kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOLOG

Stranica 13 / 16. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 04.08.17 10:30

Zingao je napisao/la:Daklem,,jebem svima mater u po pichke tko mi je izbrisao avatar,,pa pichka vam materina debilna,,zivite kao da ste u SSSR..Tome ..ako ima muda zelio bi da ga sretnem u  chetiri oka pa taman da je direktof KGB..ili CIE,,dao bi im ladno da mi popushe i da se usrece..Sad kuzim zashto su BTW i Saudate otishle,,ali ja necu nego,,jebem mater opet tome idiotu ,,i pozivam ga ako ima muda da mi se javi,..na prajvat,,,da mu jebem cijelu faliliju od zene do babe:MONOLOG - Page 13 1619348112

niko ti se garant nije javio,ali svejedno si otišao....šta se to događa u vezi slika nemam pojma......ne vjerujem da je sad neka zavjera....
e pa neka si krkan, neka si seljačina ipak nisi zlo stvorenje.....pozdrav od mene iz ekstremno vruće dalmacije....
i jedan migac od srca MONOLOG - Page 13 2281111077 MONOLOG - Page 13 3015220106
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.08.17 1:16

nije zingaro nikuda otišao ... ko prava djevica čita tko će ga sve prizivati da može guštati u tome MONOLOG - Page 13 1523192931 više nego išta voli izigravati odbjeglu nevjestu MONOLOG - Page 13 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 06.08.17 9:14

on je blizanac i to tipični..... MONOLOG - Page 13 11484130
sevdah blizanac.....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 06.08.17 11:17

Lena je napisao/la:on je blizanac i to tipični..... MONOLOG - Page 13 11484130
sevdah blizanac.....
I blizanka moze biti djevica.... jedno vrijeme....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 06.08.17 21:49

RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:on je blizanac i to tipični..... MONOLOG - Page 13 11484130
sevdah blizanac.....
I blizanka moze biti djevica.... jedno vrijeme....
a bogami i blzanac može biti dievica...neko vrijeme ili možda svo vrijeme ovisi šta odabere.... MONOLOG - Page 13 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.08.17 23:49

Lena je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
Lena je napisao/la:on je blizanac i to tipični..... MONOLOG - Page 13 11484130
sevdah blizanac.....
I blizanka moze biti djevica.... jedno vrijeme....
a bogami i blzanac može biti dievica...neko vrijeme ili možda svo vrijeme ovisi šta odabere.... MONOLOG - Page 13 11484130

istina je da možeš biti šta god izabereš biti i uvijek biti sretan i zadovoljan svojim izborom ... doduše, ovisno šta si birao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 18.08.17 15:05

polako čezne u zaborav i ovo naše mjesto.....izlizali smo se poprave,a meni drago pročitat neki upis i zamrljat nekad list malo.....

imam još neke obaveze ovog ljeta i onda slobodna kao ptica na graničici....opet se čudno osjećam, sve period za periodom koji su drastično različiti jedan od drugog...kao kratki rezovi, cap i ajmo sam malo ovako.....
kosa mi opet narasla,pa ću je sad sukladno opet novom periodu vjerojatno skratit....poklapa se to nekako sa frizurama i drugačijom okolnosti....ili zapravo uskladim frizuru sa novim okolnostima....
imama plan ponovo naučit neke stvari,a i ozbiljno bi se uhvatila da dođem u formu.....nemam neki veliki višak kila 2 možda 3,ali mi kondicija malo šteka..... imam i po kući za dovršit još toga....toga uvijek ima
dakle idealno bi bilo jedno 3 mjeseca sve to napravit,pa recimo u 11.mjesec nać normalan posao.....

čitat mi se ne da, tv rijetko šta mogu odgledat...sve mi bezveze, dosadno.....
sve u svemu ovaj mali monolog za danas je gotov MONOLOG - Page 13 32354122


Zadnja promjena: Lena; 18.08.17 15:09; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : .)
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 19.08.17 23:18

Lena je napisao/la:polako čezne u zaborav i ovo naše mjesto.....izlizali smo se poprave,a meni drago pročitat neki upis i zamrljat nekad list malo.....

imam još neke obaveze ovog ljeta i onda slobodna kao ptica na graničici....opet se čudno osjećam, sve period za periodom koji su drastično različiti jedan od drugog...kao kratki rezovi, cap i ajmo sam malo ovako.....
kosa mi opet narasla,pa ću je sad sukladno opet novom periodu vjerojatno skratit....poklapa se to nekako sa frizurama i drugačijom okolnosti....ili zapravo uskladim frizuru sa novim okolnostima....
imama plan ponovo naučit neke stvari,a i ozbiljno bi se uhvatila da dođem u formu.....nemam neki veliki višak kila 2 možda 3,ali mi kondicija malo šteka..... imam i po kući za dovršit još toga....toga uvijek ima
dakle idealno bi bilo jedno 3 mjeseca sve to napravit,pa recimo u 11.mjesec nać normalan posao.....

