kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 05.06.17 4:54

RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Megi je napisao/la:Wow! Pa ti si u ZG  Wajter raport - Page 15 1521376178
Uživaj na koncertu!
Da, odgledao-odslusao koncert.
Malo sam rezerviran... jel´....
Radi se o tome, da je u LADU od 01.01.2017. "instaliran" novi umjetnicki ravnatelj ("stari" otiao u mirovinu).
Taj je svijet prilicno ljubomoran (to "prilicno" je jaaaako blago receno).
Uglavnom, nije izvedena ni jedna jedina koreografija bivsih umjetnickih ravnatelja.
A to nije dobro.
Nikako nije dobro.... 
I vruce je bilo, cak i u pola noci, kad sam se vracao na spavanje....
Sjecam se raskola kad je otisao dugogodisnji umjetnicki ravnatelj i da su bili podijeljeni oko toga. Ima tome godinaPoslije vise nisam pratila. Steta da je tako.
Bas je bilo sparno, svasta sam sanjala nocas... Wajter raport - Page 15 684758713
Pa nije to bio neki raskol (prejak mi je izraz).
Za to postoje odredjena pravila.
Raspise se natjecaj, komisija skuplja ponude, vaze i ocjenjuje, donosi odluke.
Obzirom da sam na neki nacin upoznat sa detaljima (i onim nesluzbenima), necu komentirati, pricekati cu jos koji koncert, da vidim kako je "sjelo".

Na putu prema sjeveru, vrijeme se razgoropadilo.
Cak je bilo i nevremena.
A ja slupao automobil....
Ude, tebi i suputnicima nije nista bilo ??
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.06.17 5:33

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:sad bi se šojka naljutila i naočigled al se boji moje pincete ... Wajter raport - Page 15 3114667799

jebote, tebe ko da su drzali na lancu koju deceniju pa te pustili...Pa koji te vrag spopao?

ništa mene nije spopalo ... ja sam ti ovakva cijeli život i to stalno govorim al mi nitko ne vjeruje .... kako ono reće blitva - hiperaktivan um  ?
ona mi je rekla da ne pričam puno na forumu o tome kakva sam u reali  al eto, nisam ju poslušala Wajter raport - Page 15 3114667799

i a i ti si mi stalno govorio da budem ono što jesam a ne ono što nisam ... u reali je to lako i stalno sam takva ... u virtuali mi se nije dalo al sad mi se da  Wajter raport - Page 15 1523192931

tražili ste, sad čitajte  Wajter raport - Page 15 3114667799  il nemojte... nitko vas tu pištoljom ne tjera na to ... preskakati kome smeta  Wajter raport - Page 15 1523192931

danas je vajter predivan ... krenulo je pravo ljeto i sezona kupanja i plivanja sa ajkulama kao što sam predskazala prije četiri godine i tu na forumu ... još je netko to predskazao ? tko ono ?




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.06.17 6:01

jebote šta je ovo....sječa mačem?....
nije mi drago seciranje i bodenje u meko tkivo......
odrasle ste osobe....riješite svoje odnose.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.06.17 6:03

vruće je već sad.....ali ljeto je skoro....pa ništa neobično.....

imam posla....a tako mi se ne radi danas....uffff
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.06.17 6:11

Lena je napisao/la:jebote šta je ovo....sječa mačem?....
nije mi drago seciranje i bodenje u meko tkivo......
odrasle ste osobe....riješite svoje odnose.....

upravo to radim ... ne moš dalje raditi dok se odnosi ne riješe do kraja i da ostanu rješiti ... al to na poslu .. jebote, tu na forumu nemam nikakve odnose nisakim Wajter raport - Page 15 3114667799

nit koga siječem ... pišem i dalje glistine izmišljotine  Wajter raport - Page 15 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 05.06.17 6:13

Legolas je napisao/la:
Lena je napisao/la:jebote šta je ovo....sječa mačem?....
nije mi drago seciranje i bodenje u meko tkivo......
odrasle ste osobe....riješite svoje odnose.....

upravo to radim ... ne moš dalje raditi dok se odnosi ne riješe do kraja i da ostanu rješiti ... al to na poslu .. jebote, tu na forumu nemam nikakve odnose nisakim Wajter raport - Page 15 3114667799

nit koga siječem ... pišem  Wajter raport - Page 15 1523192931

ajde ajde....znaš ti bit nezgodna.....

