kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVATARI

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 14:48

Ma ne, ma koja c4istina ricci i adams family, ali u biti od svih mojih avatara ovaj mi najbolje odgovara i odgovarao je... mislim da si mi ga cak i ti jednom pr3dlozila u jednoj od mojih forumskih inka4nacija... mislim da sam si ga prije bila sama izabrala za onaj d4ugi forum na kojem sam tipkala

AVATARI - Page 2 Celebr10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Lena 09.08.20 14:50

Vel'ka Maca je napisao/la:Ma ne, ma koja c4istina ricci i adams family, ali u biti od svih mojih avatara ovaj mi najbolje odgovara i odgovarao je... mislim da si mi ga cak i ti jednom pr3dlozila u jednoj od mojih forumskih inka4nacija... mislim da sam si ga prije bila sama izabrala za onaj d4ugi forum na kojem sam tipkala

AVATARI - Page 2 Celebr10


Jesam, da.....ona mi je broj 2. za tebe....
Vidiš, zapravo joj i fizički sličih....jel da malo....jako ti pristaje  AVATARI - Page 2 3890829408

Ovdje smo te avatare birali, na ovom forumu...


Zadnja promjena: Lena; 09.08.20 14:51; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 14:55

mislim da sam na prijasnjem forumu, koji nema veze sa kultnima, sama si odabral gdjicu lilo, li-loo ili kako vec... ustvari, sigurna sam...

Mala iz adams family super pase kao uloga, ali odabir glumice nikako AVATARI - Page 2 3015220106

Iako meni bi ridja bila prije crne u poretku sto mi vise odgovara... ali de gustibus i percepcijama se ionako ne raspravlja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Lena 09.08.20 14:59

Vel'ka Maca je napisao/la:mislim da sam na prijasnjem forumu, koji nema veze sa kultnima, sama si odabral gdjicu lilo, li-loo ili kako vec... ustvari, sigurna sam...

Mala iz adams family super pase kao uloga, ali odabir glumice nikako AVATARI - Page 2 3015220106

Iako meni bi ridja bila prije crne u poretku sto mi vise odgovara... ali de gustibus i percepcijama se ionako ne raspravlja...

Aha, onda sam te ipak bar malo emocionalno "ubrala"...kad si i sama nju odabrala.....soft and strong all in one  AVATARI - Page 2 1523192931

Otišla...sam...za sad.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 09.08.20 16:22

Lena je napisao/la:
...
Pop čista avangarda i ne treba mijenjeti ništa naravno  AVATARI - Page 2 1523192931
...
AVATARI - Page 2 A0702

_________________
AVATARI - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 16:56

Dudette je napisao/la:I ja mislim da nas avatari pronadju tako sto ga prepoznamo kad ga ugledamo... AVATARI - Page 2 D032
Opet brkam jedninu i mnozinu... AVATARI - Page 2 A050

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 17:46

Dudette je napisao/la:
Dudette je napisao/la:I ja mislim da nas avatari pronadju tako sto ga prepoznamo kad ga ugledamo... AVATARI - Page 2 D032
Opet brkam jedninu i mnozinu... AVATARI - Page 2 A050
Prosto covek da ne poveruje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 17:47

Ne volim ove no shit sherlock fore osim kod zingara...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 09.08.20 17:55

Nisam bas ovo ubrala i ne znam na koga se odnosi. Ali za svaki slucaj - ne volim ni ja. AVATARI - Page 2 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 3:48


Ma ..nemash se chega bojati ni od chega braniti..isprichavam se shto sam bio saucy prema tebi..Podsjetila si me na jednu skorojevicku..koja me znala iritirati nao onome forumu svojim "inteligentnim" dosjetkama kao Pizda ovdje..Zivim dugo van balkanskih prostora pa kada naidjem na ljude koji se sluze engleskim jezikom izmedju sebe a sa istih su prostora..ja dobijem osip po kozi..Meni je uvijek bilo drago shto su mi nepoznati ljudi govoril u razgovoru nakon pitanja a gdje zivite ,,da nemam jebeni americhki naglasak osim kada zelim zasmijati frendove pa im govorim teksashkim naglaskom ili naglaskom seljaka iz NC...Svi smo razlichiti,,,poshtujem svachiji nachin zivota....ali brate ako smo sa istih usranih prostora deder progovori koju pa makar zvuchalo da si onaj zadnji kamenjar,,budi svoj jebo te,,,ne pishaj po sisi koju si sisao...kuzish..Jebaji ga ..ja sam takv..djeca mi govore par stranih jezika,,shto nije neobichno jer su zivjela i ishla u shkolu u tim zemljama..ali kada sam ih ulovio da izmedju sebe prichaju drugim jezikom fino sam im opalio jednu vaspitnu...rijechima...mamitzu vam jebem josh jednom vas chujem da izmedju sebe prichate taj glupi schwapski jezik ,,,noge cu vam polomiti,,Znaju kakav sam zajeban i da ozbiljno mislim,,,i dan danas predamnom govore svoj maternji jezik bez obzira shto se u drushtvu znaju naci stranci koji to ne razumiju..

