kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 17.01.17 13:51

ja na godisnjem Wajter raport - Page 18 684758713. Ovdje pakao, bure dere 200 na sat vec treci dan. Na ulici je sigurno ko u Siriji, nikad ne znas kakav ce te geler strefit. Jebem mater ovom sijecnju, polarna zima, obilne kise pa ludjacka bura. Ne moze se covjek selit ko covjek ako ne zeli imat stvari posijane par kilometara unaokolo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.01.17 14:29

pizda je napisao/la:ja na godisnjem Wajter raport - Page 18 684758713. Ovdje pakao, bure dere 200 na sat vec treci dan. Na ulici je sigurno ko u Siriji, nikad ne znas kakav ce te geler strefit. Jebem mater ovom sijecnju, polarna zima, obilne kise pa ludjacka bura. Ne moze se covjek selit ko covjek ako ne zeli imat stvari posijane par kilometara unaokolo...
živ je!

oli se seliš? već prošla tri mjeseca?
keep us informed!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 18.01.17 0:58

pizda je napisao/la:ja na godisnjem Wajter raport - Page 18 684758713. Ovdje pakao, bure dere 200 na sat vec treci dan.
Pa idi na skijanje !!
Ili na neki drugi zimski sport.
To je kontra-tretman, da zavolis zimu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 19.01.17 7:11

i ovdje već 3. dan olujna bura, prodire u svaku poru, ne da predaha.....

jedva čekam proljeće!!!!  Wajter raport - Page 18 11484130

vani će mi i ovo malo biljaka koje prežive uništit.....zamotala sam ih malo da prežive, a maca ne zna šta je to sad na balkonu,pa zamotane biljke zaobilazi u širokom luku...... Wajter raport - Page 18 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 19.01.17 11:23

Lena je napisao/la:i ovdje već 3. dan olujna bura, prodire u svaku poru, ne da predaha.....

jedva čekam proljeće!!!!  Wajter raport - Page 18 11484130

vani će mi i ovo malo biljaka koje prežive uništit.....zamotala sam ih malo da prežive, a maca ne zna šta je to sad na balkonu,pa zamotane biljke zaobilazi u širokom luku...... Wajter raport - Page 18 1523192931


Drugarice Lena Malena, nek` ti Marx podari mnogo zdravlja, radosti, ljubavi! Wajter raport - Page 18 684758713  Wajter raport - Page 18 3348339563

Malo kasnim, oprosti! 

http://www.imdb.com/name/nm0539348/

Wajter raport - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.01.17 3:26

Kod mene neki Yugo jebeni,,do sada nisam kuzijo dalmoshe,,,al ovo duva par dana,,,a kisha ne pada,,ulazi u mozak,,,bog te jebo ko vlaznost u medjunozje,,duvalo..reko sad ce ekstaza,,,kad tam prtz schmrtz,,,par kapi kishe,,,ma jebem li ti mater i zajebanciji,,vrt se obradovo,,,sad ce se konachno biljkitze napiti prave vode a ne one risajkling,,Predvidjaju ,,85 posto ,,i ja se nadam jer mi onda vidljivo vrt zivne,,,Dodushe,,,salata je tu,,,mladi krompijeri,,,krastavcici,,paprichitza,,mrkvitza,,ma sve,,bokte,,,Florida je raj na zemlji ,,Ne bi to mijenjo za milijone,,,a kamo li za glupu kroatiju:)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 23.01.17 3:29

ligeja je napisao/la:
Lena je napisao/la:i ovdje već 3. dan olujna bura, prodire u svaku poru, ne da predaha.....

jedva čekam proljeće!!!!  Wajter raport - Page 18 11484130

vani će mi i ovo malo biljaka koje prežive uništit.....zamotala sam ih malo da prežive, a maca ne zna šta je to sad na balkonu,pa zamotane biljke zaobilazi u širokom luku...... Wajter raport - Page 18 1523192931


Drugarice Lena Malena, nek` ti Marx podari mnogo zdravlja, radosti, ljubavi! Wajter raport - Page 18 684758713  Wajter raport - Page 18 3348339563

Malo kasnim, oprosti! 

http://www.imdb.com/name/nm0539348/

Wajter raport - Page 18 684758713

Kako mi se dize na ovaj avatar to nije normalno:Wajter raport - Page 18 684758713..mislim tlak..bokte dragi,,shta ti je priroda///

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 24.01.17 23:07

ovdje stala bura ali hladnoca nie. Cigo, jebo Floridu, svako toliko kakav tornado ili cunami, nie humano. A i to tvoje povrce je ziva plastika, sve genecki obradito. Kod mene na placi sve prirodno i okusno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.01.17 7:38

Jesmo mi mrtvi? Preminuli u gospodinu? 
Pizdo jesi se preselijo?
Mi smo to obavili u sedam dana, ali tako da je sedmi dan vec sve bilo na svom mjestu ko da oduvijek zivimo na novoj adresi....

