kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 23.06.20 9:16

Nevjerojatno je kolko su slike bile realistične, mogel bi nacrtat te vedute 'aerodroma'.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 B015

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 26.06.20 0:49

besposlenpop je napisao/la:Nevjerojatno je kolko su slike bile realistične, mogel bi nacrtat te vedute 'aerodroma'.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 B015

aj nacrtaj samo nemoj viriti na google pa da usporedimo jawu i san...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.07.20 5:45

magdalenica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Par dana nisam nishta sanjao,,a neku vecher sanjam da me jedna moja bivsha ljubav shalje po kondome a ja se napalio,,,kaze nema sexa bez zashtite..pa reko ocu da ti napravim bebu,,jer tako cemo skratiti put do matichara,,,kaze nemre...probudim se a organ mi nije napet ...kontam kako sam to u snu mogao osjecati da se propinje ko konj..a nije se napeo...Potvrda da kurac nije u gacama nego u mozgu..Bash glup san,,ne znam odakle mi je doshao,,

Auuu koja pametna ženska, provalila ti je plan SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 997057239

Pa jeste pametna ali nije mogla odoliti mome sharmu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112)))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.07.20 16:40

Dakle, sanjala sam rano nocas, taman poslije pola noci, odmah po usnucu...
Sanjala sam da je deda u kojeg se palim, znamo da je to pizda, organizirao online stream mog malog i dosadnog zivota... world wide stream... 
Ali to nije sve... potom sanjah da sam zapela na cresu u neko gluvo doba noci... imam neki ruksak pun nekih pizdarija, par albuma fotki, stik sa nekim svojim privatnim podacima... i sva unezvijerena trazim po tom cresu zivu dusu da me uputi kako da odem s tog jebenog otoka... ulijecem u neku konobu nekoj ekipici od par deckova i cura... mladih... i oni mi govore hahahahah, mi sce znamo o tebi, pa tebi je pizda organizirao world wide stream zivota... ahahaha, pa ti si njega prvi put srela 1993.! Ni manje ni vise... i onda vidim film da smo zabrijali, pofatali se i zavrsili u mome krevetu gdje ujutro vidim crnu, kosatu glavu na jastuku do... nalik zdravku colicu... jebiga, 93. Je valjda i pizda bio mladji... ja ocajno nastojim doci do informacija kad ide neki bus, trajekt, nesto sto ce me odvest s jebenog otoka... nemam niprebite lipe u dzepu... ekipa me neje ni pol posto, nego mi se cere u facu i krenu kopati po mom ruksaku... razgrabili fotke, cupaju i urlaju od smijeha... presnimivaju podatke sa stika.... ma neuroticna gomila prikaza... ja izlijecem van i idem dalje traziti pomoc....i uto s neke nizbrdice nailazi hrpa nabrijanih after partijasa... klinci zdrogirani i divlji... i jedano od  jih... napaljeni klinac od 20 g, zavija, fucka, divlja, urla... i zalijece se s te nizbrdice i skoci mi na ledja i pocne bijesno jahat po meni trljajuci mi se s kitom o ledja, guzicu... ma ko hijena izbezumljena... zivotinjski... jebemtizivot... probudila sam se u tom momentu i pizdila luda...

Eto, tako je glasao studio iz helsinkija...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 25.07.20 0:21