čitat mi se ne da, tv rijetko šta mogu odgledat...sve mi bezveze, dosadno.....
sve u svemu ovaj mali monolog za danas je gotov MONOLOG - Page 13 32354122

ti si nekako podepresivna... Jebate, uzivaj u neradu, spavanju, opusti se, odmori, uzivaj u jos po kojem kupanju u ljetu koje je na izmaku. Jos malo pa te slijede skolske obaveze...MONOLOG - Page 13 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  RobinUd 19.08.17 23:48

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:polako čezne u zaborav i ovo naše mjesto.....
ti si nekako podepresivna... Jebate, uzivaj u neradu, spavanju, opusti se, odmori, uzivaj u jos po kojem kupanju u ljetu koje je na izmaku. Jos malo pa te slijede skolske obaveze...MONOLOG - Page 13 684758713

Pa sad, kao clan s relativno malo (ovog) forumskog staza mogu reci da je ovaj forum prozivio nekoliko padova...
Pa se reinkarnirao opet.
Ljeto je uobicajeno slabo vrijeme za forumske aktivnosti.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 20.08.17 10:24

pizda je napisao/la:

ti si nekako podepresivna... Jebate, uzivaj u neradu, spavanju, opusti se, odmori, uzivaj u jos po kojem kupanju u ljetu koje je na izmaku. Jos malo pa te slijede skolske obaveze...MONOLOG - Page 13 684758713

sve znam,al opet neka sieta u meni MONOLOG - Page 13 11484130

rođendan smo odslavili, sve je dobro prošlo.... sad ide dio sa malo mira i odmora.....
sinoć kratka oluja oko 4 ujutro, pljusnulo i zapuhalo naglo,ali isto tako naglo i stalo....još je sparno, no 2-3 stupnja ugodnije
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 05.09.17 23:00

ziingaroooo, bijo bi red da nam javiš kakva je Irma MONOLOG - Page 13 1523192931 jel bolja il gora od selme i ines

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Lena 06.09.17 20:50

to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....
Lena
Lena

Broj postova : 8931
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  pizda 06.09.17 22:50

Lena je napisao/la:to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 06.09.17 23:02

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...

neću ništa komentarisat ... još se smijem onom kako mene maca nečim drži u šaci pa i ja usrana od straha MONOLOG - Page 13 1619348112 pa zar i ti zingaro crni druže MONOLOG - Page 13 1523192931   jedva čekam kako će dalje ići priča ... MONOLOG - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 19.07.18 22:48

Gost je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...

neću ništa komentarisat ... još se smijem onom kako mene maca nečim drži u šaci pa i ja usrana od straha MONOLOG - Page 13 1619348112 pa zar i ti zingaro crni druže MONOLOG - Page 13 1523192931   jedva čekam kako će dalje ići priča ... MONOLOG - Page 13 1523192931

Pizda i zemljopis su tri razlichita pojma..a da ne govorim o drugim pojmovima..bog te jebo taj ne zna gdje je Uchka a kamoli Karibi..

