kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.08.17 8:53

I ja danas idem na Krk. Tko zna koga cu sresti, osim pape .... Plodine su nezaobilazne. 
Moram popiti dve tri doze kave i partenca....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.08.17 12:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
Pizdo, papa cuva potrebite, dakle konzum... A ja san bila vidilica u krckim plodinama.
ako bude kakvih sljedecih susreta, kava i druzenja, predlazem da susret zapocne u plodinama... Na odjelu za zivince

a da, Konzum je u pitanju. Jebate, stave papu pred Konzum a on propadne, ne mos se vise ni u svetu mati katolicku crkvu pouzdat Wajter raport - Page 25 684758713. Svejedno, kad ti se vec ukazala Glista velika je steta sto je nisi usnimila pa nek pizdi s razlogom. U svakom slucaju, jasno je da ste ti i Lasta na Krku, imperija uzvraca udarac. Pitanje je di je Magda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 27.08.17 17:08

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Pizdo, papa cuva potrebite, dakle konzum... A ja san bila vidilica u krckim plodinama.
ako bude kakvih sljedecih susreta, kava i druzenja, predlazem da susret zapocne u plodinama... Na odjelu za zivince

a da, Konzum je u pitanju. Jebate, stave papu pred Konzum a on propadne, ne mos se vise ni u svetu mati katolicku crkvu pouzdat Wajter raport - Page 25 684758713. Svejedno, kad ti se vec ukazala Glista velika je steta sto je nisi usnimila pa nek pizdi s razlogom. U svakom slucaju, jasno je da ste ti i Lasta na Krku, imperija uzvraca udarac. Pitanje je di je Magda...
Wajter raport - Page 25 1523192931

Pozdrav s Crca!!!!

Sad cemo se osusiti, pa setati pa ici negdje nesto pojesti .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.08.17 22:48

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Pizdo, papa cuva potrebite, dakle konzum... A ja san bila vidilica u krckim plodinama.
ako bude kakvih sljedecih susreta, kava i druzenja, predlazem da susret zapocne u plodinama... Na odjelu za zivince

a da, Konzum je u pitanju. Jebate, stave papu pred Konzum a on propadne, ne mos se vise ni u svetu mati katolicku crkvu pouzdat Wajter raport - Page 25 684758713. Svejedno, kad ti se vec ukazala Glista velika je steta sto je nisi usnimila pa nek pizdi s razlogom. U svakom slucaju, jasno je da ste ti i Lasta na Krku, imperija uzvraca udarac. Pitanje je di je Magda...
Wajter raport - Page 25 1523192931

Pozdrav s Crca!!!!

Sad cemo se osusiti, pa setati pa ici negdje nesto pojesti .....

samo pazi kad snimas filmice jer i tebe snimaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 27.08.17 22:53

Danas pakleno vruce pa sam isao malo u brda. Fuzine krcato riecana i purgera, k tome i neka biciklisticka manifestacia pa je bilo previse ljudi za moj okus i ukus. Zato sam se preselijo na Lokve pa zatim na Mrzle vodice. Liepo ali se vec vide tragovi jeseni, pocelo zutiti lisce, jabuke zrele ali zrak usijan i tamo. I za brda vriedi ona deviza da bez klime nema zime...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.08.17 6:04

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
Pizdo, papa cuva potrebite, dakle konzum... A ja san bila vidilica u krckim plodinama.
ako bude kakvih sljedecih susreta, kava i druzenja, predlazem da susret zapocne u plodinama... Na odjelu za zivince

a da, Konzum je u pitanju. Jebate, stave papu pred Konzum a on propadne, ne mos se vise ni u svetu mati katolicku crkvu pouzdat Wajter raport - Page 25 684758713. Svejedno, kad ti se vec ukazala Glista velika je steta sto je nisi usnimila pa nek pizdi s razlogom. U svakom slucaju, jasno je da ste ti i Lasta na Krku, imperija uzvraca udarac. Pitanje je di je Magda...
Wajter raport - Page 25 1523192931

Pozdrav s Crca!!!!

Sad cemo se osusiti, pa setati pa ici negdje nesto pojesti .....

samo pazi kad snimas filmice jer i tebe snimaju...
Neka. Imaju sta i snimit ..... Wajter raport - Page 25 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.08.17 6:08

pizda je napisao/la:Danas pakleno vruce pa sam isao malo u brda. Fuzine krcato riecana i purgera, k tome i neka biciklisticka manifestacia pa je bilo previse ljudi za moj okus i ukus. Zato sam se preselijo na Lokve pa zatim na Mrzle vodice. Liepo ali se vec vide tragovi jeseni, pocelo zutiti lisce, jabuke zrele ali zrak usijan i tamo. I za brda vriedi ona deviza da bez klime nema zime...
E da, gore je sada lijepo. Ja pretpostavljam da necu vise na more ali vec preko tjedna nakon posla planiram na Ucku. Pokoji vikend u G. Kotar .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 28.08.17 14:12

maledetta primavera je napisao/la:....  na more..... planiram na Ucku. Pokoji vikend u G. Kotar .....
Ovdje se o nicemu drugome ne prica, nego o zadovoljstvima....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.08.17 21:22

predvecer se gadno natmurilo i onda najednom olujni vjetar i gusta kisa. Dobro je natopilo i onda se smirilo, sad se vec donekle i razvedrilo. Bilo je i spektakularnih munja na sve strane. Valjda ce malo i ofriskat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 28.08.17 21:53