A propos cigana i trumpa.... krasni ste primjeri blizanaca, prosto okrjepljujuci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.01.17 12:00

Lako za preselit ali tesko kad vecinu nabavljas novo. Nema tu vise po starom sistemu da dodjes u ducan i kupis sto ti se svidja. Sad to sto ti se svidja moras cekat 45 dana, nesto drugo 15, trece 20 itd. To ti je Velka Maco nama nasa borba dala. Konkretno mi se stigla i postavita klima i to je to, imam stan sa klimom. Danas treba stici kauc (upravo zvali) a stigao mi je i novi hi-fi koji podizem u Auro Domusu  jer sa njima imaju neki dogovor Wajter raport - Page 18 684758713. Pocetkom sljedeceg tjedna stize frizider, neki ormari, fotelje a krajem tjedna, kuhinja sa svim potrebitim elementima ukljucujuci tekniku. Uglavnom, trebalo bi mi deset godisnjih da mogu adekvatno propratiti svu tu novokomponiratu organizaciju nabavke stvari. Zato sam ja njima rekao, zovite me sat prie da stignem mamicu vam jebem a oni meni, hvala takodjer. Ostalo su sitnije stvari poput komode, stolova, stolica, polica i slicno a i ves masina sa susilicom. Previse je to sve skupa za mene samohranog i sklonog nocnim policijama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.01.17 12:06

ligeja je napisao/la:
Lena je napisao/la:i ovdje već 3. dan olujna bura, prodire u svaku poru, ne da predaha.....

jedva čekam proljeće!!!!  Wajter raport - Page 18 11484130

vani će mi i ovo malo biljaka koje prežive uništit.....zamotala sam ih malo da prežive, a maca ne zna šta je to sad na balkonu,pa zamotane biljke zaobilazi u širokom luku...... Wajter raport - Page 18 1523192931


Drugarice Lena Malena, nek` ti Marx podari mnogo zdravlja, radosti, ljubavi! Wajter raport - Page 18 684758713  Wajter raport - Page 18 3348339563

Malo kasnim, oprosti! 

http://www.imdb.com/name/nm0539348/

Wajter raport - Page 18 684758713


vidi stvarno postojala prava lena malena.... Wajter raport - Page 18 1619348112

nije da sličimo iako imamo sličnu frizuru....moja je opet ovakva....skroz slična kao njena tu.....


hvala na lijepim željama saudade  Wajter raport - Page 18 3214182331 sve to šta si nabrojala je sve šta mi i treba.....

kako se zove glumica na tvom avataru?
i meni je draga i taaako lijepa,ali uvijek zaboravim njeno ime....nešto sa j ime i prezime sa shss?joj napiši....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.01.17 12:10

pizda je napisao/la:Lako za preselit ali tesko kad vecinu nabavljas novo. Nema tu vise po starom sistemu da dodjes u ducan i kupis sto ti se svidja. Sad to sto ti se svidja moras cekat 45 dana, nesto drugo 15, trece 20 itd. To ti je Velka Maco nama nasa borba dala. Konkretno mi se stigla i postavita klima i to je to, imam stan sa klimom. Danas treba stici kauc (upravo zvali) a stigao mi je i novi hi-fi koji podizem u Auro Domusu  jer sa njima imaju neki dogovor Wajter raport - Page 18 684758713. Pocetkom sljedeceg tjedna stize frizider, neki ormari, fotelje a krajem tjedna, kuhinja sa svim potrebitim elementima ukljucujuci tekniku. Uglavnom, trebalo bi mi deset godisnjih da mogu adekvatno propratiti svu tu novokomponiratu organizaciju nabavke stvari. Zato sam ja njima rekao, zovite me sat prie da stignem mamicu vam jebem a oni meni, hvala takodjer. Ostalo su sitnije stvari poput komode, stolova, stolica, polica i slicno a i ves masina sa susilicom. Previse je to sve skupa za mene samohranog i sklonog nocnim policijama...

ja to je cijeli proces kad je sve novo....
mi smo počeli sa kupovinama 2 mjeseca ranije jer smo znali da će bit svega i svačega,pa smo lijepo kupovali i slagali zeru po zeru.....
šta je bilo odmah za uzet i da nam se sviđa uzeli, šta je bilo za čekat naručivali.....

