kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.06.17 7:59

ne pratim vrijeme više ... vrijeme PRATI  mene Wajter raport - Page 14 11484130

predviđam jednu finu OLUJU .. obožavam ih .... oluje sve što ne valja počiste da ono što valja ostane čisto i blistavo ... a ja sam picajzlasta djevica pa volim čisto i blistavo a pogotovo iznutra ... mislim na čovjeka ... ako čovjek iznutra ne valja, onda i on leti ....

sad sam se sjetila jednog svog sna ... sanjala sam sedam tornada ... ja sam ih gledala kako čiste i smijala se ... ali i divila ... bili su predivni i nisam ih se bojala uopće jer sam znala da mene neće ni dotaknuti jer sam ih ja i pokrenula

al nisam smjela ranije da pizdi ne odleti krov ... sad kad je pizda na sigurnom, mogu radit šta me volja ... jer sam obzirna i volim čistiti Wajter raport - Page 14 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 13:24

sunce, nebo, drvece...sve blista i siai se. Povrelo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 13:33

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
a jebiga...pa nek to vise zaraste kako treba...Wajter raport - Page 14 2329918616

a nikako kraju.....
danas su ga stavili na raspored i operiran je.....javio se, osjeća se odlično.....u odnosu na operacije prije razlika velika.....kaže da nije bio složen zahvat,brzo su bili gotovi....bio je na intenzivnoj samo 3 sata i onda su ga odnjeli u sobu.....
zadovoljna sam kako ide za sada..... Wajter raport - Page 14 3890829408

di si ti? skorz si se odmetnuo u druga polja i nema te.....spavaš i radiš od doma,a raspored u druge sate ti je sad jel.....
neobično je kad ne pišeš.....
ja trčem svaki dan cijeli dan.....i onda se smao srušim navečer....

jedva čekam da još ovo malo škole završi jer su bile i obaveze i izgubljene gumice,olovke,šestari,milimetarski papiri.....pa da ne moram bar o tome mislit  Wajter raport - Page 14 1523192931

ajd...daj boze da se covjek konacno rijesi tih operacia. Taman da malo prohoda i moze na kupanje da ga more zacijeli Wajter raport - Page 14 684758713. Pisem ja svako toliko, nije da ne dam...
Vi koi imate nejac ste uvijek u trendu i sa nastavnim programom a i sa modom, muzikom koja se slusa i tehnikom koja se pritom koristi. Vele da je u tome dodatna korist jer se opet vratis u sve faze mladosti Wajter raport - Page 14 684758713. Mene to mimoislo pa se moram sam snalazit i biti djetinjast u vlastitom aranzmanu...Wajter raport - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:01

Rijeka postala mjesto najveće koncentracije mega luksuznih jahti u Hrvatskoj. Sad ih vec ima desetak stalno stacijoniranih procjenitih na 400 milijuna eura ili 40 milijuna po komadu. Jebate, dat cetrdeset milijuna eura da bi se par puta godisnje provozao i jos cijelu godinu placao posadu, vez i svu silu nameta i troskova... Uopce ne kuzim tu logiku, stoput lakse i jeftinije je iznajmit jahtu kakvu god hoces i kad god hoces. Jebiga, valjda je to statusni simbol bogatasa jer jebes bogatstvo ako se ne vidi. U svakom slucaju ocekuje ih se tridesetak u stalnom postavu a jedna od njih je i Spilbergova samo se ne zna koja Wajter raport - Page 14 684758713. Neka, bas ih je lijepo vidit, ispunjavaju i oko i dusu a i stvaraju privid da smo bogata zemlja...Wajter raport - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:18

zaludjeni fanatici i dalje ubijaju zazivajuci Allaha. Sad je u modi gazenje i klanje ljudi po europskim metropolama a Europa na cudu. Pa nakon svake takve akcije po par dzamija u zrak i vjerujem da bi akcije jako brzo prestale jer su u tim dzamijama i zacete. To bi ovdje na Balkanu izgledalo otprilike ovako; terorist parkira kombi/kamion/autobus, izadje na cas da utvrdi plan napada i kad se vrati na mjesto parkiranja skuzi da mu nema kombija/kamiona/autobusa jer je vec pokraden, promjenjen broj sasije i preprodan. Ako pak izvadi noz za cas ce se oko njega sjatiti desetak njih sa jos vecim nozevima i zaklati ga na licu mjesta. Zato divljaci izbjegavaju divljake...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.06.17 14:22

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Molim vas, dok ste jos tu, ima li netko iskustva sa samsung mobitelima i to serija A? 
Imam neki stari serija S ali novi S mi je too much novaca. Navodno je A bolja linija od J.  Znate li sta o tome?