Vel'ka Maca je napisao/la:Dakle, sanjala sam rano nocas, taman poslije pola noci, odmah po usnucu...
Sanjala sam da je deda u kojeg se palim, znamo da je to pizda, organizirao online stream mog malog i dosadnog zivota... world wide stream... 
Ali to nije sve... potom sanjah da sam zapela na cresu u neko gluvo doba noci... imam neki ruksak pun nekih pizdarija, par albuma fotki, stik sa nekim svojim privatnim podacima... i sva unezvijerena trazim po tom cresu zivu dusu da me uputi kako da odem s tog jebenog otoka... ulijecem u neku konobu nekoj ekipici od par deckova i cura... mladih... i oni mi govore hahahahah, mi sce znamo o tebi, pa tebi je pizda organizirao world wide stream zivota... ahahaha, pa ti si njega prvi put srela 1993.! Ni manje ni vise... i onda vidim film da smo zabrijali, pofatali se i zavrsili u mome krevetu gdje ujutro vidim crnu, kosatu glavu na jastuku do... nalik zdravku colicu... jebiga, 93. Je valjda i pizda bio mladji... ja ocajno nastojim doci do informacija kad ide neki bus, trajekt, nesto sto ce me odvest s jebenog otoka... nemam niprebite lipe u dzepu... ekipa me neje ni pol posto, nego mi se cere u facu i krenu kopati po mom ruksaku... razgrabili fotke, cupaju i urlaju od smijeha... presnimivaju podatke sa stika.... ma neuroticna gomila prikaza... ja izlijecem van i idem dalje traziti pomoc....i uto s neke nizbrdice nailazi hrpa nabrijanih after partijasa... klinci zdrogirani i divlji... i jedano od  jih... napaljeni klinac od 20 g, zavija, fucka, divlja, urla... i zalijece se s te nizbrdice i skoci mi na ledja i pocne bijesno jahat po meni trljajuci mi se s kitom o ledja, guzicu... ma ko hijena izbezumljena... zivotinjski... jebemtizivot... probudila sam se u tom momentu i pizdila luda...

Eto, tako je glasao studio iz helsinkija...

ne cudi me, kakva ti jawa, takvi ti snovi...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Legolas 26.07.20 2:17

Sanjam svoje bake. LJUTE SU- I poduzimaju konkretne korake iako ne kužim šta to znači. Ali osjećam se super nakon tih snova.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.07.20 18:19

Nocas sam konstantno sanjala tih par sati sto sam spavala... trenutno se sjecam samo jednog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.07.20 5:25

Vel'ka Maca je napisao/la:Nocas sam konstantno sanjala tih par sati sto sam spavala... trenutno se sjecam samo jednog

Meni je uzivanje tebe citati kad si pod "gasom",,,to je kreativnost na kub,,i zaboravi ...odnosno preskoci razne sugestije za lijechenje jer ti to govore likovi koji ne znaju shta je krativna strast,,Za mene bolje od sexa sto puta,.Samo imam jednu primjedbu ..ako se kachish onda se kachi na kurac a ne na Pizdu,,to vec imash ,,i samo se prema tom tipu ponashaj fizioloshki,,,uriniraj ga redovno kao shto sada radish,,,::::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112)))Genije se majkemi,,ljub tam:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112

Sanjao sam uzasan san ,,ne smijem ga ovdje objaviti..digao sam se i pobjegao iz kreveta u sekundi inache se volim protezati ko cucak na suncu,,Interesantno je da sve manje sanjam sex,,ochito mi se deshava neka promjena u hormonalnom smislu,,,A mozda zato shto ne treniram pa je nivo testoterona opo..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.07.20 8:07

Pa ljudi me bas n3 vole kad sam pod gasom, al sam ja sebi super tad... dok drugi dan vec i nije tako... alj dobro, sta sad, sta se desi u vegasu, ostaje u vegasu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 08.08.20 5:28

Vel'ka Maca je napisao/la:Pa ljudi me bas n3 vole kad sam pod gasom, al sam ja sebi super tad... dok drugi dan vec i nije tako... alj dobro, sta sad, sta se desi u vegasu, ostaje u vegasu...

I ja sam se sebi zdopadao kad malo cugnem jer sam onda bijo slobodouman pa sam kao i ti znao slati ljude u sto pichki materinih jer me to zabavljao poshto sam bio uozbiljit...a na rubu da prasnem u smijeh kada sam promatrao njihove reakcije..Teshko je ostati ozbiljan kada vidish face kako se mijenjau i zachudjeno te gledaju..Poslije su me provalili pa mi vishe nije bilo zabavno osim kada upoznam neke nove ljude i koliko toliko se sprijateljimo..znao sam tak izvesti par neobichnih ispada...a ljude koje nisam znao a bili su mi simpatichni za zajebanciju (uglavnom zenske) njima sam glumio gluhonijemog pa nakon pola sata tretmana progovorim normalno i onda vidish shok na licu..meni zabavno,,,dodushe jednom sam jedva izbjegao pola boce vina u glavu:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112