Ali necu o tome ..to mi je dosadno prepucavati se sa Pizdom o stvarima koje nemaju nikakvog smisla i tipkanju tek da se neshto natipka..kao shto je vajter..Bog te mazo stvarno moras biti malo bolestan da imas tu "sposobnost" tupiti jednu te istu stvar..raditi izvjeshca o vremenu..pa bolje da je on i Pop pisao kako im cucki seru po dvorishcu nego taj jebeni vajter..Razmishljajuci o tome pocheo sam da pratim neke stvari koje me okruzuju u stvarnom zivotu pa sam skuzio da je masa 'rvata ustvari jebeni teshki sajko..zato i nechudi ta euforija oko nogometa i oko svega shto nema potporu u zdravom umu.
Sjedim tako kod mog naj frenda u kaficu..i gledam ekipu..njega nema ..malo malo ..loshe mu je..stari od njegove zenske dobavezao me se i pricha sranja..chovjek umislio da je bog jer mu je Komarica rekao da na njegovom chelu bore koje ima znache upravo to..Gledam..smjeshkam se i mislim si..bog te jebo trebo si biti psihijatar..svaka budala se malo malo zakachi se na mene i pricha mi takve pizdarije da ne mogu bilivit svojim ushima.Ljudi koriste moju strpljivost i razumijevanje koje imam pa me zasipaju svojim smecem od razmishljanja..Mozak ih odvodi u nepoznata podruchja u kojima se ne snalaze pa onda maltretiraju druge ljude oko sebe (vjerujem da nisam samo ja u pitanju) uvjeravajuci ih u svoje "spoznaje".Shto je najgore iskljuchivi su za popizdit ..ako pokushash neshto argumentirano objasniti oni ne dozvoljavaju nego te svojom jebenom bezveznom rijechitoshcu iskljuche iz priche..primoravaju te da budesh njihov pokusni kunic..Odem na WC i smijem se sam sebi koliko imam strpljivosti...jebiga zao mi ih ..znam da su se strmopizdili ali nemam nachina da ih uvjerim da su na putu koji ih vodi u mentalnu propast.Ako im kazem ovo sto vama tipkam ,,vjerojatno bi se naljutili i odjebali me zauvijek...shto ustvari i nije loshe.Zanimljiva je dijagnoza tog chovjeka koji me se dobavezao (od mog najboljeg frenda zene caca) u svom ludilu on donosi zakljuchak da je jedna zenska osoba psihichki bolesna koja je doshla na ulaz u kafic ali joj nije dozvoljeno da udje .Veli mi da je ta zenska doktorica koja se alkoholizira (on je jebeni alkic ) i koja maltretira ljude oko sebe..Pas mater i cucku..ta zenska je doshla ..pogledala sve oko sebe..elegatno sporski obuchena ...vidi se da ima ukusa..nasmijala se svima i otishla..a on je nastavio da mi pricha glupe priche pa sam ja pocheo vrtiti film o svojim danashnjim aktivnostima..bio u prirodi..nabrao par kg vrganja..napravio pravu klopitzu..pohana schniitzla sa umakom od vrganja..ubio se.Poprave lijep osjecaj i iskustvo u ovoj jebenoj drzavi..i gradu koji mi je obiljezio zivot lijepim stvarima pa se kao idiot vracam u njega misleci valjda podsvjesno da je sve ostalo isto ...ali kuratz..ne chini grad zgrade i ulice nego ljudi u njemu..a ljudi su kao gore opisani chovjek otishli u tri pichke materine..i to mentalno..vrte neke jebene i glupe filmove a da nemaju pojma koji je razlog..bjeze u neke fol filozofsko_religijozna uvjerenja u koje ni sami ne vjeruju ali se nadaju da ce se zbog toga bolje osjecati..ne shvacajuci da su upali u zamku materijalnog sranja..lova im je prioritet jer misle da ce lovom rijeshiti svoje probleme.Iskljuchivi su..kad neshto zabriju...to je tako i drugachije nemre biti.Nisu u stanju saslushati tudje mishljenje i ako ga saslushaju unaprijed ga odbacuju ostajuci da zive u svome sjebanom svijetu..jer samo ono kako su si oni zamislili je stvarnost sve je ostalo goli kuratz..Tuzan sam zbog svega onoga shto sam dozivio ovih zadnjih mjesec i neshto dana u krojeshiji..ali shvacam odakle sve to dolazi..Nesposobnost jedinke da misli na drugachiji nachin osim onoga shto im namecu dnevne potrebe ...dogadjaji i mediji koji im ispiru mozak srozavaju sve u njima shto je imalo imalo neku vrijednost koja ih chini chovjekom..postali su dio sistema u kojemu je najveca vrijednost izaprani mozak.Jebiga..nemoguce je sa svim ljudima koje sretnesh u svom zivotu naci neki zajednichki jezik ali je minimalno ochekivanje da cesh naci neko razumijevanje i poshtivanje argumenata koje im prostresh.Jebo argumente...ako je netko iskomplekiran i ne vjeruje u svoje vrijednoosti..mosh ti njemu prichati i crtati deset godina taj te nece niti zeli razumjeti..pa sam shvatio da je takve najbolje zaobilaziti u shirokom luku.Jebga ni u USA nemam posla sa svakom budalom zashto bi ovdje...tako da sam onoga u gornjoj prichi odjebo na finjaka,,nije vazno kako..ali sam ga odjebo..malo me jebe savjest ali i to ce proci kao shto sve inache prodje u zivotu.
Vozim se doma ..stanem na semaforu..gledam u retrovizor..i vidim kako ona svog vozacha napada ljubeci ga ochito strasno...nekako mi bilo lakshe oko srca i osjecao sam se polijepo jer na tome jebenom semaforu sam dobio potvrdu moga razmishljanja da nisu svi ljudi isti..samo je bitno da se ne druzish sa negativcima i prorachunatim pokvarenjacima automatski je zivot ljepshi..Gledam naopako u ogledalo i obuzme me neka sjeta,,valjda morash biti mlad da si takav ..jer shto si stariji sve manje vjerujesh a to je isto tako zajeb koji te moze odstraniti od nekoga tko ti je drag..No ..lijepo mi je bilo vidjeti da postoje neki drugachiji ljudi koji se ne libe pokazati svoje emocije na jebenom semaforu...bio sam malo i poljubomoran ali sam se sjetio da sam i ja imao takvu ljubav koju je bolila pichka shta ce drugi misliti ako me ona zaskochi i objesi se o mene ljubeci me bezobrazno i strasno..Valjda je tako sve u zivotu poslozeno..kako bi iskusniji rekli...sve u svoje vrijeme...et ..malo mentalne salate ..nek svatko zachini po svome ukusu..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 23.08.18 6:02

