kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 13:57

malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la: Vecinu vremena cu biti na crcu.
Javim ako ugledam glistu u kakvom grmu iz kojeg vreba potencijalne drzavne neprijatelje i prijavljuje ih intergalakticnoj policiji.

ma koji grm ? glista svaki dan prepliva dva km i roni svako toliko i piša u moru nakon je krv propišala na poslu sa takvim kokoškama ... i  lastu  i magdu upetljala a da one nemaju pojma zašto ha ha ha ... koji ste vi cirkus ... i još znaš da sam policiju upetljala ... ups .. ah da ... i vaše snimatelje je netko snimao ...
Daj uputi i mene da znam u sto sam uplela siroticu lastu i magdu... ne samo da snimaju moja glisto nego i pratidu  Wajter raport - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 13:59

malaniz je napisao/la:zanimljivo je kako me pizda, zingaro i mnogi drugi forumaši zaobilaze ... hvala svima jer ste mi pomogli sažeti jednu meni zanimljivu Atropološku Studiju  i zašto je to tako
Ali o da se barem nadam da si meni zahvalna sto ne dam da padnes u zaborav, bff  Wajter raport - Page 24 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.17 14:08

Vel'ka Maca je napisao/la:
malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
tebe Glista jedinu ne napada, izgleda da te se boji iz nekog razloga...Wajter raport - Page 24 684758713

a ti bi da ja napadam najslabije i najranjivije ... sovice Wajter raport - Page 24 3791038771

eto, sad smo i sovu amenovali i imenovali ... motivi me ne zanimaju ... neka ostanu tajna
Hvala ti glisto, stvarno si srce sto ne napadas mene najslabiju i najranjiviju, bolje se ti sa opasnom lastom razracunaj 
Wajter raport - Page 24 2329918616
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 14:11

I sad konacno ono sto htjedoh reci - ne mogu ju prezaliti... moju bitvicicu... sto je ostavila razred bez nadzora... sve je svoje malisane ostavila da se tuku i za kosu vuku

Bilo nam je super, lijepo smo se podruzile, izogovarale pizdu uzduz i poprijeko i nasitile se traca do maksimuma. Nismo mi tracale zato sto je to bitvaa htjela, nego nisam ja kapac za konstruktivne, oplemenjujuce i lijepe razgovore nego samo za ta sitnodusna naklapanja, a ona se spustila na moj niveaux.  Wajter raport - Page 24 1523192931

Ps. Dodatak za pizdu - gliste se nismo dotakle nikako. Kus se nje doticat tako samozatajne i neprimjetne i normalne  Wajter raport - Page 24 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 20.08.17 14:12

maledetta primavera je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la:
tebe Glista jedinu ne napada, izgleda da te se boji iz nekog razloga...Wajter raport - Page 24 684758713

a ti bi da ja napadam najslabije i najranjivije ... sovice Wajter raport - Page 24 3791038771

eto, sad smo i sovu amenovali i imenovali ... motivi me ne zanimaju ... neka ostanu tajna
Hvala ti glisto, stvarno si srce sto ne napadas mene najslabiju i najranjiviju, bolje se ti sa opasnom lastom razracunaj 
Wajter raport - Page 24 2329918616
Wajter raport - Page 24 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.17 15:48

Ne mogu izdržati a da ne priupitam, je vas kontaktirao Fabrizio? Jbt, stvarno sam u kurcu ko sto glista prica da me je i Fabrizio obisao u sirokom luku .... Wajter raport - Page 24 1523192931
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 20.08.17 15:49

Neboga lasta .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.17 21:29

maledetta primavera je napisao/la:Ne mogu izdržati a da ne priupitam, je vas kontaktirao Fabrizio? Jbt, stvarno sam u kurcu ko sto glista prica da me je i Fabrizio obisao u sirokom luku .... Wajter raport - Page 24 1523192931

Wajter raport - Page 24 1523192931 jadan Fabrizio, neko mu napakostio pa mu sad cijela regija jebe mater ni krivom ni duznom. Stoposto mu je Glista smjestila jer je skuzila da je on prati i snima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.17 21:30

Vel'ka Maca je napisao/la:I sad konacno ono sto htjedoh reci - ne mogu ju prezaliti... moju bitvicicu... sto je ostavila razred bez nadzora... sve je svoje malisane ostavila da se tuku i za kosu vuku

Bilo nam je super, lijepo smo se podruzile, izogovarale pizdu uzduz i poprijeko i nasitile se traca do maksimuma. Nismo mi tracale zato sto je to bitvaa htjela, nego nisam ja kapac za konstruktivne, oplemenjujuce i lijepe razgovore nego samo za ta sitnodusna naklapanja, a ona se spustila na moj niveaux.  Wajter raport - Page 24 1523192931

