kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 07.07.17 16:12

https://www.facebook.com/karolina.cekol/videos/1056660897799365/

Koja tuca (led, grad... kako se to vec negdje zove) u Krapini.
Kao orah, onaj malo veci.....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.07.17 21:02

RobinUd je napisao/la:https://www.facebook.com/karolina.cekol/videos/1056660897799365/

Koja tuca (led, grad... kako se to vec negdje zove) u Krapini.
Kao orah, onaj malo veci.....

kad bi barem ovdje malo...Po danu vrelina, popodne sparina i neka mlijecna naoblaka. Samo se cijedis iako ni trepavicom ne mrdas vise od neophodnog. Sad sam klimu zapalijo jer se ne da izdrzat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 07.07.17 21:05

Inace, ona reklama za Dormeo madrace u kojoj vele da su zimi topli a ljeti hladni je laz. Uvijek su topli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 08.07.17 8:40

pizda je napisao/la:Inace, ona reklama za Dormeo madrace u kojoj vele da su zimi topli a ljeti hladni je laz. Uvijek su topli...
Zavisi i od toga, spavas li pod njim, ili na njemu.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.07.17 22:13

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:Inace, ona reklama za Dormeo madrace u kojoj vele da su zimi topli a ljeti hladni je laz. Uvijek su topli...
Zavisi i od toga, spavas li pod njim, ili na njemu.

hladan je jedino ako spavas kat iznad njega i to na betonu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 08.07.17 22:22

opet uzavreo dan ali mi se cini da je bijo manje sparan. Jucer sam kupijo u Plodinama lubenicu, nisam je godinama jeo jer mi se nije dalo tegliti sa place. Super lubenica, onako ledena je pravo rjesenje za osvjezenje. Davijo se malo prije u njoj i ispunijo sve pore neophodnom tekucinom. Veceras sam cak maznuo malu pivu, dva deca mi najvise ide, sve preko tog je na silu. Klima pici dan i noc sa kracim predasima, optimalnu temperaturu zamjecujem po prestanku Bobijevog dahtanja. Znaci, da se nekako...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 09.07.17 1:10

pizda je napisao/la:.... malu pivu, dva deca ...
Kaze se da te djecje porcije treba zabraniti.
Ne zakonom, nego ustavom !!
Propasti ce nam zbog toga industrija...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 10.07.17 22:55

pizda je napisao/la:opet uzavreo dan ali mi se cini da je bijo manje sparan. Jucer sam kupijo u Plodinama lubenicu, nisam je godinama jeo jer mi se nije dalo tegliti sa place. Super lubenica, onako ledena je pravo rjesenje za osvjezenje. Davijo se malo prije u njoj i ispunijo sve pore neophodnom tekucinom. Veceras sam cak maznuo malu pivu, dva deca mi najvise ide, sve preko tog je na silu. Klima pici dan i noc sa kracim predasima, optimalnu temperaturu zamjecujem po prestanku Bobijevog dahtanja. Znaci, da se nekako...

danas sam u plodinama kupila dvije kile bresva. predivne su bile. došla sam kući, trule. a baš sam se poveselila večeri za dva dana .... 
nedavno sam ti opet trubila i mahala, jesi skužijo? ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 10.07.17 22:56

RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:.... malu pivu, dva deca ...
Kaze se da te djecje porcije treba zabraniti.
Ne zakonom, nego ustavom !!
Propasti ce nam zbog toga industrija...

to se zove sportska ... Wajter raport - Page 19 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 11.07.17 7:13

pakleno je....jedva se spava....sparina ispunila svaku poru.....moja kava je gotova, nešto sitno trebam kupit u dućanu i skuhat biže....
radi se popodne.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 11.07.17 13:18

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
pizda je napisao/la:.... malu pivu, dva deca ...
Kaze se da te djecje porcije treba zabraniti.
Ne zakonom, nego ustavom !!
Propasti ce nam zbog toga industrija...

to se zove sportska ... Wajter raport - Page 19 684758713
rekoh vec, to vodi samounistenju.