Malo prije sam se prismajhal doma..bila zanimljiva noc..(ma kod mene su uvijek moje noci jako zanimljive)zanimljivi ljudi i zene..(jebaji ga zene nisu ljudi nego sjebani ljudi)MONOLOG - Page 13 1619348112) kao po obicaju pricalo se o svachemu,,mushki su bili fokusirani na teme a one na ziferschlusse..Jebo te..fakat je to interesantno,,ulovish je kako te gleda u medjunozje i mjeri ga koliki je ,,a pravi se da joj je tema interesantna..Ma njima je interesantan samo kuratz,,osim nekima kojima je interesantna kreditna da si mogu kupiti neku bedastocu koja ce ih nachiniti sretnijom glupachitzom.Meni su zene chudo svijeta,,chak mi nisu ni zabe koje lete po drvecu toliko interesantne kao zene koje imaju svoj neki sjebati cilj.Nema vishe onih zena koje drze do svoga ponosa..integriteta..osjecaja za njeznim i poetichnim porivima.,,sada su zene svedene na cilj koje su si zamislile i sve podredjuju tome.Zato su u mushkim ochima sjebate i izvjeshtachene ,,prorachnate kurave koje imaju svoju cijenu kao i sve ostale prostitutke.Pitam se..u chemu je razlika ako platim neku zenu za jednu noc ili onu koju pozelim od srca i dam se kompletno bez ikakvih uslovljavanja..kod nekih zena taj odnos nema razlike..boli ih pichka shta ti mislish ,,vazno je shto one misle i da li se ostvaruje njihov cilj,,jer su sebi zacrtale da tako mora biti.uloviti mushkarca po svojim zamislima i zeljama..Boze dragi,,koje gluposti si utuvio tome zenskom rodu,.90% su nesigurne u sebe pa te bombardiraju nesvjesno svojim sjebanim kompleksima..preostaje ti da cutish i da se pravish blesav ili da riknesh ko lav i kazesh,,,stanite jebo vas bog sjebati,,ali kada to kazesh onda se uvrijede i kazu,,ti mene vrijedjash..ne poshtujesh me,,i ostala sranja koje samo zene mogu izmisliti..uglavnom sa zenama je isti problem kao shto ga je imao moj pra,,pra ,,pra chukun djeda,,samo shto je razlika u tome shto mene boli kuratz za njihove zelje ako nisu ukomporirane u zajednichki dozivljaj.Bog te jebo,,ni kako sa njima ni kako bez njih,,,jedino mi preostaje da mi Pizda podudla organ jer ochito se napalijo od kako ga je dudlo..al onda jebajiga bijo bi peder po vokaciji sto mi nikako ne prija dushi koja voli samo zensko medjunozje i bujne napete grudi,,,njezne usne ,,,i strast u ochima,,Masa zena ce rashiriti noge jer ima neki sjebani cilj samo njoj razumljiv..i dok se sexa sa tobom razmishljat ce o Ikeja namjeshtaju koji ce joj pasati uz boju zida koji stoji ispred njenih ochiju..Dodushe ("moje zene koje sam imao nisu imale vremena za takve misli jer sam im bio predugachak") pa su skracivale dozivljaj..ah zene..pametniji od mene nisu ih mogli shvatiti a kamo li ja ovolika budala..Zene treba jebavat i ne pitati za nishta ,,samo ce te tako razumjeti ,,i poshtivati..Sta sam ono zelio reci? Upravo se vratio doma...odoK pod tush,,a vama koji se probudite i ovo chitate zelim vam dobro 'utro:MONOLOG - Page 13 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 28.08.18 5:07

Gost je napisao/la:ziingaroooo, bijo bi red da nam javiš kakva je Irma MONOLOG - Page 13 1523192931 jel bolja il gora od selme i ines

Irmu sam jebo zguza..kuca citava..sad je malo shminkam,,pa na prodaju..selim s eili na Cubu ili u Istru,,puna su mi jaja Floride..i amerike..Osjecam da se neshto ovdje jebeno sprema..a mene intuicija nikada ne vara..zapamtite moje rijechi...ima neku kuratz u meni..vidim buducnoost iako ne jedem lude gljive..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 24.09.18 4:49

Pisao bih..dodje mi ponekada...jednostavno rijechi traze da izadju iz moga kurtza,,traze prostor i paznju ali publika je sto posto za kuratz,,,kako bacati bisere pred svinje,,:MONOLOG - Page 13 1619348112)
No dobro..ima i onih koji se ne eksponiraju nego tajno iz potaje chitaju,,,za njih pishem iskreno jer znam da ce me shvatiti na pravi nachin,,::MONOLOG - Page 13 1619348112

https://www.youtube.com/watch?v=VEm9AOujYIM


https://www.youtube.com/watch?v=p-Mtmhp-bY8


https://www.youtube.com/watch?v=mCBFvSSpcYk

https://www.youtube.com/watch?v=ZUUSf5NyPc4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 17.01.19 2:51

Nagazijo moju belu ladju (MB.W140) na sedamdesetpetici prema sjeveru USA.Neka laganini mjuza bas opusta...nekaj si racunam...tek sam pregaziojo 200 milja a josh 800 bi trebalo.Kod mene nema stajanja..pisam u flasu ako treba a stanem samo ako moram njatke ili natociti gorivo.Odjednom na drugoj strani hajveja vidim neki auti blitzaju ko da su im farovi poludili.Kontam ..jebo me svatko ako ovo nisu neki balkanjerosi koji upozoravaju na radar kao nekada za vrijeme stare YU.Odmorim malo nogu za svaki slucaj i fakat jebo te...trojica murjaka na motociklu parkiranih sa strane a jedan nisani..Prodjem bez kazne pa opet po gasu..Padne mi napamet kako je ona YU propala ...pa morala je kad se na svakom coshku pokushalo zajebati drzavu..Doduse nije se toliko hapalo ali svi su kraduckali po malo.Reko e ovo blitzanje je pochetak kraja drzave..Ovi balkanjerosi ce zaraziti amere sto posto...Pa jebo te ...fakat..ono vozish ko zadnji kreten da stignesh prije vremena jedno 20 minuta..a more ti puknit guma ko na kurcu i ostanesh u trecem stanju pa te zveknu jedno par stotinjak dolara i kad usporedish ..dzabe si vozijo toliko brzo..Al' kako ono kazu..kad imash shtoljpi kad tad cesh ga pokushati isprobati...tak je i sa dobrom pilom..Ne da ti vrag mira dok mashinu ne stisnesh do limita..Zato je najbolje imati kakvog dizela pa onda mosh stiskat moj kuratz kad nidje ne ide..Odluchio sam ovo nabrijano sranje zamijeniti za dizela..pa necu valjda ovisiti o blitzanju bosancerosa:MONOLOG - Page 13 684758713)Majku im jebem necu ja da se vozam sa tom bagrom u istom vagonu..et..tako pochinje propadati drzava..kad se banda udruzi pa te upozorava za sve...sutra ce kad vide nekoga kako krade u ducanu upozoravati...ej pazi murija je tamo...Gledam Cro..kad sam zadnji puta bijo tamo...jebaa te led..krade se chak i po crkvama ...ma i popovi kradu ...a dje to ide..pa ide u sto pichki materinih ...Samo shto sam ja to vidijo 1991 a slijepci tek sada.Ja bi volijo stvarno da sam u krivu i da sam se ja zajebo pa otisho a svima ostalima da je dobro...ali nije..pa kada napishem neshto protiv te psihologije lopovluka onda me ljudi napadaju i govore ti si protiv Hrvatske.A shta cu drugo..poshaljem toga u sto pizdi materinih i nastavim dalje.Gluvom govoriti i slijepcu crtati je fakat posao koji nema smisla.Narodi su kao i pojedinci..dok ne popushi na svojoj kozi ne vjeruje...ali kako nazvati one koji popushe vishe puta i iznova rade iste greshke..Jebo te gurnesh ruku u vrecu punu pichaka i samo jedan kuratz pa to zahaklash vishe puta..Zaboravijo sam kako se to zove na hrvatskom...ako netko ovo bude chitao neka samo doda...et..popijo kavitzu odok dalje..cesta zove..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 17.01.19 19:22