RobinUd je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:....  na more..... planiram na Ucku. Pokoji vikend u G. Kotar .....
Ovdje se o nicemu drugome ne prica, nego o zadovoljstvima....
To su zelje vise nego planovi.... No mislim da ipak nigdje necu stic .... 
Moje zadovoljstvo je sada moj kauc i CSI na TV .... Bas sam se umorna strovalila na kusine....  Wajter raport - Page 25 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.08.17 23:44

alibiji i alibabe na vidiku ... a i vajter prekrasan ... kao da sam ga naručila Wajter raport - Page 25 684758713

njušim pećinu sa blagom ... Wajter raport - Page 25 11484130

p.s.
vidim da i dalje svak opisuje samog sebe ... drugačije se i ne može u virtuali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 29.08.17 14:09

malaniz je napisao/la:p.s.
vidim da i dalje svak opisuje samog sebe ...
Kod mene je to iz cisto prakticnih razloga.
Ja sebe najbolje poznajem.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.08.17 23:46

malaniz je napisao/la:
njušim pećinu ... Wajter raport - Page 25 11484130


iiii ... našla ju Wajter raport - Page 25 684758713




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.08.17 0:05

pizda je napisao/la:

samo pazi kad snimas filmice jer i tebe snimaju...

kako ide onaj vic ? idu dva balona pustinjom i nalete na kaktus ... i jedan kaže: pazi kaktussssssssssssssss ... drugi odgovara: kasniššššššššššššššššššššššš

nekoć sam umirala od smijeha na te američke viceve .... sad mi opet postali smiješni Wajter raport - Page 25 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 31.08.17 15:44

Finil je kurbin pir. Vratila sam se u voljenu rijeku i sad sam opet svoj na svome. Svugdje podji, kuci dodji. Home sweet home. Kod kuce je najljepse. Boze, kako ja volim to svoje gnijezdo. I svoje glupe macketine.  Wajter raport - Page 25 3114925407 falile su mi.

Dosta mi je brate-sestro i tog ljeta i tog mora i kupanja i zacepljenog uha (niti nakon tri ispiranja kod doktorice i pet dana kapanja hidrogena mi se nije otcepilo tako da na livo uho skoro pa ne cujem).

Sutra 1.9. I pogorsanje vremena, a ja u svojoj kucici, wiiiiiiii, ke lepo.

Sad cu konacno i na miru binge-at 7. Sezonu igre prijestolja i nastavit sa citanjem ovih 100 knjiga sta sam dobila za rodjendan i uzivattttttt.

Vidila sam ovih dana sliku na internetu a na njoj maca gura 20 dolora i pise - you want to cuddle? Go buy a dog  Wajter raport - Page 25 1523192931 (zelis se maziti? Idi kupi psa) ah, te duhovite mace... obozavam ih. Btw - nahranila sam ih, ocistila im pijesak, pomazila i sad svo troje lezimo na kaucu. Oni na naslonu. Gigi ceka da prestanem tipkat da mi se uvali u krilo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 31.08.17 22:40

Lijep dan ali mi pomalo dopizdilo to znojenje sto bi rec da je ipak posparno. Dobijo sam sigurno jedno tri kile ovo ljeto zbog premalog kretanja. Di ces po tim vrucinama jebate, nehumano... Bolje je po kisi, uzmes kisobran i mos pjesacit koliko hoces...
Vidim da su se Maca i Lasta vratile sa otocne misije oboruzate iskustvima i snimkama...Wajter raport - Page 25 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 31.08.17 23:11

Prvi tjedan u rujnu je uvijek bio tjedan velikih povrataka....
Tu i tamo poneki sretnik (koji u sezoni nije dobio godisnji!!) je koristio blaze vrijeme i blaze cijene, na izmaku sezone.

