kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 11:44

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kako bilo da bilo....Prgomet dovlači još 10 mandata iz Mosta, koji ga za njime napuštaju, a svoje mandate daju SPD-u.
Sada je već posve jasno tko će biti mandatar  Iz (za)raznih medija... - Page 5 11484130

sta pretpostavljas ili je to neka nova vijest? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713

http://www.zagreb.info/aktualno/zg/ekskluzivno-doznajemo-drago-prgomet-iz-most-a-povlaci-jos-10-zastupnika/22353

moguce, u svakom slucaju HDZ nema nikakve sanse osim ako mu se ne prikljuce i ostaci Mosta i njihove izbjeglice na celu sa Prgometom...

da, pri čemu bi se morao oprostiti od pozicije premijera, ali vrlo vjerojatno i od mjesta predsjednika HDZ-a. za njega osobno, prevelik ulog.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 12:06

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

sta pretpostavljas ili je to neka nova vijest? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713

http://www.zagreb.info/aktualno/zg/ekskluzivno-doznajemo-drago-prgomet-iz-most-a-povlaci-jos-10-zastupnika/22353

moguce, u svakom slucaju HDZ nema nikakve sanse osim ako mu se ne prikljuce i ostaci Mosta i njihove izbjeglice na celu sa Prgometom...

da, pri čemu bi se morao oprostiti od pozicije premijera, ali vrlo vjerojatno i od mjesta predsjednika HDZ-a. za njega osobno, prevelik ulog.

zato mu se i inace povelika nosina oklembesila do poda Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931. Ovih dana nema vidjet smijeska na Karamarkovom licu, svijestan je da je ispusijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 12:11

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

moguce, u svakom slucaju HDZ nema nikakve sanse osim ako mu se ne prikljuce i ostaci Mosta i njihove izbjeglice na celu sa Prgometom...

da, pri čemu bi se morao oprostiti od pozicije premijera, ali vrlo vjerojatno i od mjesta predsjednika HDZ-a. za njega osobno, prevelik ulog.

zato mu se i inace povelika nosina oklembesila do poda Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931. Ovih dana nema vidjet smijeska na Karamarkovom licu, svijestan je da je ispusijo...

da, da....nema više euforije, vidi da mu izmiče tlo pod nogama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 12:21

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

moguce, u svakom slucaju HDZ nema nikakve sanse osim ako mu se ne prikljuce i ostaci Mosta i njihove izbjeglice na celu sa Prgometom...

da, pri čemu bi se morao oprostiti od pozicije premijera, ali vrlo vjerojatno i od mjesta predsjednika HDZ-a. za njega osobno, prevelik ulog.

zato mu se i inace povelika nosina oklembesila do poda Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931. Ovih dana nema vidjet smijeska na Karamarkovom licu, svijestan je da je ispusijo...

da, da....nema više euforije, vidi da mu izmiče tlo pod nogama

iako, mala je razlika u smradu ta dva govna. Naravno, mislim na Karamarka i Zokija...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 12:25

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

da, pri čemu bi se morao oprostiti od pozicije premijera, ali vrlo vjerojatno i od mjesta predsjednika HDZ-a. za njega osobno, prevelik ulog.

zato mu se i inace povelika nosina oklembesila do poda Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931. Ovih dana nema vidjet smijeska na Karamarkovom licu, svijestan je da je ispusijo...

da, da....nema više euforije, vidi da mu izmiče tlo pod nogama

iako, mala je razlika u smradu ta dva govna. Naravno, mislim na Karamarka i Zokija...

pred izbore sam sanjala Zokija...nije bilo loše Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 12:29

Alhambra je napisao/la:

pred izbore sam sanjala Zokija...nije bilo loše Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

o jebote...ono sto tebe veseli meni bi bila nightmare... Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 12:34

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pred izbore sam sanjala Zokija...nije bilo loše Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

o jebote...ono sto tebe veseli meni bi bila nightmare... Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

pa da, tebi bi bila bolja opcija Cigo Iz (za)raznih medija... - Page 5 3601362807 Iz (za)raznih medija... - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 12:39

