mi opet rec' da nas dvije neodoljivo gravitiramo jedna drugoj? :-D Zapravo, mi smo se vec susrele i druzile samo jos moramo osvijestiti tu stvarnost. E.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 14:38

ja znam kad sam prije nekolicine godina uskocila u soul train da sam odljepila u tri pičke materine tako da po novom - moji duhovni vođe su vuco I dubravko mataković. amin.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 14:40

ligeja je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Sta je to sad neka nova fora? U protekla dva dana, desetak osoba provalilo isto. :-)

Usput, dobar dan. Svidja mi se danasnji vjetar. Odnio je glavobolju.

Shvatila sam da je tv i radio kod mene dozivio preporod. Net me nervira. Puno previse. Treci program pogledam. Drugi poslusam. Opet sam pocela pratiti omiljenu Andromedu. Live.
ma kažem ti ja... to su ti isti đirevi, ljudi, vibre, smislovi za humor Wajter raport - Page 2 1523192931

iako ja I dalje tvrdim da si ti pizdina soul mate.... dakle potpuni opozit meni Wajter raport - Page 2 11484130

Sad ces mi opet rec' da nas dvije neodoljivo gravitiramo jedna drugoj? :-D Zapravo, mi smo se vec susrele i druzile samo jos moramo osvijestiti tu stvarnost. E.

ma kužim da smo totalno različite, ali nekako te ćutim... ali samo kao idealnu frendicu/družicu pizdinu Wajter raport - Page 2 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 17:09

Wajter raport - Page 2 K00dmeo
Wajter raport - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.04.16 17:30

nabrzaka sam pročešljala tračeve zadnjih dana...
pipoilo, nastaviš li provocirati kunem ti se završit ćeš u mom novom kućnom uratku... na sveopće veselje virtualne škvadre  Wajter raport - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 19.04.16 18:45

btw je napisao/la:Wajter raport - Page 2 K00dmeo
Wajter raport - Page 2 1523192931


 I kod nas isto padala oko dvi ure

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 2 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.