kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iz (za)raznih medija...

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 11.11.15 7:43

Alhambra je napisao/la:http://www.telegram.hr/politika-kriminal/sedam-reformi-na-kojima-most-inzistira-i-koje-su-uvjet-za-potporu-sdp-u-ili-hdz-u/

Božo Petrov, čelnik MOST-a, izjavio je kako će razgovori s HDZ-om i SDP-om oko eventualne suradnje započeti već ovog tjedna.
Petrov je više puta naglasio kako bez reformi koje MOST zahtijeva neće dati potporu ni ljevici ni desnici.
Papir s zahtjevima je već spreman, a ono što u njemu piše neće oduševiti ni HDZ, ni SDP. 24 sata piše kako bi cijena koalicije sa SDP-om kojem je MOST navodno bliže, bila odlazak Zorana Milanovića s mjesta premijera.
Ovo je 7 velikih reformi na kojima će MOST inzistirati. HDZ i SDP neće imati previše izbora, ukoliko žele biti u novoj vladi.

1. Regije i ukidanje općina
Sadašnji teritorijalni ustroj s 556 općina i gradova te 20 županija je neodrživ. Općina mora imati minimalno 5000 stanovnika. Manje će se morati pripojiti većima. Umjesto županija, 4-5 regija s po pola milijuna stanovnika.

2. Pošteniji izborni sustav
Svaki glas mora jednako vrijediti. Biralo bi se umjesto 140 zastupnika njih 110. Izborne jedinice po regijama u kojima se bira 50 i 60 zastupnika. Ustavni referendum o tome treba li ukinuti pravo glasa dijaspori.

3. Rezanje poreza
Rezanje poreza, pa čak i ako prodube rupu u proračunu. Time će se potaknuti gospodarstvo. Treba imati samo četiri poreza: na plaću, PDV, onaj kojim se stimulira i onaj kojim će se jače oporezovati bogatstvo.

4. Kontrola i efikasnost javne uprave
Provesti za sve službenike testove znaju li na mjestu raditi. One koji ne odgovaraju kriterijima, otpustiti ili premjestiti. Zapošljavanje samo natječajima po struci. Ravnateljima mandat na pet godina da ih politika ne smjenjuje.

5. Veća izdvajanja za mirovine
Umjesto pet posto, za drugi mirovinski stup izdvajati iz plaće šest posto. Dizati postotak svake godine za jedan posto ako BDP raste više od dva posto godišnje. Mirovine moraju biti 60-70 posto prosječne plaće, a ne 40 posto.

6. Povećanje novca i ovlasti USKOK-a i DORH-a
Uvesti elektroničke spise u sudstvo. Rad sudaca provjeravati svake godine i micati one koji ne rade dobro. Više novca i ovlasti dati DORH-u i USKOK-u, a uvesti i kazneno djelo “ometanja pravde”. Promjena ovrha.

7. Kazne poslodavcu za neisplatu plaća
Ako poslodavac ne isplati plaću dva mjeseca, država preuzima isplatu neto plaća radnicima, ali u tvrtku stižu dva nadzornika na tri mjeseca. nakon tog roka oni odlučuju hoće li tvrtka u stečaj ili dalje raditi.

____________________________________________________________

1. Koliko će nas sve koštati reustroj uprave? Koliko će se povećati broj nezaposlenih za koje ćemo morati raditi i zdvajati mi ostali? lakše je dati socijalnu pomoć nego poprilično velike bruto plaće uhljebima  Iz (za)raznih medija... - Page 4 11484130
2. Dijaspora - tutanj, glasuj tamo gdje plaćaš poreze Iz (za)raznih medija... - Page 4 722450574 konačno... i zabraniti mrtvima da glasaju... počivali u miru božjem
3. Ostaje premalo za nahranit državni aparat. srezat će se plaće, troškovi upravljanja itd... neka i oni malo osjete oskudicu, ne samo raja
4. Odlično! Iz (za)raznih medija... - Page 4 3437753850 Nema plaće za neradnike i uljebe. konačno
5. Iz čega će izdvajat, kad skrešu poreze?! iz onog dijele koji ide za uzdržavanje bezbroj općina koje kurcu ne služe... 
6. Više novca? To je ok, al odakle da uzet?! rast gospodarstva... a do tad kao i ovi do sad, zaduživanjem  Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931
7. I sad je slično, samo je rok 3 mjeseca. a to se kao svuda provodi? i šalju se neovisni nadzornici? ideš Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931


