kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 22.07.20 6:16

Vel'ka Maca je napisao/la:Bozetebe pizdo, sta cemo ovako cili zivot razgovarat?! Iscitavajuc znakove po putu... ti ces svirat, a ja cu gatat... boktejebo ludjaka (mnozina)... ali mora ti se odat pocastvovanje na bolesti mozga i silnoj kreativnosti  sta radite sad? - Page 40 3776795594 stvarno si bozanski trknut... i jos kad se sjetim da mi mozes bit did... jebate, kakav si bijo u mladosti... munja?
Sjedi u Lupis , doci ce, ne brini ❤
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 22.07.20 6:17

Pijem jos uvijek kavu. Svjesno kasnim na posao.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 9:20

maledetta primavera je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Bozetebe pizdo, sta cemo ovako cili zivot razgovarat?! Iscitavajuc znakove po putu... ti ces svirat, a ja cu gatat... boktejebo ludjaka (mnozina)... ali mora ti se odat pocastvovanje na bolesti mozga i silnoj kreativnosti  sta radite sad? - Page 40 3776795594 stvarno si bozanski trknut... i jos kad se sjetim da mi mozes bit did... jebate, kakav si bijo u mladosti... munja?
Sjedi u Lupis , doci ce, ne brini ❤
Jebale ga vile, vuci i hajduci...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 19:04

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Da, al ti ne mozes sa mnom ici u art kino i gledat kazahstanske filmove... neeee, to nije dovoljno dobro/pametno/vrijedno/uzbudljivo... ?


Ili, daj mi reci.. na kraju druge runde... svo vrijeme sam s tobom tipkala... jel? I one fore... a sta ces mi kuhat? Gdje cemo zivjet? Dok si bio ozenjeni dijabeticar s djecom... hrvat/katolik...

Ma uglavnom, mislim da sam ti cula glas... jako ugodan i lijepi.... ako nije opet sto se babi tilo to se babi snilo... onda mislim da sam te ubrala krajickom oka nekidan... al opet brijem da je to iz rubrike babi tilo/snilo...

Ali ne znam zasto uopce tipkam... kad uzalud mi sve....
Ali dosadno mi je... ionako nemam sta puno izgubiti... dostojanstvo, ponos, i da ne nabrajam jos kroz 48 redova svega ostalog - sve si mi to vec premljeo u prah tako da - nothing to lose...


Uglavnom, dok zasluzim ukazanje bit cu mrsava ko stapic i onda ces me moc oblacit/cesljat/sminkat i pokazivat tak da ce ti svi drugovi iz doma zavidjeti... bit cu najljepsi trofejcic... blablablabka...


Uglavnom II - zakurac sam... nizasta... tupilo...

maculence, ne znam je li to meni namjenito ili nekom tvom fantomu. Ne znam kome su namjenjeni svi silni postovi koje si danas na ovoj temi posijala. Ukoliko je to sve meni upuceno znaj da nisam ni kvadriplegicar niti dijabeticar (hvala bogu), nit imam zene nit djecu, niti se krijem iza jos desetak altera. Nisam se nikada sa tobom dopisivao niti cuo na fon a bogme ni pratio te. Nisam majkemi, zivota mi, zdravlja mi i sveg ostalog najdragocjenijeg. Ne pisem ti to zbog sebe. Navikao sam vec odavno da me se optuzuje za sve moguce altere (ko sad Glistu sta radite sad? - Page 40 684758713 ) jer cim bi neko novi dosao i zajebavao se, ko ce bit nego li Pizda. Na pocetku sam se trudio razuvjeriti ljude ali sam ubrzo prestao jer sam shvatio da jednostavno nema smisla a ni vajde. To pisem zbog tebe jer ako te neko stvarno zajebava i igra se tobom, shvati da si na pogresnom tragu pa svoje deduktivne potencijale usmjeri ka nekom drugom pravcu. Ti si meni simpa i draga cura, bistra si u casovima lucidnosti kad te mimoilaze tvoje paranoje i sigurno se ne bih sa tobom zajebavao na takav nacin. Ne bih sa nikim jer mi je uobicajena bezazlena forumaska zajebancija sasvim dostatna, granice nikada nisam prelazio a to sto ima ljudi bez sluha pa to ne raspoznaju, jebiga. Jos jednom, nisam ja tvoj stalker, nisam niciji, rijetko sam normalan covjek iako mozda tako ne izgleda sta radite sad? - Page 40 684758713. Zato, ne gubi vrijeme sa mnom jer ja i nisam tvoj problem niti sam ikada bio. Ne znam sta da jos napisem da povjerujes, ako ti to pase ok ali postedi mene ako vec neces sebe...
Pizdulence, meni se cini da si ti Za dom!!!! Spremaaaan!!! Da si Niprija 100/100.

