kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sta radite sad?

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 20:33

Jebote, zasto ti je to potrebno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 20:34

Mislis da te ne zasluzuje obicno, malo i jadno drvo?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 20:35

Jel to onda u biti tvoj problem?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 20:39

Ne zasluzuje te kazahstanski film?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 20:42

Idem... ne ocekujem odgovore niti bih vam ih dala...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 20.07.20 20:54

tuzna sam. i to previse.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 21:09

sarita je napisao/la:tuzna sam. i to previse.
Da sarita... tuzna ko galaksija... ili graba... ili bicikl... ili blato na cipeli... nenenenene, ne na cipeli... na bijelom mucastom tepihu  sta radite sad? - Page 39 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 21:40

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:Pokusala sam staviti emoji u potpis. Ostalo je na pokusaju.  sta radite sad? - Page 39 11484130
Jabitiga stavil, al? Nemam CONZOLU!  sta radite sad? - Page 39 11484130
Tkoima! CONZOLU? 😛
Baban i Pizda. Al ovaj drugi ju ne upotrebljava.  sta radite sad? - Page 39 439160543
Roger! sta radite sad? - Page 39 A135 

Staimaveze. Stavit cu drugi potpis kad mi se bude dalo. sta radite sad? - Page 39 G0332

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 21:41

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:
Pivo u zivotu nisam popila. ...
sta radite sad? - Page 39 501000107
Pa kako to, kakoto, kakoto?
Miris fermentacije u pivu mi je preintenzivan da bih se usudila kusati... sta radite sad? - Page 39 N0224
Pati si ko princeza na zrnu graška.  sta radite sad? - Page 39 309394051
sta radite sad? - Page 39 E025

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 21:50

besposlenpop je napisao/la:
Dudette je napisao/la:U medjuvremenu me dvaput izbacilo.  Maintenance. sta radite sad? - Page 39 A078

Onda se cudis sto me prekida... sta radite sad? - Page 39 1523192931
Je, raskopali su Voćarsku. Zbog plina ...
Ma neka mi je cudna obavijest na postavkama. Nesto kao ne funkcionira mi email, pa neki error code... sta radite sad? - Page 39 32354122 Mail sam provjerila i sljaka.

Oprezna sam jer me nedavno stvarno hakiralo, uzelo pare, blokiralo. Sad sam u fazi istrage nebil pare dobila natrag i takoto...   sta radite sad? - Page 39 1750246197

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:33

I znas sta jos... proci ce mene ovo samosazaljevanje... znam ja da si ti lijecio moju anksioznost, ali onda ti je malo irealno ocekivati sada umiljatu, nebrkatu mackicu... znas... za nositi se sada sa svijetom treba ili celicna maska da odjebes sve "dobro"namjerne ili cvrsti, cekinjasti brkovi da obranis svaki ulet jer sad svi misle da imaju pravo na tebe i tvoju mekocu... znas pizdo, a znam da znas.... ja nisam kurva.... i necu svakome davati, niti svoju mekocu, niti  svoju dusu... ostaju miki, brkovi... brkovi koji ce ti stvarati  iritaciju koze dok me budes ljubio... znas... nema slatkoga pin upa... tu si sansu prokockao kad si me prodao... ceka te zivot s brkovima... a  ako na to ne pristajes - sam si si kriv, jer ja ne pristajem biti svacija sweetheart (morala sam izbjec america's sweetheart zbog negativne americke konotacije...) something you win, a neke bogami i popusiss... kao npr zenski strap-on... to te ne pali bas, jelda.... ni mene neki tvoji potezi ne pale... st9ga fr3nde - trdo spreda i pul tebe, a bogami i mane...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:38

U biti mislila sam ti zamazati oci i postati jedan sweet pin-up post... ali miki, nikada necces znati sto te doma ceka.... buahahahaahahahahahahah.... stalno mi ulijece  uabba ababbababaab... btw, jastvarno jako volim abbu, ali to samo kad sam frisko podepilirana pa brkovi nisu jos jaki.... svega dan, dan i pol u mjesecu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:43

Brkas me s ovim svicanjem mjuze... ali sam se sjetila sta sam tila rec... uvijek mi je nekako erocki bilo kad bi imala poguljenu bradu ili razvaljene usne od jake muske brade... nekako me vesli pomisao da ces ti nositi slicne stigme....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:44