Kad vidim nekoga sa Balkana da pricha sa svojom djecom engleski ja bi ga majke mi moje ono ladno upucao u celenku..Drugo je zajebancija...to mi je ok i pozeljno..pa i dan danas znam skinuti skoro sve naglaske iz nashih krajeva ...to mi je bila fora..osh cigice..osh zagorce..osh kakanjce ..osh kriminalce iz Sarajeva sa shatrovachkim..ma jebi ga...vjerojatno sam ja neki kurac zabrijao,,pa mi to smeta,,,uglavnom...nema beda...tipkaj shto ti volja,,samo nemoj da kopirash,,,budi djidjioridjidji.....kuzish.et.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 3:55

Vel'ka Maca je napisao/la:Ma ne, ma koja c4istina ricci i adams family, ali u biti od svih mojih avatara ovaj mi najbolje odgovara i odgovarao je... mislim da si mi ga cak i ti jednom pr3dlozila u jednoj od mojih forumskih inka4nacija... mislim da sam si ga prije bila sama izabrala za onaj d4ugi forum na kojem sam tipkala

AVATARI - Page 2 Celebr10

Po meni ..ovaj ti avatar bash pashe..Jovovicka..Jovanka Orleanka:AVATARI - Page 2 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 6:10

zingaro je napisao/la:

Ma ..nemash se chega bojati ni od chega braniti..isprichavam se shto sam bio saucy prema tebi..Podsjetila si me na jednu skorojevicku..koja me znala iritirati nao onome forumu svojim "inteligentnim" dosjetkama kao Pizda ovdje..Zivim dugo van balkanskih prostora pa kada naidjem na ljude koji se sluze engleskim jezikom izmedju sebe a sa istih su prostora..ja dobijem osip po kozi..Meni je uvijek bilo drago shto su mi nepoznati ljudi govoril u razgovoru nakon pitanja a gdje zivite ,,da nemam jebeni americhki naglasak osim kada zelim zasmijati frendove pa im govorim teksashkim naglaskom ili naglaskom seljaka iz NC...Svi smo razlichiti,,,poshtujem svachiji nachin zivota....ali brate ako smo sa istih usranih prostora deder progovori koju pa makar zvuchalo da si onaj zadnji kamenjar,,budi svoj jebo te,,,ne pishaj po sisi koju si sisao...kuzish..Jebaji ga ..ja sam takv..djeca mi govore par stranih jezika,,shto nije neobichno jer su zivjela i ishla u shkolu u tim zemljama..ali kada sam ih ulovio da izmedju sebe prichaju drugim jezikom fino sam im opalio jednu vaspitnu...rijechima...mamitzu vam jebem josh jednom vas chujem da izmedju sebe prichate taj glupi schwapski jezik ,,,noge cu vam polomiti,,Znaju kakav sam zajeban i da ozbiljno mislim,,,i dan danas predamnom govore svoj maternji jezik bez obzira shto se u drushtvu znaju naci stranci koji to ne razumiju..

Kad vidim nekoga sa Balkana da pricha sa svojom djecom engleski ja bi ga majke mi moje ono ladno upucao u celenku..Drugo je zajebancija...to mi je ok i pozeljno..pa i dan danas znam skinuti skoro sve naglaske iz nashih krajeva ...to mi je bila fora..osh cigice..osh zagorce..osh kakanjce ..osh kriminalce  iz Sarajeva sa shatrovachkim..ma jebi ga...vjerojatno sam ja neki kurac zabrijao,,pa mi to smeta,,,uglavnom...nema beda...tipkaj shto ti volja,,samo nemoj da kopirash,,,budi djidjioridjidji.....kuzish.et.
da, vidim da se mnogi oko toga sikiraju, neka srču pesak!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 6:11

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Ma ne, ma koja c4istina ricci i adams family, ali u biti od svih mojih avatara ovaj mi najbolje odgovara i odgovarao je... mislim da si mi ga cak i ti jednom pr3dlozila u jednoj od mojih forumskih inka4nacija... mislim da sam si ga prije bila sama izabrala za onaj d4ugi forum na kojem sam tipkala

AVATARI - Page 2 Celebr10

Po meni ..ovaj ti avatar bash pashe..Jovovicka..Jovanka Orleanka:AVATARI - Page 2 1619348112)
ma ovaj avatar mi savrseno pase...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Cat_ 10.08.20 12:41