zingaro je napisao/la:Nagazijo moju belu ladju (MB.W140) na sedamdesetpetici prema sjeveru USA.Neka laganini mjuza bas opusta...nekaj si racunam...tek sam pregaziojo 200 milja a josh 800 bi trebalo.Kod mene nema stajanja..pisam u flasu ako treba a stanem samo ako moram njatke ili natociti gorivo.Odjednom na drugoj strani hajveja vidim neki auti blitzaju ko da su im farovi poludili.Kontam ..jebo me svatko ako ovo nisu neki balkanjerosi koji upozoravaju na radar kao nekada za vrijeme stare YU.Odmorim malo nogu za svaki slucaj i fakat jebo te...trojica murjaka na motociklu parkiranih sa strane a jedan nisani..Prodjem bez kazne pa opet po gasu..Padne mi napamet kako je ona YU propala ...pa morala je kad se na svakom coshku pokushalo zajebati drzavu..Doduse nije se toliko hapalo ali svi su kraduckali po malo.Reko e ovo blitzanje je pochetak kraja drzave..Ovi balkanjerosi ce zaraziti amere sto posto...Pa jebo te ...fakat..ono vozish ko zadnji kreten da stignesh prije vremena jedno 20 minuta..a more ti puknit guma ko na kurcu i ostanesh u trecem stanju pa te zveknu jedno par stotinjak dolara i kad usporedish ..dzabe si vozijo toliko brzo..Al' kako ono kazu..kad imash shtoljpi kad tad cesh ga pokushati isprobati...tak je i sa dobrom pilom..Ne da ti vrag mira dok mashinu ne stisnesh do limita..Zato je najbolje imati kakvog dizela pa onda mosh stiskat moj kuratz kad nidje ne ide..Odluchio sam ovo nabrijano sranje zamijeniti za dizela..pa necu valjda ovisiti o blitzanju bosancerosa:MONOLOG - Page 13 684758713)Majku im jebem necu ja da se vozam sa tom bagrom u istom vagonu..et..tako pochinje propadati drzava..kad se banda udruzi pa te upozorava za sve...sutra ce kad vide nekoga kako krade u ducanu upozoravati...ej pazi murija je tamo...Gledam Cro..kad sam zadnji puta bijo tamo...jebaa te led..krade se chak i po crkvama ...ma i popovi kradu ...a dje to ide..pa ide u sto pichki materinih ...Samo shto sam ja to vidijo 1991 a slijepci tek sada.Ja bi volijo stvarno da sam u krivu i da sam se ja zajebo pa otisho a svima ostalima da je dobro...ali nije..pa kada napishem neshto protiv te psihologije lopovluka onda me ljudi napadaju i govore ti si protiv Hrvatske.A shta cu drugo..poshaljem toga u sto pizdi materinih i nastavim dalje.Gluvom govoriti i slijepcu crtati je fakat posao koji nema smisla.Narodi su kao i pojedinci..dok ne popushi na svojoj kozi ne vjeruje...ali kako nazvati one koji popushe vishe puta i iznova rade iste greshke..Jebo te gurnesh ruku u vrecu punu pichaka i samo jedan kuratz pa to zahaklash vishe puta..Zaboravijo sam kako se to zove na hrvatskom...ako netko ovo bude chitao neka samo doda...et..popijo kavitzu odok dalje..cesta zove..

Jasno je ko je pokvarijo Amere. Oni Jugići-dojdeki koji su dosli trbuhom za kruhom, krali, varali, utajivali porez, naucili Amere fore.. Pa ja :MONOLOG - Page 13 1619348112 Nakon 30 godina bili bi glupi da nisu nesto zbooksali varanjem drzave kojoj zive, u lancima i s kooglom oko nogu. I tako na kraju postanu posteni bivsi lopovi MONOLOG - Page 13 420980368 koji bi dali sve sto su stvorili da spoznaju svrhu svog vlastitog zivota, al su preskrti i najpametniji MONOLOG - Page 13 2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  iluzija 18.01.19 22:26

zingaro je napisao/la:
Gost je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:to se valja negdje gdje je zingaro?nisam detaljno pročitala...znam da najavljuju nešto do sad najgore.....nadam se da neće zingaro bit negdje u blizini i da će sve bit ok....

