kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultura srca

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 27.03.15 11:49

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Vi ste se vec izrazgovarali, a ja sam tek kod Glistinog komentara na moj post...
Znas kako je jednom Germanova sestra rekla:"Muskarcu moras dati jasne zadatke. Nista sa previse reci. Samo kratko i bez dodataka."

u svakom slucaju logicnije i neusporedivo prakticnije nego li zenski nacin. "Znas, trebalo bi nam pofarbati ovaj zid u sobi  i ovaj drugi, a i ovaj treci..."
Pa kazi, treba pofarbat sobu i to je to. Sto je najfora, zene su svoje besmisleno kompliciranje stvari proglasile racionalnim pa je musko nekompliciranje, naravno iracionalno...Kultura srca  - Page 20 684758713

ma dobro, oboje pričate o normalnim muškarcima ... moj bivši očito nije bio normalan ... išlo je u apsurde kad god bih ga zamolila da nešto napravi  ... obično plaćanje računa i da mu ja dam pare mu nije išlo ... platio bi pola, zadržo sebi razliku i prešutio mi da pola računa nije plaćeno dok mi ne bi stizale opomene i kad ga pitam zašto mi bar nije rekao da nije platio pola, veli, zaboravio sam uz onaj gnjusni široki američki osmijeh ko da je zaboravo kupit žvake po koje sam ga poslala a ne poplaćat režije ... nekoć me živo zanimalo jel samo iznimno bezobrazan ili se radi o svojevrsnom autizmu al sad mi i to ravno ... jednom sam mu dala da isfugira neki moj mozaik jer sam mislila da mu je dosadno pa nek radi nešto jednostavno za što ne treba nikakvo znanje i vještina ... jel, ako zabrljavi višak se počisti a rupe popune ... jebote, zafugirao mi mozaik cementom umjesto fugir masom i sve mi trajno zapacko i uništio sate i sate mog truda  iako sam mu fugir masu ostavila kraj mozaika ... i molim ga da više ne dira moje mozaike i započnem novi a on  i taj na isti način ujebe cementom dok mene nema iako sam ga molila da ne dira više ....  pa si  sad misli jel to radio namjerno ili je stvarno neki retard u pitanju il ono zdravo seljački, koji mu je kurac ? pitaš se neko vrijeme, trudiš dogovorit ko čovjek sa čovjekom, kad vidiš da nema pomaka na bolje nego samo sve gore i gore, okreneš drugi list i vaja con dios mis amigos i idi zajebavaj nekog drugog Kultura srca  - Page 20 3114667799 procijenila sam da se radilo o patološkom lažovu a dalje mi se nije dalo ići u psihoanalizu ... sad zna zajebat male i obećat im nešto i neispunit al lako tu napravim reda samo da mi se ne mota pred nosom više a i male sve više kuže da nie baš čovjek od riječi i povjerenja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 27.03.15 11:51

A u vraga, ne daju mi pisati...grrr...pa petak je...Kultura srca  - Page 20 34zehjp
Ljudi, moram ici. Citamo se malo kasnije.


P.S. Na odmoru sam do onog tamo ponedeljka, oko 10-tak dana, pa se verovatno necemo videti za praznike. Cestitacu vam sada, jer ne znam kako ce biti kasnije. Lepo se provedite, odmorite i uzivajte. Kultura srca  - Page 20 1zouo36 Drzite pesnice da nam vreme svima bude dobro...Kultura srca  - Page 20 1zouo36

P.S.2 Lan smuckan. Kupila sam i chili biljcicu. Videcemo da li ce mi izrasti male ljute papricice. German to voli. Pre par meseci sam radila chili chutney i dosta je dobro ispao, ali ga vise nema. Alavi German je sve vec pojeo. Ako nekog zanima receptor, rado ga podelim sa vama.


