kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 8 / 17. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 11.07.16 9:15

Nona ih je imala, meni se povremeno pojavljuju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 11.07.16 9:31

ligeja je napisao/la:Nona ih je imala, meni se povremeno pojavljuju.

mislim da se svakome povremeno pojavljuju ali jednostavno ne vidim sto sa tim. Recimo, sanjas da ce ti neko doc u goste za par dana, on dodje i ne kuzim zasto je to trebalo najprije sanjat. Osim ako se iza svega ne krije neka potencijalna pogibelj...Onostrano i misticno... - Page 8 684758713 Da ne spominjem snove koji se realiziraju nakon 2-3 godine...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 12.07.16 9:45

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nona ih je imala, meni se povremeno pojavljuju.

mislim da se svakome povremeno pojavljuju ali jednostavno ne vidim sto sa tim. Recimo, sanjas da ce ti neko doc u goste za par dana, on dodje i ne kuzim zasto je to trebalo najprije sanjat. Osim ako se iza svega ne krije neka potencijalna pogibelj...Onostrano i misticno... - Page 8 684758713 Da ne spominjem snove koji se realiziraju nakon 2-3 godine...

Da preformuliram recenicu, svatko ih sanja, ali pamte fragmente ili ih trenutno zaborave. Nona ih je dobro pamtila, meni pomogne zapisivanje. Otkrila sam da ih bolje upamtim, odnosno, da se cesce pojavljuju kad imam povisenu temperaturu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 12.07.16 9:49

Znacaj takvih snova vise je filozofske naravi. Daju jedan drugaciji pogled na prirodu vremena, svijesti, identiteta..Nadahnjuju za daljnje istrazivanje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 13.07.16 8:06

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nona ih je imala, meni se povremeno pojavljuju.

mislim da se svakome povremeno pojavljuju ali jednostavno ne vidim sto sa tim. Recimo, sanjas da ce ti neko doc u goste za par dana, on dodje i ne kuzim zasto je to trebalo najprije sanjat. Osim ako se iza svega ne krije neka potencijalna pogibelj...Onostrano i misticno... - Page 8 684758713 Da ne spominjem snove koji se realiziraju nakon 2-3 godine...

Da preformuliram recenicu, svatko ih sanja, ali pamte fragmente ili ih trenutno zaborave. Nona ih je dobro pamtila, meni pomogne zapisivanje. Otkrila sam da ih bolje upamtim, odnosno, da se cesce pojavljuju kad imam povisenu temperaturu..

pa tako sam i zapamtijo one koji su se realizirali nakon 2-3 godine, zapisivao sam neko vrijeme one koje sam donekle popamtio kod budjenja. Opet, sto da se radi sa tim kad ne mozes nista sa tim "kapitalom"...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 29.08.16 13:52

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Nona ih je imala, meni se povremeno pojavljuju.

mislim da se svakome povremeno pojavljuju ali jednostavno ne vidim sto sa tim. Recimo, sanjas da ce ti neko doc u goste za par dana, on dodje i ne kuzim zasto je to trebalo najprije sanjat. Osim ako se iza svega ne krije neka potencijalna pogibelj...Onostrano i misticno... - Page 8 684758713 Da ne spominjem snove koji se realiziraju nakon 2-3 godine...

Da preformuliram recenicu, svatko ih sanja, ali pamte fragmente ili ih trenutno zaborave. Nona ih je dobro pamtila, meni pomogne zapisivanje. Otkrila sam da ih bolje upamtim, odnosno, da se cesce pojavljuju kad imam povisenu temperaturu..

pa tako sam i zapamtijo one koji su se realizirali nakon 2-3 godine, zapisivao sam neko vrijeme one koje sam donekle popamtio kod budjenja. Opet, sto da se radi sa tim kad ne mozes nista sa tim "kapitalom"...

Ovako, moram se ispraviti. Razmišljala sam o "tim" snovima i došla do zaključka da ih možemo podijeliti na tri vrste: prekognicijske, telepatske i heurističke. E sad, prekognicijski su snovi neodređeni jer dopire do naše svijesti tek jedan njihov fragment koji ne možemo nikako posložiti u neku priču (osim osjećaja tjeskobe - nešto se sprema, a ne možemo to spriječiti - u slučaju negativnog). Ove druge dvije vrste zanimljive su, dohvatljive i primjenjive.

