kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultura srca

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Kultura srca  Empty Kultura srca

Postaj  Gost 17.02.15 22:44

Kultura srca  Izvoditi-besne-gliste

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 17.02.15 22:54

"Nema pokreta bez pokretanja"

Phil Bosmans

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 17.02.15 22:54

"Tko pod drugim jamu kopa nek dođe kod mene na livadu kopat "

Ja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 18.02.15 7:02

Kultura srca  10960011_433819600105341_7575044595796047442_o

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 18.02.15 7:53

kišna glista je napisao/la:"Tko pod drugim jamu kopa nek dođe kod mene na livadu kopat "

Ja
što ćeš napraviti groblje na livadi? Kultura srca  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 18.02.15 8:30

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:"Tko pod drugim jamu kopa nek dođe kod mene na livadu kopat "

Ja
što ćeš napraviti groblje na livadi? Kultura srca  1523192931

ma jok, posadila bih neke voćke ... baš ću ove godine probati pustiti u divljinu jedan avokado koji mi raste u loncu da vidim hoće li podivljat il krepat Kultura srca  1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 18.02.15 9:34

Kultura srca  HVEIQj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 18.02.15 9:35

"Kad kuješ svoju sreću, ne udaraj bližnje po prstima."

Ibn Zafar

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 18.02.15 9:43

mozda

( sh )   Kultura srca  2634474203
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 18.02.15 9:46

Alhambra je napisao/la:"Kad kuješ svoju sreću, ne udaraj bližnje po prstima."

Ibn Zafar

molim bližnje da ne stavljaju prste tamo gdje ja kujem svoju sreću ... posebno važi za turiste koji mi se nađu u blizini Kultura srca  1523192931

super ideja ... imam ja onaj mali čekić pa kad me kreeeeneeee ovo ljeto pjevat, kuuuuujem sreću al vas nećuuuuu


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 20.02.15 0:12

“Poslednji izraz svih misli i najjednostavniji oblik svih nastojanja je cutanje”

“Najteze je coveku kad sam nad sobom oseti samilost”“Beskorisno je u starosti produžavati život. Mladost treba produžavati.”
“Život nam vraca samo ono što mi drugima dajemo.”
“Cutanje je teško samo onima koji ne misle.”
“Cudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i jos cudnije, kako nam cesto baš to malo nedostaje.”
“Ko cini dobro, od njega se još više dobra ocekuje.”
“Što ne boli to nije život, što ne prolazi to nije sreca.”
“Mnogi imaju neki nesvršen racun sa životom, ali pri tom život je uvek njihov dužnik.”
“…Život je neshvatljivo cudo, jer se neprestano troši i osipa, a ipak traje i stoji cvrsto…”

Ivo A.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 20.02.15 6:17

Nevjerovatan je Andric. Svaka ptocitana stranica ispuni blagom procitane knjige. Svaka recenica esej. Ne mogu se pohvaliti procitanim opusom ali nesto jesam, mladja, a to treba ponoviti u dobu zrelijeg poimanja.


Volim i Gibrana, uz kavu oko 6 ujutro Kultura srca  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  taja 20.02.15 17:10

Legnem sinoć... zaspem... pred jutro san! Sanjam ja, imam kosu! Duga plava kosa! Zapuše neki vjetrić, natjera mi kosu preko očiju... ja punem ustima... ona preleti preko glave i nako gusta udari u leđa. Kako me žvajznula po leđima, ja se nakašljem. Kako sam se nakašlja, tako mi sva kosa otpala! Odma sam se probudio i otiša na wc... pogledam se u ogledalo... reko:
- Vid stvarno... sva otpala!
Majket mile, ja nemežem zamislit da moram kod frizerke...
- Kakvu frizuru želite?
- Jače pečenu... i ednu porcju pomfija!
- Nije vam ovo fast food!
- Pa ona tamo ženska jede hot dog!?
- To mi je kolegica... sad joj je marenda!


by Bloger Krule  ( a more i Antonac biti  Kultura srca  1523192931 )
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 0:48

lastavica je napisao/la:Nevjerovatan je Andric. Svaka ptocitana stranica ispuni blagom procitane knjige. Svaka recenica esej. Ne mogu se pohvaliti procitanim opusom ali nesto jesam, mladja, a to treba ponoviti u dobu zrelijeg poimanja.


