kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 6 / 16. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 10.08.16 7:45

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Icu sutra kod mog frenda Dr,,da ga pitam shto mi se kuratz dize tako mahnito i napeto svako jutro,,,,znam shto ce mi reci,,,pa jebo te igrash taj jebeni tenis ko manijak,,,i zato ti tijelo luchi te jebene ormone od kojih nemrehs spavat,,nadji si neku pichku koju cesh usreciti i zajebi taj tenis od dva sata svaki dan..Ako mu kazem da se bolje osjecam nakon dva sata lupanje loptice nego nakon pola sata opsanja,,rece mi da lazem samog sebe,,onda cemo se posvadjati i ja cu ga poslati u sto pichki materinih,,,nako toga ce mi reci,,ajde se smiri i popij neshto,,ja cu josh vishe popizdit i reci cu mu,,,pa shta je pichko,,nabijem te na kuratz,,imash tu stomachinu ko krava steona,,radish ko manijak,,i mene si nashao tu jebat sa svojom filozofijom,,,kako treba zivjeti,,odjebi,,luzeru,,,poslije toga s enecemo vidjeti najmanje dvije godine a nakon toga susreta izgledat ce sve jednostavno i obichno..


upaljena ti je prostata i onda to djeluje nadrazito po tvoje polovilo. Odi kod urologa pa nek ti protjera onu kameru kroz kurac. Mos poslije objavit ko selfie...MONOLOG - Page 6 684758713

Odjebi sa svojim iskustvima..moja prostata je ko tvornica,,radi prekovremeno,,posebno kad lijepim tapete onda shpritzam ejakulate po zidu i tako shtedim na ljepilu.

zato ti sve tapete otpadnu nakon tjedan dana, nekvalitetni ejakulaty. Ja mogu brodove sastaviti bez varenja i zakovica. Evo ti primjer Titanika, potonijo ali se nije odlijepijo!
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 11.08.16 5:05

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Icu sutra kod mog frenda Dr,,da ga pitam shto mi se kuratz dize tako mahnito i napeto svako jutro,,,,znam shto ce mi reci,,,pa jebo te igrash taj jebeni tenis ko manijak,,,i zato ti tijelo luchi te jebene ormone od kojih nemrehs spavat,,nadji si neku pichku koju cesh usreciti i zajebi taj tenis od dva sata svaki dan..Ako mu kazem da se bolje osjecam nakon dva sata lupanje loptice nego nakon pola sata opsanja,,rece mi da lazem samog sebe,,onda cemo se posvadjati i ja cu ga poslati u sto pichki materinih,,,nako toga ce mi reci,,ajde se smiri i popij neshto,,ja cu josh vishe popizdit i reci cu mu,,,pa shta je pichko,,nabijem te na kuratz,,imash tu stomachinu ko krava steona,,radish ko manijak,,i mene si nashao tu jebat sa svojom filozofijom,,,kako treba zivjeti,,odjebi,,luzeru,,,poslije toga s enecemo vidjeti najmanje dvije godine a nakon toga susreta izgledat ce sve jednostavno i obichno..


upaljena ti je prostata i onda to djeluje nadrazito po tvoje polovilo. Odi kod urologa pa nek ti protjera onu kameru kroz kurac. Mos poslije objavit ko selfie...MONOLOG - Page 6 684758713

Odjebi sa svojim iskustvima..moja prostata je ko tvornica,,radi prekovremeno,,posebno kad lijepim tapete onda shpritzam ejakulate po zidu i tako shtedim na ljepilu.

zato ti sve tapete otpadnu nakon tjedan dana, nekvalitetni ejakulaty. Ja mogu brodove sastaviti bez varenja i zakovica. Evo ti primjer Titanika, potonijo ali se nije odlijepijo!

