kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVATARI

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 13.08.20 4:47

blitwa je napisao/la:Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

mogla si citirati barem post da znamo shto potpisujesh.Ovako barem mene dovodish u sumnju..Pa zato necu ni odgovoriti onako kako zasluzujesh jer bi bilo rekla kazala,,No ..necu se ponashati kao ti pa cu ti direktno reci da ti avatar izgleda ko kuratz na biciklu..Da li sam to dobro i kratko opisao?Zaboli me kurac..Ja ne znam fakat koji je vama svima kurac..Zashto dolazite na ovaj forum...da chitate ili da se kao djeca shutate emotikonima koji su za mene jedan od najprimitivnijih nachina komunikacije..Pa jebote,,,dodjesh ..napishesh neshto i onda se nadje neka idiotska osoba koja kao neshto ochekuje od tebe ili te omalovazava,,,pa kao sprda ti se,,Haloooooooooo..odite bilo kome psihijatru i pitajte ga za takav nachin komunikacije pa ce vam sigurno odgovoriti da je tip Psihopata..Dalje necu..ali ti dajem dobronamjeran savjet da ubuduce kopirash tekst da barem znam o kome se radi...a ne kao neka pichkica okolo skakucesh i dvosmislenim konstatacijama dovodish u zabludu prvenstveno mene a i one koji te chitaju..Ustvari navikao sam na ovome forumu da si iskrena i da se neustruchavash reci svoje mishljenje otvoreno bez obzira na reakcije..Dakle,ako dajesh podrshku tome svrabu (pretpostavljam iz kojih razloga) koji mi se kachi na postove sa svojim glupim forama onda ..kapa dole..poshtujem tvoj nachin shvacanja mada vjerojatno nisi prochitala od pochetka nego po obichaju zurish ko patka u vodu.Gledaj..ako sam iskreno napisao da mi je to desetine ljudi reklo da lichim na toga RDN..to ne znachi da mi to laska,,Shta ja imam od toga shto lichim na njega (barem po njihovim procjenama)...meni to samo govori da ti ljudi koji su mi to govorili ili neshto zele od mene ili stvarno tako misle ili fakat nemaju talenta za vizualne usporedbe..On se pojavi na ovoj temi i pochne sa glupim emotikonima da mi imputira kao da mi to neshto znachi,,Pa ja sam ja,,sa svim svojim manama i vrlinama kojih zasigurno imam vishe nego masa ljudi ovdje sa foruma ili izvan njega,,Dokazao sam to u svome zivotu..E sada ..pitanje je zashto ja to tebi objashnjavam,,pa vjerojatno zato shto chesto puta neek postupke i ljude shvacash an pogreshan nachin..Reagirash ,,emotivno i eksplozivno..shto nikada nije pametno jer tako ostavljash dojam nepouzdane osobe..kuzish?Eto sada me i ti optuzi za mamutovac..A popu ovom prilikom (fino sam ga upozorio ...ali valjda njemu vrag neda mira ili je uz Psihopatu i mazohista) jebem mater u po pichke,,Ne ljutim se ,,uopce nego zato shto je dosadan kao svrab i shto uopce nije originalan isto kao i Pizda,,,ako je tebi smijeshan i inteligentan,,,vodi si ga doma,,jebo te..ali se nemoj mijeshati tamo gdje ti nije mjesto..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 13.08.20 6:43

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

mogla si citirati barem post da znamo shto potpisujesh.Ovako barem mene dovodish u sumnju..Pa zato necu ni odgovoriti onako kako zasluzujesh jer bi bilo rekla kazala,,No ..necu se ponashati kao ti pa cu ti direktno reci da ti avatar izgleda ko kuratz na biciklu..Da li sam to dobro i kratko opisao?Zaboli me kurac..Ja ne znam fakat koji je vama svima kurac..Zashto dolazite na ovaj forum...da chitate ili da se kao djeca shutate emotikonima koji su za mene jedan od najprimitivnijih nachina komunikacije..Pa jebote,,,dodjesh ..napishesh neshto i onda se nadje neka idiotska osoba koja kao neshto ochekuje od tebe ili te omalovazava,,,pa kao sprda ti se,,Haloooooooooo..odite bilo kome psihijatru i pitajte ga za takav nachin komunikacije pa ce vam sigurno odgovoriti da je tip Psihopata..Dalje necu..ali ti dajem dobronamjeran savjet da ubuduce kopirash tekst da barem znam o kome se radi...a ne kao neka pichkica okolo skakucesh i dvosmislenim konstatacijama dovodish u zabludu prvenstveno mene a i one koji te chitaju..Ustvari navikao sam na ovome forumu da si iskrena i da se neustruchavash reci svoje mishljenje otvoreno bez obzira na reakcije..Dakle,ako  dajesh podrshku tome svrabu (pretpostavljam iz kojih razloga) koji mi se kachi na postove sa svojim glupim forama onda ..kapa dole..poshtujem tvoj nachin shvacanja mada vjerojatno nisi prochitala od pochetka nego po obichaju zurish ko patka u vodu.Gledaj..ako sam iskreno napisao da mi je to desetine ljudi reklo da lichim na toga RDN..to ne znachi da mi to laska,,Shta ja imam od toga shto lichim na njega (barem po njihovim procjenama)...meni to samo govori da ti ljudi koji su mi to govorili ili neshto zele od mene ili stvarno tako misle ili fakat nemaju talenta za vizualne usporedbe..On se pojavi na ovoj temi i pochne sa glupim emotikonima da mi imputira kao da mi to neshto znachi,,Pa ja sam ja,,sa svim svojim manama i vrlinama kojih zasigurno imam vishe nego masa ljudi ovdje sa foruma ili izvan njega,,Dokazao sam to u svome zivotu..E sada ..pitanje je zashto ja to tebi objashnjavam,,pa vjerojatno zato shto chesto puta neek postupke i ljude shvacash an pogreshan nachin..Reagirash ,,emotivno i eksplozivno..shto nikada nije pametno jer tako ostavljash dojam nepouzdane osobe..kuzish?Eto sada me i ti optuzi za mamutovac..A popu ovom prilikom (fino sam ga upozorio ...ali valjda njemu vrag neda mira ili je uz Psihopatu i mazohista) jebem mater u po pichke,,Ne ljutim se ,,uopce nego zato shto je dosadan kao svrab i shto uopce nije originalan isto kao i Pizda,,,ako je tebi smijeshan i inteligentan,,,vodi si ga doma,,jebo te..ali se nemoj mijeshati tamo gdje ti nije mjesto..