prohladno ovdje.....
Kao da onaj, tko pravi vrijeme, nema kalendar....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 12.07.17 8:11

jučer mi je vrijeme bilo za ubit se... sparno, sparno, sparno, sparno, sparno... ko da mi je kamion sjedio na prsima... nit disat nit mrdat nisam mogla. ali ljosnula je kiša pa je malo rasfriškalo. danas se lakše diše.
u uredu klima na 26, doma piči na 24, a u autu na najladnije - it's my life during the summer iako sam po najvećem toplotnom udaru i srcu sezone bila u trstu - u nedjelju. i preživjela sam i čak si kupila dosta plus size krpica... za razliku od domovine gdje ne uzgajaju vele brojeve.

drš te se... još mjesec dana i prošla jara i omara... onda će se već počet lakše disat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 12.07.17 19:15

ovdje ima 10 dana prži samo tako i svaki dan je kao u pećnici.....ne može se spavat...to je najgore, tropske noći.....
ujutro se jedva probudim.....ne mogu se ustat i gotovo.....u tri nastavka ide buđenje....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.07.17 22:39

maledetta primavera je napisao/la:
nedavno sam ti opet trubila i mahala, jesi skužijo? ...

nisam, zene mi cesto trube a poneke i gitaru sviraju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.07.17 22:44

Lena je napisao/la:ovdje ima 10 dana prži samo tako i svaki dan je kao u pećnici.....ne može se spavat...to je najgore, tropske noći.....
ujutro se jedva probudim.....ne mogu se ustat i gotovo.....u tri nastavka ide buđenje....

klima, u klimi je spas a sa tim se slaze i Bobi pas. Ne dahce, ne sece ocajno po kuci, spava ko beba ili stene. Radi klima dan i noc, pogasim pola sata i onda nanovo. Navecer sam se vozijo sa sirom otvoritim prozorom pa mi u autu nije trebala. Jucerasnja kisa nije nista osvjezila, mozda se samo napila zedna zemlja ali zrak nie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 12.07.17 23:20

kukajte, kukajte, nije vam kao meni .... jučer bila u bolnici, upala bubrega. dobila duplu dozu antibiotika. ni pod razno na sunce i na more dva tjedna ....  Wajter raport - Page 19 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 12.07.17 23:35

maledetta primavera je napisao/la:kukajte, kukajte, nije vam kao meni .... jučer bila u bolnici, upala bubrega. dobila duplu dozu antibiotika. ni pod razno na sunce i na more dva tjedna ....  Wajter raport - Page 19 2329918616

a odavno sam ti ovdje napiso da ides bubrege pregledat. U svakom slucaju, ovo ljeto ti more nije sudjeno...Wajter raport - Page 19 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 13.07.17 0:33

maledetta primavera je napisao/la:kukajte, kukajte, nije vam kao meni .... jučer bila u bolnici, upala bubrega. dobila duplu dozu antibiotika. ni pod razno na sunce i na more dva tjedna ....  Wajter raport - Page 19 2329918616

Jadna ti.....
Ne treba se s tim zezati, ne smije se nista podcjenjivati.
Covjek najcesce ima samo jedno tijelo, i mora na njega paziti.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 13.07.17 6:25

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:kukajte, kukajte, nije vam kao meni .... jučer bila u bolnici, upala bubrega. dobila duplu dozu antibiotika. ni pod razno na sunce i na more dva tjedna ....  Wajter raport - Page 19 2329918616

a odavno sam ti ovdje napiso da ides bubrege pregledat. U svakom slucaju, ovo ljeto ti more nije sudjeno...Wajter raport - Page 19 684758713
 je, istina  Wajter raport - Page 19 1369106071  rekao si mi.
 subotu sam htjela curicu malo razveseliti, jadna , ni ona uopče ne ide na more, htjela sam da demo na konje malo cijeli dan i onda u nedjelju na crc na more a ovako izgleda da ćemo na učku oba dana. možda bi i mamu mogla uzeti sa sobom u subotu, ona konje obožava, ali to već meni više nije odmor ...  

