kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.16 9:13

svanijo dan kakvog nije bilo od kad je vijeka i covjeka. Svaki novi dan je takav, po prvi put je a mi se odnosimo prema njemu ko da ih ima na tisuce istih. Potcjenjujemo dane a i noci, potcjenjujemo sve. U biti i treba tako pa pisem gluposti.
Danas je oblacno i toplo, sto bi Pop rekao, zajuzilo je. Medjutim, gledaj sad zaplet, izgleda da se vedri jer je sve prilicno svijetlo. Ili je to zato jer sam zakasnijo nesto vise nego li je u granicama ljuckosti. Ima devet stupnjeva, potoplo i mirno ko sto i pristoji blagdanskom raspolozenju. Izgleda da su mnogi vec negdje na skijanju jer su ulice pustije. Kad je grad pustiji sve je mnogo prostranije pa mi je trebalo duplo vise vremena da dodjem do posla. Primjecujem nevjerojatne stvari ovih dana. Valjda zato jer covjek sa godinama postaje svijesniji da je u godinama. Ako jos ko ima kakvo zanimljivo opazanje nek ga samo iznese jer papir i internet trpe sve...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.12.16 9:24

ligeja je napisao/la:Dobro jutro. :-)

Lenac, imas vrlo hrabrog deckica. :-) Vjerujem da ti je "srce sislo u pete". :-( Bas sam prije par dana sa Sarom malo razmijenila koju recenicu o kucama, tj. stanovima. Rekoh da bih uvijek radije zivjela u stanu. Manji jmd, lakse se odrzava, a i volim prisustvo ljudi. Koliko god zvucalo neobicno, umiruje me pomisao da su tu negdje. Mislim da je razlog povezanost susjeda u djetinjstvu. :-) Oduvijek sam zivjela u stanu i imala okej susjede. A to prisustvo koje spominjes - kad si ga najcesce svjesna?

Ej Pizdo, jucer sam te malo ogovarala. :-P Bila po kristale pa je tip spomenuo "zavucenost ducancica", onda se sjetih tvog komentara pa mu rekoh da je poznanik nedavno bio iznenadjen njihovim postojanjem na 4. katu. Uglavnom, sjeca te se i tvoje ametist-kugle.

Kad smo kod stanova i susjeda... Ovaj je fenomen poznat kao The Flogsta Scream. :-)


slazemo se po tim pitanjima. Cieli zivot sam zivio u kuci i zavidio onima koji zive u stambenim zgradama a oni su zavidjeli meni na komforu, vrtu i toj vrsti slobode. I ja volim solo uloge ali da ima zivih bica naokolo. Da se cuju vrata, povremeni govor, smijeh djece ili plac bebe. To mi je nekako zivotnije i humanije nego li kad jedini zvuk u kuci ovisi o meni i po kojem glodavcu. A i sigurniji si nekako sto nije osjecaj za odbacit.
Eto vidis da ne lazem, moram liku napravit reklamu jer ima dobrih stvari a vecina i ne zna da to postoji. Bilo bi mi zao da propadne i da mora zatvorit ducancic...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.12.16 9:33

dan je vedar i frizak. Lijepo je i sve odise proljecem iako prvi vjesnici proljeca jos i nisu nikli a i ne zna se kad ce. Prvi vjesnici proljeca su visibabe, ljubicice i mice-mace.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.12.16 10:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Htjela san vam rec da mi je umrla baba u dubrovniku (91 g, mozdani, zaspala je - bili smo si stranci. Vidjela sam je 30ak puta u zivotu, nije bilo bliskosti ni povezanosti, al mi je bilo zal taticeka, jako) i na sprovodu u dolima, selu izmedju stona i slanog je kreso piva na sprovodu. Kreso i dva kompica iz klape iskon. Frendici od moje sedtricne. Prekrasno su otpjevali milost (amazing grace) u crkvi i napolaganju lijesa - nocturno od olivera... Cmizdrila sam dostojanstveno, samo su se suze sljevale bez grca na licu i glasa... Ali samo na glazbenu kulisu - super kreso piva... I zgodan je, samo sto je dzepni Wajter raport - Page 14 684758713