jebali vas pametni telefoni. Imam ga i ja ali koristim samo za ono cemu i sluzi, razgovore i poruke. Internet, nema sanse...Nego, vjerojatno si odavno skuzila da kad nesto narucujes preko neta budes neko vrijeme obasipata tim projizvodom gdje god surfas. Ajd, to toliko ne bode oci ali bode nesto drugo, jel znas da se isto desava kad sa nekim pricas na mob a umrezita si? Recimo, sa prijateljicom pricas kako namjeravas kupiti nove cipele i nakon tog ides surfat i svugdje ti nude cipele Wajter raport - Page 14 684758713. Drugim rijecima, slusaju ti se razgovori zato se ubuduce iskljuci pa onda pricaj...

pa pametni telefoni se jedino i nude. ne govorim o relaciji od 5-8000 kn već do 1000-1500 maksimum. ali šta, kada ti uzmeš mob na pretlatu, i taj od 1500 ti izađe 5000 .... nisam pametna više. kaće mi prijatelj da ih ima u chipoteci nekih dobrih no name po milju kuna .. ići ću vidjeti i provući karticu ako baš budem našla nešto o. iako bi se rado vratila na samsung. nakon samsunga i pljuvanja po skupim stvarima koje se isto kvare, kupila sam neko s*anje od 600 kn prije 6 mjeseci, bolje da ti ne kažem koliko sam požalila. 600 kn sam bacila u vjetar ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.06.17 14:26

pizda je napisao/la:Rijeka postala mjesto najveće koncentracije mega luksuznih jahti u Hrvatskoj. Sad ih vec ima desetak stalno stacijoniranih procjenitih na 400 milijuna eura ili 40 milijuna po komadu. Jebate, dat cetrdeset milijuna eura da bi se par puta godisnje provozao i jos cijelu godinu placao posadu, vez i svu silu nameta i troskova... Uopce ne kuzim tu logiku, stoput lakse i jeftinije je iznajmit jahtu kakvu god hoces i kad god hoces. Jebiga, valjda je to statusni simbol bogatasa jer jebes bogatstvo ako se ne vidi. U svakom slucaju ocekuje ih se tridesetak u stalnom postavu a jedna od njih je i Spilbergova samo se ne zna koja Wajter raport - Page 14 684758713. Neka, bas ih je lijepo vidit, ispunjavaju i oko i dusu a i stvaraju privid da smo bogata zemlja...Wajter raport - Page 14 684758713
 jučer oko 23 frendica i ja šećemo uz jahte, vraćamo se prema autima da idemo doma i sve gledamo hoće li ko izletiti da nas ponudi sa pjenušcem, ovako lijepe i pozgodne ženske ... ali ništa. zapravo ja sam o tome na glas razmišljala. frendica me gleda sa nekom iskrivljenom facom... i ništa se nije desilo Wajter raport - Page 14 684758713 .... njet Wajter raport - Page 14 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:33

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Molim vas, dok ste jos tu, ima li netko iskustva sa samsung mobitelima i to serija A? 
Imam neki stari serija S ali novi S mi je too much novaca. Navodno je A bolja linija od J.  Znate li sta o tome?

jebali vas pametni telefoni. Imam ga i ja ali koristim samo za ono cemu i sluzi, razgovore i poruke. Internet, nema sanse...Nego, vjerojatno si odavno skuzila da kad nesto narucujes preko neta budes neko vrijeme obasipata tim projizvodom gdje god surfas. Ajd, to toliko ne bode oci ali bode nesto drugo, jel znas da se isto desava kad sa nekim pricas na mob a umrezita si? Recimo, sa prijateljicom pricas kako namjeravas kupiti nove cipele i nakon tog ides surfat i svugdje ti nude cipele Wajter raport - Page 14 684758713. Drugim rijecima, slusaju ti se razgovori zato se ubuduce iskljuci pa onda pricaj...

pa pametni telefoni se jedino i nude. ne govorim o relaciji od 5-8000 kn već do 1000-1500 maksimum. ali šta, kada ti uzmeš mob na pretlatu, i taj od 1500 ti izađe 5000 .... nisam pametna više. kaće mi prijatelj da ih ima u chipoteci nekih dobrih no name po milju kuna .. ići ću vidjeti i provući karticu ako baš budem našla nešto o. iako bi se rado vratila na samsung. nakon samsunga i pljuvanja po skupim stvarima koje se isto kvare, kupila sam neko s*anje od 600 kn prije 6 mjeseci, bolje da ti ne kažem koliko sam požalila. 600 kn sam bacila u vjetar ....