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pred izbore sam sanjala Zokija...nije bilo loše Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

o jebote...ono sto tebe veseli meni bi bila nightmare... Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

pa da, tebi bi bila bolja opcija Cigo Iz (za)raznih medija... - Page 5 3601362807 Iz (za)raznih medija... - Page 5 1619348112

mislis na cigu iz daleke ali nama prijateljske Floride ili na cigu Vasica? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 12:46

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:osnovat cu ja stranku NSK (Narodna stranka kultnih). Ako pobijedimo, premijer ce se zvati moderator. Ima da geekovi naveliko glasaju za nas...

dobro, dok ti kreneš s tom procedurom ja ću se vratiti Religiji jer kako znamo religija je opijum naroda...  Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799 ovdje nemate Religiju pa pišem na Kicovom forumu  Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

pa mozes ovdje otvorit religiozne teme, ne treba biti poseban pdf. Nije bas navala...Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713

pa da...Metka, otvori religiju...ima puno toga što možemo pisati

npr, o Bozaniću, njega prosto obažajem Iz (za)raznih medija... - Page 5 2281111077

Iz (za)raznih medija... - Page 5 1354420400  nestalo mi posla.. a i znam kako dišete  Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799
nego, ima anketa na Indexu kako biste glasovali na ponovljenim izborima... glasovala ja, naravno za Božu, i mislim si idem vidjeti koliko puta mogu glasovati... jest da je on drugi iza sdp-a ali opet... i glasovala sam nekih 30 puta  Iz (za)raznih medija... - Page 5 3111943984 svaki put bi broj glasova momentalno skočio za 30 a Božo se ne bi pomakao s mjesta...  Iz (za)raznih medija... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 14:01

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pred izbore sam sanjala Zokija...nije bilo loše Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

o jebote...ono sto tebe veseli meni bi bila nightmare... Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

pa da, tebi bi bila bolja opcija Cigo Iz (za)raznih medija... - Page 5 3601362807 Iz (za)raznih medija... - Page 5 1619348112

mislis na cigu iz daleke ali nama prijateljske Floride ili na cigu Vasica? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713

mislila sam na cigana iz našu dijasporu, al Cigo Vaske bi isto prošo, a? Iz (za)raznih medija... - Page 5 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 5 3015220106

nemoj da gi sanjaš sada, brate...ćeš da poludiš od užitak Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 14:04

metilda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

dobro, dok ti kreneš s tom procedurom ja ću se vratiti Religiji jer kako znamo religija je opijum naroda...  Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799 ovdje nemate Religiju pa pišem na Kicovom forumu  Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

pa mozes ovdje otvorit religiozne teme, ne treba biti poseban pdf. Nije bas navala...Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713

pa da...Metka, otvori religiju...ima puno toga što možemo pisati

npr, o Bozaniću, njega prosto obažajem Iz (za)raznih medija... - Page 5 2281111077

Iz (za)raznih medija... - Page 5 1354420400  nestalo mi posla.. a i znam kako dišete  Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

punim plućima...kako drugačije kad nam svima prsni koš širok ko slavonska ravnica Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 14:34

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

o jebote...ono sto tebe veseli meni bi bila nightmare... Iz (za)raznih medija... - Page 5 1523192931

pa da, tebi bi bila bolja opcija Cigo Iz (za)raznih medija... - Page 5 3601362807 Iz (za)raznih medija... - Page 5 1619348112

mislis na cigu iz daleke ali nama prijateljske Floride ili na cigu Vasica? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713

mislila sam na cigana iz našu dijasporu, al Cigo Vaske bi isto prošo, a? Iz (za)raznih medija... - Page 5 11484130 Iz (za)raznih medija... - Page 5 3015220106

nemoj da gi sanjaš sada, brate...ćeš da poludiš od užitak Iz (za)raznih medija... - Page 5 3114667799

nisam to nikad sanjao, cudno obzirom da sanjam sve i svasta...Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 13.11.15 19:18

Iz (za)raznih medija... - Page 5 10428663_781057478630781_8367978473330204691_n

  Iz (za)raznih medija... - Page 5 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 13.11.15 20:17



Želi natrag u Siriju jer je u sobi nije dočekao televizor


Veliki dio nizozemske javnosti u utorak je u nevjerici slušao neimenovanu mladu damu koja je uz nekolicinu istomišljenika organizirala prosvjed ispred prihvatnog centra u Hagu.