Otisla sam. Kultura srca  - Page 20 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 27.03.15 12:03

kišna glista je napisao/la: ... moj bivši očito nije bio normalan ... išlo je u apsurde kad god bih ga zamolila da nešto napravi  ... obično plaćanje računa i da mu ja dam pare mu nije išlo ... platio bi pola, zadržo sebi razliku i prešutio mi da pola računa nije plaćeno dok mi ne bi stizale opomene i kad ga pitam zašto mi bar nije rekao da nije platio pola, veli, zaboravio sam uz onaj gnjusni široki američki osmijeh ko da je zaboravo kupit žvake po koje sam ga poslala a ne poplaćat režije ... nekoć me živo zanimalo jel samo iznimno bezobrazan ili se radi o svojevrsnom autizmu al sad mi i to ravno ... jednom sam mu dala da isfugira neki moj mozaik jer sam mislila da mu je dosadno pa nek radi nešto jednostavno za što ne treba nikakvo znanje i vještina ... jel, ako zabrljavi višak se počisti a rupe popune ... jebote, zafugirao mi mozaik cementom umjesto fugir masom i sve mi trajno zapacko i uništio sate i sate mog truda  iako sam mu fugir masu ostavila kraj mozaika ... i molim ga da više ne dira moje mozaike i započnem novi a on  i taj na isti način ujebe cementom dok mene nema iako sam ga molila da ne dira više ....  pa si  sad misli jel to radio namjerno ili je stvarno neki retard u pitanju il ono zdravo seljački, koji mu je kurac ? pitaš se neko vrijeme, trudiš dogovorit ko čovjek sa čovjekom, kad vidiš da nema pomaka na bolje nego samo sve gore i gore, okreneš drugi list i vaja con dios mis amigos i idi zajebavaj nekog drugog Kultura srca  - Page 20 3114667799 procijenila sam da se radilo o patološkom lažovu a dalje mi se nije dalo ići u psihoanalizu ... sad zna zajebat male i obećat im nešto i neispunit al lako tu napravim reda samo da mi se ne mota pred nosom više a i male sve više kuže da nie baš čovjek od riječi i povjerenja

pa di si tog talenta nasla jebate...? Kultura srca  - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 27.03.15 12:14

pizda je napisao/la:

pa di si tog talenta nasla jebate...? Kultura srca  - Page 20 1523192931

našo on mene ... vidio negdje jednu moju sliku i htio upoznati autoricu i nakon toga mi uvalio takva sranja od priča, srao uzduž i poprijeko dok me trebalo šarmirati a ja bila mlada i najivna Kultura srca  - Page 20 11484130 i tako sve dok se nismo zvanično vjenčali ... e, nakon prstenovanja krenula druga priča ko da je netko napravio rez nožom Kultura srca  - Page 20 3114667799    nemam  isprike, kriva do zadnje žilice al ko šta sam rekla, dobro je ispalo i nije mi ničega žao kad vidim produkt svega a i sad je i meni smiješno kad se sjetim nekih priča ... jebote, još nisam otukla ta dva mozaika jer mi je muka kad se sjetim koliko sam truda uložila u njih al i to me čeka jedan dan a onda u miru sve sama napravim ponovo i još sto puta bolje nego prvi puta ... al zato mi je sad život ko bajka Kultura srca  - Page 20 11484130  dovoljno se sjetit kojih budalaština sam riješila i sebe i djecu i odma mi toplo i milo pri srcu i sve lako  Kultura srca  - Page 20 1523192931

pouka priče, bavljenje umjetnošću vas vodi u nepoznate zone i avanture kakvim se nikada niste mislili baviti ... meni se skroz isplatilo ... da ga jebaš, plaćena mi slika koju je jednom naručio kod mene na najbolji mogući način a ni sliku mu na kraju nisam dala da uzme sa sobom Kultura srca  - Page 20 3114667799 otišo kako je i došo, ljenguz i bez ičega što je vrijedno nastalo u tom braku ... sve što je vrijedno, ostalo meni Kultura srca  - Page 20 1040131347