Nego, kako se zove onaj topic o UFO-ima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 30.08.16 7:52

ligeja je napisao/la:

Ovako, moram se ispraviti. Razmišljala sam o "tim" snovima i došla do zaključka da ih možemo podijeliti na tri vrste: prekognicijske, telepatske i heurističke. E sad, prekognicijski su snovi neodređeni jer dopire do naše svijesti tek jedan njihov fragment koji ne možemo nikako posložiti u neku priču (osim osjećaja tjeskobe - nešto se sprema, a ne možemo to spriječiti - u slučaju negativnog). Ove druge dvije vrste zanimljive su, dohvatljive i primjenjive.

Nego, kako se zove onaj topic o UFO-ima?

prekognicijski su tu i tamo. Mozda neki ljudi i imaju samo prekognicijske snove. Sto bi rec, vidoviti su iako sumnjam da nemaju i onih vecinskih snova nalik na pomjesane fragmente puzzli iz raznih slika. Sad te fragmente treba slagati u pripadajuce im slike a kako to napraviti kad i ono sto si sanjala neposredno prije budjenja pamtis mozda desetak posto. Kamo li nakon nekoliko dana. Sa telepatskim snovima nemam iskustva sto ne znaci da ih nema i kod drugih. Ostaje heuristicko tumacenje snova a to je vec papazjanija po sistemu "vjeruj ili nemoj". U biti ovo sto si navela nisu vrste snova vec vrste njihovog moguceg tumacenja sto bi impliciralo jos tridesetak podvrsta. Sve u svemu, jos uvijek se ne zna cemu snovi tocno "sluze". Mene i dalje neodoljivo asociraju na disk defragmenter sistem a ono nesto malo prekognicijskih je prije neka anomalija u kojoj se podsvijest umijesa u snove nego li sama funkcija snova...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 30.08.16 7:53

da, koji topic o UFO-ima?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 01.09.16 13:28

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

Ovako, moram se ispraviti. Razmišljala sam o "tim" snovima i došla do zaključka da ih možemo podijeliti na tri vrste: prekognicijske, telepatske i heurističke. E sad, prekognicijski su snovi neodređeni jer dopire do naše svijesti tek jedan njihov fragment koji ne možemo nikako posložiti u neku priču (osim osjećaja tjeskobe - nešto se sprema, a ne možemo to spriječiti - u slučaju negativnog). Ove druge dvije vrste zanimljive su, dohvatljive i primjenjive.

Nego, kako se zove onaj topic o UFO-ima?

prekognicijski su tu i tamo. Mozda neki ljudi i imaju samo prekognicijske snove. Sto bi rec, vidoviti su iako sumnjam da nemaju i onih vecinskih snova nalik na pomjesane fragmente puzzli iz raznih slika. Sad te fragmente treba slagati u pripadajuce im slike a kako to napraviti kad i ono sto si sanjala neposredno prije budjenja pamtis mozda desetak posto. Kamo li nakon nekoliko dana. Sa telepatskim snovima nemam iskustva sto ne znaci da ih nema i kod drugih. Ostaje heuristicko tumacenje snova a to je vec papazjanija po sistemu "vjeruj ili nemoj". U biti ovo sto si navela nisu vrste snova vec vrste njihovog moguceg tumacenja sto bi impliciralo jos tridesetak podvrsta. Sve u svemu, jos uvijek se ne zna cemu snovi tocno "sluze". Mene i dalje neodoljivo asociraju na disk defragmenter sistem a ono nesto malo prekognicijskih je prije neka anomalija u kojoj se podsvijest umijesa u snove nego li sama funkcija snova.

To sto je vecina snova pojava "defragmentacije", ne znaci da su ovi drugi rijetki ili da ih ima malo. To vise govori o sanjacu, njegovoj sposobnosti pamcenja istih, nego o samoj naravi snova. Osim toga, svjesnost sanjanja i, time, pamcenja moze se uvjezbati. Pitanje je samo motivacije i discipliniranosti. Telepatski snovi kod mene su se javili u vise navrata. Sanjala sam dogadjaje nekih meni poznatih ljudi, dogadaje iz sadasnjosti, o kojima nisam mogla biti obavjestena i nisu stizali kao zakljucci na temelju nekih drugih detalja. Cak se s tim ljudima nisam poduze vrijeme ni cula, ni vidjela.