imam ti ja par onih starijih, nepametnih. Mos samo pricat, slat poruke a mos i snimat, sto ce ti vise. Ne moras provlacit kartice, samo se podas par puta i imas mobitel...Wajter raport - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:35

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Rijeka postala mjesto najveće koncentracije mega luksuznih jahti u Hrvatskoj. Sad ih vec ima desetak stalno stacijoniranih procjenitih na 400 milijuna eura ili 40 milijuna po komadu. Jebate, dat cetrdeset milijuna eura da bi se par puta godisnje provozao i jos cijelu godinu placao posadu, vez i svu silu nameta i troskova... Uopce ne kuzim tu logiku, stoput lakse i jeftinije je iznajmit jahtu kakvu god hoces i kad god hoces. Jebiga, valjda je to statusni simbol bogatasa jer jebes bogatstvo ako se ne vidi. U svakom slucaju ocekuje ih se tridesetak u stalnom postavu a jedna od njih je i Spilbergova samo se ne zna koja Wajter raport - Page 14 684758713. Neka, bas ih je lijepo vidit, ispunjavaju i oko i dusu a i stvaraju privid da smo bogata zemlja...Wajter raport - Page 14 684758713
 jučer oko 23 frendica i ja šećemo uz jahte, vraćamo se prema autima da idemo doma i sve gledamo hoće li ko izletiti da nas ponudi sa pjenušcem, ovako lijepe i pozgodne ženske ... ali ništa. zapravo ja sam o tome na glas razmišljala. frendica me gleda sa nekom iskrivljenom facom... i ništa se nije desilo Wajter raport - Page 14 684758713 .... njet Wajter raport - Page 14 684758713

pa ko ce ti izletit kad nikog ni nema. Trebao bi bit neki cuvar ali on valjda spava unutra ili pak pije negdje. Bas bi bilo dobro da me neko plati za cuvanje jahte, sviras kurcu, spavas na jahti, dobra lova...To mi par puta palo na pamet, morat cu pisat Spilbergu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.06.17 14:36

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Molim vas, dok ste jos tu, ima li netko iskustva sa samsung mobitelima i to serija A? 
Imam neki stari serija S ali novi S mi je too much novaca. Navodno je A bolja linija od J.  Znate li sta o tome?

jebali vas pametni telefoni. Imam ga i ja ali koristim samo za ono cemu i sluzi, razgovore i poruke. Internet, nema sanse...Nego, vjerojatno si odavno skuzila da kad nesto narucujes preko neta budes neko vrijeme obasipata tim projizvodom gdje god surfas. Ajd, to toliko ne bode oci ali bode nesto drugo, jel znas da se isto desava kad sa nekim pricas na mob a umrezita si? Recimo, sa prijateljicom pricas kako namjeravas kupiti nove cipele i nakon tog ides surfat i svugdje ti nude cipele Wajter raport - Page 14 684758713. Drugim rijecima, slusaju ti se razgovori zato se ubuduce iskljuci pa onda pricaj...

pa pametni telefoni se jedino i nude. ne govorim o relaciji od 5-8000 kn već do 1000-1500 maksimum. ali šta, kada ti uzmeš mob na pretlatu, i taj od 1500 ti izađe 5000 .... nisam pametna više. kaće mi prijatelj da ih ima u chipoteci nekih dobrih no name po milju kuna .. ići ću vidjeti i provući karticu ako baš budem našla nešto o. iako bi se rado vratila na samsung. nakon samsunga i pljuvanja po skupim stvarima koje se isto kvare, kupila sam neko s*anje od 600 kn prije 6 mjeseci, bolje da ti ne kažem koliko sam požalila. 600 kn sam bacila u vjetar ....

imam ti ja par onih starijih, nepametnih. Mos samo pricat, slat poruke a mos i snimat, sto ce ti vise. Ne moras provlacit kartice, samo se podas par puta i imas mobitel...Wajter raport - Page 14 684758713



 znači tražiš pi*ke za mobitel za*urac??
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.06.17 14:37