Ma ne ljuti se... AVATARI - Page 3 684758713


Jest da je Bitvicin post neodredjen ali vjerujem da nije uopce misljen tako negativno kako si ga dozivio...


Prvo, nekakvo je nepisano pravilo da kad se ocitujes o nekoj temi, a bez citata, da se to odnosi na autorov uvodni post.


Drugo, ako je i bilo citata, vjerojatno ga je greskom ispustila (desava se, posebno kad si umoran i pises u sitne jutarnje sate).

I trece, mozda je jednostavno promasila temu? Znas, ono, kad odgovaras negdje, a pises drugdje potpuno nesvjesno...



Uglavnom, evo moje pitanje tebi, a i ostalima, ako im se da: zasto smo skloni tudje upise (vecinom!) prvenstveno interpretirati negativno, podariti im tumacenje koje nas na neki nacin unizava (nas kao osobu ili neke nase sposobnosti i vjestine?) Uz ovo ide i potpitanje: zasto smo skloni pretpostavljati da su drugi gluplji od nas, manje humani, manje vjesti, manje - sve!? AVATARI - Page 3 684758713 Zasto nam se spontano ne pojavi pretpostavka da su nasi sugovornici barem priblizno razumni, dobri, iskreni itd. poput nas?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  blitwa 13.08.20 9:05

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

mogla si citirati barem post da znamo shto potpisujesh.Ovako barem mene dovodish u sumnju..Pa zato necu ni odgovoriti onako kako zasluzujesh jer bi bilo rekla kazala,,No ..necu se ponashati kao ti pa cu ti direktno reci da ti avatar izgleda ko kuratz na biciklu..Da li sam to dobro i kratko opisao?Zaboli me kurac..Ja ne znam fakat koji je vama svima kurac..Zashto dolazite na ovaj forum...da chitate ili da se kao djeca shutate emotikonima koji su za mene jedan od najprimitivnijih nachina komunikacije..Pa jebote,,,dodjesh ..napishesh neshto i onda se nadje neka idiotska osoba koja kao neshto ochekuje od tebe ili te omalovazava,,,pa kao sprda ti se,,Haloooooooooo..odite bilo kome psihijatru i pitajte ga za takav nachin komunikacije pa ce vam sigurno odgovoriti da je tip Psihopata..Dalje necu..ali ti dajem dobronamjeran savjet da ubuduce kopirash tekst da barem znam o kome se radi...a ne kao neka pichkica okolo skakucesh i dvosmislenim konstatacijama dovodish u zabludu prvenstveno mene a i one koji te chitaju..Ustvari navikao sam na ovome forumu da si iskrena i da se neustruchavash reci svoje mishljenje otvoreno bez obzira na reakcije..Dakle,ako  dajesh podrshku tome svrabu (pretpostavljam iz kojih razloga) koji mi se kachi na postove sa svojim glupim forama onda ..kapa dole..poshtujem tvoj nachin shvacanja mada vjerojatno nisi prochitala od pochetka nego po obichaju zurish ko patka u vodu.Gledaj..ako sam iskreno napisao da mi je to desetine ljudi reklo da lichim na toga RDN..to ne znachi da mi to laska,,Shta ja imam od toga shto lichim na njega (barem po njihovim procjenama)...meni to samo govori da ti ljudi koji su mi to govorili ili neshto zele od mene ili stvarno tako misle ili fakat nemaju talenta za vizualne usporedbe..On se pojavi na ovoj temi i pochne sa glupim emotikonima da mi imputira kao da mi to neshto znachi,,Pa ja sam ja,,sa svim svojim manama i vrlinama kojih zasigurno imam vishe nego masa ljudi ovdje sa foruma ili izvan njega,,Dokazao sam to u svome zivotu..E sada ..pitanje je zashto ja to tebi objashnjavam,,pa vjerojatno zato shto chesto puta neek postupke i ljude shvacash an pogreshan nachin..Reagirash ,,emotivno i eksplozivno..shto nikada nije pametno jer tako ostavljash dojam nepouzdane osobe..kuzish?Eto sada me i ti optuzi za mamutovac..A popu ovom prilikom (fino sam ga upozorio ...ali valjda njemu vrag neda mira ili je uz Psihopatu i mazohista) jebem mater u po pichke,,Ne ljutim se ,,uopce nego zato shto je dosadan kao svrab i shto uopce nije originalan isto kao i Pizda,,,ako je tebi smijeshan i inteligentan,,,vodi si ga doma,,jebo te..ali se nemoj mijeshati tamo gdje ti nije mjesto..
Zingaro, zašto se ti svako malo istreseš na mene? Naljutiš se na Katicu a meni jebeš mater, naljutiš se na Popa i Pizdu, a meni podvališ neke konstrukcije koje nemaju veze s pameću. Zašto? 
Uopće ti se ne obraćam i ničim te niti vrijeđam niti provociram, a ti svako malo pukneš k'o kokica i prospeš mi pred noge kantu govana.
Zašto imaš tako loše mišljenje o meni?