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 27.03.15 13:14

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa di si tog talenta nasla jebate...? Kultura srca  - Page 20 1523192931

našo on mene ... vidio negdje jednu moju sliku i htio upoznati autoricu i nakon toga mi uvalio takva sranja od priča, srao uzduž i poprijeko dok me trebalo šarmirati a ja bila mlada i najivna Kultura srca  - Page 20 11484130 i tako sve dok se nismo zvanično vjenčali ... e, nakon prstenovanja krenula druga priča ko da je netko napravio rez nožom Kultura srca  - Page 20 3114667799    nemam  isprike, kriva do zadnje žilice al ko šta sam rekla, dobro je ispalo i nije mi ničega žao kad vidim produkt svega a i sad je i meni smiješno kad se sjetim nekih priča ... jebote, još nisam otukla ta dva mozaika jer mi je muka kad se sjetim koliko sam truda uložila u njih al i to me čeka jedan dan a onda u miru sve sama napravim ponovo i još sto puta bolje nego prvi puta ... al zato mi je sad život ko bajka Kultura srca  - Page 20 11484130  dovoljno se sjetit kojih budalaština sam riješila i sebe i djecu i odma mi toplo i milo pri srcu i sve lako  Kultura srca  - Page 20 1523192931

pouka priče, bavljenje umjetnošću vas vodi u nepoznate zone i avanture kakvim se nikada niste mislili baviti ... meni se skroz isplatilo ... da ga jebaš, plaćena mi slika koju je jednom naručio kod mene na najbolji mogući način a ni sliku mu na kraju nisam dala da uzme sa sobom Kultura srca  - Page 20 3114667799 otišo kako je i došo, ljenguz i bez ičega što je vrijedno nastalo u tom braku ... sve što je vrijedno, ostalo meni Kultura srca  - Page 20 1040131347

neka, ipak ispao happyend Kultura srca  - Page 20 684758713. Da ljenguz... Kultura srca  - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 27.03.15 17:48

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:moj i kuha  Kultura srca  - Page 20 11484130
ima i mana,ali neću o njima.....samozataina lena  Kultura srca  - Page 20 3384354616 Kultura srca  - Page 20 1523192931

taraca koja se gradi dulje od Keopsove piramide... Kultura srca  - Page 20 1523192931
Kultura srca  - Page 20 11484130
salonska terakka
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 28.03.15 10:56

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:moj i kuha  Kultura srca  - Page 20 11484130
ima i mana,ali neću o njima.....samozataina lena  Kultura srca  - Page 20 3384354616 Kultura srca  - Page 20 1523192931

taraca koja se gradi dulje od Keopsove piramide... Kultura srca  - Page 20 1523192931
Kultura srca  - Page 20 11484130
salonska terakka

zajebi ga pa sama polijepi pločice Kultura srca  - Page 20 11484130 ... samo mu ni za živu glavu ne daj da ti on fugira da ne ostaneš na čudu ko i ja Kultura srca  - Page 20 3114667799

samo si zamislim arheologe u budućnosti koji će prekapati po mojoj kući pa otkrit nelogičnosti i pitat se šta ovima bi ? pa krenu teorije da se to tako radilo kao protupotresna zaštita ... u slučaju potresa cijela kuća pada al mozaik još stoji na svom mjestu pa krene rasprava šta taj mozaik predstavlja i bit će neka važna poruka u njemu zapisata kad su se tolko potrudili da bude čvršći od kuće Kultura srca  - Page 20 3114667799 Kultura srca  - Page 20 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 28.03.15 12:32

Smart Bridge Design Turns Pilons Into Apartment Buildings
I am fascinated by this bridge design. At the most southern tip of Italy the local government decided to take a section of the highway out of use and build a new main road.
They held a design competition to find a way to reuse the old concrete viaducts that run between hills. The winner: A design that adds new housing, offices, and stores directly into each bridge

Kultura srca  - Page 20 3028570-inline-s-vertical-4
Kultura srca  - Page 20 3028570-slide-s-vertical-5