još malo onda i eto ga!!!
skućit i smirit ćeš bit  Wajter raport - Page 18 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 25.01.17 12:23

vajter je lijep....sunčano uz malo nižu temperaturu,ali nije neugodno jer nema bure.....
ručak krčka....danas imamo gustu juhu od povrća (kaul baza,krumpir,mrkva,kapula,selen,peršin i smiksano sve skupa) i uz to patarače i salata....mljac! obožavam ih.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 25.01.17 12:56

Lena je napisao/la:

ja to je cijeli proces kad je sve novo....
mi smo počeli sa kupovinama 2 mjeseca ranije jer smo znali da će bit svega i svačega,pa smo lijepo kupovali i slagali zeru po zeru.....
šta je bilo odmah za uzet i da nam se sviđa uzeli, šta je bilo za čekat naručivali.....

još malo onda i eto ga!!!
skućit i smirit ćeš bit  Wajter raport - Page 18 11484130

e bi i ja tako ali jebiga kad nista nisi siguran dok ne potpises konacan ugovor. Sta bi bilo da je lik odustao a ja prodao kucu, nemam novog stana ali zato imam namjestaja i od starog i za novi Wajter raport - Page 18 1523192931 Jebate, sve bi rascjepao siekirom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.01.17 8:04

Vel'ka Maca je napisao/la:Jesmo mi mrtvi? Preminuli u gospodinu? 
Pizdo jesi se preselijo?
Mi smo to obavili u sedam dana, ali tako da je sedmi dan vec sve bilo na svom mjestu ko da oduvijek zivimo na novoj adresi....

A propos cigana i trumpa.... krasni ste primjeri blizanaca, prosto okrjepljujuci...

A jebo te,,,,nas dvojitza bar ne prichamo nashe sexualne dogodovshtine kao ti,,,tak da,,ironija ti je za kuratz,,Dodushe nas vake sjebate blizance zene obozavaju..pa chak izmishljaju veze koje nisu imale sa nama,,tak da,,mislim ono,,duvaj ga doktoru ,,,,mozda mu sinusi prorade:)))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 26.01.17 8:14

pizda je napisao/la:ovdje stala bura ali hladnoca nie. Cigo, jebo Floridu, svako toliko kakav tornado ili cunami, nie humano. A i to tvoje povrce je ziva plastika, sve genecki obradito. Kod mene na placi sve prirodno i okusno...

Bokte jebo ta tvoja Rijeka je postala tropi podruchje,,,Ti Tarzan a matza Dzejn:Wajter raport - Page 18 1619348112..Nit ovdje ima tornada nit ima tzunamija,,to shto vas sjebati rvatski mediji hrane kao obichne zamortze nisam ja kriv,,,.A kad je u pitanju GMO,,,pa bog te jebo,,,jachi ste u tome nego Amerika,,Ovdje barem postoje osvijeshteni ljudi koji su se organizirali u svezi tih sranja,,,a u rvatskoj shto je vece tim je bolje,,,polupismena raja ne kuzi da je to GMO...Dodushe ja sam svojom skromnooshcu i edukacijom drugima prezentirao shto mogu ochekivati od tih sranja od hrane,,,pa sam im uvijek preporuchivao moju organizaciju kojoj pripadam,,Dodushe ja ramjenjujem sa zenama samo prirodno sjeme,,,,evo ti link:Wajter raport - Page 18 1619348112 ako te interesira tu mosh nac i moje sjeme:Wajter raport - Page 18 684758713

http://www.seedsavers.org/



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.01.17 11:04

ujutro bilo -2 sad ima plus cetiri, zima ne posustaje. Vani suncano i lagana bura. Na placi iako petak, nema puno ljudi. Smrznuti i ljudi i poljoprivredni projizvodi. Smrznuta nam ciela domovina, poprave...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.01.17 21:56

bok i lijep pozdrav svima od Gliste

p.s.
probala otvorit novi nick al me represivni birokratski aparat stopiro pa se sjetila ovog nicka ... mah mah Wajter raport - Page 18 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.01.17 22:55

Iskreno ne kužim šta se tu dogodilo ? :o listam unazad i nije mi jasno .... ovo mjesto je bilo mjesto veselja, zajebancije i svega i svačega ?! Nije valjda da ste sve to odglumili ? Ako jeste, suosjećam ... nije lako biti "vi" i drago mi je da nikada nisam to i postala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 28.01.17 3:19

BesposlenPlop je napisao/la:Iskreno ne kužim šta se tu dogodilo  ? :o  listam unazad i nije mi jasno .... ovo mjesto je bilo mjesto veselja, zajebancije i svega i svačega ?! Nije valjda da ste sve to odglumili ? Ako jeste, suosjećam ... nije lako biti "vi" i drago mi je da nikada nisam to i postala
Depresija, draga moja... depresija....

