kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 23.07.14 11:29

Iz (za)raznih medija... - Page 2 1910521_1447615438832845_3382571134036491104_n
 --------------I NE SAMO TO, PREDOČILI SU KONAČNI DOKAZ O RUSKOJ KRIVNJI-------------

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.08.14 15:11

još jedan razlog zašto nevolem koristiti nikakve tablete .. pa jebote, slomiješ jezik dok naučiš pravilno izgovorit šta ti je liječnik reko da ti treba i još ti se kasnije smiju ... tako je meni jednom još kao studentici propisan rupurut ... bokte, šta sam sve izgovorila prije nego sam naučila pravilno izgovor ruprupturutut  i tad još skontala da to meni uopće ne treba i bacila ga ... ošla si kupit pelinove kapi ... to bar znam zapamtit kako se kaže bez da mi se jezik zapetlja ... da mi je znat tko izmišlja te nazive za lijekove treba ga zatvorit i prekinit u tome ... a sjećam se kad sam se kao dijete igrala doktora i pacijenata ... najveći dio igre je bio izmisliti što zajebaniju riječ za prepisat za liječenje ... bokte, negdje smo to i zapisivali i pišali od smijeha na riječi koje smo izmislili .... kud ćeš bolje zabave, kad ti je dosadno, izvučeš taj papir i počneš čitati na glas šta si izmislijo i odma te ulovi smijeh

Iz (za)raznih medija... - Page 2 10551027_10202498979258776_6422454962593287843_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 05.08.14 15:22

u biti htjedoh samo reć da mi je drago šta se onaj mig srušio a pogotovo što je sve ispalo tako da nitko nije poginijo a moglo je bit daleko veće sranje .... nego da pitam ? koji će kurac nama migovi ? jel to ako nas tko napadne pa da možemo susjede živcirat kad im uletimo u zrakoprazni prostor ? pa jebote, kakav nam oblik ima država, moš pljuvanjem ubit neprijatelja koji ti je na drugoj strani države ... ne treba ti mig za to ... migom je u biti zajebato doć recimo od splita do slavonije jerbo ne smiš pravocrtno nego sve naokolo .... da ne govorim da se odmah opuštenije osjećam dok šetam ... još mi samo treba da me kakav mig spiči u glavu ... ovako je bar jedan manje kojeg se moram bojati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 05.08.14 20:01

Navodno svaka država mora kontrolirati svoj zračni prostor. ko to nije u stanju, onda mora plaćati druge da joj to čine. Čak i u mirnodopskim situacijama. Glupost ali to je tako. Valda misle da je ovako jeftinije. Uostalom kontrolu možeš vršiti i sa manjim avionima. A da netko baš hoće uletiti, vraga crnog bi ga ove kanturine zaustavile.   Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.08.14 7:41

Yehudi je napisao/la:Navodno svaka država mora kontrolirati svoj zračni prostor. ko to nije u stanju, onda mora plaćati druge da joj to čine. Čak i u mirnodopskim situacijama. Glupost ali to je tako. Valda misle da je ovako jeftinije. Uostalom kontrolu možeš vršiti i sa manjim avionima. A da netko baš hoće uletiti, vraga crnog bi ga ove kanturine zaustavile.   Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

pa nama ga ionako talijani kontroliraju, ove kante su samo zato da se ne ugasi obuka pilota na lovcima. Tih par migova treba prodat nekoj africkoj drzavi i kupit jos desetak helikoptera. Nama su helikopteri sasvim dovoljni a mos ih koristit za razne namjene, i pozar mos gasit. Sa migom samo mozes izazvat pozar...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 06.08.14 9:59

u Cavoglavima, zabiti za koju nikad niko nije cuo, okupilo se ponovo stotinjak tisuca ljudi. Inventaru Thompsonu se pridruzila i debela Markicka i ratni zlocinac Kordic. Nema sto, svake godina sve bolja postava.
Imam ideju za idealan NATO poligon za bacanje napalma odredjenog datuma u godini...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 06.08.14 15:37

Ma to je seoski vašar.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.08.14 12:17

u jebote, uapsili mi stručnog suradnika ... štaćusad  Iz (za)raznih medija... - Page 2 957247240 

http://www.jutarnji.hr/jezivi-kolekcionar-iz-slavonskom-brodu-godinama-skupljao-dijelove-ljudskog-tijela--najvise-muske-spolne-organe--/1213147/

boktejebo, al ima bolesnih posvuda pa ti sad idi u bolnicu ... neb ja tamo mirno spavala nikako ... jebeš vanzemaljce, velim ja da su ovi naši daleko gori