Wajter raport - Page 14 1523192931 na sto je Kreso spao od kad je otisao sa foruma, pjeva po sprogodima... Ocekuje se audio cd klape Iskon, "U zivo sa groblja"... Wajter raport - Page 14 1523192931
koji si ti komad ludjaka .... Wajter raport - Page 14 1384857964

a matzi i familiji moja sucut.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.12.16 10:42

pizda je napisao/la:dan je vedar i frizak. Lijepo je i sve odise proljecem iako prvi vjesnici proljeca jos i nisu nikli a i ne zna se kad ce. Prvi vjesnici proljeca su visibabe, ljubicice i mice-mace.
a lastavice su vijesnici cega, curca? a? .
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.12.16 10:44

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:dan je vedar i frizak. Lijepo je i sve odise proljecem iako prvi vjesnici proljeca jos i nisu nikli a i ne zna se kad ce. Prvi vjesnici proljeca su visibabe, ljubicice i mice-mace.
a lastavice su vijesnici cega, curca? a? .

kad ti kazes moram ti vierovat Wajter raport - Page 14 684758713. Visibabe itd. dodju puno prije ptica selica. Kad se laste pojave vec ce visibabe usahnut...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.12.16 10:48

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:dan je vedar i frizak. Lijepo je i sve odise proljecem iako prvi vjesnici proljeca jos i nisu nikli a i ne zna se kad ce. Prvi vjesnici proljeca su visibabe, ljubicice i mice-mace.
a lastavice su vijesnici cega, curca? a? .

kad ti kazes moram ti vierovat Wajter raport - Page 14 684758713. Visibabe itd. dodju puno prije ptica selica. Kad se laste pojave vec ce visibabe usahnut...
vise vjerujem vakuli nego babi koja visi. sve sto visi u curcu je. i curac kad visi nije dobro .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.12.16 10:52

u potrazi sam za bakalarom. u ducanima je po 200 kn. snizen. imas li pipika kakvog shanera? usput ako ima i parfeme ...... Wajter raport - Page 14 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.12.16 10:54

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Dobro jutro. :-)

Lenac, imas vrlo hrabrog deckica. :-) Vjerujem da ti je "srce sislo u pete". :-( Bas sam prije par dana sa Sarom malo razmijenila koju recenicu o kucama, tj. stanovima. Rekoh da bih uvijek radije zivjela u stanu. Manji jmd, lakse se odrzava, a i volim prisustvo ljudi. Koliko god zvucalo neobicno, umiruje me pomisao da su tu negdje. Mislim da je razlog povezanost susjeda u djetinjstvu. :-) Oduvijek sam zivjela u stanu i imala okej susjede. A to prisustvo koje spominjes - kad si ga najcesce svjesna?

Ej Pizdo, jucer sam te malo ogovarala. :-P Bila po kristale pa je tip spomenuo "zavucenost ducancica", onda se sjetih tvog komentara pa mu rekoh da je poznanik nedavno bio iznenadjen njihovim postojanjem na 4. katu. Uglavnom, sjeca te se i tvoje ametist-kugle.

Kad smo kod stanova i susjeda... Ovaj je fenomen poznat kao The Flogsta Scream. :-)


slazemo se po tim pitanjima. Cieli zivot sam zivio u kuci i zavidio onima koji zive u stambenim zgradama a oni su zavidjeli meni na komforu, vrtu i toj vrsti slobode. I ja volim solo uloge ali da ima zivih bica naokolo. Da se cuju vrata, povremeni govor, smijeh djece ili plac bebe. To mi je nekako zivotnije i humanije nego li kad jedini zvuk u kuci ovisi o meni i po kojem glodavcu. A i sigurniji si nekako sto nije osjecaj za odbacit.
Eto vidis da ne lazem, moram liku napravit reklamu jer ima dobrih stvari a vecina i ne zna da to postoji. Bilo bi mi zao da propadne i da mora zatvorit ducancic...

A ovisi i kako su gradjene. Te kucice znaju biti vrlo blizu jedna druge pa i nemas osjecaj samoce. Jos ako si sa susjedima familijaran. :-)

Nisam ni mislila da lazes, a nisam ni provjeravala :-D, vec kad je spomenuo "uvucenost". Na tom 4. katu ima jos jedan zanimljiv ducancic - Vintage Getaway. Odmah sam si pikirala onaj starinski zidni sat na navijanje. Godinama smo ga imali pa je stao. Treba ga ocistiti. Ciscenje dodje 1000kn i radi ga samo jedan urar negdje u centru. Sad se premisljam uzeti ovog. 100kn.