ne želim se miješati u forumske odnose.....ma kako površni ili ne znam kakvi bili
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.06.17 6:31

Lena je napisao/la:
ajde ajde....znaš ti bit nezgodna.....


uf, istina ... al ja to ne krijem .. čim naletim na kvarne znam biti izrazito nezgodna a strpljivo čekam da se uvjerim da sam dobro vidjela situaciju ... da vidiš sad frke na mom poslu ... dok šutim radim najviše ... al kad progovorim ide brutalna istina i donošenje odluka ... treba stvari nazivati pravim imenom i raščišćavati ... zato nam i jeste tako kako jeste jer to nitko ne radi ... ja ne umijem drugačije Wajter raport - Page 15 1523192931

kud prođem stvari se postavljaju u red ... al sjećaš se ti mene iz početaka kad sam to radila u vrtiću oko nezakonitog upisa djece ... ne ide ti to bez da budeš nezgodan do nezgodnih ... al do zgodnih sam ful zgodna i ja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 05.06.17 10:49

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:A ja slupao automobil....
Ude, tebi i suputnicima nije nista bilo ??
Zrtava je bilo....
Srndac, mlad i neiskusan....
Nisam imao nikakve sanse, na brzoj cesti (koja ima ogradu !!), skocio je na par metara pred mene.

Zanimljiv je bio postupak: Zvao sam policiju, napisali zapisnik.
Rekoh, vi cete zvati sluzbu za odrzavanje, koja ce pocistiti krhotine ??
Neee, kaze policajac (nogom odgura par krhotina u travu), nije to puno.
A zvati cete i nekoga, tko ce odvesti srndaca??
Daaaa, kaze on, zvati cemo lovca....
Po izrazu lica i govoru tijela, usudio bih se reci da se srndac nece sresti sa lovcem, i da ce za danasnji praznicki rucak (ovdje je praznik) biti srnetina....

Lijepo i suncano vrijeme, bio sam vec vani.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 05.06.17 20:30

bokić vam svima ljudićima .... starima sa starim nickovima, starima sa novim nickovima, novima sa samo nickovima  Wajter raport - Page 15 3859399978

wajter je vječan ...bijo,je i biće   ...  tak da  mi se  čini najprimjerenije javiti se na wajteru    Wajter raport - Page 15 11484130


U podružnici Klc ništa novoga, da ne budem pogruba pa velim da je sve staro i podrapano Wajter raport - Page 15 27287599  .... pomalo štrikamo, pomalo čilamo, popuno čekamo godišnji  Wajter raport - Page 15 280662968

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 06.06.17 5:57

orion je napisao/la:bokić vam svima ljudićima .... starima sa starim nickovima, starima sa novim nickovima, novima sa samo nickovima  Wajter raport - Page 15 3859399978

wajter je vječan ...bijo,je i biće   ...  tak da  mi se  čini najprimjerenije javiti se na wajteru    Wajter raport - Page 15 11484130


U podružnici Klc ništa novoga, da ne budem pogruba pa velim da je sve staro i podrapano Wajter raport - Page 15 27287599  .... pomalo štrikamo, pomalo čilamo, popuno čekamo godišnji  Wajter raport - Page 15 280662968

đizs krajst e pa šta se dogodilo da si napisala 4 rečenice? linčino jedna......

je vajter je vječan,a i tvoje navraćanje 2 puta godišnje prelazi u nešto trajno, konstantno Wajter raport - Page 15 3084372643

znači sve isto....ništa nova.....znači da je sva ok manje više....neka
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.06.17 5:58

orion je napisao/la:bokić vam svima ljudićima .... starima sa starim nickovima, starima sa novim nickovima, novima sa samo nickovima  Wajter raport - Page 15 3859399978

wajter je vječan ...bijo,je i biće   ...  tak da  mi se  čini najprimjerenije javiti se na wajteru    Wajter raport - Page 15 11484130