Evo jedna lirska b(l)udnica samo za ta tvoa uha dva  sta radite sad? - Page 40 3114925407


Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 22.07.20 20:25

Vel'ka Maca je napisao/la:

Evo jedna lirska b(l)udnica samo za ta tvoa uha dva  sta radite sad? - Page 40 3114925407


velis, nema tu kruha. Badava se ja trudim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 20:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Evo jedna lirska b(l)udnica samo za ta tvoa uha dva  sta radite sad? - Page 40 3114925407


velis, nema tu kruha. Badava se ja trudim...
Ni kruha, ni hostija... samo kok o vana, pa puuuno vana, ribica, morski pasa, skamapa, pismoji, giricicA, puza, daganjaaa i trpova  sta radite sad? - Page 40 1619348112  i stari', zilavi' kornjacetina... mmmm, za prste polizati. Nikada trud nije badava... sta radite sad? - Page 40 3114925407  pizdekicu moj dagi, dagi... cula sam i primila poruku. Savrseno mi je jasno da ti nisi taj - tako ti majke, zivota, zdravlja i svega najdragocijenijeg... razumijes li ti pizdo da si potpuno nepotreban/suvisan u ovoj mojoj fiksaciji... da ne kazem nebitan - majkemi, zivota mi, zdravlja i svega najdragocijenijeg.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 22.07.20 21:08

Vel'ka Maca je napisao/la:pizdekicu moj dagi, dagi... cula sam i primila poruku. Savrseno mi je jasno da ti nisi taj - tako ti majke, zivota, zdravlja i svega najdragocijenijeg... razumijes li ti pizdo da si potpuno nepotreban/suvisan u ovoj mojoj fiksaciji... da ne kazem nebitan - majkemi, zivota mi, zdravlja i svega najdragocijenijeg.

pa onda kog kurca mene spominjes u tim svojim fiksacijama, predji na Popa ili Antisu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 21:15

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pizdekicu moj dagi, dagi... cula sam i primila poruku. Savrseno mi je jasno da ti nisi taj - tako ti majke, zivota, zdravlja i svega najdragocijenijeg... razumijes li ti pizdo da si potpuno nepotreban/suvisan u ovoj mojoj fiksaciji... da ne kazem nebitan - majkemi, zivota mi, zdravlja i svega najdragocijenijeg.

pa onda kog kurca mene spominjes u tim svojim fiksacijama, predji na Popa ili Antisu...
Ne mogu pizdo jer sam zacarata... luda sam od tebe, zbog tebe i za tobom... (kuzis uzorak  sta radite sad? - Page 40 167558484 ) sta radite sad? - Page 40 3111943984
Kazem ti da si nebitan jer me mati iskrenom rodi, ko itebe.. i da bi ja bila luda za tobom ko u onoj turbofolk pIjesmi ne trebas mi ti... prosto ko pasulj... pizdi, muki moj glupi  sta radite sad? - Page 40 3114925407