Osh rec da si bijo u mojoj kuci u vrijeme bamija pa si vidijo kako se tapete ljushte ,,,bog te jebo fakat si se pretvorijo u pichku:MONOLOG - Page 6 1619348112..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 11.08.16 5:39

Jebaji ga,,ne chitam vijesti sa Balkana,,sve sam iskljucio,,al' jebena dugogodishnja navika biti informiran shto se deshava u svijetu i na Balkanu..Da toga nije bilo ne bi ja nikada otishao sa tih prostora..i to medju prvima,..15/08/1991..elegantno u mom mercedesu sa Yu passportom,,preko jebene dezele..legalno do faking najodvratnije drzave na svijetu,,,,al kad se mora nije ni teshko,,,jebaji ga,,Mislio sam tada kako smo mi na Balkanu najprimitivniji,,al kad sam doshao u schwabiju,,,vidijo sam da su oni pokvareni fashisti u bijelim administrativnim rukavicama koje su prekopirali 'rvati.. Ne znam da li s enetko sjeca moji opservacija na temu 'rvata..ali sam zbog toga bijo kikan na sve nachine kako bi me se sprijechilo da govorim istinu..Sada svi imaju isto mishljenje kao shto sam ja imao prije toliko godina,,,mislim ono,,,zabo li me kuratz z ato mishljenje,,,pitanje je kako je tome jebenom narodu koji je u neku ruku zasluzio da pati,,,jebaji ga,,,ne vjerujem u boga ali ima neshto u karmi,,shto zelish drugome stice tebe,,,Al da se vratim n ateritoriju na kojoj zivim,,,nema velike razlike (jezichna barijera za neke koji ne razumiju jezik) isti kuratz isti i idioti,,,ljudikoji misle drugima zlo,,Amerika je velika selendra,,,pushca donja u zagorju je za njih velegrad..Dodushe sreo sam mlade ljude koji zbog interneta znaju jako puno i pokushavaju da se izoliraju od neminovnih dogadjaja,,,Sjecam se,,one...ako se ne bavish jebenom poltikom ona ce se baviti tobom,,I tako,,sinoc imam spiku sa 27_godishnjom konobaritzom u klubskom restacu,,,koja mi veli da je bolje da gledam u njene sise nego u FOX ili CNN zato shto je vec poznato tko ce biti prezident,,I fakat je u pravu..bog te jebo,,sta rade ti mediji,,,kako manipuliraju,,Amerika je fakat vukojebina u kojoj se kao u serijama ponavljaju dinastije,,,Buch,,Klinton,,Ova kurvetina koja se takmichi kao fol z aprdsjednika je pichkin dim da nema iza sebe sistem,,i mafijashku organizaciju koja namjerava da sve podchini pod svoje,,Iza njenog naovi mo ga supruga stoji 16 nerazjashnjenih ubojstava,,a iza nje u zadnjih par mjeseci njih pet..Jebo te,,,institucije sistema od FBI do CIA su korumpirane i zbog toga me strah pomalo,,da ce ljudi koji su zashtitnici sekend amandmana stupiti na senu,,,to s zove gradjanski rat,,Faken,,,morat cu si nabaviti gliser za zgibati u Mexiko,,Ovdje se naoshtrilo do jaja,,i koliko znam i osjecam nece zavrshiti dobro,,,po cijeli svijet,,,Glavni mediji su u sluzbi onih koji upravljaju svijetom ,,,to nisu obichni ameri to su elite sa pun kurtz para koje zele ostati pijavice na tijelu amaerichkih gradjana,,Nema tu velike razlike u formuli od Cro do USA..Pijavice sishu krv...a jedini nachin da ih se rijeshish je uzeti oruzje i poheti rokati,,,jebo demokrqtiju koju su oni izmislili da bi vladali sa normalnim i poshtenim ljudima,,,Daklem i ja se pozivam na sekend amandmend iz USA ustava koji kaze da je vasha obaveza ubiti i skinuti sa vlasti ljude koje nije iabrao narod ...nazdravlje ..odoK sutra u Walmart da kupim oruzje ,,jebaji ga ,,nishta novo na zapadu,,sranje uvijek bilo i ostat ce..