Ceka me naporan vikend: Petak-Cakovec; Subota-Sirac poslijepodne; navecer svadba u Bosni....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 01.09.17 5:37

pizda je napisao/la:Lijep dan ali mi pomalo dopizdilo to znojenje sto bi rec da je ipak posparno. Dobijo sam sigurno jedno tri kile ovo ljeto zbog premalog kretanja. Di ces po tim vrucinama jebate, nehumano... Bolje je po kisi, uzmes kisobran i mos pjesacit koliko hoces...
Vidim da su se Maca i Lasta vratile sa otocne misije oboruzate iskustvima i snimkama...Wajter raport - Page 25 684758713
Uvijek mi je zao kad ljeto zavrsi jer ga nisam dovoljno izgustala. Ma koliko god voljela sunce i more, jesen je nekako moje doba. U nedjelju idem u brda cijeli dan , pipika dojdi na samanj .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  maledetta primavera 01.09.17 5:38

RobinUd je napisao/la:Prvi tjedan u rujnu je uvijek bio tjedan velikih povrataka....
Tu i tamo poneki sretnik (koji u sezoni nije dobio godisnji!!) je koristio blaze vrijeme i blaze cijene, na izmaku sezone.

Ceka me naporan vikend: Petak-Cakovec; Subota-Sirac poslijepodne; navecer svadba u Bosni....
A nama pocinje skola ..... Wajter raport - Page 25 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 01.09.17 23:14

ovo ljeto mi je bilo jedno od najboljih u zadnjih pešestgodina ... nije bilo prevruće predugo ... imala vremena za sebe i svoje osobne putešestvije dal meditacijom kilometarskim plivanjem, šetnjama, divljim kampiranjem  il konstruktivim razmišljanjem i radom sa puno spoticanja ... posao konačno krenuo u pravom smjeru pa se isplatila i žuć i borba ... ma ... novo iskustvo hvalevrijedno  i fala manitutu na njemu ... da nije bilo poteškoća i prepreka na putu, ne bih danas bila ovo što jesam i zadovoljna postignutim a jača i drugačija nego prije godinu dana ... jebeš pobjede ako se nisi imao protiv čega il koga  boriti da se izboriš za svoja uvjerenja ... stoga, fala svima koji su se odlučili biti mi sparing partneri ... da vas nije bilo, ne bih dodatno ojačala i postala bolja verzija same sebe ... nadam se da dijelimo isto iskustvo i da je vama isto tako dobro kao i meni ...  Wajter raport - Page 25 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 02.09.17 23:38

jutros padala kisa prilicnom zestinom, predvecer opet i kao posljedicu imamo solidno zahladjenje odnosa tj. vremena. Vani je bas pohladno bit u ljetnjoj odjeci. Vidim da je i u Zagrebu pljustalo, svejedno se nadam da je jesen stize dunjo moja jos daleko ali ne prizeljkujem opet ni one divljacke temperature...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 03.09.17 23:13

pizda je napisao/la:ali ne prizeljkujem opet ni one divljacke temperature...

meni su baš te divljačke temperature izazov .... tko ih preživi, živi za pravo ... evolucija na djelu Wajter raport - Page 25 684758713

rekoše mnogi da će nakon poplava svijet biti pročišćen vatrom ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  RobinUd 04.09.17 11:26

RobinUd je napisao/la:Ceka me naporan vikend: Petak-Cakovec; Subota-Sirac poslijepodne; navecer svadba u Bosni....
Bas je bio naporan vikend.
Iz Cakovca, Krapine u Sirac (Dani Sljiva, Rakije i Pekmeza).
Tamo me u roku dva sata desetak puta oprala kisa.
Bas mi je zao sto im zbog kise nije bas uspjelo.
Lani su prodali preko 5000 ulaznica, ove godine mozda par stotina....

Svatko treba bar jednom u zivotu biti na jednoj (ili vise) bosanskoj svadbi.
To je drugi svijet, cak mozda ne s ovog planeta.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 04.09.17 23:44

Vel'ka Maca je napisao/la:Veliki vodjo i ti si u kombinaciji, nije samo glista zla i podla, nego i ti!!! Priznaj, zajedno podmecete i minirate postenu sirotinju  Wajter raport - Page 25 1523192931


miniramo ? zanimljiva terminologija

inače ne .... ja sam solo igrač i ne miniram .... ali volem deminirati .... to mi je gušt  Wajter raport - Page 25 1523192931

miniranje je kontraproduktivno a to ne volim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 05.09.17 9:23

malaniz je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Veliki vodjo i ti si u kombinaciji, nije samo glista zla i podla, nego i ti!!! Priznaj, zajedno podmecete i minirate postenu sirotinju  Wajter raport - Page 25 1523192931


miniramo ? zanimljiva terminologija

inače ne .... ja sam solo igrač i ne miniram .... ali volem deminirati .... to mi je gušt  Wajter raport - Page 25 1523192931

miniranje  je kontraproduktivno a to ne volim

naravno da je zanimljiva kad je tvoja - to su konstrukcije tvog bolesnog mozga. Wajter raport - Page 25 1523192931
i kad citiraš - citiraj cijeli post a ne kljaštre. ps. gledaj kako učim od svog idola. Wajter raport - Page 25 11484130


malaniz je napisao/la:nema gorih mina za one koji bi ih drugima podmetali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 25 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.