Ovdje se pise samo ako je zima.... ne valja zima.
Ako je vruce, ne valja, vruce je....

I sve u tom/takvom tonu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 851
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.01.17 23:44

RobinUd je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:Iskreno ne kužim šta se tu dogodilo  ? :o  listam unazad i nije mi jasno .... ovo mjesto je bilo mjesto veselja, zajebancije i svega i svačega ?! Nije valjda da ste sve to odglumili ? Ako jeste, suosjećam ... nije lako biti "vi" i drago mi je da nikada nisam to i postala
Depresija, draga moja... depresija....

Ovdje se pise samo ako je zima.... ne valja zima.
Ako je vruce, ne valja, vruce je....

I sve u tom/takvom tonu.

tebe sam upoznala uživo pa znam da ne lažeš ... zaista ne prihvaćaš svijet u kojem mimozni pobjeđuju i igru vode ...

lijep pozdrav kolega i neka je tebi dobro a mimozni jadikuju Wajter raport - Page 18 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.01.17 23:55

danas vajter bio prekrasan ... sunce piči, bura prestala, al me kolegica zauzdala i natjerala da joj kuvam sarmu i još mi kaže, da nisi pobjegla iz kuhinje tamo negdje u prirodu ... zauzvrat će mi odraditi nešto što košta pedsto skuvanih sarmi ... oduvjek sam bila od robnorobno razmjene al vidim da tu na ovom forumu to ne vrijedi jer je većina "proračunatih" .... al zabole me ... meni dobro pa se uvjerim da je svima dobro i zajebavam se na dobrobit drugih i svoju Wajter raport - Page 18 11484130


život je lijep

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.01.17 23:57

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:ovdje stala bura ali hladnoca nie. Cigo, jebo Floridu, svako toliko kakav tornado ili cunami, nie humano. A i to tvoje povrce je ziva plastika, sve genecki obradito. Kod mene na placi sve prirodno i okusno...

Bokte jebo ta tvoja Rijeka je postala tropi podruchje,,,Ti Tarzan a matza Dzejn:Wajter raport - Page 18 1619348112..Nit ovdje ima tornada nit ima tzunamija,,to shto vas sjebati rvatski mediji hrane kao obichne zamortze nisam ja kriv,,,.A kad je u pitanju GMO,,,pa bog te jebo,,,jachi ste u tome nego Amerika,,Ovdje barem postoje osvijeshteni ljudi koji su se organizirali u svezi tih sranja,,,a u rvatskoj shto je vece tim je bolje,,,polupismena raja ne kuzi da je to GMO...Dodushe ja sam svojom skromnooshcu i edukacijom drugima prezentirao shto mogu ochekivati od tih sranja od hrane,,,pa sam im uvijek preporuchivao moju organizaciju kojoj pripadam,,Dodushe ja ramjenjujem sa zenama samo prirodno sjeme,,,,evo ti link:Wajter raport - Page 18 1619348112  ako te interesira tu mosh nac i moje sjeme:Wajter raport - Page 18 684758713

http://www.seedsavers.org/



jedva čekam tvoj novi post Wajter raport - Page 18 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.01.17 7:50

BesposlenPlop je napisao/la:Iskreno ne kužim šta se tu dogodilo  ? :o  listam unazad i nije mi jasno .... ovo mjesto je bilo mjesto veselja, zajebancije i svega i svačega ?! Nije valjda da ste sve to odglumili ? Ako jeste, suosjećam ... nije lako biti "vi" i drago mi je da nikada nisam to i postala

a jebote nitko nije ništa odglumio nego su sesvi zasitili i valjda nešto rade u onom vrlom stvarnom svijetu....kao i ti jebemu miša....
šta sad koma od očekivanja....nije sad baš da od jučer ljudi baš malo pišu.....
negdje lutaju svijetom i ne osvrću se na forum....samo malo se osvrnu  Wajter raport - Page 18 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 29.01.17 7:54

vajter je ok...bar koliko se naslućuje iz jutra....nešto sitnih pahuljastih oblačaka, sunce izlazi polako i sramežljivo.....hladno je,ali ne puše, pa je to moje omiljeno vremensko stanje.....

inače, moja glava ne popušta! ja ću pop...it! od sinusa....boli i boli.....zapravo kad me ne boli onda je neobično....zadnjih dana malo me i uši bole....nije strašno,ali ćutim ih.....stavila bi malo češnjaka u uši i pomogne....ako se nastavi moram do doktorice
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 18 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 40. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.