Kultura srca  - Page 20 3028570-slide-s-vertical-3

Kultura srca  - Page 20 3028570-slide-s-vertical-2

Kultura srca  - Page 20 3028570-slide-s-vertical-1

Tko bi živio ispod vijadukta... Kultura srca  - Page 20 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Lena 28.03.15 16:09

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:moj i kuha  Kultura srca  - Page 20 11484130
ima i mana,ali neću o njima.....samozataina lena  Kultura srca  - Page 20 3384354616 Kultura srca  - Page 20 1523192931

taraca koja se gradi dulje od Keopsove piramide... Kultura srca  - Page 20 1523192931
Kultura srca  - Page 20 11484130
salonska terakka

zajebi ga pa sama polijepi pločice Kultura srca  - Page 20 11484130  ... samo mu ni za živu glavu ne daj da ti on fugira da ne ostaneš na čudu ko i ja  Kultura srca  - Page 20 3114667799  

samo si zamislim arheologe u budućnosti koji će prekapati po mojoj kući pa otkrit nelogičnosti i pitat se šta ovima bi ? pa krenu teorije da se to tako radilo kao protupotresna zaštita ... u slučaju potresa cijela kuća pada al mozaik još stoji na svom mjestu pa krene rasprava šta taj mozaik predstavlja i bit će neka važna poruka u njemu zapisata kad su se tolko potrudili da bude čvršći od kuće  Kultura srca  - Page 20 3114667799  Kultura srca  - Page 20 3114667799  

bome i mogla bi.....nije meni teško nešto fizički,a i volim svojim rukama radit.....
sve gledam zidove i mislim se da i njih treba pobojat.......
past će proljetni radovi i na teraci i unutra  Kultura srca  - Page 20 1523192931
i koju novu biljčicu bi mogli posadit.....
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 29.03.15 0:08

metilda je napisao/la:
Tko bi živio ispod vijadukta... Kultura srca  - Page 20 1425538829

nitko normalan ... samo egzibicionisti koji ionako žive ne bi li zadivili druge a ne zbog sebe .... inače, u mojoj struci postoji termin za ovakve projekte - "orgazam arhitekata" ... mislim da ne treba dodatano objašnjenje Kultura srca  - Page 20 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 29.03.15 1:27

sad bih ja po svom o kulturi srca al mi se ne da jer nema reciprocoteta osim u sporadičnim slučajevima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 29.03.15 9:38

kišna glista je napisao/la:sad bih ja po svom o kulturi srca al mi se ne da jer nema reciprocoteta osim u sporadičnim slučajevima


Napiši kad uhvatiš volje, baš bih rado pročitala tvoje mišljenje o kulturi srca.  Kultura srca  - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 29.03.15 11:10

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:sad bih ja po svom o kulturi srca al mi se ne da jer nema reciprocoteta osim u sporadičnim slučajevima


Napiši kad uhvatiš volje, baš bih rado pročitala tvoje mišljenje o kulturi srca.  Kultura srca  - Page 20 684758713

mislim da sam to negdje već ranije rekla ... ok mi je na forumu imati par takvih tema gdje se samo citira ili lijepe slike po nekom unutarnjem osjećaju a pogotovo ako se tu i tamo asocijacijama započne i neka tema ili priča i ne dirigira neka strogost u nečijoj interpretaciji šta bi tema trebala biti ... to mi se recimo često događalo na net.hr-u da se nađe neki pametnjaković koji bi tu odmah urgirao i probao kanalizirati u kojem smjeru se smije a u kojem ne smije pričati ... to mi je skroz sputavajuće i odmah me prođe volja sudjelovati na takvim forumima ... ovdje mi se čini da se ipak razvila zanimljiva tema baš zato jer toga nema ...