Heuristicki snovi, u mojem su se primjeru, odnosili na metode kako si pomoci.. Vrlo su zanimljivi i pametni, zapravo, nadilaze moje znanje.. Dolaze u vidu vrlo upecatljivih scena ili slika koje se neprekidno ponavljaju (razlicite varijacije) sve dok im ozbiljno ne posvetim paznju.

Prekognicijski su najveci zaheb jer su fragmentarni, da, i ne shvacamo njihov kontekst sve dok se on i ne pojavi na javi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 01.09.16 13:30

pizda je napisao/la:da, koji topic o UFO-ima?

Pa/topic na kojem ste razgovarali o NLO'ima i vanzemaljcima. Nije li ocito? Onostrano i misticno... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 01.09.16 13:39

ligeja je napisao/la:
pizda je napisao/la:da, koji topic o UFO-ima?

Pa/topic na kojem ste razgovarali o NLO'ima i vanzemaljcima. Nije li ocito? Onostrano i misticno... - Page 8 684758713

pa nije ocito, kud ti sad skocila na vanzemaljce Onostrano i misticno... - Page 8 684758713. Ne znam na kojoj smo temi raspravljali o tome, bilo ih je nekoliko ...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 01.09.16 13:43

ligeja je napisao/la:

To sto je vecina snova pojava "defragmentacije", ne znaci da su ovi drugi rijetki ili da ih ima malo. To vise govori o sanjacu, njegovoj sposobnosti pamcenja istih, nego o samoj naravi snova. Osim toga, svjesnost sanjanja i, time, pamcenja moze se uvjezbati. Pitanje je samo motivacije i discipliniranosti. Telepatski snovi kod mene su se javili u vise navrata. Sanjala sam dogadjaje nekih meni poznatih ljudi, dogadaje iz sadasnjosti, o kojima nisam mogla biti obavjestena i nisu stizali kao zakljucci na temelju nekih drugih detalja. Cak se s tim ljudima nisam poduze vrijeme ni cula, ni vidjela.

Heuristicki snovi, u mojem su se primjeru, odnosili na metode kako si pomoci.. Vrlo su zanimljivi i pametni, zapravo, nadilaze moje znanje.. Dolaze u vidu vrlo upecatljivih scena ili slika koje se neprekidno ponavljaju (razlicite varijacije) sve dok im ozbiljno ne posvetim paznju.

Prekognicijski su najveci zaheb jer su fragmentarni, da, i ne shvacamo njihov kontekst sve dok se on i ne pojavi na javi.

pa ima ih koji lucidno sanjaju, sanjaju u nastavcima, kontrolirano, svakako i to je sigurno interesantno samo ne znam sto sa svim tim? Puno discipline, uvjezbavanja a i vremena a ne vidim kako to mozes kapitalizirati. Sad ce neko rec da previse materijalisticki gledam na stvari ali logicno se namece da za trud trebas biti i nagradjen. Ne mozda u novcu ali korist neke druge vrste, zdravlje, smirenje, bilo sto... Sumnjam da se to moze postici putem snova ili upravljanjem snovima. Ako se to uopce moze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  taja 08.09.16 6:11

 zdravlje, smirenje, bilo sto... Sumnjam da se to moze postici putem snova ili upravljanjem snovima. Ako se to uopce moze..


 Može a to i jest neki domet ( reče Yehudi )  Onostrano i misticno... - Page 8 1523192931
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  maledetta primavera 14.09.16 9:17

MARTINE,  ima li foruma tamo gdje si sada?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 14.09.16 9:40

maledetta primavera je napisao/la:MARTINE,  ima li foruma tamo gdje si sada?

nema, nema ni seksa, hrane, pica, poroka poput alkohola, droge i cigareta. Nema ni veza, roditelja, djece, obitelji. Nema izmjena godisnjih doba, nema kise ni sniega, stalno je ugodnih 25 C. Nema noci, nema jutra, uvijek je suton. Nema osobite privatnosti, trust mudraca te svakodnevno blago ukorava i ukazuje di si sve pogrijesio. Nema nogometa (sto nije veca greda), sporta opcenito. Nema filmova, interneta, rock muzike. Pjevaju se pjesme u cast boga. Nema traperica, tenisica i sl. stalno si u nekim togama i haljama vecinom bos ili obuven u sandale. Nema spavanja, stalno si budan a zivis vjecno pa se cisto upitas kog kurca radis sa tolikim vremenom a nema niceg...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  maledetta primavera 14.09.16 11:34

