kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 11.05.20 22:20

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Dosla sam, na tren, ostaviti sjecanje na jutarnji san jer cu ga sigurno zaboraviti ponesena svakodnevicom. Iako se zivotinje nerijetko pojavljuju u mojim snovima, oni u kojima se pretvaram u jednu od njih, iznimno su rijetki.

U ovome sam se pretvarala u medvjedicu. Nisam bila uplasena, zapravo, neopisiva radost uslijedila bi tijekom metamorfoze. Desavalo se nocu. U sumi. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713



Sad odoh u dan, rekla bi Buffy. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713

kako znas da nisi bila medvjed? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713


A kako ti znas da nisi medvjed?

znam, imam ogledalo SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713. Pisem, citam, slusam muziku. Znaci, nisam medo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.20 6:09

Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.20 6:26

magdalenica je napisao/la:Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425
Jel i ti popa sanjas?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.20 8:31

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Dosla sam, na tren, ostaviti sjecanje na jutarnji san jer cu ga sigurno zaboraviti ponesena svakodnevicom. Iako se zivotinje nerijetko pojavljuju u mojim snovima, oni u kojima se pretvaram u jednu od njih, iznimno su rijetki.

U ovome sam se pretvarala u medvjedicu. Nisam bila uplasena, zapravo, neopisiva radost uslijedila bi tijekom metamorfoze. Desavalo se nocu. U sumi. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713



Sad odoh u dan, rekla bi Buffy. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713

kako znas da nisi bila medvjed? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713


A kako ti znas da nisi medvjed?

znam, imam ogledalo SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713. Pisem, citam, slusam muziku. Znaci, nisam medo...

Meni to zvuci kao da sanjas da nisi medvjed.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 12.05.20 9:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425
Jel i ti popa sanjas?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3997187549
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 D035

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 12.05.20 9:31

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
...

Meni to zvuci kao da sanjas da nisi ...
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 32354122
E, to je zajebato.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 171927698

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.20 17:00

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425
Jel i ti popa sanjas?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3997187549

hahah ne, emotikon popa je da kadi tamjanom nad mojim uzbudljivim snovima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.20 17:05

magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425
Jel i ti popa sanjas?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3997187549

hahah ne, emotikon popa je da kadi tamjanom nad mojim uzbudljivim snovima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 1523192931
Ma salila sam se  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.05.20 17:34

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425
Jel i ti popa sanjas?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3997187549

hahah ne, emotikon popa je da kadi tamjanom nad mojim uzbudljivim snovima  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 1523192931
Ma salila sam se  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 11484130


Već sam se zabrinula za tebe da sanjaš Popa sekcualno SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.05.20 5:52

Par dana nisam nishta sanjao,,a neku vecher sanjam da me jedna moja bivsha ljubav shalje po kondome a ja se napalio,,,kaze nema sexa bez zashtite..pa reko ocu da ti napravim bebu,,jer tako cemo skratiti put do matichara,,,kaze nemre...probudim se a organ mi nije napet ...kontam kako sam to u snu mogao osjecati da se propinje ko konj..a nije se napeo...Potvrda da kurac nije u gacama nego u mozgu..Bash glup san,,ne znam odakle mi je doshao,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 22.05.20 5:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
magdalenica je napisao/la:Znači...sanjala sam pred jutro tako ludi sex, da nije za pričat....  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4255275425
Jel i ti popa sanjas?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3997187549

Jock... sanja Papu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Cat_ 28.05.20 11:59

Vel'ka Maca je napisao/la:

Mnogo dobar... podsjeca me na jasona momou SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3437753850

A vidi ovo. : ))

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 B82ebd10
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  blitwa 01.06.20 21:37

Jučer ujutro u 5 sam samu sebe probudila iz najgore noćne more koju sam mogla imati. 

Sanjam kako me sin zamolio da dođem pričuvati malog jer bi on išao negdje vani s ekipom. I ja dolazim, ali ne na glavna vrata nego u vrt i čujem kako njih dvojica pjevaju u spavaćoj sobi. 
Vani je uz balkonska vrata koja vode u dnevni boravak kauč i ja sjednem raznježena slušati kako moji dečki pjevaju. U tom trenutku se otvore vrata i sin iziđe vanka. Ja progovorim, a on se od šoka sruši na kauč. Mislim, smije se, ali on ima bolnu grimasu i pokazuje mi u smjeru srca i ja konačno shvatim da ima infarkt. Uzimam telefon da zovem hitnu ali ne znam broj. Vrištim u pomoć i pokušavam mu pomoći, polijevam ga vodom, masiram srce, ali ne vrijedi. On se guši. I shvaćam da će mi umrijeti na rukama. Užasnuto poželim da je to tek san i da se momentalno probudim. I probudim se. 

Ležala sam puna 2 sata nepomično. Nisam imala snage ni zaspati ni ustati. 