i hvala nebesima da inzistiraju da se maknu one dvije gnjide karamarko i zoki... da zoki nije vođa, sdp bi opet dobio moj glas, ovako... žifio MOST!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 11.11.15 9:13

btw je napisao/la:
i hvala nebesima da inzistiraju da se maknu one dvije gnjide karamarko i zoki... da zoki nije vođa, sdp bi opet dobio moj glas, ovako... žifio MOST!

jebiga, sad nastaju frke, sto ce Zokiju i Karamarku pobjeda ako ne mogu glumiti premijere. Radije ce oni ici na ponavljanje izbora a ako to ucine, tek su onda ispusili... Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 11.11.15 9:56

Mislim da se Zoki poprilično popravio posljednjih mjeseci. Da li je to zato što je stekao nekakvo iskustvo ili nešto drugo,ne znam.
Ali navikla sam se tu njegovu "bahatost" koju sam počela tumačiti "što na umu to na drumu", a ja tu osobinu volim
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 11.11.15 10:27

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
i hvala nebesima da inzistiraju da se maknu one dvije gnjide karamarko i zoki... da zoki nije vođa, sdp bi opet dobio moj glas, ovako... žifio MOST!

jebiga, sad nastaju frke, sto ce Zokiju i Karamarku pobjeda ako ne mogu glumiti premijere. Radije ce oni ici na ponavljanje izbora a ako to ucine, tek su onda ispusili... Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

Mostov uvjet za potporu je bio, kako su u početku tvrdili, isključivo prihvaćanje svih, ili bar onih najvažnijih i najsprovedljivijih reformi. sada već uvjetima dodaju i odlučivanje o premijeru. za par dana će već imati i popis ministarskih fotelja koje traže. mislim da su poletjeli u prevelike visine već sada i uopće mi se ne sviđa razvoj situacije s tolikim ucjenjivanjem.

ali, na Milanovićevom mjestu, ja bih im prihvatila sve te reforme i preduhitrila ih s ponudom onih ministarskih mjesta koja su resorno vezana za te reforme, odnosno nadzor njihove provedbe...pa neka izreformiraju to što su obećali.
Mjesto premijera im ne bih prepustila ni u snu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 11.11.15 11:29

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
i hvala nebesima da inzistiraju da se maknu one dvije gnjide karamarko i zoki... da zoki nije vođa, sdp bi opet dobio moj glas, ovako... žifio MOST!

jebiga, sad nastaju frke, sto ce Zokiju i Karamarku pobjeda ako ne mogu glumiti premijere. Radije ce oni ici na ponavljanje izbora a ako to ucine, tek su onda ispusili... Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

Mostov uvjet za potporu je bio, kako su u početku tvrdili, isključivo prihvaćanje svih, ili bar onih najvažnijih i najsprovedljivijih reformi. sada već uvjetima dodaju i odlučivanje o premijeru. za par dana će već imati i popis ministarskih fotelja koje traže. mislim da su poletjeli u prevelike visine već sada i uopće mi se ne sviđa razvoj situacije s tolikim ucjenjivanjem.

ali, na Milanovićevom mjestu, ja bih im prihvatila sve te reforme i preduhitrila ih s ponudom onih ministarskih mjesta koja su resorno vezana za te reforme, odnosno nadzor njihove provedbe...pa neka izreformiraju to što su obećali.
Mjesto premijera im ne bih prepustila ni u snu.

