kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kultura srca

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 19:45

propolis je napisao/la:davno sam ja sebe prestao da obmanjujem...ti kazes da je to laganje ja obmanjivanje jer laz je svijesna a obmanjivanje nesvijesna radnja.. Kultura srca  - Page 21 3111943984 

za ostalo me zaboli..i na srecu stvarno nismo isti Kultura srca  - Page 21 684758713 

te nastavi uzivati u svojim zgodama i nezgodama Kultura srca  - Page 21 727654710 jasno pred forumskim auditorijem...

I ne samo forumskim, sa svima sam takva. Zamisli koliko mi je strano i odbojno surovanje u cetiri oka.... hahahahah, barem koliko i tebi moje djelovanje. Fuj!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 30.03.15 20:22

Kultura srca  - Page 21 722450574 

ne zanasaj se  Kultura srca  - Page 21 3111943984 

Kultura srca  - Page 21 727654710
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 20:46

Sad bi trebo past pomirdbeni sex, ali avaj kad ja volim javno, a ti u svoja 4 zida....

Upravo sam odbila sex, a mozda bi mi dobro doslo da me netko malo potorbal, bi me prosla zivcanost, kuramicina, sto bi rekla sara........

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 30.03.15 22:08

metilda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ali ako misliš da imam neko posebno mišljenje baš o temi "kultura srca" ... pa i nemam ... ista mi je kao i sve druge i kako će se razvijati i koliko mi biti zanimljiva ovisi o onima koji sudjeluju u njoj a ne o tome kako ju je netko zamislio   

Nisam mislila na kulturu srca kao temu nego kao način življenja o kojem govori Bosmans. O jednostavnosti, o zapažanju životnih sitnica kao materijala na kojem gradimo i temeljimo svoj stav prema svijetu i ljudima

Tako sam i ovaj post o stanovima u vijaduktu stavila jer si spomenula da si arhitekt što nisam znala. Vi se ovdje svi poznajete, percipiram vas kao jednu veliku blisku obitelj. A sebe kao "kamen koji je pao među ribe..."  Kultura srca  - Page 21 3111943984   da citiram Renea Chara.   Kultura srca  - Page 21 684758713

o brosmansu malo znam al ću obratit pažnju ako ga budeš i ovdje citirala ... ali ovo dalje je u biti moj modus vivendi i za sad skroz funkionira Kultura srca  - Page 21 1523192931

glede drugo dijela komentara, ne brini, svak od nas se jednom tako osjećao kad je ulijetao među "stare" kultaše ... godinama sam pisala na kultnom forumu tako što sam otvarala samo dvije tri teme koje su me naslovom privukle a ostalo sam propustila ali skroz i tek unazad par godina dobila neki svoj dojam o stalnim forumašima ... moja preporuka, uživaj dok ti se to ne dogodi ... što nas manje  upoznaš to ćeš lagodnije pisati i neopterećivati se različitim personalitijima Kultura srca  - Page 21 3114667799  meni nekad dođe žao što nisam nastavila ko nekad nego vremenom hoćeš nećeš dođe do prirodne selekcije  Kultura srca  - Page 21 1523192931  a baš mi je bilo lijepo ulijetati dok nisam o nikom ništa znala Kultura srca  - Page 21 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 31.03.15 11:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni
strah i samo strah Kultura srca  - Page 21 167558484

Nije strah nego virtualni oblik gadjenja  Kultura srca  - Page 21 167558484
radje bi crko nego da izneses svoje misljenje...
aj sad nazovi nekog pa otracaj u intimi cetiri oka Kultura srca  - Page 21 1523192931

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 31.03.15 11:22

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni
strah i samo strah Kultura srca  - Page 21 167558484

Nije strah nego virtualni oblik gadjenja  Kultura srca  - Page 21 167558484
radje bi crko nego da izneses svoje misljenje...
aj sad nazovi nekog pa otracaj u intimi cetiri oka Kultura srca  - Page 21 1523192931

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

s obzirom da ga ne poznam u živo, njegovo virtualno djelovanje mi je odbojno, gadi mi se bahatost, arogantnost pogotovo kad su bez pokrića. propolis je općenito jedan skup karakteristika koje se meni nikako ne sviđaju... od toga da je ljigavi ženskar, prijetvoran, suzdržan, nikada ne znaš šta misli, a onda pokaže da je I babica tračarica... uglavnom ništa vanplanetarno I teško pojmljivo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 31.03.15 11:37

Vel'ka Maca je napisao/la:Sad bi trebo past pomirdbeni sex, ali avaj kad ja volim javno, a ti u svoja 4 zida....