Ovo je kuratz od ofce,,a takvi su svi od Obame do Hitlary

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/4078/3765/original.jpg Hitlari;;//

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 11.08.16 8:12

ne nerviraj se najivni cigo, to su sve igrokazi za Oprah publiku. Ne mislis valjda da bi ameri dali tek tako neogranicenu vlast nekom dripcu ili dripkinji u ruke? Oni su samo izabrani glumci koji ce narednih 4 godine glumiti predsjednike i radit ono sto im kazu oni isti koji su to govorili i Clintonu, Bushu, Reganu a nisu ni Kenedija zaobisli, dapace, ubili su ga zbog neposluha. Budi ti lijepo na Floridi, jebo Mexico, sjeti se Alama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 11.08.16 19:20

pizda je napisao/la:ne nerviraj se najivni cigo, to su sve igrokazi za Oprah publiku. Ne mislis valjda da bi ameri dali tek tako neogranicenu vlast nekom dripcu ili dripkinji u ruke? Oni su samo izabrani glumci koji ce narednih 4 godine glumiti predsjednike i radit ono sto im kazu oni isti koji su to govorili i Clintonu, Bushu, Reganu a nisu ni Kenedija zaobisli, dapace, ubili su ga zbog neposluha. Budi ti lijepo na Floridi, jebo Mexico, sjeti se Alama...

Jebo te mene "fasciniraju" ljudi koji kao ti nije otisho dalje od Trsata i Grobnika a sve znaju,,i sve su iskusili...ajd pushi kuratz sam sebi,,jebo te ko babetina si gatara,,seresh ko grlitza ,,Ja nisam panichar ali kada vidim ovo shto se deshava u USA i kada pricham sa ljudima o tome,,ne mogu da shvatim koliko su glupi i koliko vjeruju medijima,,naravno ne svi,,Uglavnom moja generacija je za Trampa..Neki dan za shankom naruchijo pizzu u clubskom restoranu..doshli dvoje malo stariji od mene i pocheli spiku,,Pouchen iskustvom nastojim biti politichki korektan kao na kultnima,,Elem veli meni tip on ce glasati za Hitlari.Ja se pravim malo prehladjen pa velim super ali ja necu,,kad ce njegova zena,,Samo pametni glasaju za Trampa..pogledam je bolje ,,izbacila sise polijepe,,ima dobar parfem ,,jebozovan,,dupentze zategnuto,,,kontam si,,pichka mi se upucava..Josh mi naruchi pice,,rekoh ,,hvala lijepa ali moram gibat,,,Jebo te,,,kakvih budala sve ima mosh poginut dok si reko keks..Uglavnom ,,,da skratim ,,,da nije bilo te jebene bande na celu sa Klintonovima ne bi bilo rata u bivshoj YU.Zna se tko stoji iza njih,


https://citizenwells.files.wordpress.com/2016/08/hillarydnc-deaths.jpg?w=500&h=282

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 12.08.16 8:00

zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne nerviraj se najivni cigo, to su sve igrokazi za Oprah publiku. Ne mislis valjda da bi ameri dali tek tako neogranicenu vlast nekom dripcu ili dripkinji u ruke? Oni su samo izabrani glumci koji ce narednih 4 godine glumiti predsjednike i radit ono sto im kazu oni isti koji su to govorili i Clintonu, Bushu, Reganu a nisu ni Kenedija zaobisli, dapace, ubili su ga zbog neposluha. Budi ti lijepo na Floridi, jebo Mexico, sjeti se Alama...

Jebo te mene "fasciniraju" ljudi koji kao ti nije otisho dalje od Trsata i Grobnika a sve znaju,,i sve su iskusili...ajd pushi kuratz sam sebi,,jebo te ko babetina si gatara,,seresh ko grlitza ,,Ja nisam panichar ali kada vidim ovo shto se deshava u USA i kada pricham sa ljudima o tome,,ne mogu da shvatim koliko su glupi i koliko vjeruju medijima,,naravno  ne svi,,Uglavnom moja generacija je za Trampa..Neki dan za shankom naruchijo pizzu u clubskom restoranu..doshli dvoje malo stariji od mene i pocheli spiku,,Pouchen iskustvom nastojim biti politichki korektan kao na kultnima,,Elem veli meni tip on ce glasati za Hitlari.Ja se pravim malo prehladjen pa velim super ali ja necu,,kad ce njegova zena,,Samo pametni glasaju za Trampa..pogledam je bolje ,,izbacila sise polijepe,,ima dobar parfem ,,jebozovan,,dupentze zategnuto,,,kontam si,,pichka mi se upucava..Josh mi naruchi pice,,rekoh ,,hvala lijepa ali moram gibat,,,Jebo te,,,kakvih budala sve ima mosh poginut dok si reko keks..Uglavnom ,,,da  skratim ,,,da nije bilo te jebene bande na celu sa Klintonovima ne bi bilo rata u bivshoj YU.Zna se tko stoji iza njih,