inače se takve teme pretvore u vrlo dosadne a teško je razlučiti tko lijepi citate zato jer su ga stvarno dotaknuli i razumije napisano i zna i nešto reći o tome i potaknuti i druge na razmišljanje i sa kim ima smisla započeti razgovor, a tko lijepi citate samo zato jer su mu pri ruci i jer to svi rade pa će i on ko mali mujo za turcima a da blage veze nema šta je citirao .... u principu onda ni ne otvaram takve teme ... a tamo na net.hr-u mi je upalo u oči da se previše bavi higijenom baš takvih ali i drugih tema i krenulo opet cjepkanje i odvajanje i štošta što meni apsolutno nema smisla ... al ok, zato tamo ni ne pišem neg pišu oni koji u tome nalaze smisao .... nama su čitav jedan forum na kojem smo pisali brisali pa nitko nije katastrofirao nego je bilo smiješno da je ikome palo to na pamet a tamo se digla čitava frka oko brisanja nečijih citata ... po meni je to malo preozbiljno shvaćanje onoga što se po forumima piše ... al ok, zato i postoje dva tri kultna foruma da svak može pisati tamo gdje mu odgovara ... neprirodno je različite ljude držati nasilu na jednom mjestu ... meni će uvijek više odgovarati ovakvi ko kultnix gdje nema strogih pravila i svak piše po trenutnom raspoloženju

ali ako misliš da imam neko posebno mišljenje baš o temi "kultura srca" ... pa i nemam ... ista mi je kao i sve druge i kako će se razvijati i koliko mi biti zanimljiva ovisi o onima koji sudjeluju u njoj a ne o tome kako ju je netko zamislio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 13:20

kišna glista je napisao/la:

ali ako misliš da imam neko posebno mišljenje baš o temi "kultura srca" ... pa i nemam ... ista mi je kao i sve druge i kako će se razvijati i koliko mi biti zanimljiva ovisi o onima koji sudjeluju u njoj a ne o tome kako ju je netko zamislio   

Nisam mislila na kulturu srca kao temu nego kao način življenja o kojem govori Bosmans. O jednostavnosti, o zapažanju životnih sitnica kao materijala na kojem gradimo i temeljimo svoj stav prema svijetu i ljudima, u viđenju Božje slike u svakom čovjeku. Ni ja nisam puno znala o Bosmansovim tekstovima dok Baruchica nije otvorila temu, ali kako sam stavljala tekstove tako sam uviđala da sam daleko od onoga o čemu Bosmans govori i nastojala to primijeniti u životu i na forumu. Ovo potonje mi i nije baš uspjelo pa sam tamo detektirana kao conflictna osoba. Kultura srca  - Page 20 11484130


 Inače, ne volim ni ja kad mi ljudi postavljaju kalupe kako i što moram pisati. Zato sam i pod ovim benignim nickom s kojim osim kad sam baš iziritirana ne učestvujem u nikakvim vjerskim ili političkim raspravama došla u prvi sukob na Kultnima zbog postavljanja Caveovih pjesama na jednu temu što se autorici teme nije svidjelo pa sam dobila packe.  Kultura srca  - Page 20 2281111077 

 A što se tiče brisanja postova tu sam pogriješila, trebala sam s Buffy sve riješiti preko pp-a, međutim ponekad reagiram jako impulzivno i to me obično poprilično košta. Meni inače na forumu ne treba puno mjesta, volim ujutro ljudima poželjeti dobar dan, staviti ponešto na što naiđem ili me asocijacije dovedu do toga. Tako sam i ovaj post o stanovima u vijaduktu stavila jer si spomenula da si arhitekt što nisam znala. Vi se ovdje svi poznajete, percipiram vas kao jednu veliku blisku obitelj. A sebe kao "kamen koji je pao među ribe..."  Kultura srca  - Page 20 3111943984   da citiram Renea Chara.   Kultura srca  - Page 20 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 30.03.15 13:23