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...

neću ništa komentarisat ... još se smijem onom kako mene maca nečim drži u šaci pa i ja usrana od straha MONOLOG - Page 13 1619348112 pa zar i ti zingaro crni druže MONOLOG - Page 13 1523192931   jedva čekam kako će dalje ići priča ... MONOLOG - Page 13 1523192931

Pizda i zemljopis su tri razlichita pojma..a da ne govorim o drugim pojmovima..bog te jebo taj ne zna gdje je Uchka a kamoli Karibi..

Ali necu o tome ..to mi je dosadno prepucavati se sa Pizdom o stvarima koje nemaju nikakvog smisla i tipkanju tek da se neshto natipka..kao shto je vajter..Bog te mazo stvarno moras biti malo bolestan da imas tu "sposobnost" tupiti jednu te istu stvar..raditi izvjeshca o vremenu..pa bolje da je on i Pop pisao kako im cucki seru po dvorishcu nego taj jebeni vajter..Razmishljajuci o tome pocheo sam da pratim neke stvari koje me okruzuju u stvarnom zivotu pa sam skuzio da je masa 'rvata ustvari jebeni teshki sajko..zato i nechudi ta euforija oko nogometa i oko svega shto nema potporu u zdravom umu.
Sjedim tako kod mog naj frenda u kaficu..i gledam ekipu..njega nema ..malo malo ..loshe mu je..stari od njegove zenske dobavezao me se i pricha sranja..chovjek umislio da je bog jer mu je Komarica rekao da na njegovom chelu bore koje ima znache upravo to..Gledam..smjeshkam se i mislim si..bog te jebo trebo si biti psihijatar..svaka budala se malo malo zakachi se na  mene i pricha mi takve pizdarije da ne mogu bilivit svojim ushima.Ljudi koriste moju strpljivost i razumijevanje koje imam pa me zasipaju svojim smecem od razmishljanja..Mozak ih odvodi u nepoznata podruchja u kojima se ne snalaze pa onda maltretiraju druge ljude oko sebe  (vjerujem da nisam samo ja u pitanju) uvjeravajuci ih u svoje "spoznaje".Shto je najgore iskljuchivi su za popizdit ..ako pokushash neshto argumentirano objasniti oni ne dozvoljavaju nego te svojom jebenom bezveznom rijechitoshcu iskljuche iz priche..primoravaju te da budesh njihov pokusni kunic..Odem na WC i smijem se sam sebi koliko imam strpljivosti...jebiga zao mi ih ..znam da su se strmopizdili ali nemam nachina da ih uvjerim da su na putu koji ih vodi u mentalnu propast.Ako im kazem ovo sto vama tipkam ,,vjerojatno bi se naljutili i odjebali me zauvijek...shto ustvari i nije loshe.Zanimljiva je dijagnoza tog chovjeka koji me se dobavezao (od mog najboljeg frenda zene caca) u svom ludilu on donosi zakljuchak da je jedna zenska osoba psihichki bolesna koja je doshla na ulaz u kafic ali joj nije dozvoljeno da udje .Veli mi da je ta zenska doktorica koja se alkoholizira (on je jebeni alkic ) i koja maltretira ljude oko sebe..Pas mater i cucku..ta zenska je doshla ..pogledala sve oko sebe..elegatno sporski obuchena ...vidi se da ima ukusa..nasmijala se svima i otishla..a on je nastavio da mi pricha glupe priche pa sam ja pocheo vrtiti film o svojim danashnjim aktivnostima..bio u prirodi..nabrao par kg vrganja..napravio pravu klopitzu..pohana schniitzla  sa umakom od vrganja..ubio se.Poprave lijep osjecaj i iskustvo u ovoj jebenoj drzavi..i gradu koji mi je obiljezio zivot lijepim stvarima pa se kao idiot vracam u njega misleci valjda podsvjesno da je sve ostalo isto ...ali kuratz..ne chini grad zgrade i ulice nego ljudi u njemu..a ljudi su kao gore opisani chovjek otishli u tri pichke materine..i to mentalno..vrte neke jebene i glupe filmove a da nemaju pojma koji je razlog..bjeze u neke fol filozofsko_religijozna uvjerenja u koje ni sami ne vjeruju ali se nadaju da ce se zbog toga bolje osjecati..ne shvacajuci da su upali u zamku materijalnog sranja..lova im je prioritet jer misle da ce lovom rijeshiti svoje probleme.Iskljuchivi su..kad neshto zabriju...to je tako i drugachije nemre biti.Nisu u stanju saslushati tudje mishljenje i ako ga saslushaju unaprijed ga odbacuju ostajuci da zive u svome sjebanom svijetu..jer samo ono kako su si oni zamislili je stvarnost sve je ostalo goli kuratz..Tuzan sam zbog svega onoga shto sam dozivio ovih zadnjih mjesec i neshto dana u krojeshiji..ali shvacam odakle sve to dolazi..Nesposobnost jedinke da misli na drugachiji nachin osim onoga shto im namecu dnevne potrebe ...dogadjaji i mediji koji im ispiru mozak srozavaju sve u njima shto je imalo imalo neku vrijednost koja ih chini chovjekom..postali su dio sistema u kojemu je najveca vrijednost izaprani mozak.Jebiga..nemoguce je sa svim ljudima koje sretnesh u svom zivotu naci neki zajednichki jezik ali je minimalno ochekivanje da cesh naci neko razumijevanje i poshtivanje argumenata koje im prostresh.Jebo argumente...ako je netko iskomplekiran i ne vjeruje u svoje vrijednoosti..mosh ti njemu prichati i crtati deset godina taj te nece  niti zeli razumjeti..pa sam shvatio da je takve najbolje zaobilaziti u shirokom luku.Jebga ni u USA nemam posla sa svakom budalom zashto bi ovdje...tako da sam onoga u gornjoj prichi odjebo na finjaka,,nije vazno kako..ali sam ga odjebo..malo me jebe savjest ali i to ce proci kao shto sve inache prodje u zivotu.
Vozim se doma ..stanem na semaforu..gledam u retrovizor..i vidim kako ona svog vozacha napada ljubeci ga ochito strasno...nekako mi bilo lakshe oko srca i osjecao sam se polijepo jer na tome jebenom semaforu sam dobio potvrdu moga razmishljanja da nisu svi ljudi isti..samo je bitno da se ne druzish sa negativcima i prorachunatim pokvarenjacima automatski je zivot ljepshi..Gledam naopako u ogledalo i obuzme me neka sjeta,,valjda morash biti mlad da si takav ..jer shto si stariji sve manje vjerujesh a to je isto tako zajeb koji te moze odstraniti od nekoga tko ti je drag..No ..lijepo mi je bilo vidjeti da postoje neki drugachiji ljudi koji se ne libe pokazati svoje emocije na jebenom semaforu...bio sam malo i poljubomoran ali sam se sjetio da sam i ja imao takvu ljubav koju je bolila pichka shta ce drugi misliti ako me ona zaskochi i objesi se o mene ljubeci me bezobrazno i strasno..Valjda je tako sve u zivotu poslozeno..kako bi iskusniji rekli...sve u svoje vrijeme...et ..malo mentalne salate ..nek svatko zachini po svome ukusu..
napusi se kurca. cujes  li: KURCA  MONOLOG - Page 13 11484130

