kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 05.04.20 16:40

whisperer je napisao/la:
sarita je napisao/la:

jeste, pipi, to je sve meditacija. sjedenje na balkonu i pijenje kave i slusanje ptica je to, i setanje kraj potocica je to, i gledanje oblaka je to, i kuhanje - sjekcanje hrane, dinstanje, mirisanje miomirisnih zacina dok se krcka i mijesa je to... sve je to meditacija samo sto mnogi ljudi to ne znaju i onda ih ja tome ucim. eto...

U ovom pozivu je bila ideja okupiti veliki broj ljudi iz svih krajeva svijeta i zajedničkom energijom usredotoči se na uravnoteženiji i poštovaniji odnos prema planetu, jedinoj kući kojoj imamo. Iako je očito planeta sama izaslala taj poziv nama kako bi se malo pažljivije i svjesnije ponašali prema njoj. Trenutno živimo cijenu ne slušanja. 
Kada se ujedini veliki broj, u ovom slučaju milijun meditatora, visoka vibracija će pomoći u usponu globalne ljudske svijesti i pridruživanju zemlji i njezinoj prirodnoj evoluciji, nešto što smo kao humana bića zaboravili i napustili stotine tisuća godina. Ovo jutros je bio zajednički pokušaj učiniti uspon svijesti mogućim, i bilo je lijepo i emotivno. sta radite sad? - Page 12 684758713

_________________
sta radite sad? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 05.04.20 16:50

whisperer je napisao/la:


Nisam znala da ima ovoliko za pipkanje.  sta radite sad? - Page 12 984513234 ...
Koga, što?

_________________
sta radite sad? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 05.04.20 19:45

whisperer je napisao/la:
sarita je napisao/la:

jeste, pipi, to je sve meditacija. sjedenje na balkonu i pijenje kave i slusanje ptica je to, i setanje kraj potocica je to, i gledanje oblaka je to, i kuhanje - sjekcanje hrane, dinstanje, mirisanje miomirisnih zacina dok se krcka i mijesa je to... sve je to meditacija samo sto mnogi ljudi to ne znaju i onda ih ja tome ucim. eto...

U ovom pozivu je bila ideja okupiti veliki broj ljudi iz svih krajeva svijeta i zajedničkom energijom usredotoči se na uravnoteženiji i poštovaniji odnos prema planetu, jedinoj kući kojoj imamo. Iako je očito planeta sama izaslala taj poziv nama kako bi se malo pažljivije i svjesnije ponašali prema njoj. Trenutno živimo cijenu ne slušanja. 
Kada se ujedini veliki broj, u ovom slučaju milijun meditatora, visoka vibracija će pomoći u usponu globalne ljudske svijesti i pridruživanju zemlji i njezinoj prirodnoj evoluciji, nešto što smo kao humana bića zaboravili i napustili stotine tisuća godina. Ovo jutros je bio zajednički pokušaj učiniti uspon svijesti mogućim, i bilo je lijepo i emotivno. sta radite sad? - Page 12 684758713
tako, wispice <3
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 05.04.20 22:28

whisperer je napisao/la:Sve sam iskuckala, i onda mi veli Trenutno nisu dostupni termini dostave. Lasto?  sta radite sad? - Page 12 984513234
hm ... bila na prisilnom godišnjem od pretprošlog četvrtka. nisam ni znala da Plodine imaju dostavu doma. ali znaš već kako je ...zovi tužibabu sta radite sad? - Page 12 1523192931
sutra idem raditi. rekle su mi kolegice koje su od sutra doma a radile su ove dane, da se pripremim. da je posla za ispizdit. čupaju se za kosu, plaču i rade.
tako sam šizila u ovoj izolaciji a sad šizim što moram iz nje ... sta radite sad? - Page 12 957247240
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 05.04.20 22:32

pizda je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sve sam iskuckala, i onda mi veli Trenutno nisu dostupni termini dostave. Lasto?  sta radite sad? - Page 12 984513234