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  blitwa 13.08.20 9:20

Tomica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

mogla si citirati barem post da znamo shto potpisujesh.Ovako barem mene dovodish u sumnju..Pa zato necu ni odgovoriti onako kako zasluzujesh jer bi bilo rekla kazala,,No ..necu se ponashati kao ti pa cu ti direktno reci da ti avatar izgleda ko kuratz na biciklu..Da li sam to dobro i kratko opisao?Zaboli me kurac..Ja ne znam fakat koji je vama svima kurac..Zashto dolazite na ovaj forum...da chitate ili da se kao djeca shutate emotikonima koji su za mene jedan od najprimitivnijih nachina komunikacije..Pa jebote,,,dodjesh ..napishesh neshto i onda se nadje neka idiotska osoba koja kao neshto ochekuje od tebe ili te omalovazava,,,pa kao sprda ti se,,Haloooooooooo..odite bilo kome psihijatru i pitajte ga za takav nachin komunikacije pa ce vam sigurno odgovoriti da je tip Psihopata..Dalje necu..ali ti dajem dobronamjeran savjet da ubuduce kopirash tekst da barem znam o kome se radi...a ne kao neka pichkica okolo skakucesh i dvosmislenim konstatacijama dovodish u zabludu prvenstveno mene a i one koji te chitaju..Ustvari navikao sam na ovome forumu da si iskrena i da se neustruchavash reci svoje mishljenje otvoreno bez obzira na reakcije..Dakle,ako  dajesh podrshku tome svrabu (pretpostavljam iz kojih razloga) koji mi se kachi na postove sa svojim glupim forama onda ..kapa dole..poshtujem tvoj nachin shvacanja mada vjerojatno nisi prochitala od pochetka nego po obichaju zurish ko patka u vodu.Gledaj..ako sam iskreno napisao da mi je to desetine ljudi reklo da lichim na toga RDN..to ne znachi da mi to laska,,Shta ja imam od toga shto lichim na njega (barem po njihovim procjenama)...meni to samo govori da ti ljudi koji su mi to govorili ili neshto zele od mene ili stvarno tako misle ili fakat nemaju talenta za vizualne usporedbe..On se pojavi na ovoj temi i pochne sa glupim emotikonima da mi imputira kao da mi to neshto znachi,,Pa ja sam ja,,sa svim svojim manama i vrlinama kojih zasigurno imam vishe nego masa ljudi ovdje sa foruma ili izvan njega,,Dokazao sam to u svome zivotu..E sada ..pitanje je zashto ja to tebi objashnjavam,,pa vjerojatno zato shto chesto puta neek postupke i ljude shvacash an pogreshan nachin..Reagirash ,,emotivno i eksplozivno..shto nikada nije pametno jer tako ostavljash dojam nepouzdane osobe..kuzish?Eto sada me i ti optuzi za mamutovac..A popu ovom prilikom (fino sam ga upozorio ...ali valjda njemu vrag neda mira ili je uz Psihopatu i mazohista) jebem mater u po pichke,,Ne ljutim se ,,uopce nego zato shto je dosadan kao svrab i shto uopce nije originalan isto kao i Pizda,,,ako je tebi smijeshan i inteligentan,,,vodi si ga doma,,jebo te..ali se nemoj mijeshati tamo gdje ti nije mjesto..


Ma ne ljuti se... AVATARI - Page 3 684758713


Jest da je Bitvicin post neodredjen ali vjerujem da nije uopce misljen tako negativno kako si ga dozivio...


Prvo, nekakvo je nepisano pravilo da kad se ocitujes o nekoj temi, a bez citata, da se to odnosi na autorov uvodni post.


Drugo, ako je i bilo citata, vjerojatno ga je greskom ispustila (desava se, posebno kad si umoran i pises u sitne jutarnje sate).


I trece, mozda je jednostavno promasila temu? Znas, ono, kad odgovaras negdje, a pises drugdje potpuno nesvjesno...



Uglavnom, evo moje pitanje tebi, a i ostalima, ako im se da: zasto smo skloni tudje upise (vecinom!) prvenstveno interpretirati negativno, podariti im tumacenje koje nas na neki nacin unizava (nas kao osobu ili neke nase sposobnosti i vjestine?) Uz ovo ide i potpitanje: zasto smo skloni pretpostavljati da su drugi gluplji od nas, manje humani, manje vjesti, manje - sve!? AVATARI - Page 3 684758713 Zasto nam se spontano ne pojavi pretpostavka da su nasi sugovornici barem priblizno razumni, dobri, iskreni itd. poput nas?

Psametnica.  AVATARI - Page 3 684758713
Da, citirala sam Macin post i htjela sam ostaviti samo dio koji se odnosio na Darlu jer ju doživljavam kao i Maca, ali sam očito izbrisala previše posta, a kako nikad ne provjerim napisano, pogotovo ne u sitne sate, poslužim Zingaru kao laksativ.  Nadam se da će mi zahvaliti zbog redovne probave. AVATARI - Page 3 11484130


Mislim da tuđe upise tumačimo ovisno o stanju u kojem se nalazimo sami sa sobom. Ako smo posvađani sami sa sobom sve što drugi kažu tumačit ćemo kao izazov, provokaciju ili uvredu. Kad smo zadovolji sobom, kad smo u miru sa svojim ja, onda smo u stanju gledati na sve iz nekog svjetlijeg kuta.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  blitwa 13.08.20 9:26

Gost je napisao/la:
Cat_ je napisao/la:Kada sam se sa Darlicom prvi put susrela na forumu kao avatar je imala Lilo. I dugo ju je nosila.
Lilo kao peti element=ljubav. Plemenitost, altruizam, neznost i snaga. To je meni Darla. 🙂
Ma da? Vidis ti tih neverovatnih sinkroniciteta... cuda, boktejeba...
Koliko se ja sj3cam, da, peti el3ment je ljubav uz prethodna cetri, vatru, vodu, zemlju i zrak/vjetar...