On je zgodan frajer....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:47

Evo vidis miki, frend3, ljubavi... sta nam vise treba... s3m dobrog zvucnika... avavavavavavavva, niko nije krava....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:54

Znas sta je.... ma nije to najbolje, ali je najperverznije... sto ti pleses tako nepokretan, da ne kazem, kvadriplegicar, po mojim zicama, i ja skacem kako ti sviras, vibriram... a ja pojma nemam tko si ti.... i ja pojma nemam od pocetka... da, imali smo mome te, imali smo i cijele noci.... ali plesao si kako ja disem... a tko si ti.... znas, sta ti je olakotna okolnost... sto se ja mogu zaljubiti u svakoga, ali doslovno u svakoga.............. tko preduzme korake, koje si ti preduzeo ( da prevedemo hrvatskom zivlju - koje si ti poduzeo.....)....  i zato si ti potpuno siguran... mozes biti icopav i vakav i nakav.... ja cu te voljeti..... ali koji je tvoj kljuc..........?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 22:58

I znas sta jos... ti si pametan... ja sam glupo zensko.... meni nisu bitni ni vanzemljaki, ni bog, ni sveta geometrija nit mudre sfinge... boli me kurac... meni je bitna ljubav, mala, prizemna, ovozemaljska, svima dosrupna i univerzalna ljubav.... ali ti si govno u celofanu... priznaj, noge... pao si na noge... kad te to zajasi, te obujmi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 23:04

Barbra... znaci ipak nos... lipi, kapulasti... donekle, razumijem... oduvijek sam njusila sranja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 23:06

Lipo, covik moj... sad se vidi, sad se zna, tko se kome dopada... qjde, ajmo rec, znamo zasto ja.... ali zasto ti?
Mi smo zene prostije kad razgrnes gomilu suvisnih rijeci....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 23:11

Bi li se tako zainteresirao da sam inteligrntna ko ssto jesam, ali da mi je bog dao lice one sirotice sto je onomad rezala salmu u mom malom ducanu.... nije cak bila ni debela ( najvece zlo sto te moze zadesiti u 21. Stoljecu)... hocu rec, na stranu sva plemenitost i dobrota u kombinaciji s intelektom... sta da su me otac i mat napravili ruznom.... do kud vase muske oci sezu.... ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 23:18

Bibi, cvrcnuta sam, pa cvrkucem ko frisko depilirani pin-up iz najpjenusavije case dry martinija... ali priznaj da smo mi zene ipak PUNO plemenitije od vas drkarosa....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Gost 20.07.20 23:28

Idem hrkat.... znas sta mi je pos3bno znanstveno fascinantno... otkad si me prbudijo, poput trnove ruzice po 125. Put... moja crijeva vise zaistac nisu naduta.... dakle, ne ustezem  se nego mi se vise stvarno ne prdi... magija... al brijem da mi idalje opeko smrdi iz usta.... najti najr maj prins in sajni armor... ps. Nikada nisam voljela U2, niti me sex nesto franpantno fascinirao, ali miki, osvrni se i pogledaj u kojem svijetu zivimo... ti prljavi puritanci od pamtivijeka se pale na iste priordijalne okidace pa sto ih nepodjarivati... kad su tako laki sta radite sad? - Page 39 3015220106
laku noc, buhe te grizle cijelu noc, moje ti dosle upomoc... poljubac

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 20.07.20 23:40

Vel'ka Maca je napisao/la:

#thruthebushes #depilacijomdopizde,

sta radite sad? - Page 39 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  pizda 20.07.20 23:55

Vel'ka Maca je napisao/la:Da, al ti ne mozes sa mnom ici u art kino i gledat kazahstanske filmove... neeee, to nije dovoljno dobro/pametno/vrijedno/uzbudljivo... ?


Ili, daj mi reci.. na kraju druge runde... svo vrijeme sam s tobom tipkala... jel? I one fore... a sta ces mi kuhat? Gdje cemo zivjet? Dok si bio ozenjeni dijabeticar s djecom... hrvat/katolik...

Ma uglavnom, mislim da sam ti cula glas... jako ugodan i lijepi.... ako nije opet sto se babi tilo to se babi snilo... onda mislim da sam te ubrala krajickom oka nekidan... al opet brijem da je to iz rubrike babi tilo/snilo...