Upravo sam odbila sex, a mozda bi mi dobro doslo da me netko malo potorbal, bi me prosla zivcanost, kuramicina, sto bi rekla sara........

kitostatik...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 31.03.15 11:41

metilda je napisao/la:

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

pa stas bit tako osjetljiv, nekome si ok, nekome nisi, nekom super a nekom se mozda i gadis. Kad bi se na to obazirao ne bi na forumu napisao ni tri posta... Kultura srca  - Page 21 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  taja 31.03.15 15:14

Vel'ka Maca je napisao/la:ti uglavnom budeš tako bahato odvratan meni (kad ne mumljaš, frfljaš I tepaš) da mi dođe da ti odljepim šamarčinu, premda si vjerojatno dobrih dvajst godina stariji do mene... ne merem si pomoć... animal instinct budiš u meni
Kultura srca  - Page 21 3114667799
Maco uvuci kandžice
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 31.03.15 15:29

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

pa stas bit tako osjetljiv, nekome si ok, nekome nisi, nekom super a nekom se mozda i gadis. Kad bi se na to obazirao ne bi na forumu napisao ni tri posta... Kultura srca  - Page 21 1523192931

U leksikonu sam napisala da mi je preosjetljivost i najveća vrlina i najveća mana.  Kultura srca  - Page 21 1619348112  Znam da je tako, ali u godinama sam kad mi mazohizam nije u bioritmu.  Kultura srca  - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 31.03.15 19:57

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
propolis je napisao/la:
strah i samo strah Kultura srca  - Page 21 167558484

Nije strah nego virtualni oblik gadjenja  Kultura srca  - Page 21 167558484
radje bi crko nego da izneses svoje misljenje...
aj sad nazovi nekog pa otracaj u intimi cetiri oka Kultura srca  - Page 21 1523192931

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

s obzirom da ga ne poznam u živo, njegovo virtualno djelovanje mi je odbojno, gadi mi se bahatost, arogantnost pogotovo kad su bez pokrića. propolis je općenito jedan skup karakteristika koje se meni nikako ne sviđaju... od toga da je ljigavi ženskar, prijetvoran, suzdržan, nikada ne znaš šta misli, a onda pokaže da je I babica tračarica... uglavnom ništa vanplanetarno I teško pojmljivo...


Uh, baš oštre ocjene.   Kultura srca  - Page 21 1869404863

Mene je propolis podsjetio na osobu koja je pisala pod nickom Autor. Nigdje ga više ne vidim, zna li tko što je s njim i piše li još gdje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 8:04

metilda je napisao/la:
Mene je propolis podsjetio na osobu koja je pisala pod nickom Autor. Nigdje ga više ne vidim, zna li tko što je s njim i piše li još gdje?

kolko se ja sjećam, autora nije bilo na kultnixu ... neko vrijeme je pisao na escovom forumu al onda je otkrio vožnju biciklom i nesto bez traga ... bit će još negdje pedalira ka kakvom zalazu sunca

al meni su autor i plovak skroz različiti ... autor je bio elokventan, pisao pismene mamutovce ... plovak je više ko pijanac sa tipkovnicom, mrvi, pabirči po slovima ko po odstajalom naresku pa malo lovi vamo, malo tamo, što ne može prožvakat, ispljune na rub pladnja pa mi njegovi postovi više nalik na takav pladanj mrljavljenja nego na autorove erotske ekspertize ... plovak jedino kad je uzrujat počne pisati pismene postove što znači da ga je popravo maca uzrujala ... već dugo ga ne vidjeh tako pismenog Kultura srca  - Page 21 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 8:45

metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

Nije strah nego virtualni oblik gadjenja  Kultura srca  - Page 21 167558484
radje bi crko nego da izneses svoje misljenje...
aj sad nazovi nekog pa otracaj u intimi cetiri oka Kultura srca  - Page 21 1523192931

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

s obzirom da ga ne poznam u živo, njegovo virtualno djelovanje mi je odbojno, gadi mi se bahatost, arogantnost pogotovo kad su bez pokrića. propolis je općenito jedan skup karakteristika koje se meni nikako ne sviđaju... od toga da je ljigavi ženskar, prijetvoran, suzdržan, nikada ne znaš šta misli, a onda pokaže da je I babica tračarica... uglavnom ništa vanplanetarno I teško pojmljivo...