Naime, ta je Sirijka iz protesta odlučila spavati na ulici, a jedna od stvari koja ju je naljutila je to što je u sobi nije dočekao televizor.

"To nije život. U sobi imamo samo krevete. Nemamo televizore, nemamo frižidere, nemamo čak niti brave na sobama. Možda bismo se trebali vratiti u svoju zemlju poginuti. Nismo pobjegli iz nje zato da bismo živjeli u zatvorima", kazala je ta djevojka, koja se razgovor s novinarom završila uz ironičnu zahvalu nizozemskim vlastima.

Njezine sunarodnjake naljutilo je i to što primaju samo 12 eura tjedno po osobi, odnosno što već puna četiri mjeseca jedu jednu te istu hranu i što im u centru ne dopuštaju da kuhaju svoju.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 14.11.15 5:56

02:10 Policija je potvrdila da je u dvorani ubijeno najmanje 120 taoca.

03:35 Francuska policija potvrdila je da su se napadači, koji su ubili 120 taoca u koncertnoj dvorani, raznijeli bombama kada je policija upala u dvoranu.

Napadači su, kako je rečenu, prvo izvršili napad ispred restorana, pucajući na ljude strojnicama, a potom su ušli u koncertnu dvoranu i ubili taoce. Rečeno je i da je jedna skupina napadača bila ispred nogometnog stadiona te su izvršili napad u isto vrijeme kada i napadači na koncertnu dvoranu i restoran. 


----------------------------------------------------- 


- Biće i ovi u Parizu isto nisu imali TV u sobi te samo 20-tak Eura tjedno, pa su


eto odlučili pokazati Francuzima svoje nezadovoljstvo. Iz (za)raznih medija... - Page 5 2343104142

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 14.11.15 6:17

NOVO 5:53 Agencija AP navodi da su napadi na Pariz najveći udar na Francusku još od Drugog svjetskog rata.
Prema posljednjim podacima, potvrđena je smrt 120 osoba, vjeruje se da ih je oko 200 ranjenih, od čega 80 u teškom stanju. S obzirom na kaotično stanje, moguće je da će se ove brojke još mijenjati.
------------------------------------------------------------------------------
   Ja ne znam šta se to dogadja ovim izbjeglim astrofizičarima, liječnicima, matematičarima, kirurzima.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 14.11.15 9:51

U Francuskoj postoji više od 2.100 džamija, broj muslimana je nešto viši od 7 milijuna. Većina ih živi u velikim gradovima, najviše u Parizu i Marseilleu, životima daleko boljim nego su mogli i zamisliti u svojim zemljama. Međutim, unatoč najboljim namjerama domaćina i vlasti na svim razinama EU, unatoč milijardama eura potrošenih u proces integracije, nastala su neka nova paralelna društva intoksirana zlom, netrpeljivošću, mržnjom i terorizmom. Kao znak zahvalnosti imamo terorističke napade na Paris, London, Madrid, New York, Chicago, Boston, Washington, Los Angeles, lista je ogromna i nema nikakvog smisla nabrajati!

Zapravo, sva priča o integraciji tih ljudi gubi svaki smisao. To je kultura koja stoji u suštoj suprotnosti s modernim europskim vrijednostima. Mislim prije svega na demokraciju, sekularnost, ljudska prava, prava žena, prava spolnih manjina i slobodu govora. Integracija podrazumijeva volju pridošlica da se mijenjaju i usvajaju običaje i kulturu zemlje u koju su došli. To je nešto normalno i to bi nužno značilo i djelomičnu deislamizaciju, ali to oni doživljavaju kao nedopustiv atak na svoj identitet. Kada je proces integracije već tako bolan, zašto onda dolaze i zloupotrebljavaju prava i slobode koje im EU i US pruža? Prave problem i sebi i nama, svugdje u svijetu su glavni problem i glavobolja.

Možda bismo se mi trebali prilagođavati njima????
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 14.11.15 21:26

Iz (za)raznih medija... - Page 5 12208801_1629739510630478_2164816570326260233_n

 Slično je najavio i već pokojni Gadafi.