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:MARTINE,  ima li foruma tamo gdje si sada?

nema, nema ni seksa, hrane, pica, poroka poput alkohola, droge i cigareta. Nema ni veza, roditelja, djece, obitelji. Nema izmjena godisnjih doba, nema kise ni sniega, stalno je ugodnih 25 C. Nema noci, nema jutra, uvijek je suton. Nema osobite privatnosti, trust mudraca te svakodnevno blago ukorava i ukazuje di si sve pogrijesio. Nema nogometa (sto nije veca greda), sporta opcenito. Nema filmova, interneta, rock muzike. Pjevaju se pjesme u cast boga. Nema traperica, tenisica i sl. stalno si u nekim togama i haljama vecinom bos ili obuven u sandale. Nema spavanja, stalno si budan a zivis vjecno pa se cisto upitas kog kurca radis sa tolikim vremenom a nema niceg...
.... a postoji mozda sve.....


jucer je bila godisnjica smrti.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 20.09.16 10:28

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Lena 20.09.16 12:41

to je ono sa zmijonoscem!???

đizs da zmijonosac....
ne računa se!!!


svejedno smo oboje jarci  Onostrano i misticno... - Page 8 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 20.09.16 13:41

Lena je napisao/la:to je ono sa zmijonoscem!???

đizs da zmijonosac....
ne računa se!!!

svejedno smo oboje jarci  Onostrano i misticno... - Page 8 11484130

i bez njega bi se pomakli, jednostavno je konstelacija drukcija nego li pred 3.000 godina a zmijonosca su bez veze izbacili samo da bi horoskop imao 12 znakova ko i mjeseci u godini. Pomakli bi se unazad, strijelci...Onostrano i misticno... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.09.16 17:53

I ja bih po ovom bila Zmijonosac.. Bez njega, pomaknula bih se prema Škorpiji (što, uostalom, prema đjotišu mi "Strijelci" i jesmo) .. 

Nego, uočih jedan komentar ispod ovog teksta.

http://www.index.hr/rouge/clanak/vas-se-horoskopski-znak-upravo-promijenio-saznajte-sto-ste-po-novom/920019.aspx

"Toliko neznanja i grešaka u jednom članku... Ovakav tekst može napisati samo neko ko nikada nije pročitao ništa o temeljima astrologije...Još je Hiparh (pre Nove ere) pisao o precesiji, koja je starim astronomima/astrolozima bila dobro poznata....Civilizacija nije počela sa kompjuterima i NASA, kako to neko očito pretpostavlja...Autor očigledno ne razlikuje znake od konstelacija. Iz ugla trpske astrologije znaci se ne menjaju i uvek se računaju od prolećne tačke, "koja je tzv, nulti stepen znaka Ovna".. Konstelacija zmijonoše nema nikakve veze sa znacima... Ali je ovo uobičajeno vulgarizovanje osnovnih astroloških principa, kao što se tzv. „novinska astrologija 12 znakova“ pogrešno poistovećuje sa astrologijom. NIKADA NIJEDAN astrolog u prethodnim vekovima nije postulirao da „su svi ljudi rođeni u jednom znaku isti“... To je 'moderna glupost'...Takva tumačenja su nastala zbog komercijalizacije i zloupotrebe astrologije, što je samoj astrologiji donelo samo štetu... Ne brinite zbog „svog znaka“; on ostaje isti nezavisno koliko se zvezde i konstelacije pomere usled precesije..."


Ovdje navode razliku između sideralnog i tropskog zodijaka, a usput možete nešto pročitati i o vedskoj astrologiji:

http://www.vedska-astrologija.com/zodijak-sideralni-i-tropski.html





Hmm, vidite, nisam bila zajedljiva jer sam odlučila dopustiti si malo dublje zagrepsti u nešto što me odbija.  Onostrano i misticno... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 20.09.16 17:55

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:

To sto je vecina snova pojava "defragmentacije", ne znaci da su ovi drugi rijetki ili da ih ima malo. To vise govori o sanjacu, njegovoj sposobnosti pamcenja istih, nego o samoj naravi snova. Osim toga, svjesnost sanjanja i, time, pamcenja moze se uvjezbati. Pitanje je samo motivacije i discipliniranosti. Telepatski snovi kod mene su se javili u vise navrata. Sanjala sam dogadjaje nekih meni poznatih ljudi, dogadaje iz sadasnjosti, o kojima nisam mogla biti obavjestena i nisu stizali kao zakljucci na temelju nekih drugih detalja. Cak se s tim ljudima nisam poduze vrijeme ni cula, ni vidjela.