Neku vecher sanjam,,,kao ja na nekom koncertu toorbo folka,,pevaljka jebeno dobro izgleda...moj tip..u nekom kaficu na shanku ...primijetila je moj blago teleci pogled i pita me shto me tako gledash,,(pravilo broj jedan u stvarnom zivotu kada bi me zenska tako neshto pitala bilo je da zavrshimo u krevetu..) reko jebo bi te..ona kaze nemre imam dechka sa kojim sam vec deset godina..primakne se meni i tako pochne se ispovijedati ,,kako je ona crnogorka i kako taj njen dechko ne zeli ostati u Zagrebu ..i kako on zivi u CG..da ona ide tamo povremeno jedanputa godishnje ...A ja je pitam a u medjuvremenu,,kako smirujesh svoje medjunozje...veli,,ma nadjem ja sebi za tu priliku uvijek nekoga..uglavnom nakon koncerta ..i poche mi nabrajati sa koliko se mrknula,,,Reko ,,al ga volish dobro si sa njime i izdrzala tolike godine,,,veli ona ljubav je to ..ali dzabe kad on nece da zivi u Zegeju a meni se ovaj grad dopada jer imam vishe obozovatelja nego u CG..Josh je neshto mljela ..a ja sam izgubio onaj blago teleci pogled pa je nisam ni slushao,,,Uglavnom sam chuo kad je rekla i gdje cemo...kod tebe ili kod mene,,reko sreco isprichavam se ali ne mogu toliko popiti da bi te mrkno,,,Ona promijenila facu pa mi nekako vuche na mushko ,,,hoce da me zashora...ja si mislim da je tresnem shakom ili ne ,,,reko sramota je jebo te,,,nisi nikad zenske tuko iako su te neke nagovarale na grubosti jer im je to uzbudljivo...Vidim sve je blize meni,,,lovi me za lijevu ruku a moja deshnjaka poleti...prije nego sam je zvekno shakon probudim se i sav srecan shto mogu reci i dalje da nikad zensku nisam udario u svome zivotu pa ni u snu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 08.08.20 7:09

sinoc sam nesto sanjala.... nemam pojma sta ali se sjecam da sam se nesto svadila i tumacila... sjecam se toga jer sam zatreptala probudjena par puta usred sanjanja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Legolas 09.08.20 1:32

Htjedoh ispričati jedan svoj totalno predskazujući san, al radije prešutim. Odoh dalje sanjati
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 09.08.20 4:58

Sinoc sam sanjao da sam nashao pun kurac vrganja..poprave sam se poveselio u snu ,ali kada sam se probudio bio sam razocharan mada sam to razocharenje pretvorio u dobar predznak i otishao hodati par sati po shumi .u kojoj nisam nashao ni jednu vrstu gljiva..Ma jebo te,,,koje sam srece,,,da u jednoj vreci ima sto pichki a jedan kurac ja bi bash njega izvukao vani...Plus toga sam i razocharat,,,jebem ti snove,,,shta me jebu ako ne misle da cu neshto naci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 09.08.20 12:38

zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjao da sam nashao pun kurac ...
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 10.08.20 2:36

besposlenpop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjao da sam nashao pun kurac ...
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 10.08.20 3:07

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjao da sam nashao pun kurac ...
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 10.08.20 3:16

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjao da sam nashao pun kurac ...
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica  raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))

bogte al se ti lako raspizdis, ocito te nesto muci...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 10.08.20 3:30

