kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVATARI

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

AVATARI Empty AVATARI

Postaj  Gost 08.08.20 5:04

Evo moj (avatar)..ovaj zadnji..sam stavio zato shto su mi ljudi govorili dok sam bio mladji a i sada kako lichim na Robert De Nira..Dodushe znao sam ga dobro imitirati posebno iz onoga filma Taxist..Ali isto tako sam primijetio da forumski likovi svashta stavljaju kao avatar jer se zele dopasti...ja sam dugo imao onog moga papagaja jer me ta ptica odushevljavala svojom inteligencijom..Jebo me svatko ako nije pametniji dva puta od Popa i Pizde...
Evo kada smo kod njih dvojice...to su turbo konzervativne konzerve koje vjerojatno ni gace ne mijenjaju jer su im promjene neshto shto bi ih mentalno skroz sjebalo..Zacementirali su se u nekoj proshlosti i makac od toga...ja vjerujem da su takvi i u stvarnom zivotu,,,Stari ogrebani namjeshtaj u kuci...stare cipele...stari kaputi...stare koshulje...ali njima je to sve mlado...zivot kao da je stao i ne stari se...posebno ako imash avatar star 100 godina.Pa jebo te...morash malo sharati...Ustvari ovaj topik posvecujem Tomici i Wispici zato shto su one znale igrati se avatarima pa su i meni keljile neke svoje ...valjda onako kako me dozivljavaju ili onako kako bi htejle da budem...ali dzaba od krkana nemresh napraviti gospon chovjeka...pa ja...Eto ..neutralna tema ...pa da vidimo tko je kreativan a tko namcor...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 08.08.20 7:05

to mi je uvijek bilo fakin tesko prebrat, izabrat... odabrat... tako da kad bi me jedan koliko toliko zadovoljio, e onda ne bi vise oko toga brige brinula.... inace me ti vanjski prikazi nisu bas nesto zamarali... jos bih bila najsretnija kad bi mi ga netko drugi odabrao, predlozio, a bio je u skladu...
Pop je tu najvjerodostojniji... od (pra)iskona ima isti... sjecam se pizdinog prijasnjeg, crtanog, i ovih lijepih mladih fotkica... a tko je lip je lip i prije i poslije...
Curke - whispica i li su uvijek imale lijepe, njezne slicice...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 08.08.20 7:36

Ustvari, ima jedan avatar koji mi je oduvijek bio jako odbojan, odnosno totalno opozitan mojoj estetici... to je bila ona lastina gola djeva sto s3 kupa, krcagom grabi vodu, a sv3 skupa okupano zlatom... bilo je i voca... e ta mi je slicica bila bas sv3 ono sto ja ne volim u slikarstvu... nista osobno, cisto mi je slika odbojna, ruzna, niti malo mom ukusu slicna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 08.08.20 17:41

zingaro je napisao/la:Evo moj  (avatar)..ovaj zadnji..sam stavio zato shto su mi ljudi govorili dok sam bio mladji a i sada kako lichim na Robert De Nira...
Tak je Marica Hrdalo znala reć da su joj navek govorili da je jako slična Riti.
Pavone.

_________________
AVATARI A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  whisperer 08.08.20 21:58

Zingiću, i ja sam se zabrinula da te je vjetar odnio... neka tebe tu. AVATARI 684758713

Mislim da avatarima ne trebamo oponašati svoj izgled da bi netko saznao kakvi smo. Za mene su oni tek tanani nagovještaji, i unatoč tomu da jesu ono što mi želimo da budu, sugeriraju sitne segmente osobnosti koji mogu proći kroz njih. Tko smo u stvarnom životu, uvijek u određenoj mjeri utječe na naš izbor odlučivanja kako se predstaviti virtualnim putem. Iskreno, ne privlače me zamisli o ničijem izgledu, više volim kopkati, kada uopće imam namjeru, po napisanome.
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  whisperer 08.08.20 22:09

zingaro je napisao/la:Ustvari ovaj topik posvecujem Tomici  i Wispici zato shto su one znale igrati se avatarima pa su i meni keljile neke svoje ...valjda onako kako me dozivljavaju ili onako kako bi htejle da budem...ali dzaba od krkana nemresh napraviti gospon chovjeka...pa ja...Eto ..neutralna tema ...pa da vidimo tko je kreativan a tko namcor...