Uh, baš oštre ocjene.   Kultura srca  - Page 21 1869404863

Mene je propolis podsjetio na osobu koja je pisala pod nickom Autor. Nigdje ga više ne vidim, zna li tko što je s njim i piše li još gdje?

usporedit plovka I autora je ko usporedit hitlera I gandhija I primjetiti kako se zalažu za iste ciljeve Kultura srca  - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 9:12

Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Zanima me kako nastaje to virtualno gađenje. Znam da s vremenom čovjek napravi neku selekciju pa mu je netko simpatičan, netko ne, ali taj osjećaj gađenja mi je neobičan. I kad bih osjetila da ga netko ima prema meni i da mi ga iskaže odmah bih prestala pisati da ne zamaram tu osobu. Zbog toga sam otišla i sa nethaerovih Kultnih. Vidim sad su tamo te osobe razigrane i nesputane otkad mene nema i to me raduje, zbog njih.  Kultura srca  - Page 21 684758713

s obzirom da ga ne poznam u živo, njegovo virtualno djelovanje mi je odbojno, gadi mi se bahatost, arogantnost pogotovo kad su bez pokrića. propolis je općenito jedan skup karakteristika koje se meni nikako ne sviđaju... od toga da je ljigavi ženskar, prijetvoran, suzdržan, nikada ne znaš šta misli, a onda pokaže da je I babica tračarica... uglavnom ništa vanplanetarno I teško pojmljivo...


Uh, baš oštre ocjene.   Kultura srca  - Page 21 1869404863

Mene je propolis podsjetio na osobu koja je pisala pod nickom Autor. Nigdje ga više ne vidim, zna li tko što je s njim i piše li još gdje?

usporedit plovka I autora je ko usporedit hitlera I gandhija I primjetiti kako se zalažu za iste ciljeve Kultura srca  - Page 21 1523192931


Čudni su putevi mojih asocijacija.  Kultura srca  - Page 21 1523192931  Znala sam da propolis nije Autor, ali me je jednom sitnicom podsjetio na njega. Nitko ne može zamijeniti Autora i njegove postove od kojih je prosječni imao barem 4 stranice teksta u wordu.  Kultura srca  - Page 21 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  propolis 01.04.15 9:15

da nema one narodne ako je uopce narodna

AKO SE LAZ PONAVLJA CESTO POSTAJE ISTINA ...ne bi se ni osvrnuo na tvoje upise kao ni na druge ali porad plovka koji ovdje nikoga nije vredjao,opanjkavao ili bilo sto se uobicajeno  rade ovdje  mnogo godina ,secas se kako smo patke zajedno pri potoku cuvali
kazes plovak arogantan .. a u cemu bogati ...ma da ..pa ti me poznajes vec mnogo godina, secas se kako smo patke zajedno pri potoku cuval a da o ovcicama ni ne spomenem ..

a i zenskar mislim da si rekla ...ako smatras da je neko zenskar ako s nekim ode na kavu da vidi s kim izmjenjuje u virtuali misli pa jesam ...ali..ali s kim sam ja to bio Kultura srca  - Page 21 2733991369 
na koga sam prstom uperio ja... Kultura srca  - Page 21 439160543 

o nekom stvarati zakljucke na temelju upisa na ovom forumu  ( mislim na svim kultnim  ) vise je nego hrabro Kultura srca  - Page 21 684758713 

u stvari uopce ne znam zasto sam ovo napisao, ne mogu se uskladiti sa tvojim nacinom razmisljanja pa je vrjeme potroseno uzalud Kultura srca  - Page 21 4273974228 


da se vratimo maconjice na tvoj kultni ......naj se tolko jezdit nis se ne bu delalo
lepo se opusti seruckaj i dalje i bori se sa svojim demoncicima, mazni jos koju kilicu cocolate, prozvaci kojeg doktorica i ubi koju buteljicu red wine Kultura srca  - Page 21 727654710 


blagodarim
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 9:22

tak je proponjo.
naj se sekirat... Kultura srca  - Page 21 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 01.04.15 9:49

tako je ljudi, ispraznite sve negativnosti iz sebe...Kultura srca  - Page 21 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 9:57

pizda je napisao/la:tako je ljudi, ispraznite sve negativnosti iz sebe...Kultura srca  - Page 21 684758713

a šta da ja radim za to vrijeme ?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 10:44

metilda je napisao/la:


Čudni su putevi mojih asocijacija.  Kultura srca  - Page 21 1523192931  Znala sam da propolis nije Autor, ali me je jednom sitnicom podsjetio na njega. Nitko ne može zamijeniti Autora i njegove postove od kojih je prosječni imao barem 4 stranice teksta u wordu.  Kultura srca  - Page 21 3111943984

s autorom si mogao pričati na forumu ... nikad neću zaboravit kako je sa mnom prerađivao jednu moju pjesmu koju je prije toga popljuvo uzduž i poprijeko i prepravio dok mu nije sjela ... šteta što više ne piše Kultura srca  - Page 21 1425538829 a i teme koje je otvarao je i dalje vodio i sudjelovao u njima a ne ko plovak, svaki dan isto ... te pondeljek, te torke, te sreda, čeptke a petak imam osjećaj da ispiše u orgazmičkom transu samo zato jer uz njega može uvalit i metak pa sav sretan da je smislijo nešto novo Kultura srca  - Page 21 3114667799