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  iluzija 18.01.19 22:28

zingaro je napisao/la:
Gost je napisao/la:ziingaroooo, bijo bi red da nam javiš kakva je Irma MONOLOG - Page 13 1523192931 jel bolja il gora od selme i ines

Irmu sam jebo zguza..kuca citava..sad je malo shminkam,,pa na prodaju..selim s eili na Cubu ili u Istru,,puna su mi jaja Floride..i amerike..Osjecam da se neshto ovdje jebeno sprema..a mene intuicija nikada ne vara..zapamtite moje rijechi...ima neku kuratz u meni..vidim buducnoost iako ne jedem lude gljive..
jebo si  ali u masti.  MONOLOG - Page 13 3111943984

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 19.01.19 14:21

Ovo neka fina dama MONOLOG - Page 13 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  besposlenpop 19.01.19 21:28

iluzija je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Gost je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Rasturilo Karibe a sad dolazi kod cige. Mora da je sav usran od straha i cuci u nekom bunkeru jebo ga Trump...

neću ništa komentarisat ... još se smijem onom kako mene maca nečim drži u šaci pa i ja usrana od straha MONOLOG - Page 13 1619348112 pa zar i ti zingaro crni druže MONOLOG - Page 13 1523192931   jedva čekam kako će dalje ići priča ... MONOLOG - Page 13 1523192931

Pizda i zemljopis su tri razlichita pojma..a da ne govorim o drugim pojmovima..bog te jebo taj ne zna gdje je Uchka a kamoli Karibi..

