kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 10.01.17 8:50

vajter riport za danas...vani uz sunce jako hladno....oko 0 je sad u 9.....nema jakog vjetra,pa je prihvatljivo....
moram se uputit po spizu...nije da mi se izlazi,ali moram....
ne znam ni šta ću za ručak uzet....smislim u dućanu....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 10.01.17 9:17

I ovdje je tako, 0 nicega. Dosta hladnije nego li jucer iako je samo stupanj razlike. Bit ce da zrak malo zesce struji jer su mi stvarno otpale usi a i buhe. Vedro je i suncano i za ocekivati je da ce barem malo zgrijati. Nema snijega, kojeg je prema prognosticarima vec trebalo napadati oko metar u samoj Rieci a Platak je od nanosa do sad vec trebao doseci velicinu Mont Everesta. Svejedno je vec malo dopizdilo, ajmo opet na plus devet, humanije je...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.01.17 8:56

-1 na teraci trenutno.....malo hladnije nego jučer, tako mi izgleda sad.....
brrrr
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.01.17 9:00

sinoc i jutros ubjedljivo najmanje do sad, tek -8. Osjetilo se da ga jebes a jedina sreca u svemu tom je da nema ni daska vietra. Da puhne lahor na ovu temperaturu posmrzavali bi se. Da ne spominjem one inace uobicajene orkanske bure, bilo bi na stotine smrznutih po cesti. Sad bas slusam prognozu i za sutra najavljuju kisu, cak i obilnu Wajter raport - Page 17 684758713. Ocito su ljudi poremeceni, za obilnu kisu treba barem plus cetiri, pet stupnjeva a tuka veli da ce biti -3 Wajter raport - Page 17 1523192931. Znaci, moglo bi biti sniega a mozda i naglo zatopli sto ne bi bilo nikakvo cudo. U svakom slucaju, nesto ce bit jer nema dana da nesto ne bude...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.01.17 9:09

roditelji su na selu zaleđe iznad trogira....jutros u 8 sati -11, znači da je noću bar -15.....

opet nemam ideje šta za ručak....uffff Wajter raport - Page 17 32354122
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.01.17 9:41

Lena je napisao/la:roditelji su na selu zaleđe iznad trogira....jutros u 8 sati -11, znači da je noću bar -15.....

opet nemam ideje šta za ručak....uffff Wajter raport - Page 17 32354122

ja sam jutros imao ideju da izvadim iz dubokog kupus sa fazolom, to mi zovemo jota, da se odmrzne ali sam naravno, zaboravio. Sad i ja kemijam sto bih danas jeo. Ne da mi se nista sto zahtjeva preveliki angazman jer nisu temperature za to...Wajter raport - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 11.01.17 9:45

Kaze moj mobitel da je sade minus sest s cime sam sasvim ok jer sam bolna kucama u toplom, smrduckam, prduckam, cituckam i ljencuckam.... ali svako mlo mi upanu neke vijesti (sad otkad stara matera zivi sa mnom) pa gledam one jadne izbjeglice, beskucnike i ostale socijalno ugrozene pa mi zima oko srca.... ima sranja na tom svitu puno i previse...
No, jucer mama surfala po fejzbuku i naleti na macu koju udomljavaju jer je supatnik deda preminuo u gospodinu i sad unuka zbrinjava macu... lepu, lepu cupavu... pasmo zvale jucer obzirom da je lavic pokazao zadovoljavajuci prag tolerancije prema ovim macama od prijatelja koje dodju kod nas na cuvanje... lepi moj dobri didica, 14 godina je star... ova mala maca ima tli godinice...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 11.01.17 11:11

sad je -4 i da se zivjet obzirom na to sto u nesreci imamo i nesto srece pa nema vjetra. Da sad zapuse kako zna ne bi bilo teorije izlazit iz kuce, jedino da se kreces u kapsuli ali bi te onda bura odniela na pucinu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.01.17 14:58

ovdje malo pirka,ali nije to neki vjetar.....ista stvar čim malo puše osjećaj je kao na -15

odo prileć
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.01.17 8:48

Vel'ka Maca je napisao/la:Kaze moj mobitel da je sade minus sest s cime sam sasvim ok jer sam bolna kucama u toplom, smrduckam, prduckam, cituckam i ljencuckam.... ali svako mlo mi upanu neke vijesti (sad otkad stara matera zivi sa mnom) pa gledam one jadne izbjeglice, beskucnike i ostale socijalno ugrozene pa mi zima oko srca.... ima sranja na tom svitu puno i previse...
No, jucer mama surfala po fejzbuku i naleti na macu koju udomljavaju jer je supatnik deda preminuo u gospodinu i sad unuka zbrinjava macu... lepu, lepu cupavu... pasmo zvale jucer obzirom da je lavic pokazao zadovoljavajuci prag tolerancije prema ovim macama od prijatelja koje dodju kod nas na cuvanje... lepi moj dobri didica, 14 godina je star... ova mala maca ima tli godinice...
uzmi malu mjacu.... Wajter raport - Page 17 684758713