jebiga, Mostovci su na pocetku rekli da su i Milanovic i Karamarko sjebali Hrvacku i da ih ne zele kao premijere vec zele strucnu osobu. Slazem se sa tim jer ova dvojica nisu za svinje kupat a kamo li drzavu vodit. Javnost je glasala za Most bas zato da sjebu dvojac koji se smjenjuje na vrhu dvije i pol decenije i doveo je Hrvatsku na razinu Bangla Desa. Apsolutno podrzavam ucjenjivanje Mosta ali ih nabijem ako popuste...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 11.11.15 11:31

taja je napisao/la:Mislim da se Zoki poprilično popravio posljednjih mjeseci. Da li je to zato što je stekao nekakvo iskustvo ili nešto drugo,ne znam.
Ali navikla sam se tu njegovu "bahatost" koju sam počela tumačiti "što na umu to na drumu", a ja tu osobinu volim

mos mislit, naprasno je stekao iskustvo dva mjeseca prije izbora Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713. A u cemu se to popravio? Namakao neku predizbornu bozicnicu penzionerima a izbjeglice propustao prema Njemackoj i to proglasio velikim uspjesima. Cijela Europa nas optuzivala da smo neorganizirani i u kurcu a Milanovic to proglasavao uspjehom. Stvarno dvojim kome vjerovat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 11.11.15 12:41

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
i hvala nebesima da inzistiraju da se maknu one dvije gnjide karamarko i zoki... da zoki nije vođa, sdp bi opet dobio moj glas, ovako... žifio MOST!

jebiga, sad nastaju frke, sto ce Zokiju i Karamarku pobjeda ako ne mogu glumiti premijere. Radije ce oni ici na ponavljanje izbora a ako to ucine, tek su onda ispusili... Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

Mostov uvjet za potporu je bio, kako su u početku tvrdili, isključivo prihvaćanje svih, ili bar onih najvažnijih i najsprovedljivijih reformi. sada već uvjetima dodaju i odlučivanje o premijeru. za par dana će već imati i popis ministarskih fotelja koje traže. mislim da su poletjeli u prevelike visine već sada i uopće mi se ne sviđa razvoj situacije s tolikim ucjenjivanjem.

ali, na Milanovićevom mjestu, ja bih im prihvatila sve te reforme i preduhitrila ih s ponudom onih ministarskih mjesta koja su resorno vezana za te reforme, odnosno nadzor njihove provedbe...pa neka izreformiraju to što su obećali.
Mjesto premijera im ne bih prepustila ni u snu.
Iz (za)raznih medija... - Page 4 722450574
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 11.11.15 12:42

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Mislim da se Zoki poprilično popravio posljednjih mjeseci. Da li je to zato što je stekao nekakvo iskustvo ili nešto drugo,ne znam.
Ali navikla sam se tu njegovu "bahatost" koju sam počela tumačiti "što na umu to na drumu", a ja tu osobinu volim

mos mislit, naprasno je stekao iskustvo dva mjeseca prije izbora Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713. A u cemu se to popravio? Namakao neku predizbornu bozicnicu penzionerima a izbjeglice propustao prema Njemackoj i to proglasio velikim uspjesima. Cijela Europa nas optuzivala da smo neorganizirani i u kurcu a Milanovic to proglasavao uspjehom. Stvarno dvojim kome vjerovat...
Sve nam se može pripisati ali neoganiziranost u vezi izbjeglica ne.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 11.11.15 12:54

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Mislim da se Zoki poprilično popravio posljednjih mjeseci. Da li je to zato što je stekao nekakvo iskustvo ili nešto drugo,ne znam.
Ali navikla sam se tu njegovu "bahatost" koju sam počela tumačiti "što na umu to na drumu", a ja tu osobinu volim

mos mislit, naprasno je stekao iskustvo dva mjeseca prije izbora Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713. A u cemu se to popravio? Namakao neku predizbornu bozicnicu penzionerima a izbjeglice propustao prema Njemackoj i to proglasio velikim uspjesima. Cijela Europa nas optuzivala da smo neorganizirani i u kurcu a Milanovic to proglasavao uspjehom. Stvarno dvojim kome vjerovat...
Sve nam se može pripisati ali neoganiziranost u vezi izbjeglica ne.

pusti ti televiziju. Vecinom je sve ostajalo na volonterima a Crvenog kriza i ostalih, nigdje. Da ne spominjem ono spavanje na kisi i blatu, forsiranje rijeka i slicno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 11.11.15 15:16