Htjele smo promijeniti muškarca u tebi nabolje!  AVATARI 684758713
whisperer
whisperer

Broj postova : 739
Join date : 03.03.2018

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Legolas 08.08.20 22:46

zingaro je napisao/la:Evo moj  (avatar)..ovaj zadnji..sam stavio zato shto su mi ljudi govorili dok sam bio mladji a i sada kako lichim na Robert De Nira..Dodushe znao sam ga dobro imitirati posebno iz onoga filma Taxist..Ali isto tako sam primijetio da forumski likovi svashta stavljaju  kao avatar jer se zele dopasti...ja sam  dugo imao onog moga papagaja jer me ta ptica odushevljavala svojom inteligencijom..Jebo me svatko ako nije pametniji dva puta od Popa i Pizde...
Evo kada smo kod njih dvojice...to su turbo konzervativne konzerve koje vjerojatno ni gace ne mijenjaju jer  su im promjene neshto shto bi ih mentalno skroz sjebalo..Zacementirali su se  u nekoj proshlosti i makac od toga...ja vjerujem da su takvi i u stvarnom zivotu,,,Stari ogrebani namjeshtaj  u kuci...stare cipele...stari kaputi...stare koshulje...ali njima je to sve mlado...zivot kao da je stao i ne stari se...posebno ako imash avatar star 100 godina.Pa jebo te...morash malo sharati...Ustvari ovaj topik posvecujem Tomici  i Wispici zato shto su one znale igrati se avatarima pa su i meni keljile neke svoje ...valjda onako kako me dozivljavaju ili onako kako bi htejle da budem...ali dzaba od krkana nemresh napraviti gospon chovjeka...pa ja...Eto ..neutralna tema ...pa da vidimo tko je kreativan a tko namcor...

Meni su svi ti avatari po forumima više neka zajebancija nego alat za procjenu pojedinih forumaša. Jedno vrijeme na net.haeru sam imala isključenu opciju viđenja avatara jer je bar meni na forumima i dok sam pisala ozbiljnije,  pisana riječ daleko zanimljivija nego sličice. Ali da je bilo zabavnih trenutaka kad se moglo i sa avatarima dobro zajebavati, to da. SAmo se sjetim one spontane igre između onog gospodina planta i mene kad smo se nadjebavali sa avatarima. Ili kad me blitva zazivala jer je na forumu bio neki kuršlum za kojem smo ko obje bile krive pa smo stavile one bebe sa pokrivenim glavama jastukom i papirnatom vrećicom.  Bilo je dovojno da mi nabaci kako smo krive za nešto pa da se, i prije nego pročitam šta se dešava,  uživim u igru kako me sram zbog nereda na forumu koji smo navodno prouzročile. Eto, ljude koji su sposobni tako nabrzinu i bez ikakvih dogovora ušaltati se u neku zabavnu igru sa avatarima smatram izuzetno kreativnim. Iako, ne mislim da je to jedina točna procjena. Pizda možda nije često mijenjao avatare, ali je itekako zaslužan za smišljanje trojmeta i svojih pričica u kojima je koristio likove sa foruma koje su nas sve godinama uveseljavali. Tu je uloženo jako puno i vremena i kreativnosti. Znam, jer sam se i sama okušala u tome. Tako da mi je bezveze sada čitati kako je konzervativan. Meni nije.