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 01.04.15 11:02

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:tako je ljudi, ispraznite sve negativnosti iz sebe...Kultura srca  - Page 21 684758713

a šta da ja radim za to vrijeme ?


ti ih upiaj...Kultura srca  - Page 21 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 13:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:tako je ljudi, ispraznite sve negativnosti iz sebe...Kultura srca  - Page 21 684758713

a šta da ja radim za to vrijeme ?


ti ih upiaj...Kultura srca  - Page 21 3111943984

sve trčim ... ne da mi se ni pročitati šta je plovak sve nadrobijo al po macinom kratkom odgovoru imam osjećaj da ju opet nije impresijonirao a bit će se trudijo jako Kultura srca  - Page 21 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 01.04.15 13:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:tako je ljudi, ispraznite sve negativnosti iz sebe...Kultura srca  - Page 21 684758713

a šta da ja radim za to vrijeme ?


ti ih upiaj...Kultura srca  - Page 21 3111943984

sve trčim ... ne da mi se ni pročitati šta je plovak sve nadrobijo al po macinom kratkom odgovoru imam osjećaj da ju opet nije impresijonirao a bit će se trudijo jako Kultura srca  - Page 21 3114667799  

izmedju njih dvoje postoji neka bijokemija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 13:20

pizda je napisao/la:

izmedju njih dvoje postoji neka bijokemija...

prije će bit petrokemija .... još sam pod dojmom sinčićeve pameti pa mi nejde "opankavanje" plofka al tu su negdje, braća po biserima Kultura srca  - Page 21 1523192931  al baš iritira slušat takve i još kad im na faci vidiš  kako su si umislili da su jako pametni i ponosni zbog toga Kultura srca  - Page 21 3114667799 ne može sakrit koliko je ponosan jer su mu dali da priča pred kamerama Kultura srca  - Page 21 11484130 ja neb mogla bit kamerman u takvim emisijama sa takvim gostima ... al i stanković je bleesav ko kupus kako je počeo prilagođavati pitanja njegovom "uzrastu" pa počeo o plinu u dvorištu i šta bi onda ... jebote, da mene pita na taj način ja bih se uvrijedila jer bih to svhatila kao omalovažavanje a sinčić ozbiljno odgovara Kultura srca  - Page 21 3114667799


Zadnja promjena: kišna glista; 01.04.15 13:23; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  pizda 01.04.15 13:22

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

izmedju njih dvoje postoji neka bijokemija...

prije će bit petrokemija .... još sam pod dojmom sinčićeve pameti pa mi nejde "opankavanje" plofka al tu su negdje, braća po biserima Kultura srca  - Page 21 1523192931  al baš iritira slušat takve i još kad im na faci vidiš  kako su si umislili da su jako pametni i ponosni zbog toga Kultura srca  - Page 21 3114667799 ne može sakrit koliko je ponosan jer su mu dali da priča pred kamerama Kultura srca  - Page 21 11484130

jebiga, takve poput vilibora u normalnim zemljama pokazuju u cirkusu. Kod nas se kandidira za predsjednika... Kultura srca  - Page 21 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Gost 01.04.15 13:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

izmedju njih dvoje postoji neka bijokemija...

prije će bit petrokemija .... još sam pod dojmom sinčićeve pameti pa mi nejde "opankavanje" plofka al tu su negdje, braća po biserima Kultura srca  - Page 21 1523192931  al baš iritira slušat takve i još kad im na faci vidiš  kako su si umislili da su jako pametni i ponosni zbog toga Kultura srca  - Page 21 3114667799 ne može sakrit koliko je ponosan jer su mu dali da priča pred kamerama Kultura srca  - Page 21 11484130

jebiga, takve poput vilibora u normalnim zemljama pokazuju u cirkusu. Kod nas se kandidira za predsjednika... Kultura srca  - Page 21 1523192931

na normalnim forumima bi plovak odavno bio banirat  zbog zbunjivanja drugih svojim nepismenim postovima pa ga eto još među nama al sam se sjetila kad je i tebi puko živac zbog njegovih nepismenih postova i mumljanja ... nema kome nije Kultura srca  - Page 21 1523192931  da se mene pita, ja bih mu dala da bude moderator bar tjedan dana da nam bude zabavno ... isto tako bih i vilibora postavila za precjednika Kultura srca  - Page 21 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kultura srca  - Page 21 Empty Re: Kultura srca

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 40. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.