Kada sam se sa Darlicom prvi put susrela na forumu kao avatar je imala Lilo. I dugo ju je nosila.
Lilo kao peti element=ljubav. Plemenitost, altruizam, neznost i snaga. To je meni Darla. 🙂
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 17:32

Cat_ je napisao/la:Kada sam se sa Darlicom prvi put susrela na forumu kao avatar je imala Lilo. I dugo ju je nosila.
Lilo kao peti element=ljubav. Plemenitost, altruizam, neznost i snaga. To je meni Darla. 🙂
Ma da? Vidis ti tih neverovatnih sinkroniciteta... cuda, boktejeba...
Koliko se ja sj3cam, da, peti el3ment je ljubav uz prethodna cetri, vatru, vodu, zemlju i zrak/vjetar...

A nisam vidjela darlicu s tim avatarom, u biti darla je tek kasnije dosla, u stvari u ta doba nisam pratila kultne, tipkala sam po istom shitu na drugom forumu, malom, privatnom... darlicu sam prvi put uocila s avatarom iz trojmi... darlica, definitivno najpametnije z3nsko bice forumsko, u stilu - jezik kao britva i sv3 sasije u par recenica, prostim jezikom i pogadja u bit da koske zvone... 
Kad se sjetim da je ona imala cast vidjeti to mitsko bice uzivo, a jos kad se sjetim i zasto.... jeben je ovaj igrokaz bio i jebene su i stvarne zrtve bile...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 17:39

Ali da se vratimo na ljepse te svjetovne teme...
Tako ti ja gledala seriju za zenskadiju  - girls - od predivne lene dunham koja je sve to osmislila i odigrala glavnu ulogu sva nako nesavrsena... i njen je jebac bio adam driver, jebate zaljubila sam se u tu ulogu i njega (iako mi je bio odbojan fizicki kad sam ga vidjela kao jednog iz famije vader, star wars...

I tako ja komentarisem sa svojom sogi kako mi je adamic totalna ljubav i kako sam se zagledala u nj/rolnu... kaze ona - ah, ko nije...
De mi reci kato jesi se i ti zagledala u adama u toj seriji/rolni?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Cat_ 10.08.20 18:23

Nisam gledala tu seriju.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 18:27

Cat_ je napisao/la:Nisam gledala tu seriju.
Poznavajuci te, te cuteci te u svojoj slatkoci, kato, gace su ti vec oko gleznja od prvih par epizoda... veruj meni...neces valjda pizdi  AVATARI - Page 2 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Cat_ 10.08.20 18:44

Ne poznajes me uopste.
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 18:49

Malena, je li to uopce bitno za ovu pricu  AVATARI - Page 2 3214182331

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 10.08.20 23:01

zingaro je napisao/la:

Ma ..nemash se chega bojati ni od chega braniti..isprichavam se shto sam bio saucy prema tebi..Podsjetila si me na jednu skorojevicku..koja me znala iritirati nao onome forumu svojim "inteligentnim" dosjetkama kao Pizda ovdje..Zivim dugo van balkanskih prostora pa kada naidjem na ljude koji se sluze engleskim jezikom izmedju sebe a sa istih su prostora..ja dobijem osip po kozi..Meni je uvijek bilo drago shto su mi nepoznati ljudi govoril u razgovoru nakon pitanja a gdje zivite ,,da nemam jebeni americhki naglasak osim kada zelim zasmijati frendove pa im govorim teksashkim naglaskom ili naglaskom seljaka iz NC...Svi smo razlichiti,,,poshtujem svachiji nachin zivota....ali brate ako smo sa istih usranih prostora deder progovori koju pa makar zvuchalo da si onaj zadnji kamenjar,,budi svoj jebo te,,,ne pishaj po sisi koju si sisao...kuzish..Jebaji ga ..ja sam takv..djeca mi govore par stranih jezika,,shto nije neobichno jer su zivjela i ishla u shkolu u tim zemljama..ali kada sam ih ulovio da izmedju sebe prichaju drugim jezikom fino sam im opalio jednu vaspitnu...rijechima...mamitzu vam jebem josh jednom vas chujem da izmedju sebe prichate taj glupi schwapski jezik ,,,noge cu vam polomiti,,Znaju kakav sam zajeban i da ozbiljno mislim,,,i dan danas predamnom govore svoj maternji jezik bez obzira shto se u drushtvu znaju naci stranci koji to ne razumiju..