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Rijeka postala mjesto najveće koncentracije mega luksuznih jahti u Hrvatskoj. Sad ih vec ima desetak stalno stacijoniranih procjenitih na 400 milijuna eura ili 40 milijuna po komadu. Jebate, dat cetrdeset milijuna eura da bi se par puta godisnje provozao i jos cijelu godinu placao posadu, vez i svu silu nameta i troskova... Uopce ne kuzim tu logiku, stoput lakse i jeftinije je iznajmit jahtu kakvu god hoces i kad god hoces. Jebiga, valjda je to statusni simbol bogatasa jer jebes bogatstvo ako se ne vidi. U svakom slucaju ocekuje ih se tridesetak u stalnom postavu a jedna od njih je i Spilbergova samo se ne zna koja Wajter raport - Page 14 684758713. Neka, bas ih je lijepo vidit, ispunjavaju i oko i dusu a i stvaraju privid da smo bogata zemlja...Wajter raport - Page 14 684758713
 jučer oko 23 frendica i ja šećemo uz jahte, vraćamo se prema autima da idemo doma i sve gledamo hoće li ko izletiti da nas ponudi sa pjenušcem, ovako lijepe i pozgodne ženske ... ali ništa. zapravo ja sam o tome na glas razmišljala. frendica me gleda sa nekom iskrivljenom facom... i ništa se nije desilo Wajter raport - Page 14 684758713 .... njet Wajter raport - Page 14 684758713

pa ko ce ti izletit kad nikog ni nema. Trebao bi bit neki cuvar ali on valjda spava unutra ili pak pije negdje. Bas bi bilo dobro da me neko plati za cuvanje jahte, sviras kurcu, spavas na jahti, dobra lova...To mi par puta palo na pamet, morat cu pisat Spilbergu...


prije će ti se ET javiti nego Spielberg ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:38

maledetta primavera je napisao/la:

 znači tražiš pi*ke za mobitel za*urac??

mobiteli su super ali sa njima mos surfat jedino da ih bacis u more...Wajter raport - Page 14 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:39

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:Rijeka postala mjesto najveće koncentracije mega luksuznih jahti u Hrvatskoj. Sad ih vec ima desetak stalno stacijoniranih procjenitih na 400 milijuna eura ili 40 milijuna po komadu. Jebate, dat cetrdeset milijuna eura da bi se par puta godisnje provozao i jos cijelu godinu placao posadu, vez i svu silu nameta i troskova... Uopce ne kuzim tu logiku, stoput lakse i jeftinije je iznajmit jahtu kakvu god hoces i kad god hoces. Jebiga, valjda je to statusni simbol bogatasa jer jebes bogatstvo ako se ne vidi. U svakom slucaju ocekuje ih se tridesetak u stalnom postavu a jedna od njih je i Spilbergova samo se ne zna koja Wajter raport - Page 14 684758713. Neka, bas ih je lijepo vidit, ispunjavaju i oko i dusu a i stvaraju privid da smo bogata zemlja...Wajter raport - Page 14 684758713
 jučer oko 23 frendica i ja šećemo uz jahte, vraćamo se prema autima da idemo doma i sve gledamo hoće li ko izletiti da nas ponudi sa pjenušcem, ovako lijepe i pozgodne ženske ... ali ništa. zapravo ja sam o tome na glas razmišljala. frendica me gleda sa nekom iskrivljenom facom... i ništa se nije desilo Wajter raport - Page 14 684758713 .... njet Wajter raport - Page 14 684758713

pa ko ce ti izletit kad nikog ni nema. Trebao bi bit neki cuvar ali on valjda spava unutra ili pak pije negdje. Bas bi bilo dobro da me neko plati za cuvanje jahte, sviras kurcu, spavas na jahti, dobra lova...To mi par puta palo na pamet, morat cu pisat Spilbergu...


prije će ti se ET javiti nego Spielberg ...

pa mislijo sam se predstavit ko ET...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.06.17 14:40

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

 znači tražiš pi*ke za mobitel za*urac??

mobiteli su super ali sa njima mos surfat jedino da ih bacis u more...Wajter raport - Page 14 684758713
znaš šta, idem ja do mora dve ure ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 04.06.17 14:42

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

 znači tražiš pi*ke za mobitel za*urac??

mobiteli su super ali sa njima mos surfat jedino da ih bacis u more...Wajter raport - Page 14 684758713
znaš šta, idem ja do mora dve ure ....

ajd, napravi i par selfiea pa ih poslie objavi ovdje da vidimo kakvo je more bilo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.06.17 15:47

pizda je napisao/la:sunce, nebo, drvece...sve blista i siai se. Povrelo...
i ovdje isto...idući vikend bi se mogli probat i okupat....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.06.17 15:51

pizda je napisao/la:
ajd...daj boze da se covjek konacno rijesi tih operacia. Taman da malo prohoda i moze na kupanje da ga more zacijeli Wajter raport - Page 14 684758713. Pisem ja svako toliko, nije da ne dam...
Vi koi imate nejac ste uvijek u trendu i sa nastavnim programom a i sa modom, muzikom koja se slusa i tehnikom koja se pritom koristi. Vele da je u tome dodatna korist jer se opet vratis u sve faze mladosti Wajter raport - Page 14 684758713. Mene to mimoislo pa se moram sam snalazit i biti djetinjast u vlastitom aranzmanu...Wajter raport - Page 14 684758713

nemoj mi ništa govorit.....rekla sam ocu da je on dugoročan projekt izgleda......nasmijao se,ali ne da mu je dozvizdilo po bolnici hodat nego je ne može smislit više....a mora se....šta će

je ima istine kad imaš klince onda htio ne htio pohvataš popularnosti......
ali vridi imat tu crtu i biti radoznao i djetinjast dok god si živ.....