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica  raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))

bogte al se ti lako raspizdis, ocito te nesto muci...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Eo ushao sam ti u lobanju i tochno znam kako razmishljash..dok si ovo pisao da se lako raspizdim tamo sam ti napisao shto mislish,,,ma stari,,,zaboli me kurac shto ti pishesh,,nikad te vidio ..nikad te sreo...nikad popio kavu sa tobom,,,a kamo li pivo koje ne pijem,,jednostavno si dosadan,,,a mene dosadni ljudi iritiraju..ne ljute me,,,kuzish,,samo se nemoj ponavljati,,,izmishljaj shto god zelish o meni,,,ali budi originalan...pizda mu materina,,,to me iritira kod tebe i Popa,,chuchite ko dvije babe i chitate shto tko tipka pa onda vadite iz konteksta i to plasirate kao humr i neku visoku zajebanciju...pa jebo te,,,ja bi sebi davno dosadio da sam takav,,znash li ti neshto originalno smisliti pa da ti pljeshcem ruchitzama koliko god zvuchalo po mene negativno,,,chitash li ti sebe,,,jebote,,pa gori si od svraba ..Izmisli neshto shto nisam do sada chuo ili negdje prochitao pa cu reci svaka chast,,,nije mi problem,,kuzish debilu jedan,,,izvrti svoje tekstove koje si napisao pa cesh i sam vidjeti koliko se ponavljash ...to mi iskreno ide na jetra,,,a ne to shto mi napishesh da li imam ili nemam kurac,,,pa jebo te,,to visshe ni klinci ne rade...Uostalom..nastavi tako biti "smijeshan" jer onaj koji se smije tvojim debilizmima i sam je debil..pa sunce ti zareno,,,:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 10.08.20 9:41

pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Sinoc sam sanjao da sam nashao pun kurac ...
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
Napunijo bateriju.

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 10.08.20 9:43

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 2750286914

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica  raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))

bogte al se ti lako raspizdis, ocito te nesto muci...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.08.20 4:20

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica  raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))

bogte al se ti lako raspizdis, ocito te nesto muci...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

Ja to napishem za par minuta samo da bi ti imao shto chitati jer inache kao ne chitash a sve znash shto sam napisao..Ja ne znam koji ti je kurac,,Ali ona iz Krizevaca mi je rekla da su ruzan ko kuratz pa valjda otud tvoje frustraccije i ljunomora na mene jer R.D Niro lichi na mene...U povjerenju mislim da je ruzniji deset puta od tebe,,,:::SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))))
Chovjeche pa ti si jedini na forumu koji zna samo pravilno napisati...Osh na kavu?Nisam ja ovdje da komuniciram sa svakom budalom...uglavnom ih zaobilazim ali ako me chachnesh onda budi spreman an sve vrste psina...ako uzivash u tome da ti jebem mater ili da ti neshto drugo psujem samo nastavi...ja nemam srama,,,tak da,,,konju glupi..idi pasi i prezivaj mene zaobidji..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Legolas 15.08.20 1:43

besposlenpop je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sto se cigi snilo...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713

Imam veci kurac od vas dvojice zajedno ali nije u tome stvar nego vama se ne moze dignutini sa viagrom pa uvijek neshto izvuchete iz konteksta i kao fol ispadate humoristichni a u stvari uvijek izvadite iz konteksta moje govno pa se veselite ko pura kad ugleda glistu...Pa daj vec kada pokushavate da me kao ulovite na lijevu nogu i shukne te mi onda to nemojte raditi kao glupi Mujo i Haso,,nego sa dozom intelekta koji ochito ne posjedujete nego se shutate glupim dosjetkama tipa ,,,Zenica  raje ,,Ja nikada nisam sreo nekog zagrebchana koji se sluzi tom "humoristichkom" formulom ili rijechana osim da nije reshki sanceros..Kunem se i mrtvim i zivim da me to ne dotiche ali pichka mu materina dosadni ste ko gnjide .I shta da vam odgovorim,,eto..da vas zadovoljim..moj kurac je dug tri cm i nemre mi se dignuti,,narafski na vas dvojicu..ali mi se uvijek digne na pravog komada i onda je zadovoljstvo obostrano,,Ajde sad izvadite opet neshto iz ovoga teksta pa se dopunjavajte ko zadnja dva debila ,,Pa bog te jebo to vishe ni klinci ne rade,,I sta da vam napishem nego da vam jebem glupu mater koja vas je okotila,,,et..sad ce netko reci da sam pokvaren i neodgovoran shto se tako izrazavam...ma nisam jebo te,,,daj me nasmij sa nechim originalnim i ne teshi istu formulu godinama,,debili glupi...ma zajebavam se ,,jako ste smijeshni,,dva debila,,iz starachkog doma:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1619348112))

bogte al se ti lako raspizdis, ocito te nesto muci...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 684758713
Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