Volim i Gibrana, uz kavu oko 6 ujutro Kultura srca  684758713

meni drago da sa lastom mogu o gilbranovom opusu jer je meni drag ... volem kad sretnem sebi slične Kultura srca  11484130

i o andriću Kultura srca  11484130 nema veze što mu nije pročitala opus ... i rečenice su bitne i da ih razumije u dubinu i živi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 0:52

taja je napisao/la:Legnem sinoć... zaspem... pred jutro san! Sanjam ja, imam kosu! Duga plava kosa! Zapuše neki vjetrić, natjera mi kosu preko očiju... ja punem ustima... ona preleti preko glave i nako gusta udari u leđa. Kako me žvajznula po leđima, ja se nakašljem. Kako sam se nakašlja, tako mi sva kosa otpala! Odma sam se probudio i otiša na wc... pogledam se u ogledalo... reko:
- Vid stvarno... sva otpala!
Majket mile, ja nemežem zamislit da moram kod frizerke...
- Kakvu frizuru želite?
- Jače pečenu... i ednu porcju pomfija!
- Nije vam ovo fast food!
- Pa ona tamo ženska jede hot dog!?
- To mi je kolegica... sad joj je marenda!


by Bloger Krule  ( a more i Antonac biti  Kultura srca  1523192931 )

meni je on mrak Kultura srca  684758713 iako mi nije za ozbiljne emisije .... on mi je nako više ko narodski satiričar, petrica kerempuh današnjeg doba

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 6:06

Meni se znalo desit dok sam bijo nadobudan i nadrkat da razmishljam o trivijalnim pojavama (zakacim se za po pichke ,,,recimo zashto se pitza znoji) i onda dodjem do masu varijanti,,neka se znoji zbog ljubavi,,neka ima sjebane gace od najlona,,neka opet na rijech lova ili recmo nova kuinja,,nekoj su uvalili bakteriju koja se znoji,,neku jebe vishak ormona,,,,promjene,,razne zivotne situacije i stresovi,,itd,,,jebo te mogo bi nabrajat do sutra,,I tako dumajuci,,ulovim se fol da sam nashao pravu misao za sve te jebade koje me muche,,onda prochitam negdje da je to reko Sokrat,,Onda si kontam,,,ajd nabijem te,,,pa nemresh ti bit toliko pametan da tako neshto zakljuchish,,,sigurno si to nedje prochito pa usvojio kao svoje,,,e onda pochnem razmishljat kako je moguce neshto usvojit kao svoje ako nemash ofredjene kriterije ,,a onda opet,,,tko ti je uvalijo te kriterije po kojim se ravnash,,onda pitanje,,,a za koji kuratz ti je potrebno da se ravnash kad je ijonako sve prolazno,,na kraju skontam,,,da je razmishljati ustvari gubljenej vremena,,odem u moj vrt,,,i gledam kako salata raste,,chudim se pamcenju i programu koje posjeduje ono malo zrno iz kojega se razvije salata koju zmazem provarim,,izmjena materije,,pa skoknem malo do crnih rupa,,probam zamisliti kraj,,kad osjetim da ce mi mozak eksplodirat vratim se na zemlju,,i odem spavat jednako lud ko shto sam se i rodijo,,tak da,,kultura kurtza je bolji naslov od kulture srtza,,Jebo srtze,,,jedna obichna pneumatska pumpa kojom upravlja mozak i odredjena energija,,Ustvari ,,,razmishljo ja il ne razmishljo isti mi je kuratz,,Shto vishe razmishljash manje si sretan jer te preveliko razmishljanje odvaja od malih svakodnevnih radosti koje su stvarni zivot,,ha ja,,,Moja dusha ima vishe koristi od recmo mirisa ruze ili divljih jagoda,,nego od toga da shvatim dubinu  i shirinu svemira,,boli me kuratz za svemir,,meni je drazi miris divljih jagoda od svih drugih spoznaja.a onda pochnem razmishljati o tome odakle mi taj osjecaj,,,i tako u krug,,znam odakle to dolazi ,,,ali vam necu rec,,,tko vas jebe,,,razmishljajte... Kultura srca  1354420400 Kultura srca  3776795594 Kultura srca  2733991369

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 21.02.15 6:20

taja je napisao/la:Legnem sinoć... zaspem... pred jutro san! Sanjam ja, imam kosu! Duga plava kosa! Zapuše neki vjetrić, natjera mi kosu preko očiju... ja punem ustima... ona preleti preko glave i nako gusta udari u leđa. Kako me žvajznula po leđima, ja se nakašljem. Kako sam se nakašlja, tako mi sva kosa otpala! Odma sam se probudio i otiša na wc... pogledam se u ogledalo... reko:
- Vid stvarno... sva otpala!
Majket mile, ja nemežem zamislit da moram kod frizerke...
- Kakvu frizuru želite?
- Jače pečenu... i ednu porcju pomfija!
- Nije vam ovo fast food!
- Pa ona tamo ženska jede hot dog!?
- To mi je kolegica... sad joj je marenda!