Ovo sa Whisp i Tomicom nisam pratila pa ne znam ali njihovi avaturi na ovom forumu su mi uvijek prelijepi i zanimljivi. Vjerojatno u njihovim primjerima avatari zaista i  odaju neku ljepotu (vanjsku, unutarnju, kakvu god)  i dubinu osoba koje se kriju iza njih.
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Cat_ 08.08.20 23:06

Avare menjam, jer se u njima pronalazim samo u kratkom periodu. I onda mi vise nista „ne govore“.
Najvise volim kada se u sebi poklopim sa odredjenom fotografijom i onda je ne menjam godinama. Takav je bio moj stari avatar koji sam imala na net.hr. S tom sam fotkom dugo bila „at home“. I sad bih nesto tako.  Nesto na duge staze.

Avatare ne mogu da trazim. Mrzi me. Nikada nista ni ne pronadjem. Kao ono kad ciljano trazis haljinu za neku proslavu, imas vizuju u glavi kako bi otprilike trebala izgledati, ali je niti u jednoj radnji ne mozes pronaci...🙂
Najlepse haljine sam slucajno pronasla. Tako je i sa avatarima.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 08.08.20 23:24

I ja mislim da nas avatari pronadju tako sto ga prepoznamo kad ga ugledamo... AVATARI D032

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 09.08.20 0:23

Cat_ je napisao/la:... Nikada nista ni ne pronadjem. ...
Ni ja.  AVATARI 3679994209

_________________
AVATARI A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Legolas 09.08.20 0:31

Zaboravila sam spomenuti Lenine avatare sa indijancima. Valjda zato jer su za mene vrlo osobni. Kad god ih vidim, pomislim kako bih i sama izabrala isti takav AVATARI 684758713
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  pizda 09.08.20 1:08

avatari mi nisu bitni vec ono sto netko pise. Na osnovu avatara ili ucestalosti mjenjanja istih nisam nikada donosio neke zakljucke jer bi to bilo debilno a to je vec cigino podrucje. AVATARI 684758713
Na pocetku sam imao gif AVATARI 1fxph5 a zbog trojmi sam stavio svoju sliku kako bi je ko hoce mogao koristiti za zajebanciju. Poslije sam tu sliku zamjenio ovom i ne da mi se vise zajebavat. Dovoljno je sto prije svakog bozica moram traziti di sam pospremio ovu sliku ali sa bozicnom kapicom. AVATARI 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Legolas 09.08.20 1:19

pizda je napisao/la: Dovoljno je sto prije svakog bozica moram traziti di sam pospremio ovu sliku ali sa bozicnom kapicom. AVATARI 684758713
Budalo jedna AVATARI 1619348112 AVATARI 1619348112 AVATARI 1619348112  Isto, al pljunuto isto sam i ja muku mučila. A sada vidim kako je nekima to žešća filozofija AVATARI 1523192931
Da znaju sa kakvim "problemima" oko kopanja po vlastitim fajlovima imamo u prigodnim prilikama .... AVATARI 1523192931 Još kad se sjetim kolimo sam vremena potrošila staviti kapice na sve one lubanjice na avataru sa povrćem i kosom samo da nekoga nasmijem AVATARI 1354420400
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  pizda 09.08.20 1:48

Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la: Dovoljno je sto prije svakog bozica moram traziti di sam pospremio ovu sliku ali sa bozicnom kapicom. AVATARI 684758713
Budalo jedna AVATARI 1619348112 AVATARI 1619348112 AVATARI 1619348112  Isto, al pljunuto isto sam i ja muku mučila. A sada vidim kako je nekima to žešća filozofija AVATARI 1523192931
Da znaju sa kakvim "problemima" oko kopanja po vlastitim fajlovima imamo u prigodnim prilikama .... AVATARI 1523192931 Još kad se sjetim kolimo sam vremena potrošila staviti kapice na sve one lubanjice na avataru sa povrćem i kosom samo da nekoga nasmijem AVATARI 1354420400