https://citizenwells.files.wordpress.com/2016/08/hillarydnc-deaths.jpg?w=500&h=282

cigo, kad sam ja putovo svijetom ti si camijo u Zenici i to ti je bio tvoj osobni mikroprostor za kog si jedino znao. Da ti nije rata ne bi svieta vidijo. Jednom smrkne a drugom svane. Sto se tice spreha o tome kako su nam drugi zakuhali rat, neovisno o tom jel to Klinton ili Buffet ili Rotschild ili pak reptili, to objesi macku o rep a mos i za kurac. Ovdasnjim divljacima jednostavno nije trebao nitko da se pokolju, jedva su cekali da se naplate neki racuni iz 41-e a podstrekaci su jedva docekali da se docepaju predsjednickih, premijerskih i ministarskih fotelji i obogate cim prije i cim vise. Da razmisljas pametno to bi i sam shvatijo jer jednostavno nismo predstavljali nikakvu opasnost nikome, furali neki elasticni socijalizam koji bi se neosjetno prebacijo na neku humaniju varijantu kapitalizma i to je to. Ameri su se do zadnjeg casa opirali raspadu Juge jer im je bilo jasno da je korist po njih nikakva, samo ce imati puno briga. Da smo imali bogata naftonosna podrucja bila bi druga prica ali da ih bas zanimaju Djeletovci, mos mislit...MONOLOG - Page 6 684758713 Ti se cigo opires istini da su Jugu sjebali jugovici koji su preko noci nevidjenu ljubav i bractvo i jedinstvo zamjenili masakrima, silovanjima i bezbrojnim konc logorima. Tu mrznju im nisu ameri usadili pomocu Haarpa, da ga jebes...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 12.08.16 10:05

Thema stvorena za mene. Vjerovatno cu na njoj provoditi najvise vremena. A  vremena nemam. A vrijeme je novac.

Sretna sam i uzbudjena! Veceras idem na  koncert u Opatiju. Nakon posla jurim u ZTC kupiti jednu pochette jer ne znam gdje mi je ona koju ( navodno ) imam i potom kuci na uredjivanje i friziranje.  Zao mi je sto jucer nisam isla poslusati Havana Social Club na Gradini jer, zapanjujuce je, meni, nikoga  nisam nasla da me prati jer ih to ne zanima!!!! Ipak dobro, veceras cu provesti lijepu vecer, ukoliko ne padne kisa, a nece, osim ona meteora, koja se nastavlja i to ce biti dodatni spektakl .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 12.08.16 10:17

maledetta primavera je napisao/la:Thema stvorena za mene. Vjerovatno cu na njoj provoditi najvise vremena. A  vremena nemam. A vrijeme je novac.

Sretna sam i uzbudjena! Veceras idem na  koncert u Opatiju. Nakon posla jurim u ZTC kupiti jednu pochette jer ne znam gdje mi je ona koju ( navodno ) imam i potom kuci na uredjivanje i friziranje.  Zao mi je sto jucer nisam isla poslusati Havana Social Club na Gradini jer, zapanjujuce je, meni, nikoga  nisam nasla da me prati jer ih to ne zanima!!!! Ipak dobro, veceras cu provesti lijepu vecer, ukoliko ne padne kisa, a nece, osim ona meteora, koja se nastavlja i to ce biti dodatni spektakl .....

ko ima veceras u abaciji?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 12.08.16 10:20

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Thema stvorena za mene. Vjerovatno cu na njoj provoditi najvise vremena. A  vremena nemam. A vrijeme je novac.