U podružnici Klc ništa novoga, da ne budem pogruba pa velim da je sve staro i podrapano Wajter raport - Page 15 27287599  .... pomalo štrikamo, pomalo čilamo, popuno čekamo godišnji  Wajter raport - Page 15 280662968
Hey Ory, dugo te nisam "vidjela"! Kod Kica si?
Ja znam otici , budem dva dana pa zaboravim opet. Zadnji put sam hvatala tko je tko tamo ali sam vec zaboravila ... Mozda veceras svratim Wajter raport - Page 15 684758713  

Kod nas wajter oswanuo vec topao. Biti ce gadno i danas. Jucer sam imala manogo obaveza, nakon posla dosla sam konacno kuci u 23 ... Naravno, u 9 kada sam bila skroz gotova sa vozikanjem, gradom, autom ... otisla sam kod moje S. na nessicu da ye opusti. I da pocaskao o njenoj susjedi i francuskom precjedniku i njegovoj zeni. Ne moram govoriti da sam se prepusila ... 
Moj plan za danas je nakon posla obaviti lijecnicu od moje curice, moju lijecnicu i potom dritto spavati do sutra ujutro .... A preksutra nakon posla na more .....


Zadnja promjena: maledetta primavera; 06.06.17 6:03; ukupno mijenjano 2 put/a.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.06.17 6:00

Lena je napisao/la:
orion je napisao/la:bokić vam svima ljudićima .... starima sa starim nickovima, starima sa novim nickovima, novima sa samo nickovima  Wajter raport - Page 15 3859399978

wajter je vječan ...bijo,je i biće   ...  tak da  mi se  čini najprimjerenije javiti se na wajteru    Wajter raport - Page 15 11484130


U podružnici Klc ništa novoga, da ne budem pogruba pa velim da je sve staro i podrapano Wajter raport - Page 15 27287599  .... pomalo štrikamo, pomalo čilamo, popuno čekamo godišnji  Wajter raport - Page 15 280662968

đizs krajst e pa šta se dogodilo da si napisala 4 rečenice? linčino jedna......

je vajter je vječan,a i tvoje navraćanje 2 puta godišnje prelazi u nešto trajno, konstantno Wajter raport - Page 15 3084372643

znači sve isto....ništa nova.....znači da je sva ok manje više....neka
Pametna zena.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 06.06.17 6:02

jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.06.17 6:11

Lena je napisao/la:jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....
Orion je uvijek bila iznad nekih stvari .

Ne cudim se sto to pomalo svi rade. ....

Umjesto da vec izlazim iz kuce, ja jos u spavacici pijem kavu ..... Dizi Lasto to svoje poveliko dupe i mars.pod tus! Lena, do kasnije .....  Wajter raport - Page 15 727654710
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.06.17 6:36

Lena je napisao/la:jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....

Iskreno,,,meni Baban ide na genitalije,,chovatz se uvijek javi kad je neka frka i to odma,,,znachi chita sve ,,ali ne uchestvuje,,,pa tako i Orion,,valjda ne smije od njega,,,a forum je kao kuca,,,ako ga ne odrzavash i ne brinesh se o njemu,,usmrdi se,,,dodushe ,,Baban,,koristi Pizdu kao chistachitzu i forumskog odrzivacha,,To je Pizda skuzijo pa je sve manje aktivan,,,prognoziram da ce ovo da se ugasi za par mjeseci,,,tak da,,uzivajte dok mozete,,a onda rasulo zanavijek,,,:Wajter raport - Page 15 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.06.17 6:37

maledetta primavera je napisao/la:
Lena je napisao/la:jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....
Orion je uvijek bila iznad nekih stvari .

Ne cudim se sto to pomalo svi rade. ....

Umjesto da vec izlazim iz kuce, ja jos u spavacici pijem kavu ..... Dizi Lasto to svoje poveliko dupe i mars.pod tus! Lena, do kasnije .....  Wajter raport - Page 15 727654710

idi pod tush ali se ne diraj:Wajter raport - Page 15 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.06.17 7:27

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Lena je napisao/la:jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....
Orion je uvijek bila iznad nekih stvari .

Ne cudim se sto to pomalo svi rade. ....

Umjesto da vec izlazim iz kuce, ja jos u spavacici pijem kavu ..... Dizi Lasto to svoje poveliko dupe i mars.pod tus! Lena, do kasnije .....  Wajter raport - Page 15 727654710

idi pod tush ali se ne diraj:Wajter raport - Page 15 684758713
Za to jutros nisam imala vremena. Umjesto u 5 i 15 , digla sam se u 6 i pol a ja kavu pijuckam i dolazim na sebe oko pola sata tako da mi je sve bilo na knap i za masturbiranje nije bilo vremena. 