naša evo tri i po ima,ali neka je manja vrsta....nije puno narasla....meni je jo beba  Wajter raport - Page 17 11484130


daklem vajter je hladan, oko 3 stupnja i magla samo takva.....
moram vani, naravno ne da mi se.....

djace su se skroz razlijenila i spavaju do 10-10:30....treba ih polako vraćat u stari ritam
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.01.17 8:52

drasticna promjena vremena, Lasta bi napisala "drastićna". Skroz se naoblacilo i u usporedbi sa jucerasnjim temperaturama je mila maika iako samo plus iedan. Svejedno, bolje plus jedan nego minus osam, da ga jebes. Danima zamjecujem da ljudi nema po ulicama, barem ne u normal mode intenzitetu. Nema đaka, nema studenata a bogme ni starije celjadi i sve se svodi na jedno, ima se, moze se. Drugim rijecima, skijaju ljudi po raznoraznim alpama i neka daju. Sto duze skijaju to je komotnija situacia na cestama i plocnicima. Prosao pored Art kina, nema Tomice. Valjda ona kasnije dolazi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.01.17 8:55

pizda je napisao/la:drasticna promjena vremena, Lasta bi napisala "drastićna". Skroz se naoblacilo i u usporedbi sa jucerasnjim temperaturama je mila maika iako samo plus iedan. Svejedno, bolje plus jedan nego minus osam, da ga jebes. Danima zamjecujem da ljudi nema po ulicama, barem ne u normal mode intenzitetu. Nema đaka, nema studenata a bogme ni starije celjadi i sve se svodi na jedno, ima se, moze se. Drugim rijecima, skijaju ljudi po raznoraznim alpama i neka daju. Sto duze skijaju to je komotnija situacia na cestama i plocnicima. Prosao pored Art kina, nema Tomice. Valjda ona kasnije dolazi...

mislim da se nešto ljudi i grije po kućama...nije samo da se skija....
gledala sam neka priloge o gorskom kotaru i potencijalu za zimske radosti.....ništa nemamo,a ja bi prva išla na snijeg tamo da se ima gdje....

ajme moram i kosu oprat,al neću prije izlasko da me ne prikine zimuša Wajter raport - Page 17 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.01.17 12:02

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:drasticna promjena vremena, Lasta bi napisala "drastićna". Skroz se naoblacilo i u usporedbi sa jucerasnjim temperaturama je mila maika iako samo plus iedan. Svejedno, bolje plus jedan nego minus osam, da ga jebes. Danima zamjecujem da ljudi nema po ulicama, barem ne u normal mode intenzitetu. Nema đaka, nema studenata a bogme ni starije celjadi i sve se svodi na jedno, ima se, moze se. Drugim rijecima, skijaju ljudi po raznoraznim alpama i neka daju. Sto duze skijaju to je komotnija situacia na cestama i plocnicima. Prosao pored Art kina, nema Tomice. Valjda ona kasnije dolazi...

mislim da se nešto ljudi i grije po kućama...nije samo da se skija....
gledala sam neka priloge o gorskom kotaru i potencijalu za zimske radosti.....ništa nemamo,a ja bi prva išla na snijeg tamo da se ima gdje....

ajme moram i kosu oprat,al neću prije izlasko da me ne prikine zimuša Wajter raport - Page 17 11484130

dodji kod nas na Platak Wajter raport - Page 17 684758713, snijega koliko hoces, sa staze vidis more a dvajst minuta od centra...
Ovdje trenutno 2 stupnja, mirno, oblacno i nepromjenjeno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.01.17 14:49

znači platak ima uređeno za skijanje sve?staza,žičara....