Hrvoje i Tanja cine se kao dragi, topli ljudi. Voljela bih da potraju cim duze. Pokupovat cu im pola ducana. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.12.16 10:55

Zar sam toliko dugo pisala? :-D

Kad stigoh, nije nikog bilo. Sad vidim citav jedan mali razgovor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 15.12.16 11:02

ligeja je napisao/la:Zar sam toliko dugo pisala? :-D

Kad stigoh, nije nikog bilo. Sad vidim citav jedan mali razgovor.
pozdravljam tebe i pizdu. ja se vracam na posao Wajter raport - Page 14 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.12.16 11:39

Pozdrav, plavi Lastane. :-) Kakvo krasno vrijeme! Lijep ti nastavak dana. :-)

O'sla.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.12.16 12:52

maledetta primavera je napisao/la:u potrazi sam za bakalarom. u ducanima je po 200 kn. snizen. imas li pipika kakvog shanera? usput ako ima i parfeme ...... Wajter raport - Page 14 684758713

svaka cast ali ne bi jeo bakalar kojeg sam nabavijo preko sanera...Wajter raport - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.12.16 12:57

ligeja je napisao/la:

A ovisi i kako su gradjene. Te kucice znaju biti vrlo blizu jedna druge pa i nemas osjecaj samoce. Jos ako si sa susjedima familijaran. :-)

Nisam ni mislila da lazes, a nisam ni provjeravala :-D, vec kad je spomenuo "uvucenost". Na tom 4. katu ima jos jedan zanimljiv ducancic - Vintage Getaway. Odmah sam si pikirala onaj starinski zidni sat na navijanje. Godinama smo ga imali pa je stao. Treba ga ocistiti. Ciscenje dodje 1000kn i radi ga samo jedan urar negdje u centru. Sad se premisljam uzeti ovog. 100kn.

Hrvoje i Tanja cine se kao dragi, topli ljudi. Voljela bih da potraju cim duze. Pokupovat cu im pola ducana. :-)

prva zgrada do mene, sa cetiri stana ima stanare samo ljeti, po dva tjedna. Svo ostalo vrijeme je prazna pa sam sam ko Pale. Ostalo susjedstvo je skroz tiho, juzno je klub gluhonijemih a sjeverno, mrtvacnica...

Vidijo sam tog Hrvoja valjda, je, skroz fin covjek, normalan...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 15.12.16 13:01

maledetta primavera je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Zar sam toliko dugo pisala? :-D

Kad stigoh, nije nikog bilo. Sad vidim citav jedan mali razgovor.
pozdravljam tebe i pizdu. ja se vracam na posao Wajter raport - Page 14 684758713

super ti je pozdrav, mene bi valjda pozdravila spomenuvsi mi i kurac...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.12.16 9:20

danas osvanijo bogme studen dan. Sad je vec proslo devet sahata a samo je jedan stupanj sto bi rec da je u uobicajeno vrijeme bilo i minus jedan. Sreca u svemu tom je sto ne puse pa se sa hladnocom lakse boriti i izboriti. Vedro je i tiho, sunca ima u dovoljnim kolicinama i imam samo pohvale za vrijeme tokom ovog mjeseca. Nadam se da se nece drasticno promieniti i pokvariti dojam.
Vidim da je ovdje zivo i veselo i nek je, volim kad je muving...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 16.12.16 11:15

Nema vjetra, nema muvinga. :-D

Nadam se da je u novom susjedstvu zivlje. Ovaj me forum podsjeca na kucu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 16.12.16 13:23

ligeja je napisao/la:Nema vjetra, nema muvinga. :-D

Nadam se da je u novom susjedstvu zivlje. Ovaj me forum podsjeca na kucu.

ali je zato hladno bogme. Ako mislis na stvarno susjedstvo to jos ne znam jer se selim pocetkom slijedece...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.12.16 9:27