Sretna sam i uzbudjena! Veceras idem na  koncert u Opatiju. Nakon posla jurim u ZTC kupiti jednu pochette jer ne znam gdje mi je ona koju ( navodno ) imam i potom kuci na uredjivanje i friziranje.  Zao mi je sto jucer nisam isla poslusati Havana Social Club na Gradini jer, zapanjujuce je, meni, nikoga  nisam nasla da me prati jer ih to ne zanima!!!! Ipak dobro, veceras cu provesti lijepu vecer, ukoliko ne padne kisa, a nece, osim ona meteora, koja se nastavlja i to ce biti dodatni spektakl .....

ko ima veceras u abaciji?
 Vanna i Dragovicka gosce nezaobilazitom Houdeku  MONOLOG - Page 6 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 12.08.16 10:29

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Thema stvorena za mene. Vjerovatno cu na njoj provoditi najvise vremena. A  vremena nemam. A vrijeme je novac.

Sretna sam i uzbudjena! Veceras idem na  koncert u Opatiju. Nakon posla jurim u ZTC kupiti jednu pochette jer ne znam gdje mi je ona koju ( navodno ) imam i potom kuci na uredjivanje i friziranje.  Zao mi je sto jucer nisam isla poslusati Havana Social Club na Gradini jer, zapanjujuce je, meni, nikoga  nisam nasla da me prati jer ih to ne zanima!!!! Ipak dobro, veceras cu provesti lijepu vecer, ukoliko ne padne kisa, a nece, osim ona meteora, koja se nastavlja i to ce biti dodatni spektakl .....

ko ima veceras u abaciji?
 Vanna i Dragovicka gosce nezaobilazitom Houdeku  MONOLOG - Page 6 684758713

ajme majko... MONOLOG - Page 6 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 12.08.16 16:28

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:Thema stvorena za mene. Vjerovatno cu na njoj provoditi najvise vremena. A  vremena nemam. A vrijeme je novac.

Sretna sam i uzbudjena! Veceras idem na  koncert u Opatiju. Nakon posla jurim u ZTC kupiti jednu pochette jer ne znam gdje mi je ona koju ( navodno ) imam i potom kuci na uredjivanje i friziranje.  Zao mi je sto jucer nisam isla poslusati Havana Social Club na Gradini jer, zapanjujuce je, meni, nikoga  nisam nasla da me prati jer ih to ne zanima!!!! Ipak dobro, veceras cu provesti lijepu vecer, ukoliko ne padne kisa, a nece, osim ona meteora, koja se nastavlja i to ce biti dodatni spektakl .....

ko ima veceras u abaciji?
 Vanna i Dragovicka gosce nezaobilazitom Houdeku  MONOLOG - Page 6 684758713

ajme majko... MONOLOG - Page 6 1523192931



Pomalo dolazim k sebi nakon posla. Ne može se na kraj sa onim djelatnicima i djelatnicama. Iscrpljena i iscijeđena skuhala sam si kavu ( što mi nije običaj popodne ) i krećem u spremanje što me već pomisao psihički melje jer sve je od toga lakše, pa čak i slaganje polica u Plodinama. Žak je meni baš ono .... ono.... za Ljetnu pozornicu ili nekakav drugi značajniji koncert. Baš kao i Vanna i Doris također. Iako priznajem, niti jedan njihov CD nemam ali se uvijek zaustavim slušati ih na radiju, ne mijenjam stanicu. Cijenim ih.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 13.08.16 8:52

Ne postoje rijeci kojima bi se opisala carolija pjesme i emocija na koncertu sinoc.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 13.08.16 23:30

Nikada do sada nisam sa vama dijelio neke trenutke tuzne i lijepe a bilo ih je,,,ali danas je poseban dan,,ne mogu odoliti,,na prvi pogled sam se zaljubio u novorodjeno bice..odoh se napiti ko prase:)))) Ajme koja je to snaga,,ljubavi,,uf,,uf jebo te..