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tko bi živio ispod vijadukta... Kultura srca  - Page 20 1425538829

nitko normalan ... samo egzibicionisti koji ionako žive ne bi li zadivili druge a ne zbog sebe .... inače, u mojoj struci postoji termin za ovakve projekte - "orgazam arhitekata" ... mislim da ne treba dodatano objašnjenje Kultura srca  - Page 20 1425538829

bas fora, stalno se nesto desava, muving...Kultura srca  - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 30.03.15 13:58

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ali ako misliš da imam neko posebno mišljenje baš o temi "kultura srca" ... pa i nemam ... ista mi je kao i sve druge i kako će se razvijati i koliko mi biti zanimljiva ovisi o onima koji sudjeluju u njoj a ne o tome kako ju je netko zamislio   

Nisam mislila na kulturu srca kao temu nego kao način življenja o kojem govori Bosmans. O jednostavnosti, o zapažanju životnih sitnica kao materijala na kojem gradimo i temeljimo svoj stav prema svijetu i ljudima, u viđenju Božje slike u svakom čovjeku. Ni ja nisam puno znala o Bosmansovim tekstovima dok Baruchica nije otvorila temu, ali kako sam stavljala tekstove tako sam uviđala da sam daleko od onoga o čemu Bosmans govori i nastojala to primijeniti u životu i na forumu. Ovo potonje mi i nije baš uspjelo pa sam tamo detektirana kao conflictna osoba. Kultura srca  - Page 20 11484130


 Inače, ne volim ni ja kad mi ljudi postavljaju kalupe kako i što moram pisati. Zato sam i pod ovim benignim nickom s kojim osim kad sam baš iziritirana ne učestvujem u nikakvim vjerskim ili političkim raspravama došla u prvi sukob na Kultnima zbog postavljanja Caveovih pjesama na jednu temu što se autorici teme nije svidjelo pa sam dobila packe.  Kultura srca  - Page 20 2281111077 

 A što se tiče brisanja postova tu sam pogriješila, trebala sam s Buffy sve riješiti preko pp-a, međutim ponekad reagiram jako impulzivno i to me obično poprilično košta. Meni inače na forumu ne treba puno mjesta, volim ujutro ljudima poželjeti dobar dan, staviti ponešto na što naiđem ili me asocijacije dovedu do toga. Tako sam i ovaj post o stanovima u vijaduktu stavila jer si spomenula da si arhitekt što nisam znala. Vi se ovdje svi poznajete, percipiram vas kao jednu veliku blisku obitelj. A sebe kao "kamen koji je pao među ribe..."  Kultura srca  - Page 20 3111943984   da citiram Renea Chara.   Kultura srca  - Page 20 684758713
slaba je tebi percepcija kolegice  nesto   Kultura srca  - Page 20 2733991369

ovde je sve osim kako kazes bilska familija i gdje ima kod hrvata bliska obitelj ili familija, mozda kod plemenskih ili ti bosanskih hrvatina nad hrvatima Kultura srca  - Page 20 439160543

sto se pak poznavanja tice ...to ide pod minuse .....mozda Kultura srca  - Page 20 3111943984


ako ne puses u onaj zivotinjsko roznati dio lagano povinut kao Kultura srca  - Page 20 11484130
izlozen si .....mozda ...  ognju ljudske uzvisenosti Kultura srca  - Page 20 1619348112


ili te pak ganci natakari te spoznas ushit verbalnog odnosa sto u jednu ruku nije bitno ako ne konzumiras njegove monologe Kultura srca  - Page 20 684758713

Kultura srca  - Page 20 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 14:32

ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 15:53

propolis je napisao/la:

slaba je tebi percepcija kolegice  nesto   Kultura srca  - Page 20 2733991369

ovde je sve osim kako kazes bilska familija i gdje ima kod hrvata bliska obitelj ili familija, mozda kod plemenskih ili ti bosanskih hrvatina nad hrvatima Kultura srca  - Page 20 439160543

sto se pak poznavanja tice ...to ide pod minuse .....mozda Kultura srca  - Page 20 3111943984


ako ne puses u onaj zivotinjsko roznati dio lagano povinut kao Kultura srca  - Page 20 11484130
izlozen si .....mozda ...  ognju ljudske uzvisenosti Kultura srca  - Page 20 1619348112


ili te pak ganci natakari te spoznas ushit verbalnog odnosa sto u jednu ruku nije bitno ako ne konzumiras njegove monologe Kultura srca  - Page 20 684758713