Kad vidim nekoga sa Balkana da pricha sa svojom djecom engleski ja bi ga majke mi moje ono ladno upucao u celenku..Drugo je zajebancija...to mi je ok i pozeljno..pa i dan danas znam skinuti skoro sve naglaske iz nashih krajeva ...to mi je bila fora..osh cigice..osh zagorce..osh kakanjce ..osh kriminalce  iz Sarajeva sa shatrovachkim..ma jebi ga...vjerojatno sam ja neki kurac zabrijao,,pa mi to smeta,,,uglavnom...nema beda...tipkaj shto ti volja,,samo nemoj da kopirash,,,budi djidjioridjidji.....kuzish.et.
Niti se bojim, niti se ti trebas ispricavati. Mi smo si sve skresali u brk.  AVATARI - Page 2 1619348112   Pozicije se znaju. Idemo dalje... 

P.S. Cijenim brutalnu iskrenost spram himbenosti.  

P.P.S. Pisem i pisat cu kako mi na kojem jeziku nadodje - kom pravo, kom krivo. Ne mogu i ne zelim se svima dopasti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Gost 11.08.20 4:16

Dudette je napisao/la:
zingaro je napisao/la:

Ma ..nemash se chega bojati ni od chega braniti..isprichavam se shto sam bio saucy prema tebi..Podsjetila si me na jednu skorojevicku..koja me znala iritirati nao onome forumu svojim "inteligentnim" dosjetkama kao Pizda ovdje..Zivim dugo van balkanskih prostora pa kada naidjem na ljude koji se sluze engleskim jezikom izmedju sebe a sa istih su prostora..ja dobijem osip po kozi..Meni je uvijek bilo drago shto su mi nepoznati ljudi govoril u razgovoru nakon pitanja a gdje zivite ,,da nemam jebeni americhki naglasak osim kada zelim zasmijati frendove pa im govorim teksashkim naglaskom ili naglaskom seljaka iz NC...Svi smo razlichiti,,,poshtujem svachiji nachin zivota....ali brate ako smo sa istih usranih prostora deder progovori koju pa makar zvuchalo da si onaj zadnji kamenjar,,budi svoj jebo te,,,ne pishaj po sisi koju si sisao...kuzish..Jebaji ga ..ja sam takv..djeca mi govore par stranih jezika,,shto nije neobichno jer su zivjela i ishla u shkolu u tim zemljama..ali kada sam ih ulovio da izmedju sebe prichaju drugim jezikom fino sam im opalio jednu vaspitnu...rijechima...mamitzu vam jebem josh jednom vas chujem da izmedju sebe prichate taj glupi schwapski jezik ,,,noge cu vam polomiti,,Znaju kakav sam zajeban i da ozbiljno mislim,,,i dan danas predamnom govore svoj maternji jezik bez obzira shto se u drushtvu znaju naci stranci koji to ne razumiju..

Kad vidim nekoga sa Balkana da pricha sa svojom djecom engleski ja bi ga majke mi moje ono ladno upucao u celenku..Drugo je zajebancija...to mi je ok i pozeljno..pa i dan danas znam skinuti skoro sve naglaske iz nashih krajeva ...to mi je bila fora..osh cigice..osh zagorce..osh kakanjce ..osh kriminalce  iz Sarajeva sa shatrovachkim..ma jebi ga...vjerojatno sam ja neki kurac zabrijao,,pa mi to smeta,,,uglavnom...nema beda...tipkaj shto ti volja,,samo nemoj da kopirash,,,budi djidjioridjidji.....kuzish.et.
Niti se bojim, niti se ti trebas ispricavati. Mi smo si sve skresali u brk.  AVATARI - Page 2 1619348112   Pozicije se znaju. Idemo dalje... 

P.S. Cijenim brutalnu iskrenost spram himbenosti.  

P.P.S. Pisem i pisat cu kako mi na kojem jeziku nadodje - kom pravo, kom krivo. Ne mogu i ne zelim se svima dopasti.

Ma tipkanje na forumu ti je kao sex...ako nije spontano i iskreno onda bolje ne tipkati..A mijeshanje jezika je svakako pozeljno..uvijek se iz toga neshto nauchi i izrodi..tak da ,,,samo ti daj,,,bez zbunjoze..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  besposlenpop 12.08.20 13:14

zingaro je napisao/la:Evo moj  (avatar)..ovaj zadnji..sam stavio zato shto su mi ljudi govorili dok sam bio mladji a i sada kako lichim na Robert De Nira..Dodushe znao sam ga dobro imitirati posebno iz onoga filma Taxist...

Često su za mnom vikali 'Scage!!! Scage!!!'... misleći da sam slavni glumac Nikola Scage ..."
- Mladen Grdović

AVATARI - Page 2 3199090467

_________________
AVATARI - Page 2 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5743
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  blitwa 13.08.20 1:16

Ovo ću potpisati od do.
Rijetko tko zna jednostavnim riječnima objasniti nešto u što čitateljii uopće nisu upućeni.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

AVATARI - Page 2 Empty Re: AVATARI

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.