Ps. Dodatak za pizdu - gliste se nismo dotakle nikako. Kus se nje doticat tako samozatajne i neprimjetne i normalne  Wajter raport - Page 24 11484130

ima li Blitvica kakvog jebaca, sto veli, jebes Glistu... Wajter raport - Page 24 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.17 21:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
malaniz je napisao/la:
pizda je napisao/la: Vecinu vremena cu biti na crcu.
Javim ako ugledam glistu u kakvom grmu iz kojeg vreba potencijalne drzavne neprijatelje i prijavljuje ih intergalakticnoj policiji.

ma koji grm ? glista svaki dan prepliva dva km i roni svako toliko i piša u moru nakon je krv propišala na poslu sa takvim kokoškama ... i  lastu  i magdu upetljala a da one nemaju pojma zašto ha ha ha ... koji ste vi cirkus ... i još znaš da sam policiju upetljala ... ups .. ah da ... i vaše snimatelje je netko snimao ...
Daj uputi i mene da znam u sto sam uplela siroticu lastu i magdu... ne samo da snimaju moja glisto nego i pratidu  Wajter raport - Page 24 11484130

zaboravila si Saru, i ona je u tu urotu umjesana ijako je ko fol u Ameriki...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 20.08.17 21:35

Inace, nakon pljuska, rano jutros nije bilo vise od 15 stupnjeva a u kuci toplo za poginut. Otvoris pendjere al badava, ne da topli zrak hladnom da udje i obratno. Danas je prozracno ali svejedno toplo. Ljudi se kupaju bez beda sto bi rec da se voda temperaturno nije izmienila...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 21.08.17 22:05

liep dan je bijo, suncan, topao ali prozracan. Debili su pred dva dana najavili jesen a danas najavljuju novi topli val. Ko cobanima daje tehniku da mi je znat, to je ko ja i konzole. Kako bilo da bilo, volijo bi da padne tamo na 27 pa da se moze normalno setat, dosta mi vampirologije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 21.08.17 22:35

pizda je napisao/la:liep dan je bijo, suncan, topao ali prozracan. Debili su pred dva dana najavili jesen a danas najavljuju novi topli val. Ko cobanima daje tehniku da mi je znat, to je ko ja i konzole. Kako bilo da bilo, volijo bi da padne tamo na 27 pa da se moze normalno setat, dosta mi vampirologije...
Si vidio kartolinu vakuli?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 22.08.17 0:10

Navodno se ljeto vraca....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 22.08.17 6:07

RobinUd je napisao/la:Navodno se ljeto vraca....
Da, navodno lijep vikend. A volila bi , da curica i ja odemo ja more nos ta dva dana. Meni za more mora przit, bez daska vjetra. I moram ic na plazu, tako bi mogla zauvijek volit ljeto. Kad ja izadjem iz ureda u 4-5 popodne, pa me opandrci ona prasnjava vrucina, jedva cekam ici kuci a za more vise nemam volje .... pa kad nastupi onaj jesenski dan, pa malo sivila i vjetra, tad uzivam setati ulicama  a na noge drzim sandale sto dulje mogu ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.17 14:44

Vel'ka Maca je napisao/la:
Cim mi je sjela u auto rekla mi je da si me pozdravila... da bi rijec rekla. Uzvracam pozdrave  Wajter raport - Page 24 3859399978

ma žena od riječi, nema tu greške!
Wajter raport - Page 24 3015220106
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 22.08.17 14:47

navečer jako puše, svaku večer.....ohladi da se može spavat, po danu sunce.....
more je ohladilo ovdje, promišalo se i nije baš lako ući....malo se smrzneš....
svejedno neka se ljeto vrati i neka potraje još bar mjesec dana da se može kupat.....to priželjkujem

djeca već kukaju kako će brzo škola.....gvozden ide na ekskurziju u hrvatsko zagorje.....još ova godina osnovna škola i eto ti srednje....đizs.....
Lena
Lena

Broj postova : 8933
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 22.08.17 15:31

Lena je napisao/la:.....gvozden ide na ekskurziju u hrvatsko zagorje.....još ova godina osnovna škola i eto ti srednje....đizs.....
Trebao je tamo biti rodjen.
Pa bi vec po tome imao malu maturu....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.17 11:23

Veliki vodjo i ti si u kombinaciji, nije samo glista zla i podla, nego i ti!!! Priznaj, zajedno podmecete i minirate postenu sirotinju  Wajter raport - Page 24 1523192931

http://zdravljepriroda.net/zanimljivosti/podla-bezobrazna-ova-3-horoskopska-znaka-najvece-zlo-zodijaka-jeste-li-medu-njima/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.17 20:21