vidim da napišeš pokoju na vajteru, tvojoj cultnoj themi,ali nekako mi osjećaj kao da si sad na ljetnim praznicima..... Wajter raport - Page 14 1523192931


Zadnja promjena: Lena; 04.06.17 15:54; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : ne dog nego god :p)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 04.06.17 15:55

zaspala sam od 2 do 4:15....ne mogu doć sebi još....srčem kavu ne bi li me probudila.......
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.06.17 21:43

sad će i druga kurveština progovoriti ... doletila ko šojka u neobrano grožđe  Wajter raport - Page 14 11484130

korisnica pod nickom maladeta


Zadnja promjena: Legolas; 04.06.17 21:44; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 04.06.17 21:43

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

 znači tražiš pi*ke za mobitel za*urac??

mobiteli su super ali sa njima mos surfat jedino da ih bacis u more...Wajter raport - Page 14 684758713
znaš šta, idem ja do mora dve ure ....

ajd, napravi i par selfiea pa ih poslie objavi ovdje da vidimo kakvo je more bilo...
nope .... isključila mob, čitala knjigu ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.06.17 21:44

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:

mobiteli su super ali sa njima mos surfat jedino da ih bacis u more...Wajter raport - Page 14 684758713
znaš šta, idem ja do mora dve ure ....

ajd, napravi i par selfiea pa ih poslie objavi ovdje da vidimo kakvo je more bilo...
nope .... isključila mob, čitala knjigu ....

Wajter raport - Page 14 3254918042 Wajter raport - Page 14 3254918042 Wajter raport - Page 14 3254918042  koju jebote ,,, ajmo rezime

al fala na reakciji ... sad znam šta će ove moje šojkice na poslu probati ... glumiti načitane ... ahahahahahaha ... jedva čekam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.06.17 21:48

moj iskreni savjet ... nemojte se loviti knjige ... ne paše vam i ispadate preočito budale ... dopičnjaci vam savršeno stoje ... a i narodnjaci

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.06.17 21:51

sad bi se šojka naljutila i naočigled al se boji moje pincete ... Wajter raport - Page 14 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 05.06.17 0:56

Legolas je napisao/la:sad bi se šojka naljutila i naočigled al se boji moje pincete ... Wajter raport - Page 14 3114667799

jebote, tebe ko da su drzali na lancu koju deceniju pa te pustili...Pa koji te vrag spopao?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 05.06.17 1:38

Megi je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:Wow! Pa ti si u ZG  Wajter raport - Page 14 1521376178
Uživaj na koncertu!
Da, odgledao-odslusao koncert.
Malo sam rezerviran... jel´....
Radi se o tome, da je u LADU od 01.01.2017. "instaliran" novi umjetnicki ravnatelj ("stari" otiao u mirovinu).
Taj je svijet prilicno ljubomoran (to "prilicno" je jaaaako blago receno).
Uglavnom, nije izvedena ni jedna jedina koreografija bivsih umjetnickih ravnatelja.
A to nije dobro.
Nikako nije dobro.... 
I vruce je bilo, cak i u pola noci, kad sam se vracao na spavanje....
Sjecam se raskola kad je otisao dugogodisnji umjetnicki ravnatelj i da su bili podijeljeni oko toga. Ima tome godinaPoslije vise nisam pratila. Steta da je tako.
Bas je bilo sparno, svasta sam sanjala nocas... Wajter raport - Page 14 684758713
Pa nije to bio neki raskol (prejak mi je izraz).
Za to postoje odredjena pravila.
Raspise se natjecaj, komisija skuplja ponude, vaze i ocjenjuje, donosi odluke.
Obzirom da sam na neki nacin upoznat sa detaljima (i onim nesluzbenima), necu komentirati, pricekati cu jos koji koncert, da vidim kako je "sjelo".

Na putu prema sjeveru, vrijeme se razgoropadilo.
Cak je bilo i nevremena.
A ja slupao automobil....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 14 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 40. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.