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 22.07.20 21:32

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pizdekicu moj dagi, dagi... cula sam i primila poruku. Savrseno mi je jasno da ti nisi taj - tako ti majke, zivota, zdravlja i svega najdragocijenijeg... razumijes li ti pizdo da si potpuno nepotreban/suvisan u ovoj mojoj fiksaciji... da ne kazem nebitan - majkemi, zivota mi, zdravlja i svega najdragocijenijeg.

pa onda kog kurca mene spominjes u tim svojim fiksacijama, predji na Popa ili Antisu...
Ne mogu pizdo jer sam zacarata... luda sam od tebe, zbog tebe i za tobom... (kuzis uzorak  sta radite sad? - Page 40 167558484 ) sta radite sad? - Page 40 3111943984
Kazem ti da si nebitan jer me mati iskrenom rodi, ko itebe.. i da bi ja bila luda za tobom ko u onoj turbofolk pIjesmi ne trebas mi ti... prosto ko pasulj... pizdi, muki moj glupi  sta radite sad? - Page 40 3114925407

je, kuzim...svejedno, predji barem na Baldricka, i on je iz Rijeke...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 21:36

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:pizdekicu moj dagi, dagi... cula sam i primila poruku. Savrseno mi je jasno da ti nisi taj - tako ti majke, zivota, zdravlja i svega najdragocijenijeg... razumijes li ti pizdo da si potpuno nepotreban/suvisan u ovoj mojoj fiksaciji... da ne kazem nebitan - majkemi, zivota mi, zdravlja i svega najdragocijenijeg.

pa onda kog kurca mene spominjes u tim svojim fiksacijama, predji na Popa ili Antisu...
Ne mogu pizdo jer sam zacarata... luda sam od tebe, zbog tebe i za tobom... (kuzis uzorak  sta radite sad? - Page 40 167558484 ) sta radite sad? - Page 40 3111943984
Kazem ti da si nebitan jer me mati iskrenom rodi, ko itebe.. i da bi ja bila luda za tobom ko u onoj turbofolk pIjesmi ne trebas mi ti... prosto ko pasulj... pizdi, muki moj glupi  sta radite sad? - Page 40 3114925407

je, kuzim...svejedno, predji barem na Baldricka, i on je iz Rijeke...
Volim kad si ljubomoraaan  sta radite sad? - Page 40 1619348112
Zajebavam se.... mrziiiiim ljubomoru.


Ahh... pizdo... kak je romanticnoooo...  sta radite sad? - Page 40 3712670000 jako si mi piDo sladak sta radite sad? - Page 40 684758713  ufff

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 21:59

Pido, budem li ljubovala s tobom (mislim - sa sobom... jer ti ne sudjelujes) po internetima... boze pi/do kriste... idem mastarit u krevet... i smijuljit se u jastuk... hihi 
Pidici pusa dagi dagi pidek... moja srecica sta radite sad? - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 22.07.20 22:49

pizda je napisao/la:Badava se ja trudim...
Sad vidis kako je meni bilo... sta radite sad? - Page 40 2696049567

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  maledetta primavera 23.07.20 18:18

Bila na body former i sad dosla u Gospoju na Rivi i sjela sam. Gustam zlahtinu.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 23.07.20 19:16

Pimpi-limpi, jesam te vidjela jutros?
Mislim, pisala bi ja tebi radje u mobaca (jer ti si tak jedna privatna persona pa da se sklonim u zagrljaj intime) al tamo me ne sljivis ni za suvu smokvu... pa moram tu :rolla_ajsima:

Kmuu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 23.07.20 19:17

maledetta primavera je napisao/la:Bila na body former i sad dosla u Gospoju na Rivi i sjela sam. Gustam zlahtinu.
Zvuci lipo sta radite sad? - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 23.07.20 19:18

Jesi ti kao nacionalni stozer izdao zabranu gledanja bambija u oci? sta radite sad? - Page 40 1523192931:

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.php?t=1195

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 40 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.