Vidila sam glistu, vidila sam glistu!!!! U plodinama, maloprije... I proslo mi je kroz glavu - sta da joj se javim i pozovem na fajt, obaranje ruku ili tako neku zajebanciju... A onda si mislim sta ako na zajebanciju ne odgovori zajebancijom, mozda je fakat luda... I produzila dalje. Tako da da, hrabrica sam... Mea clupa  Wajter raport - Page 24 11484130
al sam se iznenadila kako je obabila i udebljala se - pamtim ju ko nadnaravnu ljepoticu...
mozda ona mene ne bi ni prepoznala, s obzirom da sam i ja drasticno promijenila licni opis.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 25.08.17 20:23

Hahaha, sad sam se sjetila da lasta i pizda ljubuju u plodinama... Ima nesto u tim plodinama i kultnom forumu  Wajter raport - Page 24 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 25.08.17 22:52

Vel'ka Maca je napisao/la:Hahaha, sad sam se sjetila da lasta i pizda ljubuju u plodinama... Ima nesto u tim plodinama i kultnom forumu  Wajter raport - Page 24 3114925407
".... Kad je Rijeka u pitanju, najpopularniji fukodromi su: parkiralište kod hotela 3. maj, zatim na Kozali, u blizini teniskih terena, te kraj stadiona Kantrida, odnosno na poligonu autoškole."

izvadak sa stranice: http://net.hr/hot/sexy/fukodromi-u-hrvatskoj/

(Mislim, mogu se i ostali okoristiti ovom informacijom...)
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 850
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.08.17 22:12

Vel'ka Maca je napisao/la:Vidila sam glistu, vidila sam glistu!!!! U plodinama, maloprije... I proslo mi je kroz glavu - sta da joj se javim i pozovem na fajt, obaranje ruku ili tako neku zajebanciju... A onda si mislim sta ako na zajebanciju ne odgovori zajebancijom, mozda je fakat luda... I produzila dalje. Tako da da, hrabrica sam... Mea clupa  Wajter raport - Page 24 11484130
al sam se iznenadila kako je obabila i udebljala se - pamtim ju ko nadnaravnu ljepoticu...
mozda ona mene ne bi ni prepoznala, s obzirom da sam i ja drasticno promijenila licni opis.

Di si je vidila, u onim krckim Plodinama koje papa cuva? Wajter raport - Page 24 1523192931
E jebem te smotanu, sto je nisi snimila pa da njene paranoje imaju podlogu? Wajter raport - Page 24 1523192931
Je, zdebljala se , dobro Sara veli da je krmacica...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 26.08.17 22:15

Lena je napisao/la:navečer jako puše, svaku večer.....ohladi da se može spavat, po danu sunce.....
more je ohladilo ovdje, promišalo se i nije baš lako ući....malo se smrzneš....
svejedno neka se ljeto vrati i neka potraje još bar mjesec dana da se može kupat.....to priželjkujem

djeca već kukaju kako će brzo škola.....gvozden ide na ekskurziju u hrvatsko zagorje.....još ova godina osnovna škola i eto ti srednje....đizs.....

kod mene nista ne rashladi, barem ne unutra. Bez klime nema zime...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 27.08.17 8:17

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Vidila sam glistu, vidila sam glistu!!!! U plodinama, maloprije... I proslo mi je kroz glavu - sta da joj se javim i pozovem na fajt, obaranje ruku ili tako neku zajebanciju... A onda si mislim sta ako na zajebanciju ne odgovori zajebancijom, mozda je fakat luda... I produzila dalje. Tako da da, hrabrica sam... Mea clupa  Wajter raport - Page 24 11484130
al sam se iznenadila kako je obabila i udebljala se - pamtim ju ko nadnaravnu ljepoticu...
mozda ona mene ne bi ni prepoznala, s obzirom da sam i ja drasticno promijenila licni opis.

Di si je vidila, u onim krckim Plodinama koje papa cuva? Wajter raport - Page 24 1523192931
E jebem te smotanu, sto je nisi snimila pa da njene paranoje imaju podlogu? Wajter raport - Page 24 1523192931
Je, zdebljala se , dobro Sara veli da je krmacica...
Pizdo, papa cuva potrebite, dakle konzum... A ja san bila vidilica u krckim plodinama.
ako bude kakvih sljedecih susreta, kava i druzenja, predlazem da susret zapocne u plodinama... Na odjelu za zivince

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 24 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.