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 14.08.14 12:29

kišna glista je napisao/la:u jebote, uapsili mi stručnog suradnika ... štaćusad  Iz (za)raznih medija... - Page 2 957247240 

http://www.jutarnji.hr/jezivi-kolekcionar-iz-slavonskom-brodu-godinama-skupljao-dijelove-ljudskog-tijela--najvise-muske-spolne-organe--/1213147/

boktejebo, al ima bolesnih posvuda pa ti sad idi u bolnicu ... neb ja tamo mirno spavala nikako ... jebeš vanzemaljce, velim ja da su ovi naši daleko gori

Bogte, ko zna sta se sve krije po kucama naizgled normalnih ljudi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 14.08.14 12:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:u jebote, uapsili mi stručnog suradnika ... štaćusad  Iz (za)raznih medija... - Page 2 957247240 

http://www.jutarnji.hr/jezivi-kolekcionar-iz-slavonskom-brodu-godinama-skupljao-dijelove-ljudskog-tijela--najvise-muske-spolne-organe--/1213147/

boktejebo, al ima bolesnih posvuda pa ti sad idi u bolnicu ... neb ja tamo mirno spavala nikako ... jebeš vanzemaljce, velim ja da su ovi naši daleko gori

Bogte, ko zna sta se sve krije po kucama naizgled normalnih ljudi...

bit će ima doma kakvog vanzemaljca ko kućnog ljubimca  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931  nije čovjek kriv što drži egzote koji imaju specifične prehrambene navike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Aimee 17.08.14 18:33

Druzi, popač nas prokazuje  Iz (za)raznih medija... - Page 2 11484130 

http://forum.net.hr/forums/t/386241.aspx?PageIndex=41

Zdravo, pope!  Iz (za)raznih medija... - Page 2 727654710

_________________
"Nothing in the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." (M. L. King Jr.)
Iz (za)raznih medija... - Page 2 Olive-branch
Aimee
Aimee

Broj postova : 93
Join date : 15.07.2013
Lokacija : Sirius

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 21.08.14 19:36

Druker.
KARLOVAČKA FIMI MEDIA 'Bračni par HDZ-ovaca ukrao je 1,5 milijuna, novac im treba oduzeti'
KARLOVAC - Zbog zlouporabe položaja i ovlasti, krivotvorenja službene isprave i kaznenog djela ovjerovljivanja neistinitog sadržaja Županijsko državno odvjetništvo u Karlovcu podiglo je danas optužnicu protiv bračnog para Hermine i Ivana Benića, uz prijedlog da im se oduzme imovinska korist od 1,5 milijuna kuna.
Hermina Benić (44) je do prošle godine bila voditeljica računovodstva u karlovačkoj Gradskoj knjižnici Ivan Goran Kovačić, a njen suprug Ivan (50) predsjednik karlovačkog Mjesnog odbora Gradac i istoimenog dobrovoljnog vatrogasnog društva, te predsjednik temeljnog ogranka HDZ-a Gradac.

 Koja ekipa----------------za javno vješanje. -hdz-zna  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 25.08.14 13:10

bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:11

pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...
baš bi bila fora da neko nekog izazove i da taj drugi kaže: - aj odjebi s tim debilnim forama!  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 25.08.14 13:19

bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...
baš bi bila fora da neko nekog izazove i da taj drugi kaže: - aj odjebi s tim debilnim forama!  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

ja bi garantirano... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931: Jebote sto me nerviraju te fejs gluposti i neka dirigirana pjevanja, aktivnosti i onda se citava sela i gradovi time hvale, poljevaju ledenom vodom i pjevaju happy. Bogte jebo debila... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:23

inače me živciraju isforsirane stvari, npr. milijun savršenih kapljica na laticama ruže Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 25.08.14 13:25

bazilija je napisao/la:inače me živciraju isforsirane stvari, npr. milijun savršenih kapljica na laticama ruže Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

jebiga, ja bi to volijo ali mi ne polazi za rukom snimiti kapljice onako prozirne i jasne. Sve nesto mutno i bezlicno...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 25.08.14 13:26

pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...

ja to vidjela i nije mi se dalo ni skontat o čem se radi jer izgleda ko nešto jako stupidno ... kiselinom nek se zaliju pa će bit upečatljiviji dojam

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...

ja to vidjela i nije mi se dalo ni skontat o čem se radi jer izgleda ko nešto jako stupidno ... kiselinom nek se zaliju pa će bit upečatljiviji dojam
Iz (za)raznih medija... - Page 2 3776795594  koja si ti mrakača!