Wajter raport - Page 19 2758896589
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 13.07.17 6:26

wajter divan ,taman za kancelariju ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 13.07.17 6:29

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:kukajte, kukajte, nije vam kao meni .... jučer bila u bolnici, upala bubrega. dobila duplu dozu antibiotika. ni pod razno na sunce i na more dva tjedna ....  Wajter raport - Page 19 2329918616

Jadna ti.....
Ne treba se s tim zezati, ne smije se nista podcjenjivati.
Covjek najcesce ima samo jedno tijelo, i mora na njega paziti.
ude, svašta mi se izdogađalo unazad 3 mjeseca cca. i sada kada sam se počela smirivati, sve dolazi na naplatu, lančano jedno za drugim. prošli tjedan izbili su mi herpesi da je bila sramota izaći van. potom ginekološki, bolovi, slijedom toga bubrezi .... a i smršala sam dosta, da se sama zapitam kad se pogledam u ogledalo .... jedino se bojim da naglo ne povratim kile ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 13.07.17 11:35

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Covjek najcesce ima samo jedno tijelo, i mora na njega paziti.
...herpesi.... . potom ginekološki, bolovi, slijedom toga bubrezi .... a i smršala sam dosta, da se sama zapitam kad se pogledam u ogledalo .... jedino se bojim da naglo ne povratim kile ...

Sad sam bio s prijateljem na kavi.... morali prekinuti, kaze on, mora ici malo leci, da se "to" smiri...
Dosta toga napadne covjeka zbog lakomislenosti, nemarnosti prema vlastitom tijelu....
Netko, tko je osjetljiv, trebao bi promijeniti nacin zivota.
Ne nesto radikalno, nego jednostavno u mislima zbrojiti ono, na sta je osjetljiv, i to jednostavno iskljuciti iz zivota.
Ne moze se sve.... ali se puno toga moze.

Kad smo kod vremenskih tema....
Izgleda da je ljeto, bar tako kaze kalendar.
Puse nekakav hladan vjetar, bas i nije ugodno u kratkim hlacama i kratkorukavan...
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 14.07.17 0:36

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Covjek najcesce ima samo jedno tijelo, i mora na njega paziti.
...herpesi.... . potom ginekološki, bolovi, slijedom toga bubrezi .... a i smršala sam dosta, da se sama zapitam kad se pogledam u ogledalo .... jedino se bojim da naglo ne povratim kile ...

Sad sam bio s prijateljem na kavi.... morali prekinuti, kaze on, mora ici malo leci, da se "to" smiri...
Dosta toga napadne covjeka zbog lakomislenosti, nemarnosti prema vlastitom tijelu....
Netko, tko je osjetljiv, trebao bi promijeniti nacin zivota.
Ne nesto radikalno, nego jednostavno u mislima zbrojiti ono, na sta je osjetljiv, i to jednostavno iskljuciti iz zivota.
Ne moze se sve.... ali se puno toga moze.


Kad smo kod vremenskih tema....
Izgleda da je ljeto, bar tako kaze kalendar.
Puse nekakav hladan vjetar, bas i nije ugodno u kratkim hlacama i kratkorukavan...
boldano ... izvrsno rečeno!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 14.07.17 21:49

jucer pocela puhat bura i jutros podjoh sa Bobimirom na jutarnju nuzdu a ono pravo frisko. Po danu je vec zagrijalo ali je bilo dosta svjezeg zraka odasvud. Koliko god nas zapljuskivali sa katastroficnim prognozama ipak jos ove godine nije bilo preko 35 stupnjeva. Lani je bilo skoro 40 ako se ne varam. Prema tome, seru ko grlice...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 14.07.17 23:07

maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:Covjek najcesce ima samo jedno tijelo, i mora na njega paziti.
...herpesi.... . potom ginekološki, bolovi, slijedom toga bubrezi .... a i smršala sam dosta, da se sama zapitam kad se pogledam u ogledalo .... jedino se bojim da naglo ne povratim kile ...

Sad sam bio s prijateljem na kavi.... morali prekinuti, kaze on, mora ici malo leci, da se "to" smiri...
Dosta toga napadne covjeka zbog lakomislenosti, nemarnosti prema vlastitom tijelu....
Netko, tko je osjetljiv, trebao bi promijeniti nacin zivota.
Ne nesto radikalno, nego jednostavno u mislima zbrojiti ono, na sta je osjetljiv, i to jednostavno iskljuciti iz zivota.
Ne moze se sve.... ali se puno toga moze.


Kad smo kod vremenskih tema....
Izgleda da je ljeto, bar tako kaze kalendar.
Puse nekakav hladan vjetar, bas i nije ugodno u kratkim hlacama i kratkorukavan...
boldano ... izvrsno rečeno!
Precesto to ostane samo na (lijepim) rijecima.
Kod svih nas....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 19 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 40. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.