Ali necu o tome ..to mi je dosadno prepucavati se sa Pizdom o stvarima koje nemaju nikakvog smisla i tipkanju tek da se neshto natipka..kao shto je vajter..Bog te mazo stvarno moras biti malo bolestan da imas tu "sposobnost" tupiti jednu te istu stvar..raditi izvjeshca o vremenu..pa bolje da je on i Pop pisao kako im cucki seru po dvorishcu nego taj jebeni vajter..Razmishljajuci o tome pocheo sam da pratim neke stvari koje me okruzuju u stvarnom zivotu pa sam skuzio da je masa 'rvata ustvari jebeni teshki sajko..zato i nechudi ta euforija oko nogometa i oko svega shto nema potporu u zdravom umu.
Sjedim tako kod mog naj frenda u kaficu..i gledam ekipu..njega nema ..malo malo ..loshe mu je..stari od njegove zenske dobavezao me se i pricha sranja..chovjek umislio da je bog jer mu je Komarica rekao da na njegovom chelu bore koje ima znache upravo to..Gledam..smjeshkam se i mislim si..bog te jebo trebo si biti psihijatar..svaka budala se malo malo zakachi se na  mene i pricha mi takve pizdarije da ne mogu bilivit svojim ushima.Ljudi koriste moju strpljivost i razumijevanje koje imam pa me zasipaju svojim smecem od razmishljanja..Mozak ih odvodi u nepoznata podruchja u kojima se ne snalaze pa onda maltretiraju druge ljude oko sebe  (vjerujem da nisam samo ja u pitanju) uvjeravajuci ih u svoje "spoznaje".Shto je najgore iskljuchivi su za popizdit ..ako pokushash neshto argumentirano objasniti oni ne dozvoljavaju nego te svojom jebenom bezveznom rijechitoshcu iskljuche iz priche..primoravaju te da budesh njihov pokusni kunic..Odem na WC i smijem se sam sebi koliko imam strpljivosti...jebiga zao mi ih ..znam da su se strmopizdili ali nemam nachina da ih uvjerim da su na putu koji ih vodi u mentalnu propast.Ako im kazem ovo sto vama tipkam ,,vjerojatno bi se naljutili i odjebali me zauvijek...shto ustvari i nije loshe.Zanimljiva je dijagnoza tog chovjeka koji me se dobavezao (od mog najboljeg frenda zene caca) u svom ludilu on donosi zakljuchak da je jedna zenska osoba psihichki bolesna koja je doshla na ulaz u kafic ali joj nije dozvoljeno da udje .Veli mi da je ta zenska doktorica koja se alkoholizira (on je jebeni alkic ) i koja maltretira ljude oko sebe..Pas mater i cucku..ta zenska je doshla ..pogledala sve oko sebe..elegatno sporski obuchena ...vidi se da ima ukusa..nasmijala se svima i otishla..a on je nastavio da mi pricha glupe priche pa sam ja pocheo vrtiti film o svojim danashnjim aktivnostima..bio u prirodi..nabrao par kg vrganja..napravio pravu klopitzu..pohana schniitzla  sa umakom od vrganja..ubio se.Poprave lijep osjecaj i iskustvo u ovoj jebenoj drzavi..i gradu koji mi je obiljezio zivot lijepim stvarima pa se kao idiot vracam u njega misleci valjda podsvjesno da je sve ostalo isto ...ali kuratz..ne chini grad zgrade i ulice nego ljudi u njemu..a ljudi su kao gore opisani chovjek otishli u tri pichke materine..i to mentalno..vrte neke jebene i glupe filmove a da nemaju pojma koji je razlog..bjeze u neke fol filozofsko_religijozna uvjerenja u koje ni sami ne vjeruju ali se nadaju da ce se zbog toga bolje osjecati..ne shvacajuci da su upali u zamku materijalnog sranja..lova im je prioritet jer misle da ce lovom rijeshiti svoje probleme.Iskljuchivi su..kad neshto zabriju...to je tako i drugachije nemre biti.Nisu u stanju saslushati tudje mishljenje i ako ga saslushaju unaprijed ga odbacuju ostajuci da zive u svome sjebanom svijetu..jer samo ono kako su si oni zamislili je stvarnost sve je ostalo goli kuratz..Tuzan sam zbog svega onoga shto sam dozivio ovih zadnjih mjesec i neshto dana u krojeshiji..ali shvacam odakle sve to dolazi..Nesposobnost jedinke da misli na drugachiji nachin osim onoga shto im namecu dnevne potrebe ...dogadjaji i mediji koji im ispiru mozak srozavaju sve u njima shto je imalo imalo neku vrijednost koja ih chini chovjekom..postali su dio sistema u kojemu je najveca vrijednost izaprani mozak.Jebiga..nemoguce je sa svim ljudima koje sretnesh u svom zivotu naci neki zajednichki jezik ali je minimalno ochekivanje da cesh naci neko razumijevanje i poshtivanje argumenata koje im prostresh.Jebo argumente...ako je netko iskomplekiran i ne vjeruje u svoje vrijednoosti..mosh ti njemu prichati i crtati deset godina taj te nece  niti zeli razumjeti..pa sam shvatio da je takve najbolje zaobilaziti u shirokom luku.Jebga ni u USA nemam posla sa svakom budalom zashto bi ovdje...tako da sam onoga u gornjoj prichi odjebo na finjaka,,nije vazno kako..ali sam ga odjebo..malo me jebe savjest ali i to ce proci kao shto sve inache prodje u zivotu.
Vozim se doma ..stanem na semaforu..gledam u retrovizor..i vidim kako ona svog vozacha napada ljubeci ga ochito strasno...nekako mi bilo lakshe oko srca i osjecao sam se polijepo jer na tome jebenom semaforu sam dobio potvrdu moga razmishljanja da nisu svi ljudi isti..samo je bitno da se ne druzish sa negativcima i prorachunatim pokvarenjacima automatski je zivot ljepshi..Gledam naopako u ogledalo i obuzme me neka sjeta,,valjda morash biti mlad da si takav ..jer shto si stariji sve manje vjerujesh a to je isto tako zajeb koji te moze odstraniti od nekoga tko ti je drag..No ..lijepo mi je bilo vidjeti da postoje neki drugachiji ljudi koji se ne libe pokazati svoje emocije na jebenom semaforu...bio sam malo i poljubomoran ali sam se sjetio da sam i ja imao takvu ljubav koju je bolila pichka shta ce drugi misliti ako me ona zaskochi i objesi se o mene ljubeci me bezobrazno i strasno..Valjda je tako sve u zivotu poslozeno..kako bi iskusniji rekli...sve u svoje vrijeme...et ..malo mentalne salate ..nek svatko zachini po svome ukusu..
napusi se kurca. cujes  li: KURCA  MONOLOG - Page 13 11484130
Eeej, LOLaaa!  MONOLOG - Page 13 3859399978

_________________
MONOLOG - Page 13 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5740
Join date : 19.02.2018
Age : 65
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Gost 22.01.19 4:55

[quote="iluzija"][quote="zingaro"][quote="Gost"]
pizda je napisao/la:


napusi se kurca. cujes  li: KURCA  MONOLOG - Page 13 11484130

A kako ti znas da imam toliki kuratz da se mogu napusiti sam sebi:MONOLOG - Page 13 1619348112)??Sumnjiva si mi ..teta Lili:MONOLOG - Page 13 1619348112
Vise ne drkam..platim da mi to druge rade i nemam brige..jebi ga necu da prljam ruke:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

MONOLOG - Page 13 Empty Re: MONOLOG

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 16. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.