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 25.08.14 13:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...

ja to vidjela i nije mi se dalo ni skontat o čem se radi jer izgleda ko nešto jako stupidno ... kiselinom nek se zaliju pa će bit upečatljiviji dojam

Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931 e to bi vec bila fora ali im se ni onda ne bi pridruzijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  bazilija 25.08.14 13:31

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:inače me živciraju isforsirane stvari, npr. milijun savršenih kapljica na laticama ruže Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

jebiga, ja bi to volijo ali mi ne polazi za rukom snimiti kapljice onako prozirne i jasne. Sve nesto mutno i bezlicno...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713

i kod mene, al ne zvala se ja bazilija ako ih ne razjasnim Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Lena 27.08.14 11:37

jopet novo istraživanje koje kaže da doručak ako i nije tako važan....a majke ti ovih istraživača.....svako malo promjena za 180 stupnjeva

ja mislim da je važno rasporedit klopu u više obroka i da je važno nešto pojesti ujutro.....zdavije je bolje narafski

http://magazin.net.hr/zdravlje/istrazivanja/dorucak-je-mozda-ipak-precijenjen
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  bazilija 27.08.14 11:53

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...
baš bi bila fora da neko nekog izazove i da taj drugi kaže: - aj odjebi s tim debilnim forama!  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

ja bi garantirano... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931: Jebote sto me nerviraju te fejs gluposti i neka dirigirana pjevanja, aktivnosti i onda se citava sela i gradovi time hvale, poljevaju ledenom vodom i pjevaju happy. Bogte jebo debila... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

viđu ovo:

http://www.vestinet.rs/u-fokusu/sta-se-krije-iza-polivanja-ledenom-vodom-pokazna-vezba-moci-upravljanja-ljudskim-ponasanjem

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 27.08.14 12:19

bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:bogte sto mi ide nakurac ta debilana sa ledenom vodom i poljevanjem. Stvarno epohalno dostignuce, nevidjena hrabrost i tako to...
baš bi bila fora da neko nekog izazove i da taj drugi kaže: - aj odjebi s tim debilnim forama!  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

ja bi garantirano... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931: Jebote sto me nerviraju te fejs gluposti i neka dirigirana pjevanja, aktivnosti i onda se citava sela i gradovi time hvale, poljevaju ledenom vodom i pjevaju happy. Bogte jebo debila... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

viđu ovo:

http://www.vestinet.rs/u-fokusu/sta-se-krije-iza-polivanja-ledenom-vodom-pokazna-vezba-moci-upravljanja-ljudskim-ponasanjem

upravo tako, net je genijalna stvar ali i genijalna stvar da se ljudima efikasno ispere ono malo mozga sto imaju. Normalno, oni koji ga imaju malo vise zaobilaze takve debilstine i na netu traze nesto drugo nimalo nalik ovim masovnim "akcijama" kolektivnog plesa, pjevanja ili zaljevanja vodom. Potonje je stvarno vrhunac srozavanja covjeka od humanoida ka gljivi iako pravi vrhunci mozda tek slijede. Ustvari, sigurno slijede...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  bazilija 27.08.14 13:03

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
baš bi bila fora da neko nekog izazove i da taj drugi kaže: - aj odjebi s tim debilnim forama!  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

ja bi garantirano... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931: Jebote sto me nerviraju te fejs gluposti i neka dirigirana pjevanja, aktivnosti i onda se citava sela i gradovi time hvale, poljevaju ledenom vodom i pjevaju happy. Bogte jebo debila... Iz (za)raznih medija... - Page 2 1523192931

viđu ovo:

http://www.vestinet.rs/u-fokusu/sta-se-krije-iza-polivanja-ledenom-vodom-pokazna-vezba-moci-upravljanja-ljudskim-ponasanjem

upravo tako, net je genijalna stvar ali i genijalna stvar da se ljudima efikasno ispere ono malo mozga sto imaju. Normalno, oni koji ga imaju malo vise zaobilaze takve debilstine i na netu traze nesto drugo nimalo nalik ovim masovnim "akcijama" kolektivnog plesa, pjevanja ili zaljevanja vodom. Potonje je stvarno vrhunac srozavanja covjeka od humanoida ka gljivi iako pravi vrhunci mozda tek slijede. Ustvari, sigurno slijede...Iz (za)raznih medija... - Page 2 684758713
nešto razmišljam kako bi odgovorio milorad dodik kad bi ga neko izazvao polijevajući se vodom, a kako ivo josipović  Iz (za)raznih medija... - Page 2 1619348112

bazilija

Broj postova : 460
Join date : 13.08.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 2 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 40. Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.