AVATARI 11484130 i to jos pospremim na neko pamtljivo mjesto kako se ne bih mucio i kurcina. Ispadne totalno nelogicno AVATARI 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Legolas 09.08.20 1:53

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
pizda je napisao/la: Dovoljno je sto prije svakog bozica moram traziti di sam pospremio ovu sliku ali sa bozicnom kapicom. AVATARI 684758713
Budalo jedna AVATARI 1619348112 AVATARI 1619348112 AVATARI 1619348112  Isto, al pljunuto isto sam i ja muku mučila. A sada vidim kako je nekima to žešća filozofija AVATARI 1523192931
Da znaju sa kakvim "problemima" oko kopanja po vlastitim fajlovima imamo u prigodnim prilikama .... AVATARI 1523192931 Još kad se sjetim kolimo sam vremena potrošila staviti kapice na sve one lubanjice na avataru sa povrćem i kosom samo da nekoga nasmijem AVATARI 1354420400

AVATARI 11484130  i to jos pospremim na neko pamtljivo mjesto kako se ne bih mucio i kurcina. Ispadne totalno nelogicno AVATARI 1523192931
Ja sve to trpam pod sinkronicitet i ono "nisu zaslužili bolje" AVATARI 1523192931

Ali to sam ja ... možda sam ja u cijeloj priči totalno nelogična što me imponira
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  pizda 09.08.20 1:59

Legolas je napisao/la:
Ja sve to trpam pod sinkronicitet i ono "nisu zaslužili bolje" AVATARI 1523192931

onda sam ja skolski primjer sinkroniciteta...AVATARI 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Legolas 09.08.20 2:03

pizda je napisao/la:
Legolas je napisao/la:
Ja sve to trpam pod sinkronicitet i ono "nisu zaslužili bolje" AVATARI 1523192931

onda sam ja skolski primjer sinkroniciteta...AVATARI 684758713
Jesi ... ja to znam AVATARI 684758713
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 4:18

whisperer je napisao/la:Zingiću, i ja sam se zabrinula da te je vjetar odnio... neka tebe tu. AVATARI 684758713

Mislim da avatarima ne trebamo oponašati svoj izgled da bi netko saznao kakvi smo. Za mene su oni tek tanani nagovještaji, i unatoč tomu da jesu ono što mi želimo da budu, sugeriraju sitne segmente osobnosti koji mogu proći kroz njih. Tko smo u stvarnom životu, uvijek u određenoj mjeri utječe na naš izbor odlučivanja kako se predstaviti virtualnim putem. Iskreno, ne privlače me zamisli o ničijem izgledu, više volim kopkati, kada uopće imam namjeru, po napisanome.

Ma joj ne tresem se ja i ne drhtim kao ti na zemljotresu...ja uzivam u prirodnim silama,,,kada grmi ..kada je oluja koja valja ispred sebe dast i drveca..kada lete krovovi i kada rijeke rushe brane i ustave...meni je to uzbudljivo ...ali hvala na iskrenoj brizi...zapamtit cu to i vratiti kada nedaj boze opet zadrhtish dok ti se hiza trese:AVATARI 1619348112 Nadam se da necesh vishe nikada biti tako uzbudljiva i sexi:AVATARI 1619348112..mada bi ja to volio vidjeti:AVATARI 1619348112