osvanilo jutro sa pet u hladu sto bi rec da je u uobicajeno vrijeme bilo najvise tri. Srecom, super vrijeme kojim obiluje ovaj mjesec je principielno i danas pa nema bjesomucnog divljanja vjetra i njegovih derivata. Sa juga i zapada se vidi tsunami oblaci. Oni koje sam vec opisivao na ovim stranicama. Izgledaju ko da ce svaki cas smak svijeta a za pola sata ih nema. Takvih oblaka pred par godina nije bilo a da bi prosli bez nevremena. Vikend isto liep i vedar ali zamjetno hladniji, cak je ledilo vani.
Subotu sam mislijo malo u voznju ali kad sam izasao na cestu, krkljanac. Subotom je inace idealno za voznju jer je puno slabiji promet. Dobro, kuzim kolonu koja je isla prema Rujevici ali daleko vec je bila prema strogom centru. Stajalo se u kolonama unedogled pa sam odustao od zamisli. Zna li neko koji se to kurac dogadjao u subotu?
Jucer sam pak izasao i cesta je bila normalna pa sam sjeo u auto i krenijo. Pedesetak metara dalje, kolona. Mic po mic do guvernerove palace a onda je bilo normalno. Navecer sam skuzijo u cemu je bila stvar, svecani domjenak NK Rijeke u guveru ali ostaje enigma sa subotom. Eto, ja bi apelirao na forumase, pogotovo one koji nisu iz Rijeke da mi pokusaju razjasniti sto se to u subotu desavalo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 19.12.16 9:32

eto, sad mi kolegica veli da je bila zatvorita neka cesta u centru i zato guzve...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.12.16 21:24

pizda je napisao/la:osvanilo jutro sa pet u hladu sto bi rec da je u uobicajeno vrijeme bilo najvise tri. Srecom, super vrijeme kojim obiluje ovaj mjesec je principielno i danas pa nema bjesomucnog divljanja vjetra i njegovih derivata. Sa juga i zapada se vidi tsunami oblaci. Oni koje sam vec opisivao na ovim stranicama. Izgledaju ko da ce svaki cas smak svijeta a za pola sata ih nema. Takvih oblaka pred par godina nije bilo a da bi prosli bez nevremena. Vikend isto liep i vedar ali zamjetno hladniji, cak je ledilo vani.
Subotu sam mislijo malo u voznju ali kad sam izasao na cestu, krkljanac. Subotom je inace idealno za voznju jer je puno slabiji promet. Dobro, kuzim kolonu koja je isla prema Rujevici ali daleko vec je bila prema strogom centru. Stajalo se u kolonama unedogled pa sam odustao od zamisli. Zna li neko koji se to kurac dogadjao u subotu?
Jucer sam pak izasao i cesta je bila normalna pa sam sjeo u auto i krenijo. Pedesetak metara dalje, kolona. Mic po mic do guvernerove palace a onda je bilo normalno. Navecer sam skuzijo u cemu je bila stvar, svecani domjenak NK Rijeke u guveru ali ostaje enigma sa subotom. Eto, ja bi apelirao na forumase, pogotovo one koji nisu iz Rijeke da mi pokusaju razjasniti sto se to u subotu desavalo...
svako jutro se tako vozim na posao... mic po mic... nikad stić  Wajter raport - Page 14 309394051

zima se prestala šaliti... poprave se uozbiljila... valja čupati pumparice s dna ormara  Wajter raport - Page 14 2875766344

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.12.16 8:00

i kod nas poprave stisla zima,ali prednost je šta je hladno i mirno.....ništa ne dere (mislim na buru...jaku).....

jutros poprave zaspala....sanjala da smo u šibeniku.....puno liepih cura i momaka.....nemam pojma zašto šibenik


kavu srčem, kekse grizem....još sam zamantana od spavanja
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 20.12.16 8:07

moram napisat i kakav je vajter  Wajter raport - Page 14 11484130

zimast, puno sivih i bielih oblaka.....imam već osnovu za raučak,ali ću morat van.....

onaj stan koji uređujemo evo došao skoro,pa kraju....još neki detalji i finito!!!!

dozvizdilo mi....uffffff
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.12.16 9:14

Lena je napisao/la:moram napisat i kakav je vajter  Wajter raport - Page 14 11484130

zimast, puno sivih i bielih oblaka.....imam već osnovu za raučak,ali ću morat van.....

onaj stan koji uređujemo evo došao skoro,pa kraju....još neki detalji i finito!!!!

dozvizdilo mi....uffffff

pa ciji to stan uredjujete i za koga?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.12.16 9:16

Lena je napisao/la:i kod nas poprave stisla zima,ali prednost je šta je hladno i mirno.....ništa ne dere (mislim na buru...jaku).....

jutros poprave zaspala....sanjala da smo u šibeniku.....puno liepih cura i momaka.....nemam pojma zašto šibenik


kavu srčem, kekse grizem....još sam zamantana od spavanja

Sibenik je jos najkulturniji u Dalmatinien. Splicani ce sami sebe pojest, evo ti primjer Jagode, nestala. Pojelo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.