by Bloger Krule  ( a more i Antonac biti  Kultura srca  1523192931 )

ahaha....genijalno....
bome krule malo baca na antonca  Kultura srca  1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 21.02.15 6:27

zingaro je napisao/la:Meni se znalo desit dok sam bijo nadobudan i nadrkat da razmishljam o trivijalnim pojavama (zakacim se za po pichke ,,,recimo zashto se pitza znoji) i onda dodjem do masu varijanti,,neka se znoji zbog ljubavi,,neka ima sjebane gace od najlona,,neka opet na rijech lova ili recmo nova kuinja,,nekoj su uvalili bakteriju koja se znoji,,neku jebe vishak ormona,,,,promjene,,razne zivotne situacije i stresovi,,itd,,,jebo te mogo bi nabrajat do sutra,,I tako dumajuci,,ulovim se fol da sam nashao pravu misao za sve te jebade koje me muche,,onda prochitam negdje da je to reko Sokrat,,Onda si kontam,,,ajd nabijem te,,,pa nemresh ti bit toliko pametan da tako neshto zakljuchish,,,sigurno si to nedje prochito pa usvojio kao svoje,,,e onda pochnem razmishljat kako je moguce neshto usvojit kao svoje ako nemash ofredjene kriterije ,,a onda opet,,,tko ti je uvalijo te kriterije po kojim se ravnash,,onda pitanje,,,a za koji kuratz ti je potrebno da se ravnash kad je ijonako sve prolazno,,na kraju skontam,,,da je razmishljati ustvari gubljenej vremena,,odem u moj vrt,,,i gledam kako salata raste,,chudim se pamcenju i programu koje posjeduje ono malo zrno iz kojega se razvije salata koju zmazem provarim,,izmjena materije,,pa skoknem malo do crnih rupa,,probam zamisliti kraj,,kad osjetim da ce mi mozak eksplodirat vratim se na zemlju,,i odem spavat jednako lud ko shto sam se i rodijo,,tak da,,kultura kurtza je bolji naslov od kulture srtza,,Jebo srtze,,,jedna obichna pneumatska pumpa kojom upravlja mozak i odredjena energija,,Ustvari ,,,razmishljo ja il ne razmishljo isti mi je kuratz,,Shto vishe razmishljash manje si sretan jer te preveliko razmishljanje odvaja od malih svakodnevnih radosti koje su stvarni zivot,,ha ja,,,Moja dusha ima vishe koristi od recmo mirisa ruze ili divljih jagoda,,nego od toga da shvatim dubinu  i shirinu svemira,,boli me kuratz za svemir,,meni je drazi miris divljih jagoda od svih drugih spoznaja.a onda pochnem razmishljati o tome odakle mi taj osjecaj,,,i tako u krug,,znam odakle to dolazi ,,,ali vam necu rec,,,tko vas jebe,,,razmishljajte... Kultura srca  1354420400 Kultura srca  3776795594 Kultura srca  2733991369

mislim da svi imamo svakakve faze i moram te razočarat,ali i moje misli vrludaju posvuda.....nije ekskluzivno.... Kultura srca  11484130
slično kao kod tebe kako sam se znala i zamarat sa svim i svačim došla sam do sirove spoznaje da šta manje mislim i razmišljam da mi je bolje  Kultura srca  1619348112
odnosno šta više jesam i djelujem kolo mi se lakše okreće (ahm!!! ovo uzeti sa rezervom jer jesam i kad razmišljam Kultura srca  11484130 )
nije da bi se htjela očistiti od svih lutajućih razmišljanja ipak su i ona moja,ali i ja sam od onih koji eto znaju da nema kruva bez motike.....

a u smokve evo me jutros glava boli....viroza još nije prošla i sinusi su mi skomirani.....
tako da mi i da hoću misli bježe u smjeru - boli,boli...bem ti šta boli  Kultura srca  1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 6:36