https://www.youtube.com/watch?v=9n83q7ChVCk

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 14.08.16 7:29

zingaro je napisao/la:Nikada do sada nisam sa vama dijelio neke trenutke tuzne i lijepe a bilo ih je,,,ali danas je poseban dan,,ne mogu odoliti,,na prvi pogled sam se zaljubio u novorodjeno bice..odoh se napiti ko prase:)))) Ajme koja je to snaga,,ljubavi,,uf,,uf jebo te..



https://www.youtube.com/watch?v=9n83q7ChVCk


kako nisi dijelio....jesi....bilo je tu i iskrenih trenutaka do sad.....

e pa znam o čemu pričaš.....novi život,tek rođeno dijete daje ti pravi osjećaj koliko je genijalno sudjelovati u tom ciklusu.....
nema do bebica....ništa bolje ni ne možeš doživiti.....
čestitam! ma o čijoj bebici se radilo.....
p.s. ako si postao tata pripremi se na nezaboravam put  MONOLOG - Page 6 1160548296
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 14.08.16 21:26

zingaro je napisao/la:Nikada do sada nisam sa vama dijelio neke trenutke tuzne i lijepe a bilo ih je,,,ali danas je poseban dan,,ne mogu odoliti,,na prvi pogled sam se zaljubio u novorodjeno bice..odoh se napiti ko prase:)))) Ajme koja je to snaga,,ljubavi,,uf,,uf jebo te..



https://www.youtube.com/watch?v=9n83q7ChVCk


rođenje , novi život, prvi dah .... predivno. dar života. neprocijenjiv osjećaj počaščenosti mogućnosti prisustvovanja takvom spektaklu.
drago mi je za tebe i svih vas koji dijelite takav trenutak.
napij se, pjevaj, grli , raduj se ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 30.08.16 21:16

srela sam danas osobu. dosla je iz proslosti. 
ovih dana razmisljala sam o jednoj recenici, u smislu, ako je netko dio proslosti, onda je to s razlogom. dio PROSLOSTI. neka tamo i ostane.
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 30.08.16 22:31

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
pizda je napisao/la:ne nerviraj se najivni cigo, to su sve igrokazi za Oprah publiku. Ne mislis valjda da bi ameri dali tek tako neogranicenu vlast nekom dripcu ili dripkinji u ruke? Oni su samo izabrani glumci koji ce narednih 4 godine glumiti predsjednike i radit ono sto im kazu oni isti koji su to govorili i Clintonu, Bushu, Reganu a nisu ni Kenedija zaobisli, dapace, ubili su ga zbog neposluha. Budi ti lijepo na Floridi, jebo Mexico, sjeti se Alama...

Jebo te mene "fasciniraju" ljudi koji kao ti nije otisho dalje od Trsata i Grobnika a sve znaju,,i sve su iskusili...ajd pushi kuratz sam sebi,,jebo te ko babetina si gatara,,seresh ko grlitza ,,Ja nisam panichar ali kada vidim ovo shto se deshava u USA i kada pricham sa ljudima o tome,,ne mogu da shvatim koliko su glupi i koliko vjeruju medijima,,naravno  ne svi,,Uglavnom moja generacija je za Trampa..Neki dan za shankom naruchijo pizzu u clubskom restoranu..doshli dvoje malo stariji od mene i pocheli spiku,,Pouchen iskustvom nastojim biti politichki korektan kao na kultnima,,Elem veli meni tip on ce glasati za Hitlari.Ja se pravim malo prehladjen pa velim super ali ja necu,,kad ce njegova zena,,Samo pametni glasaju za Trampa..pogledam je bolje ,,izbacila sise polijepe,,ima dobar parfem ,,jebozovan,,dupentze zategnuto,,,kontam si,,pichka mi se upucava..Josh mi naruchi pice,,rekoh ,,hvala lijepa ali moram gibat,,,Jebo te,,,kakvih budala sve ima mosh poginut dok si reko keks..Uglavnom ,,,da  skratim ,,,da nije bilo te jebene bande na celu sa Klintonovima ne bi bilo rata u bivshoj YU.Zna se tko stoji iza njih,