Otvoris zingo forum i gledas glistine masturbacije ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.06.17 7:47

maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Lena je napisao/la:jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....
Orion je uvijek bila iznad nekih stvari .

Ne cudim se sto to pomalo svi rade. ....

Umjesto da vec izlazim iz kuce, ja jos u spavacici pijem kavu ..... Dizi Lasto to svoje poveliko dupe i mars.pod tus! Lena, do kasnije .....  Wajter raport - Page 15 727654710

idi pod tush ali se ne diraj:Wajter raport - Page 15 684758713
Za to jutros nisam imala vremena. Umjesto u 5 i 15 , digla sam se u 6 i pol a ja kavu pijuckam i dolazim na sebe oko pola sata tako da mi je sve bilo na knap i za masturbiranje nije bilo vremena. 

Otvoris zingo forum i gledas glistine masturbacije ....

Pa jebga ,,,vjeruj mi da je to bolje ponekada nego dopustiti da ti netko dahce za vratom tko te totalni idiot/tkinja..za glistu neam pojam kaj dela,,tak da...skuzate""_

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 06.06.17 7:50

Pa jebo te,,bog me prokleo,,,dao mi previshe energije pa divljam u kasne sate,,,kod mene vec pola tri..a ja bi do jutra mogo sve,,,ludilo,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 06.06.17 9:34

zingaro je napisao/la:Pa jebo te,,bog me prokleo,,,dao mi previshe energije pa divljam u kasne sate,,,kod mene vec pola tri..a ja bi do jutra mogo sve,,,ludilo,,
Kod mene deset i trijestri i marendam lagani sir i cherry pomidorice .... Danas easy.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 06.06.17 15:42

Lena je napisao/la:
orion je napisao/la:bokić vam svima ljudićima .... starima sa starim nickovima, starima sa novim nickovima, novima sa samo nickovima  Wajter raport - Page 15 3859399978

wajter je vječan ...bijo,je i biće   ...  tak da  mi se  čini najprimjerenije javiti se na wajteru    Wajter raport - Page 15 11484130


U podružnici Klc ništa novoga, da ne budem pogruba pa velim da je sve staro i podrapano Wajter raport - Page 15 27287599  .... pomalo štrikamo, pomalo čilamo, popuno čekamo godišnji  Wajter raport - Page 15 280662968

đizs krajst e pa šta se dogodilo da si napisala 4 rečenice? linčino jedna......

je vajter je vječan,a i tvoje navraćanje 2 puta godišnje prelazi u nešto trajno, konstantno Wajter raport - Page 15 3084372643

znači sve isto....ništa nova.....znači da je sva ok manje više....neka



Wajter raport - Page 15 4024472575  ... ojla Lenče ..... nekako mi se čini da je bila faza tišine- ničim posebno izazvana - jednostavno tišina Wajter raport - Page 15 684758713  

...nije daje baš sve po starome ... zapravo ima jedna veeeelika novost - imamo novog pasića Wajter raport - Page 15 684758713 .... slatki mali zaigrani momČiĆ koji nas pomalo zabavlja, popuno šeta Wajter raport - Page 15 11484130  .... jutros sam oko šestice izašla van, okupao se u Korani, izjurio se po parkovima - pravo mi je od gušta Wajter raport - Page 15 11484130

sada ću /ako nisam zaboravila/ pokušati staviti fotkicu od našeg Moona

.... neide  Wajter raport - Page 15 1715007743 - zaslike.com izgleda više ne šljaka. Probati ću kasnije preko nekog drugoga ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 06.06.17 15:49

maledetta primavera je napisao/la:
orion je napisao/la:bokić vam svima ljudićima .... starima sa starim nickovima, starima sa novim nickovima, novima sa samo nickovima  Wajter raport - Page 15 3859399978

wajter je vječan ...bijo,je i biće   ...  tak da  mi se  čini najprimjerenije javiti se na wajteru    Wajter raport - Page 15 11484130