A nisam vidjela darlicu s tim avatarom, u biti darla je tek kasnije dosla, u stvari u ta doba nisam pratila kultne, tipkala sam po istom shitu na drugom forumu, malom, privatnom... darlicu sam prvi put uocila s avatarom iz trojmi... darlica, definitivno najpametnije z3nsko bice forumsko, u stilu - jezik kao britva i sv3 sasije u par recenica, prostim jezikom i pogadja u bit da koske zvone... 
Kad se sjetim da je ona imala cast vidjeti to mitsko bice uzivo, a jos kad se sjetim i zasto.... jeben je ovaj igrokaz bio i jebene su i stvarne zrtve bile...
Zingaro, evo...

AVATARI - Page 3 Papir

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 13.08.20 9:38

AVATARI - Page 3 11484130

_________________
AVATARI - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 13.08.20 9:41

AVATARI - Page 3 386486285
Štase Maca ispisala!?

_________________
AVATARI - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  blitwa 13.08.20 9:45

besposlenpop je napisao/la:AVATARI - Page 3 386486285
Štase Maca ispisala!?
Da...  AVATARI - Page 3 2329918616
Možda se jednom opet upiše. Nadam se da hoće...

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 13.08.20 10:10

blitwa je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:AVATARI - Page 3 386486285
Štase Maca ispisala!?
Da...  AVATARI - Page 3 2329918616
Možda se jednom opet upiše. Nadam se da hoće...
A bu, sigurno ...
Ostaje nam njena thema ...  AVATARI - Page 3 2758896589

_________________
AVATARI - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 13.08.20 17:05

Jebate, necete vjerovati sta mi se jutros dogodilo!!! kRatki spoj na ruteru... ej, koja drska eksplozijica... ful je siktalo i dimilo i onda bum! Iznenada! Ja cila u pidjami, rascupana, lizem ne znam vec koju salicu kave kad iman sta vidit. Bome sam se cila stresla... od straha sam skoro zdrobila salicu svoju sa premudrom sovom na njoj... ejj! Bas stresss!! 
Ali nije to sve!!! 
O nene, to je mala beba ove storije, sad idu baba i dida od bebe...
Ej, jebena eksplozija rutera mi je pobrisala sve mailove, online racune, passove, sifre i tajne pretince. Zve!! Ej, popizdila sam..
Mislim, jebe se meni za forun, ali kad mi je u banku udarilo - prikinulo me! Posisalo srecva! Sva! 120 kuna - zip! Ko da ih nikad nije bilo... majkutimilu... oladilo me nabrzinu... evo sam dosad preduzimala mjere s milicajcima za ruter-kriminal. Srecom, rijeseno je... ufff... stresss

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 13.08.20 20:12

Vel'ka maca je napisao/la:Jebate, necete vjerovati sta mi se jutros dogodilo!!! kRatki spoj na ruteru... ej, koja drska eksplozijica... ful je siktalo i dimilo i onda bum! Iznenada! ... stresss
Veštačko đubrivo ...?

_________________
AVATARI - Page 3 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 13.08.20 23:02

besposlenpop je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:Jebate, necete vjerovati sta mi se jutros dogodilo!!! kRatki spoj na ruteru... ej, koja drska eksplozijica... ful je siktalo i dimilo i onda bum! Iznenada! ... stresss
Veštačko đubrivo ...?
Majku mu jebem... i to neko lo-fi, otpad neki iz nemacke... za istocno trziste...  AVATARI - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  pizda 14.08.20 0:20

Vel'ka maca je napisao/la:Jebate, necete vjerovati sta mi se jutros dogodilo!!! kRatki spoj na ruteru... ej, koja drska eksplozijica... ful je siktalo i dimilo i onda bum! Iznenada! Ja cila u pidjami, rascupana, lizem ne znam vec koju salicu kave kad iman sta vidit. Bome sam se cila stresla... od straha sam skoro zdrobila salicu svoju sa premudrom sovom na njoj... ejj! Bas stresss!! 
Ali nije to sve!!! 
O nene, to je mala beba ove storije, sad idu baba i dida od bebe...
Ej, jebena eksplozija rutera mi je pobrisala sve mailove, online racune, passove, sifre i tajne pretince. Zve!! Ej, popizdila sam..
Mislim, jebe se meni za forun, ali kad mi je u banku udarilo - prikinulo me! Posisalo srecva! Sva! 120 kuna - zip! Ko da ih nikad nije bilo... majkutimilu... oladilo me nabrzinu... evo sam dosad preduzimala mjere s milicajcima za ruter-kriminal. Srecom, rijeseno je... ufff... stresss

pa kakve veze ima ruter sa tvojim mailovima, passovima itd. To ti je memorirano na kompu a ne na ruteru...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  pizda 14.08.20 0:26

zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

mogla si citirati barem post da znamo shto potpisujesh.Ovako barem mene dovodish u sumnju..Pa zato necu ni odgovoriti onako kako zasluzujesh jer bi bilo rekla kazala,,No ..necu se ponashati kao ti pa cu ti direktno reci da ti avatar izgleda ko kuratz na biciklu..Da li sam to dobro i kratko opisao?Zaboli me kurac..Ja ne znam fakat koji je vama svima kurac..Zashto dolazite na ovaj forum...da chitate ili da se kao djeca shutate emotikonima koji su za mene jedan od najprimitivnijih nachina komunikacije..Pa jebote,,,dodjesh ..napishesh neshto i onda se nadje neka idiotska osoba koja kao neshto ochekuje od tebe ili te omalovazava,,,pa kao sprda ti se,,Haloooooooooo..odite bilo kome psihijatru i pitajte ga za takav nachin komunikacije pa ce vam sigurno odgovoriti da je tip Psihopata..Dalje necu..ali ti dajem dobronamjeran savjet da ubuduce kopirash tekst da barem znam o kome se radi...a ne kao neka pichkica okolo skakucesh i dvosmislenim konstatacijama dovodish u zabludu prvenstveno mene a i one koji te chitaju..Ustvari navikao sam na ovome forumu da si iskrena i da se neustruchavash reci svoje mishljenje otvoreno bez obzira na reakcije..Dakle,ako  dajesh podrshku tome svrabu (pretpostavljam iz kojih razloga) koji mi se kachi na postove sa svojim glupim forama onda ..kapa dole..poshtujem tvoj nachin shvacanja mada vjerojatno nisi prochitala od pochetka nego po obichaju zurish ko patka u vodu.Gledaj..ako sam iskreno napisao da mi je to desetine ljudi reklo da lichim na toga RDN..to ne znachi da mi to laska,,Shta ja imam od toga shto lichim na njega (barem po njihovim procjenama)...meni to samo govori da ti ljudi koji su mi to govorili ili neshto zele od mene ili stvarno tako misle ili fakat nemaju talenta za vizualne usporedbe..On se pojavi na ovoj temi i pochne sa glupim emotikonima da mi imputira kao da mi to neshto znachi,,Pa ja sam ja,,sa svim svojim manama i vrlinama kojih zasigurno imam vishe nego masa ljudi ovdje sa foruma ili izvan njega,,Dokazao sam to u svome zivotu..E sada ..pitanje je zashto ja to tebi objashnjavam,,pa vjerojatno zato shto chesto puta neek postupke i ljude shvacash an pogreshan nachin..Reagirash ,,emotivno i eksplozivno..shto nikada nije pametno jer tako ostavljash dojam nepouzdane osobe..kuzish?Eto sada me i ti optuzi za mamutovac..A popu ovom prilikom (fino sam ga upozorio ...ali valjda njemu vrag neda mira ili je uz Psihopatu i mazohista) jebem mater u po pichke,,Ne ljutim se ,,uopce nego zato shto je dosadan kao svrab i shto uopce nije originalan isto kao i Pizda,,,ako je tebi smijeshan i inteligentan,,,vodi si ga doma,,jebo te..ali se nemoj mijeshati tamo gdje ti nije mjesto..

cigo ti si na rubu jebate, na ivici a mozda i na marici. Toliki izljev gnjeva zbog tog sto nesto nije citirano pa ti ne znas na kog se odnosi? AVATARI - Page 3 684758713 Stvarno si se previse ufurao u virtualu, ajd igrat tenis i jebavat a ne samo pricat o tom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 14.08.20 3:12




Ma ne ljuti se... AVATARI - Page 3 684758713


Jest da je Bitvicin post neodredjen ali vjerujem da nije uopce misljen tako negativno kako si ga dozivio...


Prvo, nekakvo je nepisano pravilo da kad se ocitujes o nekoj temi, a bez citata, da se to odnosi na autorov uvodni post.


Drugo, ako je i bilo citata, vjerojatno ga je greskom ispustila (desava se, posebno kad si umoran i pises u sitne jutarnje sate).

I trece, mozda je jednostavno promasila temu? Znas, ono, kad odgovaras negdje, a pises drugdje potpuno nesvjesno...



Uglavnom, evo moje pitanje tebi, a i ostalima, ako im se da: zasto smo skloni tudje upise (vecinom!) prvenstveno interpretirati negativno, podariti im tumacenje koje nas na neki nacin unizava (nas kao osobu ili neke nase sposobnosti i vjestine?) Uz ovo ide i potpitanje: zasto smo skloni pretpostavljati da su drugi gluplji od nas, manje humani, manje vjesti, manje - sve!? AVATARI - Page 3 684758713 Zasto nam se spontano ne pojavi pretpostavka da su nasi sugovornici barem priblizno razumni, dobri, iskreni itd. poput nas?[/quote]

Na ne ljutim se ,,mozda tako zvuchi dok chitash..samo zelim da razjasnim kdredjeno ponashanje...Gle,ne deshava se meni prvi puta u zivotu da mi neka zenska imputira ono shto nisam napravio ili napisao ali mi je to uvijek bilo jasno da pitajuci zashto je napadam znachi da nema argumente pa onda razgovor pretvara u kontra napad..Valjda su prochitale davno da je napad najbolja odbrana..i tu me je iznenadila jer opet to nije njen stil...zato shto zna strpljivo i nashiroko objashnjavati svoje stavove i to veoma argumentirano..U stvarnom zivotu nemam vremena da vazem svaku rijech i namjere sugovornika jer mi se neda tako neshto raditi poshto sam uvjeren da to nema smisla..Ovo je forum ..tipkamo...rijechi ostaju zapisane pa se mogu tumachiti dvojako nakon shto odspavamo i zapitamo se,,,ej shta je ona htjela time reci,,da ne koristi neku drugu osobu da bi je izmanipulirala i rekla neshto shto nema hrabrosti da kaze otvoreno sama,,Jebiga...upao sam u zensku logiku jer ovdje vecinom pishu zene i dva pedera..Pop i Pizda..:AVATARI - Page 3 684758713)Ja ne pretpostavljam nishta dok ne prochiram i na osnovu napisanoga donosim zakljuchke ...e sad da li se netko zajebava ili je bio sarkastichan bez one zadnje primisli kao shto ja chesto radim,,,to ne mogu tvrditi da 100% znam ali kroz dalju komunikaciju pokushavam da doznam shto je u pitanju,,,Ja sam sasvim jednostavan ..ne glumim,,,ne fabriciram..ne imputiram ..nisam neugodan i mekulturan ako me drugi na to ne natjeraju svojim ponashanjem..Jebiga onda se i sam sebi gadim ali ne mogu protiv sebe jer sam strastven u svakom pogledu..:AVATARI - Page 3 684758713)Eto nadam se da sam uspjeo tebi i njoj razjasniti koliko sam mogao..ako nisam isprichavam se jer ionako ce me optuziti za plahtu...jebo te ..ne kuzim,,,kao da je teshko preskochiti..ili valjda ochekuju da pishesh onako kako oni misle...Draga Tomice...svijet je pokvaren u sto pizdi materinih i jedina odbrana od takvih je da budesh oprezan jer opreznost je majka mudrosti..Eto nadam se da cesh napisano tumachiti na jedan logichan i objektivan nachhin..Pusa..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 14.08.20 3:27