Ja ih čitam. Zingaro zna biti osor i vulgaran, ali između svega toga zna napisati vrlo lijepe i životne crtice iz svog života. Za razliku od tebe, Pope. Za mene si ti prototip uhljeba. Otud i tvoj "ples po žici".
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 15.08.20 19:35

Legolas je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Sjebe dva sata da izmisli te mamutovce, a onda ih niko ne čita ...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

Ja ih čitam. ...
Je, vidim, trebalo ti je 4 dana za njih.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 1523192931

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 15.08.20 20:17

... Zingaro zna biti osor i vulgaran, ali između svega toga zna napisati vrlo lijepe i životne crtice iz svog života. Za razliku od tebe, Pope. Za mene si ti prototip uhljeba. Otud i tvoj "ples po žici".


Za traženje vitamina u gomili gnoja mi ne trebaju Kultne - postoje cijeli nizovi znanstveno-popularnih članaka u kojima bez ostatka nađeš skoro sve kaj te interesira.
Dobro da uviđaš da se razlikujemo, to dokazuje da ak si već otišla na kvasinu, da nisi ostala skroz bez pameti.

Ja sam na Kultne došel obilazno, al sam ih prihvatil takvima kakve jesu i ne pokušavam ih promijenit ni 'iznutra', ni 'izvana' (kaj god da to značilo). Prilagodil sam se postupno i kao takav ostajem do kraja. Zakaj bi ja nekom išel niz dlaku jer si je postavil neke druge šeme u tikvi?
Moja kratka forma mi se u potpunosti uklapa u moj doživljaj Kultnih, a rekel sam i Suadi na Jagoda-vorumu, da mi je osnovni princip da ak nemreš nekaj napisat u najviše 3 reda, nemoj ni pokušavat.
Ja se toga držim, a ti i Tzigo se bez problema možete držat za kurac.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

To kaj me needucirana gomila u Rvatistanu svrstava u uhljebe po vlastitom defaultu (da je svaki državni službenik parazit na njihovoj grbači) me zaboli dlaka na glavi Yula Brynnera ...
Još se u Osnovama marksizma učilo da je najjači bunt protiv birokratizacije i birokrata bil u ranim 50-ima.
Nije da se ponosim tim kaj radim, to mi je izvor prihoda od kojih živim.
Prije tog dijela karijere sam se okušal u "kapitalizmu", kod 'privatnika'. Nakon takvoga iskustva je svako zaposlenje u birokraciji nešto kao vjernicima božji blagoslov. Svojm pokušajem utjecaja na moju savjest si promašila ceo fubal.
Ne poznam te, ne poznaš me, pa me tvoje mišljenje o meni tangira kolko i Plutonova putanja.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

Uhljebiti se izvorno znači steći izvor prihoda, no to se u rvackom novogovoru izrodilo u nešto apriori negativno, jer se time liječe vlastite i kolektivne frustracije.
FYI - mi, koje dakle ta jedna velka hipnotisana gomila doživljava uhljebima, nismo ništa drugo nego - država. Otprilike onak kak si je to zamislil Lujo XIV.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209
Jer bez birokrata ne da ne bi nikad bilo egipatskih piramida, nego ne bi bilo ni Egipta. Isto ko ni Asirije i Babilonije, kultura Maya, Asteka, Inka itd. Svijet bi ev. funkcioniral na razini Avara, Huna, Mongolskih, afričkih i brazilskih plemena ...
Jer mi smo ti koji postojimo prije sadašnjih političara na vlasti, a kad oni odu, mi i dalje ostajemo ... simple as thatSANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209
Pravi uhljebi (u novogovornoj varijanti) su dakle oni i samo oni i kad god tebi il kome drugom izleti ta etiketa, podsjetite se prije toga za kog ste glasali na zadnjim izborima.