a ove godine nećemo....prošao voz, dogodine bi svakako pokušala otići negdje malo....valjda će i bit tako
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.01.17 9:32

vrijeme jednom rjecju ogavno. Temperatura cak 10 stupnjeva u plusu (sto je za pohvalu) ali sve ostalo koma. Kisa pljusti nemilice a prati je jak jugo. Posljedica tog je da su mi hlace od ispred mokre cijelom duzinom ali ne lagano vlazne vec natopljene. Da sam znao da ce tako bit uzeo bi jedne traperice za presvuc se ali kod mene zavarava. Tamo je ko neki wayter azil, lagano pirkalo, ptice se spustale da im dam jest, ruzno vrijeme ali nista strasno. Tridesetak metara dalje sodoma i gomora, skoro me zaljepilo za jedan zid, skliznijo se dva puta na neke uglacane sahte, lijeva sa svih strana, ogavno.
Ljudi i dalje nema, vidijo sam jucer na Indexu da je isti slucaj u Zagrebu. Pitaju se gdje su nestali zagrepcani i fotka prazne ceste. Isto tako je kod nas, oteli vanzemljaci...Istini za volju, prave zagrepcane, riecane, splicane mos na prste dvije noge izbrojit ali nije ni toliko bitno mjesto poriekla koliko uklapanje u mentalitet. Dakle, ogavno, Za nadati se da ce se nesto promieniti do popodneva ali mi bas ne daje na neke promjene...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.01.17 9:38

Lena je napisao/la:znači platak ima uređeno za skijanje sve?staza,žičara....

a ove godine nećemo....prošao voz, dogodine bi svakako pokušala otići negdje malo....valjda će i bit tako

pa da, ima nekoliko staza. Vozile se gore zvanicne utrke slaloma i veleslaloma. Bila i Janica i cijela bivsa skijaska vrhuska. Imas i dva planinarska doma, mos spavat tamo, jest, pit, plesat Wajter raport - Page 17 684758713. Bijo je i Kreso svojevremeno tamo i odusevio se. Veli, jebes Marian, tamo mos samo pišat...Wajter raport - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.01.17 9:42

izgleda da nista od smirivanja jer puse jos vise. Cuje se zvuk prevrnutih panoa. Ko zna sta na njima pise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.01.17 11:08

na kratko sam izasao i manje je padalo i puhalo ali za kratko. Opet dere i pada, nesto za navecer prognoziraju zahladjenje i snieg. Ajd da vidimo i to cudo od ovog usranog sijecnja...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 13.01.17 13:25

iako je sexualna revolucija započela i završila davnih dana, ja sam se danas odlučila odužiti i glorificirati to razdoblje pa sam danas oslobodila svoje grudii i promoviram brawless day!!!

S obzirom da me tu niko ne vidi osim kolegice i s obzirom da iako sam debela maca, imam male cice koje su još uvijek lijepo i dobro oblikovane i ne vise i osim toga imam debelu džemperčinu - ni ne kuži se da ja danas slavim!

ali morala sam to podijeliti s vama.
bojim se da ću počet dolazit u pidžami, toliko smo si opušteni.

u uredu konačno nije zima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.01.17 13:57

ovdje u uredu pakleno toplo pa sam otvorio dielomicno penđer. Vani izgleda da vise ne puse olujno jugo a cini mi se da ni kise nema. Jos uvijek je 10 stepeni po nives celzijus...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 13.01.17 14:10

split i solin južina onako osrednja i oko 10-11 niveski.....
usrano vrijeme.....
stalno mislim da ću malo odspavat,ali nikako mi to ne uspijeva.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 13.01.17 14:31

ovdje se smracilo ko da ce noc ili ce pak sjekire padat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.01.17 9:15

debeli minus, pa onda plus, potom kiša, snijeg, opet plus, otapanje snijega, sad je smrzlo... evo sunce se ukazalo... sve te promjene donijele su povremene krive procjene u oblačenju, smrzavanje ili kuhanje i rezultat je očekivan, curi mi iz babure potocima... bokte, jedva sam se riješila one gripetine za n.g., a evo me opet,  kao zgužvana krpa...  Wajter raport - Page 17 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 15.01.17 10:52

btw je napisao/la:debeli minus, pa onda plus, potom kiša, snijeg, opet plus, otapanje snijega, sad je smrzlo... evo sunce se ukazalo... sve te promjene donijele su povremene krive procjene u oblačenju, smrzavanje ili kuhanje i rezultat je očekivan, curi mi iz babure potocima... bokte, jedva sam se riješila one gripetine za n.g., a evo me opet,  kao zgužvana krpa...  Wajter raport - Page 17 1658420748
I ja sam to prosli tjedan odbolovala... beskrajne smrklje i glas barry whitea Wajter raport - Page 17 1523192931
Samo ozdravi mi ti!

Sta se s tobom desava? Kako na poslu., u zagrebu? Kako je sin, unuk? Jel se cujes sta s onom glupom glistom?  Wajter raport - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 17.01.17 12:53

alo gazda!!!!!!

ne znamo kakvo je vrijeme, alooo?!?!?!?!?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 17 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 40. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.