Ali ne znam zasto uopce tipkam... kad uzalud mi sve....
Ali dosadno mi je... ionako nemam sta puno izgubiti... dostojanstvo, ponos, i da ne nabrajam jos kroz 48 redova svega ostalog - sve si mi to vec premljeo u prah tako da - nothing to lose...


Uglavnom, dok zasluzim ukazanje bit cu mrsava ko stapic i onda ces me moc oblacit/cesljat/sminkat i pokazivat tak da ce ti svi drugovi iz doma zavidjeti... bit cu najljepsi trofejcic... blablablabka...


Uglavnom II - zakurac sam... nizasta... tupilo...

maculence, ne znam je li to meni namjenito ili nekom tvom fantomu. Ne znam kome su namjenjeni svi silni postovi koje si danas na ovoj temi posijala. Ukoliko je to sve meni upuceno znaj da nisam ni kvadriplegicar niti dijabeticar (hvala bogu), nit imam zene nit djecu, niti se krijem iza jos desetak altera. Nisam se nikada sa tobom dopisivao niti cuo na fon a bogme ni pratio te. Nisam majkemi, zivota mi, zdravlja mi i sveg ostalog najdragocjenijeg. Ne pisem ti to zbog sebe. Navikao sam vec odavno da me se optuzuje za sve moguce altere (ko sad Glistu sta radite sad? - Page 39 684758713 ) jer cim bi neko novi dosao i zajebavao se, ko ce bit nego li Pizda. Na pocetku sam se trudio razuvjeriti ljude ali sam ubrzo prestao jer sam shvatio da jednostavno nema smisla a ni vajde. To pisem zbog tebe jer ako te neko stvarno zajebava i igra se tobom, shvati da si na pogresnom tragu pa svoje deduktivne potencijale usmjeri ka nekom drugom pravcu. Ti si meni simpa i draga cura, bistra si u casovima lucidnosti kad te mimoilaze tvoje paranoje i sigurno se ne bih sa tobom zajebavao na takav nacin. Ne bih sa nikim jer mi je uobicajena bezazlena forumaska zajebancija sasvim dostatna, granice nikada nisam prelazio a to sto ima ljudi bez sluha pa to ne raspoznaju, jebiga. Jos jednom, nisam ja tvoj stalker, nisam niciji, rijetko sam normalan covjek iako mozda tako ne izgleda sta radite sad? - Page 39 684758713. Zato, ne gubi vrijeme sa mnom jer ja i nisam tvoj problem niti sam ikada bio. Ne znam sta da jos napisem da povjerujes, ako ti to pase ok ali postedi mene ako vec neces sebe...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  sarita 21.07.20 2:19

da, tuzna sam jer sam danas dobila vijest da mi je prijatelj iz djetinjstva umro. udarilo ga srce u snu. bas su mi sve slike naseg bezbriznog odrastanja prosle kroz glavu. bila nas je divna grupica djece iz ulice. taj decko je bio zaljubljen u mene preko glave. cak je i iz skole microscop onomad ukrao jer je mislio da ce me time pridobiti. velika afera je to bila kad se otkrilo sta je uradio. eh, kako su godine prosle, a moj prijatelj i susjed sada mora u crnu zemlju. nekako nisam zamisljala da se to tako rano desava, al valjda je to to... zivot.

citam i macu - za tvoje vlastito dobro bilo bi ti dobro da se povuces sa ovih prostora i posjetis dobrog doktora koji ce ti pomoci. ovo ja najozbiljnije i iz najboljih namjera. prestani se zajebavati i shvati svoju situaciju ozbiljno. 


takodjer, negdje sam vidjela da je catici umro kucni ljubimac. cato, zao mi je. ja predobro razumijem kako su kucni ljubimci clanovi porodice.  sta radite sad? - Page 39 1369106071


a ovo ostalo - slabo se pise, ali i neka. prosla nas je faza pustenosti sa lanca kad smo se tek navikavali na tehnologiju. pozdrav svima.
sarita
sarita

Broj postova : 917
Join date : 25.02.2018

[Vrh] Go down

sta radite sad? - Page 39 Empty Re: sta radite sad?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.