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
i hvala nebesima da inzistiraju da se maknu one dvije gnjide karamarko i zoki... da zoki nije vođa, sdp bi opet dobio moj glas, ovako... žifio MOST!

jebiga, sad nastaju frke, sto ce Zokiju i Karamarku pobjeda ako ne mogu glumiti premijere. Radije ce oni ici na ponavljanje izbora a ako to ucine, tek su onda ispusili... Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

Mostov uvjet za potporu je bio, kako su u početku tvrdili, isključivo prihvaćanje svih, ili bar onih najvažnijih i najsprovedljivijih reformi. sada već uvjetima dodaju i odlučivanje o premijeru. za par dana će već imati i popis ministarskih fotelja koje traže. mislim da su poletjeli u prevelike visine već sada i uopće mi se ne sviđa razvoj situacije s tolikim ucjenjivanjem.

ali, na Milanovićevom mjestu, ja bih im prihvatila sve te reforme i preduhitrila ih s ponudom onih ministarskih mjesta koja su resorno vezana za te reforme, odnosno nadzor njihove provedbe...pa neka izreformiraju to što su obećali.
Mjesto premijera im ne bih prepustila ni u snu.

jebiga, Mostovci su na pocetku rekli da su i Milanovic i Karamarko sjebali Hrvacku i da ih ne zele kao premijere vec zele strucnu osobu. Slazem se sa tim jer ova dvojica nisu za svinje kupat a kamo li drzavu vodit. Javnost je glasala za Most bas zato da sjebu dvojac koji se smjenjuje na vrhu dvije i pol decenije i doveo je Hrvatsku na razinu Bangla Desa. Apsolutno podrzavam ucjenjivanje Mosta ali ih nabijem ako popuste...
potpis pipijevom postu... 

milanović sad nije u prilici pregovarati na taj način, a da je već bi to ponudio.... uz to se i boji ponovnih izbora, mogao bi dobiti i manje mandata nego prije neki dan Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 11.11.15 15:17

"Pa da ljudima koji žele izaći iz Hrvatske olakšamo snalaženje, evo poštovane izbjeglice, slovenska granica se može zaobići u Piranskom zaljevu, nešto većoj bari boćate vode, mjestimično širokoj oko jedne milje. Lahko se može prijeći pedalinom, put traje oko 20 minuta, pedaline vas čekaju u luksuznim resortima koji se nalaze s hrvatske strane granice, a sad ionako nikome ne trebaju. Možete odmah svratiti i do uvijek ljubaznog domaćina Joška Jorasa", rekao je Šprajc.

bravo Šprajc
Iz (za)raznih medija... - Page 4 3114667799
 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 12.11.15 14:47

Nema vam od tog Mosta ništa.
Sami su se pokopali prije nego su svanuli.
Šteta jer ljudi će potpuno izgubiti vjeru u neku treću opciju
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 12.11.15 14:50

taja je napisao/la:Nema vam od tog Mosta ništa.
Sami su se pokopali prije nego su svanuli.
Šteta jer ljudi će potpuno izgubiti vjeru u neku treću opciju

ako sve ostane samo na izdajniku - rekorderu Prgometu, mozda i imaju sanse...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 12.11.15 14:57

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Nema vam od tog Mosta ništa.
Sami su se pokopali prije nego su svanuli.
Šteta jer ljudi će potpuno izgubiti vjeru u neku treću opciju

ako sve ostane samo na izdajniku - rekorderu Prgometu, mozda i imaju sanse...

bojim se da je taja u pravu... Iz (za)raznih medija... - Page 4 3102334490
kako sada čitam neki od njih su navodno iznenađeni i već spominju vlastite afinitete... ne sluti na dobro, a jesam i ja naivčina na entu  Iz (za)raznih medija... - Page 4 424959984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 12.11.15 15:01