Kada kliknem u trazilici na tvoj avatar Googi mi kaze da si Marion Cotillard.Jasno mi je da si izabrala taj avatar zbog izraza lica i ochiju koje odaju neku tugu i sjetu..zabrinutost..a zashto?Da li trebash poslati nekome neku poruku ili je mozda jednostavnije da mu to shapnesh:))
Shalim se ..ali koliko god to negirali ipak sa avatarima shaljemo neke poruke..Neke zenske stavljaju sexi avatare i time poruchuju da su josh dobre jebachitze...a ja to tumachim kao nedostatak kurca..Mislim .,jebemu mater imash 55 godina i stavljash avatar od mlade zenske koja ima 25..ne ide..Okej,,,moze ako se zajebavash..ali to onda ne traje dugo..Evo recimo POP ima avatar simbol mjeshavine hladnih i toplih boja...taj simbol je osnova...fudament mijeshanja boja...dakle slikarska osnovna shkola..Po tome sam ja sebi umislio da toga chovjeka poznajem jer smo se onomad skoro poshorali u stvarnosti zbog nekih komada...Lik je bio ruzan ko mrak i ljubomoran ali navodno dobar slikar koji nikada nije izgubio nevinost..To stvara frustracije u mushkima pa postaju agresivniji i namcorasti kao ovaj nash BesposlenPop koji josh nikada nije makar na trenutak promijenio svoj avatar..Razumijem da mozesh biti lijen i da ti se neda...ali skoro 20 godina da ti se neda...jebiga ja mislim da neshto nije uredu sa njim...mozda grijeshim ..velim ali tako proizilazi iz psiholoshke analize odredjenog lika..Meni je recimo ovaj tvoj avatar (chesto ih mijenjas u zavisnosti od psiholoshkog stanja kroz koje prolazish) veoma sexi..i zove na blud..mada si ti zeljela poslati sasvim drugachiju poruku forumskom puchanstvu.
Ne razumijem zashto bi trebale mijenjati u meni mushkarca na bolje i ne razumijem shto to na bolje znachi i chemu bi sluzilo..Mislim chak da nije fer mijenjati nekoga ako se on dobro osjeca u svojoj kozi..Chak shto vishe mislim da velika vecina zena radi neoprostivu greshku pokushavajuci nekoga mijenjati da bi bio kompatibilan sa njima..Jednostavnije je zaobici takve i naci sebi nekoga tko se uklapa u njihove planove i programe nego nekoga preodgajati..e sad ..ako ste imale neke planove za koje ja nisam znao....to je vash problem..mada sam ja to shvatio kao jednu vrstu zajebancije i ozivljavanja starachkog forumskog mentaliteta...davanje umjetno disanje da zamrli forum zivne..U svakom sluchaju svaki avatar shalje neku poruku...priznali to ili ne..oni koji ne shalju poruke oni ni ne stavljaju avatare..to je moje mishljenje ,,ako smatrash da je drugachije dokazi::AVATARI 1619348112

Od DUde veli da je Horor

https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZisEF2aDUWbScKORZZlz63gmKBiintc_1-bIItsMdIBaEEJgC3-ZoRAMKGIowobHabcqi-hGxbUfF9krbl8JBDm_1KWNaUhxM1fMVuUKOJb9u5CI-m3_1pbPUf6pG-_1i-OhNJznfIuH-KR5Y7tQZCotW5vIt2wSwn5P_1vhUMEfXfxAZHzsFDrQ8mQuHNUEPTZK1gLsOJjkypE7BnXwF0dC_1khRD3AF_1lDEjQvM2VEtSc_1XeAfqVeR8Q538BooeFNv94lWWnMOsHQ8g-hHgdb1oX7-8eCIAmRJG9ya5H75v3nfcKqjewPn3HSRjBnVrF7O-oL_1jX7VFaHpO1-mDIu7BO4j1PS6ufLA


Kada kliknem Pizdinu sliju i trazim Googi veli da je on pichka

https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZituc5iIMUxqnMVy6jVa_1tOCUGP3_1CZoW_1WalCL9HV1cqxcRFlcpLqXrXnpss3eq3NhYnodFAD2QZ8pi2PfOfZQk1seuUkk5hqv3xIypzhm9ER29kHxdWJujqBJQGEUGqzewx8sR0nqYH3Eo0WVVeUnXtIIFtoo8WDUOsAV0hyqNeLS_1Sz441M0lH5jodjDHg-84A_1vzozBOWtTrL1rFsKbFLft6UiBs5kzyCRAn_1kvFYZJ6fA-yO1LEqoMcTxco5HZJZEzPHzTCXcDCrS7KHjGxPGy1wpKHrl6wXLKK-jkkydIuTtg0bN-crgGsiIyW_17gU6_18eVrrTatOOP5O23VVkAuxtEg