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 15.08.20 21:05

besposlenpop je napisao/la:
... Zingaro zna biti osor i vulgaran, ali između svega toga zna napisati vrlo lijepe i životne crtice iz svog života. Za razliku od tebe, Pope. Za mene si ti prototip uhljeba. Otud i tvoj "ples po žici".


Za traženje vitamina u gomili gnoja mi ne trebaju Kultne - postoje cijeli nizovi znanstveno-popularnih članaka u kojima bez ostatka nađeš skoro sve kaj te interesira.
Dobro da uviđaš da se razlikujemo, to dokazuje da ak si već otišla na kvasinu, da nisi ostala skroz bez pameti.

Ja sam na Kultne došel obilazno, al sam ih prihvatil takvima kakve jesu i ne pokušavam ih promijenit ni 'iznutra', ni 'izvana' (kaj god da to značilo). Prilagodil sam se postupno i kao takav ostajem do kraja. Zakaj bi ja nekom išel niz dlaku jer si je postavil neke druge šeme u tikvi?
Moja kratka forma mi se u potpunosti uklapa u moj doživljaj Kultnih, a rekel sam i Suadi na Jagoda-vorumu, da mi je osnovni princip da ak nemreš nekaj napisat u najviše 3 reda, nemoj ni pokušavat.
Ja se toga držim, a ti i Tzigo se bez problema možete držat za kurac.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

To kaj me needucirana gomila u Rvatistanu svrstava u uhljebe po vlastitom defaultu (da je svaki državni službenik parazit na njihovoj grbači) me zaboli dlaka na glavi Yula Brynnera ...
Još se u Osnovama marksizma učilo da je najjači bunt protiv birokratizacije i birokrata bil u ranim 50-ima.
Nije da se ponosim tim kaj radim, to mi je izvor prihoda od kojih živim.
Prije tog dijela karijere sam se okušal u "kapitalizmu", kod 'privatnika'. Nakon takvoga iskustva je svako zaposlenje u birokraciji nešto kao vjernicima božji blagoslov. Svojm pokušajem utjecaja na moju savjest si promašila ceo fubal.
Ne poznam te, ne poznaš me, pa me tvoje mišljenje o meni tangira kolko i Plutonova putanja.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209

Uhljebiti se izvorno znači steći izvor prihoda, no to se u rvackom novogovoru izrodilo u nešto apriori negativno, jer se time liječe vlastite i kolektivne frustracije.
FYI - mi, koje dakle ta jedna velka hipnotisana gomila doživljava uhljebima, nismo ništa drugo nego - država. Otprilike onak kak si je to zamislil Lujo XIV.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209
Jer bez birokrata ne da ne bi nikad bilo egipatskih piramida, nego ne bi bilo ni Egipta. Isto ko ni Asirije i Babilonije, kultura Maya, Asteka, Inka itd. Svijet bi ev. funkcioniral na razini Avara, Huna, Mongolskih, afričkih i brazilskih plemena ...
Jer mi smo ti koji postojimo prije sadašnjih političara na vlasti, a kad oni odu, mi i dalje ostajemo ... simple as thatSANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 3679994209
Pravi uhljebi (u novogovornoj varijanti) su dakle oni i samo oni i kad god tebi il kome drugom izleti ta etiketa, podsjetite se prije toga za kog ste glasali na zadnjim izborima.
netribaš se drugu cigi ispovidat , tu nema soli nit te je sposoban razumit onoliko koliko te može razumiti onaj tko socijalizam koji ti je spržio razum  vidi rasizmom 
pustipratre ,,, ti si rasista , ti priznaješ i akceptiraš samo socijalističke stanove , radna mjesta , privilegije , obrazovne podobnosti 

cigo je isti govno ka i ti samo mu je krivo šta titowa kopilad nemaju otvoreni rasisam tipa sj.korea na vlasti , a ne ovakve plen-kim mekušce na vlasti 

cigo je donekle u pravu , opasniji je nacional socijalizam od komunističkog socijalizma , il morbit nije u pravu 

šta misliš drug Žderač proračuna 

drugarski ZA SMRT

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 10 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 11. Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.