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Nema vam od tog Mosta ništa.
Sami su se pokopali prije nego su svanuli.
Šteta jer ljudi će potpuno izgubiti vjeru u neku treću opciju

ako sve ostane samo na izdajniku - rekorderu Prgometu, mozda i imaju sanse...
Ma kakvi....
Pa pogle onaj prijedlog o zajedničkoj vladi Hdz-Sdp.... Što su time htjeli postići?  Ili su glupi pa nemaju cilj ili žele izbjeći odgovornost koja im je odjednom postala dostupna.
Jer da su Hdz-Sdp htjeli vladati zajedno, Most im ne bi ni trebao. I tu bi se izgubili između te dvi velike stranke. 
Postigli ne bi ništa. Ili im je bio cilj upasti u parlament, a sve veće odluke staviti na grbaču Hdz-Sdp-u.
I njima dobro.
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  taja 12.11.15 15:04

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Nema vam od tog Mosta ništa.
Sami su se pokopali prije nego su svanuli.
Šteta jer ljudi će potpuno izgubiti vjeru u neku treću opciju

ako sve ostane samo na izdajniku - rekorderu Prgometu, mozda i imaju sanse...

bojim se da je taja u pravu... Iz (za)raznih medija... - Page 4 3102334490
kako sada čitam neki od njih su navodno iznenađeni i već spominju vlastite afinitete... ne sluti na dobro, a jesam i ja naivčina na entu  Iz (za)raznih medija... - Page 4 424959984
Nisi naivac nego se nadaš da u ovoj zemlji ipak postoji mogućnost da se osnuje poštena stranka.
Al ko što sam naglasila, radi ovog Mosta sve će buduće manje strankice biti pod sumnjom u poštenje i nikad se nećemo riješiti ove dvije velike
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 9:19

osnovat cu ja stranku NSK (Narodna stranka kultnih). Ako pobijedimo, premijer ce se zvati moderator. Ima da geekovi naveliko glasaju za nas...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 9:44

mene samo zanima, tko je smjestio Prgometu...Zoki ili Božo? ili sam Prgomet  Iz (za)raznih medija... - Page 4 11484130

Zoki bi mogao iz razloga što je Prgometa pošto poto htio diskvalificirati i izbaciti iz igre kao Mostovog pretendenta na poziciju premijera. Možda dogovorio sastanak s Prgometom, pa onda pozvao paparazze, koji su dalje obavili posao.
Božo bi mogao iz razloga što ga je, zbog osobnog afiniteta Prgometa (više prema SDP-u, nego prema HDZ-u), a po nalogu Bozanića, bilo dobro maknuti kao unutarstranačku prepreku, sve u cilju lakšeg davanja povjerenja HDZ-u.
Prgomet bi sam sebi mogao "smjestiti" zato da ga Petrov ima razloga izbaciti iz stranke...i da u tom slučaju prikloni SDP-u, kojem će dovući još svojih ljudi iz Mosta, ne kršeći dogovore s Petrovim.

kako bilo da bilo....Prgomet dovlači još 10 mandata iz Mosta, koji ga za njime napuštaju, a svoje mandate daju SPD-u.
Sada je već posve jasno tko će biti mandatar  Iz (za)raznih medija... - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 10:30

Alhambra je napisao/la:

kako bilo da bilo....Prgomet dovlači još 10 mandata iz Mosta, koji ga za njime napuštaju, a svoje mandate daju SPD-u.
Sada je već posve jasno tko će biti mandatar  Iz (za)raznih medija... - Page 4 11484130

sta pretpostavljas ili je to neka nova vijest? Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 10:56

taja je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Nema vam od tog Mosta ništa.
Sami su se pokopali prije nego su svanuli.
Šteta jer ljudi će potpuno izgubiti vjeru u neku treću opciju

ako sve ostane samo na izdajniku - rekorderu Prgometu, mozda i imaju sanse...