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Meni se znalo desit dok sam bijo nadobudan i nadrkat da razmishljam o trivijalnim pojavama (zakacim se za po pichke ,,,recimo zashto se pitza znoji) i onda dodjem do masu varijanti,,neka se znoji zbog ljubavi,,neka ima sjebane gace od najlona,,neka opet na rijech lova ili recmo nova kuinja,,nekoj su uvalili bakteriju koja se znoji,,neku jebe vishak ormona,,,,promjene,,razne zivotne situacije i stresovi,,itd,,,jebo te mogo bi nabrajat do sutra,,I tako dumajuci,,ulovim se fol da sam nashao pravu misao za sve te jebade koje me muche,,onda prochitam negdje da je to reko Sokrat,,Onda si kontam,,,ajd nabijem te,,,pa nemresh ti bit toliko pametan da tako neshto zakljuchish,,,sigurno si to nedje prochito pa usvojio kao svoje,,,e onda pochnem razmishljat kako je moguce neshto usvojit kao svoje ako nemash ofredjene kriterije ,,a onda opet,,,tko ti je uvalijo te kriterije po kojim se ravnash,,onda pitanje,,,a za koji kuratz ti je potrebno da se ravnash kad je ijonako sve prolazno,,na kraju skontam,,,da je razmishljati ustvari gubljenej vremena,,odem u moj vrt,,,i gledam kako salata raste,,chudim se pamcenju i programu koje posjeduje ono malo zrno iz kojega se razvije salata koju zmazem provarim,,izmjena materije,,pa skoknem malo do crnih rupa,,probam zamisliti kraj,,kad osjetim da ce mi mozak eksplodirat vratim se na zemlju,,i odem spavat jednako lud ko shto sam se i rodijo,,tak da,,kultura kurtza je bolji naslov od kulture srtza,,Jebo srtze,,,jedna obichna pneumatska pumpa kojom upravlja mozak i odredjena energija,,Ustvari ,,,razmishljo ja il ne razmishljo isti mi je kuratz,,Shto vishe razmishljash manje si sretan jer te preveliko razmishljanje odvaja od malih svakodnevnih radosti koje su stvarni zivot,,ha ja,,,Moja dusha ima vishe koristi od recmo mirisa ruze ili divljih jagoda,,nego od toga da shvatim dubinu  i shirinu svemira,,boli me kuratz za svemir,,meni je drazi miris divljih jagoda od svih drugih spoznaja.a onda pochnem razmishljati o tome odakle mi taj osjecaj,,,i tako u krug,,znam odakle to dolazi ,,,ali vam necu rec,,,tko vas jebe,,,razmishljajte... Kultura srca  1354420400 Kultura srca  3776795594 Kultura srca  2733991369

mislim da svi imamo svakakve faze i moram te razočarat,ali i moje misli vrludaju posvuda.....nije ekskluzivno.... Kultura srca  11484130
slično kao kod tebe kako sam se znala i zamarat sa svim i svačim došla sam do sirove spoznaje da šta manje mislim i razmišljam da mi je bolje  Kultura srca  1619348112
odnosno šta više jesam i djelujem kolo mi se lakše okreće (ahm!!! ovo uzeti sa rezervom jer jesam i kad razmišljam Kultura srca  11484130 )
nije da bi se htjela očistiti od svih lutajućih razmišljanja ipak su i ona moja,ali i ja sam od onih koji eto znaju da nema kruva bez motike.....

a u smokve evo me jutros glava boli....viroza još nije prošla i sinusi su mi skomirani.....
tako da mi i da hoću misli bježe u smjeru - boli,boli...bem ti šta boli  Kultura srca  1658420748
aj ne foliraj se,,,majketi,,,to si kopirala od Antonca,,osh sad da ispadnesh popametna,,,a sve te antisha nauchijo,,,,priznaj,,, Kultura srca  1354420400

e da,,koji vam je to kuratz u smokve,,ne kontam..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 21.02.15 6:44

aha....ja samo kako mi on kaže i ukaže...nema šanse da nešto svoje sama zaključim,kažem,napravim  Kultura srca  11484130 Kultura srca  3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 6:47

Lena je napisao/la:aha....ja samo kako mi on kaže i ukaže...nema šanse da nešto svoje sama zaključim,kažem,napravim  Kultura srca  11484130 Kultura srca  3084372643
A kaja znam,,on je onomad izjavijo u saboru da je za zenu kuvacha i madrac,,, Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 21.02.15 6:51

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:aha....ja samo kako mi on kaže i ukaže...nema šanse da nešto svoje sama zaključim,kažem,napravim  Kultura srca  11484130 Kultura srca  3084372643
A kaja znam,,on je onomad izjavijo u saboru da je za zenu kuvacha i madrac,,, Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490

hehehe....zamijenio si ga za nekoga drugoga..... Kultura srca  11484130

i sam znaš da bolje i (skoro) češće kuha nego ja Kultura srca  1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 6:56

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:aha....ja samo kako mi on kaže i ukaže...nema šanse da nešto svoje sama zaključim,kažem,napravim  Kultura srca  11484130 Kultura srca  3084372643
A kaja znam,,on je onomad izjavijo u saboru da je za zenu kuvacha i madrac,,, Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490 Kultura srca  225923490

hehehe....zamijenio si ga za nekoga drugoga..... Kultura srca  11484130

i sam znaš da bolje i (skoro) češće kuha nego ja Kultura srca  1523192931
Aj majketi ne vuci me za jezik,,pa normalno,,nece te valjda mrknit gladnu ,,,zna gad da preko klope dolazi ljubav.... Kultura srca  2733991369 Kultura srca  3776795594 Kultura srca  1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 21.02.15 6:57

Kultura srca  11484130 Kultura srca  439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 21.02.15 7:04

Lena je napisao/la:Kultura srca  11484130 Kultura srca  439160543
a srca ti ,,kulture  Kultura srca  2733991369 Kultura srca  3776795594 Kultura srca  1354420400

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  Empty Re: Kultura srca

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.