Zingaro, zašto se ti svako malo istreseš na mene? Naljutiš se na Katicu a meni jebeš mater, naljutiš se na Popa i Pizdu, a meni podvališ neke konstrukcije koje nemaju veze s pameću. Zašto? 
Uopće ti se ne obraćam i ničim te niti vrijeđam niti provociram, a ti svako malo pukneš k'o kokica i prospeš mi pred noge kantu govana.
Zašto imaš tako loše mišljenje o meni?[/quote]

Bilo bi fer da mi citirash rijechi gdje sam ja to tebe omalovazavao ..takodje bi bilo jako dobro da chitash napisano sa razumijevanjem jer ne sumnjam u tebe da nisi sposbna za tako neshto..Nisam ja nikome direktno jebao mater u onom upisu na video gdje montaza postaje smijeshna zenama koje su majke,,,To mi je zasmetalo...a jebo sam mater tek onako formalno kao poshtapalicu ali nikome direktno a posebno to ne bi napravio tebi jer nichim nisi zasluzila takvo moje ponashanje..Ne osudjujem sada ni Katicu zato shto je to valjda bio takv trenutak u kojemu sam ja impulsivno reagirao zato shto sam slab na klince..zato shto su mi ta mala stvorenja neshto sveto i posebno,,,pa mi je glupo da netko iz toga moze raditi shale..Nemam loshe mishljenje o tebi i ne prosipam govna ispred tvoga nosa ali ne znam iz kojih razloga si doshla do takvoga zakljuchka,,Mozda je bolje da te zaobilazim ubuduce jer kada ti padne roletna na ochi nisi bash svoja,,,I kako rekoh,,,odi ponovo na taj tekst ..prochitaj pa cesh vidjeti da ti nitko nije psovao mater,,,to radim samo kada su mi ljudi stvarne ljige...pa da ne gubim vrijeme skreshem im odjeb na brzaka...Eto ..na tebi je kako me chitash..nije na meni da podilazim bilo kome ...shvacash...onda to ne bi bio ja...Poshtujem ljude koji su normalni i koji nisu pokvareni,,,pa nemam razloga da se istresam na tebe....Shta hocesh josh?Da kleknem ??AVATARI - Page 3 1619348112)Ma..razumijem te...osjetljiva si,,,bio sam u tvojoj kozi kada mi se neshto slichno deshavalo u obitelji...Eto,,drzi se,,umal ne reko zashto ali znam da nije vrijeme shale,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 14.08.20 10:40

pizda je napisao/la:
Vel'ka maca je napisao/la:Jebate, necete vjerovati sta mi se jutros dogodilo!!! kRatki spoj na ruteru... ej, koja drska eksplozijica... ful je siktalo i dimilo i onda bum! Iznenada! Ja cila u pidjami, rascupana, lizem ne znam vec koju salicu kave kad iman sta vidit. Bome sam se cila stresla... od straha sam skoro zdrobila salicu svoju sa premudrom sovom na njoj... ejj! Bas stresss!! 
Ali nije to sve!!! 
O nene, to je mala beba ove storije, sad idu baba i dida od bebe...
Ej, jebena eksplozija rutera mi je pobrisala sve mailove, online racune, passove, sifre i tajne pretince. Zve!! Ej, popizdila sam..
Mislim, jebe se meni za forun, ali kad mi je u banku udarilo - prikinulo me! Posisalo srecva! Sva! 120 kuna - zip! Ko da ih nikad nije bilo... majkutimilu... oladilo me nabrzinu... evo sam dosad preduzimala mjere s milicajcima za ruter-kriminal. Srecom, rijeseno je... ufff... stresss

pa kakve veze ima ruter sa tvojim mailovima, passovima itd. To ti je memorirano na kompu a ne na ruteru...
AVATARI - Page 3 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 14.08.20 10:41

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
blitwa je napisao/la:Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

mogla si citirati barem post da znamo shto potpisujesh.Ovako barem mene dovodish u sumnju..Pa zato necu ni odgovoriti onako kako zasluzujesh jer bi bilo rekla kazala,,No ..necu se ponashati kao ti pa cu ti direktno reci da ti avatar izgleda ko kuratz na biciklu..Da li sam to dobro i kratko opisao?Zaboli me kurac..Ja ne znam fakat koji je vama svima kurac..Zashto dolazite na ovaj forum...da chitate ili da se kao djeca shutate emotikonima koji su za mene jedan od najprimitivnijih nachina komunikacije..Pa jebote,,,dodjesh ..napishesh neshto i onda se nadje neka idiotska osoba koja kao neshto ochekuje od tebe ili te omalovazava,,,pa kao sprda ti se,,Haloooooooooo..odite bilo kome psihijatru i pitajte ga za takav nachin komunikacije pa ce vam sigurno odgovoriti da je tip Psihopata..Dalje necu..ali ti dajem dobronamjeran savjet da ubuduce kopirash tekst da barem znam o kome se radi...a ne kao neka pichkica okolo skakucesh i dvosmislenim konstatacijama dovodish u zabludu prvenstveno mene a i one koji te chitaju..Ustvari navikao sam na ovome forumu da si iskrena i da se neustruchavash reci svoje mishljenje otvoreno bez obzira na reakcije..Dakle,ako  dajesh podrshku tome svrabu (pretpostavljam iz kojih razloga) koji mi se kachi na postove sa svojim glupim forama onda ..kapa dole..poshtujem tvoj nachin shvacanja mada vjerojatno nisi prochitala od pochetka nego po obichaju zurish ko patka u vodu.Gledaj..ako sam iskreno napisao da mi je to desetine ljudi reklo da lichim na toga RDN..to ne znachi da mi to laska,,Shta ja imam od toga shto lichim na njega (barem po njihovim procjenama)...meni to samo govori da ti ljudi koji su mi to govorili ili neshto zele od mene ili stvarno tako misle ili fakat nemaju talenta za vizualne usporedbe..On se pojavi na ovoj temi i pochne sa glupim emotikonima da mi imputira kao da mi to neshto znachi,,Pa ja sam ja,,sa svim svojim manama i vrlinama kojih zasigurno imam vishe nego masa ljudi ovdje sa foruma ili izvan njega,,Dokazao sam to u svome zivotu..E sada ..pitanje je zashto ja to tebi objashnjavam,,pa vjerojatno zato shto chesto puta neek postupke i ljude shvacash an pogreshan nachin..Reagirash ,,emotivno i eksplozivno..shto nikada nije pametno jer tako ostavljash dojam nepouzdane osobe..kuzish?Eto sada me i ti optuzi za mamutovac..A popu ovom prilikom (fino sam ga upozorio ...ali valjda njemu vrag neda mira ili je uz Psihopatu i mazohista) jebem mater u po pichke,,Ne ljutim se ,,uopce nego zato shto je dosadan kao svrab i shto uopce nije originalan isto kao i Pizda,,,ako je tebi smijeshan i inteligentan,,,vodi si ga doma,,jebo te..ali se nemoj mijeshati tamo gdje ti nije mjesto..