Danas sam još uvijek užasnuta, ali sretna što se iz nekih snova možemo probuditi. Odlučila sam se zapravo probuditi iz svih snova, lijepih i ružnih. 
I smijati se. Smijati se ćelavoj glavi moje sestre, njenom pokušaju da mi sakrije mučninu nakon kemoterapije, svojim zabludama kojih se držim kao pijan plota, svojim promašajima, naivnosti i  razočarenjima, svemu što bi se ionako dogodilo, ali sam ja mogla na sve to drugačije reagirati. Mogla sam se smijati. A nisam.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.06.20 1:54

Ovo me vec opako zabrinjava, odnosno ljuti... znaci, prije par minuta sam se prenula iz sna sa totalno poslozenom situacijom i rekoh, idem brze-bolje zapisati na forum sto sam sanjala... da ne zaboravim... ali dok procitah pizdekove objave, jednostavno zaboravih sto sam imala za zabiljezit si!!! Jebate!!! Nije mi smijesno...   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4273974228
radilo se o vremenu... ali sta?!?...  mocna gomila zacrta planove/teme/sheme za taj dan/tjedan i onda prema pretpostavci bubijevih reakcija/ponasanja, rade se prognosticke karte... sjeti se mujo, sjeti se...   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3791038771

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.06.20 6:06

neku vecher sanjam da sam negdje na nekom rodjendanu i vidim gleda me neka dobra pichka,,ima sochne usne napucila ih i breozobrazno me mami...ma reko tko je jebe,,idem ja tam sa frendovima maznit kaku buteljicu vina...Kazu sve je otishlo ...stoka je popila u roku keks...trebo si doci prije...gledam tuznim okitzama kako samo ja znam,,,kad evo ti nje iza mojih ledja veli imam buteljitzu tvoga omiljenog talijanskog ..gledam je i razmishljam sto posto hoce neki kuratz od mene,,,ali ajd ..kazem joj sigurno si ga sakrila u te tvoje sise pa cesh mi mjesto mlijeka tochiti vino..ona se nasmija glasno,,,,hahhahahaahahhaha...svi zashitishe i pogledashe u nashem pravcu...meni bi neugodno...pomislim koji je kurac chachkash vidish da je neka lujka i maknem se dalje od nje,,,kad evo ti nje opet iza mene shapuce mi osh jedan guc...ali iz mojih usta,,,de reko odjebi sa tim forama,,,i pogledam je onako kao da cu je zgazit...a ona ce joj shto si sladak poprave me taj tvoj sjebani pogled pali...Vidim ja da nije bash chista i maknjivam se,,pricham neshto sa nekom frendicom a ona opet ziva dosada,,dodje i veli mojoj frendici,,,ma on ti je peder nishta od njega necesh imati koristi..moja se frendica nasmije i ostavi me samog sa njom,,reko shta ocesh ti,,kaze evo pokupi mi par kapi ovog vina sa mojih usana svojim usnama,,,od toga se ionako nemresh napiti,,,reko radje bi ti pijo iz pupka ali imash veliku shkembu pa je to onda neizvodljivo...josh neshto je srala,,,nemam pojma,,,ulovim je za kosu..i povuchem nazad prema dole a ona me zagrli i u letu uvali svoju jezichinu ...hocu povratiti ali i taj jezik isplunut ali ona se pripila i ne da se...sunce ti jebem ...probudijo sam se sav u znoju jedva dolazeci do zraka,,,vishe nisam ni ishao spavati iz straha da je ponovo ne sanjam,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 10.06.20 0:18

Vel'ka Maca je napisao/la:Ovo me vec opako zabrinjava, odnosno ljuti... znaci, prije par minuta sam se prenula iz sna sa totalno poslozenom situacijom i rekoh, idem brze-bolje zapisati na forum sto sam sanjala... da ne zaboravim... ali dok procitah pizdekove objave, jednostavno zaboravih sto sam imala za zabiljezit si!!! Jebate!!! Nije mi smijesno...   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4273974228
radilo se o vremenu... ali sta?!?...  mocna gomila zacrta planove/teme/sheme za taj dan/tjedan i onda prema pretpostavci bubijevih reakcija/ponasanja, rade se prognosticke karte... sjeti se mujo, sjeti se...   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3791038771

jebote, ti tvoji napisi, bez obzira radilo se o snu ili javi me sve vise podsjecaju na Glistin stil iz razdoblja deliriuma... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  whisperer 14.06.20 22:43

Opet sam sanjala onog smutljivca SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713 Baldricka. Tko zna šta je sad napravio. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 14.06.20 23:38

whisperer je napisao/la:Opet sam sanjala onog smutljivca SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713 Baldricka. Tko zna šta je sad napravio. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713

napio se vjerojatno...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.06.20 4:08