 A maloprije gledam vijesti , kad ono HRT daje izjavu Assadaa,

 i to nakon 4.5 godina rata tamo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 15.11.15 17:04

normalno, ocekivala se slicna reakcija raznih ksenofoba a bogme i rasista koja se sad da procitat po raznim portalima. Sto bi se reklo, dosli ljudi na svoje i nije bilo sanse da ne dodju jer teroristickih sranja prakticki ima svakodnevno samo sto je drukcije kad se fanatik raznese nasred Pariza ili kad to obavi negdje "medju svojima".
Da ne duljim, u Hrvatsku svake godine udje nekoliko milijuna turista. Medju njima svakako ima i terorista i serijskih ubojica, silovatelja, piromana, spijuna...Sto cemo, hocemo li stavit zicu na granice i zabranit im ulazak? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713 Po cemu su izbjeglice opasnije od tih turista, to mi nikako nije jasno? Medjutim, ko sto znamo te turiste docekujemo cvijecem umjesto da po njima ospemo rafalnu vatru i pobijemo svaku mogucu opasnost po napaceni hrvacki narod. Ako stradaju nevini, ko ih jebe, kolaterala...
Razmisli Yehi o tim turistima, uvjeravam te da medju njima ima daleko vise terorista nego li medju izbjeglicama. Uz to, turisti budu ovdje i po mjesec dana a i vise a ti sutis ko picka umjesto da nas informiras o tom sto nam sve ti turisti misle uciniti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 16.11.15 7:41

Ovo što se dogodilo u Francuskoj je za svaku osudu, jednako kao i svako zlo prema bilo kome od strane bilo koga. Onog trenutka kad su objavili da je jedan od napadača prošao "balkanskom rutom" prva misao mi je bila: 'Bože, kako se sad osjećaju volonteri koji im mjesecima pomažu, pogotovo Francuzi?'.
Što učiniti nakon ovakvog užasnog čina?
Odbaciti cijeli narod zbog dijela tog naroda koji sije zlo? Zatvoriti im sva vrata, ne pomagati? Na mržnju odgovoriti mržnjom, napraviti odmazdu na prvom koji nam se približi? U svakom od njih vidjeti zlo i ubojicu, čak i u djeci? Mrziti sve njihovo, odbaciti i samu pomisao da je u njima i njihovoj kulturi bilo što pozitivno i prihvatljivo?

Može li se tako živjeti? 
Ja ne mogu. Nadam se da i oni, koji su direktno pogođeni, imaju snage i razuma oduprijeti se mržnji i te ljude gledati prvenstveno kao ljude među kojima sigurno ima i jako zlih, ali nisu svi zli.

Znamo tko je kreator tog zla. Znamo gdje je korijen. Znamo i to da drvo zla raste zbog nečijih interesa, dakle znamo i to tko bi mogao uništiti korijen. Sve znamo i nemoćni smo, baš kao i oni što bježe u nešto nepoznato i tako različito od svega onog što su do sada znali i imali.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 16.11.15 17:55

A di je teta glista. Zanima me jeli dala sendvič i čaj  onome turistu -avanturistu 

teroristu kad je prolazio na putu ka Parizu.

   Ili je iša via Fiume,  pa ga -pipi- ugostijo, naranijo, napojio......... Iz (za)raznih medija... - Page 5 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Yehudi 16.11.15 18:02

pizda je napisao/la:normalno, ocekivala se slicna reakcija raznih ksenofoba a bogme i rasista koja se sad da procitat po raznim portalima. Sto bi se reklo, dosli ljudi na svoje i nije bilo sanse da ne dodju jer teroristickih sranja prakticki ima svakodnevno samo sto je drukcije kad se fanatik raznese nasred Pariza ili kad to obavi negdje "medju svojima".
Da ne duljim, u Hrvatsku svake godine udje nekoliko milijuna turista. Medju njima svakako ima i terorista i serijskih ubojica, silovatelja, piromana, spijuna...Sto cemo, hocemo li stavit zicu na granice i zabranit im ulazak? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713 Po cemu su izbjeglice opasnije od tih turista, to mi nikako nije jasno? Medjutim, ko sto znamo te turiste docekujemo cvijecem umjesto da po njima ospemo rafalnu vatru i pobijemo svaku mogucu opasnost po napaceni hrvacki narod. Ako stradaju nevini, ko ih jebe, kolaterala...
Razmisli Yehi o tim turistima, uvjeravam te da medju njima ima daleko vise terorista nego li medju izbjeglicama. Uz to, turisti budu ovdje i po mjesec dana a i vise a ti sutis ko picka umjesto da nas informiras o tom sto nam sve ti turisti misle uciniti...