cigo ti si na rubu jebate, na ivici a mozda i na marici. Toliki izljev gnjeva zbog tog sto nesto nije citirano pa ti ne znas na kog se odnosi? AVATARI - Page 3 684758713 Stvarno si se previse ufurao u virtualu, ajd igrat tenis i jebavat a ne samo pricat o tom...
AVATARI - Page 3 3997187549

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  RobinUd 15.08.20 23:57

manje vise svuda na netu imam ovaj avatar....
taj me najbolje predstavlja
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 848
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  pizda 16.08.20 0:00

RobinUd je napisao/la:manje vise svuda na netu imam ovaj avatar....
taj me najbolje predstavlja

bolje bi ti pristajao Robin Hud, evo ga imam na slici...
AVATARI - Page 3 Antisa-Ud
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  blitwa 16.08.20 0:21

zingaro je napisao/la:
Zingaro, zašto se ti svako malo istreseš na mene? Naljutiš se na Katicu a meni jebeš mater, naljutiš se na Popa i Pizdu, a meni podvališ neke konstrukcije koje nemaju veze s pameću. Zašto? 
Uopće ti se ne obraćam i ničim te niti vrijeđam niti provociram, a ti svako malo pukneš k'o kokica i prospeš mi pred noge kantu govana.
Zašto imaš tako loše mišljenje o meni?

Bilo bi fer da mi citirash rijechi gdje sam ja to tebe omalovazavao ..takodje bi bilo jako dobro da chitash napisano sa razumijevanjem jer ne sumnjam u tebe da nisi sposbna za tako neshto..Nisam ja nikome direktno jebao mater u onom upisu na video gdje montaza postaje smijeshna  zenama koje su majke,,,To mi je zasmetalo...a jebo sam mater  tek onako formalno kao poshtapalicu ali nikome direktno a posebno to ne bi napravio tebi jer nichim nisi zasluzila takvo moje ponashanje..Ne osudjujem sada ni Katicu zato shto je to valjda bio takv trenutak u kojemu sam ja impulsivno reagirao zato shto sam slab na klince..zato shto su mi ta mala stvorenja neshto sveto i posebno,,,pa mi je glupo da netko iz toga moze raditi shale..Nemam loshe mishljenje o tebi i ne prosipam govna ispred tvoga nosa ali ne znam iz kojih razloga si doshla do takvoga zakljuchka,,Mozda je bolje da te zaobilazim ubuduce jer kada ti padne roletna na ochi nisi bash svoja,,,I kako rekoh,,,odi ponovo na taj tekst ..prochitaj pa cesh vidjeti da ti nitko nije psovao mater,,,to radim samo kada su mi ljudi stvarne ljige...pa da ne gubim vrijeme skreshem im odjeb na brzaka...Eto ..na tebi je kako me chitash..nije na meni da podilazim bilo kome ...shvacash...onda to ne bi bio ja...Poshtujem ljude koji su normalni i koji nisu pokvareni,,,pa nemam razloga da se istresam na tebe....Shta hocesh josh?Da kleknem ??AVATARI - Page 3 1619348112)Ma..razumijem te...osjetljiva si,,,bio sam u tvojoj kozi kada mi se neshto slichno deshavalo u obitelji...Eto,,drzi se,,umal ne reko zashto ali znam da nije vrijeme shale,,,[/quote]

___________________________________
Ne ide ni tebi citiranje  AVATARI - Page 3 3601362807

Pa nemaš razloga. Zato te i pitam zašto to činiš? Ponekad mi se čini da se preko mojih leđa obračunavaš s nekim drugim osobama s kojima nisi raščistio račune, a to mi se niti malo ne sviđa.

Ako ti je zasmetalo ne citiranje mogao si me jednostavno pitati kome je namijenjen moj post, a ne napraviti cijeli scenario s ljigavim insinuacijama kako te podjebajem , smijem se nekom glupom videu, skakućem okolo i  podmećem ti kojekakve ženske smicalice i boktepito što sve ne. Fakat imaš bujnu maštu, ali nažalost niti malo pozitivnu. Sve što napišem (i ne samo ja) gledaš iz najcrnjeg kuta. I majketi nemoj mi sad o tome kako su te neke ženske sjebale pa pušeš na sve i svašta, jer to su samo opravdanja za bezobrazluke koje (pre)često serviraš meni.
Ne trebaš kleknuti, ali umjesto jednog običnog kratkog-oprosti- napisao si opet gomilu pizdarija, uvaljujući meni to što se tebi događa tj. pucanje i izljeve bijesa. 
Ne pucam i nisam u banani, smirena sam i sasvim u redu. Sestra je dobro, a bit će i bolje, tako da molim te ne izvlači se na nju, nema smisla.