Lasta je krivac samo ako su Plodine u pitanju...
kriv je kiki. pokvario je viljuškar i nema dostave.
ignorira me na fejsari.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 06.04.20 18:21

maledetta primavera je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sve sam iskuckala, i onda mi veli Trenutno nisu dostupni termini dostave. Lasto?  sta radite sad? - Page 12 984513234
hm ... bila na prisilnom godišnjem od pretprošlog četvrtka. nisam ni znala da Plodine imaju dostavu doma. ali znaš već kako je ...zovi tužibabu sta radite sad? - Page 12 1523192931
sutra idem raditi. rekle su mi kolegice koje su od sutra doma a radile su ove dane, da se pripremim. da je posla za ispizdit. čupaju se za kosu, plaču i rade.
tako sam šizila u ovoj izolaciji a sad šizim što moram iz nje ... sta radite sad? - Page 12 957247240

Jesi ti ono Djevica na koljenu...sunce ti zareno teshke ste ko mars..ova moja sestra se upravo ponasha kao ti..neki dan joj skoro zavezo shamarchinu..ali sam se sjetijo da sam u USA..donijo zastavu YU pa joj reko stanider na nju ...pita zashto pa reko da si na neovisnoj teritoriji dje je bilo normalno takvima zavezat shljagu kad nemosh shvatiti osnovne pojmove logike..Elem ubo je komaratz,,i dobila neku alergiju..koja drama..ali sve radi suprotno od medicinske struke koja je savjetovala...ali zato drami kao da joj je netko osjeko ruku iz chista mira..ko i ti...imash asmu ali i dalje pushish...pa jebo te...bolje ti se jebavat nego pushit...ha ja..Sad kada sam te kritizirao isto cesh ko i moja sestra dignit nos i namjerno cesh mjesto jedne kutije pushiti dvije dnevno..Jebo te fakat ima neshto u tom oroskopu..:sta radite sad? - Page 12 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 06.04.20 22:22

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sve sam iskuckala, i onda mi veli Trenutno nisu dostupni termini dostave. Lasto?  sta radite sad? - Page 12 984513234
hm ... bila na prisilnom godišnjem od pretprošlog četvrtka. nisam ni znala da Plodine imaju dostavu doma. ali znaš već kako je ...zovi tužibabu sta radite sad? - Page 12 1523192931
sutra idem raditi. rekle su mi kolegice koje su od sutra doma a radile su ove dane, da se pripremim. da je posla za ispizdit. čupaju se za kosu, plaču i rade.
tako sam šizila u ovoj izolaciji a sad šizim što moram iz nje ... sta radite sad? - Page 12 957247240

Jesi ti ono Djevica na koljenu...sunce ti zareno teshke ste ko mars..ova moja sestra se upravo ponasha kao ti..neki dan joj skoro zavezo shamarchinu..ali sam se sjetijo da sam u USA..donijo zastavu YU pa joj reko stanider na nju ...pita zashto pa reko da si na neovisnoj teritoriji dje je bilo normalno takvima zavezat shljagu kad nemosh shvatiti osnovne pojmove logike..Elem ubo je komaratz,,i dobila neku alergiju..koja drama..ali sve radi suprotno od medicinske struke koja je savjetovala...ali zato drami kao da joj je netko osjeko ruku iz chista mira..ko i ti...imash asmu ali i dalje pushish...pa jebo te...bolje ti se jebavat nego pushit...ha ja..Sad kada sam te kritizirao isto cesh ko i moja sestra dignit nos i namjerno cesh mjesto jedne kutije pushiti dvije dnevno..Jebo te fakat ima neshto u tom oroskopu..:sta radite sad? - Page 12 1619348112
ma ne da mi se dizati nos, ne da mi se ljutit. ne da mi se ništa. danas je jači moj podznak... blizanac sta radite sad? - Page 12 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 06.04.20 23:48

maledetta primavera je napisao/la:
ma ne da mi se dizati nos, ne da mi se ljutit. ne da mi se ništa. danas je jači moj podznak... blizanac sta radite sad? - Page 12 684758713

kako bilo na poslu nakon samoizolacije? sta radite sad? - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 07.04.20 5:32