Druge nisam ispitivao neka si potraze sami...ali googl zna bolje od nas o avatarima:AVATARI 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 4:22

Legolas je napisao/la:Zaboravila sam spomenuti Lenine avatare sa indijancima. Valjda zato jer su za mene vrlo osobni. Kad god ih vidim, pomislim kako bih i sama izabrala isti takav AVATARI 684758713
Zaboravila si spomenuti i onaj tvoj buntovnichki od male indijanke kojim si nabadala bijelom chovjeku komplekse manje vrijednosti jer je opljachkao i porobio tvoje prarodjake:AVATARI 1619348112)
Ali ipak si bila u tome stanju kao i neke sexi kada ti se prijebalo:)))))) hahahhahahahahahhahahahahhahahahahhaha...jebga isprichavam se nisam odolio da ovo zadnje zakljuchim:AVATARI 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 4:31

Evo Tomicin avatar mi je bash simpa..umjetnichkog je karaktera..shalje poruku slobode..(ptice simboliziraju slobodu zato ih ja i volim najvishe)..dakle shalje poruku slobode u stvaralashtvu shto je jedaa od najljepshih poruka chovjeka chovjeku...Plus toga ima na sliji pticu jarkih boja,,,gnjurca koji lovi ribu sa visine...Mozda ona misli da ima oshtro oko kao ova prica i da nas samo gleda shto radimo...tko zna,,mozda ce ona sama da nam objasni.


Mala matza ima isto tako avatar kojemu su ochi primarna poruka...mozda voli dok se sexa da viri ispod poplona i gleda mushkarcu u dushu dok su spojeni...ja to obozavam ..gledati partnericu u ochi dok vodimo ljubav...jesam to dobro reko...mislim korektno...da nedaj boze napishem dok se jebemo...shta ja znam ovdje ima jako osjetljivog zenskina pa da mi ne suflira kasnije da sam nekorektan i brezobrazan...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 8:44

Ma te fore s avatarima su probivene davnih dana...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 8:50

a usudila bih se biti i tako drska te primjetiti uzorke i u pojavnosti i prisutnosti nickova...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  maledetta primavera 09.08.20 11:01

AVATARI Img_2014



Bila sam se jako osjetila i prepoznala u ovoj slici, u ono vrijme. 
Fizicki, misaono, dusevno .
Volim i dan danas tu sliku, kao onda.


J.Lopez jednostavno volim kao zensku pojavu. No avatar je nastao i ostao najvise zbog jedne situacije u autobusu. 
Prije poroda imala sam odlicno dupe. Uzdignuto i prcasto. U busu,. Bila je guzva, neko mi rece: pomakni se da prodjem jennnifer lopez, covjek stvarno nije mogao provuci se od mog dupeta i skafandera 🤦🤦
I jednostavno jje ostala, meni je zena zbilja lijepa i posebna.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 11:36