U podružnici Klc ništa novoga, da ne budem pogruba pa velim da je sve staro i podrapano Wajter raport - Page 15 27287599  .... pomalo štrikamo, pomalo čilamo, popuno čekamo godišnji  Wajter raport - Page 15 280662968
Hey Ory, dugo te nisam "vidjela"! Kod Kica si?
Ja znam otici , budem dva dana pa zaboravim opet. Zadnji put sam hvatala tko je tko tamo ali sam vec zaboravila ... Mozda veceras svratim Wajter raport - Page 15 684758713  

Kod nas wajter oswanuo vec topao. Biti ce gadno i danas. Jucer sam imala manogo obaveza, nakon posla dosla sam konacno kuci u 23 ... Naravno, u 9 kada sam bila skroz gotova sa vozikanjem, gradom, autom ... otisla sam kod moje S. na nessicu da ye opusti. I da pocaskao o njenoj susjedi i francuskom precjedniku i njegovoj zeni. Ne moram govoriti da sam se prepusila ... 
Moj plan za danas je nakon posla obaviti lijecnicu od moje curice, moju lijecnicu i potom dritto spavati do sutra ujutro .... A preksutra nakon posla na more .....



Bokić ti Lasto Wajter raport - Page 15 1369106071  .... nisam kod Kica, nigdje sam zadnje vrijeme - mjesece, možda i godinica. Kao što rekoh Leni bila sam u nekoj fazi tišine.

Neki dan sam pogledala forum,  došla mi želja vidjeti vas opet Wajter raport - Page 15 684758713  .....  

Nedavno sam sa Popom bacila šetnjicu po Klc-u, imao je nadzor klima u našemu kraju, pa smo to iskoristili za malo druženja Wajter raport - Page 15 684758713 .....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  orion 06.06.17 15:55

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:jebi ga.....malo po malo tako svi rade....
meni žao da forum zamre,ali šta mora bit biti će.....

Iskreno,,,meni Baban ide na genitalije,,chovatz se uvijek javi kad je neka frka i to odma,,,znachi chita sve ,,ali ne uchestvuje,,,pa tako i Orion,,valjda ne smije od njega,,,a forum je kao kuca,,,ako ga ne odrzavash i ne brinesh se o njemu,,usmrdi se,,,dodushe ,,Baban,,koristi Pizdu kao chistachitzu i forumskog odrzivacha,,To je Pizda skuzijo pa je sve manje aktivan,,,prognoziram da ce ovo da se ugasi za par mjeseci,,,tak da,,uzivajte dok mozete,,a onda rasulo zanavijek,,,:Wajter raport - Page 15 684758713



PiČko_ličko .... lično i personalno nisač slušač tj. čitač Wajter raport - Page 15 2575450620 ..... ili učestvujem, ili me uopće nema..... a Baban -kad mu golub pismonoša dostavi tehničke potrebitosti red je da reagira na njih Wajter raport - Page 15 4255275425

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 07.06.17 16:08

orion je napisao/la:

Wajter raport - Page 15 4024472575  ... ojla Lenče ..... nekako mi se čini da je bila faza tišine- ničim posebno izazvana - jednostavno tišina Wajter raport - Page 15 684758713  

...nije daje baš sve po starome ... zapravo ima jedna veeeelika novost - imamo novog pasića Wajter raport - Page 15 684758713 .... slatki mali zaigrani momČiĆ koji nas pomalo zabavlja, popuno šeta Wajter raport - Page 15 11484130  .... jutros sam oko šestice izašla van, okupao se u Korani, izjurio se po parkovima - pravo mi je od gušta Wajter raport - Page 15 11484130

sada ću /ako nisam zaboravila/ pokušati staviti fotkicu od našeg Moona

.... neide  Wajter raport - Page 15 1715007743 - zaslike.com izgleda više ne šljaka. Probati ću kasnije preko nekog drugoga ....

onda ima da liniju stešete....doduše obje ste mršavi koliko sam ja vidila iz slika....znači sad i kondicija osim linije ide Wajter raport - Page 15 11484130

a dođe to tako....važno da se nisi skroz ispisala odavde.....pa da i napišeš ponešto tu i tamo
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 07.06.17 16:26

Jedan od dana kad covjek moze pogrijesiti u odjevnoj kombinaciji.
Izadjes kratkorukava i kratkonogavan.... i skoro se smrznes.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 15 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 40. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.