Heuristicki snovi, u mojem su se primjeru, odnosili na metode kako si pomoci.. Vrlo su zanimljivi i pametni, zapravo, nadilaze moje znanje.. Dolaze u vidu vrlo upecatljivih scena ili slika koje se neprekidno ponavljaju (razlicite varijacije) sve dok im ozbiljno ne posvetim paznju.

Prekognicijski su najveci zaheb jer su fragmentarni, da, i ne shvacamo njihov kontekst sve dok se on i ne pojavi na javi.

pa ima ih koji lucidno sanjaju, sanjaju u nastavcima, kontrolirano, svakako i to je sigurno interesantno samo ne znam sto sa svim tim? Puno discipline, uvjezbavanja a i vremena a ne vidim kako to mozes kapitalizirati. Sad ce neko rec da previse materijalisticki gledam na stvari ali logicno se namece da za trud trebas biti i nagradjen. Ne mozda u novcu ali korist neke druge vrste, zdravlje, smirenje, bilo sto... Sumnjam da se to moze postici putem snova ili upravljanjem snovima. Ako se to uopce moze...

Obožavam kad me ljudi čitaju / slušaju s razumijevanjem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 21.09.16 7:43

ligeja je napisao/la:

Obožavam kad me ljudi čitaju / slušaju s razumijevanjem.

mene odmah prekinu, kamo li da slusaju sa razumijevanjem. Nije da sam dosadan, karma.
Da odes u Meksiko zvali bi te Tomita...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 22.09.16 0:36

Da Tomita.. Tomita Bombadil-o. Onostrano i misticno... - Page 8 684758713



---

Nego, prije par mjeseci razgovarala sam s jednim poznanikom o Pan Adria incidentu i spomenuo mi je da je pocetkom osamdesetih (kao deckic) ugledao crvena svjetalca na nebu koja su se rasporedila u trokut, a zatim nestala. Iz tiska je saznao da su vidjena i iznad Slovenije.. U to je vrijeme cesto nocu promatrao nebo. Je li ti sto poznato? Cuo za to ili vidio? Pan Adria incident druga je, vrlo zanimljiva prica o NLO-u koji je pratio putnicki avion sedamdesetih..

http://www.nlosrbija.org/bliski-susreti-prve-vrste/pan-adria-incident



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 22.09.16 9:46

ligeja je napisao/la:

Nego, prije par mjeseci razgovarala sam s jednim poznanikom o Pan Adria incidentu i spomenuo mi je da je pocetkom osamdesetih (kao deckic) ugledao crvena svjetalca na nebu koja su se rasporedila u trokut, a zatim nestala. Iz tiska je saznao da su vidjena i iznad Slovenije.. U to je vrijeme cesto nocu promatrao nebo. Je li ti sto poznato? Cuo za to ili vidio? Pan Adria incident druga je, vrlo zanimljiva prica o NLO-u koji je pratio putnicki avion sedamdesetih..


znam za to, i jedna emisija NRZ se bavi PA incidentom. Jos interesantniji je incident JNA pilota sa NLO-om. Pola sata su se natjeravali, NLO bi ih sacekao pa se munjevito udaljio brzinom dvadeset puta vecom od njihove sve dok nisu dobili naredjenje da se vrate. Kasnije su saznali da su izgleda dva vojna aviona srusena pa su ih sve povukli da ne ginu bez veze. Meni je najinteresantniji slucaj kad se za vrijeme Juge valjda srusio NLO i nasli su mrtve vanzemaljce. Postoje slike sa obdukcije i nikada nisu demantirane za razliku od one obdukcije iz Rozwela. Ma sa vanzemaljcima nema nikakvih iznenadjenja. Logicno da ih ima i to na milijarde vrsta. Neke od njih nas posjecuju a neke od njih su nas i kreirale...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Lena 23.09.16 9:27

ali zašto nema nekih opipljivijih dokaza o njima?zašto se kriju i isplivavaju samo u tim rijetkim slučejevima?koji su u velu tajni....
ako nas mogu satrat samo tako koja je šiška u skrivanju?
Lena
Lena

Broj postova : 8936
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 8 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 17. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.