 Nisam razmišljao o tome ali sada vidim da bi to bio čisti gubitak vrimena.

Zato te molim dami navedes slučajeve kad su turisti napravili masakr pa ćemo ondak 

pričati o tomen.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 16.11.15 22:27

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:normalno, ocekivala se slicna reakcija raznih ksenofoba a bogme i rasista koja se sad da procitat po raznim portalima. Sto bi se reklo, dosli ljudi na svoje i nije bilo sanse da ne dodju jer teroristickih sranja prakticki ima svakodnevno samo sto je drukcije kad se fanatik raznese nasred Pariza ili kad to obavi negdje "medju svojima".
Da ne duljim, u Hrvatsku svake godine udje nekoliko milijuna turista. Medju njima svakako ima i terorista i serijskih ubojica, silovatelja, piromana, spijuna...Sto cemo, hocemo li stavit zicu na granice i zabranit im ulazak? Iz (za)raznih medija... - Page 5 684758713 Po cemu su izbjeglice opasnije od tih turista, to mi nikako nije jasno? Medjutim, ko sto znamo te turiste docekujemo cvijecem umjesto da po njima ospemo rafalnu vatru i pobijemo svaku mogucu opasnost po napaceni hrvacki narod. Ako stradaju nevini, ko ih jebe, kolaterala...
Razmisli Yehi o tim turistima, uvjeravam te da medju njima ima daleko vise terorista nego li medju izbjeglicama. Uz to, turisti budu ovdje i po mjesec dana a i vise a ti sutis ko picka umjesto da nas informiras o tom sto nam sve ti turisti misle uciniti...

 Nisam razmišljao o tome ali sada vidim da bi to bio čisti gubitak vrimena.

Zato te molim dami navedes slučajeve kad su turisti napravili masakr pa ćemo ondak 

pričati o tomen.

NIsi ti kriv što si glup i to ti je olakotna okolnost ... to i to da živiš sa ženom koja je dobra pa ti je to štit da te se ne dohvatim onako kako zaslužuješ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 17.11.15 0:25

Yehudi je napisao/la:

 Nisam razmišljao o tome ali sada vidim da bi to bio čisti gubitak vrimena.

Zato te molim dami navedes slučajeve kad su turisti napravili masakr pa ćemo ondak 

pričati o tomen.

Pa sad u Parizu naprimjer, dosli ko turisti gledat utakmicu a i vecini ostalih slucajeva. Pa i u Rijeci su svojedobno postavili bombu pred MUP ali je na srecu eksplodirala u njihovim rukama. Isto dosli ko turisti a ne ko izbjeglice. Kazem ti, kad dodje sezona zicu oko Zadra umjesto sto se smjeskas turistima teroristima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  iluzija 17.11.15 0:37

"Everyone is worried about stopping terrorism. Well, there's a really easy way: Stop participating in it." 
--Noam Chomsky



http://ba.n1info.com/a69964/Svijet/Svijet/Urednica-francuskog-magazina-statusom-sokirala-svijet.html

[size=40]Urednica francuskog magazina statusom šokirala svijet[/size]
"Neću da mijenjam svoju profilnu fotografiju u francusku zastavu iako sam Francuskinja iz Pariza. Razlog za to je što kada bih to uradila samo za Pariz, to bi bilo pogrešno. Da sam to radila za svaki napad na svijetu, morala bih da mijenjam svoju fotografiju nekoliko puta na dan. Moje srce je uz svijet, bez granica, bez hijerarhije, smatram da svaki ljudski život ima vrijednost bez obzira na to da li je napadnut od strane vjerskih ekstremista, predrasuda ili profita. Nemojte biti dio "mi i oni" mentaliteta što ratni huškači žele da uradite", napisala je Charlotte, a njen post je ubrzo postao viralan na društvenim mrežama.


Zadnja promjena: iluzija; 17.11.15 0:44; ukupno mijenjano 1 put.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 5 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.