Kultura srca  - Page 20 727654710

Nas je osmero u obitelji i što se tiče opredjeljenja ima nas od ekstremno lijevih do ekstremno desnih, od ateista do praktičnih vjernika, naučila sam balansirati po žici. Kultura srca  - Page 20 11484130  Kad ne ide, odem u svoju sobu dok se strasti smire, uglavnom našli smo kompromis zadržavanja svojih političkih i ostalih stavova za sebe; neke stvari koje su kod jednog djeteta uvijek dobrodošle  na drugom ne smijem primijeniti ni slučajno, recimo tepanje ili zagrljaji. Na forumu je malo drugačije, ego uvijek negdje stoji u prikrajku i vreba kad će iskočiti. Mene djeca trenutačno bombardiraju svojim glazbenim izborima.  Kultura srca  - Page 20 3776795594










Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 30.03.15 16:32

Vel'ka Maca je napisao/la:ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni
strah i samo strah Kultura srca  - Page 20 167558484
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  antonac 30.03.15 17:31

imate 9 soba....!!??!!!.... Kultura srca  - Page 20 11484130 Kultura srca  - Page 20 11484130

_________________
daite im da seru....Kultura srca  - Page 20 29xutcyKultura srca  - Page 20 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 18:35

antonac je napisao/la:imate 9 soba....!!??!!!.... Kultura srca  - Page 20 11484130 Kultura srca  - Page 20 11484130

to su kabine, plofkova jahta ima kabine, ne sobe Kultura srca  - Page 20 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 18:37

propolis je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni
strah i samo strah Kultura srca  - Page 20 167558484

Nije strah nego virtualni oblik gadjenja Kultura srca  - Page 20 167558484
radje bi crko nego da izneses svoje misljenje...
aj sad nazovi nekog pa otracaj u intimi cetiri oka Kultura srca  - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 30.03.15 18:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni
strah i samo strah Kultura srca  - Page 20 167558484

Nije strah nego virtualni oblik gadjenja  Kultura srca  - Page 20 167558484
radje bi crko nego da izneses svoje misljenje...
aj sad nazovi nekog pa otracaj u intimi cetiri oka Kultura srca  - Page 20 1523192931
za razliku od..........

ne tracam ni javno ni tajno i pitam se pitam tko ima to pravo i na temelju cega Kultura srca  - Page 20 439160543

zato sto se po sebi nabacujes ne stjeces pravo da to isto radis i sa drugima no to je stvar kulture i vlastitih strahova ...mozda  Kultura srca  - Page 20 1619348112

ako bi ti nesto htio reci rekao bi ti iskljucivo u cetiri oka ....publiku trebaju samo mentalno oboljele osobe ...straovi Kultura srca  - Page 20 439160543

Kultura srca  - Page 20 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 19:06

Ne seri plovak, sebi lazes.
narocito mi idu na kurac te intimisticke ispovjedi... sa svakim u cetiri oka. Reci glasno i jasno, otvoreno.

uostalom, razliciti smo ko dan i noc... i na to imamo pravo, ali to ne mijenja cinjenicu da si mi cesto oduran. Mah-mah

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 30.03.15 19:35

davno sam ja sebe prestao da obmanjujem...ti kazes da je to laganje ja obmanjivanje jer laz je svijesna a obmanjivanje nesvijesna radnja.. Kultura srca  - Page 20 3111943984 

za ostalo me zaboli..i na srecu stvarno nismo isti Kultura srca  - Page 20 684758713 

te nastavi uzivati u svojim zgodama i nezgodama Kultura srca  - Page 20 727654710 jasno pred forumskim auditorijem...
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 20 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.