E ta, ta... grooozna mi je slika.. toiliko vintage/ood schoolovski i u motivu 8 svemu... katastrofa... te razasute vocke, mrtva jebena priroda... i ta zlaaatna u kombinaciji sa svime time, o mooj bogo... ali eto, ako nista drugo, odnjela je prvomjesto u avatarima koje pamtim i to po odbojnosti...
Ne mogu se sjetiti koji mi je bio najljepsi... ali saudade/ligeja i whisperer iz faze whisperer, ne gox, mi imaju najljepse... iz doba iskona ja sam jako voljela onaj par, curu i decka negdje gore s kontinenta rvackog... ona je neki instrument svirala profi, ne klavir i ne nesto prvoloptaski... kako se zvala jebote... dal flor... neki kurac ili twko n3sto... i oni  su mi senzibilitetom odgovarali... definitivno mjeseceva djeca...
I mali communist mi je bio zakon... i njegovog se avatara sjecam...
Jadni aleluja i njegovi inspirativni te nadahnuti nazivi tema... siroti silvestar do dana danasnjeg nije ulovio zuto govno... uvijek su mi bili tako poznati ti naslovi tema... ali uvijek sam si pricala - ma kaj brijes ti, kaj ti sebi umisljas...
Ljeposavu i ljeposava sam vrlo brzo rastumacila...
A kad sam naletila na nekom drugom podforumu na svoju frisku fotku sa partya vecer prije.... e tu sam rekla - ok, dizi sidro i nestaj.... iz ovih stopa...
I tako dalje i tako blize... i tako j. Lo. I tako sve to skupa.... blaaah...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Lena 09.08.20 14:29

Legolas je napisao/la:Zaboravila sam spomenuti Lenine avatare sa indijancima. Valjda zato jer su za mene vrlo osobni. Kad god ih vidim, pomislim kako bih i sama izabrala isti takav AVATARI 684758713

Cmok!
Indijanko divlja, mila.... AVATARI 11484130
I ova Frida ti baš paše.....osim onih indijanki i indijanaca...

Avatari mi daju nagovještaj šta je vlasnik htio reći, ili zapravo emociju koju želi pokazati, neku svoju osobnu crticu koja ga ipak opisuje....bar malo...
Većina avatara koje ste birali jako vam paše....ovo o ljudima koji pišu ovdje, još uvijek...ali i na netu.hr je to nekako pratilo vlasnike....
Bilo je avatara koji mi nisu baš sjedali, da....ali takvi su u manjini....

Zanimljivo, ovaj koji je Maca navela od Laste mi je isto odbojan iz nekog razloga....ajde neprivlačan je bolja riječ....isto iz razloga boja, stila slike, ne sviđa mi se nikako....
J.Lo ti pristaje Lasto fakat...da....

Imali smo temu gdje smo drugima birali avatare, pa se znalo tu naći baš dobrih odabira....jel da

Whisp i Li su pomalo "slične" po nekom senzibilitetu, uz iznimku da mi je Whisp jesenski vjetar, a Li vjetar i kiša zajedno....olujica jedna...

Sara je kategorija za sebe, njoj pašu neke maglovito-biljne impresije, Monet muza poprave mi je....

Pipiju ne znam koji bi avatar dala, osim Clinta Eastwooda sa šeširom i onom debelomcigarom u ustima....to mi je za njega pogođeno....osim njegove slike koju ima...

Cat bira dobre....pomalo eterične avatare....pašu joj...

Pop čista avangarda i ne treba mijenjeti ništa naravno  AVATARI 1523192931

Zingaro je meni Šerbedžija...ali ajde i De Niro može....

Nikita Dudette poprave šara.....ne znam još koji bi joj "prišila" da ga duže nosi....onaj sa bocom je jako dobar  AVATARI 1523192931

Maci je teško naći nešto....ne znam ona moja Christina Ricci mi uvijek dođe pod asocijacije za nju....

Btw-ica ima dobrih, dama u koži koja vozi je naravno naj naj....

Baldrick...bubnjar...pogođen naravno.....eh njemu bi prikačila Petera Gabriela, nemam pojma zašto...neka asocijacija, nesvjesna....

Robin Ud je morao nešto božansko, pomalo pompozno....ali opet odgovara mu....

Ma dobro birate fakat....

Za sebe volim birati ili ljude koji su mi dragi (umjetnici uglavnom) ili slike koje su mi bliske senzibilitetom kojim odišu....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

AVATARI Empty Re: AVATARI

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.