https://citizenwells.files.wordpress.com/2016/08/hillarydnc-deaths.jpg?w=500&h=282

cigo, kad sam ja putovo svijetom ti si camijo u Zenici i to ti je bio tvoj osobni mikroprostor za kog si jedino znao. Da ti nije rata ne bi svieta vidijo. Jednom smrkne a drugom svane. Sto se tice spreha o tome kako su nam drugi zakuhali rat, neovisno o tom jel to Klinton ili Buffet ili Rotschild ili pak reptili, to objesi macku o rep a mos i za kurac. Ovdasnjim divljacima jednostavno nije trebao nitko da se pokolju, jedva su cekali da se naplate neki racuni iz 41-e a podstrekaci su jedva docekali da se docepaju predsjednickih, premijerskih i ministarskih fotelji i obogate cim prije i cim vise. Da razmisljas pametno to bi i sam shvatijo jer jednostavno nismo predstavljali nikakvu opasnost nikome, furali neki elasticni socijalizam koji bi se neosjetno prebacijo na neku humaniju varijantu kapitalizma i to je to. Ameri su se do zadnjeg casa opirali raspadu Juge jer im je bilo jasno da je korist po njih nikakva, samo ce imati puno briga. Da smo imali bogata naftonosna podrucja bila bi druga prica ali da ih bas zanimaju Djeletovci, mos mislit...MONOLOG - Page 6 684758713 Ti se cigo opires istini da su Jugu sjebali jugovici koji su preko noci nevidjenu ljubav i bractvo i jedinstvo zamjenili masakrima, silovanjima i bezbrojnim konc logorima. Tu mrznju im nisu ameri usadili pomocu Haarpa, da ga jebes...


Jebo te...kako tebi malo fali da se zapalish,,ego ili kompleksi,,,neam pojam,,,ali nije nivazno,,,uzivaj u svojim machkama i cuckima,,,boli te kuratz za virtualni svijet,,,pa ja...tko sam ja ,,,da meni objashnjavash gdje si i shto si i kada si..alooooo...pichkin dime,,,smanji dozivljaj bog te jebo:MONOLOG - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 30.08.16 22:35

maledetta primavera je napisao/la:srela sam danas osobu. dosla je iz proslosti. 
ovih dana razmisljala sam o jednoj recenici, u smislu, ako je netko dio proslosti, onda je to s razlogom. dio PROSLOSTI. neka tamo i ostane.

Najbolja je kombinacija u takvim trenutcima,,podigni pluca napupaj sise,,,,izbaci guzitzu pozadi,,,okreni glavu i pogledaj buducnost..Oni koji su proshli pored tebe ne zasluzuju da budu blizu...jer uvijek ce netko bolji i ljepshi nakon njih doci,,,pravilo broj jedan...et"___)..Barem ja takvo iskustvo nosim sa sobom..u prevodu,,,jebetise,,,:MONOLOG - Page 6 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 31.08.16 6:11

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:srela sam danas osobu. dosla je iz proslosti. 
ovih dana razmisljala sam o jednoj recenici, u smislu, ako je netko dio proslosti, onda je to s razlogom. dio PROSLOSTI. neka tamo i ostane.

Najbolja je kombinacija u takvim trenutcima,,podigni pluca napupaj sise,,,,izbaci guzitzu pozadi,,,okreni glavu i pogledaj buducnost..Oni koji su proshli pored tebe ne zasluzuju da budu blizu...jer uvijek ce netko bolji i ljepshi nakon njih doci,,,pravilo broj jedan...et"___)..Barem ja takvo iskustvo nosim sa sobom..u prevodu,,,jebetise,,,:MONOLOG - Page 6 1619348112
ma znas, osjetila sam cudno gledanje u par navrata. kao mjesavina njeznosti i jos neceg neobjasnjivog. trajali su par sekundi a meni su bili nelagodni. doslovno sqm pobjegla kuci, ispricala se i ostavola drustvo jer situacija nije bila prirodna. nisam htjela da on za mene tako pomisli a bilw sam pristojjna i vesela, cak usiljeno i pretjerano pa sam sama kuzila da je vrijeme da begnem ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 31.08.16 7:50

maledetta primavera je napisao/la:srela sam danas osobu. dosla je iz proslosti. 
ovih dana razmisljala sam o jednoj recenici, u smislu, ako je netko dio proslosti, onda je to s razlogom. dio PROSLOSTI. neka tamo i ostane.