Ponovit ću ti još jednom, ja ti ničim, ali baš ničim nisam dala povoda da mi se obraćaš tako kako mi se obraćaš i molim te prestani to raditi. Ne vrijeđam te, ne provociram te, ne komentiram tvoje postove, zaobilazim te u širokom luku i mislim da barem toliko i ti možeš meni učiniti. 

Ili je problem upravo to što ne reagiram na tvoje upise, pa pokušavaš grubošću privući moju pozornost? 

Ma što da je bio uzrok ili povod takvom ponašanju, molim te nemoj. Ne da mi se više komunicirati na ovom nivou...

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 16.08.20 6:17

blitwa je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Zingaro, zašto se ti svako malo istreseš na mene? Naljutiš se na Katicu a meni jebeš mater, naljutiš se na Popa i Pizdu, a meni podvališ neke konstrukcije koje nemaju veze s pameću. Zašto? 
Uopće ti se ne obraćam i ničim te niti vrijeđam niti provociram, a ti svako malo pukneš k'o kokica i prospeš mi pred noge kantu govana.
Zašto imaš tako loše mišljenje o meni?

Bilo bi fer da mi citirash rijechi gdje sam ja to tebe omalovazavao ..takodje bi bilo jako dobro da chitash napisano sa razumijevanjem jer ne sumnjam u tebe da nisi sposbna za tako neshto..Nisam ja nikome direktno jebao mater u onom upisu na video gdje montaza postaje smijeshna  zenama koje su majke,,,To mi je zasmetalo...a jebo sam mater  tek onako formalno kao poshtapalicu ali nikome direktno a posebno to ne bi napravio tebi jer nichim nisi zasluzila takvo moje ponashanje..Ne osudjujem sada ni Katicu zato shto je to valjda bio takv trenutak u kojemu sam ja impulsivno reagirao zato shto sam slab na klince..zato shto su mi ta mala stvorenja neshto sveto i posebno,,,pa mi je glupo da netko iz toga moze raditi shale..Nemam loshe mishljenje o tebi i ne prosipam govna ispred tvoga nosa ali ne znam iz kojih razloga si doshla do takvoga zakljuchka,,Mozda je bolje da te zaobilazim ubuduce jer kada ti padne roletna na ochi nisi bash svoja,,,I kako rekoh,,,odi ponovo na taj tekst ..prochitaj pa cesh vidjeti da ti nitko nije psovao mater,,,to radim samo kada su mi ljudi stvarne ljige...pa da ne gubim vrijeme skreshem im odjeb na brzaka...Eto ..na tebi je kako me chitash..nije na meni da podilazim bilo kome ...shvacash...onda to ne bi bio ja...Poshtujem ljude koji su normalni i koji nisu pokvareni,,,pa nemam razloga da se istresam na tebe....Shta hocesh josh?Da kleknem ??AVATARI - Page 3 1619348112)Ma..razumijem te...osjetljiva si,,,bio sam u tvojoj kozi kada mi se neshto slichno deshavalo u obitelji...Eto,,drzi se,,umal ne reko zashto ali znam da nije vrijeme shale,,,




___________________________________
Ne ide ni tebi citiranje  AVATARI - Page 3 3601362807

Pa nemaš razloga. Zato te i pitam zašto to činiš? Ponekad mi se čini da se preko mojih leđa obračunavaš s nekim drugim osobama s kojima nisi raščistio račune, a to mi se niti malo ne sviđa.

Ako ti je zasmetalo ne citiranje mogao si me jednostavno pitati kome je namijenjen moj post, a ne napraviti cijeli scenario s ljigavim insinuacijama kako te podjebajem , smijem se nekom glupom videu, skakućem okolo i  podmećem ti kojekakve ženske smicalice i boktepito što sve ne. Fakat imaš bujnu maštu, ali nažalost niti malo pozitivnu. Sve što napišem (i ne samo ja) gledaš iz najcrnjeg kuta. I majketi nemoj mi sad o tome kako su te neke ženske sjebale pa pušeš na sve i svašta, jer to su samo opravdanja za bezobrazluke koje (pre)često serviraš meni.
Ne trebaš kleknuti, ali umjesto jednog običnog kratkog-oprosti- napisao si opet gomilu pizdarija, uvaljujući meni to što se tebi događa tj. pucanje i izljeve bijesa. 
Ne pucam i nisam u banani, smirena sam i sasvim u redu. Sestra je dobro, a bit će i bolje, tako da molim te ne izvlači se na nju, nema smisla.

Ponovit ću ti još jednom, ja ti ničim, ali baš ničim nisam dala povoda da mi se obraćaš tako kako mi se obraćaš i molim te prestani to raditi. Ne vrijeđam te, ne provociram te, ne komentiram tvoje postove, zaobilazim te u širokom luku i mislim da barem toliko i ti možeš meni učiniti. 

Ili je problem upravo to što ne reagiram na tvoje upise, pa pokušavaš grubošću privući moju pozornost? 

Ma što da je bio uzrok ili povod takvom ponašanju, molim te nemoj. Ne da mi se više komunicirati na ovom nivou...[/quote]


Ma gle ..nemam ja zivaca objashnjavati ono shto je neobjashnjivo nekim osobama...Bilo shto da potkrijepim chinjenicama te ce ozobe to preokrenuti u negativnost..Ti misli shto god zelish,,i sudi o meni kako ti mislis da je pravilno..ali me sigurno necesh opisati bolje od gromova:AVATARI - Page 3 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 3 Empty Re: AVATARI

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.