kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 15.08.20 21:53

Legolas je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica  raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 1619348112))

bogte al se ti lako raspizdis, ocito te nesto muci...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 684758713
Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 3679994209

Ja ih čitam. Zingaro zna biti osor i vulgaran, ali između svega toga zna napisati vrlo lijepe i životne crtice iz svog života. Za razliku od tebe, Pope. Za mene si ti prototip uhljeba. Otud i tvoj "ples po žici".
TU IMA ISTINE 
sistemski igrači, uhljebi , su sposobni bili i raditi u aušvicu i golom otoku , pustipratra ja vidim ka jednog od koljača u ime bana pogravnika maršala il sličnih bogova za uhljeb gamad 

velika stoka treba biti čovik da ti forum administrira  titowo mentalno kopile , a ti na njem godima  širiš soci-rasizam i uhljebuješ dohodke u socijalno gladnoj državi 

velika stoka 

cigi je barem pušća da ga donji mozak voda , dok pustipratar nema hrabrosti ni testarone pratit 

ZA SMRT drugovi socijalisti antišini i titekowi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 15.08.20 23:52

besposlenpop je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 3679994209

Ja ih čitam. ...
Je, vidim, trebalo ti je 4 dana za njih.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 1523192931

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 684758713 cita temeljito, natenane...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 3015220106
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Legolas 16.08.20 23:18

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 3679994209

Ja ih čitam. ...
Je, vidim, trebalo ti je 4 dana za njih.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 1523192931

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 684758713 cita temeljito, natenane...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 3015220106
Prafzaprav i ne. Poslušala sam tvoj savjet i samo tu i tamo navratim i fakat si bio u pravu - puno je zanimljivije nego kad svaki dan otvaraš forum. Nakupi se izbora za pročitati al i dalje imam svoje favorite. Zingaro je svakako jedan od njih jer su njegove priče životne a i zanima me ta tmeatika kako se snalazi netko tko je promijenio okruženje u kojem je odrastao jer sam cijeli život spadala u takve. Nije mi to jedini kriterij. Volim pročitati štagod whisp i tomica proslijede. Blitva mi je top i dalje po svojoj britkosti . itd itd ... tvoji čvarci (parafraziram popa) mi nisu baš zanimljivi jer imam dojam da su više provokacije nego pisanje u skladu sa tvojim kapacitetima, al kad odvališ neki duži tekst, kao da sam ga ja napisala SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 4024472575
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 11 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 11. Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.