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
ma ne da mi se dizati nos, ne da mi se ljutit. ne da mi se ništa. danas je jači moj podznak... blizanac sta radite sad? - Page 12 684758713

kako bilo na poslu nakon samoizolacije? sta radite sad? - Page 12 684758713
bljuv ...
 stavila slušalice i radila. posla na vagone a nas više od pola nema. ne znam na šta će to ličiti ... oči su mi bile kao sarme popodne i navečer.
sad idem opet u onu psihijatriju ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 08.04.20 8:43

maledetta primavera je napisao/la: 
hm ... bila na prisilnom godišnjem od pretprošlog četvrtka. nisam ni znala da Plodine imaju dostavu doma. ali znaš već kako je ...zovi tužibabu sta radite sad? - Page 12 1523192931
sutra idem raditi. rekle su mi kolegice koje su od sutra doma a radile su ove dane, da se pripremim. da je posla za ispizdit. čupaju se za kosu, plaču i rade.
tako sam šizila u ovoj izolaciji a sad šizim što moram iz nje ... sta radite sad? - Page 12 957247240

Nemaju Plodine, ima Konzum. Doduše, nije mi još narudžba prošla, nema slobodnih termina. Ništa od toga. sta radite sad? - Page 12 684758713
Pisala sam im pa su mi odgovorili:

Pozdrav ..., nažalost, zbog povećanog opsega posla i povećane potražnje, unatoč maksimalnom angažmanu s kojim dajemo sve od sebe kako bismo što je prije moguće svaku narudžbu pripremili za isporuku, svi termini za naše usluge dostave i Drive in-a popunjeni su 7 dana unaprijed. Ulažemo dodatne napore kako bismo svaki dan otvorili još barem nekoliko novih termina za dostavu i Drive in, kad god je to moguće, pa vas ovim putem još jednom pozivamo da budete savjesni prilikom kupnje i svoje online košarice punite proizvodima u iznosu do 1 000 kuna jer nam to uvelike skraćuje vrijeme pripreme i isporuke. Hvala na razumijevanju i lijepi pozdrav.

sta radite sad? - Page 12 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  whisperer 08.04.20 9:03

Dojma sam da posljednjih dana ljudi po prvi puta radije brinu kako se osjećaju, nego li kako izgledaju. A kada nekoga i susretnu pogledom na putu, rado se od srca nasmiješe i pozdravljaju. Priroda djeluje više ljekovitije, nebo plavije. Kuhamo svoju hranu, neki je i uzgajaju, kvalitetnije provodimo vrijeme sa djecom, obitelji, čitamo knjige koje smo odlagali i gomilali, učimo neke nove vještine, oslobađamo se stresa od prekomjernog rada, pretjerivanja, prevladavanja... Mislim da dobro koristimo ovo vrijeme povlačenja. Meni se od samog početka svidjelo (podrhtavanje me je jedino malo uznemirilo). Zavoljela sam ovaj sporiji ritam svojih jutara, dublje meditacije, svakaovečernje šetnje šumom u blizini. Ovdje nikada nije bilo previše buke automobila, ali sada apsolutno više ništa ne čujem, nikoga ne susrećem, a zrak je čistiji. Jedino mi je žao što ne mogu zagrliti drage ljude. 
Ne znam koliko će sve ovo potrajati, ali se nadam da ćemo iskoristiti najbolje od svega i da se nećemo više vratiti na onu međusobnu nepovezanost, neljubaznost prema drugima uzimajući sve zdravo za gotovo. Dobili smo priliku da zaustavimo svijet i promijenimo ga u svoje najbolje. 