bojim se da je taja u pravu... Iz (za)raznih medija... - Page 4 3102334490
kako sada čitam neki od njih su navodno iznenađeni i već spominju vlastite afinitete... ne sluti na dobro, a jesam i ja naivčina na entu  Iz (za)raznih medija... - Page 4 424959984
Nisi naivac nego se nadaš da u ovoj zemlji ipak postoji mogućnost da se osnuje poštena stranka.
Al ko što sam naglasila, radi ovog Mosta sve će buduće manje strankice biti pod sumnjom u poštenje i nikad se nećemo riješiti ove dvije velike

ma ja sam se radi moga (dvostruki smo kumovi) Bože previše emotivno vezala uz Most, nisam pratila kampanju da si ne pokvarim želudac, nisam očekivala da će dobiti ovoliko mandata a čini mi se da nisu očekivali ni oni i sad su se našli u nebranu grožđu... Božo je prepošten da bi pogazio svoj potpis, mislim da će velike stranke sada učiniti sve da razbiju Most i pridobiju njihove članove za sebe, priznajem da stalno visim na portalima  Iz (za)raznih medija... - Page 4 1724307051 i čitam novosti iz Mosta i oko Mosta.. moram prestati s tim i posvetiti se kućanskim poslovima..  Iz (za)raznih medija... - Page 4 1724307051

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 10:58

pizda je napisao/la:osnovat cu ja stranku NSK (Narodna stranka kultnih). Ako pobijedimo, premijer ce se zvati moderator. Ima da geekovi naveliko glasaju za nas...

dobro, dok ti kreneš s tom procedurom ja ću se vratiti Religiji jer kako znamo religija je opijum naroda...  Iz (za)raznih medija... - Page 4 3114667799 ovdje nemate Religiju pa pišem na Kicovom forumu  Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

Metilda na religiji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 11:20

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kako bilo da bilo....Prgomet dovlači još 10 mandata iz Mosta, koji ga za njime napuštaju, a svoje mandate daju SPD-u.
Sada je već posve jasno tko će biti mandatar  Iz (za)raznih medija... - Page 4 11484130

sta pretpostavljas ili je to neka nova vijest? Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713

http://www.zagreb.info/aktualno/zg/ekskluzivno-doznajemo-drago-prgomet-iz-most-a-povlaci-jos-10-zastupnika/22353

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 11:35

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:osnovat cu ja stranku NSK (Narodna stranka kultnih). Ako pobijedimo, premijer ce se zvati moderator. Ima da geekovi naveliko glasaju za nas...

dobro, dok ti kreneš s tom procedurom ja ću se vratiti Religiji jer kako znamo religija je opijum naroda...  Iz (za)raznih medija... - Page 4 3114667799 ovdje nemate Religiju pa pišem na Kicovom forumu  Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

pa mozes ovdje otvorit religiozne teme, ne treba biti poseban pdf. Nije bas navala...Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda 13.11.15 11:37

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kako bilo da bilo....Prgomet dovlači još 10 mandata iz Mosta, koji ga za njime napuštaju, a svoje mandate daju SPD-u.
Sada je već posve jasno tko će biti mandatar  Iz (za)raznih medija... - Page 4 11484130

sta pretpostavljas ili je to neka nova vijest? Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713

http://www.zagreb.info/aktualno/zg/ekskluzivno-doznajemo-drago-prgomet-iz-most-a-povlaci-jos-10-zastupnika/22353

moguce, u svakom slucaju HDZ nema nikakve sanse osim ako mu se ne prikljuce i ostaci Mosta i njihove izbjeglice na celu sa Prgometom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Gost 13.11.15 11:42

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:osnovat cu ja stranku NSK (Narodna stranka kultnih). Ako pobijedimo, premijer ce se zvati moderator. Ima da geekovi naveliko glasaju za nas...

dobro, dok ti kreneš s tom procedurom ja ću se vratiti Religiji jer kako znamo religija je opijum naroda...  Iz (za)raznih medija... - Page 4 3114667799 ovdje nemate Religiju pa pišem na Kicovom forumu  Iz (za)raznih medija... - Page 4 1523192931

pa mozes ovdje otvorit religiozne teme, ne treba biti poseban pdf. Nije bas navala...Iz (za)raznih medija... - Page 4 684758713

pa da...Metka, otvori religiju...ima puno toga što možemo pisati

npr, o Bozaniću, njega prosto obažajem Iz (za)raznih medija... - Page 4 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Iz (za)raznih medija... - Page 4 Empty Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.