pa jel te tjerao da ti postane buducnost? Nie, to ti preispitujes sebe. Ocito ti bilder vise nije dovoljan i trebas nekoliko potentnih muskaraca. Isto vrijedi i za cigu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 31.08.16 9:15

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:srela sam danas osobu. dosla je iz proslosti. 
ovih dana razmisljala sam o jednoj recenici, u smislu, ako je netko dio proslosti, onda je to s razlogom. dio PROSLOSTI. neka tamo i ostane.

pa jel te tjerao da ti postane buducnost? Nie, to ti preispitujes sebe. Ocito ti bilder vise nije dovoljan i trebas nekoliko potentnih muskaraca. Isto vrijedi i za cigu...


ma ne .... razmisljala sam o nekim stvarima prije tog susreta. kao npr o fejsu, razgovarala sqm sa frendicom prekjucer na rucku, o jednoj bivsoj zajednickoj i tako je krenula tema. kada sam srela o ovog bivseg jucer, pomislila sam koliko dobrog mu zelim u zivotu ali neka bude gdje je. predlozio je da idemo banuti nasim starim frendovima sa kojima smo se nekada zajedno druzili ali sam izvela da ne idemo. ne iz straha ili nekog posebnog razloga vec iz jednostavnog razloga sto mi je bilo draze ici kuci gledati dr.housea i criminal minds .....

da napomenem, ima zenu i 4 djece. nista ruzno i nepristojno nije se dogodilo i niti ista insinuirajuce. mozda je sve to plod moje bujne maste ali nisam uopce nasla simpaticnim ostati sjediti tamo u drustvu .... otisla kuci i zvala buildera ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 31.08.16 9:39

maledetta primavera je napisao/la:

da napomenem, ima zenu i 4 djece. nista ruzno i nepristojno nije se dogodilo i niti ista insinuirajuce. mozda je sve to plod moje bujne maste ali nisam uopce nasla simpaticnim ostati sjediti tamo u drustvu .... otisla kuci i zvala buildera ....

bogte koliko djece...da nije Biondic?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 31.08.16 9:49

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

da napomenem, ima zenu i 4 djece. nista ruzno i nepristojno nije se dogodilo i niti ista insinuirajuce. mozda je sve to plod moje bujne maste ali nisam uopce nasla simpaticnim ostati sjediti tamo u drustvu .... otisla kuci i zvala buildera ....

bogte koliko djece...da nije Biondic?
ki ze biondić ?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 31.08.16 10:53

maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

da napomenem, ima zenu i 4 djece. nista ruzno i nepristojno nije se dogodilo i niti ista insinuirajuce. mozda je sve to plod moje bujne maste ali nisam uopce nasla simpaticnim ostati sjediti tamo u drustvu .... otisla kuci i zvala buildera ....

bogte koliko djece...da nije Biondic?
ki ze biondić ?

a ona hadezenjara koja predvodi branitelje u Rieci...MONOLOG - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  maledetta primavera 31.08.16 11:19

pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
pizda je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:

da napomenem, ima zenu i 4 djece. nista ruzno i nepristojno nije se dogodilo i niti ista insinuirajuce. mozda je sve to plod moje bujne maste ali nisam uopce nasla simpaticnim ostati sjediti tamo u drustvu .... otisla kuci i zvala buildera ....

bogte koliko djece...da nije Biondic?
ki ze biondić ?

a ona hadezenjara koja predvodi branitelje u Rieci...MONOLOG - Page 6 684758713



a nije ne .....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 6 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 16. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.