whisperer
whisperer

Broj postova : 740
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 08.04.20 20:32

gledam fantastičnu emisiju o morskim dubinama. koliko neobičnih bića, koliko boja, koliko stravičnih riba ogromnih zubiju.
 malo prije ugledah ribu sa nogama.
bila je i lignja od 2 metra i cca 50 kg.
potom riba sa najvećim zubima.
potom morski pas šestoškrgaš koji nije jeo oko godinu dana: naletio na strvinu ulješure i sada ju pohotno komada ...
evo i čudnih rakova!
ma svašta!
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 08.04.20 20:42

... divovske dagnje ...
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 08.04.20 20:54

sta radite sad? - Page 12 20200416
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 08.04.20 20:55

sta radite sad? - Page 12 20200417
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 08.04.20 20:58

sta radite sad? - Page 12 20200418
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 08.04.20 21:02

whisperer je napisao/la:Dojma sam da posljednjih dana ljudi po prvi puta radije brinu kako se osjećaju, nego li kako izgledaju. A kada nekoga i susretnu pogledom na putu, rado se od srca nasmiješe i pozdravljaju. Priroda djeluje više ljekovitije, nebo plavije. Kuhamo svoju hranu, neki je i uzgajaju, kvalitetnije provodimo vrijeme sa djecom, obitelji, čitamo knjige koje smo odlagali i gomilali, učimo neke nove vještine, oslobađamo se stresa od prekomjernog rada, pretjerivanja, prevladavanja... Mislim da dobro koristimo ovo vrijeme povlačenja. Meni se od samog početka svidjelo (podrhtavanje me je jedino malo uznemirilo). Zavoljela sam ovaj sporiji ritam svojih jutara, dublje meditacije, svakaovečernje šetnje šumom u blizini. Ovdje nikada nije bilo previše buke automobila, ali sada apsolutno više ništa ne čujem, nikoga ne susrećem, a zrak je čistiji. Jedino mi je žao što ne mogu zagrliti drage ljude. 
Ne znam koliko će sve ovo potrajati, ali se nadam da ćemo iskoristiti najbolje od svega i da se nećemo više vratiti na onu međusobnu nepovezanost, neljubaznost prema drugima uzimajući sve zdravo za gotovo. Dobili smo priliku da zaustavimo svijet i promijenimo ga u svoje najbolje. 





sve ce biti isto i to jako brzo. Tjedan dana i ljudi ce se opet ukljuciti u uobicajenu rutinu. Jest da sve skupa moze biti i idilicno, pogotovo ako si u kuci i van grada ali opet, od zraka se ne zivi a da bi se zivilo treba jest, pit, placat rezije a da bi se sve to moglo placat, moras radit sta radite sad? - Page 12 684758713. Tu nestaje svaka idila ali jebiga, ovo je planet Terra a ne Raj sta radite sad? - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 08.04.20 21:05

maledetta primavera je napisao/la:... divovske dagnje ...

mos i od paucica napravit divovskog pauka. Samo ga rastegnes preko cijelog ekrana...sta radite sad? - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 12.04.20 22:45

Perem zimsku jaknu.

_________________
sta radite sad? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 13.04.20 15:32

Nastojim što više mirovati da zacijelim potpuno.

Muzika, knjige, mobitel, ustajem samo kad moram.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 13.04.20 18:19

Spremam se gledat Dnevnike ...

_________________
sta radite sad? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  besposlenpop 13.04.20 23:32

Gledam na kolko thema trebam ubacit post da budem jedini na naslovnoj strani.  sta radite sad? - Page 12 11484130

_________________
sta radite sad? - Page 12 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5766
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 14.04.20 0:12

besposlenpop je napisao/la:Gledam na kolko thema trebam ubacit post da budem jedini na naslovnoj strani.  sta radite sad? - Page 12 11484130

gledam zajebat Popa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 14.04.20 0:20

ganjam cuku po kuci da je idem kupat, a ona krmacica zna sta joj se prema pa bjezi...
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 14.04.20 0:29

sarita je napisao/la:ganjam cuku po kuci da je idem kupat, a ona krmacica zna sta joj se prema pa bjezi...

psi instiktivno znaju da je kupanje stetno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 12 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 40. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.