Sanjao sam da hodam korzom po Rijeci...i odjednom vidim tipa u nekom otrcanom zimskom kaputu sa sunchanim djozlukama ala Pizda na avataru,,..poznat mi nekako...pitam ga jesi ti onaj Pizda sa foruma,,veli koji pa reko onaj shto ima iste sunchane kao ti...a nisam ja to shjor to sam sanjo da tako izgledam kad sam bijo mladji,,Pa reko onda si Pizda,,kaze kako znash,,,reko teshko te bilo prepoznati...pochnem se smijati hahahahhahahahahahhahahahahhaha..a on ce ne radi to to me jebeno iritira kod tebe cigo,,Pa shta fali ..osh koju kunu za cigarete,,,e to bi mogo veli...reko ajd pushi kuratz Popu pa cu ti kupiti cijelu shteku..veli ..kako cu cigo na korzu..pa reko ko da ce ti biti prvi puta...zato si ga i izbjegavao kad je bijo u Rijeci..Neshto mi je josh htio reci,,,a ja mu velim,,,ajd u pizdu materinu pedersku,,idem se malo odmoriti od foruma...Probudim se i pomislim,,,jebate dobra ideja:)))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.06.20 21:39

zingaro je napisao/la:Par dana nisam nishta sanjao,,a neku vecher sanjam da me jedna moja bivsha ljubav shalje po kondome a ja se napalio,,,kaze nema sexa bez zashtite..pa reko ocu da ti napravim bebu,,jer tako cemo skratiti put do matichara,,,kaze nemre...probudim se a organ mi nije napet ...kontam kako sam to u snu mogao osjecati da se propinje ko konj..a nije se napeo...Potvrda da kurac nije u gacama nego u mozgu..Bash glup san,,ne znam odakle mi je doshao,,

Auuu koja pametna ženska, provalila ti je plan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 17.06.20 21:41

U zadnje vrijeme često sanjam svašta, a nažalost ne zapisujem. Kažu da ako pogledaš kroz prozor da sjećanja na san odu. Pokušat ću ostat zatvorenih očiju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 19.06.20 0:28

eto nam se Magda vratila...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 21.06.20 14:42

Jebote, preksinoć sam sanjal i zapamtil kaj!  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 2575450620

Stara i ja smo se zatekli u Sidneyu (pojma ne znam kak) i krenuli na aerodrom (valjda na avion za Melbourne, al to nije bitno).

Prvo smo morali pregaziti nekakvu uvalu na plaži, pa preko uzvisine ugledali dijelove aerodroma. To je izgledalo ko neko turističko naselje iz 70-ih, sve u nekim ložama, terasama i stubištima, a sve u svim mogućim zemljanim bojama, od oker žute, do bordo crvene. Sve je bilo okruženo grmljem i kojekavim obiteljskim kućama i vikendicama. D je tamo aerodrom, kužilo se po repovima aviona koji su stršali oko onog 'turističkog resorta'.

Kak aerodromi nisu autobusna stajališta, nego imaju obično jedan ulaz i desetak kilometara ograde, trebalo je prvo pronaći taj ulaz.
 
Nabasali smo na nekaj slično šalteru za prihvat prtljage i stara je uvalila torbu na traku, neki činovnik je odma počel ljepit etiketu oko ručke i posla torbu dalje trakom ... iako nismo još imali i karte. I sve to vrijeme smo još bili izvan ograde.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 11484130
Onda sam pital gde se ulazi, kupuju karte, al odgovora niotkuda. Krenuli smo po intuiciji, i nakak se našli unutar ograde ... al ni dalje nikakvog pulta, šaltera pa ni monitora s letovima ...
Onda smo iza jednih vrata upali u restoransku kuhinju. Izašli, pa probali malo dalje, kad tam još jedna kuhinja.

Nakon toga smo izašli izvan zgrade, pa je stara krenula sama u jednom smjeru (inače ne zna ni beknut engleski), a ja u suprotnom.
Nakon nekog vremena smo se ponovno našli na istom mjestu. Eto, bar se nismo međusobno pogubili.

Inače, koga god sam pital gde su šalteri, progovoril bi 'rvatcki. Jebote, tolko zema nema valjda ni na njihovim zavičajnim dernecima.
I naravno, od nji' nikakve koristi, ti bi samo divanili i srali o tom kak im fali domovina.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 4191472791

Sjećam se da smo trebali uhvatiti avion u 7 (navečer), al kak se t neminovno približavalo, pomiril sam se da upadnemo u bilo koji kasniji, samo prije pola noći, jer se onda aerodrom zatvara.

San nije završio, odnosno završilo je kad sam se probudil bez da smo i kupili karte ...

Mislim da bum nakon ovoga izbjegaval Sidneyski aerodrom. Je da nije takav i jedino kaj se slaže s istinom je da je negdje blizu obale i da ne radi od pol noći do, čini mi se, 6 ujutro.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 3679994209

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 22.06.20 1:20

besposlenpop je napisao/la:

San nije završio, odnosno završilo je kad sam se probudil bez da smo i kupili karte ...


to je dobro, barem nisi imao troskova...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 22.06.20 11:32

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

San nije završio, odnosno završilo je kad sam se probudil bez da smo i kupili karte ...


to je dobro, barem nisi imao troskova...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 684758713
A e. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 2758896589

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 9 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.